Nahota v Přírodě

Zkušenost?

Ahoj s ženou moc rádi chodíme nazí...jednou jsme si řekli hluboko v lese ze půjdeme jako nás pánbůh stvořil... Bylo to vzrušující osvobozující...ale co kdyby jsme někoho potkali? Jak se zachovat? A jak by asi zareagovali na nás kolemjdoucí? Má někdo zkušenosti s tímto? Děkujeme
Ahoj jsme s manželkou také rádi nazí v létě na koupališti v zimě v sauně...i si zajedeme jen tak do lesa kde se oba svlékneme do naha a jen tak si to užíváme...už nás párkrát pozorovali kluci mysleli že o nich nevíme tak sme je provokovali....pokaždé si honili ptáka...nas to hodně vzrušuje a oni si vyhonily do stříkání....
No my.jsme šli po polní cestě kde jsme mohli potkat lidi do proti...popravdě nevím co bychom dělali ...jestli se procházeli jakoby nic nebo rychle bokem či se rychle obléct? A co když by šla i třeba rodina s dětmi...možná v tom hledám složitosti ale nevím co v dané situaci udělat 🙈🙈🙈
Mi chodíme raději do lesa kde nás může náhodně pozorovat kdokoliv...nebo v létě na koupaliště a tam si nás může pozorovat kdo chce....takhle spontálně se svleknout je hodně sexy a vzrušující...když by šla rodina s dětmi hned schovat...lidí na procházce to bychom neřešili ať se podívají....
No nevím když už nahej tak nahej i když někdo půjde 😂 max si to zakrýt...no ale zajímalo by mě co na to kolemjdoucí 😂
Kam chodite nahotit rád se podívám
Kam chodite na nahe prochazky ...radi bychom take
Ahoj a kde jste provokovali? Taky to mame radi smiraky
Ahoj rad smiruji a rad bych smiroval par pri sexu,ja 47lety Petr
Ozvi te se
ahoj,taky bych se rád díval a třeba i .......
V lese nebo kdekoliv to může být fajn, ale já preferuji nudapláže
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když je někdo velký milovník přírody... třeba to není problém..
Viz. kdysi bdsm seance na Šumavě... připoutáni ke stromům v samém lůnu přírody... vydrželi to vzrušeni hodiny..
A je tu někdo kdo takle šel a ejhle někoho potkal ? Jaká byla reakce?
Já teda chodím sám, jednou mě míjel nějaký pár a spíš dělali že mě nevidí.
Popravdě vidět mladý pár před náma kteří jsou nazí tak by jsme se asi rádi podívali 🙈🙈🙈 určitě by jsme to jako pohoršování nebrali...spíš naopak 🥂
Sauna? :) chodíme často. V páře bují fantazie.
Já když šel jednou sám nahý lesem a potkal jsem lidi co sbírali houby, tak se všichni lekli a vylezli na stromy.
Podobné naháče a honiče vidím denně v Itálii. Obvzlast na každém větším parkovišti poblíž dálnice. Často sem se všiml i honičky, kuřby mezi nimi atd. A kolegové říkali, že ve Francii je to to samé.
No to bych chtěl vidět....už to nehul..!!!!!
Můžeš je vidět. Je je tam vidím denně, na X místech. V zimě tedy o něco málo, ale jak už je hezčí počasí, tak prakticky nonstop.
Mame nekolik osobnich zkusenosti a reakce jsou opravdu protichudne, zazili jsme jen pohled bez reakce, pohorseni a zvolani sodoma gomora, pochopeni i snahu se pridat. Taky to, ze clovek tu situaci nemuze nikdy jasne naplanovat, dela i ten adrenalin co nas bavi.
No na negativní reakci jsme připraveni více jak na positivní ...ale i tak bych nevěděl jak reagovat ...asi bych si ho chytl nebo tak a šel dál.no 🙈
A když potkáte školu / školku? Jak to budete soudci vysvětlovat, pokud šťastně přečkáte ten nejméně rok ve vazbě?
My soulozime v přírodě v lese u řeky když nas nekdo sleduje nevadí nám to. Mame misto na Šumavě u Vydry kde jsme nazí i tam soulozime a to že jsme sledovani nam nevadí. V létě nás sledovali dvě zeny a obě madturbovaly.
Kde máte to místo u vydry ? Jsme tam s přítelem celkem často ,rádi by jsme se podívali 🙂😁
Žádný místo ani žádnou ženskou nemá.....jen si ho tam jezdí honit a představuje si jak ho ženy pozorují a při tom onanují.......*22**22**22**24**24**24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty si vypust tu svoji virtuální......*22**22**22**22**22*
Rád bych se na to podíval a také se i přidal. Ukazují se nahý velmi rád. Vzrušuje mě když na mě nahého někdo čumí. Ale nechci tím nikoho děsit.
