Nevěra a jak z toho ven?

Nevěra

Asi takhle mám přítelkyni 5 let. doma vyprchala vášeň ... sex stal za nic přitažlivost klesla a vadí mi ikdyz jen promluví ... je to tajová ta dokonalá která vše udělá vše zvládne sama a ekonomicky a vůbec má to srovnané .... nicméně jsme spolu od 18 let takže čas na to aby se vyskakal moc nebyl ... po dvou letech vztahu to přestalo sexuálně klapat to jsem poprvé zavítal za profi pracovnici a dal jsem cele další dva a půl roku navštěvoval tyto slecny před půl rokem mě ale ulovila jedna sousedka a slovo dalo slovo a co si budem dala mi to co mi chybělo a to je sex kterej je neskutečnej, má tu ženskou energii která mi doma chybí a je s ni zábava no víceméně začala tlačit na to ze mě chce jen pro sebe ale já se cítím tak ze bych nejraději vycouval a zůstal doma u té své přece jen je to slušná holka a je ochotna na těch problémech zapracovat .. teď ale jak z toho ven ?? Chci normální názory lidi ... ne blbcu a feministek
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To prave nevím no jestli bude mit potřebu to troubit ... tvrdí že ne .. ale tak známe ženský ... už jednou jsem to chtěl utnout a neslo to ... ale upřímně tuhle situaci nepřeji ani nejhoršímu nepříteli
Co je v domě není pro mě....

