ošukání mojí ženy

sex ve 3

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo dá se říct že jo já byl ten co jí ojel a on se musel koukat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Záleží, jak to mají nastavené......ale pravda je, že ne každý pár tuhle touhu unese.....
Asi se koukat chtěl a ne že musel,kdyby nechtěl tak by tě chytil za prdel a vyrazil s tebou dveře...v tom lepším případě.*1*
Správně napsáno, jinak to nefunguje.
Normálně ji půjčují za úplatu a Vůbec to nevadi nám ani jednomu
Já mu ji už nepůjčím!Hrozně mě nasral když ji ukázal,že to jde i 2x za noc....*329* *3*
Tak to buď rad zes ji nepujcil mě..... *3*
Dá se říct že ano. Spíš zkušenost sukani ve třech.
Máme a je to fajn..pokud všichni ví co chtějí
Tak to bych moc rád vyzkoušel...
Máme několik takových zkušeností. Je to úplně jiný level v sexu a vlastně i vztahu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo to je problem najit nrkoho kdo oto vazne stoji a hlavne to mysli vazne a je v pohode.
To ano také si to myslím uš mě to unavuje
No ono se to špatně odepisuje a ještě hůře odhaduje, když většina poptávek po komko-li a čemko-li je pouze fake.....*443**443**443*
Najít se dá, jen je to zabere moře času.
Ano, sance tady najit par je jako vyhrat v loterii. Jde to ale sance je miziva.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ozvi se*))můj taky ..................
Ahoj Real odkud jsi věk popis Petr 55 let Hořovice
Ahoj, ráda sexujes před přítelem s jiným chlapem? 😉👍
Vy musite mit zajemcu plno. Je krasna a sexy... ;-)
Děkujeme. Ale je to překvapivě složité.. tedy najít tak, aby byly sympatie a přitažlivost.
Přesně tak, moje manželka je taky moc krasná sexy kočka. Ale problém jsou ty sympatie, aby ji ten další muž oslovil. Není to o tom, že bude super krasný, úžasně namakaný atd. Nám to vyšlo a i jsem se skoro divil, koho si vybrala :-). Rozhodně to není tak, že pokud je žena opravdu krásná, tak má tolik nabídek, že si musí lehce vybrat. Hodně nesoudných mužů jí zahltí nabídkami, protože nechápou, že když napíše že hledá vysokého a rozhodně staršího než je ona, tak se stejně ozvou malí a zajíčci (které nechce ať vypadají jakkoli). Pak něco jiného je fotka a něco jiného skutečnost (a nejde jen o vzhled). Počet zájemců, se kterými se stihne jen sejít na pak slov, je omezený časem. A s každým, který na živo neosloví (spíš naopak), se nadšení do toho jít zmenšuje.
Nám to před časem vyšlo a moc si to užívala (já taky), ale dotyčný teď má novou partnerku a do vztahu jim zasahovat nechceme (vždy je šance, že se to provalí), takže to s ním padlo.
Taky si myslim,ze zajemcu musite mit haldy
Poslední dobou mi tady přijde, že se tu nedá najít nic 😁😁
Myslím že to až tak těžké není někoho najít
Máme taky takovou zkušenost a doufáme že si ji opětovně vyzkoušíme
Ahoj. Kdyby jste si to chtěli zopakovat, moc rád vás oba poznám
Sem tu je mi 28 z Ostravy odkud si ty
Kandaulismus je pěkná " úchylka"
Takhle nikoho jsme k nám ještě neměli, ale na sw mě to vzrušovalo hodně když byla má žena s někým.
A když s tebou u toho komunikuje a popisuje, jak jí to ten cizák dělá. To je mazec. Přesně vím, o čem píšeš.
Kdyby jsi se lépe učil, tak ti to nemusí popisovat, ale můžeš se dívat z první lajny. *5*
to karmu. Pro pana učitele. Správně je tvá věta :"Kdyby si se lépe učil, ...." *3**3*
Ok, " j "tam nemá být a co ty, už můžeš do první lajny nebo máš vyprávění před spaním místo Večerníku ?
Já radši vyprávění pohádek. Nejradši mám tu o Všudybýlkovy, co všude byl a všechno zná.*14*
Ale dprávně je "Kdyby ses .... " :-)
Poslouchání pohádek je hezká záliba, ale šukání je lepší. *277*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Podívej se na moje povídky. Některé mají i reálný základ. *3*
máš moc sexy ženušku, zašel bych s váma do sauny nebo vířivky ...
presne tak. take mam tu zkusenost. vse je tam o dohode. jinak to nefunguje. ale je to pak vzrusujici a rajcovni jak prase.
Přesně. Mám stejnou zkušenost. Když všichni zúčastnění vědí co chtějí a do čeho jdou, tak je to super zážitek. Mám, stejně jako vy, nezapomenutelné zážitky i přesto, že už se nescházíme...
Taky máme zkušenosti. Je to opravu vzrušující a něco jiného, ale opravdu to musejí mít všichni srovnané v sobě.
Starší žena je vždy zkušená, má zejména ráda mladíčky co jim stojí i po vycákání se do ní....Můžou dlouhou dobu šukat, zejména když jej mají větší a zejména mohutnější ,
starší ženy j mívají velkou a taková větší kláda je uspokojí i před manželem. Je krásné jak u to prožívá, jak ječí to je pocit k nezaplacení i pro mažela!!!!
Jenom je problém takového muže najít..
Ano to je velký problém!! Hledáme pro ženu urostlého mladého muže s výbavou a nenacházíme!!
Je to opravdu problém najit někoho kdo by byl sympatický,vybavený a ještě se s ním dalo komunikovat.
Nohuzel jsem na real zatim tez nemel stesti. Moc me laka sex se starsi a treba i zadanou zenou
A když se najde,tak je z druhého konce republiky.
