Nymburk-Poděbrady-Kolín

hezká místa, hezké prožitky...

Pojďme vzájemně sdílet, co se odehrává v oblasti našeho regionu...
To uz jsem zkousela a tema bylo smazano... Bez vysvetleni, takze o bezduvodne. Nebylo tady zalozeny z drivejska, pritom kazda hovadina tady zustane *25*
Rybari tam obsadili vsechny piskovny okolo. Vcera jsem objel 7 piskoven nez se mi podarilo u jedne jedine najit misto,kde jsme nebyli rybarema obtezovani a mohli jsme se s polovickou alespon vykoupat. Je to tam vsechno v prdeli
Asi se tu nedeje vubec nic.nebo snad jo???
Kam v okolí chodíte sukat?? Hlavně okolí nymburka
....ahojky, já když projíždíme, nevynechal sukani u písáku na Hradištku.....u Kolína...
Tam to ještě funguje? Do kterých míst zajíždíte?
...když rychlovku, tak hned vedle silnice a cyklostezky....a když je čas a hezký tak k tomu druhému, kousek od toho stánků s langosema....směrem mezi jezera....vždy tam je něco volného .....
Na zastávkách mezi Běchovicema a Brodem jsou v obou směrech nápisy fixou "zmrdáno" a datum. Typuji školáky vracející se z baru Kobra anebo podobný podnik na trase.
Ahoj, dejte vědět kdy tam budete a souřadnice... teda pokud byste měli zájem o diváka ? :)
Dá se někdo "omylem načapat" při dělání nepravostí okolo Kolína.. V přírodě okolo Veltrubáku, Hradištka atd... Jeden zvědavý v hetero vztahu žijící chlápek by to rád zažil :)
To, co vím, tak se chodí u dálnice u Poděbrad exit39 (50.1163031N, 15.1333650E) je tam krásná lesní asfaltka... a pak taky u Písáku, co je u dálnice (50.1224006N, 15.0797339E) jaké máte zkušenosti vy ?
dobře se šuká a pozoruje na Sadské na pískovně *22*
Rád to vyzkouším jsem z okolí tak když budeš mít chuť napiš něco domluvíme sem pro každou špatnost
Na pískovně furt někdo je. Před 8 lety jsem s tehdejší přítelkyní dělal divadýlko 6 osobám, které na vzdychající ženu museli vidět, opřela se o jeřáb, u vody bylo moc lidí. Nejbližší byl dle odhadu 120 metrů od nás.
Na sadské jsme v loni byl na nuda ale byla tam hodně špinava voda a celkem jenom čtyři chlapi a nic se tam nedělo
To na jezeře v Poděbradech tak se mi to líbílo
Ahoj Beruško, loni jsem byl se podívat na nuda na Sadské ale byl jsem zklamaný.Voda špinavá a liduprázdno.Akorat tam prošel Pejskar.
A? Ja jsem příspěvek psala pred 3mi lety
Ale to snad nevadí nebo už máš jiné místečko Třeba kdyby jsi chtěla zavzpomínat na Starý časy tak se ozvi a můžu zjistit spolu jestli se tam ještě dobře píchá
Nemohu si pomoct ale strašně rád ztrestá vám starší ženy který ví co chtějí a se svou vydrží predcim i ty nejvedci sny
Tak se tam můžeme sejít A ukážeš mi jak se tam dobře píchá
Pravda to je hlavou tak trochu stim bojuji,ale co se tyce ust mrstneho jazyka a neunavneho a i po nekolika vystriku stale tvrdeho. No co ti budu povídat samá chvála
Zatím jen jednou jsem byl na akci v Horkách na parkovišti,nebo Vám poskytnout azyl u mne,já jako divák
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..... přesněěěěě, až budeme mít zájem přímo o diváka, vždy ho seženu.....mě osobně se líbí jen ta možnost mít sex u vody, a pocit, že jsou kolem lidé.....nevadí mi, když někdo přijde, z uctivě vzdálenosti se podívá, ale aby nad námi někdo stál, to asi úplně ne....Jiný případ je potkat stejně naladěný pár......👍👍👍
Příspěvek byl uživatelem smazán.
....jojo, to je ono, co nás baví....ale jak tady píšou, že na Oplatili to objíždí nějaký cikán na kole.....tak to asi neeeee.....☹️☹️☹️.....
Diky za vaše názory z pohledu tech, co se nechají pozorovat. Je to zajimavy. A plne souhlasím s tím, ze divák by měl byt k páru velmi tolerantní, užit si jejich vzruseni a nenarusovat soukromí a komfort... je skoda, ze to lidé, kteří jsou na me straně (divák) nechapou a pak ve finále promo souřadnic pak škodí...
Ahoj Marťas 😉 jsem. Jarda 37 jsem z Nymburka přímo a strašně rád bych se aspoň 1x za život podíval " smiřoval " někoho,ale bohužel takové štěstí prostě nemám 😞 klidně bych i rád zaplatil za kouknuti - je to jen o vzájemné dohode-jako všechno..😉🧒 prosím ozvi se - dohodli bychom se ok? Jarda 777 962 158
Ahoj, sorry, že jsem neodpověděl....když se budeme pohybovat kolem tvého bydliště, dám vědět....👍
Ahoj a co jezero 2 nahaci tam jsou a uz tam i nekdo neco videl?
To je náš region. Vždy, když zůstanou kazišuci doma, tak si někde u krajnice přibrzdíme. Fajn adrenalinek je u myčky u Lidlu v NBK.
Nekdo na nahé opalování jeste dnes ? 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Je to tak bohužel... uz snad jedine na nahou procházku... nesli byste?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Coooo? To doufám nemyslíš vážně... Jedno z mých nejoblíbenějších míst 😱😱😱
Hele... https://aktivni-rybolov.cz/jezero-piskova-lhota-novy-svazovy-revir/
Takže z toho udělaj cirkus. Já jsem tak nasraná!!! Ono je tady málo míst, kam se dá na ryby...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co s tím uděláme? Kam budem chodit?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
na koupání to tam asi moc není ale zlobit se tam dá dobře
Tam není ani zdaleka taková voda. Já chápu, že to někdo koupí, ale neskutečně mě vytáčí, když si jedna skupina pro sebe usurpuje takový místo a všechny ostatní odtud vytlačí.
Myslíč ty kačáky Kača???????????????????
