Pocity při milování po nevěře.

Muži, ženy, a rozdíl v prožívání...

Jaký je to pocit, přijít domů po sexu s "náhradním" milencem, milenkou..., a pomilovat se s partnerem? Vědět, že ten druhý nic netuší a ....
Možná to oživoje stereotip, možná si to oba užijí, ale možná i trpí...
Nevěra je od slova nevěřit, a lze mít opravdový zážitek bez důvěry?
...a nebo mne ukamenujte :)
rozlišuju milenku a rodinu. uznávám, že jsem sobec. protože víc trpí milenka než manželka, která nic netuší. a milenka je naštvaná, že s ní nejsem víc
Tak většinou trpí ta milenka, a většinou ví, na čem je, ale spíš nám (oběma :) ) o tvoje pocity?
rozporuplné. milenku mám rád, ale nemám sílu odejít od rodiny
Takze zalehas s cistymy myslenkamy, svedomim k manzelce? O, ech pocitech je rec. Ne o zbabelosti, ci hrdinstvi...
ano...... v tomhle směru nemám výčitky
Jenom aby jsi ten druhý co nic netuší nebyl ty.
Musel bych sem napsat sloh abych tohle vysvětlil.
Řeknu jen ve zkratce z mé zkušenosti: vyvíjí se to.
Od pocitu viny, vlastní bezcennosti, neschopnosti na to přestat myslet. Až po: žádný pocit, resp. těším se za manželkou stejně jako za milenkou. Ale, je to nebezpečné, na stejné situace lidi reagují různě, některé to posílí jiné zabije...

