Chci aby manželka kouřila

Vždy tajně

Rád bych kdyby moje manželka kouřila jiného a kdyby občas přišla domů vystrikana, ona nechce, poradí někdo? Nebo aspoň kdyby ji vzrusovalo jakji někdo v přírodě tajně sleduje jak mě kouří a pak si to děláme, nevím si rady
Můžeš si s ní o tom promluvit ,říct ji svoje touhy ,ale do ničeho ji nesmiš nutit. Sama se musí rozhodnout jestli ano ,nebo ne a pokud řekne ,že ne ,tak bohužel s tím nic nenaděláš. No a pokud budeš tlačit na pilu ,bude to horší a dosáhneš pravyho opaku.
Mne by stačilo kdyby kouřila mně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechtěl bych takovou která kouří cigarety a nekouří ocasy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hlavne netlacit na pilu. Jinak hezka predstava
Nevím ti hele nech si nárůst koule já bych ženu poslal na místě do prdele, kdyby přišla někým jiným opichana a ještě by se mi tím pochlubila. Takže začni se chovat dle běžných standartů a né jak submisivní nicka.
To, že někoho vzrušuje, když jeho žena souloží s jiným mužem, neznamená, že musí být submisivní nicka.
Proč by se měli všichni chovat podle běžných standardů? To že se někomu tohle líbí ještě neznamená, že je submisivní nicka. To spíš svědčí o tom, že jsi netolerantní ignorant.
Přesně tak, mě by se taková představa taky líbila a věř, že ve vztahu nejsem ani náhodou sub nicka.. *329*
Tak už vidím jak se v hospodě pochlubíte jak Vám támhle Tonda Flinta ošukal starou líp jak vy, že z ní tekla mrdka jak přišla domů a vy jste z toho měli radost. Upřímně se Vám každej vysměje, že ještě dobrovolně si necháváte nasazovat parohy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Do hospody nechodím byl to jen příklad, spíš mě doopravdy dostává kolik lidí se tu pozitivně vyjádřilo k tomu, že by jim někdo píchal protějšek.. Když mě osobně to přijde prostě i z většinového hlediska jako poraženecké. Ikdyby mi to přítelkyně nabídla v opačném směru tak s tím nebudu souhlasit.

A ignorant je ten co tenhle příspěvek napsal, když není schopný respektovat to, že jeho žena mu chce být věrná a ne se nechat vystrikat jinde a pak jít s usměvem na tváři ke svému muži.

Skoro bych i řekl, že je tady
*ze je tady větší procento uchylů než normálních lidí. 😀
U párů je to v dnešní době čím dál oblíbenější forma experimentálního spestření sexuálního života.. Rozhodujícím faktorem nejčastěji bývá samotná žárlivost a občasné nabývání pocitu z přesvědčení, že je partnerka pro ostatní muže zcela nekompromisně žádaná a neskutečně rajcovní byť v neposlední řadě i pohled na ni uvolněnou a vzrušenou při samotném sex. aktu..
Málokdo si uvědomuje, že tahle (hra, praktika,kanda-úchylka) to je fuk..., ve vztahu vyžaduje a zároveň odpovídá obrovské síle maximální důvěry a zároveň je to jedna z největších prevencí proti nevěře..
Důvod, proč to tu teď vůbec píšu je už jen pro ten velký neskutečný PARADOX, že se tu používají výrazy jako sub-nicka, jak by to většinu z vás ponižovalo apod., ale, že dnešní realita je "bohužel" taková, že polovinu frajerů nejen tady bez rozdílu společenské nebo finanční vrstvy jeho vlastní manželka-přítelkyně prakticky podvádí, když ne pravidelně, tak ale minimálně jednou, ačkoli všichni víme, že chuť zakázaného ovoce je mnohdy nevyspitatelna a dal a dal... a z tohoto úhlu pohledu si myslím, že je to věc opravdu k zamyšlení..
Díky 😉🙂🙂
Teda Tomáši ty máš ale starosti.*6*
Pokud ji to nebere nic s tím neuděláš. Mě taky nebaví sex s člověkem kterého neznám a nemám k němu žádný cit. To je prostě povaha.
Moc děkuji za odpověď, zřejmě máš pravdu a nechám to být, hezký den
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jo jo třeba už vykouřila takovejch čuráků że se ti o tom ani nesnilo.
Kup jí sparty ve tvrdým😅, nebo jí ho prostě narvy do huby!