DESIREclub

Swingers

Ahoj,v sobotu jsme navštívili tento nově otevřený swingers club a musím říci,že je to tam opravdu hezké. Sice tam probíhalí ještě nějaké úpravy,ale já osobně jsem byl spokojený a páry co si tam pěkně užívali jistě také. Tento klub můžu jen doporučit.
Příspěvek byl smazán.
Hezky...ale ze byste napsali kde to je....
Příspěvek byl smazán.
Klub je v Hostavicích. Dobré spojení je tam třeba vlakem z Masarykova nádraží do Horních Počernic (15 minut) a od vlaku je to asi 7 minut pěšky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Správně,Dolních Počernic. Děkuji za opravu. *1*
Klub voní novotou a interiér se povedl.
Od velké vířivky přes 2 sauny
až po společenskou místnost
a prostory na hraní.
Raut byl skvělý a obsluha příjemná.
Má to vše velký potenciál
a rozhodně stojí za návštěvu.
Ahoj, první otevírací den byl super. Moc jsem si večer užil a opožděný začátek vůbec nevadil. Sešla se tam prima parta a nikdo se nenudil :) Klub je krásný a u majitelůje vidět nadšení pro swingers a myslím, že se můžeme těšit na spousta překvapení. Dopraní dostupnost je fajn, přímo u autobusové zastávky Hostavice. Určitě tam tento týden zajdu znovu.
Cau kde je presne ten klub nebo nejaka internetova stranka
Také jsme v sobotu byli, club je moc povedený a my si to maximálně užili. Teď už víme, kam budeme pravidelně chodit. Jen čekáme na další program! Už se nemůžeme dočkat :-) Určitě doporučujeme!!
Ja bych ocenil stranky, kam bychom mohli nahlednout a rozhodnout se...
Zdravíme, webové stránky se již dokončují a tak se snad brzy všichni dočkáme...*4*
Zitra wellness party od 16 hodin. Jdete nekdo ? My ano.
www.desireclub.cz
ten klub je ve skutečnosti mnohem lepší než na fotkách na jeho webu *5**24**24*
Zdravíme všechny, ANO zítra od 16:00 hod. v našem swingers clubu -, RELAX párty, parkovat doporučujeme v ulici Vidlák a pak přes park ke klubu. Parkování v ulici Pilská (u domu) není možné z důvodu opravy fasády !! Mapa na našich stránkách v sekci kontakt. http://www.desireclub.cz
Ahoj
Tak konečně hezkej klub v Praze,protože krom "F" to jsou hrozny špeluňky.
Dejte nějaký reference,kolik chodí lidí atd...
Aby to nebylo jako v Bubunkru,nebo v Bublanský kde je 40 chlapů loudilů a dve ženy ktery přišly jen chlastat.
Já doufám,že to tak není a konečně tu bude klub srovnatelnej s moravskýma klubama kde je normální,že ve swingers se sejde srovnatelnej počet mužú i žen a ty tam přijdou opravdu si užít :-)
Ahoj, děkujeme za kompliment :-)...ano prozatím náš klub navštěvují převážně páry a samotné ženy, co se týká akcí, tak plánujeme též párty pouze pro páry (pátek, sobota) a přes všední dny též pro samotné muže v omezeném množství....SW DESIRE *277*
Super. Už se k vám těšíme.
Tak to budeme muset take brzy prijit omrknout a vyzkouset.
Libi se nam ze dle popisu jste se inspirovali ( mozna) u okolních klubu a vzali jste si ...zakomponovali tpto lepsi z nich...
Sauny jako Lubl...virivka ala F nebo P.
Ceny vstupu ala Bunkr.
Vypada to ze by to mohl byt zdravy mix toho nej z prazskych klubu a mohl by byt brzy mezi temi nej..
Nakonec to ukaze cas, protoze vzdy bude zalezet na lidech kteri budou do klubu chodit.
Tesime se.
Také k vám určitě v brzké době zajdeme, chtěli bychom někdy v dubnu, tak doufáme, že některý pátek v dubnu bude pouze pro páry :-)
V patek jsme se vydali do tohoto noveho klubu a byli jsme naprosto nadseni!! Moc krasne prostredi, mistnosti jsou dobre usporadane okolo hlavni mistnosti a oddelene od sebe sklem. Z infra sauny je tedy zkrz obrovske sklo videt do hlavni mistnosti. Tam se nachazi i mala BDSM mistnost s kreslem a krizem, po ruce je nekolik BSDM nastroju. V hlavni mistnosti je nekolik gloryhole, velka postel, pred ni gauc a na nad posteli jeste druha plocha, kde se da dovadet. Cela mistnost je takova hrava a promyslena, aby bylo videt vsude.

Co se nam taky moc libilo byla masazni mistnost, ktera je umistena mezi dvema men's roomy. Jsou v ni odhrnovatelne zavesy, takze ti, kdo jsou univtr, je mohou odhrnout a umoznit tak divakum pohled zkrz velkou sklenenou stenu. Genialni!

Virivka je umistena hned v mistnosti vedle baru a je trochu dal od centra deni. Je pro 5 lidi a vedle v mistnosti je hned sprcha a toaleta. Kdyz uz mluvim o sprchach, tak dalsi sprchy jsou jeste jedny blize k hlavni mistnosti a jsou zvlast pro damy a zvlast pro pany. Pokud se nepletu, tak slouzi take i jako satny. My jsme si veci odlozili v satne pro pary, ktera je hned u vchodu.

Zrovna v patek mel Bunkr narozeniny, takze nejspis vsichni byli tam, ale v Desire Clubu jsme pokecali s majiteli, kteri jsou moc prijemni, a odchazeli jsme kolem 2:00.

