DOGGING na jihu Moravy

už se otepluje tak proč něco nepodniknout

Tak co kde podnikneme?? už se pomalu otepluje,za chvilku odhodíme kabáty a půjdeme do letniho,večerní procházky,provokování a nakonec i sex,

Příspěvek byl uživatelem smazán.
se závorou a na lístek, poplatek podle času
Ahoj, já jezdím pravidelně trasu Hodonín-Mikulov, a můžu i kousek po okolí, rád bych se střetl někde v přírodě, na parkovišti a zažil trochu vzrušení.
A napíšete kdy, v kolik a kde? Klidně i do zpráv?
no to je super,jdu do toho taky, řekněte kdy a kde,
48.8961086N, 16.5566756E jezdím sem.Dobré místo*4*
našel jsem tohle dogging.webnode.cz
Kdysi dobrá stránka, dnes zasraná jen hackery
JJ, to je naše,kdyby se někdo chtěl stát správcem a dát je do kopy tak se může ozvat, ale jinak stránky upadli díky vám,nikdo nedal žádný přízpěvek formou fotek,nikdo nenapsal kam chodí atd. jen zoufalecké žadonící kecy,
vždy se najde nějaký Lojza co vše pohaní,
co se týče designu tak je jasné že nic moc, četl jsem že hledají někoho kdo se bude o ně starat, tak máš šanci se ukázat jak jsi stoprocentní borec
Ahoj dejte vědět rad se připojím dik
48.8961086N, 16.5566756E jezdím sem.Dobré místo
Tak jak tam pojedete dejte vedet rad se zaszavim
725735321zavolej.nebo prozvon725735321
48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov v pátek odpo?
48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov . Reálná domluva?
co dnes večer?? jdeme asi do termálu a pak si určitě zašukat v autě,co kdo podniáte??

Vzdyt ani neodpovidas na vzkazy v soukromé zprave, tak jak chces tady domlouvat Dogging...? 🙈👎
ono to je i možná tím že jsi ze Zlínského kraje, a my jsme Brno venkov
🙀 to myslis vazne...??? A kvuli tomu ani slušně neodpovis na soukromou zpravu?
Prave ze jste Brno venkov, tak v tom nevidím zadny problem. Vse je tady kousek na dojetí. Minuly víkend jsem projezdil kolem Palavy, v úterý jsem v Brne, jindy zase Ostrovacice, Vyškov, Zaječí, atd... Tady to téma nesouvisí s místem bydliště.
Příští víkend někdo reálný? Buď dogging jak jsou uvedeny souřadnice -poloostrov, nebo přímo v kempu?
Zítra cca 18,30 budu tady. Přidá se někdo? Clona na čelním skle. *4*48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov
Pokud by byl třeba i pár tak bych dojel :)
Dojedeme mrknout,vypadá to tam dobře*4*
my jsme byli mrknout včera navečer, ani noha,foukal hnusný studený vítr tak jsme dali rychlovku a jeli jsme.jinak fakt super místo
Pěkné*24*, asi opět neděle kolem 13
Tak zítra jsem tam opět krytí čelního skla jako minule. Klidně dojděte z boku a přidejte se budu nahatý
Pěkný den dnes*4* Bílá dodávka super- konečně někdo kdo ví co je dogging. Dívání,nahota,ukazování. Tak zase někdy
Neděle super, byl jsem ještě i večer po19 hod, ale nikdo nedorazil. Najde se někdo ?
my jsme tam byli mrknout včera navečer, chtěli jsme na romantickou procházku po kolonádě ale tam je to jak na větrné hůrce, to bylo hrozné jak tam zase foukalo,tak jsme utekli domů
Dnes jsem byl mrknout ul Pod Hády nikde nikdo. Najde se někdo reálný? Pátek k večeru Pasohlávky poloostrov,nebo Brno ul Pod Hády?
poloostrov zítra když tak písni do vzkazů*4*,kolem19 by nám to mohlo vyjít
já budu jako vždy, bílá dodávka,čelní sklo zatáhnuto, nahatý v autě*4*
V pondělí opět poloostrov,17 hod, přidá se někdo?
dojede někdo?*4* reálně ne fantazie na skle
Mělo by nám to dnes vyjít, takže asi dorazíme,počasí nic moc, ale v autě bude fajn*24*
počasí nic moc, nahocení v autě super
Zítra v podvečer někdo Pasohlávky poloostrov?
Cca 17-18 hod
Jako vzdy kryti celniho skla,jinak nahaty v aute
zítra kolem 18 Přidá e někdo?
Středa k večeru Pasohlávky poloostrov. Auto, nahota, vzrušení..... přidá se někdo?
Můžeme až tak 19,30. hod když tak na soukr. vzkazy
Klaplo to? Pridal bych se v pondělí ke všem po 20h
Pátek 31,5 17 hod Pasohlávky poloostrov:? Přidá se někdo?
Planujete nějakou akci? Rád se připojím.
O řádek výš je to snad jasné*24**24*
30.5. 17 hod Pasohlávky poloostrov - přidá se někdo?