Mou manželku šukal kolega - kamarád z práce... společně se mnou...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobře ! Měla orgasmus a on do ní stříkal...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to moje manželka byla v "trojce" vždy aktivní naplno, moc si to užívala...
Moji ženu šukal pravidelně do pusy její černej kolega z Jamajky.
Taky bych si ji nechal pořádně rozmrdat.
Když jsou k tomu naklonění všichni, tak je to paráda.
Kdyhy tu byl nekdo z jihu cech a chtel by od 30tnika tak klidne sz ;)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hodně mužů po tom touží ,ale když přijde na realizaci tak to potom nedá. Z vlastní zkušenosti, žárlil jsem jako pes. Dnes už pohoda. Děláme to jen občas.
No a já hledám knd pár pro vytvořeni šťastné trojice a furt ňyc.....kdyby se chtěl někdo se mnou seznámit .....nebudu se bránit :-))
Naše zkušenosti s hledáním může k nám jsou mizerné, jen sliby, silná slova a vyptávání co a jak. Po navrhnutí setkání výmluvy apod.
Převážnou část potíží si většinou páry dělají samy. Ať se jedná o znění inzerátu, požadavků- chápu, že máte právo si je stanovit, ale pokud všichni hledáte jen to nej nej, tak se nedivte, že skončíte s největším kreténem. Pár, který je rozhodnutý pro trojku nebo kanda- cuckold vztah nepotřebuje tyto stránky. Pokud si myslí, že zde najde rychleji, tak musí být po měsíci z té iluze vyléčen. Zde to hlavně vyhovuje " párům " a jednotlivcům, kteří si při čtení vzkazů, přetahují kůžičku.
A kde jinde najít to co člověk hledá, když nebydlí nikde ve městě, nežije nočním životem, v podstatě má v běžném životě mizivou šanci...? Já jsem před dětmi a a partnerským vztahem mívala nějakou ženu na spatření, partner by rád abych ve své zálibě pokračovala s tím že on by se ani nepotřeboval zapojit. Zkoušeli jsme různé seznamky a zde . Ale bohužel jak tu již bylo zmíněno odpovědi z 97% muži, 2% páry a 1% holky(ne ženy) . Potřebují k sobě ženu ktera vi co a jak chce. Každá rad dobrá 😉
Žena s takovým tělem si neví rady ? Jedna návštěva na nudapláži, ve wellness nebo si najdi rodinného maséra/ masérku a po několika masáží máš po starostech. (upraveno)
Problém bude taky vtom, že je tady hodně mužů "převlečených" za ženu nebo pár nebo píše muž z páru, něco domlouvá a žena o tom vůbec neví. Najít někoho je skoro nereálné.
Jsme par kde to funguje tak ze on domlouva setkani ale o vsem ji informuji. Pokud rekne ne tak to plati. Jinak se moc rad divam jak ji mrda jiny muz ci jini muzi
Rád bych se také domluvil na srazu
Ahoj tak to jsou amatéři když odmítají s vámi sex.
Nemám a chtěl bych. Realizace zde na amt obtížná a skoro nemožná. Dokážu si představit že se budu krásné realizovat před ním s ní ale nedaří se. Myslím že 52 s 18 nadrženým by snad mohl některý pár zajímat ale....furt nic
Tak nějak stejně rád bych , ale realizace zde je fakt dost problém jednak strach a druhá věc někoho normálního najít je fakt problém.Věřím že se zde dá najít ale chce to hodně času a trpělivosti.
Ja několik zkusenosti. Jsem kandaulista se vším všudy.
Mockrat jsem ji nejak půjčil, at uz v průběhu večera nebo i během velikonočního pondělí pri návštěvě některých kamarádů
Ale nekdy i tak, ze si sama užívala s cizím a ja "trpěl" za zavřenými dveřmi nebo dokonce v baru hotelu, kdyz manzelka byla v pokoji s cizím... Nebo dokonce se dvema mrdalisty...
Nijak to vztahu neublizilo, jsme spolu stále a mame se radi 😉
Ahoj nehledáte 40 cátníka do trojky nebo na kandaulismus?Jsem muž 192cm 100 kilo chlupaty:-)
Jojo potkáme dnes večer v uvalech ?
Divokej bill
Tak to jsi hustej. Já bych to nedal
Super ženská. S tou by to bylo hodně dobre.
Jako svobodný jsem vypomohl pár párům odtud a nikdy nechápal, co se jim na tom líbí. Když jsem to však poprvé zkusil obráceně a půjčil svou, tak jsem rychle pochopil. Je to úžasný a težko popsatelný pocit. Nikdy ne však blýzkému kamaradovi, ale našli jsme si kamarády tady. Ať už pár nebo solo kluka. Vřele doporučuji*114*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj... určitě na tom pracovat dál.... 👌🍀
Tvoje krásná samička. Ozveš se?
Super kahfccjodbsnsishsvsnsmsssvvhks
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen jsem si něco ověřoval. Ano 30 znaků.
Hledat toho pravého kluka na amaterech je běh na dlouhou trať, ale nám se to podařilo třikrát a vždy to byli dlouhodobě vztahy a stalo to za to...super zazitky
To máte určitě pravdu ale také mame jednoho dlouhodobého kamaráda který je zodpovedny a když najdeme všichni čas tak je to skvělé .
Ahoj.My jsme se ženou ukončili asi před 5 lety poslední vstah s cizím mužem.Byli cekem tři během asi 6let.Nikdy se spolu nesešli a nevěděli o sobě.Musím říci že byli všichni skvělí a přitom každý jiný.Jeden z nich s námi jezdil i na dovolené a musím poděkovat náhodě že jsme trefili na pravé chlapy a džentlmeny
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My to tak máme taky...Rádi si užíváme trojku MMŽ nebo i tří muže
Ahoj
Moc rad bych se k vám přidal
Beroun
Ahoj
Pokud te to stále lakq rád prijedu
Kéž bych taky našel nějaký pár
Take bych to nekdy rad zkusil budejovicko
Ahoj ano a můžu říct ze se mně to moc líbilo
taky si uzila s kamaradem a dobry *4* jen z toho pak mela vycitky vudci me a nechce si nechat vysvetlit, ze to bylo v pohode
Zkus ji poprosit, jestli by to pro Tebe neudělal znovu, třeba ji to přesvědčí.....
