ošukání mojí ženy

sex ve 3

Máte zkušenosti s šukáním svojí ženy kamarádem ?
Jo dá se říct že jo já byl ten co jí ojel a on se musel koukat
Záleží, jak to mají nastavené......ale pravda je, že ne každý pár tuhle touhu unese.....
Asi se koukat chtěl a ne že musel,kdyby nechtěl tak by tě chytil za prdel a vyrazil s tebou dveře...v tom lepším případě.*1*
Správně napsáno, jinak to nefunguje.
Já mu ji už nepůjčím!Hrozně mě nasral když ji ukázal,že to jde i 2x za noc....*329* *3*
*3* Tak zašukáme a tentokrát nasereme my ji
Tak to buď rad zes ji nepujcil mě..... *3*
Dá se říct že ano. Spíš zkušenost sukani ve třech.
Máme a je to fajn..pokud všichni ví co chtějí
Tak to bych moc rád vyzkoušel...
Máme několik takových zkušeností. Je to úplně jiný level v sexu a vlastně i vztahu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Napiš SZ od kať jste? rád bych se připojil.
jo to je problem najit nrkoho kdo oto vazne stoji a hlavne to mysli vazne a je v pohode.
To ano také si to myslím uš mě to unavuje
No ono se to špatně odepisuje a ještě hůře odhaduje, když většina poptávek po komko-li a čemko-li je pouze fake.....*443**443**443*
Najít se dá, jen je to zabere moře času.
Ano, sance tady najit par je jako vyhrat v loterii. Jde to ale sance je miziva.
Napiš me.......přítel se rad diva
Ozvi se*))můj taky ..................
Ahoj Real odkud jsi věk popis Petr 55 let Hořovice
Vy musite mit zajemcu plno. Je krasna a sexy... ;-)
Děkujeme. Ale je to překvapivě složité.. tedy najít tak, aby byly sympatie a přitažlivost.
Přesně tak, moje manželka je taky moc krasná sexy kočka. Ale problém jsou ty sympatie, aby ji ten další muž oslovil. Není to o tom, že bude super krasný, úžasně namakaný atd. Nám to vyšlo a i jsem se skoro divil, koho si vybrala :-). Rozhodně to není tak, že pokud je žena opravdu krásná, tak má tolik nabídek, že si musí lehce vybrat. Hodně nesoudných mužů jí zahltí nabídkami, protože nechápou, že když napíše že hledá vysokého a rozhodně staršího než je ona, tak se stejně ozvou malí a zajíčci (které nechce ať vypadají jakkoli). Pak něco jiného je fotka a něco jiného skutečnost (a nejde jen o vzhled). Počet zájemců, se kterými se stihne jen sejít na pak slov, je omezený časem. A s každým, který na živo neosloví (spíš naopak), se nadšení do toho jít zmenšuje.
Nám to před časem vyšlo a moc si to užívala (já taky), ale dotyčný teď má novou partnerku a do vztahu jim zasahovat nechceme (vždy je šance, že se to provalí), takže to s ním padlo.
Taky si myslim,ze zajemcu musite mit haldy
Poslední dobou mi tady přijde, že se tu nedá najít nic 😁😁
Myslím že to až tak těžké není někoho najít
ahoj máš nádhernou ženu, rad vas poznám
Máme taky takovou zkušenost a doufáme že si ji opětovně vyzkoušíme
Ahoj. Kdyby jste si to chtěli zopakovat, moc rád vás oba poznám
Kandaulismus je pěkná " úchylka"
Takhle nikoho jsme k nám ještě neměli, ale na sw mě to vzrušovalo hodně když byla má žena s někým.
A když s tebou u toho komunikuje a popisuje, jak jí to ten cizák dělá. To je mazec. Přesně vím, o čem píšeš.
Kdyby jsi se lépe učil, tak ti to nemusí popisovat, ale můžeš se dívat z první lajny. *5*
to karmu. Pro pana učitele. Správně je tvá věta :"Kdyby si se lépe učil, ...." *3**3*
Ok, " j "tam nemá být a co ty, už můžeš do první lajny nebo máš vyprávění před spaním místo Večerníku ?