V neděli k Vám na moravu jedem ;) Budem ubytovaný u macochy ;) Tak snad kolem naky misto najdem na peknen Dogging
Snad jo. Tam okolí vůbec neznám
Já se přidám,jinak se tady každý asi bojí
Ahoj, napíšete lokalitu, případně nechcete návštevu přímo na hotelu?Napiš
Zajímavé je, že si tu každý domlouvá ten pověstný a známý dogging, ale nikdo nenapíše jak to proběhlo, kdo si jak užil, pocity a nic... Neztrácíme tu všichni čas?
Stale asi verime,ze se najde nekdo kdo jen nepismenkuje na skle,ale je schopny dojet i realne. Ja obcas i neco nafotim,takze je jasne co a kde se delo. A ze je to auto,priroda i avizovana lokalita je jasne z fotek.
na tu 17h jsem tam,udělalo se hezky,doufám že tam nebudou pejskaři a procházkáři
dnes super. I zde se najdou reální lidé s mozkem v hlavě.
škoda že jsem nemohl,jak to dopadlo??kolik vás bylo?? co se dělo??napiš informace,příště se přidám, ted jsem byl mimo čr
Bylo fajn jako vždy když se najde někdo kdo má stejný náhled na věc, jedná na rovinu. Vždy je vše jen o domluvě. Nechci tady vypisovat na sklo detaily, raději dojeďte a ......... Jen shrnutí dá se i zde zažít pěkné odpo *4*
JJ super akcička,škoda jen že jen my dva, pošli mi prosím ty fotky do mejlu,vyberu co se mi budou líbit a uděláme galerku z akcičky, jo a kdy to zopakujem??
Plánuješ nějakou akci??někde u vody nebo jak minule u poloostrovu??
dnes navečer se tam asi ukážeme, plánujeme večerní procházku kolem vody,parkovat budeme u poloostrovu a podle situace a nálady i něco podnikneme,
dnes večer budeme v Bně, nějaké obchody,nákupy atd. pak by jsme rádi něco podnikli, napadá někoho něco??
Pojedu o víkendu do kempu asi za velkou lagunu souřadnice jsou na vlákně Nuda pláž Pasohlávky
10. 12. 6. Velké Bílovice? ukáže se mě někdo, žena, pár, kluk....? Napiš prosím.... rád se dívám a můžeme něco podniknout venku u auta.... nebo u mě na hotelu...... ozvi se.....
Zavolej mam.chut polikat zajda 18 725735321
Ahoj hledám k sobě mladého parťáka z autem nejlépe z Brna nebo okolí na balení holek a pozorování holek a párů různě po kempech a nuda plážích nějaký vytipovaný místa už mám , láká mě to pozorovat páry a holky a balit holky atd. ale sam to není ono chce to někoho k sobě s kým naplánují cestu a vyrazimě někam za dobrodružstvím kdo by se přidal napiš do zpráv . Díky
Zajímavé mám rád vzrušení rád se podivám někdo z Brna ?
Pasohlávky poloostrov -parkoviště za kruháčem?
48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov pátek?
Jezdí někdo někam za touto zábavou?
No rádi by jsme ale tady asi nikdo nic nedělá
Pasohlávky poloostrov, Brno ul Pod Hády, Brno parkoviště Velká Cena. Rád se domluvím na reálném setkání
Přidal bych se k vám, pokud byste něco chtěli podniknout
Pasohlávky poloostrov super místo
dnes odpo cca 13,30 ul Pod Hády Brno,stará točna
od zítra jezdíme po nákupech,navečer se vždy zastavíme v Líšni pod Hády, nejraději by jsme kdyby se našel nám podobný pár,mrknout na holky jak si spolu užívají atd.nic plánované,prostě nezávazně, ale bohužel to tady nikdo není
tak klasika, ani noha, cca za jednu hodinu projeli 4auta a jednou policajti,jinak ani noha
Ahoj jste tam I dneska? Prijel bych, bydlim pobliz.
Ahoj budete tam zítra večír mužem něco podniknout sem mírně bi m
Dnes vecer hotel termal bazen sauna a pak sukani v aute za aqualandem,nic vic
Dejte vědět, my bychom se přidali
včera jsme byli omrknout pár míst, Brno Líšeň ulice Pod Hády nakonci točny u staré fabriky,tři auta projeli,dvakrát policajti,jinak nic,na Brno ubohost, nebo se jezdí někam jinam? Pasohlávky za aqualandem stáli dvě auta ale nikdo v nich a jinak mrtvo bez nějakého provozu, dnes taky někde něco omrkneme,
Vhodne misto je i parkoviste na Zurani nebo parkoviste v Kohoutkach nad Myslivnou, ale nikde jsme bohuzel nemeli stesti nekoho potkat (krome paru, ktere o pozornost zjevne nemely zajem).
Mate nekdo zkusenost kde se obcas neco deje? Klidne do zprav.
Nám můžete taky do zpráv, je to přece jenom o domluvě
Nedivte se ze tady nikdo nechce prozradit mista kam jezdi, kdyby ucastnici dodrzovali pravidla tak by byla vsechna mista verejne zname, jenze se mezi vama najdou lhari,zoufalci, humusaci a jina individua tak se nedivte, my mame hodne spatnych zkusenosti, jeden se nam nasilim dobival do auta,pak jeden i prez to ze partnerka nechtela ji nutil k oralu tahanim za vlasy atd atd, vyhrozovani,rozesilani fotek a jine prasarny,
Ahoj, co Břeclav a okolí napište nám do vzkazů prosím.