A taky jí z toho narostlo břicho.....*4**4**4*
nenarostlo *3* zenu si plnim jen ja sam
Pokud by měl někdo zájem jen o masáž bez soulože jsem k dispozici.
Také občas dáme trojku a ze začátku nějaké pochybnosti byli než jsme si ujasnili ze si jen užijete a žádné city v tom nejsou.
moju manzelku uz predo mnou trtkal chlap a dokonca som ju pri tomk lizal .este to chceme len je tazko najst seriozneho s miestom
ano ,stalo se to a potom ještě něco ráno
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my to s manželkou dělali ve třech celé roky...
A od té doby jsi rozvedený?
Anebo je manželka Karel.....*22**73**73*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky mě rajcuje, hned bych se přidal....*4**21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mame to stejně rád se divam jak mrda s jinejma a jak na ni strikaji semnou nejlepe na kozy a kundu
Krásná žena. K vám bych se rád přidal.
To musí být radost se k vám přidat 😈
ahoj, to je pěkné, měli by jste zájem o mladého kluka k sobě?
Miluji, když si můžu užít mazlení s manzelem a současne ještě s jinym muzem. Párkrát jsme tu někoho našli, ale byli z daleka. Stále hledáme někoho fajn kdo bude vyhovovat naším požadavkům.
Ahoj odkud jste moc rád bych vás poznal
Dva kluci a žena všichni bi.hledají bi kluka ženu par. Uhlirske Janovice. Tel792208016
ahoj jsem bi a bydlím kousek od janovic co se sejit ?? dekuji
Taky kus od Janovic 😃 třeba se tam potkáváme na nákupech😃
Ahoj,take jsem z jihu. Pokud mate zajem,kdyztak SZ ;)
Ahoj.Jsem z Kladna.Kdyby jste měli zájem, tak se ozvěte.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Super zážitky z sukani mě ženy ona i já. Na těch co ji obstastnovali zase tolik nezáleželo z hlediska jaké to bylo pro ně (na vzhledu a úrovní musí záležet vždy, to je jasan). Vidět svou drahou jak si to hezky dává s cizím chlapem i kámošem a je u toho velice spokojená je odměna pro každého pozorného manžela. Takže jo super věc, pro toho kdo na to má.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak hlavně že si hšíci rozumíte.... to bude pro paní asi hořké poznání....*11*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za zkoušku nic nedám. Rad bych, kdyby se nekdo dival ;)
Za prachy???!!! Chce se dívat jestli ti zaplatí??!!! To on bude asi nějaký pasák...*24**24**24*
Jsem cuckold a čas od času uděláme hrátky. Manželka si vybrala dle sympatií může, se kterým setkáme. Já v dámském prádle, zamčený v pásu cudnosti a obojkem na krku sleduji a orálně oběma asistuji a nakonec jí očistím od jeho semena.
Rád bych nějakou ošukal😉kdyby se našla nebo pár.
Jsme pár můžeš nás sukat oba nebo jen jednoho
Jsme tady pro tebe na sex přesně podle tvých představ


Áno mam.rad ju nechám sukat inym
Co pořád mají někteří lidé proti trojkám? Vždyť to je pěkné, když se 2-3 lidé mají rádi.*1*
Oni se nemusí mít rádi. Hlavní je si dobře hodit hrbem.
Ja bych si to hrozně přál, je to můj nesplnenej sen, mazlit a šukat mu jí před ním, ale zdá se mi ze zde na amt to nelze.
Moc rád se divam jak mojí ženu suka jiný muž. Rád ji půjčim i tobě
Moc rád se divam jak mojí ženu suka jiný muž. Rád ji půjčim i tobě
Tak jo, vypadá dost dobře.............*24*
Hezkyyy, tak to teda ja prijdu taky 😆
Ahoj,
Vzdy jsem mel vysnenou trojku s moji krasnou holkou a jeste dalsim chlapem. Chtel jsem ji doprat, aby dostala, co proto.
Kdyz uz jsme o tom spolu mluvili, byla tomu otevrena, ale ne s nekym cizim.
Minuly patek jsem chtel pozvat kamarada k nam. Pobavit se, popit, nabidl jsem mu spani u nas. Nechtelo se mu. Az kdyz jsem pri telefonatu zminil, ze jsem chtel nenapadne zorganizovat trojku s mou holkou, tak se chytil.
V 8 byl u nas. Povidali jsme si ve trech, az jsme presli k sexualnim tematum. Rikam, tak to si radsi zahrajeme flasku na pravdu nebo ukol, ne? A kdo nebude chtit ukol splnit ci odpovedet, da fant.
Behem chvili jsme hru omezili uz jen na ukoly. Ani jsem se moc nemusel odhodlavat, davat kamaradovi ukoly typu: zezadu ji promasiruj prsa pres tricko. (Ona nemela podprsenku) Nebo zase ji, at (kdyz uz nemel dziny) mu sunda boxerky jen zubama. Dalsi ukol, ktery jsem ji dal, kdyz uz byla naha, at roztahne nozicky a strci si do ni pred nama dva prstiky.
Jedny z poslednich ukolu byly hromadne sprchy, po kterych jsem vzal jsvou holku za ruku a rekl, at jdou oba se mnou. Polozil jsem ji na sedacku, do ruky ji vrazil sve tvrde a nadrzene pero, zacal jsem ji libat a masirovat prsa a kamaradovi jsem rekl, at ji pekne ochutna. Pritelkyne byla v tu ranu v nezapomenutelny extazi. Jeden ji lizal, druhemu honila nebo ho kourila. To same pri sexu, jednomu drzela, o druheho se starala pusou nebo rukou.
