Moravskoslezsko okoli Ostravy

tipy, rady, pribehy

Nazdar, lidí žijící v tomto kraji. Chtěl bych s partnerkou tip na nějaké pěkné místečko v ostravě nebo jejím okolí. Kampak chodíváte vy?má nějaké místečko kde nechodí moc lidí ale je šance se tam nechat nachytat? klidně i místo kde nikdo nechodí a je to i dále ale dá se tam zajet autem ...hmm?
Ahoj lidi neznate nejakou nuda plaž v okoli ostravy ?
no jasne...na sterkovne jsou dve... pak Olešná ale to je spíše pro honiče...Petřkovice
Jak to vypadá na Olešné? Chodím běžně na štěrkovnu,ale když beru sebou přítelkyni,je tam za chvíli nadržená a chce to,ale tam to nejde,je to slušná pláž a jsou tam i děti. Ona by chtěla si na nějaké pláži zašukat a nejlíp kdyby byl okolo nějakej honič ,to se jí líbí když se na ně může dívat a mě to nevadí,sem Bi
ahoj kdy tam budete přišel bych se kouknout
ahoj kdy tam budete přišel bych se kouknout
Ahoj nechodite ještě někde že bych přišel se na vas podivat
A nekde v lese prisel bych okoli f-m
ahoj,já chodím v létě k řece odře v ostravě od svinova po polanku a mám tam místa kde mně vidí jen ten komu se chci ukázat a šmírují mně dívky,ženy i kluci, někdy se i někdo chce přidat tak se pak opalujeme,koupáme i více
tomu sama nevěřím... že tam honíš a všichni by se k tobě nejraději přidali...
Ahoj, nezajdeme spolu k vodě?
A kde? Taky chodím od Svinova po Polanku
Ahoj, bydlím na Pískových dolech, rád se k tobě přidám.
snagg@centrum.cz
a co nějaké lepší místečko...někde kde nechodí šmíráci,hm?většina z vás píše kde chodí šmirovat... ale mě by zajímalo nějaké pěkné místo kde vás sice možná někdo uvidí ale nešmíruje a nehoní si ho za stromem.... co nějaký zatopený lom nebo tak?
a co kvečeru u odry je to tam skvěle napiš mi jo 1010pavel@email.cz
Zatopeny lom je kousek nad krasnym polem...nebo vykleky...a tam je to fajne
Kde je zatopeny lom nad krasnym polem?
Ahoj , a ty o něčem víš ? Tak mužem vyzkoušet *58*
Přesně,je to tu sam šmírák,buzna a užít si fajn relax někde ani nejde...
Přesně,je to tu sam šmírák,buzna a užít si fajn relax někde ani nejde...
Jsem pro lom a zanam jich dost tak kdyz budes chtit tak spolu muzeme zajet a poznat se.
Ahoj a co dnes na real. Vyskovicke Tune? Už tu sedim na rybach a večer se blíží. Marek 605976306
Ono je lepší to sem nepsat protože pak by se z toho stalo to co nechceš.
do skotnice na hončovou hurku tam skoro nikdo nechodí já tam byl už 4 krát a zatim nás tam jen jednou nějaka žena nachytala ale přidala se k nám jinak pokaždé když jsem si tam byl i jen vyhonit tak nikdo
Tak takové místo by mohlo být v Třebovicích u splavu za mostkem (autem přijedeš až k mostu a pak asi 500m pěšky)
Tam chodim honit a doufat ze nekho nacapam a prudam se
Máte někdo v galeriích foto z hlučínské štěrkovny? Nebo nevíte o nějakém odkaze, kde bych mohl vidět okolí??
Ahojky, tam jsou to super místečka, doporučuji. Hlavně na straně u řeky.
Ahoj! Potřeboval bych chytit za ruku a trochu tam provést ;-)
Já se jinak sám bojím...
