Fotogalerie žen nad 40

chceme je ?

Pravidelně se mezi nejlepšími galeriemi umisťují fotky žen do 30 let, s dokonalým , nebo téměř dokonalým tělem, většinou foceny s obličejem a pózující, ve snaze napodobit profesionální modelky. je to směr kterýmse budou Amatéři.cz ubírat ? nebo se tady budou dále oběvovat skutečné ženy z anšeho živita, ženy z našeho okolí... nevím zda ale budou mít chuť si tady nechat dále dávat své fotky, když se jejich galerie umisťují někde na xtsém místě v kategorii soft..když je minimum komentářá k jejich fotkám..možná pak správně budou usuzovat že o ně není takový zájem a že všichni raději upřednostní poloprofi fotky mladých žen.. Těžko říct kde je pravda...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
já to třeba vidím jinak..my jsme tady galerie měli a poté co manželka viděla, že mají malou odezvu a galerie je kdesi vzadu v hodnocení, tak mi řekla ať už tady nic nedávám, že to stejně nikoho nezajímá... (přitom si troufnu říct že fotky byly opravdu podařené, ovšem se starší ženou)..takže bych souhlasil s tématem fóra
Ja ked pozeram galerie tak hladam obycajne zeny plnsich tvarou a najme starsie
jak to tady bude dál vypadat..ale pravdou je že "poloprofi" modleky mne až tak neberou
Rád bych jen dodal, že na tomto fóru je mnoho fotek a mnoho jich je pěkných, mají duši, atmosféru... nápad.. bez ohledu na věk ženy, která na nich je. Naopak je zde i hodně fotografií žen v ideálním věku a ideálních proporcí, které jsou nudné a fádní. Není to jen o tom se stylizovat do role mladé modelky. Jistě si každý vzpomene na jména známých fotografů, kteří právě dělají krásné fotky žen, které nemají právě ten "rádoby" ideální věk a postavu. Prosím o vysvětlení co to je termínus-technikus starší žena. Jenom abych doma mohl říci jestli jsme ještě před čarou nebo už za. Myslím, že každá žena má svoji osobitou krásu a je jen na fotografovi zda ji dokáže zachytit nebo ne.
jste všichni trochu mimo. amatéři se nikam neubírají. tvojříte je vy a já a včichni ostatní a to že si stěžujete se vaše fotky nelíbí tak je to jen závist nic jinýho. my fotíme pro zábavu a kamarády a je nám jedno jestli má někdo víc komentářů. nutit lidem něco co se jim nelíbí tady už jednou bylo a jak to dopadlo. btw nikdo z vás tady fotky nemá takže jen plácáte
Myslíme si, že většina dříve narozených sem dává fotky protože je to baví a vzrušuje je, že si je mohou prohlížet i jejich sousedi či spolupracovníci.
Alespoň tak je to u nás a žádná pořadí nás nezajímá.
vždyť se tu objevují zhusta fotky z netu,taky profi fotky,ovšem to je špatně,holky co si tím vydělávají prosím když jsou fotky jejich,ale když vidím hejno černochů jak píchá bílou dorotu to je trochu moc i na tak tolerantního člověka jako jsem já,obzvláště když je to netovka jak brno.tak už víte kam amatéři spějou ?
Podle mne zde absolutně převládají fotky amatérů a každý si může vybrat co se mu líbí.A je zde i dost pěkných dam krásného zralého věku co mají velmi úspěšné galerie.
súhlasím. Každý si tu nájde svoje. Snáď...
vy vůbec nevíte o co přicházite...me je 42 sice tady gelarku mám ale můžů vám s velkým sebevědomím potvrdit že my staré beréce nejsme ještě k zahození...mnohokrát jsme víc sexy než mladé.a to mi věřte!
a ted na to koukám jak jsem to blbe napsala s preklepama...ale opravuji...galerii nenemám ..a to ostatne snad prectete.zdraví vaše kočka .
Škoda, že je to bez tej galerky, úspech by bol zaručený. Možno sa dočkáme.
´Tak môj manžel má na to rovnaký názor
Mozem s Tebou len suhlasit. Tiez uz mam svoje mlade roky ta-tam, ale tie najlepsie roky prezivam prave teraz...a dufam, ze to bude stale lepsie a lepsie.
A moj priatel tvrdi, ze schovam do vrecka hocijaku 20...
A hodnotenie netreba brat prilis vazne, ved je to o zabave...
Vela stastia a vela krasnych galeriek prajem. J
S tím mohu jen souhlasit... ;o))
Tak dospělá žena je ta správná samice ůpo které stojí se ohlédnout a pak stojí
Co udělat soutěž o nejvydařenější kundu na amatérech bez ohledu na její věk a uvidělo by se, které berou nejvíc jako sexy? Několik tipů bych už měl...a všechny jsou přes 40, dokonce některé i přes 55!
Zajímavý názor. Z pohledu zralé ženy mohu říct, že to beru trochu jinak. Galerie jsem umístila na amatéry proto, abych možná někoho poznala a dotyčný nekupoval zajíce v pytli ;). Je jasné, že polovině mužů se zde možná líbit budu a druhé polovině ne, to je přirozený lidský výběr. Někdo má rád holky, jiný zase ... co vlastně? :D Našla jsem tu přátele, osobně okukuju galerky mužů a taky je mi celkem jedno, jestli je to mladý nebo starší, velký detail penisu nebo malý detail penisu ;). Jen podle toho, co mi padne do oka. Takže bych se hodnocením netrápila, uvědomte si, jaká je tu škála nafocených lidiček a to je na tom to krásné. Nenechte se odradit, krása je v té různorodosti. :)
TAK modelky co mate krasne tela aja nevim co ja vas chi videt v letech jako jsem ja a me vrstevnice jak budete vypadat kazdy starne a je jen otazkou jak starne telo a duse a ze na pokud osebe dba a je starsi strci i tu mladou do kapsi moji mili a ja bych neurazela takove zeny jde i o to jak ziji v jakem prostredi nikdo neni dokonalej a sex a nebo milovani neni o tom mi ho tam strcit a kricet jajaja myslim ze rozumni muzi vedi o cem mluvim tak krasky pockejte na svou dobu deti vareni uklizeni a vse a pak cas na sebe a muze ????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvl, to je moc. Odpověd na 10/12 roku starý příspěvek.