Lidi už neumí být vděční zato co se nabízí
*24**24* idiotů kteří neví o čem to je, jak se chovat, keců na skle atd. je tady mraky. Jinak zdravím a už ať je trochu lepší počasí*461**461*
Pár který má jasno co chce a chtěl by se sejít? Břeclav, Hustopeče, Pohořelice. Buď čtvrtek nebo pátek....
V autě už je super teplo, někdo někam na parkoviště?
No ty Pasohlavky jsou dobre, sice vecer ani noha,ale o to vic se da uzivat, jo a je jeste chladno jak zaleze slunicko
Ilpedanka na olomoucko nemas cestu neco muzem spolu podniknout
48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov
Zítra kolem poledne Pasohlávky pooostrov- přidá se někdo?
My mrkneme dnes vecer,uvidime jaky je pohyb
Včerejši dlouhe čekani se vyplatilo,Johanes omlouvám se za ty postřikané dveře, a ještě by mě zajimalo to černe BMW proč jste odjeli? Napište pokud tady jste,
To my, jeli jsme z nákupu,nepočitali jsme stím že tam někdo bude, tak rychle domů,do sprchy a už bylo po všem, snad to klapne dnes, jsme nějak předběžně domluveni.ten vítr byl pěkně hnusný, foukalo mi pod sukni,
Škoda, že mám dnes noční.. :(
Pochopte jednu vec, pokud se s nekym nedomluvime na konkretni veci tak osobni kontakt neni mozny,
Nevime kdo byl vcera, ale jsi ohromny kreten,zase jsme se ujistili ze to nema cenu takhle verejne oznamit co se kde a kdy bude dit protoze vzdy prijde nekdo kdo se domaha neceho co vlastne ani neni podstatou te dane veci,
Promackl jsi nam dvere,zkurvil kliku a posramotil partnerce chut neco podnikat venku, jsi opravdu ohromny picus a ver tomu ze jak se jeste jednou nekde ukazes tak te to bude bolet
Tak to je mazec je ale pravda, že takové zveřejnění nese riziko toho, že se tam objeví totální dement.
Ach jo, to je šílenost. Měli jste ho nakopat do koulí
Otazka casu, on se nekde ukaze, blbe je to ze mamina je nasrana a nikam se ji nechce.
co to bylo za akci,.... že by srážka z blbcem
Byl agresivní? to je děsný,.... nabidnete jim aby si užili a oni se takhle odvdeci
Včera docela rušno, bylo to jak na točně, kdo viděl jak mi ho moje kouři? Nebo je tady někdo kdo tam včera byl? Myslime u Pasohlavek
Škoda, neviděl jsem jak ti ho kouří, v kolik jste tam byli?
Vcera ani noha, asi karantena,neplanujete nekdo neco dnes navecer?
To je už hnus... některé jedince bych hned kastroval. Pokazí co se dá.
V tuto dobu asi nej řešení - dogging. Auta,vedle sebe, dívání, vzrušení, když nechceš bezkontaktní sex. Zítra budu Pasohlávky poloostrov kolem18
Naprostý souhlas.Chci se zeptat,jsou ještě nějaká místa kromě Pasohlávek kolem Mikulova popř.na Znojemsku,kde jste provozovali dogging?
Ahoj,no viděl bych to na nějakou pěknou akci na Klajdovce ,tak to všichni máme rádi.
Dnes v Pasohlávkách hodně dobrý*4* takže jestli sem chodí auto se kterým jsme stáli vedle sebe, rád se domluvím na opakovanou akci.*52*
Pátek během dne poloostrov? Sluníčko za sklem -super, bez lidí, takže nahocení i za dne
My jedeme dnes po obede, prvne prochazka a pak podle pohybu lidi,pokud tam bude nekdo kdo se fakt neumi chovat a ovladat tak je to naposled co tam jedeme, ps: POKUD NECO CHCEME TAK SI UMIME RICT, nebo naznacit,
Sorry jdeme nekam kde nikdo nebude,nebudeme nic pokouset, zdravi mame jen jedno
Nechcete být všichni doma a ne pořád někde litat navzdory nařízení ?
Že to řikaš ty, ty nikam nejdeš i když nařizení není
Ne , max práce , jednou za dva dny obchod a jinak doma a na zahradě .
Myslíš ze jezdit někde 30 km je vycházka v okolí ?
Vychazka je prece taam kde si chces vyjit ne? Vychazka po zameckem parku v Lednici, pro nas cca 25km nechapu co tady resis vzdalenost, tady jde uplne o neco jine, my kdyz jezdili na Klajdovku tak to bylo 80km
Myslím, že dívání, ukázání,každý ve svém autě je bezpečnější než nákup v obchodě*24* a pokud má někdo v sobě zdravou špetku exhibice, voyaerismu pak toto je řešení. v pondělí odpo pojedu mrknout zda je takto více smýšlejících lidí. Dokonce i rouška i tomto případě nevadí *3* Je to jen o ůhlu pohledu a zálibě vidět a být viděn.