Budeš na Hlučíně tuto sobotu nebo neděli a kde? Rád se přidám jestli mužu
Ahoj krasko neukazes mi nejake mistecka
kdyby se našla nějaká kočka na letní nudi na hlučíně ozvěte se :-)
Naše místečka jsou v lesích u Děhylova a na Morávce ;-)
Ahoj nechaly bys te se smirovat
nejaka holka co by se mnou zasla na nudaplaz v ostravě?
Chodí někdo onannovat na nějaké klidné místěčko v Karviné nebo okolí? Rád bych někoho přistihl nebo byl přistižen:)
Hoj já bych taky zašel
Chodim na Karvinské moře honit do Darkova
Muzem se domluvit,jsme par z karvine
ahoj co takhle sledovat se navzajem taky par
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj byl jsem tam v nedeli lidi dost napis kdy tam prijedas Ja bych prijel na hlave nosim bilou cepici jsem stihly opaleny.Jarda
Může být i žena???????????????
ahoj co třeba dneska navrhni kde a v kolik čauky
zdar chlapi....nebude v sobotu někdo někde honit? že bych se koukl a docela rád i přidal....
A co takhle okolí Kopřivnice, NJ a dál? Kromě Větřkovické přehrady. Na nuda nebo se jen tak opalovat jsem zatím nebyl ale rád bych, ovšem ne sám...
Ahoj ja už začal jezdit ale neměl jsem ještě štěstí na honice antosky vypadají dobře ale ta druhá je je malá ale taky slušná jsem honic a taky se chci nechat nachytat
A co okoli bruntalu nikdo?

já u Bruntálu - ale místo neznám ...
Jsem honic Krnov Bruntále nic není
Ahoj. Rád se s tebou sejdu a podívím se jak si ho honíš....
Kyjovice´,Zátiší.Z Rudné na Vřesinu a pořád po hlavní cca 9km a tam máš místeček že ti půjde hlava kolem.
napíšu ti kdy tam budu s přítelkyní.Budeš nás nenápadně šmírovat a pak mužeš přijít po tichu až k nám a začít se honit.nic ale víc jo?
Moch bych se taky někdy zučasnit
Nekdo na pondeli da se tam pekne soustat pod dalbicnim mostem
Najde se žena nebo dívka ( i dvě,tři) z Karviné a okolí, které se rady podívají jak v přírodě nahý muž onanuje? Přídadně se předvede dla vašich příkazu?
Frýdek-Místek a okoli někdo na něco real hned ted najdu ja 31/168/65 kdo by mě ošukal třeba i bez spolykam ma někdo zajem ty s autem a chuti někdo na nudipláži olešna kdo mě ošuka
co nějaké krásné tiché místečko našlo by se?
Tak jsem se byl projit v utery kolem Olse v Detmarkach a stal se svedkem krasne mrdacky. Dekuju za moznost pozorovani.
nějaká nebo pár co by se nechali na sebe koukat nebo by se koukli? :-)
kdyby někdy nějaký pár nebo žena...se rádi ukázali,ukázala, byl bych rád za jakýkoliv tip...
Já jezdím každý den na kole a docela často projíždím kolem hlučínské štěrkovny. Občas je tam vidět hezkou holku nahoře bez, nebo sexující pár. Rád se tam koupu nahý ráno, když jsou tam jen rybáři, i když by mi nevadilo se tam potkat třeba s někým odsud ;)
u můžeš to malinko upřesnit kde???? :-)
chceme zajít na Větřkovickou přehradu u kopřivnice,muj přitel mě tam bude šoustat v tom přilehlem lesíku,chce se někdo na nás dívat a třeba si u toho honit?v připadě sympatii vás mužu kouřit a honit.možna se nechám od vás i souložit ale jen s kondomem.kdyby se tam nahodou sešlo par normalních zdravých kluku nebo chlapu s kterými by jsme si rozuměli,nebráníme se ani společné akci na hotelu.tam bych vás kouřila a nechala se od všech souložit,miluju analni sex,sendvič,líbi se mi když mě chlap drží za vlasy a zasouvá mi penis až do krku,ve sprše možny i piss na tělo i do pusy.svemu přiteli ho polykam.vzrušuje mě představa že se na mě uspokojuje víc chlapu najednou.