Byl to nadhernej a silne prozitej vecer. Ovsem ted se to ve me trochu lame, jestli nebyla chyba, jit do toho s kamaradem. Oni oba by si to radi zopakli, ja jeste nevim. Uvidime ale, co prinese silvestrovska party, kde se u nas opet sejdeme ve trech. :)))
Jak dopadla Silvestrovská party ? Proběhlo něco? Poreferuj. Díky
Ahoj,
já manželku šukal s kamarádem a bylo super. Užívala si to, měla spoustu orgasmů a my se taky několikrát vystříkali. Je fajn zasouvat do vystříkané. Líbilo se jí to tak, že si to s ním zopakovala i sama.
Jo je to super zážitek. 😆😆😅😃😃😃😃
Taky bych rád konečně našel nějaký pár :-)
Pokud by se tu porozhlizel nějaký pár a měl zájem o mladého kluka od Hradce Králové, Budu rád když se ozve.
Já bych asi nesnesl koukat na svoji manželku jak ji šuká někdo jiný :) každopádně když svou manželku půjčujeme jiným nemyslíte si že ji pak v posteli uděláte :D
Ano mi jsme cuckold pár já picham s jinými a přítele sem zamkla do pásu cudnosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je zbytečné jim to vysvětlovat. Takových jako jsou oni, kteří se za toto zaměření jen schovávají, je tu více.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co to tady blekotáš..??!! Toto tady je téma o ošukání "mé" ženy, ale ty žádnou nemáš a nemáš ani žádnou přítelkyni, jelikož píšeš že někoho, nejspíš kohokoli sháníš, tak co se tady do toho sereš...!!!???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jelikož jsi to ty sám psal.....
jak se říká, pozdě bycha honit. Mně krom cizích taky už kamarádi ojeli ženu. Když jsem se jich ptal, proč tu svoji taky nenechají jiným, zaťukali si na čelo, jestli jsem se nezbláznil. Řekl jsem jim, že jsou pěkní vychcánci, cizí šukat, ale svoji to ne. Když jsem o tom přemýšlšl, tak jsem si říkal, že než být tak chorobně žárlivý jako jsou kamarádi, tak raději ať mě ji ti druzí ojíždějí. *87**92*
Ok, pojd si je tedy vyměnit......
Třeba ho jeho zena naprosto uspokoji a je rad, kdyz uspokoji jeste nekoho dalsiho a je s tim zcela spokojen a neni to hezke?
Zajímavý postřeh, jak píšeš podvádět manželku a píchat s manželkou kámoše na to je užije, ale dopřát své manželce, či přítelkyni tělesné spestreni to zase ne. Budiž přičteno k jejich polehčující okolnosti že je většinou sami jejich holky a manželky ve velkém podvadi, tedy v blaženě nevědomosti jsou stále pány tvorstva bohužel však pouze sami před sebou. Ne každý si může dovolit dopřát své milé chvíle rozkoše s jiným, na to musí být chlap opravdu CHLAP!
Náhodou podobný pár z Ostravska??? Zkušenosti mám
Manžel mi dopřál uspokojení 2 mladými studenty a on byl jako divák, přidal se až na konci. Doporucuji všem co chtějí zkusit něco nového. Nic to mezi námi nezmenilo a vše je v pohodě.
Zkušeností máme celkem dost. Ale najít fajn muže je stále větší problém.
To je pravda....každej je tady alfa samec,každý má čas a pak téměř skoro vždy to nevyjde. Jednou mi manžel dopřál 2 mladé studenty a to vyšlo...
Teravoj, dá se s tebou celkem souhlasit, ale v první řadě by si před svým práhem, měla zamést jistá skupina zdejších párů, či rádoby párů.
Ono je to těžké...na obě strany. Nám také tady píše mnoho slintalů a hlářů a když je odmítneme, tak pak nasávají a vydírají....podle nas by si měl každý zaméct před svým prahem....
Ano,mam,už asi pět let..je to úžasný pocit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Oni nezvladají schůzky jednou týdnně?
To nemají potřebu sexu nebo maj přitílkyně/manželky?
Jinak to nedává smysl..
Přece normální chlap rád příjde :-)
Tam záleží na mnoha věcech. Jak daleko bydlí, jestli je ženatý, jakou má práci, koníčky... A záleží taky na jak dlouho je potřeba využít jeho přítomnosti. Někomu stačí půjčit si ho na pár hodin, aby dali kafe, šuk, nějaké jídlo, dejme tomu, pak další šuk, kafe a alou domů. Někdo by ho chtěl na celý víkend a ještě si chce vypisovat každou chvíli taky přes týden. A to může být problém. Proto si myslím že když je ten milenec, nebo třeba host z daleka, časem to bude vadit.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pak jsou ti muži chloupí nebo málo nadržení, proč si nezpříjemňovat čas příjemným sexíkem?
S ženou, co to má ráda a navíc víš, že ti zůstane tvoje svoboda, pač se žena vždy vrátí ke svému muži :-).
Jinak, když jsem viděl tvoje galérky Pussylucy, tak nemůžeš mít nouzy o chalpy :-)
Johnnysekyrka to chápu, proto je asi lepší někdo svobodný a někdo, kdo řeší aktuálně práci(růst) a je bez závasků. Tak to trávení volna může být někdy časově komplikovaný, jak to popisuješ ty no.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj pokud je tu pár, který hledá muže k sobě, nemám problém se s Vámi domluvit na schůzce. Setkání je možné i u mě.
Když vlezeš na chat do místnosti "Ošukání manželky", tak je tam plno chlapů co manželky nabízejí..
