Malo sexu a nehy po 20 letech

v dlohodobem manzelstvi

Ahoj, s manzelem jsme spolu ca 20 let, je mi 43, manzel je o 10 let starsi. Chtela bych vice sexu a intimity. Sex mame v prumeru dvakrat tydne, nekdy bez pohlavniho styku, oralni atd. Manzel me vzdy uspokoji, sex je s nim hezky, a proto potom chci casteji, aspon 3xtydne. Uvitala bych i vice nesexualnich doteku, venku me sice chytne za ruku, rano me pritahne k sobe nebo se sama pritulim a dam mu zadek do klina, a on me obejme, chytneme se za ruku, ale pres den pak nic. Pusa na dobrou noc. Ja ho treba pohladim po zadech, ramenech, on se me mimo postel skoro nedotkne. Obcas mi poklepe na rameno nebo po zadku a to je vse. Chtela bych vice dotyku i behem dne. Je to v tomto veku a po tolika letech bezne?
Osobne, neidmitat! Přijmout pusu na dobrou noc jako výzvu, a využít ji..
A taky, nejen chlap se má snažit...
Je to složité téma, ale promluva, otevřenost bez útoku a výčitek, ale upřímnost a vyznání..
, pomáhá...
Ja klidne zacnu sex, o to nejde, jen mi prijde, ze on chce tak kazdy treti den. Jinak jde spat s tim, ze mi rekne predem dobrou noc, asi, abych ani nic nezkousela. V jine diskuzi mi rekli, ze sex dvakrat tydne s 52letym po 20 letech je nadstandard a co bych chtela. Nemuzu se po nem porad plazit, kdyz tam neni odezva. On urcite vi, ze to chci a ze se mi to libi, davam mu to dost najevo.
On by asi potřeboval opravdu nějaký výrazný podnět. Přiznejme si, že dlouhodobý vztah postupně sexuální aktivitu utlumuje a stávají se z nás více kamarádi. Což je vztahu velmi na škodu.
Neni to treba vekem? Ja nevim, jak casto to delaji lidi naseho veku, co jsou spolu dlouho. Tak aspon mimo postel, kdyby bylo vice dotyku, tak bych byla spokojena. Si rikam, jestli to neni jednodussi, kdyz se sex zenam nelibi a nechteji ho, nez situace, kdy to zena chce vice nez muz. Protoze si pripada nechtena, ze muze nepritahuje apod., kdyz to on nechce tak casto jako ona. Ja ho za 20 let nikdy neodmitla, jen pri prvnich dnech menstruace. A nejsem nejak puritanska, delam mu oralni sex az do konce, vcetne polykani. Klidne jsem mu parkrat pri oralnim sexu rekla, at mi da prst do zadku nebo pri soulozi, at do me hluboko zajede, snazim se ho vzrusovat, i se u toho sama hladim na klitorisu...
Za co palec dolu? Co je spatne?
myslím že tohle není ta rada kterou paní potřebuje.
neodmítat? využít jako výzvu? jakože:honem po něm skočím protože pán má chuť?
a taky nejen chlap se má snažit? z toho co paní píše mi připadá že se snaží jen ona
já osobně bych pusu z milosti odmítla.jednou jsme partneři a jako partneři bychom se měli chovat
mě se osvědčil jiný model.nemáš zájem se mě dotýkat přes den? nehladíš mě? sex jen když ty chceš? fajn,v tom případě končí veškeré moje doteky,hlazení a vůbec nějaká aktivita.včetně odmítání sexu
to se pak panečku děly věci.najednou začal přemýšlet,ptát se proč jsem tak odtažitá,proč odmítám sex.....najednou mu záleželo na tom jak se cítím já
ale paní bych poradila: v první řadě si o tom opravdu otevřeně a upřímně promluvit.to je základ všeho.pokud chybí otevřená komunikace,je to cesta do pekel.
Jak který já mluvím co chci spí jen když chce on i to jak z kurvou otoč se já si ulevim mě neuspokojí tak to jedno ,řeknu odpoved zní HM ,řeším to už delší dobu a změna žádna...
Tohle jsem četl asi pětkrát dokola, abych to pochopil a stejně se mi to nepodařilo. 😄 Je to napsané tak nějak zmateně...
Vyzkoušej taky jiné jablko protože to je to co tě sere
Ahoj musej chtít oba a pak to stojí zato
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tebe tak mít doma- závidím tvé ženě, já bych také chtěla 3x , ale denně *3*
Manžel o mě už nemá zájem, nebaví ho to a už mu nestojí, myslím že v 58 letech by jako správný chlap ještě měl chtít.
Nechce se o tom bavit a řekl mi, ať si to obstarám jinde*12*
Jinak se o mě ve všech směrech stará a zabezpečí mě, jen to jedno. Také si to dělám každý den, ale není to ono, chybí mi muž obecně, doteky a intimnosti.
přesvěč ho, at se s tebou baví, to že mu nestojí, může být důvod, proč na vše rezignoval,
Ahoj to jsi na tom ještě dobře, já to mám podobně..Sex pokud vůbec tak jednou za dva měsíce, a to po prvním a posledním orgasmu dá nohy k sobě a hotovo..V noci se budím erekce až k prasknutí, je mi 50 co by za to někteří mladší dali..Je to zoufalství, člověk už neví jak by to zvrátil..