Budem tam dnes.hned vedle nudapláže.jsou tam místečka.jsou k nim chodníčky s louky.
Kde tam chodíš ty?Ozvi se jo?Máš nějaké šmírovací místo?Popiš a já tam s ní budu chodit.
nechodite nekdo k Odře v Nové Vsi, sem tam jsem tam viděl někoho šukat v autě, ráád bych se díval.
tak se pojd pridat.ve starém městě je kousiček od ostravice hřiště sikovec
ahoj kdy zas tam budete že bych tam přišel jestli bych moch
Hmmm zebych si udelel vylet na kolobezce?
kam chodite na outdorovy sex anebo masturbaci? ze bych se podival?
Ja chodim honit na pumpy wc. Je to pro me vzrusujici kdyz me u toho nekdo vyrusi.
ahoj jedeme v polovině července na moravu někdo s okolí frýdku na výlety nahocení u vody těšíme se
jezdíme na lubinu.nechcete tam někdy s náma?
Rád se s Vámi někdy domluvím dej vědět.
Kam se chodí koupat ženy bez plavek v okolí Poruby,kromě štěrkovny a Třebovic?Rád bych se přidal.
Ahoj hledam 2 i vice paru 2 zeny vic lidi najednou kteri by mne radi pocuraji venku ja muz 40 ostrava pokud budete chtit napiste na komil@seznam.cz
Ahoj kdyby chtěl některý pár mladšího diváka při venkovních hrátkákch rád se na váš podívám popřípadě bych se podle situace mohl i přidat
ahojte, chci zkusit si ho vyhonit někde v přírodě, s tím aby mě někdo pozoroval, ale nevím kde.
odkud jsi?Mužem se domluvit.Vezmu i přítelkyní jo?
tak mi nepiš do zpráv a domluvíme se :)
ahoj odkud si ty mohly bychom se domluvit vzal bych taky přitelkyni mohlo by to byt navzajem se ma sebe divat
ti vole, češtyn je Tvůj kobil co....
Ahoj , chodím mezi Mošnovem a Skotnici , pohoda. Někdy klid někdy rušno . Budu rád když se někdo přidá .
Hledam tady zralou ženu s vyvinutým poprsím...neni podminkov... na popovídání, posezení u kávy a pekne milovani na erotické hrátky.Nabízím i očekávám diskrétnost,zdraví, čistotu ...OV a velmi široké okolí...očekavam dlouhodoby a mileneck
Pokud někdo chce místečko na sex v autě v blízkosti Ostravy nebo Havířova, tak napište do vzkazů, pošlu mapku
pošleš mi prosim tu mapku,byl bych moc vděčny
Ahoj budu rad kdyz mi posles mapku kde se da zajet autem na sukacku. Jarda z Ostravy
Najde se holka která to má ráda v přírodě nebo u vody?Ostrava a okolí
lidi kde se da v OV porube v klidu zašukat v autě nebo někde poblíž díky. Nestojime o čumili...diky
Treba kolem Olzy Vernovice-Detmarovice-Karvina :)
Znám mnoho míst na Novojičínsku, ať už se nechat šmírovat nebo úplně bez nikoho, je toho spousta :) dívky, ženy, pokud máte zájem, provedu vás těmito místy :) stačí se ozvat
NĚJAKA SLEČNA NA DNEŠNI DEN NA PROCHAZKU DO PŘIRODY
V přírodě šukáme furt....... *4*
V PŘIRODĚ JETO PRADA.........*31*
ahoj nemate zajem že bych vas pozoroval nebo šmiroval při šukani nekde v lese
máme zájem.Jezdíš na větřkovice?
kde šukáte,jedu tam.vás vidět a honit se.