Problém je v tom,že jejich manželky o tom nemají ani potuchy. *3*
...tak bych jim to ani neříkal, a rovnou s chutí je vošukal......*3**3**3*
Ahoj mam a ne dobre chodívala pak za nim i beze mě a pak to nějak skončilo
Je úplně nemožné najít nějaký pár z Prahy, kterým to tak vyhovuje. Nejsem ani náročný, jen se mi líbí štíhlé ženy. Všichni jen píšou a nic. :-(
nic proti, ale ani se nedivím, jestli jsou Pražandy takového názoru jako moje žena, asi budeš hledat dlouho. nemá ráda vousáče i kdyby byl vysportovaný jako čert. *4*
Kdyby se náhodou našel fajn sympatický pár z Ostravska či okolí Havířova, bylo by to super. Zkušenosti s jiným párem z Amatérů mám, bohužel to už skončilo, viz moje povídka. (upraveno)
me zacal ted jeden pravidelne mrdat zenu a moc se nam to libi, je docela vykonny, vleze mi na ni i 5x za odpoledne a taky se do ni udela, fakt borec, bohuzel nemuze tak casto, max jednou tydne, potrebovali bychom jeste alespon jednoho takoveho kamarada
Čoeče, a že neřekneš....*4**4**362**362**362*
Ahoj,Mirek 33....rad dojedu a uzijeme si
Mě v sexu uspokojuje submisivita. Proto bych chtěl vidět, jak tu moji šuká nějaký mlaďas. Bohužel žena je hrozna puritánka. Tohle bych ji nesměl ani navrhnout. Nejradši má, když jsme sami, ubedněné okno a zatažené žaluzie. Aby ji náhodou někdo neviděl. Přitom má fakt pěkný tělo.
Ano, i já bych chtěl ve tvých albech vidět fotku tvojí paničky.
Tohle je velmi zajímavé čtení. Kdo tu ještě hledá kluka nebo pár, co by mu ošukal ženu?
Zeny zatim ne. Domluvil jsem trojku s kamoskou a pozval kamarada. Bohuzel si ju pak nechal a bylo po akcickach. Potom se chlastalo a ja s kamosem dostal chut na mou samicku. Ale kamos byl na kolacu a nepostavil se mu. Takze se valel, ta mu zvejkala kladelko a ja to odmakal jak nikdy. Jsou i videa a fotky, ale tady to nejde. Obcas ta nostalgie ve videu funguje lip nez pecko. Jen tak ze zivota brouka lidi*362*
Žijeme polyamoricky, užili jsme si párkrát sex ve třech s manželkou a jejím přítelem. Dostala pěkně zabrat 🙂
Copak zkušeností máme dost, ale stálejší kamarád se těžko hledá.
Chuť to vyzkoušet by mi nechyběla ale trochu se obávám jak bude partnerka reagovat, když jí to navrhnu...:-)
To můžeš zkusit, ale měl bys to poznat i tak. Záleží jak dlouho jste spolu a podle toho tu svou znáš. Znáš její povahu, životní postoje, názory, přístup k určitým věcem i k sexu. Podle toho už předem poznáš, jestli to má cenu. Ale za zeptání nic nedáš. Ideální je navrhnout trojku. Ta moje je věrná jako pes, několikrát jsem se jí to nabízel a dostal jsem konečnou odpověď NE, takže bohužel. Nikdo a nic s ní nehne a je dobré ji s tím dlouhodobě neotravovat, nebo ještě zkurvíš to dobré co mezi vámi je.
Já mám zkušenost jednu jedinou a musím říct, že čekám na ten správný čas a chci to zopakovat. ☺️ Osobně bych rád zažil zase ošukat kamarádovi ženu. :) Ale žádný takový kamarády není 😥
Doporučujeme všem nejdříve zkusit s manželkou jít někam do swingers klubu
tak tu moji bych na sw nedostal ani náhodou, ona má ráda jistotu, takže domů jsem přivedl kamaráda a bavili jsme se o tom jaké by to bylo a když odešla do koupelny, tak po návratu jsme na ní už oba čekali s tvrdýma kládama.
SW a sex treba ve trech neni to stejné. Na párty uz clovek jde s tim,ze bude šukat s jinými a tak nejak se nemusi vice seznamovat,kdezto spontanni sex ve trech vetsinou nastane po nejakem zajiskření. Moje treba sw uplne vyloucila, ale sex s vice muzi ne. I pri šukacce rada pouziva hracky a tak treba u toho kouri vibrator nebo si projizdi volnou dirku.Já bych ji treba rad ojel jeste s nekým, ale ona by se mnou do trojky asi nesla...Par rozhovoru s naznaky uz probehlo..Pry jedině beze mne,což rekla s úsměvem na rtech a coz bych opravdu nechtěl..Takze u me zatim mrtvý bod,ktery se mozna nekdy prolomí nejakym seznamenim na dovolene s prijemnym parem či sousedem, pak vínko,pivko a hurá na to.... Pro me je ovsem základ nehrotit to! Takze hodne zazitku preji!!!
" Do trojky ano, ale bez tebe ". Začni si shánět milenku, ta tvoje bude šukat i bez tebe.
Není on ten člověk z Brna..???? a nejmenuje se Pohádka..???*1*
S kamarádem jsme si dali 3 s mojí přítelkyní když jsme museli spát v jedné posteli..předtím jsme si z toho dělali jen srandu a bavili se o tom no a pak to bylo naprosto úžasný ona si to náramně užívala...teď už teda sex nemáme jen třeba chodí před kamarádem nahá když jde ze sprchy bohužel má kamarád taky přítelkyni takže už moc sranda není...maximálně když se opijem a je dobrá nálada tak nám udělá striptýz a jednoho z nás vykouří
Tak ona je to kus, též bych se neudržel....*114**362**362**92*
Pár let zpátky jsme s rodinným přítelem jeden letní večer lehce pomazlili manželku, ale nic velkého to nebylo. Bohužel na soulož nedošlo, bůhví proč...? On u nás přespal. Já pak ráno odešel do práce. Asi kolem desáté cinkla zpráva na mesengeru a tam tři fotky.