Tak to u nás je to jako vánoce - jednou do roka a to je ve 40 hodně tristní. Nápady typu večeře, pomoc v domácnosti, zajištění rodiny a tak jsem už vzdal.
Ahoj. Popisovaná situace je naprosto normální. Osobně si myslím, že sex 2 x týdně je také celkem optimální. Že ženy požadují více doteků, hladění a mazlení je také normální. My jsme měli doma podobnou situaci. Za ty roky jsme si byli asi trošku tzv. ohledění. I to milování již nebylo jako dříve. Po dlouhém zvažování a povídání jsme se rozhodli vyzkoušet společné milování s druhým párem, včetně výměny. Po té zkušenosti se náš milostný život vrátil do dřívějšího stavu. Milovali jsme se častěji a celkové vzrušení bylo opět na vrcholu. Faktem je, že jednou za čas potřebujeme druhý pár jako vzpruhu pro náš milostný život.
Tak zapojit dalsi par nepripada v uvahu.
Je to problém ze strany ženy nebo muže?
Nikdy jsme to neresili. Ja to beru jako intimni zalezitost dvou lidi, nepotrebuji u toho cizi. Jde take o emoce, city apod.
Ano, tomu rozumím a chápu. Jen jsem popsal naši zkušenost. Trvalo nám téměř dva roky, než jsme se takovému řešení dopracovali. Musím dnes uznat, že náš vztah se výrazně upevnil a myslím si, že se ještě více milujeme než dříve. Člověk si musí umět srovnat v hlavě priority. Je to jen naše zkušenost. Přejeme mnoho štěstí ve Vašem vztahu. No a také pevné zdraví v dnešní těžké době.
Tak to neres tady,ale s partnerem doma...tady si to nech jako posledni variantu ;)
Ja vim, ze je to treba resit doma. Chci jen znat nazor ostatnich, jestli toho nechci po tolika letevh prilis a jestli je to tak, jak to mame my, bezne.
Nechápu co yourmaster111 tím chtěl říci?
Nic proti vam...ale urcite by se o tom mely pobavit nejdriv doma ,si myslim.Ze ji to 2x tydne netaci a tak.I kdyz osobne si myslim,ze 2x tydne doma,co by za to jine daly :)
Vaše řešení ale nemusí být pro všechny... ale fajn, že vám to pomohlo, jinak bych to moc nedoporučovala.
My to také vyzkoušeli a bylo to velmi inspirující.
Muze to poskodit vztah, je to uz prekroceni hranice. Ja potrebuji upevnit vztah s manzelem, ne tam tahat cizi lidi. Chci neznosti od nej.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak na terapii to u nas snad neni. Ja myslim, ze zeny chteji sex, pokud je partner uspokoji nebo aspon s nim mohou sdilet blizkost, mazlit se u toho, hladit apod. Nejde jen o pohl.styk. Ja jsem pokazde s manzelem spokojena, proto mi to pak chybi a rikam si, jak to, ze on nechce, kdyz mne se to libilo? Nevim, cim mu to zpestrit.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne, vubec, na tohle nikdy nebyl.
Přesně tak ne každý něco takového ustojí, občas i když chtějí oba pak žárlivost udělá pěknou neplechu.
Tak měli by Jste i o intimnich věcech mluvit.pokud některý z partnerů se stydi či boji mluvit a věcech které jsou dulezité ve vztahu neni to dobře.Samotné mlčení je uz tak zvaná nedůvěra nebo strach z něceho a už to ve vztahu neklape.Muze to byt psychika taky ze se nepostvi mužovi a pak jedno pořekadlo. Trenovaností borce se zvyšuje výkonnost
Ahoj. A probírala jsi to s manželem osobně ? Řekla jsi mu to srozumitelně, že chybí Ti doteky a něha, polibky jen tak během dne ? V úvodním textu svém, ani pak v reakcích jiným pisatelům ve vlákně to nezmiňuješ.
Pomůže přímo mu vysvětlit co postrádáš a jaké dotyky, pozornost chceš.
Když neřekneš to muži na rovinu a vše.....jen to máš v hlavě a tady hledás na to řešení, tak Vám to stejně nepomůže.
Primo nerekla, my se takto nebavime, neni na tyto hovory, mlci. Tak se ho proste snazim dotykat vice ja, nejake zlepseni tam od Vanoc je :), ale porad je to malo. Mam pocit, ze to dela spis kvuli me, i to kazdodenni ranni objimani.
Tak vidíš, neřeklas mu to a tady to chceš řešit. Rozebíráním toho zde to stejně nevyřešíš.
Proč zmiňuješ HOVORY ?
Jen mu prostě hezky řekneš, že vše je je krásné, ale postrádáš pohlazení, obejmutí krátké, polibky, dotek během dne a že nejde o sex, ale o něhu, pocit.
Na to neni potřeba sedět u toho a řešit to hovorem, jako když bys řešila nevěru.
Také jsem to postrádal od partnerky během dne někde na výletě, procházce, za dne doma v přítomnosti dětí. Řekl jsem ji to a od té doby bylo objímání, pusování vždy. Nebyl problém zastavit ani na kole, jen aby mi mohla pusu dát, nebo kalhoty sundat a ..... .
Hodně štěstí přeji v tomto.
