Velké Dářko,

nudapláž

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno, ptal jsem se na chatu kdo chodí na Dářko a nikdo se mi neozval, my se tam chystáme dnes odpoledne,
Ahoj,my se tam chystáme dnes po obede í s dětmi.
to je škoda,my tam budeme samy, chtěli jsme s někým něco podniknout
Tak na podnikání nějakého dobrodruza,se tam někdo najde, spíše v zadní části nuda.Kdo chce dobrodružství, chodí kousek od hlavní plaze
Lesem na nudaplaz a pak nekam do zadu?? To tam bude ale samej chlap ze?
My tady jsme a snad ani ne...Je tady dost párů í s detmi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Adam s Evou se taky narodily z holou prdeli,tak nevim oc Vam tu jde,chytrolini....A nahota je prirozena věc....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo aha,takze pary co maji deti,kvuli tomu maji sedet doma a cekat az deti vyrostou aby mohli jít na Nuda.Taky dobrý....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jste mne donutili se taky vyjádřit, manžel to bere naprosto prirozene ze Máme děti všude sebou, prostě nemáme jinou možnost, chápu obě dvě strany kousek od nás je rodina a o nich víme cele dařko maminka permanentne křičí a děti také na druhou stranu o nás tu nikdo neví, děti nervou a plne se jimi věnujeme a i starší chlapi nám rikali ze už dlouho neviděli hodnější děti....tze za mne nelze vše házet do jednoho pytle, ps děti Máme male zadne puberťáky, tak šup do mě ; )
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano proto nechodíme na hlavni plaz ale kousek bokem, každý má možnost si vybrat zda tam s námi bude či ne ; ) a když tam někdo je před námi tak se ptáme zda s prckem můžeme, myslím že roční to zase az tak nevnímá než třeba školou povinne. ...tímto to za nás uzaviram myslím že je zbytecne se kvůli tomu dohadovat každý kdo je ohleduplný ať si dela co chce Hezký zbytek dne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nekdo ted na nuda ja 31 sportovni postava muzem si udelat peknou chvily je tu poloprazno
odkud jsi k nám spadla Majko,z Gurunu?*3**3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
49°38'12.942" N, 15°54'21.071" E
Ahoj, někdo dnes na Dařko? Já hetero, třicet let, sportovní postava, M 19/6. Případně mi napiš na profil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je kolik cca? Nemám rád když je moc kidi
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Napiš taky jaký máš rozměry, když ses ochablej... páč jinak tě tam asi nepoznám. Nebo snad ti bude furt stát?! *4*
Ahoj, bude dneska někdo na pláži, když je tak hezky? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dářko je hnus všude samý komáři samá voda ležet se tam nikde nedá takže za mě nebrat byl jsem tam chodil jsem tam špinavý jsem přišel poštípaný jsem přišel nikoho jsem nepotkal nebrat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Čau já bych se přidal na nudy jdeš dneska nebo zitra na Dářko
Čau je tu dnes někdo na nudaplazi?
byli jsme dnes cca ve 16:00 narvano i na parkovani. vetsina textil s detma rovnou od nuda plaze. Sli jsme daleko az za polnacku. tam si nasli placek mezi textil rodinou a rybarem. okolo seste se vylidnilo a mohli jsme se venovat sobe (super!). Plaze a cesty podmaceny, voda kalna a kdyz vylezete tak mate takovej sliz nebo slem. po pisacich v jiznich cechach jsme zklamani.
Děkuji, je to tak. Bohužel čcccccccccccccccc
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, někdo na pláž? Jedeme s přítelkyní a máme chuť zlobit. Přidá se někdo? Preferuje 25-40, upravené, bez pupku. Dejte vědět.