Celkove klub predcil nase ocekavani a uz se tesime, az se tam zase vratime. Ted uz jen naucit lidi, aby tam chodili :-)
Ahoj, děkujeme za kladné hodnocení našeho klubu...také jste byli moc příjemní a rádi Vás opět uvidíme.*24* ...na tuto sobotu jsme připravili akci pouze pro páry a samotné ženy - SALSA Speciál párty. Otevíráme ve 20h. Rezervace nutná na našem emailu: info@desireclub.cz *277*
Chceme přijít zítra 27.3 cca. kolem 17hod., nešel by někdo s námi?
Ahoj já jdu dnes poprvé do tohoto clubu tak můžeme spolecne
Tak jsem club navštívil a musím říct že ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách! Pan majitel je příjemný a vstřícný,jestliže vydrží s přístupem a čistotou tak aspiruje na nejlepší klub v Praze.(na druhou stranu konkurovat bunkru lublaňské a sabinovce v čistotě není velkej problém) budeme počítat jen seriózní kluby,což je Para..a F.
Ve středu odpoledne tam přišli tři páry a dva muži,sice se spolu moc nepřáteli ale to nevadí.Uz se těším že tam zase zajdu,je to příjemné prostředí.
Souhlasíme...konečně opět klub na úrovni*24*v sobotu jsme ho poprvé navštívily ..čistota, nápaditost,příjemný personál,super raut, doporučujeme navštívit a vyzkoušet ..*114*
a jaká byla včera účast?
Prostředí je to fakt super.
Chce to aby, se páry naučily chodit..
Ale to chce čas...
Včera jsem byl poprvé v Desire klubu na gangbang párty a bylo to opravdu super! Klub je nádherný, vše je luxusní, majitelé hrozně příjemní a ochotní udělat vše tak, abyste se cítili co nejlépe. Navrch všemu tam byly dvě úžasné samice, které chápaly co znamená slovo gangbang a věřím, že si užily večer minimálně tak jako všichni pánové. Těch bylo v klubu přiměřeně a nevznikaly tak pověstné vláčky... Klub Desire v sobě snoubí přirozenost, která panuje v Bunkru, navíc ale bez čmoudů a úkáček, kteří se vám lepí na prdel a luxus z Fantasy, v kterém však často panuje až přílišné snobství vanilkových párů. Budu klubu držet palce, aby se stal pevnou stálicí mezi pražskými swingers kluby a už teď se těším na příští návštěvu!
Děkujeme moc za kladné hodnocení našeho klubu*114*....Vaše DESIRE
Pekne a pravdive shrnuti.
Jeste pridam, ze v patek bylo asi deset dalsich paru.
I s temi se dalo uzit,i kdyz to nebyl typicky gangbang.
Prostredi fakt moc hezke.
Ideal - tak 40-50 lidi.. vsichni se v pohode rozprostrou.
Ten klub ma budoucnost...
Jeste potrebuji zapracovat na strankach (jako program na par dni a pak nic) a cenove politice. O ty penize az tak nejde, ale platit jako par (privsi po desate) vic nez muz, ktery prijde pred desatou mi prijde na hlavu. Pokud nemaji byt zakladem osazenstva muzi. My nemame hlidani a muzem nekam az kdyz deti spi a to se pak ta desata tezko stiha. Takze zatim at jini provadeji pruzkum bojem. A je to skoda, chteli bychom ho navstivit.
Souhlas, chtělo by to program aspoň na 10 dní. Teď třeba na stránkách je poslední na včera, takže třeba dnes mají asi zavřeno.
Prave. Chtel jsem se podivat co hraji a nic. A ono i akce jako jedna z poslednich polozek v seznamu... ale ty penize me stvou. Vedomi, ze jako par platime vic jak samotny muz... V Bunkru je to formou odmen o ktere clovek pozdejsim prichodem prijde a to mi prijde v poradku.
Zdravíme, ano dnes budeme připravovat program na příští týden. Bystřejší z Vás již zjistili, že otevírací dny našeho klubu jsou pro začátek ST až SO. Prozatím nechceme připravovat program na měsíce dopředu jako ostatní kluby, chceme být odlišní a to se týká též cenové politiky...Pokud Vám vyhovuje konkurence, choďte tam...navíc budete mít v ceně sledování rozmanitého Orient-Expresu, který jezdí na pravidelné lince:-) Navíc je u nás možnost (jiné kluby nenabízí) pronájmu celého prostoru pro soukromé akce či oslavy...a tak nechceme pro případné zájemce blokovat celý klub na čtvrt roku dopředu, či rušit nějakou již naplánovanou akci...to nám přijde v pořádku. Mějte krásný večer. DESIRE
Prosím? Jako promiň ale opravdu nepatřím mezi "málo bystré", když nevím, že klub otevřený ani ne měsíc má otvírací dobu středa až sobota *188*
Hele Fernande nebo jaký chlap se zas za tehle nick skrývá, máš v tom bordel :) Myval_obecný byl někdo úplně jiný. Holka, blogerka :)
Nejsem Myval_obecný a na rozdíl od Tebe nemám potřebu se tu léčit a zakládat X profilů. Jsem na rozdíl od Tebe reálný člověk.
Už nebudu v tomto fóru více reagovat, neb sem toto nepatří a ani mě nebaví odpovídat na tyhle Tvé fantasmagorie. Ciao
Hm. Vas prispevek mi trosku prijde jak od jednoho hoteliera, ktery na internetu pourazel kazdeho, kdo mu dal spatne recenze. To ze jsme k nemu nejeli a nepojedem se ho jiste nijak netklo. Ale treba takovych bude vic a vic.
Poznamka o bystrosti, jak jiz podotkla Dama byla zbytecna - nemate otevreno dost dlouho aby to bylo tak jasne a na vasich ne moc prehlednych strankach tezko neco hledat.
Co se tyce navazeni se do pripadnych hostu, je to u nekoho, kdo je na navstevnicich zavisly dobry napad? Vy vite vsechny duvody proc jsme dvakrat navstivili Bunkr? A jak se nam tam libilo? A proc jsme nesli jinam?

Snaha byt odlisny za kazdou cenu muze byt. Treba muzete dat muzum vstup za sto, zenam za pet set a parum dva tisice a budete odlisni od vsech.
Nikdo netvrdi, ze to mate mit nastavene jako jinde, ale pokud je vstup levnejsi pro muze, nez pro par, je to jisty signal o jake navstevniky stojite vic.
Tady uz nema smysl pokracovat.
Kdyz se nekdo ohani ROH v reakci na vyjadreni nazoru, ok.
Jen, posledni vec a pak uz budu ticho.
Kdoze tu dela komu dobro? V tom jsem ztraceny. ;-)
Dekuji za odpoved, jiz opravdu neni o cem mluvit.
Chcemevaspoznat: Ty jo, můžu se stavit na hrnek Ega?

Desireclub: já cenovou politiku neřeším, to je věc klubu. Fakt by to ale někde chtělo napsat aspoň otvíračku, když nechcete uvádět prograram dopředu. Není třeba se kvůli tomu utrhovat či být jízlivý.
Stačí se jim podívat do profilu. Je to takový problém?
To je reakce na mě?

Teď jsem jim do profilu koukala a nikde jsem nenašla že mají otevřeno st-so. Ještě dnes ráno tam byl program z minulého týdne a fakt to nemám u klubu co neznám jak vydedukovat :)
Já se tam podíval dnes a program na tento týden tam vidím. Znám majitele osobně asi už 2 roky,něco se mi třeba taky nelíbí,ale musíme jim dát čas,není lehké něco vybudovat. Kritizovat a stěžovat si na to či ono umí každý. Měli bychom být rádi za další nový klub,tak mějte pochopení.
Uz jsem nic nechtel psat, ale na slusnou reakci...
Jsme za novy klub radi a moc radi ho vyzkousime. Bohuzel neni to pro nas jednoduche s malymi detmi a bez hlidani a svuj cas si musime planovat i hodne dopredu nebo naopak zjistime, ze mame volnou chvilku hodinu dve predem.
A protoze posledni dobou se zda, ze funguje strategie pozdnich odjezdu, mrzi nas cenova politika. A neni to o tom mit na to nebo ne. Tot vse. Jak jsem psal, urcite se do klubu drive ci pozdeji podivame.
Jsem blb, vim to, mea culpa, no nic...