Dnes na večer dojede někdo? Vidět a být viděn, bezpečně v autech
Dnes jsem našel místo kde se tedˇdá ideálně provozovat dogging - sex na parkovišti, vidět a být viděn. Lidi kteří se rádi ukážou,podívají a to i v této nepříjemné době -bezkontakní. Naprosto bezpečně každý ve svém autě. 48.8622758N, 16.6073744E je to parkoviště LPG u odbočky na Věstonice. Do konce roku než opraví most přes nádrže N. Mlýny je tam mrtvo nebotˇ po 200m je hlavní cesta slepá, takže provoz 0.. Je to tip. pro ty kteří vyhledávají tento typ zábavy, rozptýlení, vzrušení*4*. Tak se snad s někým setkám i v reálu.
Ahoj, vzhledem k tomu ze nikdo neprijede na tocnu k Pasohlavkam tak na spalenku taky nikdo neprijede,je to jak parkoviste u Rakvic, jen kecy a pak urazky, proste tady krom zoufalcu zadni doggeri nejsou, a je to tim ze se proste neumite chovat, nemyslim tim tebe, ty jsi jedinny solidni clovek co jsem poznal, jinak to jsou opravdu blbci. Udrzujme tocnu, pokud tam nebudou hromady borfelu jak na Klajde tak tam bude klid a nikdo nas z tama nebude vyhazovat, a u te LPG stanice jsou kamery, tam jsmenzacinali s doggingem
LPG je mimo provoz, tak myslím, že i kamera je mimo a byla to jen pro hlídání vchodu na LPG parkoviště nemonitorovala. Jinak dík za hodnocení mé osoby co se týká solidnosti- u Vás platí to samé ´= mozek v hlavě a jednání na rovinu to jsou devizy, které se zde jen těžko hledají. Pěkný zbytek víkendu
Kde vas muzu videt? Bez urazek zde, ale v realu
Ahojte, jen se zeptam, vcerejsi odpoledne, stribrny kombik, byli jste mezi keri na dece, nechtel jsem rusit,ale kdybych mohl tak bych vas velice rad vyrusil,jezdite casto?? Pokud teda tady jste?
My ne, a ta bílá dodávka tam stojí už třetí den, rybáři.
V pondělí odpo někdo na nahotu, vzrušení, v autech? Vidět a být viděn - bezpečně. Pasohlávky - poloostrov, Spálenka?
Vcera jsme se divali, jezdi vas tam hodne, jen asi nemate k nicemu odvahu,
Ktere misto myslite, odstavne u spalenky?
LPG parkoviště u Spálenky, nebo pak poloostrov Pasohlávky. Dnes pojedu mrknout a zanahotit na jedno z míst
Nějaký pár zítra odpoledne? Klajdovka, pod Hády, lom? Nebo točna pasohlávky? Nebo kdekoliv na jižní Moravě nebo v Brne?
Když to tak čteme , jak tam asi začíná být živo,tak se možná přijedem mrknout,a když bude chuť a nálada,tak i třeba trošku užít . Budeme o víkendu blízko.Zase třeba bude nová zkušenost V dnešní době dobrá a jediná volba jak si užít sexu ve více než dvou osobách :-) ...
Pohyb lidi tam je, ale nikdo se tady na nic nedomlouva, tady se kazdy jen pta kdy tam kdo bude *3* pak jen prijde a mysli si ze zrovna na neho nekdo ceka, proste slusnost tady nikdo nezna, Bronislavf je jedinny co dodrzuje pravidla, ale bohuzel ma smulu ze neni partnercin tip, zeeee?
Ahoj, někdo do půl hodinky pod Hády? Nebo jinde v Brne? Já 33 fotky v galerii
*4**4* s tím se nedá nic dělat*3* je to o tom, že ne všem vyhovují všichni, ale snad se najdou lidi kteří si budou vyhovovat. Plně souhlasím s tím, že každý ma představu - dojedu- šuká tam nespočet lidí a všichni chtějí zrovna mě,ale tak to není. Stačí vcelku málo- jednání na rovinu a mozek v hlavě,pak se dá domluvit vše. Zdar nahocení v Pasecu*24*
JInak sportování na venkovních sportovištích je povoleno*3**3*, takže zítra vyrazím odpo za troškou sportu*4**3*
Zítra - sobota k večeru nepojede někdo na poloostrov? Já se určitě stavím zanahotit v autě
Nic co?? Jako vzdy, kecalove,honici, par zadny
Jedu až dnes, psal jsem sobota, tak jsem zvědav jestli se někdo k večeru objeví*24*, ale co- je hezky ,volno tak se pojedu vyblbnout. Kdybych měl spoléhat na pravdomluvnost, vzkazy, a příspěvky tady, tak můžu sedět doma a psát nesmysly na sklo. Já hledám reál- takže naděje umírá poslední*24*
Taktak, drzime palce, snad se nekdo ukaze
Ahoj. kam vlastně všichni chodíte já asi blbě protože tam nikdo nikdy není
Tak je to jehla v kupce sena, ale přece jen ne všichni taky píšou nesmysly na sklo. Jsou i tací kteří když něco napíši tak i dodrží*24*
Nebude nekdo rano kolem osme,devate hodiny???
