Malé zamyšlení.

jak to vidíte vy?

Přestávám tomu tady rozumět, každá žena, ale i pár hledají jen to v uvozovkách nejlepší. A to asi v tom to pořadí velké M, mládí, krása, nezadaný a s prostory. Nevím možná by všem prospělo trochu se zastavit a popřemýšlet s kým doposud prožili nejlepší sex, byl to opravdu ten s tím největším, nejmladší a nejkrásnější a nebo úplně někdo jiný? Osobně miluji sex ve třech (MMŽ) a mám to štěstí že si ho občas můžu dopřát. Moc mi, ale nejde do hlavy, že se zde neustále někdo rozčiluje že se zde nedá nikdo normální najít. No asi ne, když všichni hledají to imaginární "Best of" a přitom ten nejlepší sex můžou zažít s někým do koho by to ani neřekli. Chápu že to chce vždy nějakou úroveň, ale měli by jste být schopni něco tomu hledání obětovat a když už vám někdo slušně napíše, tak třeba zkusit s ním promluvit, možná to bude/budou ten pravý/pravá, nebo také ne,ale když někoho vyřadíte ještě předtím než ho poznáte, tak jste sami proti sobě.
Přeji hodně nádherných zážitků v sexu a to nejen ve třech.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano, máš jistě pravdu a dá se s tím co píšeš souhlasit. Ale z tvé reakce chápu že jsem se nevyjádřil správně, protože jsi mě vůbec nepochopil. Nestěžuji si, jen říkám že nikdo neví kdo ho kde a jak překvapí a i ty píšeš ve svém profilu že dáš raději přednost osobnímu setkání a to je přesně to co se tady moc nenosí a asi už ani nebude. Nicméně myslím že je dobré si to uvědomit a neztrácet zde čas hledáním, ale jak říkáš ty navštívit to tu jen pro pobavení, nic víc a nic míň.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak já to mám malinko jinak. Když do něčeho jdu očekávám, respektive snažím se o to, aby to bylo skvělé, protože to takové chci mít. Samozřejmě i já si vybírám a mám své zásady, ale chtěl jsem tim říct že ne vždy co je obecně považováno za nejlepší musí nakonec nejlepší být a zde mi právě příjde že většina zde přítomných je právě tohoto názoru a tím že se takto úzce profilují, tak snižují šanci sami sobě na to že potkají někoho zajímavého.
A co se týče tvé poslední věty, tak chápu že je problém zajistit místo, ale jde většinou jen o problém finanční a myslím že pronajmout pokoj na pár hodin nikoho nezrujnuje a pokud to muž není ochoten zajistit tak si ten sex asi nezaslouží.
No já se ale ani nedivím že si muži stěžují. Muži si stěžují že jim ženy neodpovídají na vzkazy a ženy si zase stěžují že jim pořád někdo píše.
Kromě toho být ženská, tak chci také mladého, hezkého s větším pérem.
Přesně tak. Kdybych neměl doma krásnou ženu a dostatek sexu, tak sem ani nelezu, protoze bych z tpho byl zoufaly. Ale pokud člověk nic neočekává a na nic netlačí, tak by se tu i někdo naśel. Ale základ je taky fakt trocha kultury projevu a aspoň trochu ucházející postava a dobré fotky.
Lidi tu myslím moc nehledají životního partnera, na kterýho jsou nároky úplně jiný, ale pobavení, povyražení. Pak velkýmu M, kráse a tomu dalšímu rozumím - jdeš se bavit a chceš to nejlepší. Není pravda, že všechny ženský hledají chlapa s velkým M, pěknýho, nezadanýho, zajištěnýho, nicméně (a to je holt fakt) prostě existujou z hlediska evoluce určitý obecný atributy napovídající, že jde o "toho nejlepšího". Život většiny lidí je už tak dost komplikovanej na to, aby si ho komplikovali ještě při zábavě. Stejně tak nevidím důvod, proč při zábavě slevovat z požadavků. Na to je v reálným životě prostoru taky spousta. Jako co si budeme povídat - těch pivasů a vytahanejch koz je na světě většina, tak proč si je tahat ještě do fantazie? :-))) Co je každýho ideál krásy, to už je jiná věc.
Ty vysoký požadavky žen na muže jsou než taková bajka - ve skutečnosti to s náma tak děsný není. To jen chlapi, když hledají viníka neúspěchu, mají konejšivou pohádku, která je po ruce. Ženský zas frfňají, že každej chlap chce hubenou mrdavou blondýnu s velkejma pevnejma prsama, a taky je to hovadina. Lidi tady obecně mají tendenci projektovat zdejší život do reálu. Ale tady to jako v reálu nefunguje, minimálně tady musíš nastavit aspoň základní filtr, jinak máš za pět minut od registrace rande na každej den v měsíci, abys dal šanci každýmu. A jo, taky si myslím, že se tu nedá nikdo normální najít. Tady totiž hledat nemá skoro smysl. Fakt jako - zaháčkovat někoho oslovením na ulici je asi tisíckrát snazší, než se tu v tom motat.
Za mě velmi přesná definice kolem daného tématu, ono je fakt naprosto přesné že to nejlepší zpravidla zažijete s někým nečekaným a překvapivě kvalitním člověkem jak v sexu tak i z lidského hlediska... Někdy se vyplatí dát tomu víc času než obvykle a být příjemně překvapeni. I já Vám všem přeji hodně krásných zážitků nejen v sexu, nejen ve třech a v situacích které samy o sobě překvapí nejen Vás 😏Karlos, Praha 💥
Když je vůle a snaha a chuť na všech stranách, najít se určitě dá, člověk se nesmí nechat odradit neúspěchem a nesmí to vzdávat.