Olomouc podebrady

Ulety za nudaplazi

Ahoj kdo mlady chodi na Podebrady tam za nuda plaz v lesiku? A co vsechno ste tam zkusili / zazili / nebo videli :)
Nic. Vsichni o tom jen píšou, fantazirujou. Kdybys mezi nudisty treba jen honil pero, vyženou Te holemi...
Ale ja nemluvim o nudaplazi ale o tom lesiku vedle :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
myslím si, že je jasně napsané "za nudapláží" a tam tě u honění určitě nikdo nevyžene, spíš se přidá, to samé paloučky dál od nuda směrem k Horce. Sám jsem tam párkrát pohonil, bohužel jen s chlapy. Já s chlapem ani nic víc nehledám, ale kdo ano, ten si myslím přijde občas na své.
Jo presne o te casti mluvim... Ja jsem tam nevidel nikdy nikoho honit.. Nekolik krat jsem tam lezel ale vsichni tak nejak tam jen lezeli..
Tak co nikdo? Ani o vikendu nikdo nebyl? :)
ahoj, sesla by se nejaka skupinka naháč" chlapi i zensky? tak na pohodu, prochazet se kolem, pokecat a tak ? uzivat nahou?
Ahoj, konečně je teplo tak jdeme na to
Dneska to nevypadá, že se opálíš *23*
ahoj, mohli by jsme :-) domluvime se na nekdy?
Áhoj. Můžem kdykoliv čhces ..,,..☎️
Léto už začalo, už jste někdo byl letos na Poděbradech? Vyrazím zítra 5.6 v odpoledních hodinách, bylo by fajn se tam s někým setkat a třeba jen pokecat. Když je tam člověk sám, tak je nuda 😀
Tak vem přítelkyni, honičů je tam vždy dost!
Ve ctvrtek bude hezky slunecn :P
Byli jsme včera a nakonec z toho byla super akce. Došlo k hodně nemravnostem. Ať už ve vodě, tak pak i na trávě. Pánové kolem byli sympatičtí a slušní. Věřím, že jsme nebyli naposledy. A ti co tam byli, nemohli jste nás přehlédnout. Byli jsme tam dva páry. :-)
A kdy jste tam byli? Ja byl odpoledne a byl to tam jen seniorpark a hromady lidi. Tady o tom kazdy mluvi ale realne jsem tam nikdy nic krom opalovani a plavani nevidel/nezazil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S tím naprosto souhlasím. Je nesmysl očekávat, že se něco odehraje v době, kdy je tam plno lidí. Přece jenom je nudapláž místo, kde je lidem příjemně. A nikdo neočekává, že se odehraje něco, co je pro okolí nevhodné. My jsme tam byli od odpoledne. Ale k něčemu došlo, až když odešli všhichni běžní naturisté. Zůstali jsme my 4 a asi 3 až 4 pánové. Je to o čase... o vhodnosti. Takže prosím, to že nás baví si užívat venku v přírodě, Vás nemusí pohoršovat. My tam nikoho nepohoršovali. Nikoho jsme neobtěžovali.
A ještě k tomu přidám můj názor. Sexualita patří k životu. Je to něco co s lidstvem je od počátku. Naturismus je hlavně o přirozenosti. Lidé bez oblečení jsou příjemní, panuje mezi nimi velice svobodná a pohodová nálada. Nikdo nechce šukat a provokovat před dětma, lidma kteří pro to nemají pochopení. Ale současně také k té přirozenosti patří i sex a vzrušení. A tvrzení že naturisus nemá nic společného s erotikou je nesmysl... naturismus má sakra hodně společného s uvolněností, přirozeností člověka. Člověk je rád sám sebou. Neočekávám, že někdo na nudapláži bude onanovat nebo sexovat před všema.... ale proč to zakazovat ve chvíli, když tam přítomni jen ti kdo to očekávají a koho to baví? Mě přijde úsměvné, že někdo moralizuje a zobecňuje. Zejména z komunity, která se "vysmívá" moralistům, kteří nechápou naturisty. Prosím o více pochopení a méně urážek. A vaše předposlední věta... je to idea, styl žití.... nedá se nezeptat. Do vašeho života nepatří sexualita? Vy nemáte sex? Vás nic nevzrušuje? Jste asexuální? My tam sexualitu máme. A ano, jsou chvíle kdy nás přítomnost dalších lidí vzruší... Vadí vám to? No některým "plavkáčům" vadí vaše nahota. Tolerance různým potřebám různých lidí by nás měla spojovat. Zamyslete se prosím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S prominutim vase rozohnene a prehnane reakce tu na foru vidim ve vice vrstvach a kdyz nekdo ma cas na to do nekoho sypat ma takto otevrenem a uprimnem mediu jako jsou amateri tak ma bud slusne nudny zivot, nebo ma nejaky problem ktery takto ventiluje .. Chapu, ze je vedro.. Bezte se zchladit nekam do stinu ;)
opět jsi mimo.zakladatel nepíše o nudapláži ale o místu ZA NUDAPLÁŽÍ!!
ty fakt využiješ každou příležitost do někoho se navážet... že tě to baví....
Kde jste kdo?! 😊 tak krasnej den a na nude mrtvo jak nikdy...