dostanu se až k večeru cca 18 hod poloostrov
Uz jsem se setkal s tim,ze o kus vedle stalo auto nekdo v nem a jako by chybela odvaha zaparkovat bliz,jit se podivat.Co tak bliknout vystraznyma blinkrama at 1.chodi sem2. Je amater,takze by mu urcite veci nemely vadit 3.jsme tam za stejnym ucelem 4. Predejde se trapasu. Zkusim praktikovat,takze jestli nekdo dojede at je sance se setkat

Takove znameni se davali a davaji, parkoviste pred ochozem,tam kde jsme my zacinali doggingem, tam to bylo pravidlem,
*24**24* už je v pohodě počasí a v podvečer je tam klid
Ahoj, to by mě zajímalo kde to je
Co kde je? Cti poradne, mezi Pasohlavkama a aqualandem, kdyby jsi se podival na mapy.cz tak to najdes
A hlavne uznej ze lidem jako ty, to znamena bez profilu nebo fotek na profilu, a s lokaci Vysocina nedi duvod radit, nebo jsi kazdy vecer u Pasohlavek?
Ahoj děkuji za odpověď. více ve vzkazu
Ahoj co třeba dnes okolo Pasoohlávek budu od 17. Hod
Venku hezky,vikend volny tak pojedu dnes zanahotit v aute☺
Zkusíme to blikání*24**24*, ale moc lidí tam asi nejezdí, nebo nemáme štěstí
Ahoj ,možná by bylo dobrý dát nějaký čas a pak to třeba klapne
Ahoj nějaký pár nebo žena dnes pod Hády mezi 18-19?
Ahoj, někdo teď růženin lom nebo Klajdovka popř žuráň?
Kdo by se ukázal teď někde v Brne? Já stojím zrovna na Žuráni.
Dobre misto je u rybarny, ted jak nejezdi auta tak je tam klid, ale jen asi prez den, v noci bych se tam asi posral strachy, bylbjsem tam vcera cca hodinu, ani noha, jiste ze jsem hledal kdo by prijel, a je jasne ze kazdy jen kecal a nic, chvilku jsem i chodil nahy po venku, v aute mi bylo horko,
Myslim ze je to dost dobre deni misto
Maš pravdu, to místo je dobre, v noci tam jezdí policajti chrapat, jinak klidek a teď když to neni průjezdné a jsou tam ty trubky s betonama tak tam nikdo nejezdí, dřív to bylo smetiště, jebto misto na deni akce, žádný provoz, super
A jak to chodi pri doggingu jsem na miste kdyz dojede zena, par tak si honim v aute a ona se kouka, pripadne podrzi?
Ahoj. Myslíš ten menší plácek ještě před parkovištěm u rybárny?
Jj. Tam to je super I ve dne. Obcas tam zajedu z kamoskou na sukec,kdyz ma volno a chut!?
Kolem rybarny do zadu, na konci do prava, cesta az k tem betonum, tam se da otocit, vcera jsem to byl omrknout
Kde presne to je ? Souradnice ?
Z Mikulova na Brno, pred prehradou, na prave strane je rybarna, zpracovna ryb, ze statni odbocis do prava a pojedes do zadu,rybarnu mas na leve strane, prijedes na joneca das se do prava, porad asfaltka a tam je to misto, az pojedes dej vedet, pri nejhorsim mrkni na mapy.cz
48.8825915N, 16.6025352E. Asi tohle tipuju.
Ahoj někdo na něco dnes Pasohlávky a okolí
už vím, jen jsem myslel že zezadu se tam dojet nedá, jen z hlavní. Myslel jsem že u rybárny byl zákaz vjezdu a betonové zátarasy, ale asi už ne když jsi to projížděl
Napise nejaky par co chce divaka!? V pripade sympatii I vic!? Jsem v tomhle zacatecnik a laka me to. Kdyz bude cas prijedu a kouknu. Piste do sz treba. Hezky den. Kdyz bude cas prijedu. Breclavsko
Dnes jsem byl na večer mrknout a vyrostlo tam karavanové městečko*24* je tam zaparkováno asi 6 karavanů takže víkend bych viděl 0. Merkur je zavřený tak to zaparkovali tam
Někdo na něco dnes okolí pasohlávek
pojedu až v neděli, asi LPG nebo před rybárnu
Ahoj, někdo dnes večer Klajdovka? Pod Hády? Nebo žuráň? Popřípadě někde u priglu?
Rád bych. Přes den, kdekoli Mezi Pavlovem, Novými Mlýny, Zaječím, Strachotínem
JJ, byli jsme to tam omrknout, misto je to dobre, skoda ze tam bylo rusno
tak dnesšní volba je jasná Spálenka LPG, nebo před rybárnu*4*
Na těch Pasohlávkách i v okolí to bude asi teď hodně problém . Sami vidíme když tam jsme , kolik karavanů a obytňáků nám kolem vinohradů pendluje na jindy docela málo frekventované cestě .
