Masturbace, Sex na veřejnosti

Byli jste, nebo přistihli jste někoho?

Vzrušuje mě představa že někoho přistihnu jak si užívá někde na veřejnosti a budu hobtajně pozorovat. Líbilo by se mi to i obráceně, ale na to se moc stydím. Stalo se vám to? Jaké to bylo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chápu, je to spíš pánská záležitost a asi bych si taky myslela že to píše chlap...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahojky tak to prosím tě myslíš
Příspěvek byl uživatelem smazán.
co dodat? Ámen... bohužel, je to tak.
:-)))…………………………………………………………...
Tohle je zajímavá představa... Čtu tu Tvé příspěvky často a velmi se mi líbí. Upřímně při tvém vkusu co jsem tu tak odkoukal bych pro tebe hnusný chlap být nemusel :-) Bylo by pro mě velmi vzrušující dělat si to někde nahý s vědomím, že víš že tam jsem a třeba se odněkud díváš... A neměl bych snahu tě hledat ani kontaktovat. Třeba si dát vědět jen místo a čas a nic víc netřeba.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jsem nemyslela, ani nějaký úchyly co skáčou z křoví, nebo honěj někde na lavičce před lidmi. Spíš mě bere když si to někdo dělá venku, kde je riziko že ho někdo uvidí, ale jinak je to v ústraní a neví o tom, že ho někdo pozoruje. Vidím v tom takovou zvláštní animálnost. Je to asi složitější problém než jsem myslela.
Včera jsem v Praze u Opatovického rybníku viděl paní jak honila a kouřila pánovi...
Jaký pak problém, taky mě to láká vyzkoušet někde na veřejnosti kde je možnost že nás někdo uvidí, třeba i přímo před ním souložit (chapej tak že by viděl jen mou hlavu nic víc a protějšek by se ukázal až když by byl nebezpečně blízko samo sebou už oblečen :) )
Problém spíš je v těch telefonech. Rád chodím na tůry a to se kolikrát stane,že prostě musím v lese. Jenže další problém je že to není na pět minut ale i hodina a půl . Jednou jsem včas zachytil pár a muž už zapínal telefon a chtěl to točit .
Kdybych se s někým domluvil,že si to sehrajeme tak nejsem proti ale v realitě se nemáte šanci přiblížit tak aby vás neslyšel
Já to zažil jednou večer na Ostravském Uanu. po odpolední směně si to ve vstupu do podchodu u zábradlí rozdával klučina zezadu s nějakou kráskou,která sledovala přez okno okolí autobusáku s vystrčenou prdelí a opírající se o zábradlí a klučina to do ní pěkně přirážel. Oba věděli,že je pár lidí vidí. 🤩
No takhle to dělám já v místě kde je jasný že mě někdo musí vidět a je to paráda
Rozumím ti... taky mě to moc rajcuje a toto provozuji... bihužel jsem ještě nikdy neměl možnost někoho potkat který to taky tak má...
Analana rad ti ji pohonim a pak hezky muzem zasukat
Kdepak , nikdy myslím mozkem ne curakem.
Ahoj
To mi úplně mluvíš ( píšeš ) z duše...
Už dlouho hledám ženskou které se tohle líbí...
Podniknem to někdy spolu???
........
........
........
........
........
Zensky, pokud jste opravdu zensky a jste od Prostejova, tak se vam klidne ke smirovani nabidnu ;)
Někdy si ho jedu vyhonit na tajno do lesa večer za tmy aby nehrozilo že tam bude rodina s dětma na houbách. Myslím že mně při tom asi nikdo neviděl.
Ja honivam v lese za strelcama smer tetcice ke tam polnacka a klídek
to máš rád bez diváků? To není ono
aho jrád bych tě šmíroval napíšeš
brnacka ? dnes nebo tak? ja 29 ....
