Mokrý orgasmus-squirt

Mokrý orgasmus-squirt

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mokrý orgazmus je úžasná záležitost. Zatím jsem zažil dvě ženy co strikali a míč jsem si to užil. Není nic horšího než suchá kunda :-D
potvrzuji...není nad mokrý orgáček ....*4*
*114**114*přesně tak *445* .................................
Ahoj poradíš jak na to ? dík David
Ahoj to se Naďa takhle říct, kazda zena je toho schopna, jde o to přijít jak, jsem masér a dokážu to masáží u každé, i pred partnerem, naučím vás to...
Potvrzuji je to nej, nej, nej.....*114*
Ahooooj... Potvrzuji ze ty jsi taky mezi nenej nej.., <3<3
Presne ☺️☺️ pekne jazyckem a sledovat jak se krasne kroutis☺️
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Každá to dovede.. Jen se musí vědět, jak...
Presne, mokra kundicka je krasna. Asi mam stesti. Zatim kazda druha to umela.
Každá to umí umim to udělat tak u každé, ale mokra ještě není stříkající...
Ahoj holky, slečny, dívky, paní a samice, které si užíváte tohoto výjimečného daru lasturkove fontány. Mohla by některá z Vás popsat pocity jenž používáte po celý průběh této úžasné záležitosti? díky P.
ahoj mokrý orgazmus jen prstěním, až mě z toho bolí ruka, ale daří se mně to velmi často i u holek ,který to ještě nezažily
Mě tedy pokaždé a u každé, rád to na vaši před vama predvedu a naučím...
Ja mám doma velmu mokro je to úžasné když stříká teče jak Dunaj.
Pravda a pro ženu to je uvolnění :) krásně se udělá, unaví a pak za chvilku chce znovu :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně !!! A pak na tu unavenou kundicku :)
Zažil sem to jednou a paráda!a slečna mi potom řekla,,aspoň víš jaké to je když se ti někdo vycáká do ksichtu''*3*
Moje rec uzasny pocit kdyz kundicka strika vzrusenim. Zazil jsem nekolikrat a mohl bych to stale
Taky bych mohl sakra vyprávět....o extrémním měřítku, kdysi, u jedné....
Z auta mi udělala ponorku *3*
Nešlo to už s ní.... *23*
Super záležitost. Dokonce nás kvůli tomu vyhodili z hotelu. Prý ničíme vybavení pokoje
jooo mám podobnou zkušenost...na azyl kde jsme se scházeli...zablokoval moje číslo, pak jsem pochopil proč *3**3*
Velice vzrusujici cim vic tim lip *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
P. S.1 - chceš tu statistiku změnit? *4*
Ahoj poradíš jak sqirtu dosáhnout ? dík
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja měla první před dvěma lety se současným partnerem. Do té doby se to nijak nepovedlo.
Já ho ještě neměl a doufám, že mít ani nebudu *3*, ale kámošce ho dělám běžně. Přitom mi to, jako něco extra nepřipadá, jak se to, tady většina snaží prezentovat.
No, já mám zkušenost takovou, že stříká každá! Chce to trpělivost,navodit její uvolnění tak, aby neměla pocit, že se to nemá, že bude všude mokro atd..., ale taky se musí vědět, kam sáhnout :).
Skvostný squirt prostě nemá chybu... Nádhera je když ho povytáhnu a pěkně to stříkne... a pak záplava při orgasmu :-)
a pít rovnou ze zdroje
Jj… každé to jde... jen se musí dokonale uvolnit a nemít obavu naprosto z ničeho...
Ano přesně 👍 naučit místo vybrace a výdrž a každá to pusti
nemůžu jinak než souhlasit...mám to úplně stejně
Ahoj prosím tě můžeš poradit spíše postup jak to udělat avmby strikala? Dík
Ahoj dozvěděl jsi se ten postup jak sqirtu dosáhnout ? taky měto zajímá dík za info David
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No jasně od stěny na tu protější v obýváku :)
Osobně si ho užívám a řekla bych že je to zážitek i pro muže. Poprvé jsem ho zažila ve 25 hodně jsem se styděla, ale můj tehdejší milenec to zbožňoval. Dokázal mi ho pokaždé udělat. Našla jsem si v tom zalíbení.
ahoj, ani trochu se nedivím že se ti to zalíbilo. Moje oblíbené taky :-)
Přesně tak!!! Když chlap umí jde to samo:-)
Mého muže to nijak extra nebere. Nebo je mu jedno zda squirt je či není
To je docela škoda. Mělo by ho to zajímat.
ahoj nejde mi ti napsat soukrome
To taky záleží na tobě jestli se ti to líbi
Kdyby někoho zajímal ten squirt, a mokrá kundička tak můžete přijít ke mě na masáž a vyzkoušet :)