Ahoj :) Nejezdí někdo za oseček do toho lesíka na sex/ honění v přírodě ? Ideálně někdo kdo by chtěl být sledovaný nebo pohonil zašukal společně ? :-)
myslíš třeba toto místo 50.1154842N, 15.1312686E ?

toto je místo ke zlobení jak stvořené :) myslím, že pár lidí o něm ví a využívá …
Tam jsme také jednou stavěli, ale nikdo v okolí nebyl.. Celkem škoda, lákalo nás kdyby nás někdo viděl, nebo tam byl někdo nám podobný, celkem vzrušující.. Škoda no, jinak občas se jdeme projít k vodě nebo do lesa. Ale žádné vyhlášené místa v okolí neznáme.. Kdyztak dej de info. Třeba by jsme se tam mohli potkat někdy..
Já se tam občas stavuju.. Viděl jsem tam šukat páry v autě, ale taky dost honičů… rád se na vás někdy kouknu i jinde v okolí:-)
A co v 8. 15 pojedu okolo můžeš se podívat
Místo je super párkrát jsem tam byl ale nikoho jsem nepodkal snad jindy
taky se tam občas zajedu podívat, ale zatím jsem taky neměl štěstí … :)
Co dnes neco u Poděbrad odpo kolem 14hod
Ahoj jo od 26.7. budu Poděbradech a s někým bych vzájemně pohonil ale pouze dopoledne, odpoledne jsem z manželkou Jinak každý den ráno kolem deváté jsem na jezeře na nuda.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A bude se tam v nejbližší době něco konat? Pošmíroval bych.
Kdepak, nebude.....na foru se píše a voda teče........internet snese spousty žvástů.....
Nevím jak dnes ale dřív tam bývaly technopárty...
poslední dobou tam bývají zaparkovaná auta s řidiči uvnitř, ale nikde žádný pár :) kéž by se to změnilo...
Aut je tam dost, respektive skoro pořád nějaké, ale páry ne. Jen chlapi. Škoda.
Dnes jsem tam byl...hodně pršelo, nikde nikdo, tak jsem se svlékl, trochu se v dešti prošel po lese a pak pohonil venku u auta :-)...nádherná svoboda a trocha adrenalinu s možného načapání.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co se potkat a vzájemně pohonit
nedele vecer, potkame se a spolecne zaradime
těm kdo se tam potkáte (jak píšeš - neděle večer), přál bych vám, aby se tam taky objevil nějaký pár, aby páry začaly jezdit. dej vědět jaké to bylo …
Kolem 18 hod a uvidíme třeba nás bude víc
ahoj, jak dopadla nedělní akce ?
Aho co dnes 39 kilometr nechystá se někdo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co ten písák mezi Osekem a TPCA???
Ten je super....Ja tam šoustám uz spoustu let...
a kdy půjdeš opět? mrknul bych jak vám to jde
Co dnes po ránu kolem 9 hodiny sjezd 39 pohonit vzájemně
v pondeli vecer by to slo ? d11 39 les
To jse propásl bohužel skusme jiný den
Dvakrát sem jel ráno kolem a nikdo tam nebil, chtěl jsem šmírovat a třeba pohonit...
NO, pokud bys dal info., že se tam objevíš s tou přítelkyní co máš v galerii, tak věřím tomu, že to místo neskutečně ožije … je dokonalá... ale jinak to chce opravdu hodně velké štěstí tam na někoho narazit … myslím na pár..
obcas d11 exit 39 projedu a nic. pojdme se dohodnout a podniknout akci
Jsem pro můžeme se potkat byl jsem tam několikrát a nikoho jsem nepotkal
chce to dohodu, stavuju se tam celkem casto a nic se nedeje
Co po ránu kolem jezdím 7 hodin
Jsem ted a je tu taky prazdno :-(
Co po ránu to by šlo kolem 7 hodiny
těším se na okamžik, až se k této diskusi jednou přidá i nějaký pár... věřím tomu, že toto místo začne jednou žít … jaké máte zkušenosti ? koho se vám tam podařilo šmírovat ? co jste tam zažili ?
Život je příliš krátký tak co se potkat
jestli jsi tam sám, tak asi nikdo nepřijede
Nepokourime nepohonime po ránu
Taky tam občas jezdím... Super místo. Až tam pojedete, rád se přidám 👍
Co dnes 39 kilometr nechce někdo šmirovat
smirovst par? ?.............................
Co úterý kolem poledne? Budu tam projíždět, tak bych přibrzdil 👍
Skusim to stihnout uvidíme kolem 11 30
tak co ? byla nějaká akce ? jak to probíhalo ?
Žádná akce nestich jsem to bohužel a co ty
Já si ho vyhonil a jel dal. Nikde nikdo nebyl 😉
To samé jsem udal v pátek ráno nikdo tam nebyl jen ja se udal a jel jsem pryč
tak udělejte nějaké fotky z toho prostředí …
Tak prijed něco nafotit po 14 hodině
Jj vídám tam stát auta taky sem tam jednou honil
Můžeme se tam potkat a nepohonime spolu
Já dneska jedu domů až v 18 00,ale někdy bych pohonil
Dobře tak někdy jindy dneska pohonim sám
nechceš tam vzít i svojí partnerku ? je na fotkách naprosto dokonalá !!!!
Ona semnou do práce a z práce nejezdí


tak ji zkus přivézt až potom :-)
Jo že pojedu půl hodiny domu a zase zpátky,, tak to čekej....
Ahoj co zítra opoledne najde se někdo
Co dnes opoledne 39 km D11 hoňka šmirovani
Pojedu až večer cca 18:00 to je asi už dost pozdě
To je škoda ja pojedu po Hradecké kolem 16.30
Ahoj tet jsem přijel jak jsi na tom časově
Ale kdepak. Neni to pozde, je to akorat☺
Tak jak jste si to hoši včera spolu užili.....*22*
Krásně a co ty jak sis pohonil
nepohonil.....*10*.....ja jsem si smočil.....*443**1*
Nikdo nikde krásné počasí na ...........
A co po ránu ňáky kousek na pohoneni
Ahoj, koukam, dnes hodne zaparkovanych aut :)
ahoj, jo aut bylo fakt dost, ale bohužel nějaký pár, co se nestydí chyběl... stejně mě to ale baví, to napětí co se stane (i když se nic nestane) :)
Ty jsi sedel na tom zadnim sedadle v aute?
