Delší nebo širší

Jakému dáváte přednost?

Asi se doma začínáme nudit a tak vyvoláváme diskuzi na toto tema :) Z vlastní zkušenosti musím říci, že upřednostňuji spíše druhou variantu (širší a ne moc dlouhý) Jak jste na tom vy? A jaky nejvetsi extrém... jste kdy viděli či vyzkoušeli?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není to spíše symetrie? *22*
maš to nějak pomotane *413* asymetrie je nesouměrna, symetrie je souměrna což je v tvem připadě 1m/1m
je to marny, tenhle dvojsmysl zustane nekterym proste skryt
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ideál je něco jako 20 dkg točeňáku. Neurazí, ani nenadchne *2*
Ono záleží jak na co. Na O a A je lepší delší a užší, a na klasiku zase širší
takže ideálně mít dva:-))…………………………..……………………………………...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já ho mám sice krátkýho ale zato pořádně tenkýho.
Jo a kam nedostane tam alespoň dostříkne 😁
U me radeji sirsi. Je to lepsi a neboli to, kdyz manzel prirazi...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Manzel ma 5,5 cn prumer a to je idealni...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky bohu, konečně někdo kdo má reálné představy o reálných rozměrech. *114*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No já Teda netuším ale já mám 6mm🤣🤣🤣
Taky je blbý když je širší než delší.
s mými 14 je přítelkyně spokojená. prý by ani větší nechtěla a i to je pro ni dlouhé. i po dvou dětech jí má hodně úzkou
Je to jedno, hlavně musí být opravdu tvrdý ;)
Ideál je pro mě 17 na délku (dosáhne i při přirážení kam má + při některých polohách už to je na doraz), víc jak 18 určitě ne a cca 5-6 na šířku (ale i širšímu se umím přizpůsobit). Určitě bych raději 14 a širšího než 20 na délku. A pokud možno velký a výrazný žalud, takový je radost kouřit :D Mám nepříjemnou zkušenost z minula, kdy to ex s cca 20 neuměl a sex byl spíš utrpení než radost. Zkušenost mám i s cca 18-19 a tam mě po sexu vždycky bolel podbřišek. To stejné platí pro A.
samozřejmě napsáno šířka - myšlen obvod :)
Za mne širší. Délka mi nic neříká ... pokud má aspoň 15+
jedině šířka, žena ji má širokou a já v ní lítám jako lump v palírni. Pro lepší představu na šířku se ji do ní vejde litrovka od vína, má ráda fist, říká, že tam alespoň něco cítí. No a mě vyhovují ty úzké, to je potom šukačka. *87**75*
Hlavně tvrdý a spíš širší než nějak extra dlouhý. Největší extrém sem viděla na dovči v Tunisu *4*
Manželka taky upřednostňuje širší než delší , ale jak píšeš , hlavně musí být tvrdý a musí se s ním umět :-D
Jo, že to s nim musí umět je základ, ale podle vzkazů co jsem kolikrát dostala tady snad nikdo takový není kdo to s ním neumí *22*
Tak to by mě zajímalo co jsi tam viděla, nebo zkusila?
*2* tak jen že to co se říká o černoších je pravda)))
Není to ani tak o rozměrech penisu ,ale jeho majiteli.
Přesně, rozměrný majitel není dobrý. Stejně jako rozměrná majitelka ženského pohlaví, to je taky špatně.
Široký penis?! To ve mně evokuje představu, že ho máte všichni placatej jak ocas bobra... *385* *3*
(Nebylo by bývalo lepjší použít slovo průměr? *22*)
Já jsem spíš pro šířku a obvod. Penis není perfektní válec ani zdaleka a proto mi přijde slovo průměr zavádějící v souvislosti s obvodem. Díky tomu, že každý ho máme jiný, tak dva se stejným obvodem můžeme mít různou šířku :)
Já vám nevím, proč docela často červené a párové nicky mají v profilu, že chtěj velké pero? Jo a často je tam délka..
Ironie na tom, ze hodne parove/cervene nicky chteji tak 20+ cm na delku. Kde sehnat tady je pod velkym otaznikem.
Ja mam 20 a ne tenkej. Amusim bejt na manželku v někerejch polohach opatrněší. A má ráda dva v sobě. Ale mě zezadu nechce moc pouštět. Tak si na sw vždycky najde nějakýho párka do zadu. A je v naprostym blahu.
Podle fotek to bude 20 leda tak od konečníku., 😂😂😂
Mám úplně stejný názor. Ten chtěl jen upoutat pozornost a trochu si nahonit ego tím jeho příspěvkem.
jak bude zklamaný, že z jeho poctivých 20 jsme udělali nepoctivých 14 *1*
to bude.aspoň se možná konečně naučí měřit poctivě
Nenaučí, zkušenost je taková, že jakmile chlapovi nevěříte jeho vymyšlené míry tak jste automaticky fejk 😂
Ale stejně bude pořád tvrdit že má minimálně 20...
Takovy jsou nejlepsi no :D
Kvůli takovým, nám pak nevěří a hážou nás do pytle s těma, kteří mají potřebu si přidávat centimetry *3*
No pěkný tlustý a žilnatý macek*9*
mam rada skor sirsie, ideal tak 10cm na sirku *2**21**63*
To by ti mohl stačit slon *3*.
to som asi prehnala, no ale tak aspon tych 6cm na sirku, ako ma manzel. a k tomu este jedneho takeho *3*
Tak to se ti povedlo 10 je moc a 2x6 je mene 👍🙈🤣🤣🤣
tak, priemer 10 je asi o tretinu vacsia plocha oproti dvakrat priemeru 6 *124* *3*
Nejlepší je vyzkoušet všechno, pak se rozhodnout co nejlépe sedí.