"Nic ve zlém, ale o co tedy jde?"
Nikde jsem nepsal, ze bychom chteli platit mene, ale ze mi neprijde sikovne
1, priplacet za pozdni prichod
2, kdyz plati par vic nez samotny muz

That's all...
On pan majitel zapomel dodat ze nedávno v jiných klubech jezdil masinkou taky 😀 ale chovat se jako hulvát od začátku a říkat lidem ať chodí jinam , budem teda chodit jinam 😀😀
ZAPOMNĚL, snad neeeeee!!!! No myslím si, že my, co DESIRE club navštěvujeme a hlavně jsme jej již navštívili!!!! Budeme rádi za příjemně naladěný par, může či ženu. 😅😋
Ahoj, jak vypadaji lide co tam chodi? Mam 178 cm a 99 kilo. Tak nevim jestli bych tam zapadl.
A v profilu má 175 cm a 86 kg. Ale o to nejde,chtělo by to občas přemýšlet než sem něco napíšete. Pak to fórum bude o ničem, když se tu budou psát takovéto blbostí.
A v reálu to bude 168 a 119kg :))

Což mi připomíná. Jednou jsem se tu sešla na kafe s 30 let, 190cm a 89 kg. V reálu přišel tak 65, 155 a 120 kg.
To máš stejný jak s mírama řen, tak standardně uvádějí 90/60/90 a v reálu to je 60/99/60 a možná ještě hůř.....*1*
V sobotu na Salsa akci jsme si to pěkně užili, hned po příchodu jsme si užili tanec a pak se děli věci....pan majitel je velice slušný a o klub se stará s maximálním nasazením, není fér si zde cokoliv vyčítat. Jsme rádi za tento klub a jinam už chodit nebudeme...ty si masere choď kam chceš...
To jako fakt? Je to bývalý vláčkař?
Uzasnak2020
Uzasnak2020 před 1 rokem
Uzasnak2020
Uzasnak2020 před 1 rokem
Kde se klub nachází ??? Rád bych zašel někam
Ahojky, Pha 9, Hostavice, Pilská 20 😉
ahoj
dnes bychom rádi zašli do Desire

Ale pánové o samotné muže zájem nemáme i když je to gang bang sorry pouze pár pár
Hezký večer, můžu se s dovolením zeptat,na akce v klubu, kolik cca lidiček bývalá akcích ;-)
Club jsme navstivili a je docela hezky reseny, libilo se nam z whirpoolky koukat na TV a pri tom popijet vinko. Infra sauna vyhrata na 50 stupnu nas prohrala a jeste zustala energie na lehkou erotiku. obcerstveni hodnotime normalne, To co hodnotime nejlepe je cistota ...nemuseli jsme se bat, do ceho si sedneme. Skoda, ze pro nasi zalibu zapaseni zen v oleji uz asi nebudou mit misto.
Ahoj,hezký den, moc děkuji za informaci, pro případnou návštěvu ;-). Děkuji, mějte hezky den a snad někdy třeba osobně při sklence vína ve whirpooll ...;-)
Krásné čisté líbilo se nám jistě se musí učit ale mají potenciál v sobotu nějaký pár s námi do clubu???
dneska se pujdeme prohrat asi od 16 az do ...podle nalady :-)