Tak mužu přid jako divak ne bo po připadě se přidat mužu vzit i ženu jestli by to bylo pro vas vic vzrušujici pro nas určitě
Ahoj bylo by mozne vas sledovat
to je fajn,kdo vás šmíruje nebo i ......?
Hojky, nahocení v přirodě miluji a už se nám to bliži. Bude hezky!!
Mužeme se domluvit na opalovačku!! :-))
Kam si zajít vyhonit v ostravě. Dnes?
Hojky , tak co , už jsi našel pěkny flek na honění ? rad zajdu
hojky , tak co , kam chodiš honit ?
Ahoj ja te rad nacapam chces li a mas li zenu kterou pak pujcis hm
Ahoj lidi, kde se dá opalovat bez plavek v okrese Opava kromě hlučínské štěrkovny?
U polské hranice za Sádrákem je několik luk, kde chodí jen myslivci a holky se opalovat. No i chlapy jsem tam viděl ...
Ahoj, moc díky za tip, určitě to vyzkoušíme. ;-)
a kde tam přesně ? jsem taky z opavvy a rád bych se někdy podíval
49.95721, 17.89603 dokonce zadokumentované velkým bratrem :-)
A co někdo z F-M.
Chce někdo šmirovat jak pěkně šukam tu svou nezbednou potvůrku?
Ráda se podívá jak honite a co bude pak se uvidí.
ahojte, moc rád. Kde, kdy? Kdyžntak se ozvěte.
ahoj klidne bych se přisel podivat
Ahoj, klidně jak zase budete něco podnikat tak dej vědět.
Ahoj ja bych se taky rad podival jsem z trince je mi 28 a muzu kamkoli dojet
Až se zase budete chystat dej vědět..rád kouknu.
Tak zítra večer budeme v parku u krmelce na lavičce.
Kdo se ozve a bude koukat. Ona se ráda podívá jak honite za stromem.
hojky , napiš až někde budete !!
Hojky.co ještě chodíte do parku *362*?
Ahoj napiš kde budete sukat rad se kouknu
A kdo ví co se stane dále.
;-)
dej vědět příště jak zase někam půjdete
Ahoj všem.V červnu jedeme na víkend do Opavy a chceme se podívat na pískovnu Hlučín.Může někdo poslat pokud možno přesně gps souřadnice kde budeme mít klid na případný sexík?
ahoj , až pujdete honit ven tak nechejte vzkaz , rad se kouknu !!!
a uzky nenapadny vjezd na louku; takovych mist je uz u Ov malo.
Jsou na karvinsku i odvazne divky ci zeny, treba kolem Olzy?
Jezdíme na Větřkovice.Chcete se domluvit?
napiš kdy a já se stavím.Aspoň den předem
Ahoj, řeka lubina, mezi přiborem a mošnovem, mezi Splavy hezká opalovačka!!!
Klídek a pohoda! Super, konečně sluničko
okoli f-m přisel bych se podivat na nějaky par ktery sito rozdava
Ahoj, jedno místečko bych pro Vás našel u nás na Frýdecku. Oplocená chatička cca 2 min od řeky Ostravice. Hospoda 4 minuty chůze, ale přesto blízko. Pokud máte zájem, dá se tu dělat všechno (někdy i v hospodě) :-)

S pozdravem René

Pokud odepíšete, upřesním místo konkrétně.....
Cau jsem na nejakou dobu na ostravici. Rad bych prijel na vasi chatku. Laka me trojka nebo se jen divat a honit. Klidne FO pro vas. Napiste mi prosim.
Tak to musí být nádhera tam souložit.napiš přesně kde to je a já ti napíšu nebo zavolám kdy tam budem.Komu ta chatka patří.Mužem zajít pak do te hospy.když tak pošli číslo na mobil.