Možná že jo. Miluji to venku jestli nás u toho někdo viděl tak to nevím. Já osobně jsem ještě neviděl ale rád bych chtěl
tak se mužem až bude teplo domluvit a něco podniknout
ok budu čekat jak budeš chtít.Pohoním se taky jo
Ahoj mě nacapala starsi paní jak si to dělám a normálně se mě zeptala jestli nepotřebují pomoct tak jsem řekl že jo a ona opravdu došla a začala my ho honit pak jsme se scházeli i uni doma nejaky cas
Taky jsem to kdysi zazil...
Pani byla uz v duchodu, stara, ale bylo to vzrusujici jak fyzicky, tak mentalne...
Pak jsme se domluvilii, ze priste na revans a ona souhlasila. Ze pry bude rada.
Soulozil jsem s ni asi 5x rocne, do lonska. Do jejich 80let.
Dva prazske hotely by mohly vypravet :-)
Jednou I na brehu Opatovskeho rybniku nebo nekde kousek od Seberaku. Tam zas honil nekdo pri spehovani nas.
Už vivim jak nějaká buchta cupitá přes brambořiště do roští aby si vydrandila micinu protože to na ní přišlo.......to jí spíš chytlo sraní na cestě a nestíhá....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, kde v Praze tě můžu vidět
Ja vetsinou na parkovisti u Hostivarske prehrady
Nebo kolem Xaverovskeho haje jak je Barbora
Dnes park folimanka....dopoledne a pak i vecer
Tak to pak můžeš rovnou zajít do Lublanské.....*49**49**49**49*
Ahoj, není problem se domluvit, svléknu se před tebou a pohonim
Máš li skutečný zájem, tak se ozvi třeba na mail. Určitě něco rajcovneho můžeme proniknout.
Hezký den
Ale můžeme i proniknout...................................🥖
Já honím nahý v autě moc rád a často. V praze , ale i při jízdách kdekoliv dostanu chuť. Je moc vzrušující představa, být nachytán ...obzvlaste ženou nebo párem a muset se jim nahy předvést...
Přijedu klidně někam blíže k tobě a najdu si místo kde na mě narazis
Krásné místo je lesopark Letňany. Onanuje, nebo masturbuje tam někdo tajně?
Já už jsem se tam dvakrát udělal 😜😜
Ahoj můžeš mne vidět honit si ocas v přírodě,kousek od nádraží Hostivař v parku
Jednou jsme seděli z přítelkyni už za šera na stráni vedle cesty a byli chutě, začala si hrát, ani jsme si nevšimli že okolo prošla postarší pani😂
Pak to bylo fajn měl jsem stoho takovej zvláštní až dobrej pocit 😊
Vzdy kdyz mam volno du do parku a honim siho.klidne celý den ..preji si aby jednou sla kokem divka ktere by se ti libilo a ona by ne pozorovala
už se nemůžu dočkat až bude na nahocení lepší počasí a doufám že se konečně potkáme ;)
uvidíme.. kdyžtak napiš soukr. *250*
V letě jezdim honit na vojkovice na nuda ale rád bych si ho pohoníl před diváky i teď
Myslím, že vůbec není problém tvé přání realizovat.....ozvi se, máš li skutečný zájem.
Hezký den
Jestli ale analana nebude mít pindoura a choutky na chlapi.....*22**22**22*
chlap bez chlapa jako pán bez pána - chlapy - pány...
Ale ne nemám choutky na koukání na dohodnuté honění, chtěla jsem spíš příběhy *4*
Chápu že jsem to napsala dost nejasně, ale spíš mě zajímali vaše zážitky příběhy a tak, ne nabídky, nebo svěření že vás to baví...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
zdá se že jsi to pochopil. gratuluji *23*
Sem tam si pohonim venku ale největší trapas byl, když mě přitom přistihl houbař a schovaný za stromem čuměl 😬😁
ahoj, něco podobnýho se stalo mně. Na kraji lesa si v klidu honím a když už to na mě šlo, vylezl z houští chlap a koukal se do konce. Já nemohl nic dělat, měl bych to jinak v kalhotkách. On pak že to bylo pěkný, prej že holt mladej kluk a at tam přijdu častějc. Sahal si pořád na poklopec. Byl jsem z toho vykulenej a co nejrychlejc jsem šel pryč.
