Kde se nejobvykleji seznámit??

Anketa

Kde se ženy,i muži nejobvykleji,seznamují,s protějšky??
to mysliš važně? nebo jen trolliš *355*
A proč to tu asi píšu..........
no ja nevim jak u vas, ale u nas se seznamuje v barech, clubech, disco etc. nebo i normalně běžně během dne, třeba v cukrarně, v obchodě. Nedavno jsem měl rande s jednou cuchtou co děla v pekařstvi kde chodim pravidelně a samozřejmě člověk nesmi byt stydlivka a musi umět navazat nějak kontakt a dat se do řeči, pokud tohle postradaš nezbude ti nic jineho než loudit na internetu *125*
hecky-photo přesně to jsem měl na mysli,pochopil jsi to již.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no nevim kdo loudi na netu ja určitě ne, ale ty zřejmě jo asi budeš škareda jak nakopnuta sandal, jsi byla v mladi dost osamocena a nikdo si s tebou nechtěl hrat, tak ti babka uvazala na krk vepřovou kotletu aby si s tebou hral aspoň pes.. jj ja tebe taky ty cuchto *355*
Hej kámo to je hejt 😄😄😄.
hecky-photo- dobře tyyy *114**114*
je to jen stará opuštěná zoufalá ošklivá ženská,se kterou se tady nikdo nechce bavit.
ser na ni
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zase vyhrožuješ? nj,nejsou argumenty tak přichází na řadu výhrůžky...jsi tááák průhledná *3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
teď ses krásně prozradila Micino! *114**114**114*
díky *3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vitej Krystofe, v objevene Americe *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co je na tom divneho? chodim pravidelně do pekařstvi Horn pro chleb, pečivo atd, tak mě snad zna a jako každa normalni prodavačka se zepta jak se vede či jine slovni přestřelky a ano po čase jsem ji navrhnul prochazku, kafe a tartufo či něco jineho a světe div se ona to vzala, nejsem žadny romantik nepozval jsem ji někam do divadla, opery či luxus restaurace, ale pozval jsem ji na obyčejnou Auslaufparade Hamburger Hafengeburtstag a bylo to dokonale rande. Ja nemam zapotřebi něco loudit na internetu a promrhavat čas nějakym psanim, ktere nikam nevede ja žiju v realitě ne ve snech.
Gezoll: Znam par lidi, ktery maj oslovovani kdekoliv jako sport, zadny krasavci a presto jdou tak s kazdou desatou na otukavaci rande, Kdyz oslovis dve tri denne, uz ti to neprijde. Akorat si na tom vypestovali zavislost, takze i kdyz maji vaznou znamost lovi dal.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne vubec, myslis, ze zensky pujdou s nekym, kdo jim nesedi jen proto, aby za ne zaplatil veceri? To te ujistuju, ze drtiva vetsina by zbytecne neztracela cas. Statisticky jsou spis chlapi, kdo pak z nejakyho duvodu nechtej pokracovat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Plácáš kraviny. Pokud mě někam zve někdo o kom předem vím, že z toho nic nebude tak vůbec nikam nejdu. Proč bych tím ztrácela čas. Je vidět že o ženách víš velké prd.

Prestan myslet furt ta negativne, takhle fakt zadnou nesbalis, podle me to u tebe musi byt na hony citit, to se pak nemuzes divit.
Vubec s nim o tom nediskutujte, podivejte se na jeho galerie a bude vam jasne, že by nedokazal sbalit ani tu největši běhnu co ma 3% pod kuži *244*
Mě tehle bezmozek fakt rozčiluje. Plácá tady výplody svého chorého mozku které považuje za jedinou a čistou pravdu.