Manželka nahá v naší posteli, roztažená stehna a jeho prsty v její kundičce. Záběr na její slastný výraz v obličeji odpovídal dané situaci. Do dneška mi ani jeden neřekl jak to tam proběhlo, ale byl jsem tenkrát v rauši snad 14 dní.
Jo,jo....V manželkách se nevyznáš...Tvrdí NE a NE ale jak dostanou příležitost, chytnou zi z vlasy (jak se říká) a rozjedou se tak, že to v manželství neznáme!!*114*
Ahoj, to jsi dobrý, že jsi je nechal sám o samotě teda...😊
Ahoj, to jsi teda dobrej, že jsi je tam nechal o samotě teda
Vy byste radi trojku? mne by to moc lakalo se pidat k paru
Jojo, já už měl zavedenýho kámoše, co jsme tu mou vyšukali společně oba a musel jsem odjet na delší služebku. Takže jsem se domluvil s ní a pak i s ním a zorganizoval jsem její ošukání. Takže já na druhý straně republiky honil nad mobilem, kde mi psala co dělali a oni doma šukali. Nevýslovný vzrušení.
Samozřejmě že se to může vyvinout všelijak. Takže i špatně, ale jestli je váš vztah s manželkou opravdu pevný, tak nevidím důvod proč by nemohl kámoš zaskočit když jseš třeba týden dva služebně pryč. Když se vrátíš, vse musí být ve starých kolejích. Chce to jasnou domluvu a férové jednání. Pokud dosáhnete takového vztahu, nezbývá než tiše závidět. 👍
Lépe bych to neřekl.*1* Doufám že z přítelkyní ještě něco zažijeme...naštěstí není proti si zablbnout*71**71*
Zkusenosti několik. Jednou byli 4 chlapi na ni samotnou a ja jen fotil. Jako kandaulistu me to vzrusovalo hodne, pero tvrdlo i vlhlo.
Obcas jsem ji domluvil i jenom presilovku, tedy dva na jednu.
Věkový rozdíl od nejmladších po nejstarsǐ...
Mladicka bych ji rad dopřál i ted, ale zatim kazdy jen pise a skutek utek :-)
Zkušenost mám a moc mě to bavilo.
Ovšem do doby, než se s tím pochlubil před kamarády.
Od té doby jsem opatrnější.
Máme kamaráda kterému ji půjčuju. Cesta k tomu byla dlouhá. Napřed tvrdila, že to dělá jen kvůli mně, ale zalíbilo se jí to a teď si i sama řekne, že má chuť. Někdy si jí dáme spolu, někdy se jen koukám. Žena tvrdí, že by tu zkušenost doporučila každé, miluje kouřit dva ocasy najednou.
Take bych rad poznal takovy par. Rad bych ho pujcil zadane.
Ale měl bys být připraven i na obrácený scénář, že ty někomu půjčíš svojí. Takových, kteří by si rádi užívali s jinou je spousta, ale kdo z nich by to dal i obráceně ?
To je pravda,ale v soucasnosti jsem single.
Já ano a s velkým potěšením. Moc rád ji dopřeji slast a orgasmů kolik bude jen chtít. Moc se mi líbí když je pořádně nadržená
Moc sympaticka zena v galerce. Domluvil bych se *243*
Já miluju když se můžu dívat a honit si u toho a nakonec krásné vykouření při píchání že zadu a dva výstřiky najednou, jeden do pusinky nebo na obličej a druhý na zadeček nebo do kundičky, to je naprosto boží
Na manželce jsme se občas střídali s jejím milencem. Po víkendu nemohla chodit, byla vystrikana snad 20x. Miluje to. Akorát člověk aby si vzal v pondělí volno a dospal se *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To same co ostatni s "Nejsem zenat takze nevim :D ale par kamosek se kterym jsem mel pomer je vdanych (netaji se tim ze to nefunguje) tak jsou rady ze se jim obcas venuju".
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pepku vyskoč

youtube.com/watch?app=desktop&v=k31Yj-v5cII
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo v Brně kdo půjčí manželku v přírodě nebo i hrátky v restauraci nenápadně pod židli .. koho to láká vidět jak laškuje s cizím .. Brno
Někdo trojku? Nebo půjčit manželku? Ja míň zkušený kluk 18 let, protory mám nebo klidně dojedu. Ostrava Frýdek Místek a okolí.
2 roky registrovaný a teď 18 let? Tomu se říká koledovat si o smazání profilu. Nicméně pokud je tím údajem 18 let myšlena jen duševní nezralost jedince, možná to proti pravidlům není. Přeji bezproblémový průběh dospívání...
Zkušenosti - to ano, ale příjemného muže, který není Bi se hledá těžko.
Nejsem b. Ale hetero. Máš zájem o akci s ženou...
Ahoj nejsem bi a ani se mě chlapy nelíbí, tak kdyby jste měli zájem 😀
Odkud jsi? Máš to do HK asi daleko.
Mám to asi něco přes 2 hoďky. Jsem z Brna
Ahoj, já to mám do Hradce kousek. Pokud by jsi chtěla mladého.
já jsem teď taky v Hradci pracovně často i několik dní *4*
Boybibigirls
Boybibigirls před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máme domluveného kámoše na středu, už mi moje milovaná dnes ráno říkala, jak by si to představovala, tak jsem zvědavý, nadržený a těším se já i kámoš. Tak když se zadaří, něco o tom opět napíšu.
Tak jak to dopadlo? Taky mě moc.neco podobneho láká, ať už jako účastník nebo jako divák.. Tady ale těžko něco najít...
Tak první termin nedopadl, syn si na táboře v ten den zlomil ruku a šel na operaci. Druhý tyden další termin ona dostala střevní chřipku. Takže znovu presunuto. Stává se vám to taky tak. Na něco se těšíte a vždy se něco posele? Až to bude, napíšu.
