Na parkovišti

Sex na parkovišti

Ahoj, kde je nějaké parkoviště v Praze a okolí, kam se jezdí běžně sexovat ? Jsme pár 30 let.
jo, prosim napiste...taky melbych zajem:)
Praha západ ??? někdo s autem??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky Kytko co třeba malý výprask na Tvoji krásnou prdelku a potom spousta něžností a rozmazlování? Odměna samozřejmostí
Ja kus od cernosic Praha západ klidne dojedu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
do háje, kolikátý je tohle už spam od téhle uživatelky nebo jiných uživatelů s podobným nickem? Během několika minut je tu zapleveleno celé fórum jejími odkazy, nic co by bylo k tématu!
To admini nedokáží filtrovat, odstranit podobný spam, pokud se netýká tématu ve fóru?
Vždyť je to komerční inzerce !!!
na Rudný, je to sice nebezpečný,ale o to vzrušující :-)
proc nebezpecne?a jak to najdu?kde presne se to nachazi?
No, ja bych neřekl, že to je to místo, co hledáme, protože tam je to spíš sama šlapka. Ale třeba takové to malé parkoviště u Šeberáku by nebylo od věci, po domluvě ;-)
k šeberáku poměrně často chodíme s manželkou...kdyby jsi nás někdy chtěl vyšmírovat a nebo se přidat /pokud jsi mírně BI/ napiš na mudrhalir@seznam.cz
klidne se muzu pridat nebo jen smirovat
K Seberaku chodim obcas honit( 18.5:5.5 ).
Rad bych treba i jen pohonil pri pohledu na Vas! Ous@seznam.cz
jj tam to asi pujde krome leta to je tam otevren stanek obcerstveni
Ahoj jak to myslis nebezpecny?
to je právě to vzrušující a můžeš to klidně dělat na tý druhý straně,tam šlapky nejsou :-)
šeberák je pro nás moc z ruky
a jakým směrem?...na Phu nebo Plzen?
Směr na Prahu, tam se jezdí--i já tam honím
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My jsme našli u H. přehrady dobrý místečk. Když se jede nahoru k parkovišti, tak ještě dole je odbočka doprava do lesa. Tak je to fajn. V úterý jsme tam šukali i na kapotě auta
My s kamarádem jezdíme na parkoviště nad hostivařskou přehradou-z jedné strany les- a je to dobré. Bývá tam obvykle více aut kde to párky dělají, honí si to a vzájemně se uspokojují. Klidně i ve dne, obyčejně všechna auta mají zapocená okna.
Tak to je dobré a co někdy domluvit nějaký termín. My to máme do Hostivaře kousek. Zaparkovat vedle sebe ... ;-)
ahojky no ja taky mam kousek hostivar bych vas mohl smirovat vau vau
jo, zaparkovali bychom těsně vedle sebe, abychom na sebe viděli, kdy máte čas ?
jo, zaparkovali bychom těsně vedle sebe, abychom na sebe viděli, kdy máte čas ?
No, tak mě se nezád, že by se na tomto parkovišti něco dělo a nebo nemáme štěstí ?
funguje to na Hostivari i pres den? mam pocit ze parkovist je tam vic, na kterem to je?
No, pres den by to ted asi slo v zadni rade, je dost zarostla, ale jinak tam parkuje dost lidi, co jdou na prochazku, takze to asi neni to prave.
Dneska jsme to tam taky byly vyzkouset a super stalo tam par dalsich podezrelich aut. A chvili tam nekdo krouzil autem okolo ale oto bylo aspon vetsi vzruseni.
O ty Hostivaři jsem slyšel a ze tam bývá i pár aut - kde to tam přesně je, poradil by někdo?
Parkoviště u Hostivařské přehrady
Praha, Česko
https://mapy.cz/s/nanezajeco

Naposledy jsem tam šukal kámošku červenci kolem oběda. Nebyli jsme sami
Díky, tak tam musíme vyrazit! Škoda že se teď tak ochladilo - budou zamlžená okna a spolušu... nebudou vidět :o)
Ahojky hledam kocicku na sex v aute
Ktora ma vyfajci v aute
ja ti to potom vratim mam aj foto ....
ahojky a nevite o nejakem mistecku v ostrave nebo okoli ostravy?
já si ho chodím honit k Ostravici,od mostu u MINIUNI směrem na vítkovice,po pár metrech jsou další 2 mosty,tak pod nima,je tam klid a myslím,že nás tam chodí víc
chodíš tam ještě? chodí tam někdo víc?
Celkem trapas honit pod mostem 😂
Ahoj.Tak to místo bylo skvělé... Pořád ještě pár takových míst v blízkém okolí najdete.
Zna nekdo parkoviste mezi Plzni a K.Varama ?
Jsme paar.
a jste exhibicionisti nebo voyeuři?
Hned za Plzní Ještě před odbočkou na Touškov? *162**473*
A co takhle jedno místečko na Jižní Moravě?O jednom bych věděl na Hodonínsku, je to tam super!A co vy, znáte tam také nějaké. Můžem vyměnit zkušenosti:-)
vim o slusnem miste na jizni morave s kamaradkou jezdime na sterkovnu jak je mor. nova ves
ah0j strašně mě láká něk0h0 přit0m sled0vat.když tak dejte vědět a d0mluvíme se
Ahojte jsme z KYJOVA pekny par 40 takze sadi vas pozname. Pa.
Ahoj jsem z Kyjovska mame sve pekne misto Dubnany pridas se ? Vse je na domluve a poznani . Pa.
Jak tak čtu, tak se tu mluví jenom o parkovištích jenom okolo Prahy, nebo ZČ. To není fér.
I Jižní Morava má krásné vzrušující parkoviště a rozhodně ne jedno. Jenom na Hodonínsku vím aspoň o 3, kde to vážně stojí za to ;-) Kdyby jste se chtěli dozvědět konkrétně kde, tak pisněte, můžem vymyslet nějaké to vzrůšo;-)
Jsem taky z hodonínska a rád bych se to taky dozvěděl.
Už se pomalu blíží počasí, kdy budou pro šoustání venku lepší podmínky. Nechce se nějaký pár s námi domluvit na nějaký společný termín na parkoviště u Hostivařské přehrady ?
ahoj,nevím jestli je to ještě platné,ale taky bych rád někoho přibral k nám na divočinu v autě.Na Hostivař to máme kousek,ale teď tam asi bude velký provoz.Ale až otevřou koupák....Jinak jezdíme 20 min za Prahu,tam je ůplný soukromí a príma příroda.Když budete mít zájem,dejte vědět.Pavel.
ahoj napis kam jezdis rad dovezu zenu na mrdani strasne mne vzrusuje jak nekdo kouka mozna da i vice chlapum Pa.
Pokud ještě je zájem písni zparávu a něco domluvíme :-)))
ahoj jsem z brna :) rád bych se podíval :) a třeba se i přidal :)
to by mě zajímalo kde v Hodoníně ... byl jsem tam v lázních ale před rokem ... dojel bych ze zlína ...
prosim poradite, kde v Praze se da sexovat? Nejaky parkoviste, lesik nebo tak, nechci provareny mista jako hostivar a seberak:-) ma nekdo nejaky tip?
v Praze teď moc nechodím,někdy je to o hubu,ale jezdím 30 km za prahu,je tam klid a soukromí a pěkná příroda.S partnerkou tam rádi chodíme a když nás bude víc,bude to zajímavější.
Zná někdo místo v Plzni nebo okolí na parkovišti nebo tak podobně, kde se nechají dělat různé věci, třeba i fotit? Je to fakt bezva. Rád se sejdu. Poradí někdo? Dík. marakar@seznam.cz
a co slovaci u nas nieje nic take? Ja o nicom neviem neviete co je pobliz bratislavy?
těch míst je spoustu a kam chodíš Ty?
Už jsi zjistil kde je takové parkoviště? Dej vědět! Jsme pár. Třeba se sejdeme. Plzeňsko!
Ahoj Ferdoun, Míra Plzeň Lochotín, zjistil jsem parkoviště. Bezva je to u nového Globusu - na Vary, až úplně vzadu směrem k pumpě, nebo u Normy pod okruhákem u plotu. Už jeem tam byl nahý v autě, krásně jsem se vyhonil, pár párů mě vidělo. můžu vás oba nafotit, nafotit můžete i Vy mě. nejlepší čas je kolem odpoledne v sobotu nebo v neděli. napiš na marakar@seznam.cz,vyměníme foto. těším se. teď stále nahý, honím. budu po druhé stříkat. Podíváte se na mě oba? Stará chrápe nahá, rozvalená, nechce mrdat, dcera - 18 také spí nahá, mrdá s tím svým, já si ho můžu utrhnout. Rád Vás poznám. Napiš. Sejdeme se, dáme řeč, něco uskutečníme. Zatím, Míra, těším se.
ahoj, kde je v Plzni místo na šmírování šukajících párů nebo kam nejlépe zajet a nechat se šmírovat s možností přidání se?? Poraďte. Díky
Kdyby ste něco podnikali dejte vědět klidně se přijdeme podívat 😊
Nevíte o nějakým klidným místě na Příbramsku v přírodě kam se dá vyrazit a v klidu si užívat?
zdarec,víte o nějakém pěkném místě-parkovišti,kde se dá kouknou či uskutečnit nějakou pěknou akcičku?
olomouc a okolí poraďte
zdarec, parkoviště naproti Křepelky, tady honím mezikamiony
nevi nekdo kde je okolo liberce nejake parkoviste kde se soulozi chtel bych se podivat nebo v okloi
Nejlepší je horní parkovště u Hostivařské přehrady nad vchodem na kopaliště. Je tam dost místa a běžně se to k tomuto účelu užívá...i
Da nekdo tip na parkoviste (nebo jine misto) v Brne kde se schazi onanisti nebo parecky? Nebo mel by nejaky parecek chut se nechat pozorovat (streda vecer).. hodte mi sem email nebo odpoved
Chci se zeptat jestli se opravdu na tom parkovisti v Hostivari provozuje sex ... a jestli jo tak jestli nejaka slecna nema zajem , auto mam 8o)
nevi nekdo kde okolo liberce je parkoviste nebo neco jineho na pozorovani
Hledáme vhodné parkoviště v okolí Brna.Poradte.S partnerkou hledáme vhodné k tomuto ůčelu,kde nás bude i víc.
nahoře u vysilače kiss hády
TAKY JSEM SE VYHONIL PARKRAT NA PARKOVISTI JE TO SUPER VZRUSO KDYZ TE MUZOU VIDET TREBA KAMIONACI Z VYSKY SVE KABINY .-)))))
pravidelnš si to dělám mezi kamiony, kam jezdíš ty, na která parkoviště
Poradíde kam se dá v Brně sjed autem,kde by bylo třeba i víc aut za stejným učelem.Slyšeli jsme o žuránu,ale tam se nám to moc nezdá.Vic aut,vic páru.
...co třeba parkoviště- za Velkou Klajdovkou- odbočka k opuštěnému lomu....???...občas se tam koná dogging
Ahoj jsme mladý pár a ona 19/166/52 se chce svézt v kamionu a za svezení poslechne řidiče na slovo a udělá mu v autě poslušnou čubku.Já přítomen jako divák.Kamionáci co jezdíte přes Ostravu dejte vědět.Můžete být i dva.
Nebo Prachaticko?Je tu nekdo!?
Ahoj Já jsem z Budějovic Marian
ahoj kto mi poradi taketo miesto niekde v okoli Prievidze, Ziaru a Zvolena
Auto mám a nějaké parkoviště by se také našlo, tak co nějaká dívka co by se zastavila můžem dát i foto :) napište na mata-1@seznam.cz (mě 24 na tvém věku nezáleží)
ahoj občas večer zajedem na parkoviště které není úplně opuštěné a děláme v autě blbinky tak že nás kolemjdoucí musí vidět.Je to vzrušující doporučuju vyzkoušet.P+V z Ostravy.
Ahoj, kam jezdíte na parkoviště, přijedu kouknout😎treba o vikendu2-3.3 ? Radim
ahojte příznivci doggingu. chtěl jsem říct, že jezdíme se ženou na parkoviště u restaurace mušov, je to na cestě Brno-Mikulov.přesně:horní parkoviště u dřevěného srubu. máli někdo zájem tak se ozvěte
Brno a okoli nikdo nic - rád se kouknu a nechám kouknout,případně ...
na parkovisti u Barbory(Teplice) tam se hodne jezdi soulozit.Navecer je tam spousta aut at v predu nebo vzadu pred nuda plazi..
a kde to parkoviště je?? barbora je docela velká
Postýlka je postýlka,obzvláště letiště pro čtyři!
Ale takový sex na parkovišti před diváky též moc hezké a vzrušující
Zítra dopoledne na parkovišti u hostivarské přehrady?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
my jezdime na letiste, je to tam super a nekdy te i nekdo pozoruje:)
zkuste Slavonín až tam vzadu za vodojemem, v místech, kde bývala dřív poslední odbočka k hvězdárně... kolem sviští doprava..., ale sem tam se někdo koukne, když uvidí akcičku... rád Vás přijdu okouknout a povzbudit...
Nevíte někdo o nějakém místě v brně kam si jezdí užívat milenecké páry
Ahoj je nekde v Decine a okoli kde se soulozi a je tam vic paru nebo lidi. Vzrusuje nas to kdyz to dela vic paru nebo kdyz se nekdo diva.
Ahoj tak kdy a kde si užijeme??
A ve Varech se taky takto nekde bezne sousta? Ja mam strasne moc mist a nikdy jsem se nikde s nikym nepotkal.
Taky hledám parkoviště nebo misto kde se šoustá ve Varech.
Ve Varech se sousta u letiste na parkovisti u r6bnika Kolovak. Je to tam super :) Pak take casto u AC stadionu v Tuhnicich :)
Znáte někdo nějaké odlehlé parkoviště v Ostravě, ale né úplně ve tmě at nás je i vidět?Zajeli by jsme někdy večer užít si sexík v autě.
Kde se v Liberci a blízkém okolí šuká na nějakým parkovišti či odlehlém místě kam jezdíte? Může nás tam šukat víc
vim o místě, kde by se dalo šukat ve více lidech, třeba v autech, tak abysme se navzájem viděli
V pátek 26.12 jsme byli na Zličíně,děti šli do kina na Madagaskar a my si užívali sexu uprostřed parkoviště v 14h odp,žena mi ho krásně vykouřila a já ji pak ošukal ale nevím jestli u toho byli i diváci,nato nebyl čas.Můžeme ale vřele doporučit.
Ahoj! tak to je paráda! jezdíme tam s partnerkou často nakupovat a občas si to rozdáme právě v kině...je to strašně vzrušující a jí se líbí, když si toho někdo všimne a díva se...
Ahojky,jezdíte si někdo ven zamrdat?rád bych se podíval či přidal.
občas ve středu nebo ve čtvrtek rádi jezdíme na parkoviště Zurán,je to směr Brno Vyškov,u památníku Bitvi tří císařú,nebo se rádi milujeme na parkingu u Velké Ceny,je to vzrušující..když okolo nás někdo projde,případně se zastaví a pozoruje naše hrátky,špatná není ani Klajdovka.nechce nějaký podobně exhibicionistický pár také dorazit a dát autíčko vedle autíčka???zdúraznuji čtvrtky a středy navečer...
ahoj, provozujete to ještě? :)
Ahoj, pořád jezdíte?;-)?
,......................
..
....
treba ume pred barakem bych vas smiroval:-)
Zná tu někdo nějaké parkoviště na jihu jižní moravy Hodonínsko, Břeclavsko, Záp. slovensko.
asi jsem nasel vyborne parkoviste. Hned pred obci Vrane nad Vlatvou u reky... uz jsem tam videl nekolik aut.... vzdy kolem 22...
Máte někdo tipy na fajn místa?
Vie niekto poradit vhodne lokality s autom v prirode v Ba?
Čunovo, na špici poloostrova oproti vodáckemu areálu. Pred sebou Dunaj a výhlad na mesto, po pravej strana galéria Danubiana.
Jinak také příhodné místo k sexování je i takové to parkoviště u písáku Hrádek,sjedete z hlavní pod silnici jak se v letě parkuje a šup doleva pod les..tam to taky děláme rádi,někdy i u auta....nedomluvíme se???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevíte o nějakém parkovišti v Č.Budějovicích?
děje se něco na parkovišti a nebo v lesíku u nuda pláže Lhota??
Včera jsem si to tam hezky užila

