Nekdo tady nasel lasku a vztah

Jde jen o sex nebo vic?)

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Joo to nejsi sama :D ale obávám se že tady to bude jen výjimečný případ
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak to? Neexistuje žádná zábava která by změnila nudu?
Takovejch je nas tu víc co tu jsou "omylem" :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nechceš snad aby ti tu někdo říkal co máš dělat :D? Kdybych to věděl tak tu neztrácím čas :D.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jo, ale nic se nesmí přehánět :D.
To jo, ale nic se nesmí přehánět :D.
Záleží jaké máš koníčky. Třeba si vymyslet jiné aby odešla nuda
Joo to by tu určitě mělo větší ohlas :D a nebo taky ne, stim se každý veřejně nepochlubí :D
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To nám admini smažou :D a když ne tak to bude spíš házení špíny jeden na druhého než cokoli jiného... Jsou věci kterýma se každý nepochlubí a tohle je jedna z nich, myslím si :)
Nevím co to je, jelikož jsem nikdy nic takového neměl.
Já ANO a bylo to pěkný. Bohužel už ji nemám. Ale dá se najít i tady.
To napíše chlap, který tu stále píše, že naposledy šoustal, kyž smrť byla malá holka.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je nás tolik?To jsem nevěděl..No alespoň v tom nejsem sám *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Za to že bezcitne nesoulozis te uznávám a to je v pořádku. Takových je dneska málo. Na druhou stranu zas sex je v našem životě něco jako potřeba kterou k životu potřebuješ. Je to jak žízeň, když ji máš napijes se, když chceš na záchod jdeš. Život bez sexu = zdravotní problémy, atd atd...
Jak můžeš dělat něco s lítosti. A hlavně sex nejde takhle provozovat
I občasné šukaní je přeci vztah *3*
Ale teď vážně. Kdysi, kdy ještě populace zdejších nadržených, honících, bezmozků nebyla tak početná, tak se tady dali poznat fajn a “normální“ lidi. Teď, v těch sračkách, může ten normální jedinec, co se ti ozve, zapadnout.
Ale aby jsme nebyli negativní *1* i v té největší hromadě sraček můžeš najít burákový oříšek *22*
Proč hledat v hromadě sraček burákový oříšek ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ked máš v profile uvedené, že máš 18 rokov a dátum registrácie 5.1.2020, kedy ste to stihli? *18*
LadyMR dobrá otázka. jenže dotyčná si neuvědomuje, že tady to není o seznámení se za účelem partnerského, nebo manželského vztahu i když připouštím, že se tak vyjímečně může stát, ale hlavně o navazování kontaktů na sex. Někomu se daří, někomu se to nedaří, s tím se nedá nic dělat. je to jak v tom pořekadle. Kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten čumí. *23**25*
Opravím tě *22*
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten tu honí *3*
bingo. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jako mas pravdu, ale 1000 lidi = 1000 pravd ;) Mas pravdu, ze jde defakto vzdy o to jedno a tady to clovek muze hned videt, ale se zvytkem nesouhlasim. Nesouhlasim v podobe tim, ze i to jedno muze mit styl/glanc/uroven nez jen prachobycejna fotka s textem “mrdáš?” *3*
Před tím tu zřejmě byla pod modrým nickem....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To bylo na Anču, řadí se to tu na dvě věci...
@Anicka12389-Další typický fejk...*3* Našla tu manžela už v devátém roce svého věku a dokonce mu porodila dvě děti. Hmmm.*23*
Našla si ho zde před svatbou nebo až po svatbě ? *4*
Tak já ne přímo tady ale kdysi asi na xchatu v místnosti flirt :) ja vím že to je něco jiného, ale pořád je to seznamka... Bylo to prvně kdy jsem to zkusil. O holky jsem nouzi neměl. Ale prostě jsem se chtěl sejít s holkou z netu. Hned od prvního dne jsem z ní byl vyřízený. Vše začalo pomalu, ale jistě :) letos je to 10 let co jsme spolu a můžete ji vidět v galeriich. Mám zvláštní zájmy, jsem kandaulista. Po začátku nechápala, ale vše pochopila. Máme rodinu a skvěle manželství. Dodnes občas vzpomínáme na naše setkání. A Dodnes si pamatuj, jak mi tenkrát o víkendu odpadla akce a tak jsem si řekl, že to na chvíli zkusím na netu někoho potkat. Ona byla můj první kontakt a takhle to dopadlo. Za tu dobu jsme potkali několik páru odtud a pamatuji si, že jeden se seznámil přímo zde. Také měli rodinu a byli spolu několik let. Takže jo jde to.. Ale je to spíše výjimka. A člověk nesmí asi hledat primárně vztah.