Dneska byla na nude krásná blondýnka.. taková hubenoucka Mamca.. 😊 nevíte někdo na ni kontakt prosím? 😊 dekujiii
vyrážím na Poděbrady, přidá se někdo?
dneska jsem tam byl asi 20 minut věkový průměr asi 58 let sednul jsem si dědek se otočil přímo na mě pořád na mě čuměl jak debil pořád chodil kolem znechucen byla to první šance a moc se nepovedla
Je pravda ze mladsich jedincu tam moc nechodi.
Tak já tam nedávno byl, letos poprvé, snad ne naposled... A dobry, zašel jsem až za oficiální pláž dozadu, vesměs všude bylo obsazeno, jen jedno takovy maly místečku hned u cesty, ale za vyšší trávou bylo volny, tak jsem si udělal pohodlí. Po chvíli se přidal jeden mlaďoch, přijel na kole, slušně se zeptal, chvíli pobyl a pak zas jel. Přišli na mě hříšny myšlenky a hezky se mi postavil, v tom jsem slyšel hlasy od cesty, 2 ženy procházeli okolo a všimli jak mi trčí a to mě vzrušilo ještě víc. Sice jsem měl obavy z poznámek kolemjdoucích, ale nikdo nic neříkal když si mě všiml, naopak se našlo pár "čumilů". Moc příjemny to není, ale na druhou stranu, že se někomu líbí Váš kolík, je docela příjemny. Po nějakym čase zničehonic se přidal na plácek starší chlap, nezeptal se jestli může, nic, což mě trochu nakrklo, vyslikl se a lehl si tak, že byl víceméně natočen ke mě. Tak jsem si řekl, že slušnyho vychování moc nemá, ale co už, stejně se mi líbilo že nespustil oči z myho penisu. Všiml jsem si že si s ním občas hraje, ale když jsem se koukl, přestal. Tak jsem mu dal najevo tím, že jsem se natočil k němu a začal si ho taky honit, že může pokračovat. No, pochopil to trochu jinak, zvedl se a udělal pár kroků ke mě, ale odkázal jsem ho zas zpátky. Nemusím mít všechno a každej máme své hranice. Naštěstí to respektoval, tak jsem se posadil, roztáhl nohy a bylo mi jedno co vidí a co si myslí kolemjdoucí, prostě jsem svůj tvrdej klacek začal před ním hezky leštit a on leštil ten svůj. Neudělal se, ale to je jeho problém, já se udělal a ukázal mu jak hezky stříkám. Ale jak přišel, tak neodešel, zůstal. Já ale už dál nic nechtěl, tak jsem se zpakoval a odešel. Nicméně, doufám, že až tam budu příště, tak spočine zrak nejedné ženy na mých intimních partií a třeba se k někomu nebo někdo ke mě zas přidá na hoňku.
Nekdo tam nevidel ani honeni a pritom me osobne uz tam par borcu pekne vymrdalo. Myslim v zadu za plotem.
Pritelkyne souhlasi ze nektery den dojdem a budem az za plotem sukat. Ona sympatická trosku baculka s krasnyma tmavyma bradavkama. Treba ji osukate i vy,nebo me,podle situace a chute. Anal muzeme oba. Cas opresnime. Ne duchodci.
Jde dneska někdo? (Normální!!!)
Nejsi to ty, kterému jsme s kámošem mrdali za zádama?
Asi jo,jsem. Nikdo me mrdat nechce tak pozlobime chlapy s pritelkyni.
Ale podle me nekdo normalni kdyz se 2 sejdou a maji to radi v prirode i s divakama ktery to nepohorsuji,ba naopak tak proc si nezamrdat pokud to nikomu nevadi a nejsou tam deti. Je to sise sukani o pozorovani kolemjdoucich jestli nebudou pindat. Ja osobne rikam ze jde uplne o hovno pokud to je v ramci moralky.
Ja osobne jsem subik a s pritelkyni jsem aktiv ja ale pokud neni semnou tak jsem sub pro chlapy co me tvrde vymrdaji.
ve ctvrtek dopoledne nekdo bude?
Pokud jsem na podebradech tak jsem vetsinou az za plotem kde lezim na brichu,roztazeny nohy a cekam kdo me tvrde osuka. Pokud tam jsem s pritelkyni tak jsem na ofiko plazi kde lezim a jsem hodny k vuli ni.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to my dorazime az tak za pul hodiny. Dva pary. A treba nekdo zustane az do setmeni :-)
Hele jak to tady tak ctu...v jaky casy tam tak chodite? A ve vsedni dny nebo o vikendu?
Ahoj taky jsem tam občas zajel s manželkou. Poslední roky dozadu za plot sám a pohonit . Je to super se projít nahej a honit. Dobrá zkušenost že si ho i náhodně někdo chytnul a já jen držel
Jirka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nepůjde tam dneska odpoledne někdo? Chtěl bych tam něco zažít 😜 jsem pro všechno
Byl jsem dnes poprvé, a musim rict ze takhle narvanou nudaplaz jsem nečekal.to u nás na Zlínsku můžeme jen závidět
Chysta se tam nekdo v tomto tydnu po-st k veceru? Pridal bych se
Jaka je na Podebradech ted voda? Premyslim ze bych se jel letos podruhy okoupat, nebyl totiz cas pres leto... A mozna i pohonit nekde za ofiko plazi
Tak už začíná být krásně teploučko 🙂 tak kdo se těší a chystá na novou sezónu nahocení a dovádění na Poděbradech 🙂 rád bych našel někoho s kým se dá domluvit na srazu a užit si odpoledne u vody
No já tam budu v sobotu má byt nadherne
Vyhonil jsem tam uz pred 3tydny, divala se holka se psem. Loni v lete jsem tam lezel na opalovacku, vyhonil taky. Vzdy tam rad na kole dojedu...
