Nudapláž Lhota 2019

Ať už je léto

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja se u jezera v létě urcite objevím,ale zda s kamarádkou nebo sám? Ted těžko říct.
Ja se take moc tesim a uz odpocitavam dny. Kdy zacinate sezonu? Ja v dubnu, podle pocasi samozrejme.
Trochu z ruky z Liberce na Lhotu.....*11**11**11**11**11*
Z Liberce nejlépe do Zittau k Olbersdorfer See. Parádní koupání, spousta naháčů.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za nás teda Olbersdorfer see docela fajn, sice jsme tam taky potkali české "pepíky" v plavkách uprostřed toho poloostrova ale jinak voda teplá, relativně čistá a celkově příjemné místo.
Tak mě napadlo jakpak to asi na Lhotě vypadá v těchto dnech? Jezero je asi zamrzlé a bruslí se na něm? Má-li někdo info tak předem díky.
Koukám, že ze Lhoty jsme až někde v Polsku.
Pokud je jezero zamrzlé, chodí se tam na bruslení bez.......*24**24**24*
...bruslí..............................
Hledám naturisticky založenou partnerku k návštěvě natur akcí, společné dovolené u moře bez plavek,Život je premiéra repríza již nebude..tak proč ho neprožít ve dvou ???
O víkendu má být až 20° a jasno, chystá už se někdo na Lhotu nebo nebo někam jinam nahotit?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak to je masakr... v březnu jít na Lhotu *9**3*
Proč masakr? Nezáleží na datumu, ale na počasí. Navíc dnešní předpověď ještě 2 stupně přidává a 22 nebývá kolikrát ani v létě.
Tak co, je nekdo na Lhote a poda zpravu?
Je to tu super. Parkoviště zavřené, stánky taky a spousty prostoru.
Už se na blíží slunné počasí, kdo se těší jako jako já a kdo prijede:))?
Dnes ma byt az 20', urcite uz tam nekdo bude.
Dneska na Lhotě už pár nudistu a jeden sympatický pár😀
Bude o velikonočním víkendu někdo na Lhotě?
dnes okolo 19 hod v rohu, kousek od cesty sympatický pár v akci …..moc pěkná podívaná :)
Priznejme si to, vsichni jsme cumilove, jsme prece na amaterech, kde je to predevsim o koukani. Lhota na koupani fajn, tedy zezacatku. Skoda ze je na nude docela nuda, jeden duchodce vedle druheho. Mladi se opaluji nasáčkovaní a " oblečení " za plotem.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo jde dneska na Lhotu? Budu v zadní části.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, byl jsem cca od 15 do 21...….bylo krásně
Podáš info jestli už se platí a kolik asi bylo lidí? Díky
neplatí se,parkovište ješte zavře, nektere stánky už fungují, na nuda cca 50 lidí.....krásně teplo až do 21h
Ahoj, dneska cca kolem 17:00 jsme se viděli na parkovišti a já neměl odvahu tě oslovit i když se naše pohledy pořád střetávali :) rád bych tě zase potkal a tento krát tě oslovil :) pořád na tebe myslím a nevím kam jinam napsat abych tě našel :) odjela jsi zelenou fabii, pokud to nebylo jedno stranne budu rád za tvoji odpověď :) ps: napiš mi prosím co jsem měl na sobě abych si byl jistý že jsi to ty :) těším se na reakci a snad se zase uvidíme :)
Berou se tam i nováčci, že bych zkusil brzy přijít.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
O vikendu uz tam bude jiste plno za konecne letniho pocasi. Myslim, ze uz se bude platit. Ja se chystam v sobotu.
Dnes na Lhotě tak okolo dvou stovek nudistů, počasí parádní, voda chladnější, ale čistá, navezen a upraven nový písek, v provozu dva stánky, vstupné i parkování se platí.
Půjdeme zítra. Okoukněte mi ženu.
Dnešní odpoledne na Lhotě naprosto dokonalý. Co nejdříve vyrazime znovu.
Ahoj. Nerazíte někdo z Prahy na Lhotu? Hledáme spolujizdu, na benzín, parkovné přispějeme.
