obava z rozchodu po 3-ke

Už dlhsi čas o tom premyšlame ake by to mohlo zanechať v nás pocity po noci strávenej s dalším mužom.Pri mylovani si o tom vieme pekne rozprávať ake by to mohlo byť super ...ale potom mame obavu aby to nezanechalo nejake nasledky v nasom dobrom vsťahu.
Vela som tu čital o pozitívnom účinkoch o príjemných zmenách....ale ma niekto aj opačne skusenosti.
Skúsenosti Ž-M-Ž trochu mame ale 2M a Ž to sa nam zda trochu ina káva.
Vie nám niekto seriozne napísať svoj nazor alebo najlepsie aj skúsenost.Ďakujeme
obecně platí , že z toho páru to musejí chtít oba dva a mají jasno , že jde jen o sex. V momentě kdy to to jeden udělá jen proto , že to chce ten druhý tak to ten vztah položí. Jde o to , že vetšinou žena podlehne svým citům a zamiluje se do toho druhého muže. Ale nemusí to být vždy na škodu. Tahle zkušenost rozhodně ukáže nakolik je vztah těch dvou pevný ať už to dopadne jakkoli . Není se čeho tedy bát
suhlasim s tebov...len neviem pochopiť prečo je žena pred milovaním a aj počas neho rozhodnuta a po je už neista....mne to pripada ze asi vnutorne nie je presvedčena .....
Ja aj napriek tomu že by sa mi to páčilo tak by som ju určite do toho netlačil.
Tipujem, ze pred aj pocas je stale nadrzana, teda chce, potom je uz menej a je si neista ... teda celkovo chce ;).
ked je to muž ktorého poznáte, dobre poznáte, nemáte sa čoho báť. Do neznámeho je to asi o inom, Podstatné je aby to chceli obaja.
Asi ano aj u nas to bude podobné....
Ahoj z manželkou sa nam to prihodilo po dlhých rokoch manželstva v lete z našim kamarátom u nás na chalupe. Nič plánovane prekrásny večer skončil trojkou u nás v spálni manželka nebola proti keď sme k nej lihaly dvaja každý z jednej strany zdesenie nášho kamoša bolo vetšie ako moje manželka vůbec neprotestovala.Naopak naš vsťah to posililo zostaly prijemne vspomienky
To isté sa stalo nám,bolo super.Stále na to spomíname.
najkrajšie akcie neplanovane škoda že nas nebolo viacej ešte jeden by sa do peliška zmestil
Ani po tretí alebo štvrtý krát to není na zahodenie,človek je už viacej odvážnejši a viac sa uvolní.
Zaujmava skusenost myslím že ani moja by neprotestovala...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ale ve všech případech zde byl tím třetím nějaký přítel nebo kamarád. U těch lze počítat s určitým respektem či ohleduplností vůči vám, tedy chlapovi.

Je ale dost špatně přizvat si někoho z mimo okruhu blízkých. Vztah vůči mužovi-manželovi chybí a cizí muž jen vítězí a rád! Je pro něj požitek dokazovat, že byl lepším pro sex než manžel ženy. A žena tomu podvědomě pomáhá. Přitom je logické, že je to pro ni po delší době výborná změna, tedy pokud přizvaný muž není nějaký ňouma nebo buran.
Ale manželství dvojice pak dostává zoufale nafrak! Nebrat neznámého cizího do postele, pokud sám manžel nemá k němu příznivější vztah, myslím intimnější.
Mac Tycz
Ahoj Tycz, zajímavá zkušenost, kterou popisuješ, ale myslím, že neplatí obecně, důvodů by se jistě našlo několik.
I my jsme to zvládli bez jakýchkoliv problémů.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsi blázen. Pokud bych to bral jako ty, tak se budu bát nastoupit i do trolejbusu - kdo ví, jestli tam není nějaký agresivní jedinec? :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já o klaustrofobii nezačal, přečti si pořádně tu moji reakci.
musím s tebou nesouhlasit protože jsme to zkusili ne s kamarádem ale s klukem odsud z amatérů, neříkám že po prvé to ve mne vyvolalo smíchané pocity i když jsme s tím souhlasili oba, ale ve finále to byl hezký zážitek který jsme opakovali a bez problémů. Podle mne když si manželé důvěřují nemělo by to mít žádný dopad na jejich vztah naopak ten vztah je ještě lepší
Ako ste sa rozhodovali, ze dotycny je zdravotne ok? Pretoze dnes clovek nikdy nevie... Dali ste len na usudok, 6. zmysel?