Ahoj. V kolik hodin půjdete dnes na Dářko. Je mi 37, 81 kg......Milan
No chlap co celou dobu seděl na rybářském křesílu a čuměl do vody. Skrz ty břízy jsem zas tak neviděl, že bych viděl udici. Zkrátka chlap, co seděl na rybářským křesle, pracovně mu říkejme "rybář" :-). (jako potencionální voayer si vybral blbý místo)
Ahoj, bude dnes někdo na pláži? :)
je tam hnusna voda,jsem tam byl pred par dny s pritelkyni
Někdo nějaký den teď v týdnu na Velké dářko?? Nejlépe pár. Jak to tam aktuálně vypadá. Nebyl někdo. Díky za info.
Zrovna tam jedu. Co vim z poslednich dnu, voda ujde, par mist na lezeni se najde. Akorat ti komari, hlavne vecer...
Přidá se někdo na nudapláž. Už tu jsem a je tu dnes nádherně. Voda už opadla
Vazne? Tak snad pristi tyden dopreje pocasi a ukazeme se tam :)
Razim tam snad v týdnu ! Super místo
Chci se tam dnes ukázat. Přidá se dneska někdo???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobry den dnes par na pobíhání rad bych se přišel podívat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, rádi by jsme zítra odpoledne vyrazili na Dářko, ale když jsme tam byli naposledy bylo tam moc vody a malý plácky byly zaplavený. Nebylo skoro kde ležet. Jak to tam vypadá teď? Dá se lehnout do písku za hlavní pláž, nebo je to pořád všechno pod vodou?
Je to lepší, ale jak to bylo loni, to zdaleka není....*443*
Škoda, partnerka je v práci. Mohl bych jedině sám, ale chcete jenom pár.....*443*
My tam vcera byli.. nejdriv na te vetsi plazi, ale tam v te skupine lidi nic neslo. Tak jsme se presunuli kousek vedle a milovali se tam. Někdo nas pozoroval, ale nevadil nam. A kousek vedle byl dalsi nahy pár
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chodíš na Dářko? Vvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Chodim na Dařko, je to tam fajn když tam není moc lidí a moc vody 🙂
Ahoj, nevite nekdo, jak to letos z jara vypada na Darku? Hodne/malo vody, zatopene/nezatopene placky atd.?
Odpovim si sam, neb tu prave jsem :) Hlavni plaz v pohode, par malych pisecnych doprava uz mene. Peklo je se sem skrz les dostat, pze od te tezke techniky jsou vsude hluboke a siroke brazdy plne vody a bahna.
Jsi tam sám, či tam již nějací netrpělivci též s tebou jsou?
sam, preci jen dost fouka a teplo teda neni...
jj, ta Vysočina....*24**24**24** (upraveno)
Tak dnes a zitra to rozhodne jde, pisek, suchy, trava mene...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bylo něco fčera??? Dost foukalo......
ale je tu krásně, i teď navečer
Mrkneme se tam zítra dopoledne. Má být sice pod mrakem, ale pokud nebude pršet, tak to neva. *16*
Ahoj kde je nejlepší místo na dovadeni ? Chceme tam zajet s přítelkyní tak prksim porad te kde je nejlepší misto a nejlépe kdyby jste měli gps soradnice , diky
Ahoj, tak dejte když tak vědět jak to tam vypadá :-)
Byl jsme tam, a je to tam v pohodě;)
A třeba jiné místa jako Medlovský rybník. Tam nikdo nejezdí?
Ahoj všem, chceme se zeptat jak to vypadá na Dářku. Bývá tam teď hodně plno, nebo se dají najít volná místa za hlavní pláží s trochou soukromí. Minulý rok byl k pláži hroznej přístup přes les, je to lepší nebo se musíme zase přebrodit přes bahno? Díky za info
pres bahno nemusite, je ho minimum, cesta je opet lesem, trochu rosti a drevena stepka po kaceni… ale v pohode se to da i v zabkach. Co se tyka soukromi, je to horsi, protoze krome hlavni travnato-piscite plaze jsou uz jen 3-4 mista tak pro jednu dvojici - vody je vice, tak je toho pomerne dost zatopeno napriklad oproti stavu pred dvema lety
zkuste nudapláž na Křetínce, občas tam také jezdíme

Pujde dneska někdo na nuda ???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Psal jsem ti zprávu nebo je tu někdo jiný kdo zajde na nudu?