Kde to tam je přesně?třeba souřadnice.... Díky
tady jsou souřadnice 50.1158611N, 15.1322258E
Co pondělí kolem 14 hodiny pohonit po šmirovat
Já tam budu dnes kolem 20 hod.
Dnes nikdo kolem 12 hodiny se neukaze
Co dnes po ránu 39 km hoňka kolem 9 00
Příspěvek byl smazán.
A co dneska nechceš se zastavít
dneska někdo třeba kolem 17 nebo 18 hod ?
V sobotu 18.7 večer pojedu okolo někdo? Pár, kluk, holka? Napiseme si?
Tak co dneska , bude se neco dit ?
Příspěvek byl smazán.
A co..???? Vyhonil jsis ho a jel dál co???....*22**22**22*
Občas si to dělám tady 50.118865, 15.117483 ;)
Takhke u dálnice? Kdy tam budeš zase?
Ahoj nepotkame se třeba v pondělí
Příspěvek byl smazán.
V kolik hodin pojedeš o kolo
V pondělí mě tam šmíroval borec při honění... bylo to vzrůšo, ale nakonec se nepřidal...
Ahoj rad bych se někdy přidal 😉
Ahoj někdy bych se rad přidal 😉
Nevíte někdo jak to vypadá na piskovně u Vrbové Lhoty (myslím tu, která je přímo u železniční trati)? Zabírají to tam stále rybáři nebo je to už v pohodě? Díky.
Rybáři to koupili a vybírají vstupné. Voda špinavá jak nasadili ryby a krmí je a tak. Tam už to nemá význam. Škoda. Koupačka kousek od baráku a je po *10*
Dík, ušetřil jsi mě cestu. Byl jsem tam naposled před dvěma lety a to už mě slušně vyhnali. Škoda, další piskovna v řiti.
Jo u dálnice je to se vstupným. U trati je zákaz vstupu a soukromej pozemek
Ahoj . Je nudisticky plaz na jezeře v Poděbradech? A chodi tam někdo..
Nuda je na jezeru 1. Bývá narváno ve dnech volna.
Podebrady, jezero 2,3,4, posledni volne pristupne jezera
Děkuji.. a jak poznám jezero 1.2.3. Odkud je vstup ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes na Makarské také..............
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jsi tam? Co shanis? ....................
Chodíte někdo na pískovnu Doubrava - Kostomlátky? 50°10'11.0"N 14°58'24.9"E
Dnes někdo na 39 kilometrů na hoňku 15 hod
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co teť 39 kilometr d 11 . 10.30hod
Co dnes 7.7 v 19 00 39 km D11 hoňka
11.7 D 11 . 39 km hoňka v 11 .00 přidá se někdo
Dnes nikde nikdo, jen rybáři a lidi v plavkách
budu zítra kolem 10h na exitu 39 na kraji lesa. Dorazí někdo?
Budu tam až kolem 12 30 hod cc300 m vzadu
Taky tam občas zajedu. I dneska. Dopoledne
Je tu nějaký pár, který by se nechal šmírovat?
Ahoj nebude dnes někdo u pískové lhoty u pisaku
Když sem někdo dorazí dejte vědět
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co dneska na 39 kilometrů d 11 nebyl bi někdo
10 .20 na 39 kdo se přidá hoňka třeba víc
Ahoj, Po-Pá jsem na Jezeře v kempu s rodinou. Brzy ráno a pozdě večer se rád chodím koupat na nuda. Nepřidá se někdo? Když to půjde, můžem pohonit, cokoliv...
Co dnes kolem 15 hodiny 39 km D11
Kdo jste tam teď? Poslední dobou je tam celkem živo 😉
Kdo je teť na 39 km u Poděbrad
bude nekdo na neco tak kolem 19te hodiny ?
Co teť nekdo po ránu kolem 8 hodiny
rušno tam je … ale napište jestli jste tam už taky někdo někdy viděl nějakou ženskou …:) :)
Co teť kolem 16 hodiny trochu pohonit
Kdo se přidá ve 13 00 na hoňku
Zitra rano /patek/se zastavim na nuda v Podebradech v zadni casti kolem. 6.15-6.30 (upraveno)
Co dnes u Poděbrad na 39km po obědě kolem 13 hod
Dnes asi nikdo nedorazi krasne odpoledne
Co úterý kolem 15 30 na 39 km D11 abychom to dodělaly do koncem
Co dnes po ránu 6.30 krásný pondělní ráno
Chce někdo vykourit dneska krásný pátek 11 dopoledne
Co dnes tak v 9:30? Na sjezdu na Poděbrady
Co odpoledne 39 km D11 na cestě
5H7 1881 ????????????????????????????????????????????????
Co teď o víkendu, napiš kdy tam budete, budeš.....
Co dnes kolem 16 hodiny .............
Co víkend?......................
Co dnes ma bít krásné počasí 39 km
Co dnes v pravé poledne u podebrady
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by možná chtělo souřadnice...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U sjezdu, nájezdu, z leva, z prava....a těžko to budete dělat přímo u dálnice...
Byl si někdy u toho sjezdu????
Projížděl jsem na Poděbrady.......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A ky tam budete znovu rád za jedu
Ahoj to mě mrzi byl jsem tam a propásl vás
Jezdíte někdo ještě na E39 D11? Pojedu zítra se svojí čubkou odpoledne okolo, že bych s ní pribrdil. Šedý Passat RZ A
joo, ale bohužel dnes nemám čas...
Čemu vlastně řikáte exit 39? Tomu kousku asfaltky lesem k dálnici hned pod nadjezdem?
Pro mě je exit 39 celej kus kolem dálnice od 38km až po 40km...
Jezdíte někdo i jinam na tomto úseku než na tento poměrně sterilní úsek. Troufáte si někdo taky blbnout hned u dálnice?
Dík za odpověď
Vědět v kolik hodin tam budete, zastavil bych se.
To je škoda vědět čas tak jse rad zastavím
Krasny nahy večer na 39 km d 11
Nebude někdo po ránu na 39 km D11
Jsem tu někdo na pohoneni nebo více
Včera to vyšlo úplně dokonale ve třech a super po kouření a dojeni eště anal je to koplet
Jo to když se sejde parta buzerantů..., tak to je jak ve vládě....*1**1**1*
Krásné poledne co jse trochou uvolnit na 39 km D11
* pro přehlednost duplikovano sem...

Čemu vlastně řikáte exit 39? Tomu kousku asfaltky lesem k dálnici hned pod nadjezdem?