Tak jsem se byl včera projet a podívat. Místo Mušov -rybárna super tip od "bibrnos" dá se tam najet naprosto v pohodě a místo super. Vzniklo i pár fotek tak jak bude chvilka přidám. Poloostrov je o víkendech narvaný karavanama, večer už tam bylo sice volněji, ale bude to zatím spíš místo v týdnu k večeru. Za rybárnou je to OK tam doopravdy zajede ten kdo něco hledá :-)))). Určitě jsem tam nebyl naposledy.
Super misto idealni urcite lepsi nez polostrov
Ve čtvrtek akce na čarodějky žádné nejsou tak pojedu Mušov-rybárna zkusit vykouzlit*3* něco svoji "hůlkou". Pokud někdo uvažuje a má stejné záliby vidět,být viděn budu rád.
Místo to je super, ale k ničemu když tam nikdo nejezdí,
Hoši sáhněte místo do trenek do svědomí!!! Nechapu proc machrujete,vydavate se za páry a hlavně proč tak lžete, stačí přece napsat ano přijedu nebo ne nepřijedu, prostě psát na rovinu.
Tak krásné čarodky Všem. Pěknou zábavu- já už si po 17 vybral *3*
Vcera 1.5.dopoledne rybarna-prazdno! Byl jsem tam s kamoskou na sukec. Vecer nemohla. Nikdo tam nebyl. Rad bych prijel se kouknout jak to presne probiha nekdy vecer. Kdyz tak do zpravy.
Udo kdyby jsi napsal ze tam jedes tak by tam nekdo byl,
A kdyby jsi to tady cetl tak by jsi i vedel proc tam nikdo nebyva
Jj. Byla to necekana akce. Chtel jsem prijet vecer,ale kamoska rekla bud hned,nebo az zase priste. Vyuzil jsem situace a bylo krasne. Snad priste! Preji Krasnou sobotu!
Já byl na čarodky jak jsem psal. Bylo to fajn jen škoda, že sám,ale i tak dobrý. Pojedu se vyblbnout i dnes cca po 18, tak kdyby měl někdo podobný nápad rád se tam potkám.
Včera jsem jsem se byl trošku provětrat. Poloostrov Pasohlávky totál obsazený karavany- je to jak v kempu*3*, Mušov rybárna pohoda místo,super podvečer, jen škoda, že tady má každý jen fantazii*3* i když aby nešli všichni do jednoho pytle 4 nicky z tohoto fóra jsou OK.
*4*
Ty nepamatujes Velkou Klajdovku, parkoviště v lese, ze zacatku vse super, az se to rozkriklo tak to stalo za hovno, pak se tam vozil bordel a pak to zavreli, tak to dopadne i tady,
Za Klajdou to pamatuju několik návštěv jsem tam uskutečnil*4*, ale jinak bych to neviděl tak tragicky. Poloostrov po otevření kempu bude fajn - bez karavanů a Mušov rybárna bude snad OK pořád. Zatím s počtem návštěvníků*3* nehrozí bordel
Jezdí někdo na žuráň? Jsem tady teď, rad něco podniknu pokud by byl zájem tak se ozvete
Zajedu mrknout k rybarne kolem obeda, kdyby nekdo se chtel pridat?? Jsem muz,
Zastavím se tam kolem oběda, mrknout, a když to bude dobré tak se třeba na něco donluvíme, ok?
Parkoviste super,uz su tady tak hodinku nahaty a ani noha,byl jsem tu i pred obedem a musel jsem se vratit
Co zhruba za hodinku, bude někdo? Pojedu z práce, mám to jen s minimální zajížďkou :-)
Kolem 19,30 jsem tam
Tak snad nekdo bude
Je průjezdná hráz mezi přehradama? Navigace mě posílá přes objížďku...
Hraz neni prujezdna, proto tam je takovy klidek
Jsem tady, právě jsem zastavil :-)
Co dopoledne? Ukaze se nekdo??
Bronislav, jak te znam tak jestli si tam byl tak jsi se urcite zdrzel, jak to dopadlo vcera?
Min zajizdka po ceste z prace?? Nevis ze cesta na Brno je prez hraz zavrena?? Kdyz teda jezdis z prace
Nebude někdo dnes?pokud mi to vyjde zajel bych
Ahoj.Včera neuvěřitelné, ale někdo dojel- skoro zázrak*3*
Kdy a kam kdo dojel?jsem tam nikoho nevidel
Jo to máš pravdu ,nikdo tam nedojel ,nikdo
Byli jsme tam od cca 17 do 19h, prosel jeden chlap s deckem jinak nikdo
Ahoj,bude tam někdo dnes? StavováL jsem se u rybarny a jen jeden karavan
Já se vyjadřoval k pondělku - jak jsem reagoval na příspěvek když se tady psalo že cca za hod. Tak jsem dojel a byla to pravda. Chlap s děckem tam snad chodí každý den na procházku už jsem ho tam taky zažil.