Hezký večer přeji, je možno se prosím ještě dnes setkat v clubu? ;-), podle fota budete sympa;-)...
Mozne to bylo, byli jsme az do pulnoci. Forum necteme pravidelne....takze odpovidame az dnes.
Ahoj *4*
jde dnes někdo do clubu? Rádi se připojíme a pak už se uvidí...
Po vzkazech domluvíme eventuálně více *2*
ahoj my se chystáme ale jestli to určitě vyjde nevime.
někdo v sobotu s námi do DESIRE TEDY PÁR MYSLÍME
ve stredu se pujdeme zase prohrat. Minule to bylo fajn.
Ahojky, budeme se těšit na Vaši návštěvu. Ve středu máme v programu masážní párty...Vaše DESIRE
Ahoj,sel by dnes par nebo holka co uvitaji fajn kluka co nezkazi zadnou zabavu ? :)
Ahoj nějaké páry pátek s námi DO CLUBU
Ahoj.my se chystáme v sobotu.Bohužel v pátek ještě jsme v práci.*277*
Ahoj,chtěl bych poděkovat všem přítomným ženám za nádherný večer. Já si to užil maximálně. *4*
Tak jaké to včera bylo,kdopak tam byl?
ahoj my chceme jít také tuto sobotu rádi se přidáme
Za mě nejlepší club v praze co se týče atmosféry a prostor.Jaky se tam sejdou lidi je vždy otázka náhody a štěstí....
souhlasíme ..velice nápaditě vyřešený klub..je jen otázka času kdy to bude TOP club v Praze....za nás nemá konkurenci..snad jen Fantasy mu muže konkurovat...
Pokud bude přístup majitelů stejný tak si lidi tam cestu najdou a ostatní kluby budou mít těžkou konkurenci.I místo je moc pěkné proste klub má naslapnuto k nejlepšímu v Praze.design a prostředí už top nyni!!
I my musíme potvrdit, že klubik je moc pěkný, má promyšlenej interiér a super atmosferu. Byli jsme tam v patek 27.4. a krásně jsme si večer užili.
Držíme palce, ať drží laťku pořád stejně vysoko... 😈
No je to fajn klub moc se nám tam líbí
Uplne jsme to nepocitali... ale odhadem bylo tak 10 paru... videli jsme tam tak 2 samotne zeny a chlapu cca 5... ale nechovali se vtirave, nechodili tam, jako vlacek (co jsme zazili v jinych klubech) takze jejich pritomnost nevadila... jsme radi, ze k Fantasy a Paradisu je dalsi peknej klubik v Cr
Včera jsem zažil opět užasný večer a maximálně si ho užil. Díky Myšáku *4*
A jaké to včera bylo? Chtěl jsem zkusit Salsa párty, ale říkal jsem si že tam v sobotu asi příliš mnoho sexuchtivych žen nebude.
V sobotu samotný muž nemůže.
myslím, že ano. že tam bylo uvedeno, že párty je i pro omezený počet solo mužů
V sobotu byl vstup i pro omezený počet mužů.
Půjdeme v pátek někdo s námi par nebo žena u nás žena Bi
Ale koukám už se zdražilo. Vstup pár 1000 :(
To tam asi budu muset chodit sama 😃
Zdravím všechny, bude zítra někdo na Kandaulistické párty ?
že bych dorazil sám, nejlépe už od těch 16-17h :-)
Ahoj, jak je to tam s kourenim a vzduchem?
Kouří se na baru. Ten je od zbytku úplně oddělený.
Jaky koureni mas na mysli??*3*
Dama pravdu di.
Vzduch je v poho. Cisty, veci nejsou kourem citit vubec.
Tak klub je moc pekny a snad tam zacne chodit hodne paru.
ju a kdy že jste byli ) my zítra nějaký nebo nějaké páry a ženy s námi pojdte
tak hlavně abyste se zas nevožraly a nekoikaly na hokej atd,, pisálku*24* vite jak to s tebou bejvá..
Ahoj dnes vyrazíme na párty ;-) kdyby se chtěl někdo přidat budeme rádi za doprovod (pár nebo samotná žena). Více po vzkazech :)
Chystá se někdo na nahatou párty teď ve středu?
My jdeme, dámská jízda :) 5 holek
To bylo konstatování, ne pozvánka. Už píše 17 chlap zda půjdeme s ním. *23*
To jste je naladili teď tam bude 150 chlapů 😂
Hmm, ma draha je nemocna, tak jsem si rikal, ze by bylo fajn zajit tam zarelaxovat a odpocinout. Ale jestli tam ma byt dalsich padesat chlapu, tak to si asi radeji zajdu nekam do Saunie:-)
Pokud tam bude 150 chlapů tak utečeme i my :))
Tak hlavně aby se z toho nestala klobasova party jako v jiných klubech byla by to škoda.
Ahojky, jen pro upřesnění. V našem klubu je omezená kapacita šatních skříněk pro pány na 18...tak se nebojte ...*22**22*
Coz o to, ale jestli tam bude jen tech 18 chlapu, tak to teprve dostane rady:-)
Jdete dnes někdo na nahatou party??
opravdu to tak bylo běs my přišli a 15 chlapů jako gay club
Tak to opravdu byla Klobásova party,asi 16 chlapů kolem deváté přišla majitelova žena s kámoškou a i když to byla nahatá párty tak chodili oblečené. Tak zábava nic moc šel jsem xomu
My jsme si nakonec zaplatily soukromé spa. Teď jedu domu. Po mém příspěveku že se s holkama chystáme přišlo 153 zpráv většinou fakt nechutnych a o vymrdani prdele, vystříkani kundy na ostro etc. O to nestojí ani jedna z nás!
Nechtěl jsem psát,ale nedá mi to. Bylo předem jasné,že do klubu nepřijde najednou 5 žen a ještě na nahatou párty. Za těch asi 6 let co chodím na swingers se to snad ještě nestalo.
Na Silvestra bylo v bunkru asi 7 samotných žen. A já sama + 2 kamarádky jsme byly v Paradisu a já s kamarádkou se v pátek chystáme na sw (úmyslně nepíšu kam jestli je pravda těch 150 zpráv 😄).
Slyseli jsme, ze je to hezky klub, ale kdyz koukame na program, tak to pripomina spise sportovni klub...byli jsme rozhodnuti, ze v patek pujdeme, ale jestli tam bylo vcera dle fora 15 muzu a zadny par, tak to riskovat nebudeme. Manzelka zkratka odmita se milovat, zatimco vedle bude rvat x opilych muzu gooool !!! Jste romanticky swingers club, nebo sportovni putika s moznosti sexu??? Jeste bych se rad zeptal nicku DAMA, jak je to s kourenim tabaku, rozhodne nechceme cuchat smrad s cigaret ani kdyz si pujdeme neco objednat.
Je ještě něco co by vám mohlo vadit?*3*
@swingcouple - kouření jen na baru, který je mimo hlavní místnost s posezením a "relaxační" zónu.
Jinak klub je to opravdu moc hezký, my tam byli zhruba před měsíce a bylo 10 párů a 2 samotní muži. Asi bude lepší vyrazit mimo zápas v hokeji a nepsat zbytečně do fóra, že tam půjde 5 samotných žen, které jak koukáme beztak nepřišli a byl to je fór *3*
My jsme byli pátek a páru bylo asi 10. Muži samotní 3. Ženy samotné 2. Takže být vámi v klidu zajdu klub je fakt krásný a úplně voní novotou. Kouří se jen na baru a ten je úplně mimo veškeré dění takže i já jako odnaučený kuřák kouř necítím.
Dáma asi jsi byla jinde my tam v pátek byli a páry tak 4 a mužů minimálně 10 a žena žadná samotná takže trochu kopeš jinak holka
Jelikož jsem tam v pátek byl (3.5.) tak vím,že samotná žena byla jen jedna a to manželka majitele,ale tu asi nemá cenu počítat. Samotných mužů tam bylo max 7 víc fakt ne. Asi zatím nejhorší večer co jsem tam zažil,nikdo se skoro s nikým nebavil.
Jsi asi upadl na hlavu ne? Pusu snad někde myslím tento pátek? NE!
...pro upřesnění počtů návštěvníků 03.05./ M-9, P-7,Ž-1*4*
Nam se tam moc libi, koureni u baru bylo jen zlehka, takze nam to az tak nevadilo a kdyztak se muze odejit jinam, kde to citit neni. Radi se zase zastavime, ale pro jistotu nebudeme psat kdy :-)))
Holt člověk na sw musí většinou počítat že bude drtivá převaha muzu.Je to všude stejně!!!
Nedá mi to, abych nereagoval. A ano, musel sem si i dnes udělat kvůli tomu nick, jelikož jsem jen návštěvník, který kouká na fotky a čte fórum. K věci. Nick Dáma.. Už dlouho pozoruji, jak se sereš do fóra. Urážíš, hraješ si na správce a máš potřebu neustále každého poučovat. Vlastníš snad amatéry nebo jak? K sw clubu.. Víš proč ty a další podobný nechutný lidi chodí na sw? Protože s tou postavou jakou máš se v reálném světě nechytáš. Možná proto máš potřebu každého poučovat a odpovídat na fórech. Narovinu. Ty zoufalci kteří chodí na sw a dělají tam vláčky vlezou na každou. Bohužel i na tebe a ty řekněme to slušně baculky to moc dobře vědí a proto tam taky chodí. Protože venku na ulici by o ně ani vláčkaři ani nezavadili. A mimoto, když v klubu vidím tohle, to monstrum co se ještě navlíkne třeba do podvazků, je mi z toho špatně.
A pomohlo to, uz je ti lip? :-)
A mastný vlasy, křivé zuby, šilhám a taky mám nohy do O.

Nicméně poslední dobou mě to tu spíš štve a tohle byla moje pomyslná poslední kapka.
Ve většině se vším souhlasím.Ale jsou i případy kdy na sw přišla hezka holka buď sama nebo v páru.Ale samozřejmě pokud hezkou holku zaregistruje stádo nadrzencu tak to většinou bali a mizí pryč a o sw již nikdy nechce slyšet.Ale je pravda že z 95% chodí neatraktivni co si na sw zvýší ego jaký je o ne zájem.A musíme si přiznat že všechny sw kluby žijí že samotných muzu kteří to celé živí.Takze takový začarovaný kruh.....
Slkmercedes"
Nedá mi, abych nereagoval na tak arogantního blba. Počítám, že jsi z Prahy a nejspíš policajt, případně politik. Takových hovad tu je totiž víc, jako by jste se množili.
Vůbec nechápeš o čem je swingers, to je totiž podobné jako naturismus. Je to o toleranci, respektu a pochopení. Taky dvakrát nemusím dámy velikosti " menší hroch až středně velký asteroid ", ale chápu že se chtějí bavit. Také jistě existují jedinci, kteří na takové budou stát frontu, případně to mají jako určitý druh fetiše. Respektuji tedy jejich chtíč i odvahu a snahu ( sehnat tak obrovské rajcovni prádlo dá opravdu práci ) a nechávám je bavit , případně opékat na slunci dle libosti.
Obecně s nimi bývá dost legrace a třeba jen pokec bude daleko příjemnější s nimi než s takovým nadutým hovádkem jako jsi ty.
Hele, pokud se chces s nekym posekat, doporucuji vecerni prochazku Cejlem v Brne, nebo Matiční v Ústí, zajeď se do Chánova, nebo na Luník v Bratislavě a neházej tu sirky. Je to fakt dost hloupý.
Do Paradisa chodí jen starý a tlustý jako my a všichni si tam navzájem dokazujeme jak jsme sexy!
Asi stejně jako u vás zbaběle v jihomoravském kraji😂😂
Ano považuji nemám problém si to priznat
Jako každej 2 cajcl do Rozdrojovic 😆😆!
Kurnik šopa reakce na hřebec82
Popremyslim o tom děkuji za nápad 👍
Koukám,že nemá smysl zakládat nějaké fórum když ho všichni hned zkazí a píšou se tu jen hovadiny. A to si všichni o sobě myslí,že jsou inteligentní a na úrovni! Hnus!
Psaní nicku slkmercedes (nick mluví samo za sebe) prozrazuje typ chlapa, který vlastně o swingers life style nemá ani ponětí a plete si swingers klub s bordelem či privátem. Čeká tam modelky, které mu okamžitě budou poslušné a po vůli, aniž by se předtím sám podíval do zrcadla a uvědomil si, že stejně jako on, při svých opovrhujících paušálních hodnocení návštěvnic swingers klubů, i ony hodnotí jeho (a jemu podobné) a vybírají si. Celý nadržený pak nervózně třepe nohou (“kdy už to začne”) a když už tedy dostane šanci se předvést, zklame na plné čáře - půl šestá.