Jestli se tam dá šoustat i ted v zimě tak napiš. Milan
Hoj a kde je to místečko na Frýdecku
Ahoj můžeš mi napsat přesně kde máte tu chaticku ze bych dojel
Ahoj..nějaký pár z okolí Příbora ,ktrý by byl rád šmírován?
Ahoj všem,nějaká sympatický pár co rád nahotí nebo se nechává šmírovat? Vždy mě lákalo někoho přistihnout,ale v tomhle jsem panic :).....
Mam zajem. Obcas tama jezdim. Napiste mi
Ahoj kdo to vcera sukal u reky moravky kousek za fm cca v 15:00?nedalo mi to kdyzz sem slysel ty hlasite projevy te ženy a chvili pozoroval s ocasem v ruce
jojo je to supr pocit že Tě muže někdo vidět ! Taky mám sva mista u OV a U Přiboru. Není nad krasné nahé prochazky a u toho popohanět ! Už aby bylo teplo !!!
Ahojky. Znáte někdo nějaké dobré místečko v okolí Nového Jičína, kde by člověk nebyl rušen v autě, nebo na dece?
Mošnov-u splavu-na řece Lubině je tám dost mista pro všechny.
jo tam je krasně , když je hezky jsem tam denně ! pěkne nahate prochazky mezi splavy !!
Ahoj napis kdy tam budes jeto ten splav videt ze silnice
Ahoj, nahoti někdo v Karviné a okolí?...nebo nechá se někdo přistihnout ??
V Ostravě žádná hezká místa nenajdete, je to nejškaredší město v ČR,zajedte si kousek dál k horám.
Ahoj vsem nechal by se nekdo smirovat okolo f-m
Ahoj, u Frýdku Místku nové dvory u Ostravice?
Kde to je? To chce nějaké místo, kde není vidět z cyklostezky a zároveň tam chodí na opalovačku průměrně hezké ženy
Ahoj par co by se nechal smirovat okoli f-m
Právě se válím na Moravce u řeky *5*
Ahoj chodite nekdo na vetrkovice????
Byl jsem tam v So.na kole, zmapovat terén,...autem se tam teď od Kopr.neda zajet. Budu jsem tam ale nenašel, už ale vím kde prý je.
49.6694619N, 18.1278197E

hojky hezké mistečko na opalovačku a další .............
pěkně autem až k vodě ! pohodička 500 metru nahata prochazka , přes tyden tam nikdo není . Vikendy plné na splavech textiláku !
Zajedeš až k vodě. Vytahneš deku a mužete ležet u auta!
ahoj holky znáte nějaké pěkné nudaplaže nejlepe s vašim doprovodem klidně nic víc jen bych rad něco takoveho navštivil ale sam se mi moc nechce znam jedině štěrkovnu kde jsem byl naposled ve 14 na plavkove plaži a se šlapadlem jsem uvizli ještě s kamošem na nuda plaži a ja přes ni musel přejít ať nám odtlačí šlapadlo v tom věku jsem se hrozně styděl stal mi už jak jsme kolem projižděli nezapomenu ty usměvy jak se na mě začly všechny baby koukat protože jsem měl totalniho stojáka a to jsem tama šel ještě bez plavekprotože se mi zdalo blbe tam být jediny zahaleny už po ceste jsem tekl tak jsem ho potom jen parkrat stahl abych si odstřiknul a se vratil do klidu byl jsem z toho tak paf že to netrvalo ani pul min no jo jedny z prvních pohledu na nahé baby naživo protože s tim stojákem se mi k tomu chlapovi se šlapadlama vubec nechtělo to byla zatim moje první a poslední zkušenost s nuda ale i přes tento trapas co se mi stal bych chtěl nejlepe s přitomnosti holky nějaké místo navštívit
Ahoj nejaky par ktery by se nechl smirovat
Ahoj Ostravsko, kde se dá v tuto zimní dobu nahotit?
Ahoj dnes vecer 29.1 2018 v porube za tescem v lesiku budiˇu honit a cekat ze nekoho nacapu nebo nacape me prida se nekdo kluk holka?