;)
Vojkovice u Kralup,supr sex jak v autě tak na louce,každou neděli pokud je počasí tak tam jezdí páry na sex
Ahoj, ve Vojkovicich jsem byl nekolikrat a nic se tam nedelo. :-(
Včera jsem byla v Brně a tak jsem si to móóóc užila na Žuráni. SUPER místečko :)
Nejezdí nějaký exhibicionistický pár na lesní parkink směr výjezd z Brna Směr Klajdovka,Ochoz????Mám rád pohled na milující se pár..jsem usměvavý sympatický blondák atletické postavy a rád se dívám..milování v autě je pro mně velmi vzrušující..
Někde kolem Ostravy se sejdem?? Jura
kdo jezdí za klajdu na parkoviště k ochozu?Co se domluvit na pondělí dopoledne víc aut vedle sebe?Jen páry
Klidně se připojime jen napsat přesně kdy a kde
domluvíme se někde kolem Ostravy?? Ozvěte se kdo má zájem. Ženy i muži.
juraabc@seznam.cz
nebyl by tu náký pár z okolí HK?
AHOJKY LIDIČKY,KDYŽ SE NA VÁS TAK KOUKÁM,TAK SE MUSÍM TAKY PŘIDAT O DALŠÍ SKUŠENOSTI O AUTOSEXU JSEM KOUSEK OD BRNA A SUPER MÍSTO NA PÍCHÁNÍ A FAKT KRÁSNÉ JE NA MOHYLE MÍRU V PRACI,FAKT LUXUS!!!JÁ TAM BYLA ZAS VČERA A PĚKNĚ JSEM SI ZAŠOUSTALA :-) DOPORUČUJU...
JO,ALE JEZDÍM TAK S KAMARÁDAMA,TAK KDYBY BYL TU I NĚJAKÝ SLUŠNÝ A HLAVĚ PĚKNĚ NADRŽENÝ SAMEČEK,TAK SE MUŽEM DOMLUVIT,ALE POZOR!!!JEN KVALITNÍ A FAKT DRSNÝ SEX!!!MILUJU MRDÁNÍ ZE ZADU ....
ze zadu já můžu ale mám rád když žena při šoustání pěkně křičí ozvi se a skočíme na to
Ahoj, pokud je nabídka ještě aktuální, tak já se hlásím ;) Na mohylu to mám kousek a pořádně tě ošoustat zezadu by nebyl problém :) kdyžtak se ozvi na mail faria@email.cz
Ahojky, jedu dnes kolem mohyly, chceš si hezky zasukat?
jsem kluk co nosi damske oblečeni, rajcovala by mně představa vykouřit chlapa v autě před jeho holkou :) našel by se tady takovej pár ?
Rád si to dělám v autě na parkovišti a podobně. Nechcete se dívat?
Ja bych se podíval rad kde si to delavass
ahoj nějaké parkoviště pobliš Berouna kde se da prcat?? nebo onanovat
na D5 na rudný ale tam otravujou šlapky a nebo dál u Cerhovic je benzínka a parkoviště pro kamiony...směr na Plzen
:-D otravujou šlapky, jakym způsobem :::
Ahoj, víte někdo o nějakým parkovišti v Praze, kam se běžně jezdí milovat páry a čekají, že se na ně bude někdo dívat?

Mám skvělou zkušenost z letošní zimy s jedním párem, se kterým jsem se domluvil tady, a koukal jsem na ně v Hostivaři. Ale byli tam jenom oni. Navíc si bohužel nepamatuju nick... (tmavý mitsubishi - ozvěte se:) ).

Poradíte někdo takový místo? Případně nějaká náruživá žena s autem, co se nestydí:)? Lákalo by mě to i z opačný perspektivy;)
nekdo vi o miste v Plzni? nebo okoli?? jsme par z Plzne
Příspěvek byl uživatelem smazán.
vy tam jezdite nekdy? muzme se domluvit nekdy :)
pripojim se v plzni... jezdim pres leto l makru ... jsem exhib.. pripji se nekdo .. nejlepe zena..
Koho /aj pár/ možem diskretne niekde v ich aute alebo niekde vonku pozorovať ako si honia,masturbujú,súložia v Ružomberku a okolí? Ja doma nevyužitý simpatycký muž.Ak máte záujem, tak prosím napíšte na www.ddano@centrum.sk.
nejede někdo někam na parkoviště? případně jinam si užívat? rád se koukám,přidám - případně vezmu přítelkyni - ráda sepředvádí .
Škoda, Brno je moc daleko. My- liberecko. Žena se taky ráda předvádí v minisukni bez kalhotek nejlépe u hlavní silnice nebo na parkovišti. Sukni si vyhrne kousek nad rozkrok. Je to super pokoukání. Je tady někdo z okolí Liberce na koukání nebo i více.
ja bych se podival a kde konkretne
Ahoj,stale jezdime někde kolem LB pichat s manželkou,napiš domluva možna jen par
Reaguji na Tvůj příspěvek. Jezdím na parkoviště směr Ochoz, v serpentinách po pravé straně. Rád poznám další zájemce o dogging,exhibici,voyaerismus.
Ahoj.. Najdu tu nějakou zvrhlou holčinu,ženu? Nebo pár který chce abych se koukal nebo u vás onanoval? Písni kdyžtak ke mě do vzkazů..
Muzu se jen diva nebo se i pridam, vse je na vas.
A čo tak honenie nad nejakým párikom v Šútove-Klavovany 4.1.2012 ??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to by nás asi zajímalo,kde to přesně je?Nejsme z Pha
Ahoj, nějakej pár, co by uvítal (třeba ne jen) diváka na parkovišti u Hostivařský přehrady (nebo jinde v Praze)?
Někdo kdo jezdí za klajdu směrem na ochoz nebo někam jinde v brně? Mužem se domluvit víc aut.
v brne se rad pridam.... treba dojednat termin schuzky a misto....
rad bych se podíval v brně..a pohonil..
Ahoj, a co Novojičínsko? Máte nějaké tipy? Mne napadá třeba Štramberk, záchytné parkoviště. Večer tam nebývá nikdo.
Ahoj, a co Novojičínsko? Máte nějaké tipy? Mne napadá třeba Štramberk, záchytné parkoviště. Večer tam nebývá nikdo.
Ahoj, jezdíte někdo na nějaký pražský parkoviště sexovat a dívat se?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky, někdy rád zajedu mrknout :) Skoda, že jsem sólo. Kdy tam tak jezdíte? Zdravím p.
ahojky někdo na předvádění se ?Liberecko , Boleslavsko
Nevi nekdo kde se chodi v okoli Liberce
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-)))
JÁ TAM JEDNOU BYL SLYŠEL JSEM ŽE TAM JEZDÍ PÁRY KTERÝM TO NEVADÍ...PROTO TAM JEZDÍ ALE BYLI TAM NĚJACÍ POLICAJTI V CIVILU NEBO CO TO BYLO
Nikdy jsem tam nikoho takového nepotkal a pak dá se domluvit nějaké znamení např.bliknutí výstr.blinkry. Copak nemůžu ve svém autě sexovat - není to parkoviště u Tesca,kde by mohl být někdo pobouřen. Spíš tam chodí lesem občas pár šmíráků :-)))
Ahoj jsem 19tio lety kluk a rad bych se ukazal ženě, strašně mě to laka :)
Ahoj, kde je nějaké parkoviště Rakovník a okolí, kam se jezdí běžně sexovat ? Jsme pár 36 a 31
Já bych šel taky, tak se domluvíme kde a tam se bude chodit
Ahoj plati stale tato nabidka?
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-))) V serpentinách před Ochozí
49°14'25.671"N, 16°42'45.457"E Někdo kdo se rád dívá a nechá dívat? Parkoviště za Klajdou směr Ochoz.Žena,pár vítán :-))) 8.3. ve čtvrtek - radost k MDŽ :-)))
Chodíš často, nebo jen příležitostně. Vše by se dalo, ale nesmíš moc blízko.Dej kontakt, něco vymyslíme.
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo?
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo? Nebo večerní parkoviště - Klajda,Perná.
Někdo na REÁL DOGGING ve čtvrtek 15.3. po 19 hod. Ochoz,Perná?