Byla jsem před chvílí. Nečekala jsem, že tam bude tolik lidí. Do vody to ještě není, ale na opalování super.
jede dneska někdo na Poděbrady?
Zajedu se tam podívat a uvidim už jsem tam nebyl 6 let ja jezdím na novou ves
Pro Taurus105 Mysliš do Ostrožské?
Dneska někdo na poděbrady kolem poledne? Mě 25
Co třeba tento pátek, má být pěkně.
Už jseš tady? Dnes je tu kupodivu i dost samotných ženských.
Dnes někdo odpoledne bude? Jel bych se podívat

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rad bych pozoroval nějakého hetero chlapa jak si honí ..... popř. bych se přidal ...chodí na Poděbrady takový ?
Ja pravidelne. Byl jsem tam v nedeli. Nechal bych se i od cizi ruky...
ahoj, ahoj... tak letos to vypadá, vzhledem k situaci, že přírodní pláže budou plny, pokud neotevřou koupaliště (jakéže pokud se budou nosit roušky přes léto tak asi ne..) Takže se letos na Poděbrady těším. Ať už na slušňáka na ofiko pláž, třeba i s někým pokecat a užít si slunce, tak třeba i někde mimo potěšit oko a trochu zaskotačit (pozor - nejsem gay, pro ty co by mi chtěli psát :D Konečně se dělá hezky, zima nebyla krutá, ale dlouhá a loni nějak nebyl čas, takže letos to snad bude fajne ;)
Ahojky co dneska ? Já tam pojedu kolem 14 h
Sem tu něco tu je no 😋 nad čím se dá pohonit
Dneska na Poděbradech za plotem super! Během 10 minut vykouřený dvě péra mňam! S kýmkoliv se můžu domluvit a vykouřit taky i klidně více stačí napsat a domluvit se!
kde to je za tim plotem?Kde to najdu?
Docela mě zarazilo, když jsem dneska byl na Poděbradech, že už se kolem jezera z 80 % kašle na roušky, ale to hlavně kolem té hospody.
zítra odpoledne tam nebudete někdo?
To uz 3tydny minimalne. A jinde se kasle i na trenky
Ať už je teplo a muzu zase vyrazit na opalovacku. Je to tam super, rad chodím.
Tak doufám že se tam potkáme.*3*
Já byl kousek od plechu a honil jsem nad jednou paní co se opalovala...dívala se na mě viděla mě a pak šla ke mě že mám jít příč ale Škoda byl to fajn pocit
Pohonil jsem i s klukem ale udělal se rychle a šel pak pryč ale na to že poprvé tak to bylo krásné jen škoda te paní že se dlouho dívala a pak mě vyhodila ať už jdu pryč přitom bych se rád nad dní dodělal
Je vidět že spousta lidí nezná základní pravidla na nudaplazi
ja jsem taky třeba nepsal ze chci něco delat na nudaplazi
Asi tak*24* chodili jsme tam rádi, ale co čtu tohle vlákno, tak je to tam teď samej honič nebo hulič 🙈
Škoda...
Kam jinam se dá v okolí na nuda, kde to bude klidnější?
Taky mě to lehce zaráží, chodím většinou sám, bez přítelkyně. Jsem heterák, takže mi to není moc příjemné😅 Chodíval jsem na náklo, jakoby směrem k těžbě a tam to bylo celkem fajn.
Ja jezdím k Moravě.Vzdycky si najdu nějaké místečko kde se mohu v klidu opalovat nahý.
Dneska bylo příjemně na Poděbradech. Počasí vyšlo, lidi bylo taky hodně. Jen nějak nemůžu přestat myslet na jednu blondýnkou co tam ležela :-(
Jak to tam chodí kolik tam bývá lidi a samotných žen ještě jsme tam nebyli chystáme se tam poprvé jaká je voda atd nějaké bližší info máte?
Lidí jak kdy, ale když je volno a vedro, tak je tam narváno. Lepší nějakej okolní písák, ale poslední dobou textiláci otravujou i tam.
Dva mladí kluci dnes na nude? Napište!
Určitě zajděte, je to tam super. Je lepší dopoledne, není tak narvane
Dnes kolem oběda, nechystá se někdo?
Dnes (22.5.) jsem zde byl poprvé. Krásné počasí a lidí tak akorát. Vzhledem k tomu, že jsem již trochu starší (59), moje oko potěšila přítomnost řady velmi pohledných dam +- mého věku. Vzhledem k tomu, že písák Jadran (u Oseka nad Bečvou) je vybagrovaný a bez vody, tak vím, kam budu letos jezdit. Předpokládám, že o víkendech je narváno, takže budu jezdit ve všední dny. Všem hezký večer.
Dneska na Poděbradech za plotem super! Během 10 minut vykouřený dvě péra mňam! S kýmkoliv se můžu domluvit a vykouřit taky i klidně více stačí napsat a domluvit se!