Ahoj dneska vecer 29.1 2018 budu u trebocicke zastavky v ostrave porube v lesiku ,je to u krizovatky ktera jenu alberta budu honit a celat ze me nekdo nacape nebo ho nacapu ja a prida se vezmu si ho do pusy a vystrikas mi pusu
Ahoj.Tak holky která si to chce užívat v autě nebo v přírodě.znam plno míst kde nás nikdo nebude rušit..stačí se ozvat a já pro tebe přijedu a vezmu tě na sexy výlet..*162*
Tak co, nikdo nikde venku? Opalovačka, hoňka.
Nejaky par co by se nechal smirovat venku?
V bohumíne u rozhledny kdo koukne
Ahoj hledam par ktery bych mohl sledovat v prirode pri jejich hratkach. Treba kolem prehrady v Hlucine. Bez zapojeni jen sledovani a me honeni. Dneska jsem videl parecek a rad bych videl zase. Najdu? Ja 33 180 75 16 stihlej vyholenej simpos.
Nějaká žena, pár, nahé opalování nebo víc, rád se podívám 😉
Je nejakeisto, kde se chodi madturbovat, zeny jako divaci ?
Taky by me to zajimalo. A jestli ne na oficialni tak kde jinde?
Na nuda se něděje nikdy nic, musíš na opačnou stranu.
Na kterou stranu. Upresni prosim
Kdo by chtel vykourit v bohumíně
Ahoj, zachraňte nudaplaže!!!!
Normální ženská už nechce nikam chodit kvůli honičum kteří otravujou. Nakonec na těch plážích budou jen sami chlapi.
kdo má zálibu v BDSM? A jaké praktiky?
Ahoj. Zitra jdu večer na Hlučín se odkoupit. Přidá se žena nebo pár?
Bohumin vrbice max deset lidi na celem jezere pekna cista voda neni to nuda vetsinou tam nahoti fAkt klidek k nahoceni a i zasukani super misto kde si jit zasuat coz na nudA jen tK nejde
Taky tam chodime od dálnice to je lepší buď se ženou nebo sám jak jedu na ryby v klidu zahonim nebo když jedeme oba vyprovoluji manželku 😀
Dneska jsme se ženou dováděli *362**87* u Vrbice mezi 11 a 12, na tom poloostrově, koukal někdo?
Ne, ale kdybyste sli i dneska😉
Příště dej te vědět 😉 přidám se nebo jen kouknu.
Nekdo z okoli frydku mistku? Najaky par na smirovani? Nebo nejake misto na honku kde by se nekdo podival?
Šla by se mnou žena nebo pár na nahé koupání do Dolního Benešova? Já pohodař. Nechce se mi tam být sám.
Ahoj nevi někdo jestli je v Antošovicich nějaka pěkna nudapalž nebo i nějaky naturisticky camp . ?? někde jsem to četl ale už to nemužu najit poprosim vas tady o radu chtěly bysme zajet z manželkou na nějakou akcičku .diky za info .
Je tam, Google i mapy.cz, hledej poradne
Rad bych se nechal pristihnout venku parem nebo zenou. Popripade kam chodite honit?
Nejvice kazi nudaplaze buzny..dnes na hlucine sam bez baby a 2x jsem si prelehl jen abych nejake homoklade nezlomil nos..cumi a cumi..proc?? At si doma ty parky honi navzajem..ale proc obtezuji normalni chlapy? Znamena ze chlap co prijde sam je postizena bukvatyč? :-)
Protože normální chlap většinou sám na nuda nejde.
Nejaka zena nebo par co by me smirovali venku pri masturbaci? Frydek Mistek- Ostrava? Nebo kam chodite honita nechavate se sledovat?
Teď dolní Benešov? Napis když tak do vzkazů
Nejaky par nebo zena co by me chtela pristihnoht jak venku honim? Nebo znate nejake misto kde honit a byt viden?