Ahoj. Plánuji tam jet dneska, mohu vás vzít...
Nevíte, jestli se tam dá koupat i večer po setmění? Přes den bych se krutě styděl :/
Určitě ano, mimo provozní dobu je to volně přístupné.
Dneska odpoledne nekdo na Lhote? Opalovanicko, nahoceni, pohodicka ;)
Jak to tam vypadá teď? Už je víc lidí?
Já se chystám zítra, myslím, že bude plno, i když v poslední době tam návštěvnost klesá
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaká dnes se mnou k vodě ?:)
Ja jedu v sobotu, mohu take nabidnout doprovod
Zitra jdu na Lhotu. Prida se nejaka zena?
My jdeme s mladou. Tak po 17 hod.
Dnes nekdo na Lhote na pokec ? Zatim je tu trosku nuda 😓
Nevíme který den myslíš, ale byli jsme tam také si užívat
Dnes byla Lhota parádní, lidi tak akorát. Nakonec jsme si zacvičili i akrojogu na pláži což bylo super.
Ahoj všem, kdo dnes bude u jezera?
Ahoj, jak to letos a Lhotě vypadá?
Myslim, ze beze zmen. Chystam se v sobotu, ale asi nebude pocasi.
Kolik je vstup? Na stránkách mají loňský ceník.
60 pres den a 40 od 17:00, auto za kilo
Zitra pujdu taky letos prvne na Lhotu. Tak sem zvedavy jak to tam vypada.
Zdravím... Už to tam začíná drobet zelenat, ale zatím dobrý
Ahoj vsem. Rad bych se podival.na Lhotu. Poradi nekdo, kde je nuda a co vse se tam da potkat atd? Dik.
Ahoj, jak to tam vypadá večer, například po 21h? Je tam někde nebo tam budeme úplně sami?
ahoj ja se určitě zítra večer stavím na lhotě schladit se po práci a jak dlouho vydžím uvidíme :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes tam nejsme ,ale zítra odpoledne až Do večera budeme ..
Taky chci zítra jet, ale má být špatné počasí (jako vždycky o víkendu...)
Mám ani bavím jestli je to dotaz můj panis při erekci není žádný chcipak ale v klidu je jak rozslaply hajzl já vím že nuda pláž není o soutěžení ale prece jen....
Ahoj . Je někdo teď na Lhotě?
Jak to tam vypadá
Dnes někdo s náma na lhotu.
Já bych se pridal v kolik jdete
Příspěvek byl uživatelem smazán.
takže Vás to vyšlo časově stejně jako mě, když jsem tu na kole :-)
To se divím, já tam byl před týdnem a bylo tam pár lidí
Kdo jde dnes k jezeru na opalovacku? Klidně i odpoledne?!
Ahoj, včera jsem byl po obděda do večerna na Lhotě a byla to naprostá paráda. Ktásné sluníčko, pár lidí, teplá voda, a i ten sexík byl.
Jde dnes někdo také k vodě? Budu po 12 hodině. Jsou to asi poslední krásné dny. Budu u stánku 3 na nuda v zatáčce s barevnou kostkovonou dekou. Klidně si lehněte vedle.
Jinak všechno je už zavřené, nic se neplatí, ale také nic si už nekoupíte. Jen voda ze sprch stále teče.
Těším se na Vás
Václav
Byl dnes ještě někdo na Lhotě a podá zprávu jak to tam vypadá? Já ležel odpoledne na louce a sluníčko ještě pěkně hřálo, takže na opalování to ještě jde.
čauky, co myslíte, ještě se někdo ukaže tenhle víkend?
Má být babí léto, až 23' tak možná ano
Jestli pak ještě někdo nahoti na Lhotě nebo jinde na nuda?
Ahoj hledáma maníka který se představil jako David a zúčastnil se brutální swingers páty pod stánkem 11 dne 24.8. Bylo to super tak kdyby jsi si to chtél zopakovat tak se ozvi.
Aktuálně u stánku 11 žádná akce neprobíhá.Celkem asi pět rybářů, jinak úplně ticho.Asi mám zpoždění.:-)