Takoví jedinci ve vile Funny nejsou vítáni, neboť jen narušují obecně pohodovou atmosféru a nejednou se stalo, že se jim raději vrátily peníze a vyprovodili se z vily ven.

Je obecně známo (jen asi slkmercedes & co ne), že vlastně všechny kluby mají akce, jak pouze pro páry, tak i pro páry a samotné muže, (výjimkou je Paradiso, kde jsou všechny akce jen párové) a každý pár si může vybrat kam a na jaký typ akcí chce zajít. Na https://swingerslive.cz/actions lze najít VŠECHNY akce VŠECH klubů v ČR a SK, které jsou uvedeny, včetně hodnocení a recenzí, tady: https://swingerslive.cz/eclubs

Co se týká návštěvnosti, ve vile je již dlouho zaveden systém přihlašování se na akce tak, že každý certifikovaný uživatel, může vidět věk a postavu ostatních přihlášených na akci. A díky tomuto systému je možná i dlouhodobá statistika návštěvnosti podle typu akce, věku a postav účastníků. Stačí se podívat tady: https://swingerslive.cz/eclubs/vila-funny/stats

A co se týká zkušeností návštěvníků klubů, apeluji na všechny, kteří už v nějakém klubu byli, aby se o své dojmy, postřehy a zkušenosti podělili i s ostatními swingery, zejména s nováčky a těmi, kteří se rozhodují kam zajít.

Na https://swingerslive.cz/eclubs, jediném portálu, kde lze najít VŠECHNY kluby v ČR a SK na jednom místě, takové recenze zůstávají trvale a neztratí se v mase témat a offtopic příspěvků.
Páry si budou v tomto opravdu krásném čistém clubu moci užívat jen spolu PŘIJDTE majitelé jsou super a dá se tam i přespat. Jinak můžeme v případě párů jen doporučit tak zkuste a poznáte opravdu užijme si i tohoto velmi krásného CLUBU ...
Ano, souhlasime. vzdycky kdyz mame cestu kolem Brna, tak se u Vas radi s duverou zastavime. Nekdy vraceni vstupneho muze prinest vice nez par jednorazovych korun. Image se lehko ztrati ale tezce ziskava.
Srry ale tohle je fórum Desire klubu, nezasírejte to reklamou na ten váš. Máte na to svoje vlákno.
Paní majitelka z Brna si tu chtěla jen přihřát polívčičku*3*
Paní majitelka z Brna je především taky swingerka a reagovala na příspěvek, který se týká swingers life style obecně.

Ale takovou reakci šlo očekávat od mých intimních “fanoušků”. ;)

Jsme rádi, že i některé swingers páry z Brna si udělali tu cestu do Prahy a otestovali další místo pro swingery. Slyšeli jsme samou chválu z první ruky. Zábavy nikdy dost a jakmile nám to čas dovolí, i sami se s přáteli objevíme v Desire.