Občas zajedem do Vojkovic, chodíte tam někdo taky?
A co takhe ve středu nebo čtvrtek dopoledne pojedu kolem tak se stavím a omrknu nikdy jsem tam nebyl a má být hezké počasí co vy na to ? Rád se ukazuju i mrknu .
Ve Vojkovicich jsem byl nekolikrat a nikdy tam nic nebylo... :-(
Ahoj, nechystá se dnes 1.8.12 někdo do Vojkovic? Okolo 15hodiny?
Ahojky. Sluníčko už přes sklo hřeje. Nepodnikneme něco ve stylu dogging na parkovišti? Obnažené kozičky,prstění, hrátky s kundičkou,masturbace? Žena,pár,které by to lákalo? Ochoz,Perná,
Dá se tady domluvit REÁLNÝ dogging?49°14'25.671"N, 16°42'45.457"EV. 16hod parkoviště před Ochozí v pátek? Blikni výstr. blinkrama.Popř. jestli máte jiné místo rád dojedu
někdo ,kdo se rád ukazuje na parkovišti nebo někde v přírodě?Rád pojedu zrovna náhodou okolo a přibrzdím a .....
Je takové parkoviště na onanii a sex v Liberci??Kam jezdí souložit atd?
Kde se šuká na Vysočině,rádi bysme se koukli a byli pozorováni...
Dnes jsem navstivil parkoviste u Hostivarske prehrady u lezecke drahy kolem pul osme a byl jsem mile prekvapen. Byla zde 3 auta a jeden smirak s dobrym vybaveni na nocni videni:-). Jeden parecek evidentne nechtel byt rusen a dalsi si asi paradne uzili. Dosvedcovaly to 2 pouzite prezervativy a kapesnicky co si dama musela vytrit dirku. A ta byla teda mokra dost podle stavu tech kapesnicku:-). Skoda, ze skla u auta byla tak tmava, ze jsem nic nevidel. Jestli nekdo hleda divaka rad se prijedu podivat.
Jede dnes nekdo na hostivar?
Co zítra někde v okolí Brna,JM? Ochoz,Perná? Vidět a být viděn?
ahoj, neni tu par z prahy ktery by se chtel nechat smirovat od mladeho kluka? Treba pri sukani v prirode, v aute na parkovisti apod.?:) ozvete se do vzkazu..
Zítra odpoledne pískovna Vojkovice
chystáte se někdo v pátek na Hostivař?
Ahoj něco takoveho na Hodonínsku pordí někdo nebo da vědět rad přijedu
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Ochoz,Perná,Mušov?
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
...ahoj autíčkáři z okolí Kralup a Prahy pro hodného diváka???-:)-:)
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík?? Parkoviště před Ochozí,Perná?Reálný zájem o sexování v autě. Přidá se někdo?
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
dá se někdo šmírovat na parkovišti u Ochoze? Vyhonil bych se u toho
neznate někdo dobré místečka?
Ahoj. Přidá se zítra někdo? 20,30 hod.Perná směr Mikulov. Ideální místo na takovou zábavu :-)))) 48°51'46.959"N, 16°36'27.057"E
Ahoj,dnes po 15té hod něco mezi D.Dvořištěm a Táborem?
ahoj někdo na něco z okolí Ml.BOL
Je nejake parkovisko alebo miesta v Ba a okoli kde by sa dalo smirovat na pekny par...
Rádi bychom dnes odpoledne nebo na večer někam vyrazily,J.Čechy.Neví někdo kam,popřípadě nějaký pár.
Prosim v ktere casti piskoveho jezera se ve Vojkovicich sexuje a honi? Byl jsem tam nekolikrat a nic tam nebylo. Diky za odpoved.
ahoj dnes tam pojedu mezi 17 a 18 hodinou. rád budu někoho šmírovat
Měl jsi šanci v neděli ale nepřišel jsi
V neděli jsi nás mohl vidět, asi jsi byl jinde
Jo pardon,my tam byly v sobotu a pak v uterý,
já vás asi přes ten potok viděl.měl jsem přijít blíž?
A líbilo se ti to aspoň?
potřeboval bych být blíž aby jsem lépe viděl
My tebe taky neviděli dobře,sliboval jsi že projdeš okolo s pérem nahoru a nic tak snad příště,jedeme tam asi dnes po obědě ale jen do 15h
dnes už to nestihnu ale příště až tam pojedete dej vědět.můžu přijít blíž?
Ahoj. Dnes se do Vojkovic chystam po 13h. Neprijede nekdo?
ahojky,tady Martin moc rad bych se na vas prijel podivbat do piskovny Vojkovice,kdy tam pojedete?a jaky mate auto,moc rad bych si ho vyhonil pri pohledu na vas a muzu klidne prijit bliž?dekuji vam za reakci a do vzkazu vam poslu svou fotku,pa tesim se.
Ahoj, nevite kde narazit na nejake sexujici pary nebo kam se chodi honit v okoli Kralup. V Dolanech u reky jsem parkrat byl, ale honil jsem tam sam. Diky.
Ahoj u Větráku jsou dobrý skály
Ahoj. Kde jsou ty skaly? Nevim kde je Vetrak. Diky. :-)
Ahoj ty skály začínají za obcí Řež a lemujou řeku směrem na Kralupy.Je tam super výhled na západ slunce a tak vůbec je to tam parádní k sexu v přírodě jak stvořený.Sice jsem tam ještě na nikoho nenarazil,byl jsem tam jen párkrát,ale vsadim boty že lidi co to máj rádi a znaj okolí,tak že tam svoje šukací místa maj.
ahoj děje se něco v č.b. děkuji petr
Ahoj, nechcete ted nekdo zajet do Vojkovic? Rad bych se podival...
ahoj okolí Berouna. Nějaký pár co se nechá pozorovat rád se i přidam . Nebo nějake místo na pozorování honění. Dík
parkoviště u hráze žermanické přehrady...rád pozoruju :)
Nějaké místečko v okolí roudnice nad labem ??? Díky
Pískovna Dobříň přece nebo pískovna Vojkovice u Kralup
Rád se také přijedu někam podívat.
Bude li mit někdo zájem, můžeme tam s manželkou taky dorazit
ahoj mám zájem šmírovat a nebo se seznámit sme natom stejně i děti jezdíme též na pískovnu
AHOJ něco by se našlo
Jsi z Roudnice sluší ti to
Pa Tom
Sem chodím honit já 13.9166686°E,49.9421617°N
J e to na silnici mezi Svatá a Kublovem.Je to tam super zastrčený.
chodím tam tak jednou až dvakrát týdně dle času okolo 18 hodiny už jsi tam někdy byl?
Ahoj dnes jedu honit na to parkoviště 13.9166686°E,49.9421617°N
J e to na silnici mezi Svatá a Kublovem. Co psal Onan1. budu tam mezi 17,30 18,00
Škody byl jsem tam sám tak jsem se alespoň krásně vystříkal
Ahoj rad se ukazuju a taky se rád podívam..Nevite o nějakém mistě v okolí Hradce Kralové. A nebo kdyby mela žena zajem rad se ji někde ukažu :) diky
ahoj děje se neco v českých budějovicích
Je krásné když na parkovišti před nákupním centrem a jinde nějaká žena v minisukínce nakladá nákup ,hezky se u toho vyzívavě ohne.V té chvíli bych rád stál opodál nebo projížděl.Je-li tu žena nebo pár ,které se takto rádi ukazují,tak dejte vědět.Já budu sedět v autě nahatý a můžeme....
Chtěli bychom aby nás někdo šmíroval při sexu v autě, honil si ho atd., třeba by dala manželka nebo já i orál (možná) Nvrhněte někdo kde se to dá na hradecku uskutečnit, ať si to užijeme. Napiš do profilu
Ahoj, moc mě to láká. Rád se na Vás podívám.
je spousta míst okolo Hradce, kam by se dalo zajet
Tuhle středu (27.6.) v 20:15 jedeme s mou krásnou mladou milenkou a jejím subíkem na jedno místo nedaleko parkoviště u Ochozu (jedná se o rozbočku dvou cest v lese - 49.245374,16.717809). Bude se jednat tedy o takovou doggingovo kandaulistickou akci. Takže pokud se někdo chcete přijít podívat a pohonit si, ať už sami nebo v případě sympatií s pomocí mé milenky, jste vítáni - zvlaště rádi bychom byli za nějaký další pár.
[smazat]
Lepší určení polohy přes mapy.cz 49°14'43.510"N, 16°43'4.302"E
Bude nějaké pokračování?
AHOJJJ .. JESTE CHODIVATE NA TAK ZAMNERENE AKCE??
Občas večer honím na parkovišti u Kauflandu.Přidá se nějaká?
Ja se pridam. Dej vedet, v budejkach sem do patku. Matt.danny@seznam.cz
poradí někdo nějaké místo na hodonínsku
Chodíte někdo do Ždánickýho lesa mezi Ždánicema a Bučovicema, před hodinou jsme tam šukali a dobrý ani tam nebylo moc mokro-teda v tom lese))
Poradí někdo nějaké šikovné místečko v lázních nebo v okoli na autosex Jedu po 3 týdnech za manželkou.Můžete se i přidat,nebo jen pozorovat.
plácek kde se honí, šmíruje, souloží...? Štětí, Mělník, Roudnice n/L a okolí...dík
Kam se jezdí souložit na náchodsku? Kde by jsme se mohli potkat s jiným párem a pozorovat?
Bude někdo kdo se rád předvádí zítra večer na parkovišti u Ochozu?
Rád chodím na Opaťák. Nádherná nudapláž s nudi občersvením. Parádní odpočinek, slunění, koupání a nahé popíjení s nahými lidmi...
Na sex je vhodnější Oplatil (Hrádek). Je to veliký písák, kde si najdeš místo podle svého gusta. Buď úplně schovaný na "soukromé" plážičce, nebo někde se vzrušujícím rizikem odhalení někým cizím.
Ahoj,zítra vyrážíme s manželkou na 2-3 dny na jižní moravu a Brno.Dá někdo tip kde se seksuje na parkovišti nebo někde,moc nás to láká.Brno Slavkov,Luhačovice,Valtice a pod.
bude nějaká páteční akce u Ochozu?
cau. kde to tam presne byva???
Jezdim honit na Benzinu na strakonickou,smer z Prahy pred sjezdem na Pribram. Je tam spousta kamionu. Taky v Pribrami u Kovohuti. Berou me kamiony. Klidne napiste,sejdeme se tam. matt.danny@seznam.cz hl.piste kamionaci
Pristi tyden jsem v C.Budejkach,vite tam o necem nekdo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak parada, co se nekdy potkat?
Kde se souloží v Č.Budějovicích?
Společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
Karlovy Vary Sokolov,kde se tam souloží na parkovišti nebo v blízkosti silnice?
taky by nas zajimalo hned by jsme se pridali
Já Tv panička , také bych si ráda zaskotačila někde venku u silnice na parkovišti
Já a milenka (ona 23, prsa trojky, upravená, já 29, 18cm) rádi bychom vyzkusili něco nového - venku, ulice k Jezeru, Praha, někdy navečer až bude klid, ideálně pár. Ona je sub a nevadí jí výprask, na dalším bychom se domluvili. Odpovědi s konkrétními návrhy do vzkazů.
Ahoj, je mi 22 sportovni postava. Kdyz by jste meli zajem rad se s vami domluvim
Mohu kdykoliv. Záleží na Vás.
Kdo by se chtěl sejít a užít si /pokoukáníčko a pod./? Rád přijedu
dnes dopoledne v oc chodov nejaka nadrzena panicka ci slecna ktera se rada koukne a pokud se ji bude chtit tak prida
byl dnes někdo na parkovišti u Ochozu?
Ozve se do vzkazů nějaký pár, kteremu by nevadil "divák" u jejich sexiku v autě nebo venku?
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
Je tu nejaké dobre miesto pre sex v meste?
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
Společná nahota, vzrušení, onanie, sexík???Příroda,parkovišt
co setkání někde na parkovišti?
Společná nahota,vzrušení,onanie, sexík?Někdo s reálným zájmem Perná u Mikulova čerpačka LPG. Po 19 hod jak ji zavřou super místo. 48 51´46.959'' N 16 36'27.057''E
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a nejaka slecna zena v okoli brna ???? dej vzkaz...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak zítra tam....třeba se ještě někdo najde..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bol párik,alebo lenn chlapy ?
Víte někdo o nějakém míste okolo Hradce? Kam by se dalo zajet.
jj, jen ze nektera jsou uz tam tak frekventovana, ze neni kolikrat kte auto pichnout a nebo diky dostavbe hradubicke jsme o ne prisli.
zkus druhou stranu od Březhradu
njn, jestli kolem placicaku, tam to je take takove.
Společná nahota,vzrušení,onanie, sexík?Někdo s reálným zájmem Perná u Mikulova čerpačka LPG. Po 19 hod jak ji zavřou super místo. 48 51´46.959'' N 16 36'27.057''E
děje se něco i v českých budějovicích?
Ahoj, jen oznam a myslím, že i zajímavá informace pro páry co rádi mrdaj nebo se jen předvádí před ostatními, nebo se případně rádi i připojí k nějakému páru či samotnému muži. Dnes 19.1.2013 od 20:00 hod. probíhá v aquapalace v Čestlících u Prahy saunování při svíčkách a slyšel jsem, že se tam budou možná organizovat malé skupinky, které si to budou navzájem rozdávat třeba ve skrytějších sprchách, případně se budou ošahávat ve vířivce či mrdat v převlékárnách. Potkáme se tam? Já 25 let, 21 cm M. Pište
Společná nahota,vzrušení,onanie, sexík?Někdo s reálným zájmem Perná u Mikulova čerpačka LPG. Po 19 hod jak ji zavřou super místo. 48 51´46.959'' N 16 36'27.057''E
Lidi kteří v tom mají jasno
budu někde na parkovišti ,přijdte se podívat.Napiš kdy a kde.Nebo se zajedu juknout já
Ahoj,
máme s partnerkou rádi sex v autě a shodli jsme se na tom, že by jsme uvítali nějaké diváky. Poradíte nám kam jezdí lidi oddávat se sexu v autě i na kapotě? Přijedeme a zapojíme se :o).
Věděl bych o pár místech......
Mám manželku která ráda šuká na veřejnosti naposled mě doslova znásilnila v podzemním parkovišti,vzrušuje jí když jí při tom někdo může vidět,mám doma holt exibicionistku ale dopřávám jí to i když já se stydím.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...kde se najde takový Olšanský rybník? Kousek od Olšan bydlím, ale o žádném rybníku nevím...
Rada bych vas tak zcela nahodou nacapala pri sexu.
Ok, rádi se necháme načapat, stačí se domluvit kdy a kde.
Poradí někdo nějaké parkoviště nebo místo kam se dá zajet a radi se tam sejdeme i z jiným párem
Ahoj, vedel bych o jednom ceskomoravskem letisti, dnes pres den
I na Lhote u Brandysa se necha hezky sexovat,myslim tedy parkoviste,hned vpravo vzadu
Hledam par z Prahy, ktery by si to prede mnou s potesenim rozdal.
JAK TO VYPADÁ V BRNĚ NA PARKOVIŠTI ZA KLAJDOVKOU NEVÍTE?
jo tak tam je to moc prima, chystáme se tam příští týden o víkendu na nudu a a pak něco podniknout u auta, pozorovatele není nikdy nouze :)
Ahoj,asi mam smůlu,ještě jsem tam nenarazil na žádnej pár,kdy to tam tak funguje?dík
... doporučuji v pátky a soboty k večeru, i když tento víkend asi neé, počasí nepřeje :( . Vždycky když se vracím z koupání v lomu, tak mi to pak u auta nedá ... :) a je to prima
na tom zadním parkovišti je to supr
Ahoj jak to vypadá na klajdě,dneska večer
Asi nemozne..ale presto to zkusim.. Rad bych nasel par nebo zenu kteremu bych se predvedl, podival.. Jsem pro kazdou “spatnost“, prizpusobim se vasi predstave, muzeme vymyslet a zrealizovat.. Nejsem pisalek.. Prosim ne samotni muzi.. Praha a okoli.. Tom
Manželka byla s milencem na parkovišti na Letné naproti Spartě.Byli tam po ránu kolem 8.00 :-)
a proč to píšeš až nyní????? Napiš kdy a kde bude příště!!!!!
chcel by som sa pozerat na par ako sexuje a honit si ho
Co se někde potkat na parkovišti,odpočívadle ,nebo zajet do lesa.Rád se kouknu,nechám se pozorovat nebo se mohu připojit
Inteligentný BI chlap z východného Slovenska, niekde v prírode, voda, slnko,... masturbácia? :) diskrétne
k predchadzajucemu prispevku: mathieu@post.sk
Kde chodíte šukat okoli Pohořelic prozradíte parkoviště atd
Nějaký pár z Č.Budějovic na šmírování?
Co dnes večer u Hostivařské přehrady 48/42
V neděli jsme zajeli do HK do Teska na nákup, nakoupili jsme sedli do auta a jak pršelo okna byli zamlzeny ta tu mojí co nenapadlo rozepla me kalhoty a začala mi ho kouřit napravo nalevo před mama auto nejdřív jsem měl z toho divný pocit ale vzrušení bylo silnejsi stejně e byla okna zamlzena. Za chvilku jsme si prelezli dozadu kde jsou folie a není tam vidět polovičku jsem stáhl u oblečení a ona si na me sedla a už to jelo. Zvláštní pocit šukat a par cmc od vás lidi dávají nakup do auta.
Nevíte kam se jezdí šukat v Třebíči????
už ti někdo napsal kam se chodí šukat vTřebíči?
nevím,asi se na třebičsku nešuká.
No jedno místo kam se chodí šukat a honit je kousek od Trnavy směr na Ptáčov.Je tam takový lesík kam se jezdí.Je to většinou v dopoledních hodinách.10-11 hodina.
Ve kterých dnech se tam chodí.
no to asi nesuka bo se tam pomalu ani nikdo neda sehnat...
Kdo snámi dnes zajeden a parkoviště? Kolínsko, Kutnohorsko, záleží na dohodě.
ještě dnes klajda, nebo parkoviště u ochozu?
Hledam mladeho muze nebo transku a nebo bi par na sex v prirode na parkovisti a nebo u me ! Muz ma byt stihly hladce oholen a ma byt jak pasivni tak i aktivni a u zen je to smele jednoduche : vasniva, smyslna a stihla a mam auto- dojedu kamkoliv - ja postarsi bez briska a velice sportovni postavou a s peknym muzstvim
napíše někdo jak to chodí za Klajdovkou směrem na Ochoz?
Občas tam jedem,je to na náhodu ale dá se tam
dnes na parkovišti. Jsme pár a hledáme pár.
Jsem bi a je me jedno co v noci budu lizat nebo kourit- hlavne oholeny bez vousu a fousku a neznou fugurou stihlou
je tady nejaka stihla ktera by zajela na Klajdu
Dnes nekdo nekde na parkovisti v praze a okoli?
Kam se jezdi pichat v Ceskych Budejovicich.Poradi nekdo? Kdyz by to na nas s pritulkou prislo az tam zase budem:-)
Nebo v Tabore, moc to tu jeste nezname.
Co takle v autě, v okolí Rychnova...???
občas honím u mostu přez řeku mezi Sopodnicí a Potštejnem...občas tam stojí pár aut a očumujeme se navzájem.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
rad se podívam jak kouřite vyskov
Taky bych rád vyzkoušel šmírování nebo ukazování se..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj obcas jedu pres ameriku v noci a tam nikde nikdo i kdyz bych chtel aby mne nekdo smiroval nebo i vic
Nevíte někdo o nějakém parkovišti, nebo jiném místě v okolí Zlína
My jezdíme k malému rybníčku kousek za městem, je tam neoficiální nuda pláž a v rákosí jsou plácky, kde jste schovaní před ostatními. I když kdo chce šmírovat, tak si to obejde a kouká z druhé strany. Bývají tam takoví šmíráci.
Jednou nás tam šmíroval nějaký pantáta při orálu, tak jsme mu předvedli ještě lízání parnerky a nakonec klasiku s výstřikem na bříško. Pak utekl chudák honič.
vás bych taky chtěl šmírovat, k vám bych se ají přidal.
ahoj, mame stejneho konicka, take to mame radi u vody
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tak jo, můžu obojí. Kdy a kde??
Ahoj, dej vedet, kdy tam budete ;)
Nebude dnes 3.1. nekdo na hostvari? Parkoviste u lanoveho centra. Rad bych se podival ;)
Rad bych nasel par ktery by se podival, nebo ukazal u lanoveho centra.. Treba auta u sebe? Ukazu co si budete prat.. V pripade zajmu mozno vicemene cokoliv.. Jsem pro kazdou „spatnost“ Ja 35 lety prazak.. Pisnete pls? Tom
hledáme parkovště na honění Litomyšl, Polička,Žďárn/S, poraďte...díky za odezvy...
Občas honím i u mostu mezi Sopodnicí a Počtejnem okr.Rk a v lesích mezi Jimramovem a Pohledcem..
Dnes budeme s přítelkyní na parkovišti ve Vojkovicích mezi 10-12hod.
to musíš napsat trochu s předstihem.
ahoj, kdypak opět s přítelkyní vyrazíte? Mrknul bych
jak dopředu potřebuješ vědět?
Ahoj jezdi nekdo perverz na nejake odlehle misto na Pribramsku Berounsku Okol Prahy a chtel by se potkat s chlupacem v tangach a dat ulet??
hledáme místo na honění v (Litomyšl, Polička,Žďárn/S) poraďte...díky za odezvy...
Občas honím i u mostu mezi Sopodnicí a Počtejnem okr.Rk a v lesích mezi Jimramovem a Pohledcem..tak se přidej nebo přijeď koukat..
někdo na trase že by přibrzdil?Nebo máte nějaké místo ,pokoukání a pod.
ahoj neví někdo kde je nake místečko u Klášterce nad Ohři já jezdívám k nádraží za k tem garážím honit neví někdo o něčem lepším díky
Ahoj lidi poradí někdo nějaké místečko na Hodonínsku kde se odehravají ně jaké vzrušující akcičky rad se pobavím . děkuji za odezvu
take bych rad vedel kam se jit podivat v okoli Hodonina Poradte
Nasel by se par ktery by se rad ptedvedl nebo podival na 35 leteho prazaka? Jsem nepako ale prizpusobivy a pro kazdou spatnost.. prizpusobim sr vasi predstave vse na dohode.. pisnete? Tom
Nebude dnes nekdo na parkovisti (nejlip hostivar) v praze a okoli?
Na jde se ne kdo na diskr,honku v aute, kamionu z ml, klukem 26.let
Chceme si v dubnu s kamarádkou zašukat někde na parkovišti, Praha nebo poblíž Prahy dopoledne. Nevíte o nějakém místě ? Nemá nějaký pár zájem to na parkovišti rozjet ve 4 ? V aute, případně u auta ?
nějaké typy bych měl a možná bychom zajeli s vámi.
Ahoj
skvělé, a kdy a kde se Vám to hodí ?
napisše na zenatynevyuzity@volny.cz
Ptal jsem se kdy se tam chodí, myslím třeba pary, a ne že tam půjdu s tebou.
Poraďte dobrý místo kam se jezdí v Poličce, Hlinsku šoustat nebo honit. Mám rád když mě nekdo pozoruje...rád se předvádím... dík za reakce
Mikulovsko chlapský sex ok.Břeclav dnes ?
Mikulovsko dnes ? real chlapský mrd k+k kamionak ?
nejlepší to je u nákupních center.to je to pravé.
Ahoj nevíte o nějakém parkovišti kam se jezdí honit v Třebíči nebo v okolí?Díky
jezdit v autě nahatý,má někdo takovou uchylku?
Jj super, parada, taky si to uživam
je nějaké parkoviště nebo místo, kde se odehrává sexík
Parkoviste u hostivarske prehrahy (u lanoveho parku), vzdycky tam stoji par aut se zapocenymi okny ;)
Nemáte nějaké doporučení?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kam se jezdí v Olomouci šukat rád se podívam
chci se podívat na nějaký pár v okolí olomouce jako divák najdu Vás
Hostivař - parkoviště dnes večer.
Kde kolem Znojma se da smirovat a pritom honit.
Ahoj neznate porkoviště v okolí Nového jičina
Ahoj... slečna čo by to tam zomnou v aute skúsila? lyoness.euro@gmail.com
Ustí a okolí nechá se některa šmírovat a ráda se i koukne ,bez kontaktu hledám pouze vzrušo!
Chce se někdo podívat?? roudnice nad labem a.okolí
Do Roudnice to mam kousek, takze urcite bychom se mohli domluvit...staci rict kdy a kde presne budete...:)
Ahoj, poradí někdo kam je nejlepší v PLZNI zajet a nechat se šmírovat při honění nebo sledovat někoho při sexu. Díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
praha zitra v noci??? napis...
Občas honím na parkovišti u Kaufu...
lesní parkoviště, kdo by nechal dívat?
Ahoj hledám nějakej par kterej bych mohl tajně šmírovat při souloži. Nejakej tip na nejaky misto. Diky za info.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zitra praha.. neb brno..napis
brno .. ted . dnes
jsem exhib
Ostrava , v patek 28.11. Si budu honit v autě ve směru na Klimkovice před dálnici vpravo na pole . v letě je to tam super , dají se chodit dlouhé procházky nahaty !
nejaky parik, co by chcel divaka?
Nejaky typ na hezky holky na prkovisti
kde se da smirovat a honit v \Trebici
Ahoj,nedávno se mi manželka přiznala,že jezdí přes den šukat na malé parkoviště u křižovatky Na Vidouli,nad golfem.Známej si jí půjčí z práce přes den..obchodní schůzka..a vystříkanou vrátí do pracovního procesu.Já jí vezl z Prahy domů a v autě to opravdu nešlo nepoznat.Mokré silonky prozradí hodně.jezdí tam ještě někdo?
ahoj, tam to dobře znám. Je to úplně až nahoře. A kdy tam jezdí? Podíval bych se :). Nebo se můžeme domluvit.
Vašek
By mě zajímalo kolik z toho je pravda........a kolik fabulace......
Není tady pár který si chodí užívat někam do přírody a nechal by se pozorovat...dejte vědět rád přijedu..
Nekdo na parkovisti u hostiarske prehrady u lanoveho parku?
chodi nekdo na nudi plaz honit.Hostivar
chodíš na Hostivař honit i v zimě?
Jezdí někdo na Lhotu? I třeba ted v zimě?
chodim do Hostivare jen vlete.A kdyz honim a kouka par nebo zena tak jsem vzrusenej.
ještě jsi s tím neměl potíže?
Ahoj. Jezdíte někdo na odpočívadlo mezi Jičínem a novou pakou?
Není tady pár který si chodí užívat někam do přírody a nechal by se pozorovat...dejte vědět rád přijedu.. Jižní Morava Břeclavsko????
nekdo kolem Benatek , Lyse nad Labem Stare Bolky ??
Rad bych našel par který by uvítal diváka.. Honice? Je mi 36 Praha a okolí.. Vše na dohodě, přizpůsobit se vaši představě.. Myslím to vázne, píšete? Tom
Nechce dneska odpoledne nekdo na koukani pohonit nekde v prirode nebo parkovisti. Na ceste mlada boleslav - kolin. Ja 26 let
Ahoj,tady sympaťák Martin ještě občas řada koukáš na honění? Pa Martin
Ahojky Luci, platí tva nabidka ještě?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jasan.. v brne je todo dost..
S NEKYM SE DOMLUV A MUZES KDE CHCES. JE TO VSE O DOMLUVE...
pohoníme společně na parking v Prostějově?
Má někdo zájem kouknout na moje sólo?
Pokud ta nabídka ještě platí tak dojedu
ahoj, nechce nějaká dvojice třeba z Kladna diváka? :) Zítra za skateparkem? :) budu tam celý den čekat :)
Středa bude lepší :) budu tam od 8:00-16:00 hodin
si sama a chces sa pomilovat? ja 60r.okr.Galanta
nudím se na dálničním odpočívadle kostolná u Trenčína. rád někomu vykouřím až do konce
Příspěvek byl uživatelem smazán.
staci se domluvit a budes to mit jn pro sebe... napis
Zdravím, včera jsem jel na zkušenou do Hostivaře. Bylo tam jedno auto, ale tmavá skla - asi neměli zájem býti rušeni.
Asi jsem tam jel dost pozdě - cca ve 23 hodin. Nechtěl by se tam nějaký párek sejít? Jsem "voyeur začátečník" - jsou nějaké tradiční signály typu "pojď se podívat", "můžeš sáhnout" apod???
Ahoj , už Ti někdo odpověděl . Také se rád podívám. t.
ahoj neviete niekto o nejakom mieste v BA ?
Byl by mezi LB a Pha.dnes v noci nějaký pan co by si nechal pohonit od nadrzeneho v aute???
Ahojte.viete o nejakom dobrom diskretnom mieste ba a smer samorin?nie moc nebezpecne.rad by som tam prisiel s manzelkou a rad by som mal nejake publikum.dajte typ prosim.dakujem
ekzistuje nekde v čechach anebo na slovensku klub kde provozuji Gloryhole
Nekde nejaky mistecko na kukandu nebo nekdo kdo by nechal pripojit muze 28
Nejake lesni parkoviste na berounsku? Nekdo kdo se podiva jak si to delam?
prosim, nevím někdo o parkovišti v praze nebo na kladně, kam se chodí sexovat. prosím info do zpráv. děkuji . monča
Vim nekolik zalezi, kde chces hodne jich je na Praze 5 i dokonce s vyhledem a ruzne ...
čau, kam jezdíš? zajímá mě okolí šeberov-hostivař
Ahoj, kam se jezdi nejvíce sexovat v Praze, kde tutove najdu vzdy nějaký pár, třeba na Praze 5. Díky. Monca
Dnes jsem byl na parkovišti globus PCE, nejlepší zajizdy !
Moc tomu nerozumím, ale zajedu se tam podívat......
Ahoj.. Nevíte někdo o nějakém klidném parkování kolem Hustopeč na jm?..
nevíte kde se dá vidět něco ve Zlíně?
je nějaké takové místo i na břeclavsku?
Ahoj, je v Olomouci nějaký pár, který by měl zájem o diváka?
dá se dobře sexovat i na parkovištích nákupních center.
v ostravě jsem si užíval vydatného sexu s krásnou cigánkou.s hodiny byly tři ještě jsme neměli dost.byla čistá,vonavá,krásná kundička a kozy.kouřila náramě.když jsem jí prsti,tak tekla jak dunaj.bylo to dost dobré.měla přírodní pyskatou kundičku která se krásně lízala.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj

