Sex na vozíku

Považujete vozík za překážku v sexu?

Máte nebo měli jste vztah s vozíčkářem/vozíčkářou? Pokdu ne, šli byste do toho? Podělte se o své zkušenosti, či názory.
z me zkusenosti a to nejsem na voziku ma clovek s nakym hendikepem velky problem nakou najit
jo to je fakt, jsem na vozíku a ženy se mě straní
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je dobře, že to vidíš takto *6* Ale určitě to znáš, že druzí vědí nejlépe, co je pro nás nejlepší *1*
Napsane to je krasne , ale realita je bohuzel jina :-(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A proto takove lidi nechteji .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to tak a další důvod proč vozíčkář nemůže najít trvalý vztah taky záleží v jaké prdeli světa bydlí
@920 tak máš částečně pravdu - občas jsem tady dostal vzkaz. Po uvedení na profilu, že jsem na vozíku už nepíší ani chlapi.
bohuze tak to je , ne jen tu na Amaterech, ale i na seznamkach
Kde jsi čekám na tebe 8 let životní motivace naděje a vědět že jsem tu pro někoho by mi k životu stačilo do roka bych chodil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkuji pěkně už aby to bylo ale asi ani po 10 letech se nedočkám co tak se přátelsky poznat?
Nepoznal jsem vozíčkáře, ale rád bych ho poznal.
Ahoj všem já mám tento problém. Jsem na vozíku a mám DMO. Po mentální stránce jsem v pohodě. Jen jetu problém ten, že nemohu najít protejšek ženu. Zkioušel jsem to všeliak a nic. Postižená mi řekne že chce zdravého, zdravá mi řekne že nechce invalidu. Jsem v začarovaném kruhu a nevím jak dal. Chybí mi sex, pohlazení a mazlení. Zkoušel jsem i najít za finanční odměnu, ale stejně každé vadí že jsem na vozíku. Nějaká rada?
Kdysi byl v TV porad o nejake, ktera to delala za penize s ruzne postizenymi lidmi, na voziku, mentalne, ... vydavala to za hrozne dobrocini. Ale platit si nechala. Podle me takova nejaka za penize byt musi. Ale asi ji nenajdes na Amaterech.
https://www.idnes.cz/xman/styl/sexualni-asistence-freya-lucie-sidova-vladana-augstenova.A181101_133917_xman-styl_fro
to by mne vyšlo na 4000 hodina
Neni jedina, urcite bude neco levnejsiho a mozna se na to da ziskat i nejakej prispevek.
Nedá a ted čekám až se mi ozve jiná. Ne všechny dělají sex
jo porad je snad nejaka organizace co se zabyva sexem s postizenymi lidmi za fo....
Hezký večer Skalkováku,
můžeš odepsat na Nick vstricnost1964 ? Mám zde řešení. Tento vzkaz není srandou, ale námětem k jednání. Děkuji a přeji pěkný zbytek večera J.
Ahoj, já si takový vztah/sex představit nedokážu. Ale "kamarádka" se provdala za zpěváka ze skupiny The Tap Tap. Zdravá, mladá, hezká holčina se dvěma dětmi 😍
Já jsem na vozíku a problém v tom moc nevidím :)
Já nikde nepíšu, že v tom vidím problém. Jen já si to nedovedu predstavit. Rozhodně takovým vztahům fandím. Kamarádka je třeba šťastná a tak to má ve vztahu být, ať je někdo na vozíčku nebo ne
okus a pak se vyjádři tak nad tím nepřemýšlej a okus víš jsem 13 let na vozíčku, bude mi 50 tak si to někdy skus sexovat s klukem na vozíčku, věř že budeš překvapena co vše dokážu byt jsem ochrnutý, máme spousty fantazie a co nezvladnu tak mám náhrady.
Mě je to jasné, že spousta vozíčkářů si sex užívá naplno a dokáže spoustu věcí. A zkusit s vozíčkářem sex? Jako běžně nikoho takového nepotkavam, to jsou výjimky. Jednou jsem nabídla staršímu pánovi, který se snažil vyjet dlouhý kopec, že mu pomůžu a poslal mě dost vulgarne do prde*e.
napsal jsem ti odpověd, děkuji za tu tvou
to mě mrzí, já jsem sice soběstačný, ale jakoukoli pomoc nikdy neodmítnu, pokud to zvládnu sám, slušně odmítnu. ale tohle bych si k ženě nedovolil ji sprostě odmítnout.
Jsem vozíčkář ne úplně ochrnutý. Našel jsem si přítelkyni, ale ne tady. Prožíváme krásné milování. Příznala se, že do vztahu když šla, určité obavy měla z milování. Později se přiznala, že tak krásný milování nezažila ani se zdravím mužem, a to ji nestačí 2x týdně, ale každý den. Za pár měsíců se budeme brát.
Asi tak... ona ta snížená citlivost v dolní polovině těla má jisté maratonské výhody :D :D :D
Byl jsem s partnerkou 6 let a nikdy jsme nezaznamenali divné pohledy okolí a to ani v sexshopech.....
Ať na vozíku nebo bez něj všude se to modrá chlapama a ty červené, kdoví kdo sedí za mobilem.
👍 vozík není překážka. Neměl by jsem problém žít a sexovat s holkou na vozíku.
Vůbec nepovažuji vozík za překážku v sexu. Dovedu si představit pěkné jemné mazlení a dráždění ženy, která je upoutaná na vozík. Samotného by mě zajímaly její reakce, jestli by se dokázala vzrušit a odevzdat až na vrchol orgasmu. Myslím si, že ohleduplným přístupem by se její uspokojení mohlo povést.
Závěrem přeji všem postiženým ženám mnoho vzrušujících zážitků.
Měl jsem přitelkyni na voziku byli jsme spolu tři roky byla užasna když jsme začali byla panna bylo ji 19 jela jednou z obchodu na pžechoidu ji srazil opily pry ji neviěl zemžela
To je mi hrozně líto. Taková ztráta se nedá ničím nahradit. Držím palce *114*
Já problém ve vozíku rozhodně neviděla *6*. Sex s vozíčkářem byl super *4*
To jsem rád. Co to někdy zopakovat?
My si sex užíváme a rádi bychom k nám i našli pár na přátelství. Bohužel většina jak zjistí,že muž je na vozíku tak skončí veškerá komunikace.
jsem na tom stejně ale zase obráceně, oni dojdou ale chtějí sexovat jen s kamarádkou a já jsem jen ten co utře. Jestli máte kamrádku které nebude taky vadit kluk na vozíku z Brna do 45 let budu rád kdyby měla zájem a třeba strávila vánoční svátky s mojí maličkostí Roman Brno
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hledej v seznamce a nauč se psát slovo sympatický.
Vztah bych si představit dokázal, sex ale ne...
znám ženu na vozíku, starší zachovalou.
Měl jsem s ní sex protože mě o to prosila.
Technicky to šlo, mě to ale vubec nic nedalo, udělal jsem to z lítosti.
Ta žena to potřebuje. Kdo má zájem mohu dát kontakt.
Zájemce mi napíše vzkaz do profilu, zájemce si prověřím co je zač.
Pak dám kontakt, nechci té ženě ublížit. Žije sama v severních čechách.
Já bych do toho klidně šel Nevidím v tom problém