Ženy a barva spodního prádla

Nejsem v tom moc zkušený takže dotaz.

Jaké to jsou ženy které nosí pod oblečením výhradně černé spodní prádlo? Samožřejmě mě zajímají jejich vlastnosti, a zvyky, atp. Děkuji za vaše odpovědi. *6*
Proč se nezeptáš své “partnerky” párový nicku? *3*
To N3PI
Když bych věděl že má tolik zkušeností se ženami aby mi dokázala poměrně dost přesně odpovědět , tak se jí klidně mužu zeptat , ale v tomto směru zkušenosti se ženami nemá tak se ptám tady. Stačí na vysvětlení - nepárový nicku. Klidně se ptej dál jestli máš potřebu dalších informací.
Takže tvoje “partnerka” nenosí prádlo černé barvy párový nicku? *22*
Hodně často doma nenosí žádné prádlo a spí nahatá. Prádlo nosí podle toho co se jí podaří na její zadel koupit.
Takže na svou prdel jak vrata od maštale nesežene černé prádlo? *3*
Nevím na co ti mám na říct a vymýšlet se mi nic nechce.
Nevím co ti mám na to říct a vymýšlet se mi nic nechce.
Prostě přiznat pravdu párový nicku *3*
A ta je podle tebe jaká? Jestli ti odvaha dovolí odpovědět:
Ta pravda, na kterou jsem se ptal jako první *4* *22*
Myslíš proč se neptám své partnerky. Neví to, nezajímá ji to, protože je na chlapy. Nezná odpověď na tuto otázku. Ženy ji v tomto směru nezajímají.
Takže teda nemáš partnerku ale partnera *22*
To je tvoje věc jaký si děláš názor. Názor je však jenom názor. Moje otázka je zcela jasná a nebyla směřovaná na to jestli mám partnerku nebo partnera. Ty patrně odpověď na to co jsem se ptal neznáš a nejsem si vědom toho že bych ti chtěl sdělit odpověď na to na co se teď ptáš. Úpřimně řečeno není to pro tebe až tak důležité abys si tady hrál na nějakého detektiva. Já se tě taky neptám jak to máš, nezajímá mě to. Je to tvoje věc. Takže jak to je se stejně nemáš šanci dozvědět. Myslím že moje odpověď je dostačující na tvoje chápání. Měj se moc pěkně.*6*
Tvoje otázka byla zcela jasná, to ano. ale místo toho aby jsi se zeptal doma “partnerky” tak si nejspise honis pero u toho co ti kdo napíše falešný parový nicku *3*
Měj se moc pěkně *22*
Aspoň jsi mi pomohl udržet toto téma poměrně dlouhou dobu mezi nejnovějšími. Přeci jenom jsi trochu užitečný. *6*
Cernou nosi vyhradne zensky co maji kozy jako vozy. Jejich zvyky jsou dost plytke. Vetsinou skakaji na prvni penis co jim prijde do cesty.
A to je cista pravda.
Nemas zac.
Fialova - žena je emapticka

Červena - žena co dokaže z pičoviny udělat pořadny theater a rada si chlapa chce omotat kolem palce (nebrat) *373*

Nude - ne neni to že je nahata je to prostě jen barva to voli ženy co neradi něco taji

Černa - to radi nosi běhny a rozhoď nožky co ošukaji i ručni brzdu v autě *3*

Ružova - prvni znak submisivity

Bila - bezbranost, nevinnost
Tmavě modra - udajně velice oblibena u tzv. MILF

U chlapu to je asi tak

Klascke Slipy nosi jen chlap co uděla doma všechno krom sexu *125*

Spodky nosi chlap co ma maleho pinďu a diky tvaru spodek si připada jako Rocco Schiffredy *3*

Boxerky nosi chlap co ještě nedospěl *353*
Upnute boxerky nosi chlap co by se rad usadil, ale neni vyloučeno že by si někdy nevrznul jinde *362*

Upnute trenky nosi chlap co proleza modni katalogy častěji než ženska *363*

Tanga nosi chlapi co se ukaji při pohledu na svou prdel, dale pak chlap co si libuje ne zrovna klasickym praktikam sexu *49*

Damske kalhotky/String/Brazilky nosi take chlap, ktery nemusi byt Transvestita jen ho na tom něco vzrušuje a je jen na ženě zda to přijme a bude tolerovat.


převzano z ButiqueBizzare Hamburg jen jsem ten text trochu opepřil *125*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
maš i tmavě modrou jako spravna MILFKA (Mechanizovana intergalakticka liberalni fronta) *3*
Tady někdo vidět 13 řadu Červeného trpaslíka *1*
Red Dwarf je muj lieblings serial od prvni řady, sice 9 řada byla takova nic moc, ale stejně je to prostě KULT *373*
Jinak MILF je zminěno ve 12 serii ne ve 13te to jen na opravu nemyslim tim nic špatneho je to v dile Siliconia
Pravda já z paměti umím jen těch prvních 9 řad *1*
*3* Nikdy si nezahravej s ničim, co ma vic zubu, než Addamsova rodina *3* v originale je to ne Addamsova rodina, ale Osmond family
Příspěvek byl uživatelem smazán.
s puntiky *434* to si hraješ na školačku s partner zřejmě
Na černé není vidět hnědý šlic *3*
ale jde na ni zas vidět skvrna jak po slimakovi

(teď nevim jake je to spravne I na koci slimaka snad mi zdejši osazanstvo promine) *104*
Bílé prádélko je nejkrásnější......
V zimě nosím tmavé barvy , nejlépe černou, v létě bílou.
Nejhezci pradlo, ktere si zena na sebe vezme, kdyz mi chce udelat radost je zadne pradlo. Hned po tomhle je bile me nejoblibenejsi.
Vyhradne cerne nenosila zadna z tech, ktere jsem poznal.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nosím nejraději růžovou a červenou.
Bílé a černé prádlo je na ženě TOP. Obvzlast bílé prádlo na opálenem těle *21**114**1*
Jooo, to mohu *114*

Co je vrchol nevkusu, tedy z mého pohledu určitě a občas to vidím a ihned prchám, je dvoubarevné prádlo. Např. černá podprda a zelené spoďáry *385**385*
To je moje noční můra.
Prostě tohle je strašné *3*
Mne vic nez pradlo zajima to co ma pod nim.
Cerne nosi nadrzena, pri chuti, svolna a ochotna podrzet.
Cervene taky. Telove barvy ma pipina jako ucitelka. Cudna.