Rádi poznáme všechny opravdové swingery.
Omlouvam se, ale asi jsem trochu mimo, V Desire mame 10 navstev a je to bezva klub. V Brne 2 navstevy a je to bezva klub take.
Nechapu zaporne palce u prispevku, kde jeden klub velice kladne hodnoti druhy klub. To je vzacnost v okamziku, kdyz slysime v kazdem klubu jak jsou ostatni hrozni...drazi..prazdni...opravdoví swingers kluby nezajimaji jen penize ze vstupneho ale poskytuji atmosferu zabavy a relaxaci...Predpokladam, ze palce dolu davaji jen lidi, co rozhodne nepojedou kvuli 1 veceru 200km do Brna a tak lze tezko vubec povazovat tyto dva kluby, za konkurenci.Takze jakesi prihrivani polivcicky je dosti povrchni ...nebo si snad mysli nekdo, ze timto chtel klub z Brna pretahnout swingery z Desire clubu...to si muze myslet jen osoba co ma hodne vazne problemy sama se sebou...jeste jednou se omlouvam, pokud moje myslenky jsou pro nekoho zcestne.
Je to tak.. Není potřeba si kazit vztahy. Kluby jsou tu predevším od toho, aby jsme si mohli plnit ty nejzákladnější touhy v podobě základního instinktu, instinktu pozorovat a kochat se božím darem. Tím, co nás přivazuje k přírodě a to při čem jsme si schopni ty svoje přetížené mozky vypnout a pořádně aktivně odpočinout, dotknout se někoho, obejmout ho, popovídat si, probrat to, co s nikým jiným neproberete a pořádně si otevřít čakry, abychom vydrželi v tom zběsilém světě. Pozorovat tu dokonalost a krásu lidského těla ve všech podobách a ze všech úhlů. Pokud se to někomu nelíbí, nemějme mu to za zlé a buďme rádi tomu, že se nám vyhýbá. I já jsem rád, že ho osobně nepoznám.
Musíme taky reagovat desire klub má úroveň je to tam moc hezké majitele opravdu příjemný rádi tam chodíme jsme byli třikrát a určitě se chystáme příští týden znova je to jednoduché když se to někomu nelíbí kdo tam chodí tak ať nechodí a naopak za nás velmi krásné luxusní prostředí je tam sranda a vždyť tam pobavíme
Sorry tohle není forum Desire Clubu, ale o Desire Clubu a o všem co s ním souvisí,
pokud dokážeš pochopit rozdíl...:-)
Nebo si snad Desire platí reklamu na amatérech ? Asi těžko.
Takže vše co se týká okolo Desire sem podle mého patří a pokud se tváří jako swingers club, tak i vše kolem swingers.
Chápu, že je těžké pro nový club si přečíst na vláknu jméno jiného clubu, ale zavedený club, který je v pohodě a nemusí vydělávat na vláčcích (jak se zde píše) by se nad tím určitě povznesl...zvláště, když tuto diskuzi tvoří z větší části jen přátelé majitele... proto ty agresivní reakce...:-) Takže navzdory názorům sem pište, v čem je desire lepší a v čem horší....srovnávejte ho s jinými kluby, porovnávejte, množství lídí, množství vláčků, množství žen, množství a kvalitu občerstvení, zábavu mimo bar..., ale také množství můžů, co si myslí, že za 500 se napapají a ještě zašukají, aniž by je někdo pozval....Podle mého názoru je fajn, že Lublanská má i své luxusnější provedení v desire clubu, kde už také mohou jezdit vláčky... jen aby se z Desire clubu nestalo hlavní nádraží :-)))))) Sexu Zdar a až bude jezdit nějaký vláček Desire - Ostrava, tak se třeba svezu :-)))))
Máte úplnou pravdu mám stejnou zkušenost
Mě se reakce paní majitelky z Brna líbí. Jak se tu už píše tyhle 2 kluby si konkurence opravdu nebudou a nechápu ten výpad proti ní ani ty - hodnocení.
Protože toto je fórum desire klubu
Dnes je velká GANG BANG párty SPECIÁL tak aby nějaký pár nepohoršila i účast samotných mužů.
Ať se dopředu nahlásí každý samostatný muž,aby pár měl možnost se rozhodnout jestli přijde nebo ne.Potom bude bohaté stačit jeden sw na celou CR.
Ahoj, bude dnes někdo v clubu? Přemýšlíme, že se příjdeme podívat...
Ahoj, doražte dnes do klubu, bude to super!
Včera nám to nakonec nevyšlo, takže přemýšlíme, že zajdeme dnes. Bude v clubu někdo, nebo všichni budou koukat doma na hokej?
Ahoj,pokud pokecate s klukem 33 let rad Vas poznam :)
Btw. proč tu máme tolik disliků?
Asi vám a ostatním návštěvu clubu někdo nepreje*24*
PRO SAMOTNÉ PÁRY a ŽENY zařazujeme do programu každé sobotní akce klubu!! - První párty zahajujeme již 18.05.2019 se slevou !*216*
správná volba...aspon tedy sobota jen pro páry...nejlepší by to bylo jen pro páry stále ale to si myslíme že to v budoucnu bude...kluci at si zajdou do nádražních restaurací..všichni víme o kterých putikách je řeč...*4*
přesně tak.souhlas. nikdo není zvědav na vláček samcú...šermujících svýma kordama před obličejem našich partnerek...
Sobota pro páry a pátek pro ty, kterým single muži nevadí - ideální! Jen tak dal! 👏
to by taky šlo..jsou ale singl muži a singl muži....nám taky oca dva tři singl muži nevadí....ale odchovanci čtvrtých cenových restaurací..opět všichni víme o kterých klubech je řeč at si chodí do svých mateřských oddílú *49**49**49**49**49*
My třeba nevíme tak můžete být konkrétní. Spíš si myslíme,že vy se tu jen vysmíváte.
Je to super už se na sobotu těšíme určitě přijdeme 😉
Možná by pár Plazaci byl rád kdyby se na ne nějaký singl muž podíval.Ale asi se nedaří tak kopou kolem sebe a snaží se upoutat🤔🤔
Zdravím všechny, bude zítra někdo na Kandaulistické párty ?
že bych dorazil sám, nejlépe už od těch 16-17h :-)
Už se pomalu chystáme a těšíme se na dnešní párty*21*
Kolik bylo páru v sobotu. Také tam rádo zastavíme v sobotu.
Přestaň se vyptávat a přijď se přesvědčit sám.
Je to super club nebojte se zajít budeme sobota a rádi s párem nebo páry si užijeme chlap si může sáhnout přijdte
Také zastavime tentokrat v sobotu.
My vyrazíme zase až příští týden, ale těšíme se už teď :)
Chystáme se v pátek a už se zase těšíme do desire*21*
Tak jaká byla sobotní party? My byli v pátek a protáhlo se to do 4:30! 🙈
Hezký den, hej luxusní.!!!... , asi ale víš ;-) :-P
Ahoj. Jak je to s návštěvností v týdnu hned od 16:00h
Díky za info...😉
Také mě by to zajímalo. Chodí někdo v týdnu odpoledne? Kolik bývá lidí.
Ahoj,rád bych poděkoval Florane za včerejší krásný zážitek. Velice milá a sympatická dívka. *4*
Opět musíme uznat že Desire je prostě nejlepší swingers klub kde není nouze jak p zábavu sex a dobrou náladu přátelé a kamarádi díky.*21**174*
Ve středu zase zajdeme Desire je moccc úžasné.p.s.par co jsi s námi užil ve vířivce by jsme opět rádi poznali prosím nechte na vás kontakt.
Mrda Florane s lidmi v klubu? Diky.
jako vážně? Myslíš že tam mám mít sex napovel?
nehledě na to že tohle někde vykládat kdo tam a ským to je už hodně prez čáru nemyslíš? řešit kde jaká známá osoba chodí a co tam dělá je nejrychlejší cesta jak zařídit aby tam přestala chodit.
Mohou v pátek samotní muži, možná bych rád zavítal.
A co se podivat? Nebo ty nemas pripojeni na internet?:-)
Děkuji za reakci a názor, milé :)
Ahoj nějaký par s námi sobota Desire ??
Zásadní problém klubu je ze tam nikdo nechodí.. zkusili jsme několikrát a Škoda, krasny klub ale málo lidi..
Tak to jste tam byli, když měli zavřeno 😂 nikdy se nám nestalo, že by bylo malo lidí! My rádi preferujeme kvalitu než kvantitu 😉.
My dnes večer jdeme,tak snad tam nějaký pár bude.
my také jdeme dnes těšíme se a snad bude několik lidiček