Dnes odpoledne bych klidně zašel
taky mam v planu zajit dneska :) ale uvidm jak natom budu vpraci
Jak to tam tedy vypadá? V jakém stavu je hlavní pláž +malé okolní. A kolik tam je zhruba lidí. Díky za info. Taky se tam chystám
Rád bych ještě někdy potkal týpka, který se přijel včera večer vykoupat na Dářko a byli jsme tam tou dobou sami. Škoda, že byla taková zima.
Příspěvek byl smazán.
... párkrát jsem na dářku byl a vždy jsem tam viděl jak se tam muži schází s dalšími muži za účelem sexu, šmírování ostatních a všeho dalšího...
Příspěvek byl smazán.
vypada to ze tam chodis ty chlapy sledovat jo laska je laska
Kde je na Křetínce nudapláž?*9*
SZ. Hezky den. …….,…………… ………….. (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj chystáme se tam příští víkend do jakého kempu jaky nám doporucis nikdy jsme tam nebyli da se tam něco zazit jsou tam nějaká místa vyhlasena na sex atd.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jestli to bylo na hlavni pisecne nuda plazi a meli kola, tak nebyli mistni (pan se mne ptal na cestu) a pustili se do toho zrejme hned po mem odchodu… Moje skoda, ale aspon jsem nezmokl ;)
Pani mela moc pekna prsa a vesely kukuc :)
Slečna/paní, které se nechce samotné a uvítala by parťáka?
V úterý dopoledne kdo se chystá na nuda.
Ahoj, pomalu nám snad začne jaro, chystá se někdo omrknout, jak to vypadá na Velkém Dářku?
Ahoj taky by mě zajímalo jak to tam aktuálně vypadá ?
Ahoj vypada to tam v pohodě vody je min takže pláže jsou
Ahoj zajde někdo se mnou na nudaplaz jeste jsem tam nebyl a rad bych nesel sam. Je mi 21.
Člověče už si plnoletý můžeš klidně jít sám.
Přesně;) je , nebo planuje dneska jit na darko ?
Ahoj dnes nekdo na nudaplazi? ovete se kdyztak
Ahoj, někdo příští týden na nuda má V. Dářko v dopoledních hodinách? J+V
moc rád s vámi vyrazím, pošlete kdy, kde , v kolik

Už se tam dlouho chystám, tak proč ne dopoledne...
Chystá se někdo zítra na nudapláž??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,vím nesplňuji vaše požadavky,chtěl bych se jen zeptat.Jak to vypadá na Dářku,v úterý se tam chystám na výlet. Teda jestli tam chodíte pravidelně :-) Děkuji za odpověď
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak píšete. Voda opravdu super a zatím celkem klídek.
Zítra se tam chystáme .tak uvidíme
Zítra už bude zřejmě nic moc počasí *10*
Rád se s vámi seznámím. V kolik tam jděte
Foto pošlu. Máte tam místo kde se sejdeme......v zadu v rákosí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je teď někdo na darku ?🙂🙂.....
Ahoj, od zítra má být hezky zase, chystá se někdo?
Ahoj jak bude hezky, tak bych rád zašel.
Chystam se ve čtvrtek a patek a o víkendu Pasohlávky merkur*4*
......a proto píšeš do fora "VELKÉ DÁŘKO".......aby jsi všem dal vědět, že ty na dářko rozhodně nejdeš..!!!!.*23**23**23**23* (upraveno)
Aaa pan chytrolin se zas ozval *23**24**24*
Na rozdíl od tebe umím číst.... učivo ZŠ......*389**389**389*
Půjdu ve středu odpoledne, možná hned po 14. hod.
Ahoj, ano chystám se, vy pujdete ?
