Dogging a jiné na Zlínsku

venkovní hrátky na Zlínsku ve třech a více

Tak i my jsme si včera poprvé vyzkoušeli ten tzv. Dogging . I když nebyl úplně klasický ,ale užili jsme si to snad ke spokojenosti všech . Vybrali jsme klidné místo a hodili "udičku" .Na inzerát odpoví vždycky dost odvážlivců , ale vyberete 10 a dostaví se "slovy 0-1" .Už jsme zkoušeli oslovit dvakrát , ale když došlo na to , že vyrážíme do lesíka , najednou ticho po pěšině . Ona si na začátek vybrala jednoho a světe div se ,trefila spolehlivého a on dojel a jak je psáno výše , užili jsme si to snad všichni . Takže první zkušenost pozitivní . Jak to máte vy tady na Zlínsku ? Jezdíte ? Lumpačíte *4* ?
Taky bych se nechal chytit na udičku . Dvakrát jsem to taky zažil s jedním párem odtud . Byla nuda , byl jsem sám na hotelu , domluvil se , dostal souřadnice pár kilometrů za Zlínem u lesíka a užil si hezkou podívanou . Jednou jsem byl sám a jednou si přizvali ještě jednoho . To jsem měl trošku stydlivou , ale když se to rozjelo , tak šly zábrany stranou . Rád vzpomínám a když bych byl zase poblíž , nebránil bych se.
Ono tady je problem nekoho normalniho najit
Ano je to tady všeobecný problém , ať už u mužů , nebo párů . O ženách nemluvě . My štěstí měli . Ale zase díky těmto fórům a diskuzím se to může pomalu prosévat a ukáže se , kdo je spolehlivý , kdo normální a kdo dodržuje pravidla . Na sousedním fóru dogging na jižní moravě se to taky pomalu ukazuje . Samozřejmě ne každý si vybere každého , kdo si řekne a naopak ,aby si sedli , ale to je druhá věc .
A jako spravny dogger jsi si poridil fotodokumentaci na pamatku jelikoz takove praktiky nejsou bezne a normalni, takze se vsichni tesime na peknou sexy galerku, a jak pises kamaradi doggeri na jihu Moravy, ti maji zase zkusenosti se zoufalci,uchylaky a hlavne lhari ze vsech stran, to se tyce prevazne profilu paru, tam se opravdu jen keca a myslim ze ty to taky vis,
Jinak drzim palce a pokud se vam dari neco bez problemu poradat,tak aby to vydrzelo
Správní doggeři nejsme , protože nepořídili a nefotili*4* , jak bylo psané výše , bylo to poprvé a to je spíš o tom si to vyzkoušet a užít . Ale na nějaké další pokud se podaří a bude to v rámci dohody všech , proč ne . My jako začátečníci jsme zatím optimisté , ze tří pokusů jeden vyšel není tak špatné .
To by mě lákalo,už jsem vyzkoušel hodně ale tohle ještě ne
A můžu se zeptat jak moc blízko může "kolemjdoucí" přijít nakouknout, resp. kdy už Vám to vadí? A prohodili jste i pár slov osobně?
Vše je dané pravidly a každá akce je může mít trochu jinak nastavené . Na googlu se dá vyhledat informací spoustu...
A co dnes, nemáte něco v plánu? ☺️
My dnes ne , máme jiné plány a navíc je zima a prší :-)
Aha, já nevěděl že jsou nějaké obecné závazné pravidla*9* Mě zajímalo jaká vzdálenost je příjemná Vám, ono je pro oboje strany nejspíš trochu rozdíl 50 metrů a 2 metry... Teda hádám, zatím jsem to nezkoušel*243*
ude-li nějaká akce ve Zlíně či na okraji,rád příjdu,..doufám,že mi dá někdo vědět...ve Zlíně se skoro nic neděje..tak pište
Taky bych se popřípadě rad zúčastnil :)
Závazné není nikdy nic . Nám dva metry a dobrý výhled nevadí. Jde o to si to užít v rámci možností a pravidel všichni *4*
Dobré ráno, dnes někdo Luhicovicko, Zlínsko?
Poradil by prosím někdo kam se dá zajet mezi Napajedlama a Uherským Hradištěm ? Nejsem zdejší a tuhle oblast neznám vůbec . Nějaké bezpečné místo kde je malá pravděpodobnost , že potkáte cyklisty , běžce apod. Nejlépe asi slepá polní nebo lesní cesta , kde to nikam dál nevede.