Tak tam asi nechodite, byly jsme v pátek, zkusili i sobotu a ani chlapy tam nebyly.. dohromady asi 6lidi v celém klubu.. klub krasny majitele super lidi ale zatím moc lidi nechodí.. nic méně poslední zkušenost asi 6tydnu stará
No.. ale když tam je jeden chlap majitelka a my tak to je trochu málo ne??😂
Zásadní problém je když jsme zvali nějaký pár s námi tak napíšou že půjdou do jiného konkurenčního klubu a tak to se tam pak špatně učí chodit lidi nicméně Desire je úžasný a chodí tam super lidičky takže lidi je to na nás všech jen my to můžeme změnit aby chodilo více lidu*21*
Ahoj souhla Desire je top lidé potřebují najit cestu a najdou majitelé super lidé čisté prostě super
proto se budou pořádat i akce pro páry, jako soutěže zábava a podobně. Ať se pořádně bavíme :-D Doporučuji sledovat akce klubu a pak na ně oslovit známé.
Přijdte lidi ve středu. Máme super nahou párty i se soutěží pro muže , Dámy budou porota :D
Prijdeme :) skoda,ze nebudou soutezit taky damy :))
Nahá párty je že musí být člověk nahý pro vstup do klubu? Nebo musí být nazí muži?
Naha party= do welnes centra (jako je masazni mistnost, atd se muze pouze nazí. vyrivka taky) bar, společenská místnot , tam můžeš být ve spodnim pradle ručníku, ale nemusis se stydět. uvidíš jak se lide budou oblekat a jak ne a podle toho reaguj.
Ja se nestydim, spis pro me je rajc pekne pradlo nez uplna nahota :)
to samozrejmě chápu. Nikdo nikoho do ničeho nenutí, Jde o to že tyto párty když jsou zaměřené např na nahotu tak je to pro to aby to povzbudilo ostatní, Ale jak říkám nutné to není. Já stím napřiklad problémmít nebudu :-) Já budu nahá
Ahoj Florane,také ve středu dorazíme -:)
Včera jsme zašli se konečně podívat. Abychom si udělali vlastní úsudek. A za nás výborný. Rozhodně dáme tomuhle klubu přednost před jinejma. Snad se nezkazí. 👍
Ahoj, dokaze nekdo objektivne sdelit dojmy ze srovnani napr. s Fantasy?
Mysleno prostredi, cistota, uroven vc. navstevniku apod?
Diky! ;)
Vsiml jsem si v programu ze tam casto muzou i samotni panove - jake je potom pomerne slozeni panove vs pary? (do bunkru jsme jednou omylem zabloudili a otocka hned ze dveri pote, co jsme videli osazenstvo podniku *1*)
Byli jsme tam jednou, je to oproti Fantasy mensi, ale novejsi a rekli bychom lepe vybavene. Fantasy je jen velka virivka, tady dve sauny, virivka a masazni koutek. Cistota je vynikajici, rekl bych lepsi nez i Fantasy, kdyz jsme tam byli mi, byli tam asi 4 samotny muzi a tak 8 paru.
To je fajn. My tam byli jednou, pred nejakou dobou a bylo tam prazdno. Tri pary, z nich dva sedely na baru a jeden sukal s jedinym pritomnym muzem, jakymsi Arabem, ci co.
No, ono když se někdo podívá na vaše galerie, na vaše komentáře atd., tak na vás bych nevlezl ani kdyby v klubu nebyl žádný pár. Je mi jasný, že pánové ve vláčku vlezou na kdejakou "prasnici", a proto toho využíváte, ale na tohle opravdu není hezký pohled.
A můžou přijít i starší ročníky, nejsme opravdu nejmladší, ale pořád jsme v kondici.
Kde presne je ten klub chtel bych zajit
http://www.desireclub.cz/uvod.html
Tak tuto středu bude zase nahá párty, Budu tam já a Barbara (pornoherečka) Zase bude soutěž :-D
Středa byla bombova!!! Přímo natřesk lidí a holky úžasný 👍
Ha ha ha... to je placená reklama? Já slyšela, že to bylo úplně jinak...Kamarád tam byl a mluvil o úplné nudě, pokud nepočítal dvě poběhlice, co ani neuměly pořádně tancovat 2 min u tyče *23**23* ... od doby co přišel, tak prý nuda nikde nikdo nic nedělal, až kolem 22 hod trapná soutěž kde tancovali u tyče muži... slavné pornostar se k ničemu neměly dokonce tam Floran byla hlídaná svým ???? který tam na nahaté párty chodil v kratasech a tričku......
Jo ještě prý tam byl jeden pár co šukal zamknutý v masážní místnosti a druhý pár, kde nějaká těhotná 50 sátnice se snažila tancovat u tyče....prý celkově antierotické a nudné....ale pište si sem že to bylo úžasné, každý kdo navštíví, nechť posoudí sám , že se swingers tento club nemá vůbec nic společného a dokonce ani se sexem....to bohužel nenapraví ani obětavý majitel ani usměvavá barmanka.....*385**385*
předpokládám že to říkal ten co když odchazel vykladal jak se nic neděje, ale o tom že nebyl po jidle schopnej si umejt ruce dokud mu to někdo neřekl :-D A poběhlice? No hezké. ALe proč ne , pomluva dobře udělá, takže osobně si myslím že ani nikdo tam takoveto lidi nechce , Pokud máte zájem řešit tyto věci takto, pomlouvat vzhled lidí, věk lidí, jak umí či neumí tančit. Všichni budem velice rádi když zůstanete v klubech kam dosud chodíte. Děkujeme předem :-* A hlídaná jsem fakt nebyla já si mohui dělat co chi ským chci, ale pokud si někdo myslí že swingers je levnej bordel kde si pískne a někdo mu hned bude po ruce? Ne děkuji a opět říkám , ať si radši zůstane tam kde chodí :-*
ahoj, chapeme ze vzdy nekdo je za promem a nekdo za pomluvou, a ty pomluvy klubu ruzne jedou docela slusne, nicmene fakt to neber jako hejtovani ale jeden par shodou okolnosti den po te zminovane party take psal ze se nic moc nedelo a ze pocet osazenstva byl plus minus takovy jako pise ten nick vyse, my tam nebyli, neplanujeme, takze fakt jen z doslechu ale par lidi ktere zname zkusili, pochvalili ledacos, ale ohledne navstevnosti se vyjadrovali podobne, ale verim ze se to zlepsi, pro nas tento " bunkr model" nadale zustavava nic moc, ale verime ze si najde sve priznivce a verime ze prostredim nemate problem prevalcovat konkurenci, takze prejeme hodne uspechu.
Mohu se zeptat co znamená Bunkr Model? . Musíme počítat , že klub je otevžen 4 měsíce takže ano neni narvany k prasknutí. To se třeba zlepší třeba ne . Na to je brzo odpovědět. Jde hlavně o to , že komentovat věk a vzhled lidí není absolutně normální , kor když se dotyčny sam ani neukáže. Na té párty bylo jak osazenstvo 50+ tak 30+ . Takovej mix, A den po párty nevím to byl čtvrtek a to je samozřejmě klidnější den.
Vždy když se někomu něco nelíbí dá se stím něco dělat zamyslet se . Popřípadě zlepšit, změnit,Ale když jde jen o házení špíny je jen vidět že o to nejde :-D
tak jsme si to take od odminusovali)) se davaji minusy za to ze prejeme at jim to slape?)) dobrej oddil))
Od jaký konkurence jsi PAR_SEX4 ?????🤣🤣🤣🤣
Doražte zítra 21.6. bude orient marocco řím tematická gangbang párty. a zase budu v klubu :-)
Nam se snad podari dorazit a doufejme, ze tam bude dost nadrzenych kokotu, kteri by obslouzili mou drahou.
Má cenu dorazit az tak ve 23 hodin?
je otevřeno do 03:00 takže proč ne
Dobra otazka. My jestli dorazime, tak taky nejak tak. Toz sa uvidi:-)
Hello all nice people ;) are there any single ladies or with couple planning to go this Friday for some GB action? ;-)
Zdravím mám dotaz, jsou do budoucna v plánu večerní akce jen pro pány? Bez přítomnosti dám a smíšených páru? Za sebe můžu říci, že bych takovouhle akci bral.
Přijďte V pátek 28.6 . Speciální Tématická Párty . Gentlemani a Subinky ale může to být i Obráceně :-D
Jinak dnes jsem tu taky kdo chce pokecat stavte se
Pokecat? Do swingers klubu? Teď už je jasný proč ten klub stojí za h*vno* 😄
Tvůj nazor a víš co ? Jdi tam kam chodíš . 😛😘😘😘😘 a za hovno
? Věc názoru
Jo jo posílej všechny kam chodí a zas tam můžete sedět s majitelem sami na baru 😄.