Četl jsem, že jste tu někomu navrhovali, že by se dalo domluvit setkání na parkovišti, nebo ..někde. Kde by jste vy blbnuli vám po chuti v autě a někdo, třeba já mohl jít nááááhodou kolem, a trochu se potěšit pohledem na vás. A u toho si třeba taky ulevit. Co myslíte? je to reálné?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jezdis casto prez Litomyšl? Co presneji by jsi rad vydel pri svych cestach?
Ahoj, dá se zajet na parkoviště nad Hostivařskou přehradou, jak je lanový park. Občas tam jezdí páry šukat v autě.
Ahoj. Jelikoz porad hledam,ptam se a nic nezjistuji,kam se chodi masturbovat nebo kde je neco k videni, tak me napadlo,ze bych mohl vytvorit nejake forum,kde by si uzivatele psali, kde kam chodi. Myslite nekdo,ze by se to mohlo ujmout? Popripade do tohoto 'projektu' shanim nejake nadsence s napadem a trosku predstavou, jak by to mohlo vypadat. Piste zpravy. Diky
skus a uvidis co to bude a kdo se prihlasi
Urcite to neni spatny napad...rad se podelim o sve mysta. Jen bych uvital od urcitych jedicu..slusnejsi chovani...teplous a buzna...proc nekoho urazet..jsou to lide a majo pravo zit jako ostatni.
nějaký pár z Jihlavska co bych chtěl být přistižen?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Každej by tady chtěl jen vočumovat ty ostatní, ale zkuste to někdo z vás opačně. Sbalte v baru buchtu, ti z vás co na to nepají si objednají společnici a napište nám sem, kdy a kde se budeme moci koukat na vaše šoustání.....*31*
Jirko to je blbá rada, bo kdy a jestli se vůbec zadaří v baru sbalenou opíchat je často dost na vodě... *3*

Leda teda tu placenou, tam jsi pánem situace - a nebo svojí, což je úplně na pohodu, až na to že ani tam se nadá zaručit co se jí zrovna ten den v hlavě odehraje *3*
Ja jsem mela sexik v sobotu na parkovisti u discoteky v Hejnicich,Byla ale pekna zima.Lucka
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by nás taky zajímalo :). Jestli je nějaké místo kde je to častější.
Ahoj každou středu chodím honit na kraj lesa na staré podebradské mezi Vestec a velenkou kolem 17 kdo se přidá ja bi
Tak si ho vyhoň a bud happy......*1*
Ahoj, neznáte někdo nějaké dobré místo na Praze-východ (okolí Brandýsa-Kostelce ), kde se dá v autě ?
Ahoj...hezké dopoledne, neruším vás?.:) jmenuji se Daniel, je mi 36let..:))...170/75 sportovní postavy, hnědé kratší vlasy, svobodný, hetero, zdravý, M18/4,5, upravený, čistotný, diskrétní, zaměstnaný, středoškolské vzdělání:)...já 10km od Brandýsa a myslím, že míst je tu určitě dost nebo dá se najít...rád ti s tím pomohu, kdybych se tedy mohl třeba dívat jak si užíváte s ženou...jen dívání..:) díky...
Ahoj všem, nevíte o místě v Třebíči a blízkém okolí kam se jezdí honit nebo jezdí starší páry který by se nechali šmírovat při sexu?Pište prosím do vzkazů děkuji.
Ahoj, založil jsem nové fórum na sdělování kam se chodí, nebo kde někdoho potkat. Mým cílem je vytvořit komunitu lidí, vyznávající stejný způsob erotických fantazií jako je sex na veřejnosti, bi zkušenosti apod. Více info a link zprávou.
Mas link na to tvoje nove forum?
Jezdime na Rudnou muzeme se setkat pokud chcete PAR
Kto ted sobotu nekde snama na parkovisti?
Tak co mate čas... těším se...
Ahoj, kam na parkoviště jezdíte rád se stavím :-)
a co karlovarsko ??radi se nechame nacapat nejakym parem a nebo nacapem my a pridame se,muzem to klido domluvit aby o tom nase partnerky nevedeili ze je to dopredu domluvene
Já se rád přijdu podívat, ale nevím kam?
Kam jezdíte, rád se na vás přídu podívat :-)
Ahoj někdo na dogging kolem Brna směr Kuřím a dál?.)
Já jsem pro rád bych i přijel tak daleko, ale většinou to vždy ztroskotá na domluvě.
Jirka
Jezdím Brno ul Pod Hády. Dobré místo,příjezd. Slepá, asfaltka,klid :-)))
Jezdim s pritelkyni na Klajdovku, nejaky par nebo zena co by se chteli pridat?, ted ve stredu jedeme zas.
Klajdovka, nebo parkoviste u Ochozu, zena, nebo par co by se pridali?
Kdy a kde? Z Brna naKuřim to znám ale nic mě nenapadá....
Kdy a kde? Z Brna naKuřim to znám ale nic mě nenapadá....
Kdy a kde? Z Brna naKuřim to znám ale nic mě nenapadá....
Ahoj,co zkusit velkou KLajdovku na dogging,Pavel
Ahoj ,jsem od tam tech smeru ,jak si predstavujete dogging z me strany aktiv ci pasiv ??
Ahoj , rád se svámi sejdu nékde poblíž Kuřimi ,jsem mlady kluk se sportovní postavou
Co zasexovat v Luhačovicích na kolonádě s neznámou Prdelkou.;)
Nějaké parkoviště či místo na sukani v Jindřichově Hradci?
Hostivar pri Lanovom Parku - my mlady stihly par - najde sa par na dnes vecer cca 20:00 ?
Budeme tam a pokud přijdeš sám, tak rozbijeme hubu.......*329*
Máš kliku, že jsme tě tam neviděli...!!!! *19*
Isli sme radsej pri Seberak ... hladame normalny par pohodovych ludi a nie agresivneho blbecka ...
hej, raději jsi išel pindit hondíka jinam aby jsi přez něj nedostal......*329*
Ahoj nevíte o parkovišti blízko N.Jičína?
Kacabaja tam jsme viděli,pokud někdo vi Nový Jičín rádi kouknem
já zase rád kouknu na Vás a néjen to
Ahoj, na Kacabaji neni moc mist kde se da něco zažít. Nechodite traba do Antosovic ?
Ahoj, nejezdíte někdo mezi Modřany a Lahovice k Vltavě? Tuhle tam byla Caravela modrá, nenajdu zde účastníky?
Jj, známe všechny parkoviště v čechách. Všechny jsou hnusné plné odpadků a fekálií....*1**22*
Nevíte o nějakém parkovišti nebo místu kolem Olomouce kde se dá smirovat a vyhodit si ho?
Olomouc a okolí někdo kdo by se nechal smirovat?
Jsem už delší dobu sama a po mnoha průměrných zkušenostech jsem si v létě koupila senzačního kamaráda, který může kdykoli, jakkoli dlouho a je přesně takový, jaký potřebuji...