.
Masérka masiruje nahá nebo v prádle,Můžeš se masérky dotýkat vsude,masírovat ji ,mazlit ji ,dělat prsty ,rukou ,ale ne orál ani sex


dělám v diskrétním salonu bez recepce,tak se telefonicky objednáš a já te budu čekat před bytem,,s nikým jiným se tu nepotkas
Je nutne se objednat 606313664 a objednej se k Leile ,,budu se těšit
Truhlarska 23
masaze-hanka.cz

Leila

30min-1000
1h-1500
90min -2200
Vana nebo sauna +500
Dej si to do služeb, erosenko.
Omlouvám se,, všimla jsem si pozdě, nedá se mi to odstranit, pardon
Ale prd, jses tu skoro dva roky a omylem das inzerat do fora:-D
Ještě za to platit*365* to fakt ne!
Bohužel jsem ho nezažil ,ale je to hodně vzrušující.
Ano, zažil jsem to, ale jen u jedné partnerky. Když jsem jí jednou lízal frajtra, a ona u toho ležela na zádech, vypnula se do oblouku, zaječela a kolem hlavy mi prosvištěla dávka její tekutiny. Bylo to jak voda, ale moč to nebyla, poševní mazut taky ne. Po několika minutách dalšího dráždění frajtra nastalo opáčko, jen ten proud byl o něco slabší. Pak už jsem to nikdy nezažil.
Ahoj, už jsem párkrát ženu dovedl k mokrému a moc se mi to líbí 😊
Řekl bych, že dosáhnout lze u každé, kde jen o to vědět jak.. A o psychické přípravě té, která to ještě nezažila, většina žen evidentně má reflex tu explozi držet v sobě. Individuální je pouze množství a intenzita. A ta je někdy skutečně neuvěřitelná..
On je to ale dost často jen cílený únik moči aby měl chlap radost jaký je pičobijec *3*

Joo, když žena opravdu stříkne, to je jiná liga *114*
To samozřejmě může být, ale to se lehce rozezná. Při správném výstřiku je ta holka úplně mimo sebe a nezřídka si to ani nepamatuje :)
Ahoj super moje přítelkyně může i 10 za sebou úžasný pocit písni ukážu fotky
Žena tedy nestříka,ale vlhko je hodně, orgasmus je taky intenzivnější než pri stimulaci poštěváčku, všechno přišlo po porodu
Také by mě to zajímalo,ráda bych se to naucila
je to hodně easy :) jen pak pořád pereš povlečení :)
není třeba pořád prát.stačí na prostěradlo dát igelit a na to nějakou plachtu nebo deku :)
Je to velice vzrušující a je pravda, že pokud se žena hezky uvolní, tak je mokro všude.*4* Ale komu to při tak úžasném vzrušení vadí? *2**2**2* Ke správné stimulaci mušličky je potřeba i lehce přitlačit na spodní část břicha.
mel jsem 89 zen a z toho tak 1/3 mela.... Kdyz je zena fyzicky schopna, musi se akorat vedet, jak na ni sahnout, nic tezkyho
Příspěvek byl uživatelem smazán.
vzhledem k tomu, ze za kazdym zarezem udelam jen +1.. neni to zadna veda..
Mazec, poslední dobou zažíváme často.
Zažil jsem tak mokrý na 69 že mě málem utopila nakonec si stoupla a postříkala mě celého úžasný vzrušující zážitek 😊😊😊
Ja hledan zenu, ktera bude cakat jak o zivot.
Ahojky jeste sem nepotkal zenu co by to umela ale strasne rad bych to vyzkousel a ochutnal laka me to
Chlapci...... ono to není jen o tè ženě... to je potřeba si uvědomit;-))))
Já také nestrikala jen tak z ničeho nic.... s bývalým partnerem jsem to nikdy nezažila... a vůbec nevěděla že je to pro ženu takový zážitek.... a jsem za to rada ze dnes to zažívam... je to především o hlavě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak to je omyl jak Brno.já začala stříkat až po 40tce.
všechno je v hlavě a ve volbě správného partnera
Tomu, že když to žena do 40 let nepoznala, tak už to asi nepozná, moc nevěřím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no tak,problém vyřešen
je to v její hlavě.nedokáže se pořádně uvolnit a užívat si to
Výměn ho. :))
Neuvolnit se je zpusobeno nedůvěrou