Ahoj, teď jsem tam byl a super. Zítra jestli to vyjde jdu znovu.😉
ahoj, rad bych se zeptal, jak to tam funguje, kde parkovat kde ne, jak vypadá přístupová cesta, budu v blízkosti Dářka a rad bych se tam zašel podívat, zaplavat, pokecat a nechce se mi tam moc bloudit, předem dekuji za odpověď klidně do zpráv 😊
ahoooj, v sobotu nebo neděli se s přítelkyní chystáme na Dářko, nechystáte se také? Máme to celkem daleko, tak abychom tam zažili alespon nějaké vzrušení :-)) díky
Dnes někdo navečer na Dářku 😊?
Půjde někdo dnes? Jsem pro cokoliv
dnes jsem tam byl poprvé a super to bylo
Co jsi tam zažil ? Opalováni, koupáni nebo i sex?
Chystáme se ve čtvrtek,,jak daleko až chodíte nebo kde to je nejlepší
Nějaký pár,nebo žena na reálné setkání ještě dnes?
Na ty první větší pláži je to dostačující,užil jsem si tam parádně
Ahoj muzeme so domluvit zitra tam budu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobrá odpověď *3*
Na Dářku není nuda nějak ohraničená - Prostě dojdi a tam, kde končí plavky, si najdi nějaké místo pro sebe. Co je blbý, voda u pláže je dost mělká a čím dál ke Karlovu, tím mělčí. Než se dá plavat, půjdeš tak 30 - 100 metrů "po svých".
Jdete někdo v neděli na nudapláž??
Jdu dnes na cely den, jsem uz na ceste
Škoda že na Dářko chodí převážně jen chlapy:-) Bylo by pěkné kdyby se našla i nějaká "odvážná" žena co by se přisla jen tak vykoupat bez plavek:-)*6**6**6*
...noa že by jsi nějakopu přivedl????!!!!
Někdo teď?jsem pro cokoliv. ...
My tam ale na rozdíl od tebe, většinou jezdíme ve dvou.....*24*
No ty určitě 😂😂😂😂 😂😂😂😂😂.............
Zítra budu od rána na Darku kdo by měl zájem honím kourim nastavim poznáte mě podle barevného pruhovaného slunečníků
Chystá se někdo o víkendu vyrazit? O víkendu se chystám
Dnes někdo(par),co by rád diváka?
Někdo teď Velké dařko? Jsem pro cokoliv . .
Ahoj. Otazka pro toho kdo chodi pravidelne: Byva v patek hodne lidi?
Letos jsem tam byl jen 2x a vzdy mimo "vikend" a byl tam klidek.
Dnes se mnou ale jde i ma zena a ma obavy aby to na ni nebylo na poprve moc :)))
Ono nejde ani tak o to jestli je pátek nebo sobota, ale spíše jaké je počasí:-) Dnes tipuju že tam bude dost lidí. Ale zatím jsem neměl nikdy problém tam nějaké místo najít:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Super napiš mi prosím zprávu kde tě tam najdu
V kolik tam budeš?a kde tě tam najdu?
Jsi na DÁŘKU? Rád se přidám a pokecam
Příští týden má být hezky vyrazíte ?
Ahoj, byli jsme tam s manželkou ve středu odpoledne. Super počasí, teplá voda. Několik párů a jedni i s dětmi. Pohodová atmosféra a i cesta lesem byla úplně v pohodě. V pozdějším odpoledním čase si to tam jeden pár rozdával a paní krásně vzdychala a to jen dokreslovalo tu krásnou atmosféru celého místa. Manželka sice tvrdila, že to s ní nic nedělá, ale bradavky a mokrá pipinka říkali něco jiného *3* Můžeme návštěvu jen doporučit…
Diky. Dnes jsme byli a tolik lidi jsme opravdu necekali :)) k zadnym hratkam nedoslo (prislo nam to nevhodne vuci ostatnim) ac jsme byli na "vedlejsi" plazi tak i tam bylo lidi dost. Ale cestou k autu jsme si to vynahradili a poradne si uzili v lese.. az v aktu nam doslo ze je na nas videt z cesty..snad jsme nikoho nepohorsili :)))
Chystáme se, že v neděli odpoledne se tam dle počasí zastavíme. No, uvidíme jak to vyjde a jestli tam zase k něčemu dojde *75* *4* (upraveno)
Jestli bude v neděli počasí tak tam vyrazím také.Tak se tam třeba potkáme. Nebojte rušit vás nebudu😉
Já tam byl až po 18 hodině a bylo tam už docela volno 😀
Třeba se tam potkáme. Opravdu záleží na počasí. Dost se to porazilo a zítra má být snad jen 20 stupňů. Posledně jsme tam byli do 8 večerní a ani se nám nechtělo domů *243*
Ahoj, kdopak je teď na darku ?