Klubu spíš škodí že mu hlásnou troubu dělá "herečka".
Ty musíš být slušně zakomplexovaný🤯 "Trolling"
Právě naopak paní majitelko ;)
Doporučovala bych ti vyšetření, nejsi na tom moc dobře, vážně!
Já jsem byl u vás včera poprvé a musím říct, příjemné prostředí a fajn lidi, jediným rušivým elementem byla moje opilá kamarádka. Takže za mě pro klub palec nahoru.
Ahoj půjdeš dnes někdo po poledni že bychom se stavili *21*
Ještě nevíme, jak na tom budem o víkendu s časem, ale neplánuje jít nějaký mladý pár ? :)
Přijďte na páteční Special Párty :-)
Rád bych věděl proč mi paní majitelka doporučuje vyšetření?

eva76
eva76
před 21 hodinami
Doporučovala bych ti vyšetření, nejsi na tom moc dobře, vážně!

Mám se jít vyšetřit za to že mám svůj názor? Eh 😄
V klubu jsem byl 3X vždy tam byla neskutečná nuda. Lidi žádný v porovnání s jinými kluby.

Určitě dokonce příjdeš a lidi odcházejí že . No jaká to náhoda a čím to asi bude *3**3**3**3*
Ty jsi paní majitelka? Ne tak mlč 😆
oo Jak silný jsi v kfanflecích pane nemám ani gule na to dát si tu pravou fotku :-* . Ale chápu, že na swingers se nudíš a to si musíš nějak kompenzovat. Ale patříš asi mez to procento co tam jen čeká aby se přiživilo a není schopno si někoho tam najít. Je to smutné, ale i tací se najdou.,

Jaké je ponaučení? jednoduché. Začni se chovat normálně - starej se apoň trochu o svůj vzhled . Nauč se chovat a nebudeš muset čekat až někdo půjde do relaxačních prostor aby jsi is ho aspoň .... *329**329**162**162* *21**21**21**21**21*
Herecko, plácáš neskutečný blbosti 😃. Za to že řeknu pravdu se tu snažíš člověka dehonestovat.
Ale ono je to dobře, lidi si udělají obrázek o tomto "přátelském" chování klubu 😃.
vždˇyt ano a taky kteří a jaký druh lidí je vítán a který ne :-D*4**4**4*
PS , pevně tedy doufám , že zítřejší akci vynecháš, předem děkuji *52**52**52*
Já někde psal byl jsem sám v klubu? Že jsem si nevšiml 😆
Ano byl!!! jsem tam a byl!!! jsem tam s partnerkou a přáteli.
😄😄😄 ano bláhové očekávat, že v klubu bude víc než 5 lidí 😃
Prosím Vás lidi jak píše "mluvčí" klubu

(Florane
Florane
VIP
před 16 minutami
vždˇyt ano a taky kteří a jaký druh lidí je vítán a který ne :-D*4**4**4*)

V klubu nestojí o páry ani o páry co chodí s přáteli. Vlastně jediné o co dotyčná stojí je pokec na baru jako včera večer.
Ty jsi retardovaný? Píšu ze v klubu je nuda pac tam nikdo nechodí a nějaká neznámá pornoherečka tu křičí že o lidi jako my nestojí ať nechodí. 😃 takže pokud je to běžná praxe toho klubu vlastně se není co divit že tam nikdo nechodí 😄
Tak tam taky nechoď a všechno bude OK ;)
Tak já to shrnu ano? A prosím čti pozorně .

Není pravda že do klubu nikdo nechodí, Samozřejmě neni nacpaný k prasknutí, ale taky funguje krátce . Lidé chodí a ano stane se že tam nikdo není ale taky jsou akce kdy je plno.

Nuda? ALe to přeci také není pravda. Záruka na zábavu neexistuje. A když se stane že tam nikdo nebude (což se může stát kdekoliv) Tak stále je to krásný wellnes.

že ta hlásná trouba Florane tvrdí jak klub nestojí o páry? Také to není pravda. Stojí o páry, solo dámy, solo muže, ALE slušné, a s vychováním.

Zábava tam je i na akcích jako bude třeba v pátek kde jsou i soutěže. ALe ty Jsou určitě trapné že? Takže zase chyba v klubu? No nemyslím si . Většinou se zůčasťnuje tak 90% lidí. A samozřejmě ostatní se nudí.

Nebo je zábava pouze sex? ALe to přeci není pak swingers, ba naopak to uplně zničí swingers protože to začne znít že je to povinost.

A je opravdu tak moc důležité urážet a nadávat tu lidem co se zeptají jak to tedy je že v těch informacích co tu podáváš se ztrácejí?

A na závěr pro všechny co to čtou. Chtete se bavit? Pokecat, dát welnes a mít i možný sex? ( ne 100%)
přijďte.

pokud chcete psát na zdi jen co se vám nelibí jak je vše nahovno a tak dale a tak dále. pak se stejně bavit nebudete ať se stane cokoliv a radši Zůstaňte doma :-)

pačko vaše Florane (neznámá pornoherečka) *52**52**52**52**52**52**52*
Na moji poznámku k tomu že je vtipné když pornoherečka zve do swingers klubu na pokec jsi se okamžitě začala navážet a vymýšlet fantasy o tom jaký jsem nebo nejsem člověk. Vyjadřuješ se za majitelku tedy jim děláš očividně mluvčí. V klubu jsem byl 3X jak jsem psal. Vždy tam bylo jen pár lidí (do 10 max z toho nás 4 a jednou 5). V klubu jsme se vždy chovali slušně a nebo se sama zeptej při tom "kecání" tak zda museli 3X vyhazovat po 2 párech. To že k klubu téměř nikdo není je prostě fakt.

Můžeš si pogratulovat nás už v klubu neuvidí a vsaď se že doporučovat klub kde vyhání lidi co se chtějí bavit doporučovat ani dál nebudu.

Užij si kecání ve swingers klubu a nezapomeň si dát palce nahoru a mě dolů 😆😆😎
....jsem ráda, že jsi "Trollingu" konečně usoudil, že by to tak bylo nejlepší, jelikož hulvaty vážně do klubu nechceme!
😄😄 ty která místo odpovědi píšeš ať se lidé jdou léčit mě říkáš že jsem hulvát když jsem konstatoval že v klubu nikdo není 😄
Tak jak to tady tak čtu, nezbývá mi než klub navštívit. abych se dozvěděl jak to tedy v tom klubu chodí.........*443**443**443*
Přesně nejlepší je jít se podívat tak to mi dnes asi taky vyrazíme sice jsme byli včera ale dnes budeme zase protože Desire je prostě super takže pápá uvidíme se večer
Perfektní. Koukněte na akci dnešní a a když budete mít i dress na téma , máte welcome drink :D
Ahoj Floran, my dnes určitě jdeme. Dík
Perfektní a znáte téma večera? Ať tam zase jediná nemám Tématické oblečení :-D*3**3**3**3**3*
Chtěli jsme vzít vodítko ale co by tomu řekl náš 🐕*3**3**3*
no je to za drink že jo :D tak cokoliv co to aspon připomíná , at neni 20 lidí v ručníku jen já v oblečení :-D *3**3**3**3*
Je to lákavé ale fakt to 🐕 nemůžeme udělat*21*