Tak asi ti nikdo nedal tip co ? Škoda , i když jsme místní , taky bychom uvítali tipy na nové oblasti a místa . Některé naše začínají být docela rušné .
Ahoj,ne nedal,jak nepřekvapující*14*,ale stejně z toho sešlo. Místo jsem si ale pro příště našel sám - 49.106415, 17.420153 Navečer pěkný místo kde se dá i kolem dobře zašít*92**87**49*
Ahoj. Pokud byste zase měli chuť něco spáchat, rád se zúčastním. Ono se v našem regionu opravdu nic moc takového neděje, tak bych něco bral.
Pokud by bylo skym se domluvit,takny se mohlo neco podniknout
Tak počasí nám po delším čase opět přeje tak škoda dnes nevyrazit . Dva vybraní muži k nám přislíbili účast a doufáme , že si to užijeme minimálně stejně jako minule poprvé...
Tak at se to vydari,treba se nekdy i domluvime
Děkujeme oběma mužům , že se rychlou a jasnou domluvou zúčastnili , bez výmluv přijeli a snad si to i s námi trochu užili.. Zítra v galerce se můžete ostatní mrknout , že akce se opravdu snad zdařila ke spokojenosti všech... .
Rad se pripojim a kdyz tak dám tipy na klidne mista.. Jsem kousek od Uherskeho Hradište. 45let, sympatický...
Děkujeme všem za váš zájem,který nás těší , ale je vás momentálně mnohem víc , než jsou naše možnosti a nejen časové...
Probíral jsem místa , kde jsme spolu jezdili a vrátili se mě vzpomínky na jedno , kde jsme byli dávno ještě před lety jako mladí milenci . Bývalo tam ale navečer docela rušno jako oblíbené místo pro hrátky. Znáte někdo , nebo jezdí tam ještě někdo tady z amatérů? 49.239382, 17.616631 Byl tam oficiálně zákaz vjezdu krom technických služeb
A kdy tam budete? Sel bych se projet na kole
My tam jezdili před lety ,teď jsme se jen ptali , jestli tam odtud stále někdo jezdí. A zda místo pořád funguje jako zašívárna k různým hrátkám .
Psal jsem vám i do SZ. Minulý týden jsem tama byl běhat a nikoho tam nepotkal. Ale bylo to ve všední den navečer.
Jasné , možná už to tam není to co bývalo ,ale stejně věřím , že tam sem tam někdo zajede.V těsné blízkosti Zlína moc mist není . Ony bývaly ty auta někde schované i kousek v lesíku , ale nevím ,jek se tam teď s autem dá
Jasny. A jde vas nekde potkat?
Tak potkat nás můžeš třeba v makru na nákupu*22* . Ne vážně , máme své místa , ale zatím nemáme odvahu doggovat tak nějak nadivoko , že by jsme oznámili polohu kde budeme a kdo chce , ať si tam dojede.Zatím si předem vybereme zájemce přednostně už odzkoušené a s těmi se domluvíme na čase a místě . Taky máme trošku obavy z toho , že když se někde veřejně oznámí místo ,že tam budou jezdit prudiči záškodníci , třeba jako naoko vyvenčit psa nebo ještě hůře , na procházku s děckama .
Joo, jen je škoda, že takový fajn pár jako jste vy, je na Zlínsku jen jeden 😬😅
Děkujeme za kompliment , ale nechce se mě věřit , že by na Zlínsku takových párů nebylo více . Některé to možná láká a nemůžou odhodlat k tomu prvnímu kroku , nebyli jsme jiní .
Mě se tomu taky nechce věřit, ale je to tak :) nejspíš.. věřím, že je spousty párů, ale taky to bohužel nikde neprezentují no :/
Třeba se to rozjede a dogging půjde do módy :-))) I když vím , že jsou na druhou stranu jeho odpůrci , ale to je se vším . Škoda, že neexistují nějaké české stránky doggingu . Jakési prý byly , ale spadly do propadliště dějin , tak se musíme hledat tady .
Tak on by nebyl problém takové stránky založit. Otázka je, co by tam mělo být za informace.
A co dnes? Někdo něco podniknout? ☺️
Dobrá otázka , co by tam mělo být a taky kolik lidí by je navštěvovalo .