Názory lidí zde, co radili Ti jsou mimo.....řešíš chybějící něhu, pohlazení během dne. Oni tady řeší sex. Experimentování a úlety do vztahu Ti něhu a pozornost během dne nepřinesou. Můžou zlepšit občas, či zhoršit intimní soužití....sex. Ale hlazení, něha je o něčem jiném.
Ja vim, mas pravdu. I sexu bych chtela vice. Neveru a nejake skupinove sexovani urcite ne.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prave, zkousim to timto stylem, jit prikladem a pochvalit. Vidim i rano, ze kdyz jsme prituleni, tak prvi je vetsinou on, kdo rekne, ze uz vstaneme. Ja treba reknu, at jeste nechodi, ze se tak rano prijemne lezi apod. Jinde lidi psali, ze vetsina muzu je po 15 letech skoro bezdotekovych. Tak jsem se chtela zeptat, jestli je to opravdu uz tak. Mne to pak prijde smutny. Nesahat na sebe a pak mit akorat sex, a tam treba taky minimum doteku. Jeste, ze aspon u sexu se me dotyka, jinak by to bylo uplne o nicem. Mne jde asi vice o to sdileni i pri sexu, treba bych se chtela drzet za ruku, kdyz vim, ze se blizi vyvrcholeni,tyto potreby muj manzel nema. Nebo teda ne vzdy je mozne tohle treba udelat. Kdyz se ta blizkost povede, jsem mnohem spokojenejsi a dele. Asi nejsme v tomto dost kompatibilni, coz je skoda. Drive jsem to tak nevnimala, coz je zvlastni.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Prave, stav vztahu, potom mam pocit, ze me nemiluje a jsem mu jedno. Samozrejme otazku, jestli me ma jeste rad, mu davat nebudu.
S mou ženou se známe 32 let. Milování máme oba rádi. Po dobu, co užívala Ha, což musela před rokem že zdravotních důvodů ukončit, jsem já byl ten, kdo byl téměř vždy iniciátorem. Do té doby mi žena tzv. nestíhala, chtěl jsem to téměř denně. Po vysazení Ha chytila druhý dech a od té doby vyžaduje častější hlazení, laskaní, sex. Takže konečně máme po 30 letech manželství soulad. Co nás oba po těch letech nabíjí - společné aktivity, kolo, sauna, dovolená, nuda pláže, bezplavkový wellness,společně koukneme na hanbatá videa, používáme hračky... Společný sex jsme ochotni připustit jen vizuální, fyzicky asi ne, bohužel nebo bohudík?
Ahoj, s manželkou jsem už 12 let . Je pro mě krásná a sexi žena. Sex máme dlouhodobě cca jednou za týden. Bohužel jsem nebyl schopný docílit častějšího sexu. Prošel jsem několika fázemi a už jsem dlouho na poslední . První dva roky jsem nic neřešil a vše bylo super ,pak přišlo první dítě a vše pomalu padlo na sex 0 - 1x týdně . Dlouho mě to hodně trápilo a přišla zázračná myšlenka. Musím doma více pomáhat a nechat manželku více odpočívat . Myslím že jsem se snažil , ale bohužel. Už jsem chtěl napsat i knihu - Sto pokusů o manželský sex a stále honím. Pak jsem přišel na další level a to že když už nebyl sex tři dny, tak jsem byl hodně nepříjemný. Většinou to končilo hádkou a vše se přiostřovalo. Až to jednou za čas skončilo velkou hádkou. Potom se to razantně zlepšilo , ale pomalu se to dostalo do starých kolejí. Poslední čtyři roky jsem si našel koníček a tam potom psychicky utíkám. Potom se manželství hodně uklidnilo. Bohužel sex miluji a moc mi to vnitřně trápí.
Máme to doma podobně. Dobře se ve všem doplňujeme a rozumíme si.
Jsme spolu už 15 let (od střední). Prakticky hned po dokončení VŠ jsme se sestěhovali. Po roce jsme se domluvili, že se začneme pokoušet o dítě. Byl to snad jediný měsíc v mém životě, kdy mi byl sex až nepříjemný, protože ho bylo až moc. Partnerka otěhotněla prakticky hned. Během těhotenství poklesla frekvence sexu, ale to jsem bral jako přirozenou věc. Narodilo se dítě, bylo to nová a možna i trochu stresující situace pro oba. Počítal jsem, že než dítě trochu odroste, tak sexu nebude tolik. Pár měsíců po porodu nebyl partnerce sex příjemný, ale dokázala mi to vynahradit např. orálně. Měla i chvíli, kdy mi řekla, ať si někoho najdu na sex. To jsem odmítl. Měla prostě snahu to nějak řešit.
Po roce a čtvrt jsem se začali snažit o další dítě. Opět ohromný měsíc sexu. Utlum opět přišel když zjistila, že je těhotná. Sexu nebylo tolik, ale byl relativně pravidelný. Po narození druhého dítěte přišla změna. Frekvence sexu se začala výrazně snižovat. Částečně to způsobila antikoncepce, kterou po 3 měsících vysadila. Frekvence sexu se však nevrátila a prakticky přestala i s orálem. Sváděla to pak na to, že už nechce otěhotnět. Nechala si dát tělísko, se kterým se nějakou dobu sžívala. Bral jsem to. Frekvence sexu minimální. Po roce si jej nechala vytáhnout. (od té doby jen s kondomem) Frekvence sexu se pořád minimální. Argument byl, že pořád kojí. Ok, řekl jsem si, to nebude na věky.