Teď jsem se vrátil😉 Bylo to tam dnes opět super. Zase asi ve středu.
Dnes jsme byli, ale až pozdě. Podařilo se nám dorazit až ve čtvrt na šest. Bylo tam nečekaně víc lidí, ale na hlavní pláži ne, tak jsem zůstali tam. Bylo to opět fajn, ale o půl osmé už nás vyhnalo chladno… Počítáme, že tento čtvrtek se tam zase objevíme.
Dnes to bylo na Dárků zase super😉 Tak zase ve středu, budu rád když se někdo přidá😉
Kdo byl včera na Dářku, tak si to určitě užil jako my. Odpoledne se vyčasilo a sluníčka bylo dostatek. A kdo vydržel, až do 7 večerní, tak si to mohl užit ještě o něco víc… (upraveno)
Objeví se tam dnes někdo? :) .......
Ahoj jsem teď na dářku je tu ještě někdo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo dnes odpoledne kdo se ke mě přidá?jsem pro cokoliv
Nějaký pár dnes navečer?
Ahoj, jste to vy vzadu u rakosu ?
Včera byly dva páry kousek od nás hlavní znamení je že jedna žena měla zrzavo červené vlasy a byla krásná a zralá
Včera jsem si to tam moc neužil:-) (upraveno)
Děkuji za lichotku,vlasy mě vždy prozradí 😉Z. (upraveno)
Bylo to krásné odpoledne, jen škoda že večer pokazila bouřka *12*. M. (upraveno)
Dnes by bouřka být nemela:-) Dorazíte?
Bohužel na dnešní den již máme jiné plány. M.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přidá se ke mě někdo jsem na darku.
Čau a kdy zas vyrazíte na Dářko?
Zitra večer bude někdo v kempu na Darku??
Te o víkendu se chystám na Dářko. Bude to asi jedna z posledních příležitostí:-)
Snad zítra bude počasí rád bych vyrazil. Kdo tam bude tak napište
Dnes to vypadá asi na poslední letošní koupačku:-)
Taky to tak vidím.. odpoledne asi vyrazím ale na koupání to už bude asi studený
Třeba zahřeje nějaký pohled na pěknou samičku:-)
My byli včera odpoledne a voda už docela studena
Dnes je to tu super a voda mi nepřijde studená:-)
Dnes musím říct na Dářku super,slunce svítilo o závod,jediný co narušuje pěkný chvíle je pupkatej pán kterej se nekoupe ale leze ve vodě jen po kolena ruce na pupku a čumí a čumí aby mu náhodou něco neuteklo,tímto pána zdravím a trošku rozumu by neuškodilo.
Vypada to, ze dnes bude dopoledne hezky. Sice zadne koupacky, ale lehnout na deku a nasat slunecni paprsky by nebylo spatne. Nebude tam nekdo z amateru? Mam chut tam jit a zakoncit letosni sezonu prijemnou honkou na slunci v ustrani *22*
... Ty vole na kolika místech budeš ležet..??? V Brodě, na Dářku..... co tam máš dál..?
Zalezi na okolnostech pokud se tu s nekym domluvim. Ale to by ti doslo pokud nejsi kreten
Neotravujte neustále s tím honěním na nudaplážích,je to trapné a nevhodné.
Nikdy by me ani nenapadlo honit kdyby tam byli lide. Bylo to myslene tak, ze pokud se tu najde nekdo se stejnym umyslem, tak se tam potkame a zajdeme nekam dal od plaze abychom nikoho nerusili
Super,tak k tomu honění v podstatě ani nudapláž nepotřebujete.