Zajímaly tě zážitky, shoda podmětu s přísudkem :-D
Jasne ja som si takto honieval pri zapnutom svetle doma oproti bol barak a sem tam sa suseda zastavila pri okne a pozerala strasne ma to vzrusovalo potom raz vecer mi uz zacali svietit do okna tak som musel prestat na druhej strane bytu mi bolo vidno z druheho baraku do kupelne tak som zacal tam a suseda pozerala bolo to super skoda ze uz tam nebyvam sem tam aj teraz skusam ci ma niekto nevidi ale uz nebyvam tak dobre a nevidno mi do okien co je skoda ale bolo mi to naozaj prijemne ked tak tajne pozorovala a ja som si ju na mobile cez kameru priblizil a nevedela
Teda ma vzrusovalo to ze sa pozera namna a ja otom viem len ona nie 🤣
Tak to bych chtěl zažít *114*musi to být super zážitek
Na veřejnosti si to občas dělám a někdy i chodím nahý v přírodě. Dosud nevím o tom, že by mě někdo bezprostředně přistihl. Ano, určitě mě viděli lidi třeba z aut, z větší dálky, občas takhle i dovádím s holkama, aby nás někdo při tom viděl. Ale dosud nedošlo k žádnému kontaktu. Nesmírně vzrušující pro mě je, když si mě holka vodí nahého v přírodě a všechno oblečení jsme nechali v autě, od něhož má klíč. Tohle jsem zažil třikrát, ale ani v této situaci jsme nikdy nikoho nepotkali.
Jo je to rajc nahý onanovat a být přistižen. Párkrát jsem spatřen kolemjdoucími ženami, ale častěji páry. Většinou se podívali, myslím že nikdo nebyl pobouřen. Pravda je, že jsou lokality, kde se takové aktivity dají očekávat.
Ahoj, myslím, že jsi nesplněný sen každého honiče. Protože o to přece většinou všem jde, být pozorován*49* a nejen to, vědět, že se to pozorovatelce líbí a vzrušuje jí to. Proto přeci všichni honíme venku :o)
Viděl jsem jednou šukat pár v Praze na Divoké Šárce na jednom moc pěkném místě. Od té doby myslím na to, že bych tam chtěl zaprcat taky.
A kde to tam bylo přesně pošli polohu ať se můžeme taky jít podívat
Já si ho rád honim venku, teda když je ta možnost a venku je teplo! Především na balkóně si ho často honim a strikam z balkónu dolů. A občas když jsem v přírodě, hlavně tedy v lese, tak tam se občas celý svléknu a procházím se nahý lesem. Je to naprosto uvolňující, svobodné a vzrušující, jít nahý lesem, péro stojí a při chůzi se houpe ze strany na stranu. Na žaludu cítit vánek větru a občas při té procházce ho pohonit. Když už pak cítím, že bych mohl stříkat, není nic lepšího, než se zastavit a zůstat stát, sednout si, nebo lehnout v přírodě a honit si ho až do vystriku. Naprostá svoboda spojená s úlevou.
Také si to dělám rád a často venku nebo nahý v autě. Skoro kdekoliv , kde je trošku klid ....v praze i v okolí...často na parkovišti u hostivarske přehrady, lhota , ale i na spoustě jiných míst. Vzrušuje mne na tom že mne může někdo pŕistihnout , nebo šmírovat...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo z Teplická a okolí kdo má zkušenost z honěním venku a někdo ho načapal 👍
Nam se to moc líbí ale bohužel nas ještě nikdo nesledoval ,
Je to úžasný zážitek nechat se načapat někde venku při onanii nebo při zásunu.