Přestala kojit. V sexu žadná změna. Argument, že je pořád s dětmi doma (nutno dodat, že jí doma pomáhám, co to jde už od prvního těhotenství). Začala chodit cvičit a vést jeden kroužek. Do frekvence sexu to nic nepřineslo.
Rozhodl jsem se zkusit přestat to zkoušet, jestli začne sama. Měsíc nebo dva bez sexu. Opět jsme to řešili. Novou změnu by mohl přinést návrat do zaměstnání. Nepřinesl. Nová příčina byla její perioda a zájem o sex jen při ovulaci (to taky úplně neplatí). Snažil jsem se najít nějaký kompromis, ale jediné její řešení bylo, ať si to dělám sám. Že sex 1x měsíčně je OK. S tím nesouhlasím. Dvakrát to tak řekla i na veřejnosti. Bylo mi trapně z těch pohledů ostatních. Naposledny, když jsme se na to téma bavili, tak mi řekla, ať si to dělám sám, že ona si to taky někdy dělá sama, když po dlouhém dnu usnu u TV (stává se to zřídka kdy). Tím mě úplně odrovnala.
Nikdy moc nepřebírala aktivitu, když opomenu ty snahy o otěhotnění a návraty z dýchánků s kamarádkou.
Je to krásná mladá žena, která mě rozpaluje jen při pohledu na ní. Jen ten sex prostě moc nechce. A když už, tak jak si jí nastavím, tak jí mám. To mě moc nebaví. A to, že by mě čas od času orálně uspokojila, nepřipadá skoro v úvahu. Jako by brala, že už mě má jistého a nemusí se snažit.
Jsem z toho frustrovaný.
Celkově velmi zajímavé téma a zpovědi zúčastněných
..,............................. (upraveno)
Ahoj. Já mám doma ten stejný problém. Ale spíš ze strany partnerky. Jsem spolu sice jen 2 roky ale to samé. A sex je tak 4 do měsíce a ještě mi občas přijde jako by to dělala jen proto, že musí, nebo abych dal pokoj. Nenutím ji do ničeho, neotravuju. Jen když už třeba 14 dní nic, tak se zeptám zda není něco potřeba?? Přes den se mě taky vůbec nedotkne. Nic. Ráno pusu a večer. Prej stačí, že jsem spolu. Orální sex jsem od ní neměl už dlouho a ji jsem to za celé 2 roky udělal asi 2x. Žádná sláva. Ale za začátku vztahu byl sex denně i víckrát. Vztah máme hezký, jen bez sexu a mě to chybí. Jsem vzdy celé dny tak nadrzenej, že když pak přijde na sex, tak stačí málo. Tak to děláme, tak, že prostě 2x kdy to jde. Ale 4 do měsíce je prostě málo. Je mi 35 a ji 33,takže máme ještě hodně před sebou.
A za další, je pravda, že mě moc přitahuje ale v tomto intervalu našeho domácího sexu, mě ten sex s ní už nebaví.
Co mám dělat???? Každý říká mluv sní o tom...... To dělám a nic. Nebo najdi si milenku...... To není tak lehké..... Tak co???
Pustí ji tohle, otevře to domácí diskusi a snad se vám to povede ...

https://m.youtube.com/watch?v=hz7RaPji-kA&list=WL&index=77&t=0s
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Už jsem se snažil tolikrát a pak většinou je akorát člověk sklamany. Vůbec si to nedokážu ani rozumě vysvětlit. Několikrát jsme to i probírali a většinou stejný výsledek . Mě to stebou baví a moc se mi to líbí, ale stačí mi to jednou za týden . Což jako moc nechápu, protože když se mi něco líbí, chci to prožívat častěji . Každej člověk je jinej a musí se to brát jak to je. Pokud má někdo radu co doopravdy funguje, tak mu budu moc vděčen .
Nezlob se, ale toto není hezký vztah... když se tě partnerka nedotýká , je něco špatně.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nebylo to na tebe, a byl to názor , ne rada, reagovala jsme na profil TomNiki…
No mě zase partnerka řekne když jí řeknu že se ke mě netuli ani skoro pusu mi nedá od sebe že stačí že ji dám já. Jsem spolu skoro deset let nevím jestli ji už všechno přešlo nebo jak to mám chápat. Začla se i když jsme venku stydět , před známími ji pusa dělá najednou problém že se nebude cicmat před nima.
Mě venku chytne tak maximálně za ruku a to je tak jediný aktivně vyvíjený fyzický kontakt z její strany.
Ahoj,u nás to je přesně naopak,mě je 34, jí 43,já se jí snažím dotýkat skoro pořád,no vůbec to neopětuje..o mazlení ani nemluvím,sex jenom narychlo....a já to mám právě opačně...někdy jsem z toho hodně rozhozen.hezky den
Ahoj,já mám doma pravý opak,jen ji třeba sáhnu na zadek,tak je pomalu zle.Co by sem za tebe dal. Třeba jen blbá pusa přes den,poškádlení,no a večer o tom ani nemluvě.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To asi není to nejlepší co může člověk udělat, takový kamarád s výhodami který vyslechne posedí s tebou u kávy či vínka a pak Tě pěkně rozdráždí a pomiluje není k zahození *4**4**4*
no ono je to spis taková kamaradka bez výhod (sexualnich). Ja jsem to nakonec vyresil tak ze jsem si nasel zenskou na sex (ta to ma stejne jako ja jen obracene). Jen se bojim abych se nezamiloval, svou zenu miluji i kdyz sukam s jinou.