Moje partnerka to taky poprvé zažilo až po čtyřicítce .
Podle mě v tom bude hrát podstatnou roli více faktorů, než jen hlava. Třeba moje manželka "umí" dosáhnout mokrého orgasmu, ale během obou těhotenství i kojení mokrého orgasmu nikdy nedosáhla a to jsme techniku sexu nijak zásadně neměnili.
miluji když žena squirtuje na obličej vypiju do poslední kapky hmm, jestli se nějaká najde a bude mít chuť mi dát pořádný proud do pusy,, pisnii :)
Hi im banana chocolada.i love sweety kunda mmmmm.km hangry
Jeden z nejlepších zážitků, pokud to stihneme tak ji prstim ve vaně a tam si může stříkat do sytosti *114*
Mokrý orgasmus je vzrušující záležitost. Pro mě je to asi největší odměna za sex. Manželka si mokré orgasmy nejvíce užívá při šukání. Jen vždy v těhotenství se jí schopnost dosáhnout mokrého orgasmu utlumila. Po porodu se to pak vrátilo do původního stavu.
Pokud žena umí mokrý orgasmus , je to i pro ni krásné uvolnění a spokojenost s krásným sexíkem...Mám to také ráda a moc!
Mě se to povedlo vyvolat už u 3.žen. A je zajímavé sledovat, jak jim to potom chybí. Tak je nechám delší dobu tak, a potom je supr potopa !!!
ano prožil a několikrát. Poprvé jsem byl z toho trochu vyděšený, když jsem viděl partnerku jak mohutně stříká a jaký má stav uspokojení, ale pak jsem se na to i těšil. Chtěl bych to znova zažít
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Čaute teď klidně zaplatim*124**21**21**21*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlasím. Stříkat umí a může každá dívka či žena. Jen často mají zábrany, že všechno okolo bude mokré, že se to nemá, že je to napatřičné a podobně!!!! Je třeba navodit uvolněnou atmosféru, slíbit, že to uklidím, dostat plnou důvěru, a hlavně vědět, kam sáhnout a jak to udělat a přivodit. Zážitek je to pro oba (tři i více) vždy úžasný.
Václav
Neprožil,ale zajímalo by mě to,jaké to je *2*. Přítelka je spokojená dost,tak ji to až tak netankuje,ale já bych se rád obohatil *1*. Nicméně nás oba odrazuje zamrdaná postel a na igelitu šukat nebudem *1*. Další problém je,že když si hrajem,tak není tak trpělivá a chce to po svém,po zvyku a že ji to tak stačí *3*. Možná,že tam je aji ten ostych,baby to tak mívají a neuvolní se úplně...
Ahoj. Je to boží věc když to se ženou dokážeš.. 😉👍👍😋😋. S mou ženou sem to nikdy neměl, ale co sem se rozvedl, tak sem to zažil se dvěma a je to krásný. I ony to říkají že se úplně uvolní. Akorát to trvalo než sem přišel nato jak jim to udělat.... Doporučuji zkouset💋👍👍
Mokrý orgazmus je skvělá věc. Ihned pa stříkám s větším orgasmem. Jednou jsem partnerku vylízal az ke střiku.
Je to super tenkrát jsem byl s kamarádkou v autě a do teď na to vzpomínám
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak dej návod, o tom to tady je, ne se jen chlubit
Asi konečně přišel na to, že jí tam, ty prsty, musí strčit.*4*
Ahoj,já zažil tři ženy co měly mokrý orgasmus,ale z toho dvě se jen pochcávaly a to fakt není o co stát,nemá to s tím nic společného-to radši NIC...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pouze můj názor........jde především o šikovnost muže. I když se žena dovede uvolnit, pokud ale chlap to s prsty neumí, je to marný boj a ženě to akorát znechutí.
s tím souhlasím. Nejlépe se uvolním u maséra a také je to znát, protože těch vyvrcholení na konci masáže je několik za sebou.
Fantazie úžasná věc jméno slečny nezapomenu děkuji ji ji za tu zkušenost
Mám dotaz každé ženě když prstím tak stříka hm manželka nestříka ale udělá se zažil to někdo? Rada nějaká?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A už si to někdy zažil že meleš takový .. .... Možná že tě nějaká pomočila , ale nebyl to mokrý orgasmus ,jinak bys tohle nemohl tvrdit,
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mokrý orgasmus není moč , je bez zápachu a chutná nasládle , s močí si to nespleteš.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My co to požíváme v reálu , neřešíme kde se to bere ,ale dobře víme že to není moč !!!
Mě se to ještě nepodařilo prožít. Kdoví čím to je. *19*
Například... Moje mladá je buď tak jednoduchá a nebo ja tak dobrej ze chvilku hrani s prstama a mačkání koziček a nestane se ze by se nevystrikala i když se to treba zrovna nehodí.. :)).uz jen pri trošku když začne tec uz vim ze bude stříkat a ja srm ten kdo vi kdy.. :))) musim ji zkusit i vylizat do sucha potom.. Musí to byt celkem nátlak na tu kundu když se to oddaluje njakou hodinku...
Kdyz se to stane poprve, je to divny pocit. S sikovnym, a zkusenym partnerem jde mokry orgasmus v pohode. Jen mít prřpraveny ručník.
Ano,, je to supr pocit i pro me jako ženu.
Sikovny chlap je odměnem mokrum orgasmem.. Ovsem nemusi byt pokazdy.. 😆 😆
napiste udelam vam to rukou :)) umim to moc dobre s prstama kdyz vam to neudelam ja tak uz nikdo to mi verte :)))miluju vodopady:* neverte nicemu odbornymu ani tady tem klavesnicovim doktorum. Vše je to jen o pocitu někdo to hold umí a někdo néé
Delší předehra ,úplný uvolnění ,hrátky jazykem s prstama- nejlépe najednou- nedělat si starosti s moktem pod sebou,zda mu bude chutnát..
Zahodit pocit trapnosti s jen si užívat uvolnění ...většina chlapů to miluje..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, jde to u kazde, zatim mi pod rukama nestrikaly jen dve - jedna se neumela uvolnit a druha mela pocit ze se pocura a tak to odmitala....
Jinak fakt strika kazda a je fuk zda ji je 15 nebo 50, jen musi chlap vedet jak na to, coz jsem myslel ze nani slozite, ale kdyz sem to pri trojce obcas ukazoval nejakemu klukovi ci muzi, tak vetsinou zenu jen podrapal a nebo ji ju uplne pohmozdil, ale ani kapka...
takze chce vedet jak na to, mit delsi prsty a jde to samo, mnohdy jsou to vystrikane cele litry...