Obavám se že tohle je pro řadu lidí tak abstraktní téma že nemá smysl o ní diskutovat. Lidi bez osobních zkušeností většinou nechtějí slyšet diametrálně rozdílné názory a již vůbec jim nechtějí porozumět.
Přesně takhle to mám já,už se v tom plácám víc než rok a upřímně řečeno,kdybych věděl, že mě to tak položí,tak jsem do žádné milenky nikdy nešel, nestojí to za to.
Když jsem se vrátil z bokovky, nikdy jsem s manželkou sex neměl. Nejdříve až druhý den.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A co když je to všechno jinak, třeba že milenec vyrajcoval tvoji ženu k sexu doma. Aby jste si potom parohama v loži manželském nevypíchli navzájem oči. Já jsem taky "starý záletník" a ženské bych nikdy v tomhle nepodcenoval. Ony kolikrát ví víc než si myslíme.
Velká pravda.Já jen pomyslím na jinou a už by mě propíchla očima.Okamžite vydím jak změní chování.Mám pocit že mají nějaký 6 smysl.
Skus jíst každý den vepřové maso tak proč neudělat změnu a jednou za čas si dát hovězí nebo kuřecí ale stejnak se vracíš k vepřovému pokud se nezkazí *24*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsi cvok? Chlape ty to nechceš pusou? Jsi asi jediny nebo to nekdo neumí.
Nádherný,jako návrat z dovolené ☺️
Chlapi jsou idioti a většinou nic nepoznají když šukáme ještě jinde. Žena může vždy:)
Ano, chlapi jsou idioti, když si dokáží vzít za manželku někoho jako jsi ty.
drahý,myslíš že Veruna je něčí manželka? no,nevím nevím *22**22*
Ty seš nějaká sebevědomá, poslouchej. To, že z tebe slintá pár zoufalců neznamená, že seš nějaká hvězda. Jasně, že ženská roztáhne nohy a vždycky někdo přileze. Ale jsou chlapi, co ptáka nestrčí do všeho co se pohne. - například já. Ale takovej si o tebe kolo neopře.:)
Ty palce dolů jsou od těch co si mysli, že všechny ženy jsou ku… až na tu jejich a mámu. (upraveno)
Myslím že palce dolů naskakuje při pohybu obrazovky na mobilech . Asi by to chtělo potvrzování hlasování... A to je na adminech.
To jo, ale 16 palcu dolu by bylo kur….y nadprůměrně moc přehmatu *13* Hmmm… nebo možná přes ty parohy na ten mobil pořádně nevidi *1* (upraveno)
Ono je to skor vec postoja, ale zasada je nepriznat a nedat to najavo a tvarit sa ako keby sa nic nestalo. Je to lepsie pre oboch ovsem nesmie to prerast do niecoho ineho teda viac a hlavne sa to tyka jednorazovky. Inac si myslim ze najlepsie je manzelska suhra a trojka ci stvorka atd za pritomnosti partnera. Ma to svoj naboj a zaroven neni to podraz voci partnerovi ci partnerke.
Se sexem ve více lidech za přítomnosti partnera souhlas. Třeba nám to hodně oživuje dlouholetý vztah. Nicméně, bych řekl, že takových párů, kteří se na tom dokáží domluvit a zároveň to ustát a vzít si z toho to pozitivní bude celkem málo. Takže nevěra bude určitě snazší cesta.
Mít v hlavě srovnané to co píšeš, neznamená, že jeden z páru nechodí potají jinam na šuk. Jsou prostě lidé věrní a nevěrní. To když to dělá někdo potají za zády partnera je prostě nevěra, samozřejmě, že 4 se do toho nepočítá. Naopak pro nás po 4 nebo 3 byl sex super ještě večer doma
Jeste to zkusime posunout...
Co takhle nevera jen sexualni, bez vztahu, ale jednozazovy bi ulet..., vecirek, alkohol, nalada...., partner jinde a manzel stravi noc s kamaradem, ci manzelka s pritelkyni? Jde to povazovat za neveru? Urcite ano. Je to ale pro muze prekonatelne? A co zeny? Jak se k tomu stavite?
No*3**3**3**3**3**4**4**4**4**4*co dodat , jak si chlap naučí ženu takovou ji má a jinak, tutlat tutlat
Ten pocit je jeden z důvodů, proč do bokovky nechci jít. Nepatřím mezi ty, kdo dokáží bez nějakých výčitek podvádět.
Dřív jsme to řešil a přemýšlel o tom jako ty. Dnes už vůbec. Jako bych přišel domu z piva s kamarádem.
Rok dva před tím, než jsem si našel milenku, tak jsem měl problém si doma užít sex. Byl jsem manželce věrný 15 let, od doby, co jsme se seznámili. Po 13 letech jsem si však už musel představovat někoho jiného. Také jsem přemlouval manželku, aby hrála přesvědčivě roli jiné ženy a že se při té hře propracujeme k sexu. Nejdřív to hrála zdráhavě. Ale pomohlo mi to. Pak však už vůbec a vtah se celkově zhoršoval. Až když jsem začal spát s milenkou, dokázal jsem se doma uvolnit, již jsem žádné hry nevyžadoval a nemusel si ani představovat jinou. Přistoupil jsem na to, že jí stačí jen ležet na zádech. Ještě před tím, než jsem si našel milenku, připravoval jsem vše potřebné k rozvodu. Jen jsem stále váhal jak to bude s dětmi. Milenka mi pomohla najít sílu doma zůstat a kvůli dětem nějaké disharmonie vydržet. To, co mi ve vztahu s manželkou vadilo, tak jsem začal snáž ignorovat. Ona byla asi i ráda, že ani sexu po ní moc nechci a začali jsme žít víceméně vedle sebe. Jen pro mě to bylo všechno podstatně snazší. Dokonce po návratu od milenky jsem měl i chuť na milování se ženou, ač jsem věděl, že větsinou se na něco vymluví. Ale když měla chuť, stálo to za to.
Dlouhé, ale rozumím, že sis to pak doma o to lépe užil bez výčitek svědomí. No, ale stejně je to zvláštní přístup. Třeba je rozchod lepší právě kvůli dětem.
>Zdeno666< Tohle naprosto dává smysl. Věřím tomu že milenecký vztah může takto pomoct. Ale může to manželství i zničit, kdyby tě milenka chtěla urvat pro sebe. Ale to by u tebe asi, tak jako tak, bylo pozitivní, pokud jsi už stejně chystal rozvodové papíry. Já jsem to měl hodně podobně akorát to nebylo na rozvod a s milenkou už nejsem. S manželkou nám to teď docela klape, ale samozřejmě potkat můžeš kohokoliv. To je život a jestli bude krásnej, záleží jenom na nás.
Dobré je, když je milenka vdaná a má aspoň trochu fungující manželství. Táhli jsme to spolu 10 let a pak se rozešli. A nedlouho poté jsem se rozvedl.
Hlavne doma polovicce dopodrobna popsar prubeh a detaily. Tak to mame radi my.
Jóó… to takle jednou brzo ráno, po noční šichtě, s hlavou v klíně mé ženy jsem prohlásil: “to už je dneska druhá do které strkám jazyk.” *5* A pak se ji ti líbilo víc než obvykle *22*

Když žena příjde od “souseda” tak mi neda ani pusu bo si připada blbě když tam měla před chvíli “souseda *1* (upraveno)