U mne s bývalou ženou to trvalo 13 let než opadla chemie a vše co nám dělalo potěšení. Nikdy jsem nezjistil co to zapříčinilo, ale najednou jsme ze sexu 2x týdně přešli na 1x za měsíc a pak asi 3x za rok (tak nějak za odměnu pro obě strany ? nebo tak něco...). Teď jsem půl roku s novou přítelkyní a tam to je nějaké složité :/ Ona má mnoho sexuálních bloků a já tím trpím. Dokážu jí pochopit, ale... Je to děs. Horší je, že se to nějak stupňuje a vyplouvají nové a nové bloky a pre-distance jako doteky, orální uspokojení, hraní si s tělem apod. Co bude dál ukáže čas, ale pokud tamto bylo 13 let a tady ani na půl roku, tak je to hodně zlé :(
Ahoj, buďte ráda za sex 2x týdně. Jsem na tom věkově podobně a sex je u nás 1-2 za měsíc. Takže u mě závist.
Pokud mohu i já něco připojit - sex 2 krát týdně? no já jsem v manželství 25 let a sex pokud se to dá takto nazvat mám jednou za měsíc až dva. Podotýkám že jsem slušný manžel, nikam nechodím, pracuji,neutrácím, jsem čistotný, mám zahradu, domek zkrátka zpořádaný tatík chci tím říct že není důvod aby se mě štítila jednoduše mi řekla že jsou v životě i jiné věci a ona to nepotřebuje....jsem ubožák?a mám mít pochopení?je toto důvod k rozvodu? - nevím bude mi 50 a letí to rychle.
Hele chlape je to jen na tobě jestli se cítíš jako ubožák ale jediný co říct doteď si to nějak klepal tak buď klepej dal nebo změn budoucnost k obrazu svému ...
Nejsi ubožák, jen tvá žena už sex nepotřebuje. Toť vše.. určitě to neznamená, že tě nemá ráda a že si tě neváží. A je jen na tobě, zda si prostě jako většina zvykneš, nebo budeš něco měnit, rozvodem se někdy moc nevyřeší, nebo vůbec nic. Můžeš zůstat sám, nebo hledat do nekonečna takovou podle tvých představ a nakonec třeba zajistíš, že tvá manželka byla přeci jen ta nej.
Ahoj buď ráda za to málo co máš. My jsme svoji 30 let. Já bych chtěl pořád. Ne jen sex ale i to mazlení a něhu, ale ta moje nechce a na dotaz proč mi odpoví, že nejsme nějací pubertaci. Člověk potřebuje vědět že ten druhý stále o něj stojí. Tonda
,.............................. (upraveno)
Jste super ženská, snad si to ten váš pitomec uvědomí, co bych za takovou ženskou dal 😁
Ahoj jsme s manželkou také 20 roku a před cca 4 roky jsme měli velkou krizi kde jsme si oba řekli co nás trápí a dospělí k tomu že sex jsme chtěli oba akorát při odcizení si o tom neřekli . Od té doby jsme si pravidelně udělali čas jen pro sebe bez dětí , welnes pobyty a dovolená bez dětí. Znovu jsme začali sexuálně žít a plakali nás nové poznatky v sexu , trojka atd.
Hodně těchto problémů je jen o komunikaci .
Myslím že jste na tom ještě dobře.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ono to není tak jednoduchý!!
Najdete si někoho jiného do postele, a je s toho kostlivec do skříně a možná i rozvod!
A nebo lépe naslouchat přání partnera?
I když bude chtít nějakou prasárnu??
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Proč se proboha partneři hroutí, když druhý si najde někoho jiného na tyto aktivity. Jako za a, co chcete po letech předstírat? A když se rozchází v potřebách, druhý stále ctí rodinu, stará se a tak, tak se najednou cítí hrůzostrašně zdrceni. Proč. Jak říká kámoš, nechceš, nebaví tě to, tak se blbě neptej a nepatrej. Kecy, jak si o tom pohovorime a jak jedná prispevatelka zde napsala, že manželky změní názor a budou z nich vášnivé ženy.... Možná, když necháte zajebane holiny od bláta v chodbě. To bude rachot.... Akorát ne v posteli.... Osobně mě to taky přestalo bavit. Deset let bez sexu je výsledkem
Moji ženu už to taky nebaví,na druhou stranu zase chápe moje potřeby a tak mi jednou týdně podrží,já jí vystříkám pipinu a jdeme se dívat na telku. Není to sice ono,ale lepší než honit někde v koutě.
Hele, tak na tohle už jsem teda neměla. Byl mi časem tak odporný, že to už nešlo
Tak to se dá pochopit,myslím,že my si se ženou nijak odporní nejsme,jen ona prostě věkem (67) ztratila apetýt a nerada by se o mě dělila.
Tak to mě by bylo jedno. Pokud nebude dělat vyloženě nějaký kraviny. Hlavně, že nevopruzuje
80 letý otec od přítelkyně prý prohlásil, že v 70 je pro něj a manželku sex už trapný.
Tak to odpískaly...
Ale i tak kdo má takové štěstí.