Ale fakt, krome tech dvou to slo u kazde bez ohledu na vek a postavu...
Mám naprosto stejné zkušenosti a výsledky. 😉
Mám ráz kdož žena ma mokrém pak ještě jazykem ji viblizu
S jazykem na tom nejsi nejlépe .
Ahojky jsi sexy že jsem se z tebe udělal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Promin, ale musim te vyvest z omylu, tvoje pani se pri tom bezne pomocuje, ale nic proti nicemu ;)
A vi teda nekdo jak presne na to?
Nezažila..strašně po tom toužím..ale bohužel nedaří se mi to ani samotné natož partnera mám na toto tele..
Odkud jsi.vyzkouseno a vzdy zena spokojena
Ženě se mi to zatim nepodařilo udělat, i když jsem se snažil. Ochtnal jsi tekutinu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
poradíš jak na to? někdy se nám podaří ,ale většinou ne, dík
Ahoj já jsem to zažil asi 5x u jedné ženy stačilo jen jazykem přejet klitoris a stříkala jedna byla překvapená že to umí nevím jak moc jsem k tomu přispěl já ale myslím si že vím jak to vyvolat a jedna to se asi styděla nebo jí to bylo nepříjemné jinak squirt miluju a jsem rád když se to povede
Přijd na masáž, naučím Tě to. JE to hlavně o uvolnění
Nevím ale já přítelkyni udělám vždy jazykem a ukazováčkem a ta je v sedmém nebi
Máme moc rádi,provozujeme,je to nádhera a děsně rajcovní.Užasná věc na to je wommanizer,nebo vibrační vajíčko a dráždit poštěváček🤩
Ahoj holky, slečny, dívky, paní a samice, které si užíváte tohoto výjimečného daru lasturkove fontány. Mohla by některá z Vás popsat pocity jenž používáte po celý průběh této úžasné záležitosti? díky P.