Teť njaká slečna nebo pár budu tady 30 minut
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád bych vykouřil staršího chlapa klidně i ženáče je tu takový ??? Nebo vzájemná hoňka :)
Je tady žena, co by mne dělala společnost povídáním, plaváním a opalování?
tak co, bude zitra pekně nebo bude pršet? a nic z opalovaní nebude?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hele jezdí tam i pěkní lidi, já teda můžu říct, že jsem si i pokecal a našel nové kámoše :) chodím tedy až do zadu, pokud chci ležet a číst si nahej .. pohonit se taky dá všude při troše dobrý vůle
kdy tam budete někdo?rad bych se domluvil s nekym

Jsme tu s kamoskou budem sukat ted az do vecera koukne nekdo?
Uz tam asi nejste co skoda rad bych koukl popripade pohonil
Asi tam dneska nebudete že
Bych rád koukl
Ahoj, zítra, tj. ve středu má být konečně pořádně teplo. Najde se tady nějaky pár, které mu by nevadíl divák?
Bude tam dneska někdo třeba pár nebo prostě někdo kdo rád vystříkne pohoni
Vypada to na vecerni mrdani nekde na nuda
Je tam někdo ????? Teďka že bych dojel
Sem tu za plechem je tu někdo kdo pohoni
Super akce to byla. Náhodička.
Jen kdybych tě mohl postříkat osobně 😋😘
Ja chodim jen za plot. Ma huba i dira bez reci k dispozici slusnym ocasum.
Jojo bývá fajn.... Pokec a koupačka
Dnes nějaký pár na pokec? *18* budeme tam. Včera bylo moc fajn i voda luxusní
tak kdo odsud byl včera na té přeplněné nuda, když bylo takové horko?
Ahoj, dnes nejaka zena na spolecny opalovani a pokec, at nejedu sam? Dekuju
Už hodinu tady šukame a nikde nikdo*31**8*
Ale kde přesně hned bych přijel*24*
Je tam někdo dneska kdyby se koukl jak honím nebo jak si pár užívá
Rad se podivam jak soustate, a pred vama vyhonim ocas
Kde kdee chci aspoň juknout jak vám to jde *9*
Ahoj, co zítra? Pojede si zítra užívat nějaký pár, na který má rád diváka?
Je tu teď někdo mladší? Nebo nějaká žena či pár? :-)
Co zítra ve středu během dopoledne razí někdo plaz?
Ahoj někdo dnes dopoledne? Mě 26 hoňka kouření klidně i anal 😉
Je tu ten sympaťák, co dneska na nuda četl knížku Čtyři dohody? 😁 Důležité věci sis potrhával žlutým fixem :)
Rád bych našel nějaký pár nebo holku na Náklo :) Je mi 20
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To nemusíš ani hledat :)O šmiraky a honiče tam nouze není *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zrovna jsem se chtěl zeptat. Já možná odpoledne kolem 15-16h. Ideálně kdyby se přidal někdo kdo si chce trochu užít vzadu za plotem...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ve středu leda dopoledne... Ale to tam asi nikdo moc nebude co?
Je tu ten sympaťák, co dneska na nuda četl knížku Čtyři dohody? 😁 Důležité věci sis potrhával žlutým fixem :)))
A za krkem tetování w.i.p 1991, na levém předloktí holubicky a taky něco na nohách a rukách ....
Ta krasna, kratkovlasa blondyna na kolobezce, ktera lezela dnes pres poledne kousek pred nami sem nahodou nechodi?
Ahojte.... tak snad počasí dovolí a ve čtvrtek 6.8. bude hezky a odpoledne se dostaneme konečně k vodě. Bude zábava ... :-). P
Ahoj rád se přidám,kde tam budete?Asi někde vzadu.jak vás poznám?
Ahoj vsem. Musime se omluvit, ale zitra nedorazime. Nakonec vyhraly jine plany. Ale jsme dnes na swingers v Prerove. :-).
ahoj, dneškem počínaje nějaká žena na nudu, seznámit se, pokecat, jen at tam nejsem sám a nenudím se až příliš :) kdyžtak sz, díky ;)
Někdo zítra, nebo kdykoliv během příštího týdne ZA nudapláží, společně pohonit, nebo něco víc? Dopo, odpo, kdykoliv? Kdyztak pište sz 😉
Ahoj. Bude tam dnes někdo? Rád bych podnikl něco zajímavého
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě je navštěvovanější ta na Poděbradech. A skýtá i daleko více možností
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Poděbrady jsou piskovna respektive těžil se tam kdysi písek ale už je to řadu let proto je tam někde bláto
Taky to není nutně pravda. Náklo má pro štěrkovny typickou "modrou" vodu, ale je také zakalená. Na Poděbradech se hodně dělá řasa čím je tepleji, ale když jdete až dozadu k nudaplážím, tak tam je jednak míň lidí (větší soukromí) a také je voda daleko méně zakalená a u břehu je vidět, že je opravdu krásně čistá a průzračná...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My tam ocas taky chodime, ale zas starsi lide jsou vic v pohode nez ruzni honici a podobny co si davaji dostavenicko za plotem. Dle nas neni o tom si tam zas...t.