A do osmdesáti? ?? Nebo mi něco uniklo 😄
Upřesnění.
Byl pro ně sex už trapný...
Kdo má 70+ tak je rád, že aspoň nějak v pohodě funguje.
Tady , jak to tak čtu, je sex trapný už třeba kolem čtyřiceti....
Tak ono to není zase tak jednoduchý.
Hodně žen nemá štěstí na může, který by je uměl eroticky probudit.
Hodně mužů nikdy nepotká partnerku, která by jim splnila všechna jejich sexuální přání.
Samozřejmě žádné extrémy...
Ale tak to mít, aby byl každý spokojený.
A když se nedaří, tak se samozřejmě i sex zabalí dříve.
Hlavně nechápu co kdo chce ještě po letech předstírat za zápal!
Feiy, neviděl bych to tak skepticky. I po více letech to může být hezký. *4*
Jestli se někomu podaří exhumovat sex po x letech, gratuluji! To zase jo. Ale moc tomu nevěřím
Nejde vůbec o nějakou exhumaci. Někomu to funguje i po letech a dokonce není třeba kvůli tomu dělat nějaké opičky. Prostě jsou dva manželé šedesátníci a mrdají třikrát týdně. A rádi. Takových lidí sice není zase tak moc, ale jsou. Bohužel je častější problém, že se dají dohromady dva v sexu nekompatibilní jedinci. A je pravda, že jestli to libido jednou umře, už to nejde oživit. Tím zvlášť jestli je tam navíc fyzický odpor. Ten je trvalý a nevratný.
To je pozoruhodné. Výjimečné. Znám spíš opačné případy a příklady. Blbý je, že na podobných fórech nikdy nejsou ženy takových mužů. Zajímal by mě jejich názor
Jejich názor bude asi takový, že by si daly říct, ale raději s někým jiným, lepším. To je bohužel fakt. Nic nenastartuje chuť na sex víc než nové maso.
Viděl bych to asi takto.
Žena:
"Bylo by krásné kdybychom se pěkně oblékli a vyrazili na veceři a pak třeba do divadla, ale to on né. Je to prý blbost a škoda peněz. Místo toho doma furt pocucává pivo, je na mě protivnej, nadává na politiku, válí se v ušmudlanych teplákách na gauči, smrdí, ani nepoužije voňavku, smrdí mu z huby, a když už k něčemu teda dojde, je za pět minut hotovej a vypadá že každou chvíli dostane infarkt. Ale pak si na diskuzních fórech stěžuje že máme málo sexu.
I takový zázrak se stává.
Nevím jak u mužů, kteří si na stará kolena nabrknou nějakou sexuchtivou ženu.
Ale opačně to jde docela dobře.
Když si muž co to fakt umí, najde ženu která byla od svých neschopných partnerů sexuálně hodně v útlumu.
Sám jsem to zažil, jak se s takové puťky probudí divoká dračice.
Bohužel to s ní nešlo mimo sex.
Jo, četla jsem tvůj profil, specializací.... 😄 Ono to tak je, že zase kvůli sexu se rozcházet a navazovat nový vztah, je blbost....
A právě moje partnerka to tak udělala.
Po 20 letém skoro asexuálním manželství a dospělých dětech, si chtěla ještě něco užít.
Ale je to s ní dost komplikovaný.
Odbourat negativní návyky u některých žen, dá opravdu zabrat.
Úplně nechápu. Je možné to nějak rozvést. Třeba soukromě
Bohužel na soukromé zprávy nejsem VIP.
Ahoj Feiy , napiš mi,dík*20**20**20*
Přidám svou zkušenost. Po mnoha letech vztahu, se ze dvou na smrt zamilovaných lidí staly dobří kamarádi. Jeden druhého respektuje, ale krom pusy při odchodu/příchodu domů, se žádná romantika nekoná. Taky se mi rozcházet nechce, ale intimita mi chybí.
Prý je to běžné po tolika letech. Bylo mi řečeno že je to úplně normální a že to tak má každý. Ale jestli to přijmeš a smíříš se s tím je jen na tobě.
Tak se s ní domluv,já jsem to taky musel řešit.Sednul jsem si se ženou a vysvětlil,že prostě sex k životu potřebuju a buď ho budu mít s ní,nebo ho budu hledat jinde.Ona samozřejmě ví,že pokud bych si našel nějakou bokovku,nikdo neví,jak to dopadne.Může to fungovat,ale taky se může stát,že už se jednoho dne vrátím domů a začnu balit kufry.Proto raději svolila a sex je jednou týdně.Neříkám,že je to nějaká hitparáda.Někdy se zapojí a někdy jen drží.Furt je lepší si ho vyhonit v kundě,než ručně.A to je nám 66/67 let.
Tuhle odpověď čtu už po několikáté. Obdivuhodná žena. Nechat se v podstatě znásilňovat.... Pro mě nepřijatelné a nepřekonatelné
To je ale nesmysl ! Jí neubude a mě to pomůže,takhle to bereme oba.
Tak to je dobře. Pro mě by to bylo zcela nepřijatelné
I když jsme staří,milujeme se,a máme pro sebe pochopení.
Já mám taky pochopení. Ale tohle tedy ne! Kdysi jsem to taky chvíli snášela, ale bylo mi z něj zlé a začala jsem ho nesnášet
Nevím,jak to máš ty,ale jsem přesvědčený,že mé ženě ze mě zle není.
