Tlusté ¬hubeni (starší - mladí

Co, kdo, proč?

Zdravím 😎jdu na Vás s dotazem, na který jsem zatím nenašla odpověď. Proč chtějí mladíci starší ženy? Proč hudební kyprejsi ženy. Diky za pozornost. A fčíl mudrujte. 😋
Na to že chtějí tlusté jsi přišla jak? Protože jsi sama tlustá, tak si tady musíš sama sobd fandit? Ne, nechtějí.
Nefandim, vždy jsem měla hubenourky. Díky za reakci
Nemáš zač, obezita není něco co se má oslavovat. Obezita je nemoc, která se musí léčit.
Mě víc než tlustý mužský vadí debilové.
Ty budeš ten tip co ho nechce ani hubená ani baculatá buď si neměl nikdy babu nebo si závistivá potvora každopádně každá žena je krásná jde jen o to jak si sednete raději baculatá živočišná holka než vyzáblá modelka leží jen na zádech jak dřevo a blba jak necky ale to platí i naopak záleží jak si kdo rozumí ty asi budeš do konce života masturbovat 😁
Chápu. Nechť zhynou strašnou smrtí bongo-bongo všechny ženy bez '' ideálních''rozměrů. *23*
Však jste krásná.... Tlustá nejste úplně normální člověk 👍
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Úsměvné je jak si zdejší sadelnate bachyně fandí. V realitě by člověk z nich zvracel. Za pár let budou mít problémy se srdcem, klouby, ledvinami, jatrami, ale dal se budou nazývat sexy baculkami. Baculka neexistuje. Je to tlustá ženská. Tečka.
Už si vzal dneska svoji denní dávku?
Další potrefená husa, která se ozvala
A co nám tlustým, co je nezaslouží žít, poradíte? Už jste nám někde vykopal hromadný hrob?
Ty ses dobrej kokot. Dalsi kreten co si hraje na par.
Ty musíš bejt desne zakomplexovanej. Zadna ti nedá a ty bys i tu baculku obskocil, ale ejhle! Ona te zadna nechce. No není divu. To by ty ženský klesly hodne hluboko a přestaly si vazit samy sebe. Tak už se s tim smiř a pochop, že ty tvy orální průjmy nikoho nezajímaji.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Děkuji za podmetny komentář teď už můžu v klidu umřít
Ona potřebuje aby ji každý fandil, nazýval sexy baculkou a hubenourci po ní sileli. Neznám jediného stihleho chlapa, který chce mít doma sadelnatou almaru.
A ja treba jednoho znam, tam kde ostatni odvraceli zrak, on slintal. Mne rekl, ze jsem sice hezka, ale aspon 20 kg pribrat by mi sluselo (a to jsem normalni postavy, zadna vychrtlina) 😁 Proste kazdy ma rad neco jinyho a prijde mi zbytecny resit PROC tomu tak je - proste proto...a je to fer.
Ano, je to tak, ale obezita zatěžuje naší společnost. Proto by se neměla oslavovat, jako to předvádí některé místní dámy.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nazyvat věci pravým jménem není urazeni
a on je tady někdo oslavuje? nevšimla jsem si
Tuhle společnost nezatěžuje obezita, ale debilita lidi jako jsi ty. Ta ji přímo paralyzuje.
A proč to řešíte? Vlastníte pojišťovnu ?
Proc se nejdes radši utopit? Proc tu siris naprosto zbytecnou nenávist? Ceho tím chceš docílit a komu tím prospejes? Jsi naprosto zbytečný a 100% postradatelny člen teto společnosti.
Nejak postradam smysl otazky, vzdyt prece neni pravda, ze vsichni mladi chteji starsi zeny a ze vsichni hubeni chteji boubelky. Takze na to nejde odpovedet. Proste nekdo chce to, druhy zase ono. Spis mi prijde, ze cekas nejake chlacholive reakce na svou postavu.
Je to asi lndividualne mne sa napriklad vzdy pacili tucne zeny s velkym zadkom aj ked doma som mal opak.Vzdy si vedeli uzit sex tak zivocisnejsie,ale to je len moj nazor nemusi to platit vzdy a u kazdeho.Pacia sa mi moletky.
Znám hubené, které si to dokážou užít živočišné a nic jim není cizi. Hora sádla se vážně nerovná nadrzena ženská. Mají problém neco udychat, potí se jim faldy, nic moc.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky, ale sádlo jako ty nás nebere.
Mimochodem žádná boubelka a baculka není. Je to prostě obézní, tlustá žena.
Ano, mám to i v popisku a narozdil od tebe mám i profilovku kde je vidět že nejsem drobeček. Neprezentuji se jako boubelka či baculka. *25*
Me je celkově jedno jak se prezentujete. Je to vaše zdraví.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hele blbecku, mam svuj nazor a pokud se ti nelibi je to ciste tvoje vec. Ze jsi kripl s IQ 0 je tvuj problem, mozna otravujes ty.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Copak, berou tě tlustosky a na nějakou jsme ti sáhli? Tak jdi někam obstasnit horu sádla a dal si tady navzájem lzete jak je super být vyzrana bachyně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky si rikam, ze mu asi nejaka "baculka" musela hodne ublizit. Mit na takove lidi svuj nazor a nebo hubu plnou nenavistnych kecu..je celkem rozdil 😁
Ty curaku zdechlej, ty budeš někoho urážet? Proc tvoje matka ten fotruv vystrik nepolkla?! Určitě si to mnohokrát vyčetla *3*
když se ti vždy libili tučne 45% tuku ženske, tak proč maš doma light 0,01% tuku ženskou?! proč sis nenašel rovnou tu tučnou *413* i ty brute že ty nemaš ani tu nizkotučnou doma a jen tady hraješ teatr aby jsi zapusobil na ty plnotučne *389*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne prosim tě, co sem pleteš nějaký atributy? :-))) Tlustá ženská nemá na nějaký atributy nárok. Bere co se nabízí, páč nikdo jinej než ubožák, kterej si myslí, že tlustá mu dá, protože nemá na výběr, ji nevomrdá. A co teprve když jí někdo vyvede veřejně do společnosti, nedejbože jí navlíkne prsten! Takovýmu chlapovi je pak tlustá ženská zavázaná do konce života. Přece. To dá rozum! :-)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je sice pravda, ale zde v 99% je obdiv ke starým a obézním protějškům motivován buď recesí nebo snahou za každou cenu získat partnera k pohlavnímu styku. Recese a zoufalství to je ve většině případů.
Chcou vyzkouset opak s partneru podobný vahy atd meli dost me treba taky laka starsi nebo baculka
Já to tak mám. Většinou má doma člověk něco jiného tak je to taková zmena. Mě se takové líbí.
Tak nedá se generalizovat, ale mám na to takovou teorii... Myslím si, že sarší ženy bývají často sebevědonější, zkušenější, vědí co chtějí a nějaké to kilo navíc neřeší... Myslím že je to právě tahle vyzralost co muže přitahuje.