Vsaďte se že to vykeca, když ne teď tak až to bude nejméně vhodné. Ženský jsou záludný svině. Zvláště pokud chtějí může pro sebe.
Ještě mě napadlo proste to na sebe neprasknout sám ale zase to asi také není vhodné
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ne ty kurvy sem nemyslel myslel jsem tu sousedku ... *1*... jo o tom jsem též přemýšlel
Je Ti 25 let, z toho 3 roky chodíš za kurvama a mrdáš sousedku? Zamysli se v první řadě nad sebou...
A není jedno kolik ti je let ?
Kolik je mě let je fakticky jedno *1*
Jsou dvě možnosti. Buďto se s ní rozejdi, což asi nechceš a nebo jí to neříkej a někam se třeba odstěhujte, tak jak navrhoval kolega výše. Pokud jí to řekneš, tak tobě se z části uleví a jí akorát ublížíš a pokud se s tebou nerozjede hned, tak to bude hodně dlouho na hovno (třeba i roky), a to pro obě strany.
To by ses taky mohl ráno probudit bez vajec kdybys jí to řekl. Otázka je jestli je co zachraňovat když ti vadí i to že na tebe promluví.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My si to ale dokážeme představit budoucnost atd. Jen nám to moc nejde dohromady po sexuální stránce a potom to jak ona mě bere a já beru ji ... máme hezky vztah ale mě u ni chybí ta ženskost necítím z ni tu ženu tím myslím v chování vůči mě .. spis jak máma ..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Úplně neperspektivní vztah...my jsme spolu 16 let a ikdyž to není jako kdysi,pořád si umíme raz za čas pořádně zařádit :) Sex je velká a podstatná část vztahu,to nám věř...
Vím rozumím .... je mi to jasné ... my jsme to zanedbali ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taková situace nabízí hned několik řešení. Vybrat to nejlepší chce však nějaký čas. Chodit si pro radu tady je hovadina. Sexuolog-amatér nemusí poradit vždy nejlépe.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, ať již jsi v jakékoliv krizi, vždy platí jedno pravidlo. Co je v domě není pro mě. A je jedno, zda je to sousedka ,kamarádka, známá. Teď za tu chybu přideš o obě a pak alespoň zjistíš, jak moc to bylo drahé. Netrpělivost a lenost se holt nevyplácí.
Nechceš názory blbců, ale blbec jsi především ty. Ve 23 nebo 25 nebo kolik ti je let uvažovat nad tím že strávíš zbytek života s někým kdo tě už teď sere kecama, chováním a tím že s tebou nešuká je na pěst. Obzvlášť když se ti sama nabízí holka, se kterou je, jak píšeš, zábava a v posteli vám to klape. Seber se a běž za ní.
Povaha člověka se nemění a i když na tom budete pracovat a nějakou dobu se třeba i kontrolovat, tak to nakonec bude stejné jako teď, budete se trápit oba dva a nakonec se stejně rozejdete. Možná ti to vůči ní přijde nefér, ale ve skutečnosti je to to nejlepší co pro ní můžeš udělat. Dej jí možnost najít si kluka, který jí už po dvou letech vztahu nezačne lhát a šukat jiný holky.
A co jako byla ta profi pracovnice poradkyně nebo štětka nicméně po dvouch letech vztahu *19* to my chodily na vojnu aby jsme se srovnali *39*
Celkově mi není jasné proč by se měl rozloučit s oběma, jak mu tady píšete. Co to je za blbost? Z jakého důvodu? Vždyť takhle začíná spousta vztahů. Prostě potkal jinou holku. Pokud se s tou současnou rozejde ještě předtím, než to celé praskne, tak ta nová přece nemá důvod si stěžovat. Naopak jí tím dá jasně najevo že to s ní myslí vážně.
Tak ale on chce ale radej zůstat doma *4* víme ........
Ono po pořekadlo co je v domě není pro mě je docela opdstatněné pořekadlo ,..........
No tak já se nad tím že chce zůstat doma pozastavuji o příspěvek výše a snažím se mu to rozmluvit, protože to je úplný nesmysl vzhledem k tomu jak to tam má.
Jo tak to je Real ale hele stejně to je utažený za koule ,ve dvaceti chodit za štetkama kuli někomu koho nesneseš je nad mé chápání viz jeho úvod ale asi měla prachy že chce zůstat .....
A jen tak na okraj, já to co je v domě není pro mě vnímám spíš tak, že se to vztahuje na švagrovou, snachu, tchýni atd. Ne že se to týká paneláku do kterého se vejde menší vesnice a lidi se tam ani neznají.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No já jsem kdysi četl, že nejčastější milenci/milenky jsou kamarádi partnerů, sousedi, kolegové z práce. Pořadí si nepamatuji. Ono taky kde jinde hledat.
Ta nová holka o všem ví ... šla do toho s tím že já mám vztah
To pořekadlo je správné věř že panelák se prosekne stejně jako v rodině hele nikdy nevíš když lezeš domu jestli se ta tvoje kouká a tobě to výtahem trvá do bytu hoďku a pul*3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano protože zacla tlačit .. nechci aby byl důvod rozchodu ona ... ale ty věci co nefunguji ...
Milenka přeci není důvod k rozchodu nikdy, ne? Tím je vždy hlavně to, proč si člověk tu milenku pořídí...
Zdravím, je divné být ve vztahu s někým, na kom ti vadí i to, jak drží vidličku . Tedy ve tvém věku je to ještě divnější. Já vím, že druhým se radí vždy dobře, když nejsou ve stejné situaci sami. Ale jsi mladý kluk a pokud nemáte děti, společnou hypotéku apod., tak bych zvažovala rozchod. Rozhodnout se stejně budeš muset ty sám.
P.S. : ono i na té sousedce ti něco začne také vadit.
vůbec nechápu co tady řešíš
u přítelkyně ti vadí i to že mluví,vášeň vyprchala,stejně jako přitažlivost,sex nestojí za nic
žádné společné závazky spolu nemáte.
tak když ti to nevyhovuje takovou dobu,proč s ní ještě jsi???
jsi ještě moc mladý,neumíš ve vztazích chodit
já bych to skončila,proč se navzájem trápit?
ukonči to a hledej dál co ti bude vyhovovat
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ona si zaslouží někoho lepšího a ty můžeš dál prcat sousedku a kurvy.
Jo chlape mám podobný problém ale já jsem s přítelkyní 23 let prošli jsme dluhama a jinýma srackama a před 6 lety jsem také jednu potkal není sice v posteli tak dobrá jako ta moje ale je hodná a klape to já se ale rozhodl pro svoji přítelkyni protože máme děti a to je důležitější než já a moje potřeby. Bohužel ta slečna si řekla já se tě nevzdám takže zacali chodit anonymní zprávy z jiných tel. A nějaké upravované fotky z fotoshopu. A když ani to nezabralo využila mě slabosti odolat sexu a jéje čeká miminko teď máme do porodu 2 měsíce. Přítelkyně o všem už ví a řešíme co dál. Svoji přítelkyni miluji a chci sní být i nadále jde jen o to jak se s dítětem popere zatím nic moc. Takže moje rada je hlidej si ať nejsi taťka a pevný nervy všem v podobné situaci
Ahoj chápu to velký dobře taky jsem svou přítelkyní podvedl a věř že je lepší se tomu přiznat než aby jí to říkala sousedka buď ti od pustí nebo ne ale pokud tě má ráda tak by měla odpustíš ale ráčí jí to řekni sám než sousedka
hlavně at se to pak tvoje stará nedozví jinak budeš mít peklo jako já :) jinak asi se rozhodni podle toho co ti srdce říká
A jakže to dopadlo? Má zo nějaké pokračování?
Nechci moc radit, ale otázkou na tělo spíš bude , jestli chceš dále žít tak, že budeš tu slušnou podvádět?
Nejsem již dávno žádný idealista, lidi se podvádí a i mě opustili ideály a sem tam se to za můj život stalo.
Ale vidím rozdíl v tom, když má člověk v uvozovkách co ztratit a když ti je tolik kolik je tobě. Takže já být v tvé situaci, asi bych fakt řešil to, jestli chci být s přítelkyní dál a přitom si uvědomovat, že ji zřejmě budu podvádět dál, byť s jinou a denně se jí koukat do očí, což je podle mě větší prohřešek než to píchání. A nebo budeš kanon a hezky a bez přiznání k nevěře se s ní rozejdeš, a můžeš prcat klidně dál .
Ja bych teda ve 23 nebo kolik ti je neplánoval budoucnost s někým kdo tě už teď štve a sex stojí za prd. Nejlepsší řešení je normálně se rozejít a najít si někoho, s kým to bude klapat líp. A podvádění je stejně jen odkládání řešení problému.