Konečně v tomto týdny proběhlo naplánovaná šukání té mojí. Měl jsem to jako dárek k narozeninám, ale pořád do toho lezly různé překážky, proč se to nemohlo odehrát. Takže nadešel ten den, kdy jsme mohli všichni tři. Jel jsem z větší dálky a samozřejmě další překážka, silná bouřka a nesjízdná cesta. Naštěstí do hodiny vše zprůjezdněno a dorazil jsem domů, vysprchoval se, popadl také vymydlenou manželku a pelášili jsme ke kamarádovi. Ona se upejpala a prý jak to chci, aby to probíhalo. Říkám dělej, jako kdybych tu nebyl a on byl tvůj milenec. Kamarád má domek, ukázal nám kuchyň, obývák, ložnici. Kupodivu zvolil jako místo k milování kuchyň s rozloženou postelí. Udělal jsem jim šero, světlo svítilo jen slabě, ale vše bylo vidět. Usadil jsem se do křesla a říkám, aby začali, že tu už nejsem. Oba se začali líbat, hladit, svlékat. Zajížděli si oba rukama do rozkroku a hladili se tam. Krásný pohled, pak ta moje klekla a začala mu ho kouřit. Položil si ji na postel a dřepl si k ní a jezdil svým pérem po její kundičce. Ona se začala natahovat rukou po mně a tak jsem se svlékl a klekl jsem si k nim na postel a pomalu mi ho honila a on zajížděl pérem do její kundičky. Měl neznámou techniku šukání v tom dřepu, takže za chvíli z něj tekly čurky potu a hlavou mi pokynul, abych ho vystřídal. Ujal jsem se toho rád a zajel svým stojícím čůrákem do její kundičky a na té posteli jsem ji chvíli šukal. Když jsem cítil, že bych byl, vytáhl jsem ho a říkám kámošovi, že se vystřídáme. Snažil se do ní vniknout, nešlo mu to, tak ta moje přiklekla a dlouho mu ho kouřila, ale nic. Tak jsem si ji ohnul o parapet a zezadu ji ho tam šoupl a před kamarádem jsem ji takhle šukal až do mého výstřiku do ní. Pak jsme se oblékli a chvíli se bavili. Když ta moje odešla do koupelny, tak mi kamarád povídá, že se omlouvá, ale že byl tak nadrženej před tím vším, že si ho 4x vyhonil a už na šukání neměl sílu. Povídám, že mu teda pěkně děkuju, že neudělal nic z toho co jsem mu před tím říkal. Péro neměl oholený, neměl se dva dny nejméně honit, poradil jsem mu polohy, které má ráda a on si vymyslel tu nejblbější, která jí byla nepříjemná a on se u toho akorát zadýchal a spotil. Jo a nevím, proč nás nechal v té kuchyni, mimochodem se pod námi ta postel i propadla, navíc když by se lépe šukalo v obýváku nebo v ložnici. A další chyba, říkal jsem mu, že používáme lubrikant, tak ač jsem mu ho dal na začátku na postel, tak místo toho si furt plival na čůráka, což moc dobrý lubrikant není, když chcete zajet do úzké štěrbiny. No vypadalo to, že je zkaženej večer. Dojeli jsme domů, dali si sklenku vína a jen tak jsem poslouchal manželčino povídání o práci a tak. Když už to vypadalo na pozdní večerku, mrkl jsem žadonivě na ní a ona kývla a že si jdeme teda ještě zašukat, ale s vibrátorem. Teda nádherné a dlouhé šukání, ona se dvakrát krásně udělala a já ji opět vystříkal. Pak si spokojeně lehla a říká, ať se z blízka podívám, jak z ní vytéká moje semeno. Takže krásný konec. A kamarádoj jsem ráno zavolal, že je vůl. I tohle je život.
Dostali jsme se do Fin tísně a rozhodli Jamese s přítelkyní řešit problém tak že ji půjčují za penize
Takže je z ní šlapka a šuká za prachy.
To jsou silná slova každý dělá v dnešní době co muze
Ja jsem zazil celkem nedavno trojku s moji zenou (jsme spolu 15 let a ke nam 30) a bylo to vlastne fajn. Kdyz jsme do toho sli poprve, tak se nam asi z nervozity nepostavili pera. Takze po lizacce to skoncilo. Nasledne jsme meli v postely kamosku, ktera si s moji zenou hrala a ja smel jen koukat, max se sam udelat :D podruhy, kdyz s kamosem, tak si moje zena v podstate rekla o to, ze by chtela, jaky to je vykourit dva. Tak jsme je oplachli a ja sam jsem se ji zeptal, jestli nas opravdu chce vykourit a stahl sem trenky, muj kamos taky. Je to zvlastni, ale bylo to top. Vykourila nas total luxusne, nechala si sukat krk a spolkla. Na priste jsme se domluvili na sukacku a double penetr a ja se na to normalne tesim. Asi prevlada ten pocit rekneme nadvlady, ze si z ni udelame v ten moment proste kur.... a to ji uprimne miluju a nepodvadim ji. S tou jeji kamoskou me to taky laka, jen chci, aby s tim prisla manzelka, pak bych bez vahani obe opichal dle libosti :) jsem divnej nebo je vas tady takovy vic? Dik!
Nejsi divnej. Myslím že chlapů kteří by chtěli píchat tu svou s ještě jedním chlapem ve třech je překvapivě velké procento. Zvláště po letech manželství a sexuálního stereotypu a samozřejmě za předpokladu že se na manželství nic nezmění. Akorát většina těch jejich manželek, včetně té mojí by na to v životě nepřistoupila. Proto je tohle pro některé muže, tedy i pro mě pouze v rovině sexuální fantazie. Vymrdat svou ženu ještě s jedním chlapem jako děvku, to je něco, po čem toužím snad víc než po sexu s dvěma ženami a ty máš obrovské štěstí že máš ženu která do toho jde. 👍
Jsem na tom úplně stejně. Toužím vidět manželku s jiným a popřípadě se k němu.pridat. nechce o tom ani slyšet. Vím že dřív měla několik milenců,ale teď je prý spokojená a nechce žádné změny
ahoj je to škoda saša laka me to*21*
Nejlepší je, když vidíte svou manželku jak ji píchá mladý chlap, s pěkným ptákem a plný síly! Manželka má za krátkou dobu mohutný orgasmus, nevnímá okolí a jen a jen sex! Mladému stojí i po vysákání se do ní a další orgasmus je na světě za chvíli, většinou větší ,mohutnější a někdy pořádně mokrý. Pak mladý je tak vzrušen, že může pořád pokračovat s ní do jejího úplného vyčerpání.