1 (č.4) MEDAILE pro Méďu Béďu *114*
Ale téma by možná nebylo od věci trošku reinkarnovat.
A co by jste na tom chtěli řešit, žebříček je podle toho jak se kdo komu líbí a nejspíš se ty mladší slečny líbí více lidem než ty starší, nebo by jste jim chtěli zakázat galerie aby jste byli na prvních místech nebo jak? Poslední dobou se tam objevují především dvě starší ženy a docela to valcuji, ale proč, protože prostě vypadají dobře. Každý se nemůže líbit všem a většině chlapů se vždy líbili modelky to jen dnešní doba všem podsouvá že plus size a podobne výmluvy jsou cool
Nevšiml jsem si, že by někdo mluvil o zakazování. Pouze jsem napsal, že za mne by bylo zajímavé toto téma oživit a kdo chce, přidá se, kdo ne, tak jeho věc.
Tady na těch starých vláknech ve fóru, je vidět jak se ta komunikace vyvinula, dřív šlo o normální diskuzi a nápady, dnes je to o urážení, šikanování, zesměšňování, ponižování, napadání a nadávání.
Jó to byly časy.
Přesně tak, ale to je znak dnešní doby obecně. Vkládání do úst to, co nilkdy dotyčný neřekl. Vytrhávání z kontextu.... Bohužel.
Stále lepší, než zakládat stále a stále "staronová" témata, kdy stávající témata po 2 příspěvcích a další neaktivitě zmizí v propadlišti dějin, resp. nebude nabízeno v historii posledních 10 příspěvků a tak další a další tydýti budou zakládat "nová" a "nová" témata.
Určitě to chce před založením "nového" tématu projet historii a většinou se dá vždy k nějakému již založenému tématu přifařit.

Koukám, kam že se můj koment zařadil... Patří jako reakce wir-zwei 26.10.2022 01:41.
(upraveno)
Zdravim, nesouhlasim, kdyz jsem dal pri inzeratu foto sve zeny 4, tak se strhla docela mela v pozitvnim smyslu. Fotka kdyz je vkusna dokaze povzbudit fantasii