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já byl s kamarádkou v pondělí, nebyli jsme na nuda, ale až vzadu za, protože jsme věděli dopředu, že si chceme užít i trochu jinak než jen sluníčka a nehodilo by se někoho pobuřovat a neb lákat až moc dotěrny ouchyly z řad dědů a dnes jedeme zase. Jinak na ofiko nuda, paradoxně ti staří, jsou asi nejvíc v pohodě. Když jsem byl na ofiko a byla tam jen ta stará garda, bylo to asi nejvíc v pohodě, klid, pohoda, přátelská atmoška, občas někdo v klidu pokecal, co se tam znali. Ti mladí, vesměs jen borci, gayové, hledí co by, jak by (ale i ti starší pupkáči někteří)... Spousta křiku, pořád nějakej šrumec. Proto jsem zde i psal, jestli nudu nenavštěvuje nějaká z dam a neměla by zájem se normálně pobavit, člověk se pak tak nějak cítí víc na pohodu a ne tak moc divně :D Jinak to platí stále, kdyby tu byla nějaká slečna, žena a nechtěla se nudit sama, tak se rád seznámím, pokecám. Prej není nic horšího než se sám nudit ;)
Ahij . Ještě k tomu Náklu , nevíme jestli je to platné ještě letos , ale loni mněli okolí vody/ směrem od lhoty až dozadu -- https://www.naklo.cz/evt_file.php?file=860 -- / pronajaté rybáři a setkali jsme se s tím že jsme se chtěli jenom s kol opláchnout a hned u nás stáli s tím že to tam mají zaplacené na chytání. (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ještě uplná mapa ---- http://www.crslitovel.cz/data/dokumenty/2-rozdeleni-ploch-podle-uzivani-uprava-2019-3517366342434345.pdf --- takže koupání *385* (upraveno)
Ahoj, tak na Nákle jsem nebyl. Co se týče Poděbrad, jak jsem řekl, na slušňáka je to nejlepší na ofiko pláž, která je jakoby vegetací rozdělena na 2 pláže. Já osobně se tam cítím fajn vesměs když je tam míň lidí a stará zakládající garda, jsou to sice už dědové, babičky, ale opravdoví naturisti, ne uchylaci, takže na pohodu. Co se týče nějakyho soukromyho povyražení, pak za ofiko pláží, od plotu dál, po celé straně jsou malá místečka, některá jsou ve stínu, jiná téměř uplně u cesty, některá s horším přístupem do vody, ale voda vždy fajn. Jediny co je blby, že to tam často okupují i rybáři, takže občas fakt není kam... Jinak včera jsme tam opět byli s kamarádkou a protože jsme měli "postranní" umysly hezky si užít, byly jsme opět na jedné z těchto malých "soukromých" místeček. Potkat se tam dá ledaskdo... páry, gayové jednotlivci i páry, i ouchylové... No jak řikáte, oni by ani tak moc nevadili, někdy je to i vzrušující, hlavně pro dámskou společnost, pokud se nevyleká, když opodál zpozoruje někoho jak se divá a hraje si... ale všeho s mírou, bohužel by každej chtěl přijít až k dece, což nám se třeba nelíbí, máme prostě rádi odstup. Vyjímkou by snad byl jen sympatický pár :) A propos, když jsem tam byl sám, taky jsem viděl dva chlapy jak si... a mrknul jsem, proč ne, ale blíž jsem nešel. Podle hesla: nedělej druhému, co nechceš aby dělal tobě. Ouchylačit možno, ale vše s rozumem :D A jinak se zas vracím ke svymu původnímu příspěvku, příští týden bych po práci, když bude fajn počasí rád vyrazil, kdyby se tu ašla nějaká pohodová společnost na pokec, necht zanechá vzkaz ;) ...dámská společnost :)
Ja jsem na podebradech vetsinou az za plotem a co me tam sere jak tam chodi navstevnici,decka apod. Nevim proc kdyz jdou na spolecnou plaz tak proc nejdou po ty polni ceste. A kolari se tam motaji taky zbytecne. Beru je za kazisuky.
No a ja tam prave byl v tydnu s umyslem nejakeho toho povyrazeni si tam nekde lehnout a pockat co z toho bude. Prosel jsem to lesem a vsude bylo plno, obcas dokonce nejaky korzujici pupkac. Videl jsem tam i dva muze jak si navzajem honi tak jsem se kouknul, ale neodvazil se se nekam pridat kdyz bylo takto plno. Jeden z dvojice honicich si me ale vsimnul a vydal se pomerne zprudka ke mne, coz jsem bral za agresivni akt a radeji se vzdalil. Je to skoda, a byla to dost odrazujici zkusenost. Nejlepsi to tam pro nesmele jako ja bude nejpis prijit nekdy dopoledne kdyz je prazdneji a pockat kdyz se nekdo prida sam...
Ja vetsinou lezim na dece na brise,roztazeny nohy od sebe. Kdyz se nekdo odvazi na cokoli semnou tak nikdy neprotestuji. Byl jsem tam vcera a nic nebylo. Zbytecny vyplach diry.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jako ze bych neco chytnul kdyz me nekdo osahava,honi,prstuje? Pouzivam antibakterialni gel tak to aspon eliminuji. To te driv srazi auto nez abych neco takhle chytnul.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj.Vcera ten par se slecnou s velkym poprsim,vadilo nebo ne?😅A kdy bude zase?Opet bych z povzdali odstriknul 😘
Náklo je super, chodím tam celkem často a to je mi 20 :) jen mě mrzí, že chodím sám..
Zitra jdu s parem kdo se prida?
Zitra tam budu s jednim parem kdo se prida?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
já se chystám na cestu , okolo 12 bych chtěl být už u vody
bylo by faj se tam potkat? co je lesik?
Uz jste tam a kde?prijdu a odstriknu si
Že by já? *2*...........................