To jim jejich dlouhodobí manželé nikdy nemohou dát! Proto je žena s mladým tak moc spokojena, je to jen o sexu a uvolění ženy, žádné milenecké prognózy!
souhlasím, to procento mužů je obrovské, jen to minimum z nich přizná. My se s partnerkou bavíme neustále koho přizvat. Probíráme konkrétní lidi, ale někoho se známých je těžké takto vzít mezi sebe a naopak někoho nového a “normálního, který dokáže zaujmout, je téměř nemožné poznat/potkat.
Gratuluji. První, ten nejtěžší krok, totiž souhlasné stanovisko tvojí ženy máš za sebou. Teď najít někoho, nejlépe cizího, kdo bydlí relativně nedaleko a je schopen vážně prohlásit, že se může účastnit společných radovánek pravidelně. Je opravdu jen velmi málo cizích chlapů, které si dovedu představit že mi píchají starou. Kdežto s cizím bych až takový problém neměl. Hodně štěstí! 👍
Ano, tak nějak to vnímám i já sám osobně. Nicméně bych si dokázal představit a dopřát ženě i někoho z okruhu známých
Z okruhu známých nikdy, soukromí a sex netahat mezi známé a kamarády. My si najdeme tady, když chceme bez gumy, uděláme testy. Může z toho vzejít dlouhodobé erotické kamarádství *6*
Presne tak,v okruhu pratel tohle ne. Me ex jsem trojku dopral nekolikrat,libilo se to jak me tak ji. Ale vetsinou borce pritahla a sehnala ona. Byvalej kamaradky,kolega z prace a pod. A to je pak spatne. Tam uz to zavani neverou akcema za zady toho druheho a to uz neni tim ucelem a zpestrenim ,kterym ma trojka byt. Ja osobne rikam,ze frajera do trojky ma sehnat on nekde treba na inzerat nebo kdyz v okruhu znamych,tak vse domlouvat on a v pripade holky to ma resit holka a mít jasný pravidla.
Naprostej souhlas se vším. Když do toho zasahujou známí, tak je to do budoucna na prd. Nejlepší je anonymita a erotické přátelství jen na amících.
Taky hledám starší pár z JM, ale je to hroznej problém.
Ja svoju posielam na swingers do Čiech, lebo som dlhodobo prec, vždy tam ide úplne anonymne, aby jej nemohli písať, prihlasujem ju cezo mňa. Rád potom čítam čo mi chlapi ktorí ju mali napíšu.
Kdo mě přijede šukat před manželem? Hanka
Ahoj,napiš a můžem se domluvit.
klidně dorazím, napiš mi do zprávy Hanko
Ahoj moc rád kdy a kde se domluvíme?
Ahoj, moc rad te osukam i s vice najednou. Jsibrajcovni
Rád přijedu Hanko… líbí se mi zkušený a zralý ženy jako Ty :)) Petr
Ahoj Hani, rád bych opět přijel. Napiš prosím do SZ,
Ahoj mrkni na ptofil rad te osukam pred mužem....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty už jsi se oženil?A to s tou přítelkyní s volným vztahem,se kterou se nebudete na sebe vázat?Nebo ti řekla ano tvá pravačka,gumová kamarádka či některá další imaginární slečna?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ta moje právě odjela za mladším milencem se nechat ošukat. Sedím doma napnutý a natěšený, až přijede a bude vonět potem a poteče z ní jeho semeno. To ji pak ošukám a naplním znovu i já.
Ahoj všem kteří zažili trojku ŽMM, také bych chtěl zažít,ale žena tomu není moc nakloněna. I když malé pokroky tam jsou. Návod na to asi není. Musí chtít sama. Snad se někdy dočkám,nebo zůstanu jen u přání a snění. Přeji krásné slunečné léto a hodně zážitků. Jsme tu jen jednou.
Neházej flintu do žita, každá z toho má samozřejmě obavy. Pokud k sobě máte vzájemnou důvěru a dokážete spolu o sexu mluvit, tak se může zadařit. Povídejte si o tom při milování, jaké by to bylo kdyby s Vámi byl někdo třetí, co byste dělali a jak by to mohlo třeba probíhat. Přečti ji nějakou pěknou povídku s touto tématikou tady z amatérů. Pusť ji nějaké porno, s tématem trojky, nejlépe také amatérské, ať vidí, že je to reálné a uvidíš jak bude reagovat. Hlavně netlač na pilu, pomalounku a polehounku ji to dávkuj. Co já mám zkušenosti, tak většina žen o takové věci sní, ale nemají odvahu to zrealizovat, bojí se o vztah, pohlavních nemocí, nebo se necítí žádoucí. To se dá všechno zpracovat. Musíš ji ujistit že ji nade vše miluješ, že se bude zásadně používat kondom a že je to naprostá bohyně. Pak uvidíš, že ji zvědavost, představa vzrušujícího zážitku a také okořenění dlouhodobého vztahu přesvědčí a bude to chtít zkusit. Musíš si však být jistý i sám sebou, že to ustojíš a že jí to nikdy slůvkem nevyčteš.
Manželka do toho také nechtěla jít a pak svolila když jsem ji řekl ze toužím po tom ji vidět jak ji někdo jiny suka a od te doby shání každou chvíli nekoho
Kdo půjčí svojí? Okolí Hlinska v Čechách