Neni tady pan ktery byl dnes na Darku a smiroval me pri masturbaci?
Ahoj nechystá se dnes někdo na pláž ?
Ale holky tam nebudou. A to mě pak nějak nebere:-)
Dneska kolem poledne+ na okukování....
jj, z jižní moravy až na vysočinu.......a to se vyplatí....*22*
Dnes už to na koupání nevypadá:-) Ale z té pláže jsou moc pěkné západy slunce, beru foták a budu to fotit. Tak kdyby někdo chtěl vyfotit tak dorazte:-)
Ahoj, tak jak by jste zhodnotili tento rok? místo, voda, zážitky atd. Za mě absolutní spokojenost až na někdy málo místa na ležení
Ještě není konec,chystám se když bude babi léto zajet pohonit,pokoukat...
Ve středu má být babí léto,zajedu na Dářko se trošku poslunit nahej a pěkně si pohonit péro,pokud se chce někdo přidat at navrhne čas,já navrhuji okolo oběda
Bude tam zitra odpoledne nekdo odtud? *52*
Možná bych zajel,co je v nabídce?
Dnes je krásně,zajedu na Dařko se poslunit,můžeš se přidat
Nechce jít někdo v neděli na Dářko provětrat je.?
Dandick19všichni neslibuji že přijedou astejne nic,to znám jako ulhanec LUCIUS1231
Dnes je krásně,to by se to honilo na nudapláži
A budeš tam dnes honit? :-) Dojel bych
Dnes už mám jiné plány ale zítra by to šlo
já bych šel možná v neděli pokud bude takhle hezky
Zítra okolo oběda budu na Nuda na Dářku,už se někdo hlásí tak tam sam nebudu,přijďte pohonit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
bigpet A proč to sem píšeš?jestli se nudíš tak jdi něco dělat *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes nebylo pěkně ale zítra bude krásně,okolo 14h budu na nudaplaži,snad nebudu sám.
je tu někdo z této komunity kdo by se rád nahotil i teď v zimě a ví kde?
No,v sauně🤣🤣🤣🤣......................




Kdy začnete chodit na nudu? já už se nemohu dočkat. Jak se zabavíte takhle přes zimu?
Koupací sezóna 2023 na Dářku zahájena. Voda nepatrně studená, ale už se dá i chvilku plavat.
Jak to vidite o vikendu. Potkame tam nekoho? ;)
Též plánujeme cestu na Dářko, ale musí vyjít počasí.....
Možná mě. Počasí má být konečně hezké, škoda nevyužít.
Ahoj, mám v plánu tam vyrazit tento víkend:-)
Dneska super koupání na Dářku. Voda už teplá a ještě celkem čistá.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na Vysočině je míst jen pár: Dářko, lomy u Lipnice, jezírko u Stonařova. Borovinka v Jihlavě asi už moc nefunguje. Aktuálně má koupatelnou teplotu jen Dářko, lomy budou ještě pro otužilce.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak pokud jsou ty frndy pěkné tak jistě nikoho nepohoršíte:-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
:-) Mě už také 20 není a to už dlouho:-) Dorazte na Dářko. Je tam i dost soukromý
Rozumného člověka nahota nepohoršuje. Slídiči, honiči a jinými otravy se určitě nemusíte zabývat, to udělá manžel *3**3**3*
Já bych šel máte rádi smiraka.. rád koukám a honím si
Dobrý den bude někdo sexsovovat rad se přijdu podívat
Jestli tady je pan ktery byl dnes na Darku, vysoky, sediva bradka a lezel vedle potetovaneho muze, tak ti chci jen rict, ze mas uzasny pero! Nemohl sem odtrhnout oci
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Kdyz uz chces do nekoho rejpat a oslovujes ho, tak alespon spravne opis jeho nick. To bys mohl zvladnout i s tvym IQ rovnajici se dnesni aktualni teplote. Verim ti! Das to!