V kolik tam budes?Prijdu si odstriknout.;-)
Půjdu to tam omrknout příští víkend, kdyby se někdo chtěl připojit
Ja napis kdy a kde presne a ja tam dojdu,taky jak se pozname,abych nestrikal pref cizima;-)
Potkame tam dnes nějaký par na pokec a nahotu dnes odpo??:)) (upraveno)
Ahoj, škoda, že chcete jen pár....
Koupacka super dnes,nahoceni a troška té erotiky taky :)Par nenapadnych*3*šmiraku bylo ale neva*1*Palec nahoru pro pana který se nebál za námi přijít a zeptat se jestli se muže koukat nebo případně pomoci*114*Zajem jsme neměli ale kdo se nezepta nic se nedozví takže *114*
Presne tak. Slusnych lidi uz je malo.
Zítra má být pekne kdo přijde??
Ahoj dnes se tam chystám mě 26/188/95/16/4
Ahoj, ve středu bude poslední den, kdy bude hezky teplo. Chystá se nějaký pár na Poděbrady nebo na Náklo? Pokud máte rádi při svých hrátkách diváka, nebojte se ozvat. Můžu být zcela diskrétní nebo vám třeba nafotit novou galerii, záleží na vás, co se vám líbí.
Chodí ještě někdo honit na Poděbrady???
Dnes dopoledne jsem tam byl a vystříkal se.
Nazdárek chystá se ještě někdo letos? Chodím do lesíka tak kdo se přidá a podniknem něco?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdarec , zajedeme třeba zítra na podesy na otuzovani? 😜
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdarec, není už na poděbrady zima? ;) co bys rád?
Chodí někdo na Poděbrady i přes zimu třeba jen honit a kouřit? Mě 26 vers
Ahoj, někdo dnes během dne? V autě na betonovém parkovišti, kdo by se chtěl ukázat? Já 34 fotky v galerii
Ahoj ještě jednou, cirka ve 13:20 na betonovém parkovišti budu honit v autě, Černá Škoda Octavia, pokud by chtěl někdo mrknout budu rád
Omlouvám Budu tam až 13:40,, tak kdyby někdo chtěl stačí zaparkovat vedle černé Octavie která bude stát někde trošku bokem ostatních aut na tom betonovém parkovišti a třeba zablikat Výstražnýma, abychom věděli že jsme tam za stejným účelem
Tak to vypadá Že nikde nikdo, jenom psíčkaří lidi co se do šli projít nemá ještě někdo přijet? A trošku se kouknout Popřípadě předvést se?
Ahoj dnes na betonovém parkovišti u jezera Poděbrady, Nějaký pár nebo žena kteří hledají diváka nebo rádi kouknou? Já 34 fotky v galerii
Ahoj, jsem tady, někdo kdo by dojel na to velké betonové Parkoviště? Černá Škoda Octavia. Někdo normální kdo by se chtěl předvést popřípadě kouknout jak si honím?
zdravím,někdy v létě jak bude fajn počasí bych tam s někým zablbnul,ješte jsem tam nebyl a vypadá to zajímavě *13*
Poděbrady jsou fajn. Na severní, větší části jezera se dá vyjet na nafukovacím člunu doprostřed a mrdat přímo ve člunu. 👍
ahoj, někdo info jak to tam teď vypadá? chodí tam někdo i přes zimu? koupáni a jiné aktivity?
dneska jsem byl, hladina se rapidne zvedla, to krovi je pod vodou, takze se lezi pod stromama
Zítra bude hezky. Jedeme se opalovat 2 kámošky. *2*
Jak to tam teď vypadá? Stejná pohodka jak tři roky a dál zpátky, nebo se to zvrhlo v honič kemp?
Dojeď a uvidíš. To ti takhle nikdo neřekne. Na pláži se nešuká.
Ale za lesikem “honicu”lze*22*
no bude pekne tak mozna dopoledne podle radaru
Jste ještě na Poděbradech? Že bych se dojel chvíli nudit.
Ahoj, dneska někdo je? Taky plánuji
Dnes dopoledne na nuda krásná blondýnka, kdyby tady čirou náhodou byla a četla ať se ozve :)
Chodím na Poděbrady celorok plavat,pokud by se některé z ženských bytostí chtělo dát pokec v příjemné společnosti muže, stačí písnouti,jsem tam tak třikrát do týdne....😉😀
Ahojky, jak to tam letos vypadá? *267*
Çauky, teď už OK,vysečenýný,zkultivovaný,jen ta hladina je vyšší,tak ty vstupy do vody jsou o poznání horší,jinak na pohodu a lidu tak akorát.,😉😀
Dík za info *461* chystám se tam podívat
nemáš za co, až tam pojedeš,mužem dát třeba pokec...😀
Ahoj, co společná koupačka s párem? Nějaká žena, případně pár k nám?
Ahoj,zítra dopoledne budeme v zatopeném kamenolomu Nová Ves u Litovle.
Rádi Vás potkáme....
A v kolik se tam chystate?
Ahoj, zítra ráno nahá koupačka, kdo bude?
V podělí ráno, kdo bude? *25*, rád se přidám
Namazal by mi dnes nekdo zada, prdel, krémem na opalování...? I mezi pulky si muzete hrat. Nebo mi lizat bradavky, vykourit, cokoli...
nejsem v tom zkušený.
Muzu vykourit...
Uz jsem tam neco takového viděl, ale nezažil.
Dnes 13-15:30 vzadu za nudaplazi.
Ahoj dnes nemužu ale o víkendu bych mohl.rád se ti budu věnovat.