Tak o návštěvníky by asi nouze nebyla. :)
Tak asi ano , ale aby každý region nebo kraj měl dostatečný počet i párů , nebo žen , protože jeden pár neuspokojí potřeby všech mužů z celého okresu :-))) Taky aby stránky za čas neupadly v zapomnění nebo nebyly zaspamované ... Ono by třeba i možná stačilo i tady ty fóra zatím nebo třeba i by se hodila stálá místnost Doggingu na chatu a časem by se dle zájmu vidělo ...
Já jsem pro. Ale z párů jste rady jen vy.
Ačkoliv na vás bych se rád podíval. :)
Bohužel , taky bychom tady na fóru rádi další pár . I ohledně zkušeností , doporučení atd. Nezdá se mi , že jsme jediní takový "exoti" na Zlínsku *3*
No rozhodně nejste jediní... také už máme pár míst v okolí Zlína, kde se dá zajet :-).
jéé.. tam jsem jezdíval šoustat v autě.. dobrý flek :))
Přeji krásný den, teď už bude hezky, kdyby jste chtěli někam vyrazit,rád bych se přidal. Jsem vš, 65 180,95, Olda
Včera jsme byli s jedním testnout nové místo v blízkosti Zlína . Počasí se navečer nakonec udobřilo a tak akce klapla . Místo super , klidné , jen zrovna měli happy hour komáří , tak si nakonec zapíchali oni z nás nejvíc a se všemi :-) . Udělali jsme zase i nějaké fotky , ale ty se bohužel tentokrát moc nepovedly , protože se mě přepnul na mobilu režim zaostření , tak je z nich většina mázlá , při prudších pohybech :-) . Přemýšlíme , jestli z toho vůbec tady vytvářet galerku , nebo to nechat zase až na někdy . Hezký víkend všem ...
Zdravím jen fotografujte vaše paní ani vy se nemáte zaco stydět kloubok dolů Bohužel má žena na to není
i když ji k tomu přemlouván .
Asi by nikdo nedokázal doporučit nějaké klidné místo v širokém okolí Zlína , kde by hlavními aktéry v píchání nebyli komáři ?
Tak to letos takove misto si nebude :-(
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jako poloha je akorát , kousek od našich míst , tzn ideál ,ale u vody to tam bude navečer ještě větší masakr s komárama...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nojo , tak naposled to ke konci už nebylo příjemné , když se člověk víc ohání a oplácává , než aby se soustředil na jiné věci :-) Přece se ale kvůli tomu předčasně neukončí sezóna , byla by to škoda
Pak jedine repelent, ale je otazka jak bude uciny
No právě,na některé mrchy účinkuje,na některé ne.Ale tak vědět,ze se tam vecer sejde nějaká zajímavá sestava a případně i pár,tak by asi zvedavost zvítězila,ale tomu nejak moc nevěříme...
Ja osobne bych vas rad poznal ,ale jeden je pro vas asi malo
To nás těší , ale máš pravdu , chtěli jsme víc ...
Ahoj. Tak já bych vás také rád poznal. A už jsme dva. :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Včera odpoledne si na Hulínském štěrkáči tří pánové navzájem tahali za pindíky. Kdo z vás to byl?
Já ne. Já jsem výhradně na ženské. :)
Fuuuuj. Se tam budu příště bát jít sám. 😁
A co valašské Meziříčí nebo hranice na morave a široké okolí tam nikde nic není? (upraveno)
Nekdo zitra Hulin sterkac sel by nekdo ja + par
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pošlete souřadnice. Přidal bych sel, ale nikdy jsem tam nebyl
Taky bych šel ale nevím kde tam
Ahoj vyzvedni me v přerově a ja ti ukazu kde a jak se suka na hranicku snad budes mit vlhkou kundicku a nabidnes mi ji na okostovani
Sejdem se a ja ti rad ukazu jak a kde se suka jen at mas vlhkou kundicku
Zítra bude někdo něco podnikat kdyžtak SZ přijel bych buď se podívat nejlépe i přidat
Včera Hustopeče nad Bečvou podél Bečvy *87**75**31**58**74**52**362*
rád bych se k Vám přidal třeba na tom štěrkáči
nepojedete zase na štěrkáč? rád bych se k Vám přidal bud jako divák nebo dle situace. jezdím tam často na kole od Štěrkoven
Kdo by šel na stěrkac v Hulíně zítra v pondělí buď v 16h odpoledne nebo v 20h večer ..fantazii se meze nekladou...
Ve 20 bych šel.kde bych vás našel?
Ahoj ahoj..taky jezdím někdy kolem. A chodite na Nuda ,nebo máte své místo....pac tam se dějí věci.