Jsem žena a mám dost kamarádek a vím, co ženy (alespoň) ty co znám dělají či nedělají. Howg
Opět mě zaujalo jak si každá strana zoufale hají to své, tady nikdy nikdo neumí připustit to, že může být pravda na obou stranách. Záleží jak se na to kouká, respektive kdo se na to kouká. Bohužel jednou z pravd je i to, že některé ženy , spíš dívky to dělají , osobně nějaké znám . Co je za tím a co si tím kompenzují bych nechal stranou, důvody jsou osobní a byly mi sděleny důvěrně.. :-)
Nehádejte se tady. Já se přiznám,já bych šla i když bych o něho zájem neměla. Když mě zve, tak proč nejít?Jako ztrátu času to neuvidím i když o něho zájem nemám. Tak toho využijí a budu mít možnost někým novým pokecat a budu k tomu mít i večeři, nebo oběd. Třeba z něho ještě něco dostanu navíc.
Každá ženská má třeba i pouhé kamarády a taky ke využívají. Uděláme na něho pěkný kukuč a řekneme že chceme odvést autem tam a tam a kamarád nás tam odoveze,aniž by s toto kamarád něco měl. Takže my ženy využíváme chlapi běžně a já bych takové pozvání na večeři vzala i když bych o toho chlapa neměla zájem a prostě jen využila situace.Jak jsem už psala, my ženy využíváme takových situací běžně a proč né?.
To bude asi tím, že jsi chlap na červeném nicku 😃
V tom případě ty jsi také chlap pod červeným nickem.
no to je zase názor *378*
opět mluvíš za všechny ženy,mluv za sebe ano?
Jsem realistka a píšu věci, tak jak v životě prostě chodí. Nikomu nic nenalhávám, nemažu med kolem pusi a píšu jen skutečnou pravdu i když to těžko kdo přizná. Každý tady píše, já nic já muzikant a na druhé straně dělá přesně to co tady píšu.
Já píšu sama za sebe.Samozřejmě že některé ženy jsou výjimky. To je ovšem malé procento. Mám dosť kamarádek a když se spolu bavíme, vím moc dobře jak muže využívají. A dost často s toho ten chlap nic nemá. Snad jen pěkný kukuč a úsměv.
já jsem taky realista a vím dobře jak to chodí
já nejsem tak vychcaná jako ty a nikdy bych chlapa takto za nos nevodila,to si nezaslouží nikdo
máš ve zvyku zobecňovat to co je idividuální,to děláš pořád
takže přístě piš- "některé ženy"
Já také vím moc dobře jak to chodí.Mohu tě ale uklidnit. Příště nebudu psát o nás ženách celkově, ale nebudu používat ani slovo "některé ženy ",ale použiji slovo Většina žen. (Abys byla klidnější)
Já možná jsem mrcha, ale alespoň to přiznám narozdíl od VĚTŠINY jiných žen.
....ty máš těžký život,holka *22*
Dobře ty !!! Máš mé sympatie. Přesně jak píšeš , takhle to funguje. Zde vystupují jako dokonalí lidé a přitom v reálu tak dokonalí nejsou. Obávám se , že to bude valná většina lidí :-)
Btw k tématu: koukněte na poslední blog od Kapky, tam se celkem dobře popisuje to jak a proč ženy něco využívají. ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak teď jsem se srdečně zasmála *3**3* děkuji
chlapče chlapče,ty jsi úplně mimo
buď tak laskav a nepodsouvej mi něco co já nedělám ano?neznáš mě,tak mlč
a nejvíc mě baví moralizování někoho kdo zahýbá své ženě,od Tebe tyhle rady fakt sedí *3**3*
uznávám jiné hodnoty než Ty.pro mě je čestnost,věrnost a důvěra naprosto zásadní věc.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*3**3**3* Opět jsi vedle chlapče,můj život není ani v nejmenším smutný,je to přesně naopak.
Vztahovačnost-díky bohu touto vlastností netrpím,ale znám spoustu mužů kteří jsou vztahovační víc než lecjaká žena,
Nevím jaké známky jsi ve škole dostával ty,ale já byla vždy dvojkařka a narozdíl od tebe češtinu a pravopis jsem vždy měla za 1,takže si nejdřív zameť před svým prahem ty,nauč se znova slova s I a Y,dále používání velkých písmenek a znaménka nad písmeny-háčky,čárky atd..
jinak,nevím co znamená spojení" mnoho úchytek od normálu *3**3**3*
Závěrem:je mi líto že máš s ženami jen špatné zkušenosti,ale pochop,já za ně nemůžu a věř že jsou mi naprosto u zadku průzkumy,o kterých píšeš.
Takže TI popřeji krásný zbytek života a pááá *22**22*