Taky mi to přijde hrozně ponižující pro obě strany. Jak v 19. století, kdy si žena nemohla moc vyskakovat a byla po vůli manželovi. Ale pokud to té ženě vyhovuje a muž si nepřipadá blbě, tak je to jejich věc.
Asi záleží na tom,jak to kdo vnímá.Měl jsem řadu let kamarádku s výhodami a té nevadilo nic.Zeptala se mě co bych rád,jestli si zašukáme,anebo mi stačí třeba jen vykouřit a ať si vyberu na co mám chuť.Pokecali jsme,dali sex,řekla ať zase brzy příjdu,a já šel domů.A to jsem u ní byl každý týden.
No právě. I z puťky se probudí divoká dračice. Problém je, že tu dračici z ní neudělá její starej, za kterýho je už pětadvacet let vdaná.
Ale jde bohužel nejde napsat VIP,tak písni možná půjde odpovědět *4*
Bobulak22
Bobulak22 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To znám, my měli sex naposledy někdy v létě *3*
Bobulak22
Bobulak22 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky, je to totální zmar. Prý se mám soustředit na jiné hezké věci ve vztahu. Ale jak to mám dělat, když jediné, na co myslím, je mít normální vztah, kde partneři po večerech alespoň párkrát do týdne/měsíce souloží...
Takže vím jak se cítíte, znám ten pocit naprosté frustrace.
Bobulak22
Bobulak22 před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já také. Ale kvůli dětem zůstávám. Podnikáme poslední pokus to nějak změnit, pokud se to nepodaří, manželka souhlasila, ať si najdu milenku...
Obvykle se probere až budou rozvodové papíry na stole. A nebo až budeš chodit zasouvat do jiné pipinky. Což stejně pravděpodobně skončí zase rozvodem. A pak je ještě varianta že ani tohle ji neprobere. Pak už je každá rada drahá.
Jakože až uvidí rozvodové papíry, stane se z ní vášnivá dračice..? Ti nevím....
Tak jsem to nemyslel a ty to víš.
Většinou se mi vybaví zhrzené ženy, které se rozvedly páč chodil jinam. Vždyť doma byl takový klid jinak...
Já jsem původně reagoval na příspěvek co psali Jarek a Bruchac. Ti, vypadá to zatím nechodí jinam. Ti si zatím ventilují svou frustraci na internetových diskuzích. Jejich ženy s nimi nešukají. Určitě tomuto stavu něco předcházelo, nějaké pokusy o rozhovory na toto téma, prosby, naléhání, možná výhružky. Nic nepomohlo. Jejich ženy na to serou. Nepotřebují sex a ať se s tím starej popasuje jak chce.
No a pak borec potká takovou, která ho chápe, rozumí co potřebuje a on do toho nefunkčního manželství hodí vidle. A najednou se paní manželka probere. To už je ale většinou pozdě a jí zbyde jen to fňukání a nadávání, jakej je ten její starej hajzl, že si našel babu.
Jo tak. Promiň. Ony některé odpovědi jsou takové univerzální... Vztah funguje, ale holt bez sexu. Jsou důležitější věci denně k řešení . Nebo aspoň z pohledu ženy
Důležitější věci? Pro toho, kdo trpí nedostatkem je sex zdaleka nejdůležitější věc na světě.
Se sexem je to jako s penězi. Ten kdo jich má dostatek, pro toho nejsou důležité. Jakmile jich máš nedostatek, stává se z nich priorita č.1. Už jsem tohle nekde psal, takže se opakuji, ale tak to prostě je. Ten kdo dlouho trpí nedostatkem je z toho dost v prdeli, nemůže na to přestat myslet. Kdo to nezažil, ten to asi nepochopí.
Tohle bohužel lidi, kteří mají nízkou potřebu sexu, nikdy nepochopí. Často to jsou ženy, ale rozhodně to není pravidlem. Naopak poslední dobou čtu o hodně případech, kdy mladá žena (20-30) má větší chuť do sexu než její partner, kterému to stačí párkrát do roka. Přijde mi, že F. žije v nějaké určitě bublině (pardon) frigidních žen středního věku a vztahuje to na všechny vztahy, ale třeba v mé generační bublině je to kolikrát naopak. Ale jak už jsem to psala někde jinde, tak myslím, že je to tím, že mladší generace jede víc rovnoprávnost, muži se starají o domácnost a děti (ne že jen pomáhají), ženy jsou samostatné, finančně vyjdou i bez muže, nejsou na něm závislé, mají čas na to uvědomit si své potřeby, protože nejsou zahlcené povinnostmi.
U té mladší generace mužů to přičítám pohodlnějšímu, pasivnějšímu stylu života. Prostě pozoruji, že kluci 20 - 30 jsou celkově lenivější než 35 - 45, dejme tomu. To pozoruji hlavně v práci, ale i z toho, jak oni vypráví o trávení svého volného času.
A jinak ještě zmíním, že také zastávám názor, že pokud jeden z těch dvou nechce, je mu to protivné až k tomu má skoro odpor, neměl by bránit tomu druhému si na to někoho najít, pokud v rodině zůstane všechno při starém. Takhle to napsala F. někde na začátku tohoto vlákna a s tím se v pohodě můžu ztotožnit.