Zpet k veci- to, ze pises, ze si jezdim natahovat nudlicku k CD a v naslednem odstavci pises, ze se na zadnou smluvenou schuzku nedostavim je pri nejmensim na povazenou.
To, ze jsi zapskly homofob, ktery si potaji doma honi na WC tady uz vsichni dobre vime, ale, ze jsi az takovy kokot, ze protirecis i sam sobe je teda novinka. No ikdyz…
Vis co ty Jirkoparku? Bez si ho dnes znovu, uz po ctvrte vyhonit, zacinas byt zas dost nudnej. Cus *21*
Jirkaparek to stejně nepochopí každému je pro smích 🙂
....i bez Jirkyparka bylo na Dářku dnes fajné.....
Jinak dnes po poledni budeme s manželkou na Dářku a určitě něco podnikneme, budeme mít dva paddleboardy...spíš až dal za nuda....není problém z diskrétní vzdálenosti jukbout....ona přítomnost jiných nemisí.....🍀
Ahoj bude zítra někdo na nuda............
Jestli vyjde chvilka, tak ja zajdu nekdy po poledni.
Zastavil jsem se tam taky.. voda byla fajn..
Ahoj...............bude tam dnes někdo?
(upraveno)
Ahoj bude dnes par na podívanou při sexu rad se podívám
Tak jaký byl včera sexík...??? Viděl vás tam vůbec někdo??? Byli jste tam????? Snad ano, umíte přeci držet slovo... oproti paní Heppy grepyové....*4*, která byude spíše paní Colombová.....*389**389*
Jirkapar K čemu je dobrý do každého rejt v kazdym vlakně??každý ať má svoji orientaci jakou chce,děláš tu ze sebe vola.
....on už neví, do koho by šel....😢...není tak dlouho, co se obouval do mě, že nedržím slovo....A pokud otázka, jaké to bylo patřila mě, bylo to super, a sami jsme taky nebyli....🤟
Jirkoparku, kdybys nebyl takovy dutohlav a nesral se porad do kazdeho, tak ti klidne poslu fotky me pani Columbove z nudaplaze Darko. Ale, ze jsi, tak dostanes leda lepaka :))
No protože žádná není.....*389***389**389*
Tak to kdybys chtěl poslat její fotky mě, místo tomu rejpavýmu individuu, byl bych rád a rád bych se podíval;-)
Happy grepy, máš ji fakt krásnou, nádhernou, s ní by se parádně šukalo
Ahoj,jé já bych se také podíval na fotky paní "colombové" z dářka ;-)
Nebo se zeptej nicku “primasex”, je to stejny dutohlav jako ty a i pres jasny signal, ze nechceme obtezovat, nas z pro nas neprijemne blizkosti sledoval pri sexu na plazi.
Příspěvek byl smazán.
Nebudes tomu verit, ale bisexualita je bezna vec. To, ze tobe se postavi jen u poradu Jaromira Soukupa a u toho cucas zvetralyho Branika opravdu neni nas problem. *21*
Zítra se chystam na Dářko ,bude tam někdo?
Já zašel dneska kolem poledne. Trochu fouká a jsou vlny, ale jinak příjemná voda.
Dneska jsem se zastavil na Dářku. Příjemná voda, krásně jsem si zaplaval. (upraveno)
Hromadná soulož pořádá někdo
Našel by se pár nebo žena na nuda na Dářko příjemný pokec a třeba něco lechtivého ?
Budu dneska odpoledne cca kolem 16.hodiny
Ve čtvrtek plánujem (6. 7 vypadá počasí) zajímají nás jen páry, nic jinýho.Ozvěte se ať sladíme místo.
V sobotu nebo v neděli budu s kámoškou na nuda , ona 26 , kdo chce tak mu tam rovnou vykouří může být i více , jenom nepolyka , klidně pište a kdyby bylo více lidí tak uděláme časový harmonogram , budem tam od 8-21 hodin , prvního kouří mě
To jestli v sobotu či neděli je vcelku zásadní.....nebo že by oba dny?...*24*
Jsem teď na Dářku.Budu tu do 18:30.Vykouril by mě zde někdo?