Pro mě je exit 39 celej kus kolem dálnice od 38km až po 40km...
Jezdíte někdo i jinam na tomto úseku než na tento poměrně sterilní úsek. Troufáte si někdo taky blbnout hned u dálnice?
Dík za odpověď
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jezdí sem nějaké páry, které by rády případného pozorovatele, nebo jsou zde v drdive většině jen samotní chlapi?
Ahoj co dnes odpoledne 39 km hoňka kuřba u poděbrad kolem 15 hodiny
Ahoj všem co dnes někdo po 16 hodině pojedu okolo
Ahoj, u podebrad je prý u sjezdu nějaké místo u lesíka kde je poměrně živo, ví o tom někdo ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je jiné místo, tohle je prý až za Poděbradama pokud se jede od Prahy a na levé straně..
Většina jezdí na pravo od prahy směr hradec
Můžeš popsat blíž? Směr vesnice Lhota?
Jedeš od Poděbrad a přejedeš dálnici směr Kolín.
Hned po cca 50-100 m odbočíš do lesíka na panelovou cestu.
Tak tam to je.
Minule tam byl borec v Lexusu, ten měl luxusní ocas 👍
Vlevo. ,............................................................... . ..........

Taky tam jezdíš ..............




Kdy tam asi pojedete? Zavital bych smirovat nebo se pridat
Asi zítra kolem 16 hodiny



.............
Bude nekdo v sobotu po 13h? Zena par
Co dneska dopoledne trochu pohonit
toe dobrý, pobliz jsme delali mejdany ))
Dnes a nikdo tu není škod pohonit
Chvilkové uvolnění na 39 km D11 za chvilku přidá se někdo
Tak dneska asi nic žádná rychlovka
Krásné pondělí všem co dnes na 39 km přidá se nekdo kolem 13hodiny
Co dnes v okolí poděbrad nezajde někdo na neco prijemnyho po 13 hodině
Tak jsem se byl dneska podívat na tom "vyhlášeném" místě u sjezdu z dálnice u Poděbrad. No narazil jsem na jeden pár ve stříbrné oktávce ale jak jsi všimli, že jdu blíž, nebyli asi noc rádi tak jsem to otočil. Jinak samotní chlapy v autech.. no nic, jen by mě třeba zajímalo, jak poznat, že pár i diváka zájem má či ne.. přece jen se proto na taková místa jezdí ne? Sice se moc rád dívám ale na druhou stranu bych nerad obtěžoval někoho, kdo o to nestojí..
My tam byli včera. Asi pět aut. Začli sme se zlehka muchlovat, ale už sem viděl jak se rychlostí blesku řítí aktivista... A to sme vůbec nebyli rozjetý, jen líbání a ochmatávání přes oblečení. Frajerovi sem naznačil ať dodržuje větší odstup od auta. A on nám div málem dvakrát nevlez až do auta. Takže nám to uplně zhatil. Sebrali sme se a jeli jinam...
To je přesně ono, ne každý o to stojí.. bohužel někteří nemaji soudnosut
To je samozřejmě pravda a když pár naznačí kde jsou hranice a nebo že si nepřeje být rušen, měl by každý toto respektovat, ale na druhou stranu, pokud šukám na veřejnosti, musím počítat, že tam ta veřejnost bude.......*24**24**24*
Ale ne že se mi bude dobejvat do auta, to by se mi taky mohlo stát, že vystoupim z vozu a dotyčnýmu dám na budku, protože mi šmatlá na auto. To já nerad.
No já byl dál, přestali tak jsem usoudil že asi ne a šel pryč
No to dá rozum... a je po sexu a náladě pro všechny zúčastněné.....*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde přesně je to místo? Někdy bych tam pohonil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vždyť vám tam umrznou klacíky *3*
V autě to jde... Co o víkendu bude tam někdo? A cca kdy?
byl jsem včera, měl jsem něco dolmuvené ale bohužwel jsem přijel už po.. no jinak to tam celkem projeté je ale kdo ví jestli ne jen chlapy.. jiank bílá toyota byla až za lesem u tech trasformátoru ale kdo to byl to nevím.. pokud někdo odsud, budu rád když se ozve..
Krásné počasí něco podniknout na sněhu
Dnes by to šlo oteplilose neprší
Co dnes večer ňáky zasun na 39km D11
No tepla tam bude dost a dost každou chvíli. *22*
Bude někdo zítra večer na těch známých místech u 39 km?
Bude někdo tak za hodinu na to 39 sjezdu
Je tu ted nejaky par, který má na to chuť a nevadil by jim divak?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
V kolik hodin?:) (třicet znaků)
V Radimi na kopci u vysílače super místo zrovna tam vyrážím nechce někdo dorazit na místo?
Chodí někdo někam okolo Lysé?
Co teď po ránu kolem 7hodiny nechce někdo vykourit
Už rostou na stromech listy a bude to tu lepší. Co třeba ale trochu snížit velikost nepořádku. Zítra v 15 hodin budu na 39 km. Kdo přijde, dostane pytel a gum.rukavice a může pomoci. Pracovní rukavice si vemte svoje. Prece si nechcete užívat jarní a letní akce na smetišti. Tak zítra, přijde někdo.
Hmmmm, nikdo se nehlasí koukám....*23* nebo se bijí, že nedostanou pytel, ale přez pytel....*1*
Tak jsem tam byl sám. Tak pěkně bylo a nikdo. No celkem dva pytle jsem nabral.Ještě by to chtělo sebrat u vysílače a u toho prvního odbočení lesní cesty. Ty čtyři výklenky jsem uklidil a tu cestu na ten palouček taky. Takže pokud chce někdo pokračovat, může. Také se mi může ozvat a dohodneme se. Rukavic mám ještě 98 a ještě 8 pytlů. A úplně sám jsem tam vlastně nebyl. Jedno auto tam stalo, uklízel jsem od vysílače auto stálo asi uprostřed silnice a když jsem se přibližoval, tak odjel. Škoda, alespoň pokecat se mnou mohl.
Dnes kolem 15 hodiny bude tu někdo
Právě teď někdo na 39 km na půlnoční akcičku...?