Já radši vyprávění pohádek. Nejradši mám tu o Všudybýlkovy, co všude byl a všechno zná.*14*
Ale dprávně je "Kdyby ses .... " :-)
Poslouchání pohádek je hezká záliba, ale šukání je lepší. *277*
Podívej se na moje povídky. Některé mají i reálný základ. *3*
máš moc sexy ženušku, zašel bych s váma do sauny nebo vířivky ...
presne tak. take mam tu zkusenost. vse je tam o dohode. jinak to nefunguje. ale je to pak vzrusujici a rajcovni jak prase.
Přesně. Mám stejnou zkušenost. Když všichni zúčastnění vědí co chtějí a do čeho jdou, tak je to super zážitek. Mám, stejně jako vy, nezapomenutelné zážitky i přesto, že už se nescházíme...
Taky máme zkušenosti. Je to opravu vzrušující a něco jiného, ale opravdu to musejí mít všichni srovnané v sobě.
Mou manželku šukal kolega - kamarád z práce... společně se mnou...
Dobře ! Měla orgasmus a on do ní stříkal...
Tak to moje manželka byla v "trojce" vždy aktivní naplno, moc si to užívala...
Moji ženu šukal pravidelně do pusy její černej kolega z Jamajky.
Taky bych si ji nechal pořádně rozmrdat.
Když jsou k tomu naklonění všichni, tak je to paráda.
Kdyhy tu byl nekdo z jihu cech a chtel by od 30tnika tak klidne sz ;)
Hodně mužů po tom touží ,ale když přijde na realizaci tak to potom nedá. Z vlastní zkušenosti, žárlil jsem jako pes. Dnes už pohoda. Děláme to jen občas.
No a já hledám knd pár pro vytvořeni šťastné trojice a furt ňyc.....kdyby se chtěl někdo se mnou seznámit .....nebudu se bránit :-))
Naše zkušenosti s hledáním může k nám jsou mizerné, jen sliby, silná slova a vyptávání co a jak. Po navrhnutí setkání výmluvy apod.
Převážnou část potíží si většinou páry dělají samy. Ať se jedná o znění inzerátu, požadavků- chápu, že máte právo si je stanovit, ale pokud všichni hledáte jen to nej nej, tak se nedivte, že skončíte s největším kreténem. Pár, který je rozhodnutý pro trojku nebo kanda- cuckold vztah nepotřebuje tyto stránky. Pokud si myslí, že zde najde rychleji, tak musí být po měsíci z té iluze vyléčen. Zde to hlavně vyhovuje " párům " a jednotlivcům, kteří si při čtení vzkazů, přetahují kůžičku.
Problém bude taky vtom, že je tady hodně mužů "převlečených" za ženu nebo pár nebo píše muž z páru, něco domlouvá a žena o tom vůbec neví. Najít někoho je skoro nereálné.
Jsme par kde to funguje tak ze on domlouva setkani ale o vsem ji informuji. Pokud rekne ne tak to plati. Jinak se moc rad divam jak ji mrda jiny muz ci jini muzi
Rád bych se také domluvil na srazu
Toto tu je velký problém se kterým se tu setkáváme defacto pořád. Muži to domlouvají, ale pak se čeká jak se k tomu vyjádří žena. My vidíme oba dva co se domlouvá a píšeme prakticky nastřídačku.
Nemám a chtěl bych. Realizace zde na amt obtížná a skoro nemožná. Dokážu si představit že se budu krásné realizovat před ním s ní ale nedaří se. Myslím že 52 s 18 nadrženým by snad mohl některý pár zajímat ale....furt nic
Tak nějak stejně rád bych , ale realizace zde je fakt dost problém jednak strach a druhá věc někoho normálního najít je fakt problém.Věřím že se zde dá najít ale chce to hodně času a trpělivosti.
Ja několik zkusenosti. Jsem kandaulista se vším všudy.
Mockrat jsem ji nejak půjčil, at uz v průběhu večera nebo i během velikonočního pondělí pri návštěvě některých kamarádů
Ale nekdy i tak, ze si sama užívala s cizím a ja "trpěl" za zavřenými dveřmi nebo dokonce v baru hotelu, kdyz manzelka byla v pokoji s cizím... Nebo dokonce se dvema mrdalisty...
Nijak to vztahu neublizilo, jsme spolu stále a mame se radi 😉
Ahoj nehledáte 40 cátníka do trojky nebo na kandaulismus?Jsem muž 192cm 100 kilo chlupaty:-)
Jojo potkáme dnes večer v uvalech ?
Divokej bill
Tak to jsi hustej. Já bych to nedal
Super ženská. S tou by to bylo hodně dobre.