Pak je tu samozřejmě otázka osobních preferencí a ta podle mě s věkem nebo tělesnou konstituční muže příliš nesouvisí.

Mě třeba se baculky, i ty fakt moc velké, prostě neskutečně líbí. Vždycky to tak bylo a s věkem se na tom zatím nic nemění. A myslím že by se to nezměnilo ani kdybych už nebyl takový hubeňour a ztloustl bych :-)

A proč to tak mám? Těžko říct. Asi je to fakt vrozené. Prostě se mi líbí přirozenost a živočisnost oplácaných a (ano přiznám to bez ostychu naplno) tlustých žen, mám rád že jich je všude hodně, je na nich mnohem víc k objevování a k pomazlení...

No a ovšem tam pak taky často vstupuje do hry faktor zamilovanosti. Prostě když ji miluješ tak není co řešit :-)
díky za tvůj příspěvek,krásně napsáno *4*
Tohle má konečně hlavu a patu... A s čistým svědomím a bez jediného komplexu mohu tenhle názor sdílet.. ☺️👌🏻
Nevim čím se rencamar nadřadil nad ostatní ale přijet tohle říct moji přítelkyni která neváží 50 kilo s posteli a bude jak říká podle něho jen "kopa sádla" nedal by te nikdo dohromady. Nenadarmo se říká ze bys neměl psát co by jsi do očí neřekl. Hrdino 😂
Smutný je že není možné potkat tyhle hubené zakomplexovance jelikož sedi za monitorem a hledají fotky párů 😂😂 a screenujou si cizí webky.
přesně! ten hulvát nezná přísloví: nesuď ženu za kilogramy pokud nechceš být souzen za centimetry *22**22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Asi jsi ještě neviděl, co dokáže mladá holka při orgáči.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tys tu chyběl, ty demente. Ty máš tech komplexů stejne jako ten chudák rencamar. Chytnete se za ruce a jděte světem. Tedy jestli nejste jedna a tatáž osoba........*3*
Tak každému se líbí něco jiného :) Já jsem řekněme tlustá. Mít o pár kilo míň by mi nevadilo, ale neumím si sebe sama představit hubenou. To bych nebyla já. A mám se ráda taková jaká jsem. Je dost muzů kterým se to líbí. Tim neříkám že obezita je zdravá. Osobně si neumím představit sex s mužem který by měl nějakou velkou nadváhu. V mém případě se da říci že protiklady se přitahují :)
Na hubenych nic není. Kozy po dědečkovi nebo lentilky pod kobercem či silikony, který jsou hnusný a neprirozeny vzdy. Nemají ani sexy zadek, jen takový nic. Nožičky jak hulcicky a celkove jsou sexy jak zrezla Škoda Favorit v porovnání s nablejskanym sportakem.
Postavu máš nádhernou. Prostě holka, která je , jak já říkám příjemná n omak*21*
Pokud myslíš Amatéry, tak zde je to úplně jedno, místní zoufalci jsou schopní vlézt na cokoliv s dírou.
A že se někteří zaměřují na starší nebo tlusté? To bude tím, že je jich tu suverénně nejvíc.
Mladá, štíhlá atraktivní holka sem totiž nemá vůbec potřebu chodit nebo někoho hledat. Takže sem chodí většinou tlusté holky, které v reálu nemůžou nikoho najít nebo staré ženy, kterým krachl vztah a nudí se doma.
Pro muže je podvědomě také snazší sbalit starou nebo tlustou, protože si v duchu říká, že taková neatraktivní žena přece musí vzít zavděk kýmkoliv.
Většinou takový zájem končí v okamžiku, kdy má dojít k reálnému setkání. Pak skoro každý takový zájemce dá zpátečku. O tom svědčí i inzeráty na seznamce, kde takové ženy opakovaně inzerují a v inzerátech si přímo stěžují, že se za celé roky nenašel ani jeden chlap, který by se s nimi vůbec sešel.
ahoj starsi zeny jsou zkuzenejsi nez mlade zeny.stihlejsi zeny jsou lepsi
... starší, že jsou zkušenější? asi by tomu tak být mělo, ale co se kvality sexu týče, tak mé zkušenosti... mladší= lepší... starší ani pořádně kouřit neumí, starší myslím 35+... nebo jen narážím na nějaké ojedinělé, které to v tomto věku neumí... no nevím.. snad příště narazím na nějakou, která to bude umět