Nejsi vyjímečná,morální,ani nemáš pravdu,jen generalizuješ podle sebe,což ti můžeme věřit a nemusíme.Jo a věta začíná velkým písmenem a uvozovky se píšou dvakrát :D Tvůj učitel byl asi Bulhar,když tě ohodnotil za 1 :D
Jestli te vytrhne par usetrenejch stovek za kus zvance, budiz no🙂
Hecky photo tak se na ně nedívej a neurážej hlavně.o tom ta dabata není.
Zcela trefené... I když mám nějakou dobu vážnou známost, bydlí u mě stará se mi o syna atd.... Neodpustim si občasný flirt s někým koho během dne potkám... Většinou ženy které potkávám nějak častěji ... Horší je, když špatně pochopí flirt a chtěla by to rozjet dál ... A já jen musím říct promiň kočko ale mám přítelkyni ... Většinou už mi pak neřeknou ani ahoj nebo dobrý den.... :))
U nejakyho sportu treba , u nas je celkem fungujici seznamka treba na cyklostezce, kde jezdej hodne inlajnisti.
Na cylostezce?To mě jako bude stopovat nějaký chlap?*3*
Když půjdu jezdit, tak určitě nebudu zvědavá na nějakého mlsného a upoceného chlapa.
Ty zensky tam jdou s tim ze se muzou seznamit, ten clovek si odtamtud zasuka minimalne s 20ti zenskejma rocne
Co s 20, cely zensky peloton obtahne :D :D :D
*3**3*prej tam jdou s tím že se tam můžou seznámit *3* Jak jsem psala,ženy tam jdou, ale zasportovat si a né aby je tam obtěžoval nějaký chlap a chtěl se seznamovat!
Hele je tam takovej usek, kde to tak proste funguje, jezdej sem a tam, nejdriv usmev pak nejaka trapna hlaska typu, nechces popostrcit, kdyz reaguje vstricne, tak se s ni da do reci a vetsinou to ma nejaky pokracovani. Nektery jsou uplne jasny, videl jsem treba bruslarky s kabelkama Louis Vuitton *6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty mas asi vazne nejakej problem. Me je uprimne u prdele jestli tomu veris nebo ne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na dovolene...??? Jeste jsem nevidel ležet samotnou ženskou u Jadranu, ktera by si chtela zasukat.
Ona neleží žádná ani u českého rybníka...
Na dovolené to často není problém vždycky mi to vyšlo aspoň na románek po dobu dovolené... Jsou lidi co tam jezdí jako parta přátel a znám i ženy co jezdí ve dvou prostě s kamarádkou...
jj damske jizdy treba do Egypta jsou povestne, to jsou pak sceny na nasi ambasade, ze si egyptana nemuzou vzit sebou domu :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na rozdil od tebe v realnym svete. Tos fakt nidky neslysel, jak egyptani , tunisani a dalsi dokazou zblbnout nektery zensky za dovolenou tak, ze se nechaj sezdat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rekneme, ze mam k zamini blizko.
Kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv :D
Na tak beznou a pomerne hloupou otazku prijde hloupa a bezna odpoved.
N3PI Mne zajímali,vaše názory ne aby se tu někdo urážel,proboha,to je otřesné,tady.
Kdo koho urazi? *3* Otazka je opravdu hloupa. Pomalu jak z Bravicka, rubrika : je nam ...nact a trapime se" *22*
N3PI Tak se do toho,nezapojuj,když ti to vadí,tečka,tady tak něco psát,a co z toho je..............
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale prosimte, zkus to znova pod jinym nickem CHLAPE *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, kdekoliv a když kdykoliv tak i na fóru.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Troling-*3**3**3*
ale bacha,píšeš se ženskou o které píšu výše *124*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
teda Micino ty válíš *3**3**3*
takovou snůšku lží a nenávisti jsem už dlouho nečetla..*124*
ale jen si posluž,obě víme jak to s chlapama mám.
takže přestaň závidět,zkus odprosit toho svého Jardu nebo jak se jmenoval ten co tě odkopnul a nepleť se mezi slušné lidi ju? *277*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
prosím tě,kdo je CERTLU? takový nick neznám.prosím napiš to správně ať se můžu kouknout a případně si pobrečet.děkuji Ivi *3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak teď jsem se zasmála *3**3*
certlu1-další tvůj nick....
že tě to baví,takhle pořád lhát a útočit
jsi nemocná
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdepak trojku,to už je pětice
kometa,PannaMaria(sindinka),KureNaPaprice,feernanda,certl1
prostě chuděra no *3**3**3**3*
Beruno ty jsi ta vyhlášená ošklivá čarodějnice se smradlavou kundou,že já tě hned nepoznal!
jo jo to jsem přesně já.
tvé detektivní schopnosti by ti mohl i Poirot závidět *114**114**114*
*3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hmmm a oni mě tam zají když tam nechodím? zajímavé *3**3**3*
buď té lásky a neurážej mě ano?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nejobvykleji se dá seznámit úplně všude.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
sirCecil slušně a nauč se gramatiku.
Zkouším to, když tahám suť do kontejneru, ale žádná ani okem nezavadí. Asi si myslí, že jsem nějaká lopata nebo UK. A přitom netuší, jaký jsem milionář*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
BigPeet36 já vím,je to zde pro dokonalé modely,a modelíny jen.
Zeny se moc neseznamuji, to vetsinou muzi. Jde to vsude. Ja to zkusil v mhd, vlaku, papirnictvi, na koncertu, v divadle, v hospode a.... a stejne jsem sam.
Greenbeast njn jak člověk nemá vizáž,si neškrtne nikde.
Nejvíce žen sem měl vždy přes Facebook. Skutečně....
Žádné vysedavani na baru, zevlovat po disco, nebo seznamky....prostě obyčejný Facebook atd *2*