Je tady borec co byl dneska? Mladý, červený triko, oranžovy ručník, velký péro....?
Ahojky není tu náhodou ten sexy méďa co jsem ho vykouřil pěkně až do konce v lesíku na nudapláži na Poděbradech u Olomouce? Bylo to dnes 28.6. kolem 16 😇 snad se tu objevíš a těším se na repete a třeba i více😇
díky za info pánové, je tam více místa na deku? kolik tam bývá lidí?
Nějaká slečna, paní na společné koupání, provokovaní, hraní a třeba i víc? Mužem začít kartám na dece na pláži *6*
Ahoj, chystá se dnes někdo? :)
Já. Už tu jsem. Ty taky?............








Zítra zajdu............ Snad bude pěkně
Bude. Jdu taky. Dnes bylo krásně a moc. *18* *2*
V pondělí ráno budeš?................


...






Možná. Podle počasí.....................
Já si tam ráno pojedu zaplavat, je to paráda
Dívka, tmavé, delší vlasy co byla v neděli odpoledne na nuda, červené kolo tady je?
Budeš dnes??????????????????..............................
Ahoj
Dnes odpoledne na nudu? Samozřejmě podle počasí
Dnes někdo na Poděbradech pár, žena
Ahoj koho chceš šmírovat*368**361*
Budete někdo zítra po obědě na nuda nebo v lesíku za?
Dnes jsem byl poprvé se podívat a na pláži narváno. Byl jsem mile překvapen, že nejen chlapi a starší ženské, ale rodiny s dětmi, samotná holka atd.
Do lesíka jsem se šel podívat, ale akce žádná. Sám honit jsem si netroufl. Pak cestou dal byli dva chlapi spolu a trochu koukali po mně a pak dva lidi o kus dál v takových mini plážičkách u vody. Ale pak už oblečení lidé, takže těžko říct, jestli v tehle místech někdo něco očekává. V lesíku jsem cestou zpět potkal týpka, trochu jsme se na sebe otáčeli, možná chtěl společně pohonit. Ženy nebo páry ale žádné.
Každopádně zítra po obědě jdu zas. Bude někdo? Pak musím jet pryč.
Ahoj, v pátek dopoledne žena bude&??
Byl jsem dnes. Na nuda docela malo lidi (na to ze pocasi bylo docela ok), stara garda v plne sile, sem tam pekne tvarovana mladsi zena. Pri ceste zpet jsem to vzal pres lesik,ale docela nuda. Dve mistecka u vody obsazena dvema pany a jeden single honic v lesiku...nic zajimaveho. (upraveno)
Příjde mi, že nám to v Olmiku nějak umírá. Nebo je na Poděbradech živo a nikdo nemá čas sem vypisovat? :P
Říkal jsem si, že bych tam letos konečně něco zažil, když se mi rok od roku nedaří a zatím se nepoštěstilo. Chtěl by se někdo domluvit? :)
Tam už jen usedlíci, moc to tad nežije... ale aspoň je zase klid🙂
Aha, trochu škoda no. Až si říkám, jestli tam letos vůbec chodit něco zkoušet...
Je tu borec co jezdí na nuda na černé kolobezce tak cca 45 roku, velký péro
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud bude počasí, můžeme zajít
Leda v neděli......................................
Doporucuju Naklo, chodim dozadu na nudaplaz a docela to tam zije urcity dny :)
ahoj chystá se dnes někdo Poděbrady?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zna někdo borce s velkým perem co jezdí na nuda na kolobezce? Cca 45 ráz 50 let
Někdo čtvrtek náklo? Budu tam ležet nahý a čekat :)
Kdy tam budeš? Chystám se tam odpoledne
Někdo dneska na Poděbrady do lesíka mě 26 vers.
Já tu jsem teď. *4* za chvíli mizím.....
Prosím jak se dostanu na nuda? Kde mám zaparkovat? Hned jak je ten wake? Děkuji
Budeš i v sobotu ? Nějaký pár nebo žena na okukování ??
Náklo , Poděbrady?
Budu i v sobotu. Bude nás asi víc.*4*
A myslis, ze by se jeste jeden nudista zacatecnik vlezl?
budu dneska kolem 13:00 asi po deseti letech :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na začátku Chomoutova. Pak pěšky přes pole 6 minut.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, dnes někdo kolem 16:20 na betonovém parkovišti? Pár nebo žena kteří by se rádi koukli popřípadě hledají šmíráka? Rád se předvedu. Budu v černé Octavii Combi Stačí zastavit vedle a pro bliknout výstražnýma
Teď někdo na parkovišti? Je tu pouze jedna černá Octavia, nebude ťežké mě poznat
ahoj, chystá se dnes někdo na Poděbrady?
dyt tam jeste neni pocasi na nejake Podebrady. jeste vcera jsem videl za Brnem zamrzlou tun v -6stupnich
nezašel by někdo,pivo jointa pokec?
Záleží kam .... Na páva rád dovalím
tak někde na Poděbradech,potkat se někde tam.
ahoj , tak kdy nám začne nudasezóna? už někdo byl na Poděbradech, Náklo?
zitra mezi jedenáctou a třetí se tam chystám
kolem te 15h,bych taky mohl být na Poděbradech.