Kdo dnes bude na 39 km? Nechcete společnost, vidět a být vidění...? *87**75*
Kdo se ráno přidá na 39km D11 hoňka třeba víc
13hodin náhoda v lese na známém místě
Vzdávám to, nikdo se nepřidal a na pěkně uklízeném místě jsou tři pytle se stavební suti. Za tento odpad milenci nemohou, ale na dalších uklizenych místech už také je nějaký nový milenecký nepořádek. Je to škoda. Až se majitel lesa naštve, dá tam závoru a nazdar.
Dnes od 15 do 18 v lesíku poblíž altánu při D11...
Co takhle lom u Vrbčan chodí tam někdo?
My tam nikdy nebyli. Jaký to tam je?
lom u Vrbčan je boží, ale choděj tam lidi z Vrbčan :) Jestli hledáte soukromí tak nic moc, jestli chcete diváka tak asi ok. Každopádně tak jako tak stojí za návštěvu.
Napiš prosím bližší info a souřadnice. Dá se k tomu lomu dostat autem?
Dneska večer taky vyrazíme někam na Kolínsko ...
Plànuje někdo něco o víkendu?
Ahoj som tu s mojou a je to tu zaujímavé. Máme už aj šmíráka. Zjazd 39.
Jste tam jeste? Muzu ted dojet a omrknout vas
Ty ale nemáš partnerku, natož aby tam byla s tebou......*329**329**329*
Co dnes večer na 39km bude někdo
Co neděle po ránu krásná akce na 39km
ahoj byl jsem tam po dlouhé době v pátek navečer ... Ale na tomto místě 50.1158611N, 15.1322258E je napsáno že tam jsou fotopasti ? Máte s tím nějakou zkušenost ?
Tak jsem si jel vyhonit sem :-) 50.107646, 15.136394 Byl tam nějaký týpek v BMW ale nějak se mi s ním nepodařilo navázat spojení :-D
Dobrej nápad, tam zajedu 👍 ……………………….
A kdy zajdeš po ránu přes den či na večer
V sobotu jsem tam byl s manželkou dopoledne,pochodoval tam nejaky človek sem tam tak jsme se tam dlouho nezdrzeli. Skoda😀
Co dnes kolem poledne na známém místě
Nezopakujem včerejší poledne bylo to super
Přijeď a uvidíš po 12 hodině..........
Co jako????? Jak si honíš péro????*329*
Ahoj, někdo dneska večer, okolo osmý, někam na hoňku?
Co dnes po ránu nebo kolem 11 hodiny pohonit
Dnes na 39 km d 11 pohonime uvidíme po 10 hodině Krásné dopoledne
dnes kolem 16h se tam zastavím
Zajel bych když by tam honili víc kluků pokoukam bych a nechal se vykourit, vyprstit.....
Co dnes Krásné odpoledne na d 11 pohonit kolem půl štvrte
Hledám diváka pro honění na D11.
Tak se mi zdá že, D11 je nejprohoněnější dálnice v republice. Né že bych nepřispěl svou špetkou do mlýna... Abych taky někde náhodou nechyběl... *2*
Co dnes vprave poledne pohonit
Co dnes po11 hodině pohonit pokourit
Dnes kolem 14 hodiny 39 km honka
Pátek cokoliv exit39?? Honka nebo smirovani?
Večer se chystáme do Vrbčan a možná předtím něco nafotit v okolí.
Tak kdopak se tam dnes držel za vocas
Podařilo se někomu reálné s někým setkat v tom lesíku na D11 39km?
Nebo tady o něm pořád jen píšete.? :-)
Tak třeba dnes po ránu kolem 8 hodiny
Já tam byl včera na motorce a borec se tam držel za vocas, čekal jsem jestli za mnou přijde a nic.
Dnes jsme spolu přihodili par slov, já už opravdu musel jet. Napis sz
Bude někdo u Poděbrad dnes odpoledne
Sobota po 13 hodině 39 km pohonime uvidíme
Co třeba tet hned na 39 km d 11
Tvl aspoň vím, kterýmu místu se mám vyhejbat *22*
Byl jsem na 39D11 dnes odpoledne a nikde nikdo.
Kolem 17:00 tu budeme. Dorazí někdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo my.....ty a tvůj pinda.....*22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chvíli ho teď vyhonit pred samotnou ženou, nebo parem.Ted hned rychlá akce.Diskretnost.
Někdo na společné honění dnes kolem 16 h? Nebo jen divák.
Co dnes Krásná neděle kolem 16 hodiny
Co vzadu u stožáru luničko,,,,,,,,
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pro ty co tam nebudou, udělejte pár fotek, ať taky existuje důkaz, že to super místo není jenom gay ulička ... *4*
Můžu přijet jako divák? Nebo něco víc? FO
Podívat se jak si hosani honí klacky......😁😁😁
Manager77 znám osobně,není to žádný pisálek a honič jako většina z vás co tam jezdí.
Bylo něco včera? Já bohužel nemohl
Nebylo......................................................................
Budu dnes v to písečném presypu u Osečku
Bude někdo nejlépe žena nebo pár na tom 39sjezdu zítra kolem desáté dopoledne
Nejaky par co pozve mladšího na nahoceni?
Co dnes kolem poledne rychlá akce pohonit
Plánuju okolo čtvrtý.............
Jak to vypadá na 39km teď je tam nekdo
Někdo okolo sjezdu 39km d11? Cokoliv
Dneska kolem 16 hodiny na 39 km kdo jse přidá
Před obedová pauza po 11 hodině 39 km vzadu
Píše se tu hodně o exitu 39. Kde to tam přesně je? Rád se zajedu ukázat, projdu nahej a vyhonim před diváky, když někdo bude chtít dorazit. Pár by byl nej.
50.1153294N, 15.1308687E Nebo 50.1077431N, 15.1364596E
O tom prvním místě vím, ale to druhé je pro mě novinka. Tam se taky něco děje ? Víc než na tom prvním?
OK, díky, koukám že na prvním místě byl nějaký pár přistižen i na mapách.cz v Panoramě :D Rád se zajedu podívat, když se tam bude někdo chystat, tak budu rád za zprávu. Nechal bych šaty v autě a trochu se prošel nahatej.
Je tam teď někdo? Že bych se stavil
Po 8 hodině ranní kdo se přidá na 39 km
Máš pravdu v panoramě je zachycená moc sexy blondýnka :)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pohoníme tam dneska odpoledne po páté?
Když vezmes i paní co mas na fotkách…
Tady je to mrtvý? Dobře se šuká v Hořátvi u rybníčku v tom altánku😉
Co dnes kolem 15 hodiny bude někdo na 39km *71*
Chodí tam páry nebo jen samí honilové?