http://www.loveo.cz/collections/vibratory?a_box=h8y5pr4g

Nevěřím, že by se našel vyholený krásavec, který by to uměl líp. I proto hledám spíše samotnou BI holku pro společné dovádění, případně pár, kde by se on spíše jen díval, nebo nás fotil... Nejlépe holku, která má taky ráda takové hračky, nebo má i takového senzačního vášnivého ptáka doma. Budeme si hrát spolu... :-) *4* *21*
Že jsi buzna jsi nám napsala, výrobci (prodejci) robertků jsi reklamu též udělala a to je asi vše co jsi tady chtěla říci. Nevěřím ani tvé fotce, natož že by jsi někoho sháněla......*23**23**23**23*
Včera zaregistrovaná buzna s fotkou staženou zde:http://www.my-russian-lady.com/Sveta4042.html
Co víc k tomu říci.
Ahoj,tady sympaťák nechceš se sejít, rad bych tě přesvědčil ze se mylis!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj,máte krásný nápady,my od \berouna!
a co se dneska nechat někde venku šmírovat, okolo osmé už je skoro tma... příjedu kamkoliv na moto...
Ahoj, máte někdo tip na zajímavý místa, kde by se dalo šmírovat okolo Prahy nebo okolo Boleslavi? Kam se jezdí šukat v autě? ;-)
Žena, která by za mnou dojela a někam si mě odvezla pro ukojení našich potřeb?
Přijela by, uvařila uklidila, vyprala, vykouřila, vyšukala, vyndala šrajtofli a zaplatila a nic po tobě nechtěla........*22**22**22**22* Tak takovou bych bral taky, pošli tip a ž takovou najdeš....*1*
Zdravím.
Dogging v Ostravě a okolí??? Domluvíme se???
je tu žena coby přijela na kafe na parkoviště D1 velká bíteš exit 162
Nějaké parkoviště na vysočině kde se sexuje poradí někdo?
To by mne taky zajímalo. Nevíš o nějakým?
Mozna dnes kolem pul desate u Hostivarske prehrady...*75*
Tak jak brousku, brousil jsi jí tam včera jak jsi psal.....??? *31**92**119*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jaké parkoviště máš na srdci?Můžeme se domluvit
kdo porádí..nějaké místo,parkoviště ve Zlíně,na zlínsku.. kde se šuká,nebo kdo se rád předvádí..i samotní kluci..
někdo z okolí Otrokovic?Kam jezdíte honit?
Ahojte. Ktora zrela zena okolo 60r. by prisla na parkovisko uzit si. budem na Papoil na Pruhonicich smer z Brna do Prahy. Pridi. o 8:00.
Papoil na Pruhonicich.Brno-Praha, ktory chlap pride na honicku? Zajtra okolo 8:00hod.
Ahoj někdo na honění v Rakovníku na parkovišti?
ahoj,kam jezdíš honit v Rakovníku?
Ahoj .. Někdo, nejlépe starší, kdo by si ho chtěl nechat jen vyhonit dnes na trase Brno Praha .. Cca 4 až 6 odpoledne ..
ahoj je tu nějaký pár z VČ který by se nechal šmírovat???
ahoj,nejaky par nebo žena na honění nebo šmírování v okolí Rakovníka?
*160*SQUIRT☆EVENT*160* ve Wellness Lublaňská.
*218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218**218*
__________________________________________

VIDEO▶ http://www.redtube.com/168767

Někteří se nás ptáte o co se konkrétně jedná, o jakou techniku vzrušení a uspokojení. Tak je to přesně toto viz kompilační video pánové. Každá žena potřebuje k takovému výstřiku jinou stimulaci. Některá se dokáže sama přivést k vystřikům a potěšit vaše oči, jiná k tomu potřebuje ptáka a nebo ty vaše šikovné prsty. Každá a každý si přijde na své *4* pokud to chápe jak to funguje a miluje to. Event se uskuteční na přelomu února a března.

*73*HOLKY HLEDÁME DO NAŠICH NĚŽNÝCH ŘAD NA EVENT DALŠÍ SYMPATICKÉ *15* STŘÍKAČKY. *160*TEČE A NEBO STŘÍKÁ TVÁ KOČIČKA? NAPIŠ NÁM DO ZPRÁV A UŽIJ SI S NÁMI KRÁSNĚ VZRUŠUJÍCÍ ATMOSFÉRU EVENTU PŘESNĚ PODLE SEBE. *264*

PÁNOVÉ*243* vaše technické dotazy prosíme do zprávy. Děkujeme

Holky z wellness školky *250*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslíš desátou dopoledne? Nebo 22 večer?
Kde je to mistečko na šukani v Pardubicích.
dobrý parkoviště je tady:49.8525633N, 13.8691747E
Je to na D5 benzinka MOL před Žebrákem směrem na Prahu, hned kolem benzinky v pravo za kamony. Super místo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zatim nic, ale snažím se :) kdy tam býváš?
A byvate tam nekdy nekdo? Jezdim casto okolo.
Já se tam občas stavím odpoledne po práci.
Pojedu za hodinu prahy.... chtel bych si ho někde vyhonit...a aby to někdo viděl...pojedu směr hradec....
Pojedu za hodinu prahy.... chtel bych si ho někde vyhonit...a aby to někdo viděl...pojedu směr hradec....
A co ta tvoje pičulina z galerie??? Nechtěl by jsi jí vzít někdy sebou? Já bych vzal zas tu mou a jako náhodou bychom se někde potkali....
Kamionak hledá ženu na cesty po Evropě
Ostravsko,Karvinsko,poradni nekdo ?
občas Fm, les směrem na sedliště
Na parkovisti v Prostejove sex kdokoliv vecer email,ufon142@gmail.com
Ahoj mi jezdíme píchat nad bzovou na levou stranu když jedete k lesu je pole lesík a do něj jezdíme je tam velké parkoviště
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj je to tady 49°54'12.7"N 13°50'48.8"E
Pícháte tam s klukama, či se mohou přidat i ženy?????
Klidně i ženy ale proti gustu
Liberecko Jablonecko ,kdo a kam jezdíte si užívat ?Napište místo nebo souřadnice , a já se přijedu mrknout
Ahoj,
také sháním s kamarádkou, některou sobotu bychom vyrazili ,co sex ve 2+2 na parkovišti ?

P+J
Ahoj nejde dnes nikdo řádit ven okolí Berouna
nejlépe se mrdá na parkovištích super marketu.to je pohoda
Ahoj plánuje dnes nikdo něco ??? *13*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Cau tak tuto uchylku mam taky...a dost me rajcuje kdyz je sprcka cerstve pouzita a vystrikana vonavym spermatem. Pohybuji se mezi Osteckoorlicku a Zdarskem a. Tech mist je par...mam co delat prez noc kdyz me ty choutky popadnou....to honim celou noh aa ocuchavam :-)
Kdo kde dnes bude smirovat nebo se necha smirovat? Pojedu dnes na trase 6dar nad Sazavou, Pce, Oplatil, vecer Holice, Chocen, Uo :-) budu rajcovne ocekavat Vasi zpravu :-)
Ahoj žena s Klášterce na sex? orál
Ahoj,zajímalo by me kam se takhle veřejně jezdí sexovat na kralovehradecku.Chtěl by být třeba někdo viděn nebo nacapan?
kam se jezdí na Vysočině? Jihlavsko, Třešť a Telč.
Ahoj nebyl někdo 5,7 v sobotu mezi 22:00 a pulnocí na Mohyle míru?
Ahoj jezdíme rádi na Žuráň kdo taky?:)
Ahoj:-) tama jezdívam:-) kdybych jel kolem, líbylo by se kdybych koukal nebo pomohl?:-)
tam jezdíme někdy také,ale už dlouho ne
Kam jezdíte na parkoviště v Ostravě ? :-)
Nekdo ted v Brne na Parkovišti? vykouřim :p
Na Vysočině se nešuká, nebo co?
Taky bych to rád věděl....dost často jezdím autem a rád honím v přírodě anebo rád se koukám na druhé
Praha Východ ....pondělí -středa vecer ...prijedu a pohonim s někým mladým ...já 27
Rád bych šmíroval řidiče kamiónu nebo souložící par na odpočívadle nebo parkovišti kraj Vysočina a Pardubický kraj. Dejte typ, také se rád nechám šmírovat.
Kamionak hledá ženu na cesty nebo pár na schůzky
Červenka, u vlakového nádraží. Minulý víkend jsme tam byli sami...někdo kdo by se přidal?
Ahoj neplánuje nikdo něco rád bych přijel na kukačku
Hledame divaky kteri se neboji masturbovat pri pohledu na sukajici par. V patek po 12 na parkovisti v hostivari.
a to bude smíšený nebo homo pár?
Zmena terminu bude to v pondeli po 13 hod a bude to par nahota.exib.sex nick rika vse ne
To bych se přidal..... Bude upřesněno kde to to přesně bude?
Na konci ulice k jezeru je tam lesni parkoviste u hostivarske prehrady.
A jezdí se tam ještě?
Myslím to parkoviště v ul. K jezeru..
Ahoj rada se dělám kolem Brna v autě sama na parkovištích a u lesa atd jezdíte také někdo někam ?
Ahoj.*24**24* rád se sejdu na dogging.
Ahoj. Rád bych se mrknul *4* jak se mazlíš
Čau, hmmm, krásně napsáno, pokud by jsi ráda i nějakého příležitostného diváka, tak se hlásím, ...dobrovolně ;o), musí to být rajcovní pohled
Ahoj třeba v Lulči na parkovišti za lomem to jsme si tam xkrát uživali.A nebo u Zetoru na starém parkovišti.Pepa
A na Slovensku? V okolí Trnavy nič?
Neplánuje nikdo něco venku rád bych se podíval
Co někdo hostivař? Chodí někdo v tomhle období? ... jednou jsem kolem 20hod načapal pár v autě, evidentně jim čumil vadil, tak jsem neotravoval, nejsem kazišuk. Jednou přišel týpek, chvilku koukal a zas šel. Jinak pořád prázdno
dá sew krásně šukat u kteréhokoliv nákupního centra.supr zážitek.
někdo na něco trebic ..............


Ahoj máme multivana tak klidně k obchodáku
49°20'57.8"N 16°02'17.6"E Jezdí tam někdo?
Ahojte, no zatím ne! Ale klidně bych to okouknul *23**49*
Neznám, ale podle mapy to nevypadá zle. Rád bych kouknul, nebo se přidal.*4*
Ahoj . Brno ul. Pod Hády někdo reálný?
Liberecko......50.7081481N, 15.1610439E
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Nějaký pár z HK a okolí, na který bych se mohl podívat a pohonit???
Ahojte.. je tu niekto zo Slovenska? Okolie Piestan, Nove Mesto nad Vahom, Trencin.. ?
Ahoj,kde se šuka po praze? Na parkovistich nebo kde se jezdi šukat?
Nějaký kamioňák na trase Brno - Svitavy někde na odpočívadle? Vyhonim před tebou nebo společně. Já 23 štíhlý s pěkným pérem.
Kamarád mě odveze na parkoviště k Hostivařské přehradě v noci. Budu opřená venku v noci ve tmě o auto s vyšpulenou prdelkou v podvazcích, přistoupíš zezadu a pořádně si pohraješ s mým zadečkem a projedeš análek. Vše diskrétně, o mě vše v profilu. Jsem TV
Hradec Kralove a okoli.
Nejaka žena či slečna na pravidelne schuzky?
já chodím sem 49.3263636N, 13.6248306E
Ahoj dneska 21hod vypadovka na Hostivice přida se nejaky par?My 42 let
slečna na nějaké parkoviště poblíž Brna ??
Určitě se nějaká výběrčí parkovného najde. Ae většina parkovišť je už osazena parkovacími automaty.
Nevíte o nějakém park na honeni a smirovani Praha,Hradec?diky
Hustopeče u Brna Honka za poliklinikou kdo zajde večer?
Dávej Vácha občas tam zavítají benga..!
chodite nekdo nekam honit v chebu
Ahoj mno láká mě sejít se venku s klukem pokecat, společně si honit klady, vystrikat se.. Střední Čechy..
Kolin. Nevi nekdo o nejakem miste na kolinsku kutnohorsku nebo podebradsku?
Odstavná plocha za nádražím v Horkách u Čáslavi.
To je kousek. Dáte se tam "načapat"? ;)
Byli jsme tam v pátek a bylo to prima... Chystáme se opět v tento pátek večer :)
To se dá odhadovat asi na kolikátou hodinu? :)
.... Ale to až po setmění :))))
A snad nebude dneska večer pršet. To by pak nebylo nic moc :)
Ahoj já jezdím na parkoviště u olesne to je u fm
Bylo to prima a bylo jich několik. ... Díky kluci, užili jsme si to :)
Ahoj jezdite jen patky nebo i v tydnu
Tak to je různé- Spíš podle nálady :) ... A někdy tam bývá celkem živo.
Ale asi by to šlo v pondělí 18.6., ale až se setmí.
Ahoj a v patek 15.5. se tmou na miste nebudete ?
jsem Tv panička a hledám starší pány na setkání někde venku nebo na parkovišti , kteří se nachají ode mě vykouřit
Ahoj, rad se od tebe necham pristihnout nekde pri honeni anecham se vykourit ? Honza 46 177/80
Ahoj, mas nejake oblibene Parkoviste? Raad bych se nechal .......
Ahoj rad se nechám venku vykourit
kamionista..šofer jazdiaci na Slovensko..nejake odpocivadlo..parkovisko v okoli TN-Drietoma..*92**71*
Jezdí někdo sexovat na parkoviště u Hostivarsky přehrady ?
Zítra po setmění :) ........ 49.871514, 15.444857
Ahoj co všechno je dovoleno?....,........
A v kolik to plánujete??????????????
Tak nakonec jsme se dockali a akce dobrá! Zdravím spokojenýho motorkáře:-)
Ahoj,opravdu to bylo super, motorka jela taky výborně :-)
Zítra, opět po setmění??? ... :) ........ 49.871514, 15.444857
Budete tam?..................?.
Zdravím, akcička byla super. Pohodoví, příjemní a co víc REÁLNÍ lidé a ne žádní nekoneční pisálci.

Za akci děkuji, doufám, že spokojenost byla na obouch stranách a ještě jednou díky vyšší moci, že se tu stále najdou féroví uživatelé, kteří opravdu přijdou.

Mohu pouze doporučit.

Těším se na případné příště. *4*
Díky za pochvalu, i nám se to moc líbilo. Jezdíme se tam bavit celkem pravidelně, takže příště je vcelku realitou :)
To mne jedině těší. Doufám, že mi to i příště časové vyjde a budu se moci s Vámi opět setkat.

Bude mi ctí.:)
Ahoj kdo potrebuje vykourit bohumín 300 pro
Nekdo v lesiku u temelinsky elektrarny?
ostraváci taky mají nějaké parkoviště?
Zítra, opět ??? ... :) ........ 49.871514, 15.444857
o kolkej tam budes ? budes sam?