Ahoj,jde někdo dnes po obědě na Nudu?
Možná zítra. Dnes počasí nic moc, budou asi přeháňky.
Ve středu by tam mela být nejaká akce. Ja pojedu určite. Kol 11 tam budu do vecera.
Akce ? Doufám, že nic hromadného. Mám rád klid.
Asi ne. Nejaka transka pry bude hulit. Kouknu a uvidim.
Díky za varování, tuhle atrakci s radostí vynechám.
Někdo teď na nuda jsem pro cokoliv . .
Já tam budu zítra tak od 11hod.
Ahoj, půjde dneska někdo? Jak vypadá počasí? Na jihu prší a odpoledne budu mít cestu kolem, stavil bych se si zaplavat. Přidá se někdo?
Počasí na Žďársku by mělo být dneska OK. Možná zajdu.
Taky si tam jedu dnes prohrát tělo a pohrát si s pérem.
Kdyby někdo chtěl dojít pokecat tak jsem už tady, fouká, ale jinak fajn. Zn. Mám delší vlasy.
Tak už se ten gey club rozjíždí i na Dářku...Tak to je začítek konce ....!!!*329**329**329*
Jak často tam býváš s tvou ženskou?
V podstatě pokaždé když jedeme......
Ale on ji má jen imaginární :D. Je to specialista na vymýšlení a psaní debilních komentářů :D.
Bude zitra dopoledne na Darku nekdo odtud?
Ahoj, uvidím jak bude čas. Snad to vyjde... máte nějaké oblíbenější místo?
Možná kolem poledne na rychlou koupačku
My budeme možná dnes odpoledne. Počasí vypadá slibně *24*
Možná se tam také objevím na chvilku, osuška Amatéři a přilba v ruce, přijedu na motorce
Tak bohužel nastala změna a nestíhám
Rád bych vyrazil o víkendu konečně.
O víkendu moc lidí. Teď je tady pohoda a klid…
Je tu nějaký pár co by s námi tento nebo příštý týden chodil na nuda? Přijde nám že tam jsme jen mi a pak samí muži:-)
Jeden tu je - my. Minulý týden jsme byli 3x a také jsme měli pocit, že kromě nás a jedné rodiny s dětmi tam byli už jenom chlapi *3*. Bohužel o víkendu jedeme na dovolenou, tak budeme na Dářku, až po 5. srpnu…
Je dnes někdo na Dářku nebo to plánuje?
Dneska na chvíli vyrazíme na Dářko. Budeme na pláži za tou břízou. Tak jestli někdo chce může se přidat nekdy po 16 hodině do večera
Jaké to včera bylo pod břízou ???????*4*
Dorazite dnes nekdo na Darko? Snad uz slunce bude hrat ;)
Jsme tu a okolo jen důchodci, skoda
No ono by to chtělo avízo trochu dopředu. Obzvlášť když je první den trochu tepleji.....*24*
Jsem tu a je tu krásně, voda akorát.
Možná v sobotu a / nebo v neděli.
Ahoj/ //někdo tedy nejlépe úplně pohodový par v pátek na Dařko par 40/50 na pokec, natočení a relax /on 52 ona 43 plnostihly pohodari
Dneska někdo na Dářko ? Voda 24, vzduch osvěžujících deset a občas sprchne. *3*
Ahoj, bude nekdo na Darku kolem 19:30?? Chystam se tam prespat.:)
V šest Ti vyhlásím budíček 🤣🤣🤣
Ok tak jsme domluveny!!;) jsem zvedav tedy….
Bude zitra nekdo na Dařku? Zajel bych. Na nuda.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Je tam hodně lidi a co převažuje
Byl jsem dneska kolem páté. Voda teplá, lidí akorát.
Zašel jsem dneska kolem poledne. Voda teplá, na pláži většinou "štamgasti" a nějaké rodiny s dětmi. Lidí pár, místa spousta. Ani se mi nechtělo na odpolední ...