S obojím souhlasím. Bohužel z diskuzí, co jsem četla, vyplývalo, že pokud je partner sexuálně frustrovaný, protože mu partnerka neposkytne to, po čem touží (například orální sex), měl by si buďto nechat zajít chuť, anebo se s partnerkou čestně rozejít a hledat takovou, která mu to poskytne. Přičemž tam byl vždycky patrný takový pohrdavý tón, že chlap, pro kterého je nějaká sexuální praktika natolik zásadní, tak je vlastně takové zvířátko, které si partnerku nezaslouží.
Tak pokud mu nestačí že s ním "jenom" spí a vyžaduje nějakou konkrétní praktiku, tak to si měl uvědomit dřív než se oženil. Jde o to že v tom manželství je potřeba dělat kompromisy a jakýkoliv extrém je špatně. Tj když není sex vůbec, to je špatně a na druhou stranu třeba když má někdo velký problém s tím, že manželka nechce anál, ale jinak s ním normálně šuká. Ale on chce prostě ten anál. To je taky extrém.
Jenže někteří lidé se bohužel na začátku vztahu přetvařují a přemáhají, což se pak ukáže až v tom dlouhodobém vztahu, kdy shodí masku. Vybavuju si jednu konverzaci spolužaček z vejšky, kdy jedna říkala, že od začátku vztahu předstírá orgasmus a teď po letech je blbý přiznat partnerovi, že orgasmus nikdy neměla. Druhá spolužačka zase říkala, že příští týden bude mít ten její narozeniny, a že mu ho teda bude muset vykouřit *3*. Já jsem v té době byly panna a žádný vztah jsem neměla, ale věděla jsem, že touhle cestou rozhodně nepůjdu. Vždycky jsem byla dost na sex, ráda jsem si o něm četla, měla jsem ráda sexuální scény v romantických filmech a moji kamarádi si ze mě doteď dělají legraci, že když jsme si hráli s barbínami, tak ta moje barbína masturbovala a říkala: "Zajíždí a vyjíždí. Zajíždí a vyjíždí." *3*
Ty jseš, myslím pěkný číslo! 😄
Jako asi jo no *3*. Můj manžel je "normální", takže něco, co jsi popisoval výše, že je to o tom kompromisu. Mám třeba nějaký věci, který bych chtěla zkusit a on ne, ale nejsou pro mě tak podstatný, abych kvůli tomu podváděla nebo hledala jinde. Ale kdyby odmítal tu klasiku, se kterou jsme do toho vztahu šli, tak by mě to štvalo a šla bych o dům dál.
K tomu bych řekla, že chápu, ale občas to funguje i tak, že proč nemít někoho na to svoje. Samozřejmě bez narušení soukromí. Je to jen konstatování 🙂
K tomu řeknu asi tolik, že manželka souhlasí, abych si to hledal jinde. Ale může to vůbec fungovat?! Nespat s ní, ale s jinou a přitom stále pracovat na vztahu, aby dobře fungoval? A co doteky, hlazení, nezmizí to úplně, jak dlouho takové manželství vydrží? Nicméně to vypadá, že jinou možnost nemám. Bez sexu nevydržím.
Může. Nebo aspoň co můžu říct. Akorát to nesmíš moc analyzovat, vykládat ženě, pokud není kandaulistka a tak. Jen se prostě radovat ze společných chvil jinde. Dobít baterky, načerpat energii...
Ano asi máme všichni svou bublinu. Mě tvůj vztah přijde docela výjimečný. Viz už ty tvé spolužačky co " musely" vyhovět.
Osobně mám sex poměrně hodně ráda, nebo na něj aspoň často myslím. už jen to, že jsem tady. Problém je, že ty polofrigidni slusnacky, zhrzené a pod sem prostě nepřijdou, protože je to ani nenapadne. Taky by mě zajímal názor těchto žen, žen, o kterých tu rozčarování muži často mluví.
Jinak více samostatně a finančně soběstačné, tak ano. Pravděpodobně jsi asi vysokoškolačka a tam je to trochu o něčem jiném než řekněme mezi námi, prostým lidem. Neboť mi rozhodně nepřipadá, že by ty ženské z fabriky žily velkou hitparádu..
A tím se dostávám k tomu co psal sekyrka, že když něco není, člověk myslí jen na to.... Mě o tom povídej. Deset let jsem držela celibát. A byla vyloženě vděčná za období, kdy jsem neměla potřeby. Ne, že teď by to bylo lepší. Jsem ráda, že doma je relativní klid, takže na tom nechci nic měnit. Nic pokoušet. Sice by bylo krásné dobít si baterky, chvilku vypadnout, ale.... Jak píše kuře, lepší aspoň něco, než nic...
U mně je to naprosto stejný scénář. Co si tak vzpomínám, začalo to před pár lety, postupně kontaktu ubývalo až do současnosti, kdy fyzicky nemáme nic společného. Celou tu dobu jsem hledal chybu u sebe, přeci to není normální, ale jak to tady tak čtu, bohužel je. Chyba bude nejspíš někde jinde...
Sex ? Jaky sex :-D to bych asi chtela moc
Jo holka.
I ženský půvab a svůdnost má svoje omezení...
Jestli to dobře chápu, máš sex 2x týdně a přesto je tady stížnost? A ted si představ ze prijde doba, kdy to bude 2x mesicne a pak jednou rocne, pokud se zadaří..🫣😂