To je presne to, kazdy si mysli ze prijde a hned uvidi jak se moje produciruje naha,nebo jak sukame v aute,
Ono pohyb lidi je vsude a ne kazdy tam jde za stejnym ucelem,tak se chovame slusne, mozna to neni poznat a nekdo si mysli ze tam jsme jen tak,
S tim deckem tam chodi na zvedy, tady si precte co a kdy a pak se tam ukaze, hlavne nechapu o co mu de,
Bude tam dnes někdo , po praci bych se tam zastavil ;)
Jsem tu už hodinu a nikdo nikde, jen nějaký par se psem ..
Pokud cekas ze tam nekdo bude chodit nahaty, a nebo ze prijde pro tebe aby jsi si zasukal, Ze budes opreny o auto vykurovat a vsichni se z tebe maji zblaznit, tak tam ani nejezdi,
Pokud má někdo představu, že je tam non stop spousta aut ve kterých se šuká, všichni jsou opřeni o kapoty nahatí a čekají jak dorazíš a zasuneš je úsměvná. Pokud se s někým domluvíš tak je to ideál jinak je to vždy o náhodě a taky hlavně sympatiích a představách těch druhých.Protože musíš počítat a dokázat unést i to, že ostatním nevyhovuješ(věk,postava, celkový dojem atd), nebo že nikdo zrovna nedojede, nebo že Ti co dojeli mají jinou představu než Ty. Je to hlavně o tom, že se sejdou lidi, kteří jsou rádi viděni, rádi se ukáží,rádi zasexují, ale ne o tom, že tam jedeš s představou 100% zásunu protože tam jezdí lidi, kteří by si jinak ani nezapíchali*3*. Vždyť pár si zapíchá i bez Tebe a já se taky dokážu udělat bez někoho jiného*24*. Takže pokud je na místě tolerance, pochopení, jednání na rovinu a mozek v hlavě,pak to vše může klapnout ke spokojenosti všech. Jinak myslím že bliknutí výstražkama je dobrý signál, *4* Včera jsem byl mrknout u poloostrova- beze změn - karavanové městečko. Dnes pojedu cca 19+ Mušov rybárna
Presne tak, ale nevysvetlis to, on si mysli ze kdyz je opreny o auto a kouri tak asi pujdeme za nim se ho zeptat jestli si nechce zasukat, iniciativa nikomu nic nerika, a pak jeste vypisuje ze se tam nic nedeje, ze tam byli dve auta a nikdo v nich,jen par se psem, no jeste ze ten pes nemel auto, to by tam byli tri auta*3*
Na rovinu: byli jsme tam na prave strane v trave na dece, ano mame maleho psa, byl tam s nama kamarad, proto to druhe auto, videli jsme projet auto tak jsme se byli podivat kdo to je, stal jsi opreny az vzadu, dokouril cigaro a odjel druhy den nam vypisujes jak prijedes, a dalsi kecy, proc jsi neprisel k autum, kdyby jsi se prosel pesky tak by jsi videl ze tam jsme na dece,
Ahoj, date vedet jak tam znova pojedete? rad bych se pridal info o me popr foto rad zaslu :)
Z které strany se jede na ten poloostrov?
Děkuji
Dnes ani noha,asi spatne pocasi
S tím červeným autem, proč jsi odjel a stál venku??mohl jsi zůstat stát za mnou,
Než jsi projel tak jsem byl nahaty, zitra tam najdu misto kde se bude dát v klidu nahotit, může mi někdo dopoledne pomoct. Ale tady asi nikdo co?
Byl jsi za rybárnou? Já byl v sobotu a jen samé MPV a rodinky na pikniku. Zabil to karavan, který dojel na konec- vyskákaly 4 děti,rodiče a začali chystat nocleh.
Jj za rybarnou, je tam v tydnu klid, vcera projela jedna pani na kole, pak borec v červenem aute,ale ten odjel a stal venku na statni, a pak prijel borec s dodavkou a vyhazel tam bordel.
Byl jsem tam od pul pate do sedmi, sralo me ze jsem se musel schovat do auta protoze jsem nevedel kdo jede, byl jsem nahaty. A nechzel jsem pohorsovat.
Jo tam je to super. Zajdeme tam radi
I ted sme tady a je klid takze super
Kde prosím ta rybárna přesně je?
48.8799042N, 16.6033942E podle tohoto nemůže nikdo minout*24* dnes 16+ pojedu zanahotit
Docela rusno vcera, klid tam kazdopadne nebyl, a ze bych tam.videl nejaky par se mi nezda, jakou mate barvu auta? Pamatuju si vsechny co tam byli, mam prehled a jak rikam odjizdel jsem 19:30 a zenska tam nebyla
Kolem oběda se tam ukažu, to asi nikdo nema čas
Ted jsme tady dva,kdyby nahodou nekdo
Tak jak? Byli jsme mrknout inkognito, nejhorší jsou ti co jedou bez ohlášení, to je mazec, co čekáte? Ženskou s roztaženyma nohama na kapotě? Hoši nevim jak to máte vy ale takhle se to neděje, a psát jako pár že tam práve jste je ubohé,
To je takový problem napsat na rovinu co jsi zač,co chceš atd. Kazíš tím jen dobré místo a pověst. Jak tady piše brobislavf a bibrnos, vše na rovinu a jasně,
Ale byl. Kdyz sme tam byli tak bylo jen jedno auto i to prazdne. Byli sme tam v te dobe jak sme to psali tak nemel blbosti ze si tam byl celej den a sledoval kdo tam je a kdo ne. Zdrzeli sme se par minut a jeli pryc.