................ Taky by mbe zajímalo :-) :-)
Juuu taky bych brala nake místečko tajné kde by na mne někdo koukal, nebo s někým na nuda. I já bych ráda koukala.
Rad te vezmu autem. Znam par mist kde je klid. Muzes zustat v aute a divat se. Ty nic nemusis. Privezu odvezu. Domluvime se? Napks sp.
Chtěl bych se domluvit se ženou, sejít se na nějakém místě, tam se svléknout a koukat jeden na druhého jak si to děla.
Ahoj rád bych se na tebe koukal někde venku jak si to děláš... Můžeme se domluvit.... Vím o pár místech. Záleží odkud jsi.
Ahoj rád bych se přidal buď k tobě nebo mohu smirovat
Někdo zítra na nuda Hlučín semnou? Žena popř. pár na věku či postavě nezáleží.
Nejaka zena nebo par co by me chteli nacapat naheho jak venku honim?
Chtěl bych v Ostravě někam do přírody, přidá se ke mně nějaka žena?
Ahojky neví někdo kde se dá v okolí Vratimova dobře honit? Láká mě představa že mě někdo nachyta a nebo se přidá často chodím do lesíka nebo někam k řece poradíte konkrétní místa kde chodíte? Děkuji nebo se ozvěte mužem zajít spolu 😉
Sel bych se mrknout a klidne bych te rad překvapil
Dneska budeme šukat v autě v Paskově. Nějaký šmírak?
Dejte příště vědět do zprávy.
Zdarec,chodíte často šukat ven?
Ahoj, dejte pak vědět, já 32 let z FM, rád i ji postříkám
rada nosim prádelko jako holka někdy si zajdu k odře do lesika a prochazim se tam v mini sukni
Chci te prdelko napis mi milujuuuuuu damske pradlo i na sobe i tobe a hned bude v tobe 😘👅💟😘😉😈😋♥️🔥🔥
Najdu par co by se nechal smirovat?
Zítra.budu v porubě honit venku kdyby měla nějaká zájem sledovat 😁
Ahoj Ostravaci, tak jak to s váma je, začíná být hesky, co takhle vyrazit do přírody trochu protáhnout vaše klíny 😀
Ahoj to ano, je to vzrušujici,mám rád procházky v lese
Komu by se dneska chtělo a hledal parťáka, napiš. Sluníčko krásně svítí. Ženske, chlapci. 😀😀😀
tak kde dneska budete??? je dneska tak krásně venku.
Honite někdo už venku v okoli Ostravy a kde?
tam už snad nikdo nejezdí , byl jsem tam párkrát nedávno a 0 , nikde nikdo
Dnes jsem byl v Antosovicich u jezera nikde nikdo *8*
Polanka u závory dnes kolem 15-16
Dneska někdo u závory v Polance? Od 19:30h? Já 38.
Zítra budu v polnce u závory mezi 9-10. Kdyby měl někdo zájem o společnou hoňku nebo něco víc tak se tam potkáme :)
Kde honíte venku v takovém horkém počasí.
49.7859052N, 17.8408319E Opavsko
Vypadá to na super místečko. Chodí tam někdo? Zajel bych tam s kamarádkou
49.9958889N, 18.0323906E stara trat, takze i supr misto pro foceni
včera večer jsme tam byli zase si zašukat. Nějaký pán nás viděl... (upraveno)
Chodí někdo honit nekam v terlicku,havířově?rád bych se kouknul,případně i pridal....
Taky by mně zajímalo. Zašel bych se podívat
Tak se domluvme a muzem zajit....
Ahoj, dnes na souřadnici 49.655705, 18.247205 je to bočni cesta z Frydku Mistku na příbor, mezi Chlebovicema a Rychalticema, kolo 16:30 - 17:00
pozdě, škoda... rád bych pohonil
Co takhle dnes, nebo v týdnu ,,u závory"" ?