Příspěvek byl uživatelem smazán.
za Havířovem na snad všech parkovištích kolem Těrlicka byly vždycky akce, ale spíš soukromé dvojičky a je to tak 8 roků zpátky, aktuální stav neznám... možná někdo napíše jak to vypadá teď
Tak to vypadá. že dneska bude hezky.... Takže dneska by to asi šlo :) ......... 49.871514, 15.444857
ahoj v kolik hodin ? připojení možné ?
Tak akce dobrá, Hellish Pain opravdu dorazili a jsou opravdu pár.
Ano potvrzuji , tento pár je skutečný , sympatický a hlavně dodržuje slovo , což zde není zrovna obvyklé. Tímto se jim omlouvám za pozdní komentář.
Ahoj nějaké místo v okolí Mostu kam můžeme s přítelkyní jet?? Víte někdo o něčem??
No - v pondělí 16.7. to vypadá na Velké Dářko s naším oblíbeným zeleným stanem ... a večer by se opět mohlo zablbnout na obvyklém místě :) ... 49.871514, 15.444857
Tak ať se počasí vydaří.*4*
Já relaxuju, takže se nezúčastním.
Ahoj, musíme se ze zítřejší akce omluvit, a to z důvodu dnešního úrazu v práci :(
:-) škoda........................
Ahoj , doufam , ze uraz neni nikterak zasadni. preju brzske uzdraveni
ahoj. škoda. dorazil bych. nemám to daleko:)
Někdo, nebo kde honite na Praze 8?
Ládví, Kobylisy
ktery nadržený starší chlap'? by chtěl pořádně ojet mladšího kluka? počkam na domluveném místě a ty bez kecu mi ho tam vrazíš
Ahoj, dnes je 29.7., je 20:30 hodin.... Ve 22:00 budeme na našem oblíbeném parkovišti a necháme se opět a rádi šmírovat :) ... ( 49.871514, 15.444857)
Byli dva a byli příjemní. Dík, bylo to fajn. ... Zase někdy :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co dnes ve 13hod dal v lese?
Ahoj, dnes je 7.8...., je 21:30 hodin.... Právě vyrážíme na naše oblíbené parkoviště a necháme se opět a rádi šmírovat :) ... ( 49.871514, 15.444857) ... Dokáže někdo zareagovat a přijet?
Teď jsem si všiml, škoda :-( :-o
Hezké to bylo ... ale co teď dál ????

kolik ich tam smirovalo tento krat?
Dnes budou padat Perseidy ... a zábrany ... a kalhotky ... Kdo je přijde pozorovat s námi na naše oblíbené parkoviště 49.871514, 15.444857? ... Samozřejmě až bude tma. Jinak nikdo nic neuvidí :)
Tak vyrážíme _) + třicet znakůůůůůůůůůůůůůůůůůů

Sakra,a to jsem kolem 22h projížděl kousek od vás,jel jsem z HB do KH.
Tak snad někdy příště *52*
Dnes , po cestě ze Lhoty u hlavní silnice pred obcí borek budeme
50.22999N 14.65219E
Tady budeme okolo 21
Oblíbené parkoviště 49.871514, 15.444857 v pátek večer? ... Jistě až po setmění. :)
Ahoj. Platí dnešek? 😉 Rád přijedu....
Jj - dnešek platí, vypadá, že pršet nebude, mokro bude jen v kalhotkách :) ... Cca mezi 21.00 a 21.30 ...
Jede,škoda že tak brzo,dřív než 22:30 nestihnu 😔😔😔
To tam ještě asi budeme .... + třicet znaků ....
Určitě přijedu,..... a když nebudete,tak ........ se otočím a odjedu 😁
DNES NA TRASE PRAHA BRNO?? REALEK NEKDE VENKU. PARKOVISTE POCHOD?? JA V LATEXU KOZACKY SILONKY..NAPIS DO VZKAZU
Zdirec nad doubravou dojedes rad budu tva devka bud v aute nebo venku me muzes myt jakkoliv a poradne opichat hluboko do krku a tvrde do analu ... klidne vic bi samcu na me
A dnešní pěkný den, po návratu od vody dorazíme na našem oblíbeném parkovišti 49.871514, 15.444857 ... Jistě až po setmění, tj. kolem deváté večer...:)
Hmmmm,dal jsem si pár pivek tak bohužel nedorazím . Jinak mám pravidelnou docházku :-)
Nic si z toho nedělej, byl jsi zastoupen náhradníky a to celkem šestkrát. :)
Nekdo pobliz krnova?mam nato velkou chut aa ty?
Nekdo pobliz krnova?reaaaaaaaalek?
Nekdo pobliz krnova?reaaaaaaaalek
čauko ja jsem z Krnova jsem naruživy pervers týpek,,rád tě diskrétně potkám :)
Hledam zenu nebo par prijedu kamkoliv
Kdybyste si dali raději inzerát do Seznamky, bylo by to jistě lepší.
No ... pokud nebude pršet .... sněžit, padat kroupy, atp., ... pak by to tento pátek večer opět šlo... :) ... A opět na známém místě 49.871514, 15.444857 .... samozřejmě, až bude tma tmoucí :)
Ano, ano, dneska by to šlo :) .... Takže dneska po 21. hodině...
Bohužel prší to je blbe štěstí proste no
Déšť nevadil ....a bylo to moooc prima...
Ano užil jsem i v dešti děkuji za akci to bylo strašně vzrušující
Díky za pochvalu .... byli jste moc fajn :)
Ahoj, je tu nrkdo z okoli FM a dovolil by nevhat koukat na sve sukani?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nemáš její foto, jak jí poznáme?
Ahoj Ji Vomrdam a tě e vykourim
Dnes vecer budú v Olomouci. Mrdani na opocivadle
Napiste jestli nekdo budete neco podnikat u hostivarske prehrady. Pridal bych se nebo smiroval.
Někdo kdo jezdí nekam ke Sv. Katerine a nechá se okukovat ???
Ahoj, někdo zíta kolem poledne u Hostivařské nádrže? Ulice K jezeru,naproti lanovému parku, vzadu na zarostlém parkovišti. 50.040970, 14.528969
Zvu ženu na pořádnou jízdu drugs,sex,money...Plzeň a okolí...najdem si fajn mistecko kde si uzijem,tak pojd kočko!
Včera jsme si pěkně zadováděli ve welnessu na Jezerce na Seči. Domů jsme se vraceli už po tmě - a nedalo nám to a koukli se na naše oblíbené parkoviště....... (49.871514, 15.444857)....... Velmi milým překvapením pro nás bylo zjištění, že jsme tam nebyli sami. Užívali si tam čtyři chlapi s jednou milou černovláskou .... A tak jsme se přidali :)
Vždy jsme tam byli, když byla tma. Dneska nás to láká dát to ve dne .... (49.871514, 15.444857)
Tak jo. (49.871514, 15.444857) .... Zkusíme to dneska ve čtyři odpoledne.
¨
Jaké to bylo v odpoledních hodinách a ne při příliš optimálních teplotách?
Přesuňme se do teplejších krajin, saun a pláží jižních planin......*4*
Je to ta betonová plocha u obce Horka?
Ne. Je to u obce Horky. Žádná jedna Horka tu není.
Ano, je to tak, jsou to Horky. Ale už je na to venku zima. Minule se nedalo, fučel studený vítr. ... V sobotu 13. si proto chceme užívat ve wellnessu v Hlinsku. Je to tam super. ... Přidá se někdo? Třeba nějaký pár?
V Hlinsku je wellness? Kde? Na plavečáku?
Je. V hotelu Styl. A moc dobrý.
Jj,byla fakt už zima ❄............
Ahoj...je tu nejaky par z jm?..sledoval bych vas z vedlejsiho auta
Ahoj rad by jsem pozoroval nejakej par jak si uziva v aute Olomouc a siroke okoli budu vas sledovat z vedlejsiho auta
Muzes byt i sama nebo sam a ukazat jak masturbujes popripade si to udelame pred sebou
Dobré místo kde se dá zajet na J.Moravě
48.8960450N, 16.5568094E
ul Pod Hády Brno - stará točna? Jezdí někdo?
my jezdime nad hospodu, vzdycky si me tam manzelka pekne poskace a kdyz jde nekdo kolem tak se ukazuje :D
Tak až zase pojedete, dej vědět. Příjdu se podívat.
Někdo Brno ul Pod Hády? Občas se tam někdo objeví- jen jak dát vědět,že jsme tam se stejným zájmem? Co zablikání výstražnýma blinkrama? Pak se už bez obav člověk přiblíží k autu,popř. zaparkuje vedle a doggingu nic nebrání..... Nebo dobré místo Pasohlávky poloostrov
Dobrý nápad . Je dobré vědět, že je tam někdo komu to vyhovuje, nevenčí psa, hulí trávu atd
Dálnice D11???dnes nejake honenucko???
Co někdy teď nemáš zájem honit venku
ahoj kde v Brne na parkovisti se sexuje?
Ahoj. Já jezdím ul Pod Hády, nebo do Pasohlávek -poloostrov
Brno ul Pod Hády zítra 16,30. Bliknutí výstražkama
Jezdí někdo Ostrava parkoviště Vrbicke jezero??? Píšete do vzkazu😊
Ahoj,já mám Multivan s černými skly. Měl jsem kamarádku a té se to strašně líbilo šukat kdekoli kde jsem zastavil. Třeba před ikeou v Ostravě. Lidi chodí kolem auta a netuší že se ve vnitřním mrda o stošest. Několikrát jsme se ale rozjéli tak, že se celé auto hýbalo a lidí jen kroutili hlavami😂😂 bylo to super. Škoda že další takovou odvážnou holku nemůžu najít😉
Tak ono se to houpá vždy a jen debilovi nedojde co se v autě odehrává, každopádně to je vzrušující....*31**31**31**31*
49.659402,14.539982 kolem treti tam budu honka u me v aute muzi i zeny
Nešlo by to nějak promazat? Je to snad z roku dva
Cus má někdo teď custu z Prahy na Kolín napiš do vzkazů 😋
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kde stojis )) ??????????????????? ?
Ahoj. Mam rad to co pises. Jsem Tomas a jsem z Prahy. Rad bych se sesel.
Já je moc rád. Najdu tě někde?
Chci se s někým sejít a udělat se v autě na parkovišti
Brno ul Pod Hády dnes odpo ? Bliknutí výstražkama
48°53'45.9"N 16°33'23.9"E tak tady řádíme my
jj dobré místo. Byl jsem v úterý v podvečer
kamionak-šofer jazdiaci na Slovensko? parkovisko-odpočivadlo..real diskret..
Ahoj je někde u Olomouce místo/parkoviště/kam se jezdí sexovat?Jsme pár
mě většinou na parkovišti u D1. Tam není o návštěvníky a čumily nouze. Krom toho jezdíme na Hády, ale to se musí předem vytroubit do světa, aby tam někdo přijel.
No ono je to lepší se domlouvat s někým dopředu, my máme víc špatných zážitků, blbé když je někdo nevychovaný a násilím se domáhá sexu atd.
Zítra v podvečer ul Pod Hády? Auto,nahota, vzrušení .......
Vysočina ždar nad sázavou kouření sex
Ahoj, kam chodíváte? Rád dojedu
Ahoj, podniká nekdo něco v Tisnove a okoli?
Ahoj poradí mi někdo nějaký plácek v okolí Kolín,Kutná hora?Když tak do vzkazu.Děkuji.
Odpovim naco jen chceš anebo osobní setkání
Znám místo ale je to lepší kdyš tě tam zavedu
Dávám to sem i když to nebylo na parkovišti, každopádně tématem asi nejbližší fórum. Dnes (pondělí 25.2. v 11 hod) jsem poprvé v životě narazil na užívající si pár v autě. Stáli jste v poli kousek od Rudice na Blanensku. Kdyby jste si to četli, prosím ozvěte se do vzkazu. Byla to velmi vzrušující tajná podívaná a rád bych se koukal i příště.
Ahoj Dnes Pasohlávky poloostrov 17-18 hod
Rádi by jsme nachytali, viděli,ženu či pár při masturbaci nebo sexu.Trebs na nějakém veřejném místě.Parkoviste,v lese,bazén,sauna atd...My Královéhradecko po domluvě Vysočina.Kam se tu jezdí,sukat,honit?
Brno ul Pod Hády dnes kolem 11
Svatá u Berouna, tento víkend. Já sport bi chlap, kdo se přidá na hoňku po setmění? Ideálně bi chlap nebo pár. 49.9421492N, 13.9167194E
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak kolem 19,30, uvidime, jestli neco probehne
Dnes odpoledne/navečer tamtéž? Kolem 17 hod
Taky tam občas jezdíme. Jen když tam loni byly složený klády, tak tam byly i fotopasti.
Jednou jsme při cestě z Holandska zastavili na odpocivadle v Německu a rozdali si to mezi kamiony. Líbila se nám představa, ze se možná i někdo divá. Až bude tepleji, tak bychom si to rádi zopakovali. Mate tip na místo v okolí Prahy (idealne jih), kde by se dalo něco takového uskutečnit? Koukali jsme na parkoviště u Průhonic. Má někdo takovou zkušenost?
Ahoj, rad dam tip v okoli pruhonic ;-)
Za Zbraslavi na pravem brehu se da sjet k vode, je tam velka louka. Nebo v psarskym lese jsou krasne zasity stani pro auta
Kde je to u te Zbraslavi? Poslal bys prosim souradnice? My bychom preferovali, kdyby nas pri tom nekdo videl. Tak aby tam nebylo zase uplne lidumrtvo:)
Ahoj rad bych něco podnikl ba Zbraslavi
Kontrola ulice Pod Hády v Brně, docela dobré místo,sice trochu trvalo než se někdo ukázal ale stálo to pak za to
kdy a kdo chodíte pod Hády??rádi se tam taky ukážeme
dejte vědět jak budete něco podnikat,přidáme se
Najdu Vás někdy v okolí Brna? Moc rád bych se taky přidal...
Ahoj. Bude bude dnes kolem osmé večer na Hádech v Brně nějaký pár, který by na sebe nechal kouknout? Třeba bych se mohl přidat. Napište.
Byli jsme se v úterý podívat a předvést na parkovišti pod Kuňkou za Pardubicemi. Byli jsme mile překvapeni. Dost solidně to tam žije.
Dwwjtw vědět a rad se opět stavim
Jste byli asi dost nažhavený, až to tam chytlo.......*1**1**1**1**1**1*
Ahoj, co to parkoviště Rakvice, jezdí tam nějaké ženy?
jen poicajti, nikoho jiného jsem tam nikdy neviděl
Tak jo. (49.871514, 15.444857) .... Je jaro, zkusíme to dneska až bude tma.... Je to oblíbené místo :)
Je to takové otvírání sezony :)))
Takže vyrážíme a doufáme, že budou diváci a nejen diváci .....
No nekdy bych se podival máte hezkou galerku
49.871514, 15.444857 *13* ... Zítra v pátek opět na tomto parkovišti.... Samozřejmě, až bude tma :) ... Budeme se těšit. :)
Je to kousek od Čáslavi :)
v kolik tam budete? hned po setmění?
Takže dneska večer... naše oblíbená parkovací plocha kousek u Čáslavi.... chvilku po setmění :) .... 49.871514, 15.444857 *13*
Díky kluci, moc se nám to líbilo, i když foukal vítr ... A velký dík za prima zábavu těm, kteří skončili u nás doma *13**13*...
jazdi niekto smer UB-Stary Hrozenkov-Drietoma -SK??nejaky kamionak-šofer po ceste niekde tam na niektorom parkovisku??
Zítra, tj. ve čtvrtek večer... opět na našem oblíbeném místě - parkovací plocha kousek u Čáslavi.... chvilku po setmění :) .... 49.871514, 15.444857 *13* Snad nebude foukat, jako minule :)
udělejte tam nějaké fotky, i my z daleka z toho chceme něco mít,
Ty nevíš, že se takovéto věci nefotí???????!!!!!
Nezlob se, ale to se fotit nemá. ... Však přijeďte, můžeme se domluvit i jinak :)
Kluci, děkujem... Bylo to prima, jako vždy :)
nevím kde jste na to byli že se takové věci nefotí, říká se tomu dogging., nechci se navážet a někoho ponižovat, ale myslím si že pěkně kecáte, nikdo tady nepíše že vás viděl nebo se s váma sešel.,
Tak přijeď a vošukáme i tebe krasavice.....*4*
Tak to jsem minule asi píchal někoho imaginárního :-D
Hellish-pain jsou pár a nekecaj. Byl jsem na tom parkovišti vloni v červenci a na akci přijeli další tři chlapi. Hellish-pain jsou v pohodě. Spíše chlapi by měli méně slibovat a více dělat. Na otevření SM azylu od Mimoraj slíbilo přijít 15 lidí -muži a páry a nakonec jsem tam byl sam.
Také mohu potvrdit, že to jsou reální a feroví lidé. Sešel jsem se s nimi několikrát a na místě vždy byli. Jen víc takových tady.
ok, škoda že jsme daleko od sebe, my tady na Moravě nikoho podobného nemáme,tady se jen každý tváří že je pár a pak nic a nebo samotný chlap
Dnes niekto parkovisko hostivař ? Iba pohonit ja 18 ty do 30
Dnes hostivaŕ parkovisko len pohonit ja 18 ty do 30
chodi nejaky šofer -kamionak po D1 okolie Trenčin ?? zajtra na parkovisku-odpočivadle?aj vnoci
Nejaky kMionak morava d1 nebo d2 dnes vecer? Honeni
Ve středu večer lesní parkoviště Svatá u Zdic... nechá se šmírovat nějaký pár? Nebo jen chlap?
Jezdíme sukat na parkoviště u lanového parku na Hostivařské přehradě. Je to super a vždy se najde nějaký chlap,který se přidá.
49.871929, 15.444614 ... Dneska až bude tma?
Už se stmívá .... přípravy vrcholí .... za chvíli vyrazíme :) ....
Kurna, já sedím v hospodě v Čáslavi nechcete se pro mě stavit *3**3**3**24**4**4*
Ve který? :))) (třicet znaků)
Nejaky sraz v hospode? 🤣.
kde pak jste ? je tu zastup borcu a vy jste v teplicku ?
Už pozdě :) zabalili jsme to před půl hodinou...
Jste nádherní a byli jste prostě úžasní :) . Kluci byli příjemní.... Obě moje děvčata si to užila a Vy dva jistě také.
To ano bylo to super a pani byla uzasna... Diky!
Neboj, včas napíšeme. Rozhodně jsme tam nebyli naposled. ... Ale až bude tepleji :)
Čáááo! Koukam že máte rádi auta a diváky....? Safra, škoda že jste tak daleko - stálo by to za výlet :-))
nevíte o nějakém fajn parkovišti nebo odlehlém místě na praze 9?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Liberec u Decathlonu, večer, nebo Jablonec nad Nisou Dobrá Voda nahoře u vleku.... Kdy?
Máme stejný problém... hledáme místo kde se necháme a budeme smirovat v Praze... od soboty27/7 jakýkoliv den...
Našli jste něco? Nám přijde ze kromě Šeberova kde je to samej honič tak to v Praze vůbec nežije...
Bohužel zatím ne... Máme stejný pocit...
A co se domluvit? Dvě auta... a nahoda...?
Tak na Šeberově je jich moc (špatně) a jinde to nežije (taky špatně)? Nebo jak tomu rozumět? Jestli to je tak a hledáte místo kde bude honičů méně, tak můžete najít místo, dát souřadnice jen pár lidem ????? T.
Ahoj
Prahu 9 moc nepoznám, takže tam neporadím, ale verím že aj tam sa nájdu zaujimavé miesta.