My tam byly dnes asi hodinu.mrdaly jsme na kapotě a nikdo nikde.
To musis napsat dopředu,že tam budete, aby jsi měl zástupy ve frontě.. Jinak to tam je samej buzerant
Přidá se dnes nějaký par nebo žena? *277*
Ahoj, přidal bych se. Orál jen od holky za fo?
Jel bych se tam za chvíli mrknout
Tak akorát si tam dva kluci blafali ptáky a u ONA to vypadalo na focení borce a jeho pěkný černovlasý kočky :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo je dnes na 39km pohonit ..........
Dnes kolem poledne na známém místě kdo jse přidá
Bude někdo nejlépe žena nebo pár ve středu kolem jedné na tom 39km
Přidá se dnes nějaký pár nebo žena?
Tak pokud tam budeš i s ní a ne s ním.....*1**1**1**1*
To záleží v kolik tam budeš?:-)
Já jezdím občas Kolín - Praha vlakem. Nechce někdo něco domluvit?
Občas jedu vlakem z HK do Prahy přesně touto trasou a nikdy nikdo aspoň an pokec ve vlaku...tak asi mrtvo
Někdo dnes, někam?:) Rád pohoním, klidně i víc:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdy tam budete ? Dáme reálek ?
Jsem pro stačí se domluvit kdy a kde
Kdo byl včera na místě známém ozvi se bylo to fajn
Nebude dnes někdo radit na té cestě k pumpě?
Jezdil jsem tam s jedním párem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyby tam někdo ted byl cca během dvou hod tak napište sz přijdu se podívat když budete chtít
Dnes kolem 10 hodiny někdo na hoňku u Poděbrad
Teď hned exit 39 D11 hned ted
. .

Uh
Čekám
Někdo dnes, někam?:) Přijíždím z Prahy odpoledne
Já chodím lovit na Veltrubský pisak....před Vánocemi jsem tam nabídla nějakému pánovi na rybách svoje veminka na okousani tak nejdřív říkal že ty mladí jsou dneska hrozný takhle se nabízet jako kurva a ještě starýmu dedkovy ... tak jsem ukázala bradavky jak mi stojej a už je měl dědek v hube ....a nakonec mě tam soustali dva rybáři,traktorista co jel okolo a ještě ten hlídač co tam je v té stavební buňce
A pak jsi se vzbudila s mokrou píčou.....*1**1**1**1**1*
Bejt to pravda tak se dám k rybářům....*24**24**24**24*


Nekdo dnes u sjezdu z dalnice mezi Podebrady a Oseckem?
Čau, tak co dneska sraz v 17:30, zvládneš to? :) (upraveno)
Tak co dneska kolem 12 hodiny
tak co kdyby jsme zarybařili spolu....*4**4**4*
Nebude dnes nekde nejaky par v okoli? :)
Ahoj , honím si ho v autě. Přivezeš mne na postříkání prádelko tvé manželky, přítelkyně.Kalhotky, podprsenka , silonky , nebo , dle tebe. Ted hned , reál..místo sdělím v SZ
Napiš až tam zase půjdeš, dojedu s prutem*3*
Nymburk hradby ostrov tam se to dá. přidá se nějaká..
Co dneska u Poděbrad je krásný den stačí jse domluvit
Tak když je chuť tak je místo všude😁 Ale babín je zaručenej.
Jinak dneska někdo něco??
Babín jo? Kde? 😉 Všichni jezdí na 39., o Babíně jsem zatím neslyšel 😉.
To jako tady? 50.1765550N 15.0844794E ?
Jojo. Do babína se taky dost jezdí zašít😁
Dnes v pravé poledne na známém místě 39km
Sedím nahý, v autě kdo chce kouřit nebo se nechá
Chtěl bych se zastavit pokoukat pohonit, kdy je nejlepší čas?
39km D11 teď vykourim spolikam vše 13 hodiny
Nějaký par co jezdí ňv koli Poděbrad šneksm sukat a chtěl by aby je sledoval nebo aby se přidal mladý kluk s velkým ? :)
Dnes kolem 15 hodiny na 39km pohonit pokourit
Budeš tam se ženou nebo sám ? :D
Jsem tu sám a co ty doraziš jsem
Já bych dorazil k nějakému páru, k tobě ne :D
39km D11 teď vykourim spolikam pohonime
Po 12 hodině na 39km D11 kdo se přidá
Tam je to spis takova tepla ulicka 😅
Teplá je slabé slovo..., kdyby nepršelo, tak by tam vznikl požár......*22**22**22**22*
Tak dnes se asi stavím na D11, sjezd 39 :-)...bude tam někdo?
Ahoj , honím si ho v autě. Přivezeš mne na postříkání prádelko tvé manželky, přítelkyně.Kalhotky, podprsenka , silonky , nebo , dle tebe. Ted hned , reál..místo sdělím v SZ
Za půl hodiny na 39km pohonime uvidíme
Bude někdo kolem 23h na tom 39 km D11
Co dnes Krásné počasí pro pokouření vystrikani
Už by to šlo třeba pláž písak
Bude tam dnes někdo kolem 17:00? Asi se zastavim na chvilku *13*
Pokud tam budeš s tou z galerek, rád přibrzdím....*9**4**24*
Nejaky par ted? Asi bych pribrzdil kdyz bude neco zajimaveho
Ted hned samotná, žena nebo par.Nebo mne privezes k postrikani jeji pradelko?
Co dneska vymrda anal mi někdo
Dnes budu kolem 11 u Poděbrad vykourim polknu nastavím
Vždyť tam jen pořád sedí chlapi v autech a nic se tam neděje.
Tam jezdej hrozny chudaci 😁. Prdel je pozorovat, jak se divaj co to jede za auta a kdo v nem sedi. A pak taky to popojizdeni za autama, ktery jedou az dozadu. Pritom nikdo nema kuraz nekoho oslovit (ne, nejsem teplej). Smutny pribeh.
čekají na akci, nebo až je někdo poprosí, jestli by mu ho neukázali.....*22**22**22*
Tvl, tak to abych se bála, že někdy náhodou pojedu kolem *9**22*
Ukážu se tam dnes v sedm hodin večer
Co dnes kolem půl osmý ráno rád se ukážu
Mám dost prádélka na postrikani
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdravím přátelé,když by nekdo chtěl setkání na kouknutí pojedu kolem ve středu cca v 19:00,rád se podívám nebo kouknu,nejlépe pár,fotky mam v galerce,třeba se někdo normální ozve *3*
Co dnes po 14 hodině na známém místě 39
Rád bych se zastavil pokoukat, pohonit..... Kdy tím tam žije?