Borci, já dnes musím na noční....škoda, mám vcelku výživný vitamíny *1*
Borci, když se tak pěkně domlouváte jak se sejdete na Poděbradech, tak by mě zajímalo jestli tam s vámi přijedou nějaké ženské, nebo budete jenom honit? 😄
já si chci dát pivko a pokecat ne si nechat zmrskat čuráka na hned😀
tak mě je to asi jedno,já jako přímo nehledám,ani buchty ani týpky,jen spíš hodit chill,pokecat,poznat nové tváře.
Byly sme v pondělí a zítra-ČTVRTEK se chystáme s kamarádkou zase. Dopoledne
Ahoj budu tam dnes kolem 12-15 v lesíku u nudapláže 😇 kdo by chtěl jsem pro každou srandu 🙂😜
Tak to vypadá , že sezóna začíná :) :) :) :).
přeji spoustu krásných a slunečných nahých dnů :)
Tak jaká bude dnes na poděbradech hojnost ? Já budu asi až v sobotu ráno :)
Je kolem Olomouce ještě nějaká NUDA pláž kromě Poděbrat a Nákla? Nebo si člověk musí to svoje místečko najít sám :)
Tak zitra se tam poprvé vyprávím, to jsem zvědav *4*
Tak jaký to tam tento rok je? Přibylo naháčů ? nebo ještě není to pravé počasí?
zítra ráno / dopoledne tam jdu mrknout i za plotek vedle nudy....
Někdo v pondělí 30.5. odpoledne na něco? pár žena muž? Budu v poděbradech poprvé ale rád něco zažiju se skupinkou...
Olomouc - Poděbrady Sezona 2022 pojďte se sem vždy přihlásit kdo má v plánu návštěvu ;) (upraveno)
Ahoj, kdo bude zítra v pátek? *73**63*
ahoj, jj zitra to mám v plánu................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jaaaaa. Lidí hodně. *3**3*.................




Dnes jsem se byl poprvé v životě koupat nahý a to na Olomouckých Poděbradech. Nebyl jsem přímo na nuda ale kousek dál, ještě za zmiňovaným lesíkem a celkem soukromé plážičce. Musím uznat, že jsem neskutečně nadšený. Všude kolem samí nudista, dokonce se nazí lidé prochází i po polních cestách kolem. Prvotní strach ze mě hned opadl a moc jsem si ten pocit volnosti užíval. Jelikož jsem bisexuál, tak by mě zajímalo, jestli tu je někdo, kdo navazuje kontakt mezi muži spontánně při opalování se a koupání nazí popř. jak dat ostatním najevo, že vítám společnost po svém boku, nebo i něco víc ? Díky moc za rady :)
Ahoj, přidávám se s dotazem. V uplynulých letech jsem to tam párkrát navštívil s podobnou myšlenkou a přesně toto mně zajimalo. Občas jsem sem hodil i poznámku, že tam budu a jsem otevřený takovýmto věcem s tím, že poznávací znamení byla třeba barva ručníku a přibližná lokace... nikdy se mi zatím nic nepoštěstilo. bohužel
Jaké je dnes počasí v Olomouci..? Je to na opalovacku?
Ahoj všichni, zrovna tady jsem a super počasí
Je tady někdo ze skupiny? Rád bych pokecal
Je tam dnes někdo na pokec? Rád se seznámím. Ideálně s ženou.
Dnes někdo odpo? Někdo určitě na pokec a případně, možná,dle sympatií... Mám volno a přemýšlím jak s dneškem naložit
Jedu na nuda se oloupané, je tam dnes někdo
Ještě tam lidí jsou. Cca takových 10.
Někdo zítra? Společná hoňka v lesíku nebo aspoň příjemně pokecat?
Dnes čtvrtek.. má být pěkně ... Svítit po celý den...
Kolik je lidí na nuda ? Zda má cenu tam jít?
Na důchodce a starší rakety nikdo sice není zvědavý ale ty tam určitě budou...
Byl dneska někdo? Hmm? Na nuda nebo někde bokem? 😜 odpo nebo k večeru???
Hele, kde je tady nuda....jsem tu prvně a nevím ...kousek od park jsem viděl pár nahacu....tam???
Prave ted jeden par za plotem (bez akce) a dve damy stredniho veku na oficialni)
Ahoj v neděli ráno prijedu do olomouce z dovoleny a rad bych něco podniknul najde se někdo kdo ma chuť také něco podniknout ?
ahoj co ty podebrady nebo cokoliv? mas pritelkyni nebo kamaradku? na BI akci :P
Dnes dopoledne někdo kolem 10-12? Mě 28 budu v lesíku za plotem 💦💦
Někdo na nuda teď? :) docela svítí slunko a lidí jen pár...
Zítra jdeme s kamarádkou v 14 hodin na Poděbrady nějaký pár co by šel snama pokecat a seznámit se
Ahoj, seznámit se chcete jen s párem, nebo i pohodový muž může být? :-)))
Spíše s párem ty nemáš kamarádku s kterou by jsi přišel jde nám jen a pokec a relax dále podle sympatií samozřejmě nemůžu mluvit za kamarádku
Mám přítelkyni o dost mladší (27 let), ale ona nechce se mnou jít
To tam bude nával, už to vidím jeden pár a kolem 10 chlapů :)
Máš vlastní zkušenosti koukám
Já nemám potřebu někoho obtezovat
Doufejme že vám vyjde počasí já se modlím aby vyšlo alespoň v pátek
Včera jsem šel kolem a tam byly orgie ….
povídej, chtel bych tam zajet na moto o vikendu. tak jestli to ma cenu