Tak asi má špatném místě. Já teda vím jen o ruzenine lomu ale tam se dá taky pěkně schovat a cumilů tam je dost 😉
To se celkem divím . Pokud jste byli někde venku vždy někdo kouká .
Já bych vás klidně přistihl :D jen bno je velký těžko hledat správné místo ... jednou jsem zpětně zjistil, že kousek odemně natáčely rychlé prachy ... a taky jsem si toho nevšiml :/
že bych vás nachytal =) ....................................

A nebyla by cesta jít do veřejného sauna clubu, nebo do kabinek a tam se na oko zašít? Asi tam bude vždycky pár chlapů, kteří to ocení a karty jsou jasně rozdané.
Masturbace Jedine v autě i za jízdy a když mě naka pristihne může smirovat nebo se přidat
Mě osobně by se to taky líbilo :-) Přiznávám ale, že spíš varianta kdy o sobě vzájemně víme a sdílíme svoje vzrušení. Ideální někde na trase Uhříněves - Říčany - Bučiny (pokud v přírodě). Jinak indoor varianta Praha kdekoliv... *pouze žena
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dnes někdo odpoledne na homolak? Nahé koupání, opalování *4**4**4*
Tak už máme teplo chci jít zítra 10.5 někoho šmírovat a třeba něco podniknout Teplice a okolí
Příspěvek byl uživatelem smazán.
řekněte kam, přijedu...ideálně šumpersko
Odkud jste? Rád bych jse na vás kouknul
Ooo rád bych se na vás kouknul
Prostějov a okolí,rád bych se díval a přidal bych se a nebo kdo by chtěl vidět mě venku honit??
Pro,, jam123456,,, napište mi a domluvíme se
Je to nějaký čas zpátky. Na Opaťáku na parkovišti jsem seděl nahý v autě a honil jsem se. Vedle mě zaparkovala
holčina a všechno viděla hezky z blízka. Potom sebrala tašku a odešla k vodě.
Ahoj. Rad bych se podíval. Pokud zajem od vas trvá, tak se ozvěte.
Ahoj, Mirek 34....napiste a ja moc rad dojedu a můžeme si společně udělat fajn den
730 929 194 :)

Ozveze se a zvednu kotvy klidne hned. Mam dnes volno a od noci silnou touhu něco perverzního zrealizovat.
Není tady někdo na "společné" smirovani z Říčan u Prahy?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak dnes na 39 km D11 v lese hoňka
Dne odpoledne kolem mořiny a Karlštejna
ahoj posledni dobou skoro cely den.... 777 962158 jarda 37)
Taky se mi to líbí, ale chtěl bych vidět nějakou ženu *425**243*
Brno a okoli? Domluvi se nekdo?
Zlínsko, najde se nějaká na šmírování? Pořádně stříkám.. *71**4*
S přítelkyní to venku děláme nejraději , protože představa jak nás někdo pozoruje nás vzrušuje
Někdo kolem Uherského Hradiště? Na podívanou nebo společné honění?
Ahoj, už je venku krásně tak brzy zas vyrazím provazovat svoje dirty hobby kolem D11, pravděpodobně někam kolem 40km, jak je altán pro turisty . Jako vždy jsi vítána, nebo mi zas pošli fotku 👍
Také mě to vzrušuje.. To, že by nás někdo viděl. A jednou nás takto přistihli venku, když jsem si to s kamarády rozdával ve třech. Kolemjdoucí.. Naschvál jsme změnili pozici, aby bylo co nejvíc vidět. Jeden si lehnul, já si nasedl na jeho penis a začal jsem jezdit.. Můj penis se houpal ze strany na stranu a druhý kamarád stál vedle nás a "oklepával" mi žaluda o jazyk. Beze slova kolem prošli, ale nespustili z nás oči.. Trvalo to jen chviličku, ale bylo to šíleně vzrušující.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
tady toto místo jezdíme 49.130947,16.707960 , dnes po 15 hodině tam budeme chce někdo kouknout
Zrovna dneska jsem masturboval venku u cikloztezky a chodilo tam dost žen. Ale žádná mě neviděla škoda. Ale přál bych si aby mě nějaká smirovala a delala si to. Moc mě to baví
Mě rajcuje to samé,hele miluji šukání na Marianske skále jak ve dne tak v noci prostě za letního dne i večera holka na dece na 4
Jezdím honit ptaka na parkoviště k lidlu v Děčíně sedím v dodávce a mám otevřené okno vždy okolo 18 až 19 hodině pár žen už mě vidělo ale žádná my nepomohla
No i mě to vzrušuje, líbilo by se mi nechat se nachytat při honění péra třeba někde venku, nebo pozorovat jak si honíš kundicku 🤤.. ale také se trochu stydím..