Začíná se tam každou chvíli pěkně mrdat… Asi na vás jde jaro. Chválim 👌 Zítra dopoledne se tam zastavím…
Já vím občas se zastavím a nechám se protahnout a rád vykourim
Někdo v dohledné době v těchto končinách? Nebo jinde po trase Poděbrady až Kolín? Taky bych rád mrknul, nová zkušenost.. Třeba bych se i přidal? Kdo poradí? :)
Sobota přes den se stavím vyplachli čistý
Pátek v podvečer na cestě nebo vzadu u vysílače budu nahý čekat vykourim spolikam nastavím anal Poděbrad cca19 hodina až 22
Dnes je pátek jak jsem psal budu na 39km
Krásný podvečer od Poděbrad staví se někdo
Raní stání kdo chce od sat přetlak kolem půl devátý
Povězte mi kam konkrétně tam jezdíte? Nějaké souřadnice.. Nemám zkušenost, nebyl jsem tam, ale zkusil bych na blind se stavit, až pojedu kolem :)
Bude dneska někdo u Poděbrad 39km kolem 13 hodiny
Teď 39km D11 vykourim spolikam nastavím anal
nejak podezrele casto tam ted jezdej policajti
(50.1064060, 15.0865121) znáte to někdo tady? Občas se tam zastavim a čas od času tam někdo také zastaví.
Někdo teď na sjezdu? Nějaký pár?
Dnes Exit39 budu kolem 18,30h honit. Kdo sd přidá?
Jezdí nějaký pár do lomu u Vrbčan ?
Lom u Vrbčan? Nemyslíte lom v Plaňanech?
Lom u Vrbčan, je super, kdysi jsme tam jezdívaly s mojí školní láskou. Ale na sexování tam moc klid nebyl, pořád se tam ochomýtali místní. Což asi chápu, bydlet ve Vrbčanech, tak tam jsem asi taky v jednom kuse. :-)
Také jsem tam byla,krásné a kouzelné místo když tam nikdo není,
jen ta voda není na koupání.
Pojedete tam někdo? Mate přesně souradnice?
Nebude dnes nějaká žena nebo pár na pískovně v Kostomlátkách?
Exit39 dnes 3 auta a tři chlapi takže žádná velká akce
Oni jsou tam vždy jen auta. Chlap sedí uvnitř a nebo kouří vedle auta. A nikdy se tam nic jineho neděje.
Pokaždé jsem nahý vedle auta a vždy vykourim spolykam dva borce nebo mně vymrda anal cca 4 za měsíc a co sedí v autě těch je tam dost také
Tak po ránu prima kouření. Super.
Kolín,Poděbrady,Nymburk buzerantů habakuk.....*22*
Dnes kolem 15 hod budu nahý u auta kouřím polykam nechám se osukat vystrikat anal 39km D11
Dnes po 15 hodině 39km D11 vykourim spolykam nastavím anal
Nevim jak ty,ale tenhle kouř byl čistě holčičí záležitost. Prstil jsem ji tak je to na tuty *92**58*
Žena nebo par co by něco podnikl v okolí Poděbrad/nymburka/Kolín, já 25 let pero 19cm :)
V sobotu 3.12 kolem13-14 hodiny D11 39km pohonit?
Jen tam stoji auta s řidiči uvnitř a nic.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Můžeš ještě upřesnit místo?
Mohl by jsi prosím příspěvek verifikovat?
Tak proč se tam nedojedeš podívat? Jsou to sluteční lidé, což ti stopro potvrdí nejeden člověk odsud. Mě fakt děsně mrzí, že se za nima nemohu dnes stavit.
Ty jsi dobrej stříkanec, jednak neupřesnili ani čas ani místo a hlavně tam ty "sluteční lidé" jak píšeš nebyli..!!!!
Hele, toho stříkance si nech od cesty, nebo se s tebou někde potkám a vystřelim tě z kecek, frajírku.
Takže, stříkance si píšeš sám, kecky nenosím a hlavně nejde o nějakej překlep, ale o podstatu, že tam nikdo nebyl a že každej kdo má doprdele díru jsem ( a nejen sem) může psát kdejaký hovna a smát se jak ty hlupáky napálil, zatímco on je chytrej.....Výsledek bude ten, že nikdo nebude nikomu a ničemu věřit..!!!!
Žádné stříkance nepíšu, už ti minimálně jeden člověk potvrdil, že je taky zná. (A tady na fóru zná zase dost lidí tvou rejpavku). A jen mimochodem, vystřelil bych tě z kterejchkoliv bot, jaké nosíš. To mi věř. Má úcta.
potvrzuju, jsou to skuteční lidi, už jsem se s nimi taky potkal
Jak to vypadá casove ? Mám tu čekat nebo ne ?
Bude tam někdo dnes kolem poledne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
D11EXIT 39 na ty cestě kdy tam někdo bývá? Rád bych se podíval a vyhonil pěkný péro
Co třeba dnes kolem 13 hodiny na 39km D11
Tak tebe a tvoje zaprcatělý péro bych nechtěl vidět ani kdybych stál vedle....
...ty máš opravdu problém sám se sebou jirkopar...jsem rád, že když jsem se na amatéry přihlásil, a domlouvali jsme nějaké koukání na sex, že to tenkrát nevyšlo, a nedomluvili jsme to........🤟, jelikož se pouze do každého a do všeho sereš.....tak asi tak...teď mě nazvi buznou, debílem atd.....jediný, kdo tady vysirá všechny, jsi ty.....tak asi tak....jinak jezdím s manželkou často do přírody, ale o tohle fakt nestojíš.......😢....
Co dnes 39km D11 nesejdem se na chvilku
...a tys tam už někdy byl???? ...a byls tam s manželkou, nebo jsis ho nechal jsi ho přeblafnout....,,,,?????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dovezu tu svoji, když dovezeš ty, tu tvou....Ted hned.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
spiritii
spiritii před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co zítra mezi 10 až 12 hodinou 39km D11 vykourim spolykam nastavím anal třeba jse zadari
Dneska 39km D11 v 10 hodin vykourim polknu nastavím anal na mrdani
Ja*8**4*y X



Jaaqaq


Jaaa
W. Ww jjjjjjjaaa
Kdy tam budeš .........lllllllll
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď je tu nějaký bílý transit a šukají v něm.