Jako svobodný jsem vypomohl pár párům odtud a nikdy nechápal, co se jim na tom líbí. Když jsem to však poprvé zkusil obráceně a půjčil svou, tak jsem rychle pochopil. Je to úžasný a težko popsatelný pocit. Nikdy ne však blýzkému kamaradovi, ale našli jsme si kamarády tady. Ať už pár nebo solo kluka. Vřele doporučuji*114*
Ahoj... určitě na tom pracovat dál.... 👌🍀
Tvoje krásná samička. Ozveš se?
Wau ty kurvicko chceš mě? Ja te vojedu...
Super kahfccjodbsnsishsvsnsmsssvvhks
Jen jsem si něco ověřoval. Ano 30 znaků.
Hledat toho pravého kluka na amaterech je běh na dlouhou trať, ale nám se to podařilo třikrát a vždy to byli dlouhodobě vztahy a stalo to za to...super zazitky
To máte určitě pravdu ale také mame jednoho dlouhodobého kamaráda který je zodpovedny a když najdeme všichni čas tak je to skvělé .
Ahoj.My jsme se ženou ukončili asi před 5 lety poslední vstah s cizím mužem.Byli cekem tři během asi 6let.Nikdy se spolu nesešli a nevěděli o sobě.Musím říci že byli všichni skvělí a přitom každý jiný.Jeden z nich s námi jezdil i na dovolené a musím poděkovat náhodě že jsme trefili na pravé chlapy a džentlmeny
Miluji kdyz si mohu uzit z manzelem a jeste z nekym
My to tak máme taky...Rádi si užíváme trojku MMŽ nebo i tří muže
Kéž bych taky našel nějaký pár
Take bych to nekdy rad zkusil budejovicko
Ahoj ano a můžu říct ze se mně to moc líbilo
taky si uzila s kamaradem a dobry *4* jen z toho pak mela vycitky vudci me a nechce si nechat vysvetlit, ze to bylo v pohode
Zkus ji poprosit, jestli by to pro Tebe neudělal znovu, třeba ji to přesvědčí.....
A taky jí z toho narostlo břicho.....*4**4**4*
nenarostlo *3* zenu si plnim jen ja sam
Pokud by měl někdo zájem jen o masáž bez soulože jsem k dispozici.
Také občas dáme trojku a ze začátku nějaké pochybnosti byli než jsme si ujasnili ze si jen užijete a žádné city v tom nejsou.
moju manzelku uz predo mnou trtkal chlap a dokonca som ju pri tomk lizal .este to chceme len je tazko najst seriozneho s miestom
ano ,stalo se to a potom ještě něco ráno
Take name radi trojku ze zacatku byl strach ale ujasnili jsme si co chcem a co je vse dovoleno a tet je to super
my to s manželkou dělali ve třech celé roky...
Manželka má dovoleno úplně vše, rajcuje mě to. Někdy se přidám.
Taky mě rajcuje, hned bych se přidal....*4**21*
Mame to stejně rád se divam jak mrda s jinejma a jak na ni strikaji semnou nejlepe na kozy a kundu
Krásná žena. K vám bych se rád přidal.
To musí být radost se k vám přidat 😈
ahoj, to je pěkné, měli by jste zájem o mladého kluka k sobě?
Miluji, když si můžu užít mazlení s manzelem a současne ještě s jinym muzem. Párkrát jsme tu někoho našli, ale byli z daleka. Stále hledáme někoho fajn kdo bude vyhovovat naším požadavkům.
Ahoj odkud jste moc rád bych vás poznal
Dva kluci a žena všichni bi.hledají bi kluka ženu par. Uhlirske Janovice. Tel792208016
ahoj jsem bi a bydlím kousek od janovic co se sejit ?? dekuji
Ahoj,take jsem z jihu. Pokud mate zajem,kdyztak SZ ;)
NadrzenyZajicek7
NadrzenyZajicek7 před 9 měsíci
Super zážitky z sukani mě ženy ona i já. Na těch co ji obstastnovali zase tolik nezáleželo z hlediska jaké to bylo pro ně (na vzhledu a úrovní musí záležet vždy, to je jasan). Vidět svou drahou jak si to hezky dává s cizím chlapem i kámošem a je u toho velice spokojená je odměna pro každého pozorného manžela. Takže jo super věc, pro toho kdo na to má.