Ahoj všem,jsem na venek úplně normální člověk a spousta lidí co mě zná by nikdy nevěřili že jsem úplně jiný. I když jsem měl docela dost žen poslední dobou mě neskutečně bere šmírování a předvádění se. Mám rád když mě někdo nachytá jak ležím na dece a hraju si jak s pérem tak s analem. Vždy to navleknu tak aby to vypadalo jako že jsem se schoval aby mě nikdo neviděl a pak když mě jako náhodou,a pro ně je to náhoda nacape dělám že nevím že mě někdo smiruje. Několikrát jsem viděl jak dotyčná si při koukání na mě honila kundicku a to jsem pak stříkal jak ozivot. A když je po všem zeptám se jestli se jí to líbilo. Ale dá to opravdu práci najít vhodné místo kde toto jde a zabere to moc času. Proto kdyby se někdo chtěl domluvit na sirovani rád se domluvím. Co můžeš vidět? Moje docela silné péro které stojí a docela velké koule. Také mé anální hradky kde mám docela velké hračky které ve mě zmizí. A nejsem ani proti domluvě co bys chtěla vidět. Partner mi nevadí když bude koukat s tebou nebo mi pomůže vše je na domluvě a vše bude jak se domluvíme
Jenda 30 let Roudnice nad Labem. Az bude hezky přidá se někdo na nahé plažovani na dobrini ? Ja 30 let a mužství 24 Cm
49.130947,16.707960 , dnes teďka jsme dojeli, pár či žena na šmírování
Ahoj, našla/ly by se divačka/ky, kterou/ré bych potkal někde v přírodě na kole kolem Jablonce, Liberce, Bedřichově - domluvíme místo, přijedu, předvedu se a odjedu. Pokud si sáhneš/te nebo mi pomůžeš/te je na tobě či na vás. Svolení od přítelkyně mám a po dohodě se k tobě nebo k vám může přidat nebo nás bude šmírovat. Prý se na mě koukat dá. Je mi 45, sportovní postavy, bez chloupků. Tak co vyjde to ?
49.130969,16.709351 dnes po13.30 nahoceni přidá se nekdo
Dělávám si to u vody když jsem na rybách mněl jsem i diváky ale nikdo nepřišel blíž.
Včera jsem byl přistižen při onanii v autě, když nečekaně vedle mě zastavilo SUV a oba na mě se zaujetím koukali, jak z nalitého ocasu stříkalo semeno. Silný zážitek...
Dnes odpoledne jedu na Dobříň a chci si pořádně pohonit péro a projet prdel chceš se dívat?
49.130969,16.709351 dnes po13.30 venkovní nahoceni možná sukani s ženou, přidá se pár či žena
Zdravím za chvíli budu na Dobříni az do pozdního večera..nepřidá se žena nebo pár jakéhokoliv věku??? Pokud by byl zájem nemusíme zůstat jen u nahoty opalování a koupání...rád vám splnim vaše přání...
Jetu někdo z Kobylis či okolí, koho bych přišel pozorovat?