Osobně už jen ze srazů Amatérů znám několik párů,kteří se seznámili zde a fungují jako partnerský pár už několik let...Vše je o osobnosti člověka,zrovna tak jako v běžném nevirtuálním prostředí?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To netuším, prostě se stalo, tak to v životě chodívá , i na amatérech :-)
Vždy když chci něco takového najít tak se mi nedaří, třeba tři roky se tomu snažím jít naproti a nic prostě, pak to vzdám, smířím se s tím že to tu doklepu sám( hrozná představa ve 27 letech :D)....a hned se někdo nachomejtne bez jakéhokoliv mého přičinění... Člověk co nechce to má a naopak... U mě to platí dvojnásob.
Vztah a lásku sice ne, ale pár fajn lidí ano 🙂 a jen podle mého názoru a zkušeností, najít tady vztah a lásku to asi bude jako vyhrát ve sportce....ale i to se stává 😉
Tady se snad neda najit ani jedno
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A proto píšeš seznamku do fora *22* Pane Vachmajstr, vy jste hlava! *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zkoušíš stejně jako posledně než tě smazali? *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přestaň už zapírat že tě před 4 měsíci dvakrát nesmazali *22*
Vždyť to jde vidět *22*
koukám na debaty a stále narážím na uštěpačné a povyšující komentáře - asi jste děd Vševěd - nemáte ke svým skvělým komentářům 6 čísel do tahu spotky které padnou? Lidé jsou lidé - nikoli stroje - a sto pravd a sto názorů je utopie. - nechci Vás Tím popudit ale trocha zamyšlení by rozhodně neškodila.
Ano, je to uz x let ale prave tady jsem potkala jednoho, se kterym jsem necekala vic, nez sex. Byl z toho krasny vtah, ktery trval několik let. Nerikam ze s hapyendem ale bylo to vic nez jsem cekala. Urcite se najit da, ale nedoporucuju tady hlledat primarne vztah. Spis to byla nahoda.
A potkala jsem tu i par lidi o kterych se da rict ze jsou fajn :)
Ahoj, já tady našla kdysi vztah. A je spousta lidí, se kterými si tady už x let píšu a jsou fajn.
to se tu da aj najit ?? ....................
Ano dá se tu najít spousta věcí. Ale je pravda že chlapi to mají hodně těžké
Nie každý to tu hľadá, no ak áno, bude to výnimka.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vztah na jednu noc snad ano, ale lásku? Jsem optimistka, ale v tomhle určitě ne.
Já myslím,že je to naprosto stejné jako seznámení v reálu? I tam lze narazit na hajzla,zrovna jako na fajn chlapa.
Osobně znám několik párů,kteří se seznámili zde a je to láska jako trám (někteří už jsou i "okroužkováni").
Ale že to tady mnoho chlapů umí znechutit je bohužel pravda. *14*
My jsme hledali oba jen povyražení a už spolu dva roky bydlíme. Lásku jsme nehledali, ona si našla nás....
Prušvihář a budižkničemu hledá partnerku. Jsem nejistý, zoufalý a líný muž. Mám rád nudle zapečené s kurecim, minigolf a tetování. Rád jím, spím, piju pivo, sleduju přírodopisné snímky v televizi. Těším se na chvíle, kdy mi budeš vařit, žehlit a uklízet, sex je možný pokud se tak rozhodnu. Uchazečce se bude hodit smysl pro humor, 50-70kilo,oci,pusa,nos a nějaký prsa. ;) jinak preji hezky den
Abych řekl pravdu zatím se mi to nepovedlo. Sem tam nějaké psaní sem tam hovor. Taky setkání ale to je vše.
Zatím nic jen sem tam nějaká odpověď. Ale i ty po nějaké době přestanou
Záleží na dané situaci. Jak to má nastavené právě ta žena se kterou si pisu
tady přímo ne, ale na jiném chatu jsem lásku našel
Haaa láska tady? Láska je tolerance a fér a věrnost tady asi ne, realný kontakt chemie prostě muž a žena jako kamarádi kteří drží za jeden provaz ve všem,, to asi už na světě není ale člověk nikdy neví*6*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..taky jsme se seznamili diky amikum a jsme spolu 13 mesicu a za sebe muzu rict ze nicim jsem si nebyla tak jista jako timhle chlapem-osud a miluju ho