Já šukal kámošovi jeho holku on ji šukal hned po mě. Bylo to super. Za pár dní jsem kámošovi kouřil péro. Teda teď už bez ní
Tak hlavně že si hšíci rozumíte.... to bude pro paní asi hořké poznání....*11*
Ne ale chceme to s přítelem..chce se dívat
Za zkoušku nic nedám. Rad bych, kdyby se nekdo dival ;)
Za prachy???!!! Chce se dívat jestli ti zaplatí??!!! To on bude asi nějaký pasák...*24**24**24*
Jsem cuckold a čas od času uděláme hrátky. Manželka si vybrala dle sympatií může, se kterým setkáme. Já v dámském prádle, zamčený v pásu cudnosti a obojkem na krku sleduji a orálně oběma asistuji a nakonec jí očistím od jeho semena.
Rád bych nějakou ošukal😉kdyby se našla nebo pár.
Jsme pár můžeš nás sukat oba nebo jen jednoho
Jsme tady pro tebe na sex přesně podle tvých představ

Áno mam.rad ju nechám sukat inym
Co pořád mají někteří lidé proti trojkám? Vždyť to je pěkné, když se 2-3 lidé mají rádi.*1*
Oni se nemusí mít rádi. Hlavní je si dobře hodit hrbem.
Ja bych si to hrozně přál, je to můj nesplnenej sen, mazlit a šukat mu jí před ním, ale zdá se mi ze zde na amt to nelze.
Moc rád se divam jak mojí ženu suka jiný muž. Rád ji půjčim i tobě
Moc rád se divam jak mojí ženu suka jiný muž. Rád ji půjčim i tobě
Tak jo, vypadá dost dobře.............*24*
Hezkyyy, tak to teda ja prijdu taky 😆
Ahoj,
Vzdy jsem mel vysnenou trojku s moji krasnou holkou a jeste dalsim chlapem. Chtel jsem ji doprat, aby dostala, co proto.
Kdyz uz jsme o tom spolu mluvili, byla tomu otevrena, ale ne s nekym cizim.
Minuly patek jsem chtel pozvat kamarada k nam. Pobavit se, popit, nabidl jsem mu spani u nas. Nechtelo se mu. Az kdyz jsem pri telefonatu zminil, ze jsem chtel nenapadne zorganizovat trojku s mou holkou, tak se chytil.
V 8 byl u nas. Povidali jsme si ve trech, az jsme presli k sexualnim tematum. Rikam, tak to si radsi zahrajeme flasku na pravdu nebo ukol, ne? A kdo nebude chtit ukol splnit ci odpovedet, da fant.
Behem chvili jsme hru omezili uz jen na ukoly. Ani jsem se moc nemusel odhodlavat, davat kamaradovi ukoly typu: zezadu ji promasiruj prsa pres tricko. (Ona nemela podprsenku) Nebo zase ji, at (kdyz uz nemel dziny) mu sunda boxerky jen zubama. Dalsi ukol, ktery jsem ji dal, kdyz uz byla naha, at roztahne nozicky a strci si do ni pred nama dva prstiky.
Jedny z poslednich ukolu byly hromadne sprchy, po kterych jsem vzal jsvou holku za ruku a rekl, at jdou oba se mnou. Polozil jsem ji na sedacku, do ruky ji vrazil sve tvrde a nadrzene pero, zacal jsem ji libat a masirovat prsa a kamaradovi jsem rekl, at ji pekne ochutna. Pritelkyne byla v tu ranu v nezapomenutelny extazi. Jeden ji lizal, druhemu honila nebo ho kourila. To same pri sexu, jednomu drzela, o druheho se starala pusou nebo rukou.
Byl to nadhernej a silne prozitej vecer. Ovsem ted se to ve me trochu lame, jestli nebyla chyba, jit do toho s kamaradem. Oni oba by si to radi zopakli, ja jeste nevim. Uvidime ale, co prinese silvestrovska party, kde se u nas opet sejdeme ve trech. :)))
Jak dopadla Silvestrovská party ? Proběhlo něco? Poreferuj. Díky
Ahoj,
já manželku šukal s kamarádem a bylo super. Užívala si to, měla spoustu orgasmů a my se taky několikrát vystříkali. Je fajn zasouvat do vystříkané. Líbilo se jí to tak, že si to s ním zopakovala i sama.
Jo je to super zážitek. 😆😆😅😃😃😃😃
Taky bych rád konečně našel nějaký pár :-)
Pokud by se tu porozhlizel nějaký pár a měl zájem o mladého kluka od Hradce Králové, Budu rád když se ozve.