Dnes sem honil ocas i prdel venku,myslel jsem si že v okolí nikdo není ale opak byl pravda. Péro mi stálo jak z kamene a nabodaval jsem se na svou vejvetsi hračku když téměř vedle mě slisim, můžeme projít? Málem sem celou váhou dosedl na toho obra jak jsem se lekl, ale to už kolem procházeli čtyři holky cca 16-17 let dvě se stále otáčeli tak sem si stoupl a pořádně si honil péro. Tři koukali jedna šla dál když jsem se vystříkal tak jedna řekla,a to je vše. ? No přiznám se že jsem nevěděl co dělat ještě že se otočili a šli pryč . Ale docela by mě zajímalo jak tam dlouho stáli a koukali doufám jen že mě nefotili jak dnes ty mladý vše fotí.
Koukám panáček je badatel a umí číst že? Jestli oni to náhodou nebyli ufoni viď? Schválně proč bych zde lhal? Je to anonymní nedostanu za to vůbec nic krom palců dolů no proč?
Ja číst umím, takze vidim, ze Ty neumíš cesky.
No máš pravdu moc česky neumím soudruhu učiteli doufám že nebudu po škole?
Už je to pár let ...byl jsem sám na chatě v okolních chatách nikdo nebyl..... tak jsem se svlékl úplně do naha a venku lehl na deku a honil si péro pěkně si to užíval..... najednou slyším prosím vás nezlobte se pane že vás otravuju ale asi jsem zabloudila šla jsem na procházku ale nevím vůbec kde jsem....nechci vás rušit jenom se zeptat na cestu.... hodil jsem přes sebe ručník a dívám se na ní.... mladá slečna celkem Pěkná kouká na mě a culí se.... nevím jak dlouho se dívala jak honím péro.... říkám jí že když půjde stále tímhle směrem dojde na hlavní silnici.... usmála se řekla děkuju a že můžu klidně pokračovat že jí to nevadí že se jí líbí dívat se na chlapy jak si honí péro a stříkají že se dívá na internetu....že živě to vidí poprvé....tak jsem stáhl ručník péro stále tvrdé a pomalu sem začal honit roztažené nohy vzdychal jsem vzrušením...ona si sedla přede mě usmívala se dívala se na mě všimnul jsem si že pod sukní nemá kalhotky... řekl jsem jí že nemá prádlo....ona že někdy ho nenosí že je ráda nahá pod oblečením.... začala si hladit svoji hladce vyholenou kundičku zeptala se jestli mi to nevadí.... říkám blázníš mladá holka si honí kundičku předemnou..... jsem tak vzrušený jak už dlouhou ne.... pěkně si to užívá šuka se prsty hlasitě vzdychá musím zpomalit abych nestříkal brzy....oba jsme byli hodně vzrušený zeptal jsem se můžu stříkat na tebe..... ano můžeš chci to postříkaš mi tělo....ano už budu stříkat rychle svlékla šaty celá nahá si lehla a já ji začal stříkat svou mrdku na prsa bříško i kundičku pěkně si to roztirala po těle... krásně vzdychala vzrušením honila se a udělá se chvíli po mě....oba sme leželi nazí vedle sebe po chvíli se oblékla dala mi pusu na tvář řekla bylo to hodně super vzrušující a pomalu odešla směrem k hlavní silnici....pak už jsem ji nikdy neviděl...
Můj nejlepší zážitek jsem měl 3.7.2023 kdy jsem byl na Poděbradech u Olomouce bylo asi 11 hodin když jsem na jednom placku zaregistroval pár při hrátkách seděli na dece partner byl za ní a prstil ji kundicku. Byli natočení tak k cestě že by musel být člověk slepý aby je neviděl. Přišel jsem blíž paní se asi trochu styděla já se zeptal zda jim nebudu vadit.Muz my naznačil ať jdu tedy k nim na ten placek.Ja se svlékl a začal honit ten muž pokračoval v prsteni její kundy byla krásně vyholena a otevřená koukala se na mého ptaka.Potom ji začal fistovat a nakonec i souložit ale stále tak aby neztratila výhled na mou onanii. Bylo rajcovni se vystřídat zároveň s ním a sledovat jak zní teče semeno. Potom jsem jim poděkoval za krásný zážitek a odešel. Bohužel jsem se jich nezeptal ba kontakt ale pevně doufám že chodí sem a poznají se a třeba se i ozvou . Sice to nebyl jediný pár co tam letos souložit na místě kde museli na sto procent vědět že budou mít diváky ale byli jediný co mě jako diváka přizvali. Možná je to jen můj pocit ale většina páru očekává jako diváky pár nebo ženu.