Môžem poradiť pár miest na Prahe 6, kde to viac poznám - napríklad tu:
https://en.mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.3903023&y=50.1187161&z=18&ut=S%20v%C3%BDhledom&uc=9gwvHxYF9T&ud=50%C2%B07%279.483%22N%2C%2014%C2%B023%2729.713%22E
je docela zaujímavé miesto, aj s výhľadom na Prahu :-). Teraz trošku adrenalínovejšie, kedže vykáceli pár stromov ale stále sa dá.

Ďalšie zaujímavé miesto je tu - https://en.mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=14.3640864&y=50.1161019&z=18&ut=Parkoviste&uc=9gslhxYEtJ&ud=50%C2%B06%2759.416%22N%2C%2014%C2%B021%2747.283%22E
Tu sa dá zaparkovať a neďaleko je hneď pár pekných miest na lúkach.

Potom je hodne zákutí v Divokej Šárke, napr. tu
https://en.mapy.cz/letecka?vlastni-body&x=14.3286946&y=50.0973579&z=17&ut=Sarka&uc=9gnZ6xX.sz&ud=50%C2%B05%2750.166%22N%2C%2014%C2%B019%2743.571%22E.
49.871929, 15.444614 ... Dneska až bude tma? ... Cca kolem desáté večer - budeme tam.
Chce to moooc. :) ... Jako vždy --------------

Jak to s Vami vypada? Hlidam parkoviste....
Já si myslím že se dá sexovat na jakém koliv parkovišti Za světla i za tmy Pokud máte na autě tmavé skla což My máme takže je to super a je to docela vzrušující😅 když jste dva nahý vevnitř a venku vidíte ty lidi co chodí okolo super.. 👍🏻😅
Příspěvek byl smazán.
Tak my máme tmavý všechny čtyři na boku i zadní a přední máme takový lehce tmavší že tam není moc vidět ale jako je tam vidět ale tak když ženská sedí na chlapovi a jsou schované za sedačkou Tak co můžu vidět nic😅👍🏻🤐😩💕 jinak sex na kapotě v otevřených dveří Pohoda někde na odlehlém místě No ale většinou je to auto pak zdemolované takže sex v autě ani na autě už moc ne Ale někdy občas ano je to super😅😅👍🏻
Kde si vykouris mě v aute nebo byhonis
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U těch obchoďáků bych se obával kamer..
Já vás zase propásl sakra *10*
D1 u Českého Šternberka motorest U rybicek večer?
49.871929, 15.444614 ... Přestože je všední den - středa, je jich tam třeba ... Takže dneska na uvedených souřadnicích, cca pře desátou, opět pod rouškou tmy *87**75**92*
Desátá se pomalu blíží, drobně tu pršelo, ale jinak fajn - takže potvrzujeme dnešní účast. *362**92**75*
Děkujeme všem, kteří jste tu byli za prima zážitky. Kluci, byli jste moc fajn :)
Jste úžasní.Krásná paní a příjemný pán.Byl jsem poprvé a rád se opět zůčastním.Děkuji
Bylo to super, pani byla uzasna. Diky moc za skvelou akci!!!
Ahoj, jezdíte zádě na nějaké veřejné místo? Mohli by jste dat zase souřadnice :-)
Kdyby byla potřeba půjčím auto ale bez klíčků a budu divák 😂 případně se přidám taky 😇
Zamlouvám si jej na 1.9 - 1.10.2019, kličky si nech, mám svoje děkuji.
Nevite o nejakem miste v okoli Plzne? *92**63*
Ahoj dnes budu masturbovat v okolí Kolína.. Nechcete se někdo přidat. Zkusím návrat i známou. Napište mi do zpráv, napíšu vám pak polohu kde budem
nazdar..niekto fajn..kamionak..šofer..jazdiaci Uhersky Brod-Drietoma..SK??čo tak niečo spolu diskretne v kamionu-lese-parkovisku po ceste?bez narušenia sukromia..aj pravidelne..su tam fajn tiche miesta...
Tip na místo v okolí Ústí nad Orlicí/Žamberk?
Jak reálné to ještě je ? Koukám že je to příspěvek staršího data . petr
JM. Pasohlávky poloostrov zítra v podvečer auto? Nahota, vzrušení ...... dojede někdo?
Ve středu v cca 18.00 hod. při cestě z UH na odpočívadle u občerstvení - U Trampa.
Kamioňáci vítáni.
Ahon škoda ze si to čtu až teď jinak bych tam počkal. Snad někdy příště *4*
asi už je zima, nic moc, jen dva diváci. V létě to bylo lepší.
I tak to muselo být zajímavé...
Kdo ví jak to vlastně bylo.......*443**443**443**443*
kamionista-šofer ..jazdiaci na Slovensko..zapad sk??na fajn realek..
Zdravím vás a mám dotaz. Chtěl bych být u milování nějakého páru. Jako tajný divák. Sledovat z povzdálí a honit se. Udělat pár fotek či videí v případě že.
Mikulov a okoli, zena nebo par na odpoledne na hrani si v aute za tmy.
Dnes budeme zlobit - Parkoviště Billa, 28. října Mikulov
V kolik se tam chystáte? Počítám že až večer ale alespoň přibližně
V kolik hodin bude zlobit u Bille?
Skoda vcera jsem nemohl, ted jedu na hory, budete zlobit pristi tyden, streda cvtrek?
Myslíš, že tam vůbec někdo byl...??? Maximálně par čumilu a honiču....*22*
Nevim, pracuji ted v Mikulove, a pokud by se nasla zena, udeal bacule rad se pridam.
kamionak-šofer jazdiaci na SK..parkovisko-odpočivadlo..real-diskret..
Skoda! Nestihl jsem to!! Achjo!
Čau, nebudete zas nekdy zlobit v teto lokalite?
Taky bych se na vás podíval až tam zase budete*4*
Brno, nechce nějaký pár občas diváka?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Táborsko? Budu šmírovat popř. Se připojím
Možná by se hodil ... N 49°9'41.0796" E16°40'22.908"
jsou zde i lidé z plzenska?=) třeba se nekdy předvedem veřejne=)
Ahoj,rad se prijedu podívat :-))
Co Hostivarska prehrada a parkoviste u lanovyho parku? jezdite nekdo ? co se dohodnout ?
Příspěvek byl smazán.
Nechal by se tu někdo rád přistihnout v Prostějově, nebo okolí?
Jihlavská silnice 1.tr. parkoviště čerpací stanice MOL u obce Hladov nebo o kousek vedle na odpocivadle u kruhoveho objezdu , kde hned vedlo stoji stare JZD abu něj prodávají zvěřinové klobásy. Nekdo na sledovacku?
48.8961086N, 16.5566756E někdo sem Pasohlávky poloostrov zítra po poledni J. Morava
Jasně, parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku, tam to docela frčí
A viděl jste tam někdo reálně někoho??
Myslím tím parkoviště naproti lanovýmu parku na Hostivaři
Popravdě sex ne jen pár chlapu co honili
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nějaký pár příští vikend. Rád se podívám a i se ukážu. Hostivař Beroun Kladno Rakovník Praha
Ahoj, Někdo teď do půl hodinky pod hády Brno? Já 32 fotky v galerii
Ahoj, co takhle parkoviště na Lhotě?
Co dnes od po nebo k večeru sympatický pár který chce něco ukázat nebo chce se dívat?
Parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku.
Pár, který by sledoval mou onanii? Parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku.
Budu v autě dráždit nadržený ocas
Dnes hned po obědě. Bude klid
Dnes okolo půlnoci nebo zítra nějaký pár či žena rád bych se díval. Plzeň Beroun Rakovník Hostivař.
Zlínsko dnes? Někdo někam v autě?
Také si to dělám rád a často venku nebo nahý v autě. Skoro kdekoliv , kde je trošku klid ....v praze i v okolí...často na parkovišti u hostivarske přehrady, lhota , ale i na spoustě jiných míst. Vzrušuje mne na tom že mne může někdo pŕistihnout , nebo šmírovat...
Ahoj všem, rád se kouknu i "tajně " na pár v Liberci a okolí. Dejte o sobě vědět. 😉
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nejaky kamionista-šofer čo jazdi zapad Slovenska...dohoda rp..diskretnost 100%zs
Ahoj dnes budu parkovat v Pcich. Podniknem neco, mate chut? Ja velkou. Ozvete se, treba se domluvime. Petr
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co mi radši dat pusu a vykourit mě
49.871929, 15.444614 ... Co dneska večer po deváté? ... Budeme tam :) ... Pište do SZ
Takže rozhodnuto... budeme tam :) ... Navonění a čistí kluci, kteří to mají v hlavě srovnané, jsou vítáni *13*
49.871929, 15.444614 ... kousek od Čáslavi
...
Šukání nadržené dvacítky.... Dneska po deváté večer ... 49.871929, 15.444614...
Kluci, byli jste vážně fajn... Dík a třeba zase někdy příště :)
Ahoj, Kdo by dojel teď pod hády 19.5. 17:15? kdo by dojel teď pod hády? Nějaký par co by koukl, předvedl se? Nebo třeba Růženin lom či okolí přehrady nebo kdekoliv venku v autě? Já 33 fota v galerii.
49.871929, 15.444614... Dneska by to šlo, ne? ... Tedy až se setmí... *362**92**87**75*