Je tam dnes někdo..do 20.10 to stíhám *52*
Ahojte dnes Středa někdo na Štěrk u Hulina cca od 17 ..
Ahoj reknes kde tam je na sterkaci v Huline nudaplaz?
Taky by mě zajímalo,kde to tam je a jestli je nudapláž totožné místo jako to doggingové . Jde se tam asi hodně pěšky , protože směr od Hulína byly cedule zákazu už hodně před štěrkem a co jsem kdysy slyšel , tak nuda by mohla být někde z pravé strany , pokud se to tam ale nemísí jako skoro všude s rybáři...
I PRO rybáře je to daleko..takže nemisi! Nevím kde je dogg místo ale je asi jinde když se ptáte...je to uprostřed od Zahlinic 30 min pěšky od betonarky....nekdo se tam o to stará tráva posekana..vetve porezane. Takže sluníčko až do zapadu
A kde je tam to dogg místo..Vase....Třeba do zp...kdybych jel kolem at nahlidnu Dik R
My to tam neznáme , jen od Hulína autem k zákazu a pak jen nahlídnutí k vodě , ale to je pět let zpátky , naproti a pravé straně bylo vidět, že se lidi sluní a koupou...
já to tam znám jezdím tam často onanovat. nejlépe ale na kole od Záhlinic nebo od Hulína za Štěrkovnou. kdyby jste měli zájem jedu v neděli odpoledne jestli bude počasí. rád bych se k Vám přidal bud jako divák nebo podle situace. jsem spolehlivý. když se na něčem domluvím tak to platí nebo se dopředu omluvím.
49.255636,17.692031
Místo tesne vedle Zlína.. myslím, že dnes tam budeme.. tak.pred devátou:)
Zkusím to stihnout....v 21.10nejpozdeji
Sakra. Čtu to až teď.. Hodně zdaru..
uz tam nikdo asi neni co?prijel bych taky
A co dnes nebude tak někdo?přijel bych
Ahoj a byl se tam vcera vubec nekdo podivat ?
Toto místo vzhledem k frekventované silnici slouží spíše jako veřejné wc. (sám jsem si tam na malou taky skocil(nejsem pedofil, klid)) 🤔😁, ale třeba máte jinou zkušenost.
Já zastavoval na malou tuším vždy o kousek blíž Zlínu , kde byly u cesty i klády z lesa . Tady tohle je ale tuším spojovačka hlavně pro cyklisty z Fryštáku.Tak večer za tmy tam může být klid , ale jak píšeš , je to hodně blízko frekventované cesty . Někdo ale zase třeba takový adrenalin rád , na nás to moc není , my si raději zajedeme na klidnější
Ahojte..Někdo zitra dopoledne..Hulin nuda koupání...nebo kdykoliv zlinsko!
Taky bychom už zase po dlouhé době něco zkusili...
rad bych prijel,staci napsat v kolik a kde,klidne do zprav
Také bych rád přišel. Napíšete kdy a kde?
Dobrý den,
Neměli by jste dneska chuť v okolí Zlína?
ahoj...nechcete si přivydělat? rad bych se podíval-fin. odměna zaleží na Vás
Dneska je venku hezky mám chuť na něco vzrušujícího .
Já mladý muž vysoké postavy, čistotný. Hetero. Fotku pošlu do vzkazu.
nikdo nešuká v autě někde ve Zlíně?
Rád se taky na Zlínsku na někoho podíval,jestli máte někdo něco v plánu dejte prosím vědět;)
S přítelem jsme tuhle sobotu zahlédli mladý pár na Mladcové, rozdávali si to na stole v turistickém přístřešku u Zboženského rybníku, jelikož poměrně pršelo, moc jsme se nezastavovali, ani nevíme jestli o diváky stálý, ale výhled na ně byl krásný.
kdyby jste někde jeli zase na kole dejte vědět. přidal bych se
Zítra mám v plánu vyvézt někam ven luxusní paničku na divočinu v autě - nějaké vhodné místo v okolí Kroměříže? "Náhodný" divák nevadí :)
Otevírám znovu tohle téma, už má být pěkně, není něco v plánu?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
S přítelem jsme tuhle sobotu zahlédli mladý pár na Mladcové, rozdávali si to na stole v turistickém přístřešku u Zboženského rybníku, jelikož poměrně pršelo, moc jsme se nezastavovali, ani nevíme jestli o diváky stálý, ale výhled na ně byl krásný.