Mam podobny zazitek z Olesne. V podvecer dosel sexy par na mistni nuda plaz. Usadili se vedle a ja si vsiml, ze muz neco foti a filmuje na mobil. Doslo mi, ze asi svou partnerku a skutecne to tak bylo. Dodal jsem si odvahy a prisel bliz. Z toho co jsem videl se mi hned postavil ocas ale chtic a zvedavost byla silnejsi a tak jsem zustal opodal a sledoval, jak si ta sexy dracice prsti a roztahuje kundicku a vubec ji nevadilo ze ji uz zcela nezakryte pozoruju a honim si ocas. Abych to zkratil skoncilo to krasnym sexem s ni za dohledu a prispeni jejiho pritele.., ktery si peclive vse natacel. Moc prima par, skoda ze uz jsem je tam pak nevidel.. Tak kdyby to nahodou tady cetli, tak moc dekuju za krasny zazitek*21*
Pak zazvonil budík a ty sis musel vyměnit trencle...
Zavidis co? Chodim uz roky v lete nuda plaze, v zime sauny. No a obcas se proste zadari.. Ale je to fakt zoufale malo. Ale tohle se doopravdy stalo
Mohu to potvrdit o tom páru. Ona fakt krásná luxusní černovlaska s velkýma kozama. Pozoroval jsem je a honil si ho.
Ahoj, kde se dá v okolí Ostravska, Frydecka vidět šukající páry😋😛...máte někdo tipy?
Akurat sefim v aute a honim ale zatim jenom auta lide nic
Ja jsem mel predstavu ze bezim a narazim nejakou slecnu co si hraje tak bych ji hned nabizel lizani...stale bezim po vsude ostravsku a nic 😀
Můžeme se domluvit. Já budu někde a ty mě budeš s dálky dívat.
Ahoj zítra 5 10 bude ještě docela teplo co se domluvit v ranich hodinách a sejít se na Dobříňi. Hohonit a pokouřit si čuráky cca 10 hodina
Brno venkov viz souřadnice 49,1319358, 16,7080224 žena či pár na šmírování kolem 10.30 dneska
Co ustecky kraj? Chomutov Most Louny?
Někdo Rychnovsko sex na veřejnost??
Za mým mladych let(cca 20 let zpet) sem chodil honit sem. Byl tam strom na nem prkno ma kterem se dalo sedet. Kolem jezdili trolejbudy. Nevim jak to tam ted vypada.
Jak říkáš za mlada se honilo 10x denně a bylo málo
https://maps.app.goo.gl/uCz1sqGGTHiEbiYe7?g_st=ic
Taková otázečka, co Frídek-Místek, kde se dá pohonit? Nebo mrtvo?
Pro kluk -Pardubicko. Tak ti tak přemýšlím co asi tak čekáš že se stane když napíšeš do prostředí diskuze a třeba dva roky se spozdenim.
někdo z okolí Uherského Hradiště na procházku s pejskem ?
Někdo Rychnovsko?? Kdo by se rád nechal pristihnout při masturbaci a rád by si pohrál??
Tak se klidně můžeme domluvit a je tě rád přistihnu u čeho chceš 😈
Ahoj ano stalo se mi ze mne pristihla žena jak si v přírodě honim ocas,a je to vzrušující,moc rad se s tebou domluvim a mecham se smirovat
My s ženou sukani venku milujeme hlavně parky a lavičky. Nikdy jsem si nevšiml že by nás někdo sledoval