lucinkalbc01
lucinkalbc01 před 4 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, já tedy nejsem přimo naturista, ale líbí se mi, když jsem nahý na místech, kde mě můžou vidět i cizí lidé a před dvěma roky jsem poprvé zkusil nechat oblečení v autě za městem a jít se projít.. bylo to super a postupem času jsem svoje procházky prodlužoval až jsem si jednou řekl, že to zkusím ne v lese za městem, ale na horách (v Jeseníkách) a půjdu dál.. Tak jsem dorazil na parkoviště, chvíli počkal až tam nikdo nebyl, svlíkl se, nechal si jen boty a vyrazil.. Vše bylo super, ale jak jsem viděl, že jdou naproti nějací lidé, tak jsem zdrhnul do lesa a schobval se za stromy, tohle se opakovalo asi 5x až jednou byli ti lidi moc blízko a musel jsem jít okolo nich.. Srdce mi bušilo jako o závod, adrenalinu jsem v sobě snad nikdy víc neměl a ten pár se na mě usmál a řekli, že konečně je na co koukat:-) to mi dodalo odvahu a už jsem šel před kýmkoli.. Reakce byly většinou kladné, hlavně pro to, že jsem vždycky řekl, že se omlouvám , ale že jsem prohrál sázku.. A v tom semnou lidi zažali soucítit, někteří se smáli, jiní se ptali jak daleko musím dojít , někteří chválili, že jsem super a snějakýma polkama jsem se dokonce i vyfotil.. loni jsem tak čel asi 5x a letos se těším na léto...
mudro napisane naozaj nikto nechape neturizmus lebo ho nikdy nezazil a ty co su naturisti kaslu na nadrzancov a ano je pravda nadranc i na nudaplazi nic ine nerobia len si chodia za stromi honit
Co se ti nelíbí na masturbaci?
Na me kdyz prisla chut nahotit,chodil jsem po lese na houbach vic jak hodinu nahy a hledal a sbiral.. A jestli na me nekde nekdo koukal,tak jeho problem. Ja se za nahotu nestydim a prijde mi prirozena.
Také to tak zkouším nahotit,procházka lesem,houby, případné sluněni na hezkém místě. Cíleně nevyhledávám,aby mě někdo viděl,spíš uhýbám z cesty,ale když tam nejsou děti,je mi to jedno. A ten pocit,že kromě bot nechávám vše v autě...
Zkušenosti mám a provozuji. Nechodím úplně hlavní trasy a koho jsem potkal ještě si nestěžoval.
Ahoj naháči! Já jsem začal chodit po horách nahý asi před dvěma lety a je to pro mě super relax.
Nejdřív jsem začínal jen krátkým úsekem, kdy mě adrenalinem bušilo srdce.Letos už jsem šel i 20km nahatý po horách jen s batohem na zádech.Většinou chodím mimo značené turistické stezky.Když už jsem na frekventovanější značené stezce tak mám na batohu přivázané triko a to si dám jej za popruh batohu kolem pasu, když se blíží např.rodina s dětmi.Jinak před cyklysty a dospělýma kolemjdoucíma nic neřeším a při míjení slušně pozdravím:-).
Ještě jsem se nesetkal s otevřenou negativní reakcí.Většina mě míjí bez reakce, jiní odpoví na pozdrav a usmějí se, jiní mě ignorují, ale dostal jsem i pozvánku do bazénu na zahradu:-).
Nahotě zdar!
Tak ono se na nahotu jako takovou dneska nahlíží jinak nicméně za odvahu palec nahoru 👍
Ahoj, mám úplně stejnou zkušenost. Mimo trasy mám prochozeno už letos pěkných pár kilometrů také jen s batohem na zádech. Narozdíl od tebe se bojím kohokoli potkat, takže místy adrenalin. Držím palec
Tak to klobouk dolů 🤝 uvidíme na reakci až nás potkají 😂
U nás reakce docela kladné, sice nechodíme, ale rádi fotíme v přírodě a občasným setkáním nezabráníme. Jinak nahota pro nás není problém, celé léto trávíme na FKK pláži. A konec konců i tam to někdy je zajímavé.
No já nevím ale starší by asi kleplo a mladý by proháněly choboty někde za stromem 😄
Samozřejmě nikdo nesmí být v dohledu. Takže brzo ráno, nebo pozdě v noci. A místo co nejodlehlejší. Na pláže tohle nepatří...
Chodíme občas s manželkou na nudy, jednou to na nás přišlo, sledoval nás chlap, ale utekl.Ona ho chtěla vidět ...
Ahoj to ja bych rad pozoroval vas a onanoval pri tom
ja 47lety nudista
ozvi te se
Jsme s manželkou naturisté. Rádi jsme v přírodě nebo v tomu určeném místě jako je sauna, příp. wellness apod. nahatí. Ale asi by nám vadilo, kdyby poblíž nás někdo masturboval. Nebylo by nám to příjemné. Tak se nad sebou vy šmiraci zamyslete, když nemáte nato, mít ženskou, nebo chlapa, neobtěžujte ostatní. Kdysi byl smirak hanlive označení, dneska si v tom někteří libují.
Také názor. Já si zase myslím, a jistě nejsem sám, že právě tady je místo právě pro takové "úchylky". To že to není příjemné vám, může být rajcovné pro někoho druhého. Jsou páry, které diváky chtějí. Ale samozřejmě pokud jedna strana řekne NE, tak druhá to musí respektovat. Někomu třeba jen stačí, že se tady z toho vypíše....
ahoj,to je škoda,já bych určitě neutíkal