Já bych asi nesnesl koukat na svoji manželku jak ji šuká někdo jiný :) každopádně když svou manželku půjčujeme jiným nemyslíte si že ji pak v posteli uděláte :D
Ano mi jsme cuckold pár já picham s jinými a přítele sem zamkla do pásu cudnosti.
Ale tomu co děláte vy se říká prostituce šukáš za peníze
To je zbytečné jim to vysvětlovat. Takových jako jsou oni, kteří se za toto zaměření jen schovávají, je tu více.
Podle me kamarady nebrat.
Nic mene vzhledem k tomu ze je stejne problem tu najit normalni par nebo zenu tak budu muset navstivit par kamaradu.
Njn upadlo to tady nic uz neni realne same fake profily
*21*
Co to tady blekotáš..??!! Toto tady je téma o ošukání "mé" ženy, ale ty žádnou nemáš a nemáš ani žádnou přítelkyni, jelikož píšeš že někoho, nejspíš kohokoli sháníš, tak co se tady do toho sereš...!!!???
Jak to víš ze nemá ženu? Jen se ptám...
Jelikož jsi to ty sám psal.....
jak se říká, pozdě bycha honit. Mně krom cizích taky už kamarádi ojeli ženu. Když jsem se jich ptal, proč tu svoji taky nenechají jiným, zaťukali si na čelo, jestli jsem se nezbláznil. Řekl jsem jim, že jsou pěkní vychcánci, cizí šukat, ale svoji to ne. Když jsem o tom přemýšlšl, tak jsem si říkal, že než být tak chorobně žárlivý jako jsou kamarádi, tak raději ať mě ji ti druzí ojíždějí. *87**92*
Ok, pojd si je tedy vyměnit......
Třeba ho jeho zena naprosto uspokoji a je rad, kdyz uspokoji jeste nekoho dalsiho a je s tim zcela spokojen a neni to hezke?
Náhodou podobný pár z Ostravska??? Zkušenosti mám
Manžel mi dopřál uspokojení 2 mladými studenty a on byl jako divák, přidal se až na konci. Doporucuji všem co chtějí zkusit něco nového. Nic to mezi námi nezmenilo a vše je v pohodě.
Zkušeností máme celkem dost. Ale najít fajn muže je stále větší problém.
To je pravda....každej je tady alfa samec,každý má čas a pak téměř skoro vždy to nevyjde. Jednou mi manžel dopřál 2 mladé studenty a to vyšlo...
Teravoj, dá se s tebou celkem souhlasit, ale v první řadě by si před svým práhem, měla zamést jistá skupina zdejších párů, či rádoby párů.
Ono je to těžké...na obě strany. Nám také tady píše mnoho slintalů a hlářů a když je odmítneme, tak pak nasávají a vydírají....podle nas by si měl každý zaméct před svým prahem....
Ano,mam,už asi pět let..je to úžasný pocit
Máme pravidelně minimálně jednoho i když to nestačí... ideál jsou dva až tři..(aby aspoň jeden měl čas) a schůzky jednou tydne
Oni nezvladají schůzky jednou týdnně?
To nemají potřebu sexu nebo maj přitílkyně/manželky?
Jinak to nedává smysl..
Přece normální chlap rád příjde :-)
Tam záleží na mnoha věcech. Jak daleko bydlí, jestli je ženatý, jakou má práci, koníčky... A záleží taky na jak dlouho je potřeba využít jeho přítomnosti. Někomu stačí půjčit si ho na pár hodin, aby dali kafe, šuk, nějaké jídlo, dejme tomu, pak další šuk, kafe a alou domů. Někdo by ho chtěl na celý víkend a ještě si chce vypisovat každou chvíli taky přes týden. A to může být problém. Proto si myslím že když je ten milenec, nebo třeba host z daleka, časem to bude vadit.
Je to tam.. většina zadaných..tak ze mají čas obcas
Ne nezvládají.. jsme rádi když jednou za měsíc
Ahoj pokud je tu pár, který hledá muže k sobě, nemám problém se s Vámi domluvit na schůzce. Setkání je možné i u mě.
Když vlezeš na chat do místnosti "Ošukání manželky", tak je tam plno chlapů co manželky nabízejí..
Problém je v tom,že jejich manželky o tom nemají ani potuchy. *3*
Naprosto přesně. 👍😀.