Barva auta? Hned ti řeknu kdo mele blbosti
Aha takze bibrnos a johanesbra je jedna a ta ista osoba :) hlavne ze se navzajem chvalite. Na tu barvu ses predtim ptal z jineho nicku. Stalo tam jenom osamocene kombi asi v strede cesty zadne jine auto v te ulicce nebylo. Na parkovisti jich bylo asi 5 taky prazdne. Takze meles
Ahoj někdo někam kolem Brna na parkoviště nebo do lesíka?:)
Ahoj , stačí říct a rád se k vám přidám někde na okraji lesa nebo parkovišti.
Bibrnos ma zelene, my cerne, a ty s tim stribrnym jsi byl v aute sam a sedel jsi na sedacce spolujezdce, jeste projel kluk s cernou skodovkou, ten stal vzadu z venku parkoviste,u teh beton kuzelu, v predu stoji auta rybaru, dnes tam byli tri auta, dve mpv a my, nikoho neurazim jen pisu co se tam realne deje,
Nechci nějak řešit situaci, ale jen tutově - johnesbra - černé auto má a je pár. To je 100% z vlastní zkušenosti. Normální na pohodu lidi jen jeho ženě nevyhovuju já ( má jinou představu o věku,postavě,rozměrech atd *3*) což je naprosto normální,že ne každý každému vyhovuje dle představ, Takže si myslím,že nemají potřebu lhát, skrývat se za falešné nicky a vypisovat fantazie na skle.Toť vše.*24*
Já pojedu dnes 18+, stávám na konci u kuželů, tak se někdo stavte*4* kdo se chce potkat v reálu
Ahoj, nekdo Pod Hády? Jsem tady
Ahoj, par kolem prehrady nekde tady neni?
Ahoj,
mám kamarádku co by si to ráda zkusila.
Jediná podmínka je, aby účastníci měli zakryté tváře a souhlasili s focením.
Brno - jih.
Pozdní večer, nebo víkend, podle počasí.
Ahoj, prosím o více informaci, mám zájem 🙂
Já také mám zájem*52* napište čas a místo
Ahoj taky vas rad poznam napis kde a kdy budete diky
Brno? Někde na veřejnosti? Rad se ukážu a kouknu Já 33, teď jsem zrovna na Klajdovce, prosim do vzkazu.
Dnes budu nedaleko rybarny cely den, tak kdyby nekdo chtel neco podniknout tak napiste, nejlepe do vzkazu
Ahoj , rád se přidám ,s podmínkami souhlasím.Napiste kde a kdy .
Dnes se taky chystám, že se tam stavím, něco málo po poledni a pak asi i k večeru. Společnoast uvítám
Tak proběhla nějaká akce s nickem Trioplan v profilu nemají nic, tak jen jestli je to jen fake, nebo někdo s kým se dá domluvit.
Ahoj.rád se s vámi někde sejdu,budete-li chtít .
Ahoj,jede dnes někdo k rybarně nebo na nějaké jiné místo?
Nemyslím si, že by proběhla, asi jen hra...
Byl jsem neděle od 15 do 19,30 a mimo rodinky která projela na kole nikdo nikde. Pojedu asi středa, kdyby se chtěl někdo domluvit
Ahoj, Kdo by dojel teď pod hády 19.5. 17:15? kdo by dojel teď pod hády? Nějaký par co by koukl, předvedl se? Nebo třeba Růženin lom či okolí přehrady nebo kdekoliv venku v autě? Já 33 fota v galerii
Dnes = středa budu Pasohlávky poloostrov když by se chtěl někdo přidat tak cca po 20 hod. jsem tam
Dnes jsem se tam zastavil a procházel ,, při příjezdu od Mikulova,byla před kužely vážná dopr.nehoda
Kdo se tam zastavil s 5 bmw? Ale neukazal ?
Já budu až zítra po 15. tak uvidíme zda sám. *4*
Pekne,klidne,dostupne misto na hratky v aute
Nekdo teď na klajdu? Jsem tu a nikde nikdo nebo někam v Brne? Pokud by byl zajem pište do zpráv.
Ahojte, pokud byste něco plánovali, rád se přidám
dnes 18+ budu Mušov za rybárnou, kdyby měl někdo podobný nápad, rád se setkám tak se stavte*4*
Tak jak to dopadlo? Moc příspěvků mimo BRONISLAVA tady není. Jezdí tam někdo ?
my sme tam parkrat byli ale vetsinou az vecer a vetsinou se tam nic nedelo :D...teda krome nas :D
V nedávné době jsem byl 2× omrknout poloostrov i Rybárnu a kromě Bronislafa a ještě jednoho amatéra prázdno. Myslím, že bez mírné domluvy je reálná akce nereálná :-)
Zkusím dnes mrknout na poloostrov Pasohlávky večer po 20. Otevřeli kemp tak snad už žádné karavany
Někdo dnes něco ?!? Třeba i ruzenin lom
Kdyby jste tak byli konkretni tak by to bylo jednoduzsi,
Aramis_