Jestli to čte majitel,tak napiš *92**92*
Je tu nějaký par nebo žena v okolí co by chtěli dat sex v autě v okolí Poděbrad - Kolín ? Já mladý s velkým :))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Většina těch lidí co tam stojej jsou honimírové a buzničky. Zastavíš u nich a oni většinou vylezou a jdou tě omrknout, jakože co v tom autě děláš. Páry už tam skoro nejezděj. Škoda, že se to tak profláklo, šukali sme tam kdysi moc rádi.
Právě teď se tu suka.Par v autě honici okolo auta.
Nejaky par prave ted? :) stojim tu :)
Hrozně rád bych tomu věřil.......*24**24**24*
....já tam byl s manželkou včera, nikde nikdo, ale naprosto neskutečný nepořádek....stavujeme se tam, když projíždíme kolem, ale je pravda, co píšeš, většinou pouze chlapi....😓
Někdo dnes večer pumpa Vrbová Lhota směr Hradec ?
Dnes v 17hod na 39, napis SPZ, budeš sedět v autě nahý, přijedu a vykouris
V úterý dopoledne exit 39? Chci se dívat.. Nebo .. Vyhonim ti....
Vyhoň si a nevotravuj tady s tím......
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...a ty dovezeš tu svojí přítelkyni a já se jí vystříkám do úst.......Domluva v SZ
Dnes dopoledne vykourim spolykam nebo se nechám kouřit lizat prstit šukat močit do úst analu 39km D11 Poděbrad
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak to tady funguje? Zajel jsem se podívat. V pár aut tam bylo. V jednom seděla ženská v ostatních asi chlapi. Je nějaký signál, že chce někdo něco podniknout? Je mi blbý čumět do aut. Navíc nikdy člověk neví, jestli tam není někdo náhodou a o nemá zájem o nic.

Jaké máte zkušenosti?
Dnes zvažuju se zas podívat. Jak to tam chodí?
Ted hned.Budu si ho honit v autě.Uvitqm ženu, par co se podívají.Sz
Dnes nekdo na miste? pohonit kouknout? D11 39Km (upraveno)
Dne pondělí 39km D11 vykourim spolykam nebo
Zítra cca 13-16 asi zajdu zařádit D11, cca 39km, ale nechodím na tu provařenou cestu, chodím na druhou stranu dálnice do lesa...
Sedím teď v autě 39 km někdo něco??
39km D11 ve 14 00 budu nahý vykourim spolykam nastavím anal na mrdani
Jedu si zařádit 39km D11... Budu v lesíku za altánem, hned u dálnice cca od 16:30 do 20:00. Přijde se někdo podívat?
Jezdí sem taky někdo bi? Nejen homo?
Já jsem bi 😊 dát si tam včetně chlapa i ženu by bylo krásný
Za hoďku tam budu. Nějaký bisex chlap, co by ocenil fotky mojí čubky?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dá se někdo "omylem načapat" při dělání nepravostí okolo Kolína.. V přírodě okolo Veltrubáku, Hradištka atd... Jeden zvědavý v hetero vztahu žijící chlápek by to rád zažil :)
Docela by mě to lákalo - nechat se "omylem" načapat. Ale moc ty lokality neznám.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mam v planu naky par sex ze bych se stal divákem
Kde to přesně je? Mate nějaký souřadnice ?
Potkal uz nekdo v lesiku na exitu 39 taky tu zenu co nabizi oral a sex za prachy? Sedela v malym aute s nejakym chlapem, kdyz jsem zastavil kousek dal tak prisla a nabidla oral/sex. Drobna, brylata, rikala ze ji je 30. Odmitl jsem, ale za chvili jsem videl ze kouri borce u stromu. Pry je kazdy den. (upraveno)
Uz jsem měl to štěstí ji tam potkat...
Je dnes nekdo na 35 km nebo na 39 km?
Dnes sobotu 39km D11 po 10 hodině vykourim spolykam nastavím anal na prsteni lizani mrdani
Funguje to tam ještě teď i když je zima???
Tam to funguje za každého počasí, někdy je to ale slabší
Funguje včera mě tam kouřil i mrdal
Někdo něco dneska na exitu 39??
Dneska 39km D11 kolem 15 hod vykourim spolykam nastavím anal
Dnes krasny koureni v trojce. Krasne polykal.
Kolem 15 ho tam dneska budu kouření honění
Zdar. Zítra mezi 15-17 hod? Sjezd na 39km D11?
Teď 39km D11 vykourim spolykam nastavím anal
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tam se podle me schazí jen samý gay
Nesouhlasím. Když nebudu počítat jednu bezďačku, tak jsem tam potkal i páry, kde muž 'půjčoval' ženu... Ale pravda je, že toto je výjimečné a gay komunita převažuje
Dnes kolem 14:30 bude nekdo D11 39km
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...jako v centru ojetých vozů?????
V písáku jsou nějaký olítaný embéčka ?
Příspěvek byl smazán.
Ahoj. Tam už to nefunguje jako naturistická oblast?
Vybírá se vstup a je to kolem dokola samej stan a karavan s rybářema. Jediná nuda je v Poděbradech na jezeru .
Hmmm. Tak to je smutný. Ale děkuji za info.
Tak a takto podobně končí veškeré natur koupání a dovádění v přírodě. Budto se tam nase.... rybáři, nebo to někdo zkoupí oplotí a snaží se na tom vydělávat.....*11**11**329**329*
Přesně tak . A neboj se napsat "nasere" tady se používají silnější výrazy😃
No já jen aby neměl admin důvod mi to smáznout, páč na toto jsou rychlý, ale kurvy co to tady mají jako reklamu a inzerci zdarma pro své výdělky nikdo nesmázne......*443*
Přesně tak byly tam fajn místa okolo stromky a keře a teď vysekaná planina a samej rybář totálně to tam dojebali, naproti přes dálnici tam zas začali znovu těžit takže tam už se taky nedá.
Dnes jsem tam kouřil prvně chlapa... Pokud tu jsi, tak se prosím ozvi. Mám pár otázek🤣
Zítra v 12 hodin kdo se přidá
Sobota odpoledne 14 h někdo na něco