Zase ta krásná dvacítka? 🙂 co všechno se může? 🙂
V kolik hodin to asi tak vidíte já bych dorazil.
Přijel bych se podívat, tak doufám ze vás chytnou 😍
Dneska moc fajn.... Kluci - děkujeme :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já taky no. Tak příště budu tu cestu vážit za vama .
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo za chvilku parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku . Onanie před párem
Co to bylo dnes po obědě za zmrda na parkovišti u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku, co tam střílel z pistole? Zakomplexovaný vypatlaný hovado.
Český Šternberk parkoviště pod motorest em U Rybiček D1 49,7967956, 14,9221279 večer v noci od 11. 7 od 23. 7. Chci se třeba jenom dívat nebo se přidat. Vykouris mě, vykourite? U auta.....
Pojedu víkend 16.17.7. Napíšeme si. Je tam klídek.....
Dneska nějaký borec kolem 21:30-22:00?
Kdyby nahodou byla moznost Mlada Boleslav dejte vedet😊😊
Pořadí někdo nějaké parkoviště v okoli hustopec u Brna ?
nejaky kamionista -šofer jazdiaci na SK..zapad...okolie TN-TTna niečo real a diskret??
Ahoj ja bych tam mohl se sejít v pondělí jedu do Brna
U Rakvic prý bývá živo. Ale ještě jsem tam nebyl
Pátek 19 - 21 h parkoviště u Decathlonu úplně nahoře nebo opicak lesik?
Liberec, Liberec, Liberec, Liberec, Liberec
Tak dneska opět na našem oblíbeném místě, 49.871929, 15.444614 ... Samozřejmě až bude tma *13*
A proč až bude tma,to není nic vidět.
Nevite nekdo o miste v Budejkach? Pripadne bude tam nekdo? Prosim SZ
Dnes někdo večer Pardubicko, pisak Oplatil, parkoviště pod vysílačem...?*87*
Víte někdo o nějakém dobrém parkovišti v Brně ? kde se dá chceme s manželkou vyrazít ale moc nevíme kam ..
Ahoj, nejake aktualni dobre misto v Praze krome Hostivare? Idealne aby se dalo soulozit i venku vedle auta
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, dnes někdo nekam ven v okoli dobrichovic, revnic atd?
Stojim na d1 u prahy posledni pakoviste od brna
Dnes odpoledne někdo? Pardubicko, pisak Oplatil, parkoviště pod dráty a vysílačem...? *362*
Letos naposled na našem místě, taková letošní rozlučka :) .... Tedy pokud nebude blbé počasí. 49.871929, 15.444614
Ahoj rád dorazím akce dnes v kolik hodin
No, taký by mně to zajímalo.
Od jedné po poledni ... a až do tří ... To bylo ještě teplo. :) ... Bylo to fajn.
Tak to tam ale nikdo nebyl.....*1*
Dnes odpoledne někdo? Pardubicko, pisak Oplatil, parkoviště pod dráty a vysílačem...? *362*
No ty , jirkapar, rozhodně ne, ty buzíku.
ahoj a dnes se někam nechystáte? rád bych se podíval případně i přidal :)
Máš pravdu, já už ne, já ji již šukal 3x, nechám taky něco pro ostatní.....*6**6**4**4**52*
Apropo....buzík by ti jí nevošukal, ale natrhl ti prdel....*4**2*
Pro JIRKAPAR: Hele, osobně tě známe jako honimíra a velmi dotěrného šmíráka, který se normálním a slušným způsobem nedá odehnat. Na Dářku jsi od lidí dostal přes držku, na Opaťáku skoro také. ... A na Hrádku jsme tě viděl, jak sis ještě s jedním takovým buznou přeměřoval pinďoura. Takže se tu už přestaň prezentovat, magore jeden.
Jooo osobně, tak to ano, ty znáš osobně asi každého, jen nevíš kdo je kdo......*1**1**1*
a ono se to ke stáru lepšit nebude ...a v tvém věku...*11*.. byl bych na sebe opatrnější a ani ty holky bych tak vehementně nenabízel každému šmírákovi a buzerantovi...jak píšeš...aby se ti to Jaromíre nevymstilo...*22*
Domluvime něco na uničovsku???
Ahoj, dnes na souřadnici 49.655705, 18.247205 je to bočni cesta z Frydku Mistku na příbor, mezi Chlebovicema a Rychalticema, kolo 16:30 - 17:00
Ja nedavno videl jak sukal par na Bohdalci v aute kousek za STK v takove slepe ulici:)
V dnešní době jsou na STK dost dlouhé objednací lhůty tak není divu...
Praha 10 zahradní město tam je klid vedle je pění
Ostrava Vrbicke jezero panelive parkoviste jezdi nekdo na sukec ???
Ahoj, děje se něco na nějakém Kladenském parkovišti nebo poblíž?
Praha.Jdu honit v aute.Kdo se prida?
Priste dej vědět dřív kde budeš přijdu se podívat i s ženou
Příbramsko děje se někde něco rád bych kouknul
ahoj, nikde žádné náznaky, je to spíš individuální domluva
Nikde se nic moc neděje bohužel
občas tam blbnu v autě ....uvítal bych společnost
Chodí někam páry si užívat na Liberecku a okolí přišel bych také
Jezdí někdo zlobit na parkoviště u OC Letňany? Úplně nahoře vzdu bývá prázdno...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kousek od sjezdu na Mlynec ....
Dnes u marketu v Uh.Hradisti. Kluk honil primo pred vchodem v cerne Mazde.
Přítelkyně tě videla a pri super vybava. Jestli si tu na amaterech tak se ozvi. Měla by zajem o real...
já jsem to sice nebyl ale můžu předvést onanii taky s dobrou výbavou. zájem?
jsouto tady na amatérech samí keci. psal jsem na hodně příspěvků a nikdo se nikdy neozval takže samé bla bla
Ahoj najde se tu pár (m+ž) který jezdí souložit nebo masturbovat do přírody, na parkoviště v okolí Řevnice, Dobříše a nechal by se pozorovat(špehovat)??
A co třeba Mladá boleslav a okolí je taky nějaký místo na zlobení
Ahoj a co nějaké místo v Brně nebo okolí kam bych se mohl prijed kouknout napište do vzkazu
já bych uvítal nějaký tip na Liberecku
V zimě když se brzo stmívá tak je dobrý parkoviště u Vesce
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Teď po obědě parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku? Honění, pozorování mrdajícího páru.....
ahoj. To je různý....třeba u Litic
Ahoj,nějaké parkoviště v hustopecich u Brna a okoli?
Hledám blondýnku Kia Sorento začátek SPZ 1bk dojet zpátky
Sroubovak_A
Sroubovak_A před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Parkoviště u Hostivařské přehrady naproti lanovému parku cca za hodku? Pár, co se chce ukázat nebo naopak podívat....
Skryté parkoviště na cokoliv v Praha Běchovice střed, vedle kolejí směrem ke Xaverovu.
Nějaký pár co se rád předvádí? Praha - Plzeň dnes až pátek? Já 34 fotky v galerii. Jsem zrovna na parkovišti u hostivařske přehrady.... kdo se dojede ukázat a kouknout?
Jsme pár z Prahy a taky se v nejbližší době chystáme navečer na Hostivař...
A jezdí tam někdo blbnout? Že bych se tam kouknul
Ano když je chuť rádi se tam předvedeme
Chodí někdo na parkoviště na dálnici u Olomouce parkoviště křepelka mezi Litovli a Olomouci
Český Šternberk D1 parkoviště u motorestu U rybicek večer u auta pohonit, nechám se vykourit, vylizat. Nebo můžeš přijít a vyhonit si ho predemnou u auta..... Pomůžu ti.... Nebo s jen budu dívat. Od 17.7 do konce července
Nebo D1 Shell Vsechlapi, poblíž Českého Šternberku, nebo pod mostem u auta
Hustopece a okoli kam jezdite ??
rakvické odpočivadlo , ale až je šero
Někdo Zlínsko?? Rád ukážu jak pořádně stříkám.. *71**4*
Jezdibi zeny? Mam to v dosagu.
Nějaké zajímavé parkoviště na Jihozápadě? Budu se rád i jen dívat....
Máš krásného čuráka kde mi ho ukazes
Dnes odpoledne Praha Krč Jesenice?
Nějaký dominantnejší pár na zítra odpoledne kolem 17? Nebo pozdeji? Jsem 35 lety submisivní sympaták. Podržím, vykouřím ale pouze před ženou
Mělo tam být dneska odpoledne po 16 hodině
My občas něco podnikáme na střešním parkovišti OC Černý Most. Už jsme tam byli asi osmkrát a nikdy si nás nikdo ani nevšiml. Máme dodávku s tmavými skly a bylo to super. Vidíme ven, ale nikdo dovnitř.
..To se chlubíte, nebo stěžujete...? Chcete být viděni, či nechcete být viděni..???
To je tedy opravdu odvaz😂😂asi stejný jako prcat doma v ložnici 😄
pár z Liberecka, který by chtěl být viděn?
Kdyz by byl zajem, tak bych mohl byt jako divak... Na cernak casto jezdim.
Se divím že jsem málokde viděl téma Zličínská nádrž, nebo Třebonický kostelíček, tam jezdím já.
Zdravím s přítelkyní. Rádi bychom zkusili, nebo se rádi na někoho zkušeného podívali :)
Ahoj nějaký pár co chce být viděn?vedle nás.praha Jesenice Jílové a okoli
Rád bych dnes k večeru s mladou kurvičkou z práce a nějaký nadržený pár vedle nás. Bez dalšího kontaktu, jen očumovat.
Dnes k večeru repete *4* Nějaký podobný pár na okukování u šoustačky v autě, bez dalšího kontaktu?
Ahoj, zítra 18.3. Na parkovišti u Hostivařské přehrady Kolem 12hod nějaký pár co by rád 35 leteho sympatického submisivního diváka?
Ahoj, nějaký sexy páreček na akci v autě, teď večer v Liberci na parkovišti pod Decathlonem u "Opičáku" ?
Já jako divák. Vpřípadě sympatií bych se mohl přidat.
Napište mi.
Dnes k večeru na parkovišti šukačka s čubkou z práce. Když se trochu napije, je jak smyslů zbavená a vše jí je jedno. Trochu toho zneužívám *4**3*
Ahoj kam mám dojet může se přidat moje žena
...že by v Liberci na parkovišti pod Decathlonem u "Opičáku" teď večer...
Krásný večer par na pozorování při sexu pardubice Hradec chrudim
Kam v Brně nebo okolí nějaký super parkoviště ? chceme jet s ženou ale hledáme dobré místo ..
Večer buď Macocha nebo Žuráň. Přes den je tam dost lidí večer super!
Par z Liberecka, který rád provozuje sex v autě?
Nejlepší je to na tomto místě 49.871566, 15.444831 ... Ale večer je ještě chladno. Nebo ne? *4*
Ahoj,že by ? Už se těším, po delší době. Zima.opravdu ještě večer je,doufám že se to Tu I zlepši
... *18* ... Ale prý to má být v pátek už mnohem lepší ... *24*
Paráda ,tak snad už bude lepší počasí a bude to.
Vypadá to, že bude sice pod mrakem, ale jinak slušně, takže v pátek večer si na 49.871566, 15.444831 pojedeme zablbnout. *13*
A okolo které hodiny to asi bude?
Doufáme, že bude slušně. A dorazíme tam jak se setmí :)
Takže to dneska vyjde, počasí je celkem slušně, takže za chvíli vyrážíme na 49.871566, 15.444831 do devíti dorazíme .. P.S: Pachatelé se vrací na místo činu *4**3**3*
Díky, bylo to boží. Doufám, že to zopakujeme!
Ahoj, moc rád bych někdy s vami na reál
Co ty kamioňáci ty asi koukali
Skoda, ze ne dnes… 30 znaku blablablablablabla blablablabla
Ahoj vespolek, takže zase nás to láká, takže v tento pátek 3.6. si opět zkusíme oblíbený dogging na našem oblíbeném parkovišti 49.871486, 15.444805. Samozřejmě, až bude tma :)
Příspěvek byl smazán.
Jj dnes po 19? Mas i partnerku ?
Omlouváme se, akci musíme z důvodu nemoci zrušit. :( ... Příště.
a to jsem se tolik těšil, kdy náhradní termín?

Dobrý den je zde par na který by se dalo podívat při sexu pardubice chrudim Hradec děkuji .
Někdo, kdo kutí nepřístojnosti na některém kolínském parkovišti?? :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To by se Ti libilo ty teplomete zaprdenej
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě tam někdo bude. V jakém autě dorazíte?
Někteří tu už jsou, tak můžete dorazit*92*
Ahoj, dneska je teplo, takže dneska večer po 23. hodině na známém místě 49.871566, 15.444831 ... Bude to prima, ráda podrží ... :) a moc se těšíme :)
Prijedu ,už se moc těším,dojedeme dva
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Škoda, že jsem si to nepřečetl dřív kurna
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, bohužel přijedu do Prahy až dnes, tj. v pondělí a váš plánovaný gangbang jsem nestihl. Protože bych se rád zúčastnil, uvítám, dáte-li mi soukromě s předstihem vědět o jeho dalším konání. Lze se takto domluvit? S pozdravem. Witiko
Ahojky, budu za půl hodinky na vašem místě :-) byl bych moc rád, kdybyste přijeli…
ahoj,je tu i někdo z karlovarska??
Ahoj, jsem od ML, ale žádné takové misto nezneznám
Sroubovak_A
Sroubovak_A před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Super parkoviště je v Pardubicích za Albertem u trojice
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U Globusu se něco děje? Nemyslím jen honění chlapů....
kde u globusu v pardubicich tam se sexuje nebo jen honi.
Jojo taky tam chodím. Super zážitek.

Hledám typka co mě tam zezadu osahával a honil mě. Snažil se mi ho tam nacpat ale nevyšlo to. Tak snad příště
U Moravské Třebové pod tunelem Hřebeč pod viaduktem je také pěkné místo na sex
Šuká se taky někde na Jihu Čech? Rad se aspoň podívám....
V stredu pôjdem večer z Prahy smer SK nejaké parkovisko kde sa dá pohonit po fajčiť nejaký starší chlapi? Cesta je dlha a noc tiež
Rádi předvedeme, líbí se nám náhodní diváci co si při tom pohoněj.
Rád se na Vás přijedu podívat a pohonit...
Ahoj, taky se rád podívám a pohoním. Odkud jste? Já Beroun
Napište kdy a kde budete.....
Rád se s Vámi domluvím, vyberte parkoviště (nebo jiné místo), domluvíme čas a přijedu.
Ahoj rád se někdy náhodně mrknu a pohonim...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska na parkovišti vymrdám kozatku z práce. Kdo chce vidět a taky předvede tu svojí?
Ahoj, kde to bude? Chcete jenom diváka?
Jen ženě nebo páru. Taky chci něco vidět. Dnes zmrdám mladou kolegyni z práce v autě. Ale až tak kolem 18 hodiny.
Nějaké místo v Pardubicích a okolí, kde by se dalo zařádit?
Ahoj. A tam, jak stě vždy byli dřív, už to není ono? Docela pěkně mistečko
Jj, bejvalo to hezké ............
Pár jich známe..už jsme také vyzkoušeli.
ahoj, vás bych opravdu moc rád někde načapal a pohonil u vás,
Jen ženě nebo páru. Taky chci něco vidět. Dnes zmrdám mladou kolegyni z práce v autě. Ale až tak kolem 18 hodiny.
mohu poprosit l nějaké místě v prirode kde je možné potkat někoho kde si užívá?
skus v chrudimi v tovarni oblasti znam jedno mam vyzkouseno
Dobrý den, zajímalo by mě kde je na Kolínsku nějaké odpočívadlo pro kamiony? Chtěla bych tam vyrazit a nechat se oprcat....
Holčičko, to musíš k dálnici, ale by ti asi místní sqaw vyškrábali oči co by konkurentce....*22*. Napiš kdy a kde budeš a my si přijdeme oprcat sami....*4*
Ahoj, napiš kde se budeš nachazet a stavim se
Zná někdo místečko v Liberci? Je mi jedno kde
Přesně můj dotaz, taky hledám
Vypadá to že jediná možnost je se tu domluvit nebo ohlásit kde a v kolik člověk bude a doufat že někdo přijde. Rád bych se domluvil se slečnou.
Proč by to nějaká slečna měla dělat????!!!! Jen pro to že se někdo neumí seznámit a myslí si že za ním každá poleze a bude po něm toužit ????....*389**389**389*
Proč ne jsou ženy které netouží se seznamovat a třeba se jen ráda podívá nikdo je nenutí lizt za někým do auta.
JJ, určitě... pojede se podívat na tvoje péro někam do horoucí prdele.....jj tak tomu fakt věř..!!!!!
To bude asi jeden ze tvých mokrých snů.....*389**389**389*
To si piš. Mám ještě spoustu takových vlhkých snů a věř že se jednoho dne náplní. Jen se neboj postarám se o to. Ty si tu můžeš dále brečet nad svou neschopnosti a topit se v sebelítosti *22*
ahoj moc chci tam ist a vy chodite na sebirov
U TPCA. A pumpu u dálnice zkus...
V pondělí trasa Šumava-K.Vary panička na Kávu nebo malý výlet?
o hodinu vyrazim z prahy do bratislavy. prijemna spolocnost na ceste ?
...a toto píšeš do fóra, "na parkovišti"......*378*
Ahoj,

najde se hetero pár na dnešní pozorování v autě/přírodě? *15**92**277**362**71**75**73**250*

Já sympaťák na úrovni, budu se těšit :-))
Ahoj nebude někdo na parkovišti před hradem moravskoslezského v ostravě v 15:00
Nějakou slečnu nebo ženu bych přivítal dnes v 15:00 Jsem zcela zdráv a pohodar můžu přijet
Ahojte všem, budu někdy během příštího týdne za kamarádkou v Brně a hledáme nějaké místo, kam se to jezdí dělat a měli bychom tam případně diváky. Byl by tu někdo, kdo by dal tipy? Ideálně souřadnice, protože Brno zas tak dobře neznám :)
Jen aby jsis tam ve finále neleštil bambána sám sobě a nevzrušovali tě všichni přihlíževší naletivší hlupáci.....*1*
Dík za reakci... ale měl bys tip na nějaká místa?
Tak díky moc :D chytrolínské komentáře jo, reálná rada ne
U pryglu na parkovištích :) na zadních sedačkach
Hradec králové a blízké okolí,
nedali byste mi nějaké doporučení, kam vzít v autě moji sexy milfku?
V okoli Hradce je spousta mist :) Hodne se jezdi i na parkoviste u Alberta na kraji Hradce.