..to by bylo fajn,kdybyste mě nechali dívat se na vás...
Ahojte..taky bych se pridal,nwbo i jen sledoval..ve Zline nebo okraji Zlina nejlepe...*4*
Ahoj, pokud něco plánujete, tak se rád přidám :)
přijed na štěrkáč do Hulína na vzájemnou masturbaci
Dejte nám prosím tipy na místa v okolí Zlína, jsme mladý pár, náhodní diváci mám nevadí, ale zase aby to nebylo nějaké velmi frekventované místo.
prijel bych jako divak.kdztak se ozvete
Pokud najdeme místo, dáme vědět
super klidne do zpravy.budu rad kdyz se ozvete
mate to v planu jeste dnes?jen abych vedel kdy s tim asi pocitat
Nemáme, příští nebo až ten další víkend
Taky bych se podíval.. Mohl bych se přidat?
ahojte..budu rád když necháte vzkaz kdy a kde...díky
Kdy se ukážete? Mrkl bych na vás
Také se rád mrknu........... ........................
Karlovice u vodárny přístupné pohoda
To není moc v okolí Zlína teda :D
co treba na zlutave u motokrosove trati?
Malenovice směr na Oldřichovice
Dnes na Všemině slušná akce v lese za hotelem kolem páté hodiny odpoledne , docela odvážný pár 😇🙃😜, a nějak jim nevadilo okoli, slušná akce 😜😜
Souřadnice v okolí zl kde si můžeme užít přírody, kdy okuk nevadí ale nechceme popouzet případné rodinky a podobně?🤔
Ahojte, kdyby zde byl pár který se chce domluvit, rád přijedu a omrknu. Já vysoký 32 let, sympaťák s rozumem..... Budu rád když se někdo ozve
Ahoj, jezdí někdo na Ostrožskou?
Ahoj. Taky se rád podívám. Budu rád, když napíšete..
Ahoj. Stojíte-li o diváka, taky se rád podívám. Jak budete mít plán, napište sz s místem a časem.
Ahojky taky bych se rád podíval, ozvěte se :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
bylo by super se domluvit..dejte vědět..díky
plánuje někdo něco ve Zlíně?...
dojedte na ten štěrkáč do Hulína. dojedu jako divák
Lipslé paseky vyhlídka. Občas to tam stojí za to *92**92**362*
Kde to je,dej souradnice,diky......
.






Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
plánuje nějakou akcičku pohodový pár ve Zlíně,někde naokraji venlu ..ozvi se
žádný pár ve Zlíně nic neplánuje? ..i za tmy..
Máš dalekohled s přísvitem, jo?😂
Počasí nám přeje. Někdo něco podniknout? Budu rád když se někdo ozve
Co dnes Hulinsky sterkac budu tam s parem odpoledne
Tak co Zlínaci někdo neco? Rád bych se něčeho zúčastnil či něco s někým vymyslel...
..-------------------------------- (upraveno)
Ahoj, šel bych někdy pohonit v okolí Uherského Hradiště. Napiš ....
49.192937361271504, 17.771264929354007
V pondělí odjíždíme na pár dnů k vodě, okolí Ostrožské Nové Vsi, pokud je někdo z okolí, stačí napsat, můžeme něco vymyslet :) preferujeme spíše sex před divákem, zatím bez zapojení
Bude dnes nekde nejaky par pridame se s pritelkyni.
Napisete? Mam to kousek :-) Rad se na vas budu jen divat :-)
Rádi bychom zítra odpoledne někam vyrazili. Nějaké doporučení na ideální místo? Zatím se nám podařilo hrát si až u písníku Poděbrady nad Olomoucí, ale to je daleko. Nějaký tip na blížší místo kde se dá lehnout u vody s případným zvrhnutím? :-)
a co neděle 1.8 odpoledne štěrkáč Hulín? dojedete?
A co třeba nějaký den parkoviště v Luhačovicích u přehrady večer kolem 23 tam bývá klidek už tam párkrát někdo souložil
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Někdo dnes na Zlínsku někde venku? Otrokovice šterkáč parkoviště teď?
Zlínsko je jakési mrtvé se mi zdá.....
Dneska večer někde na Zlínsku? Rád bych se díval nejlépe žena nebo pár. Někde na parkovišti nebo lesní cesta, auta vedle sebe?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
kdyby něco u Zlína...bylo by to super
Počasí nám přeje. Někdo kdo by hledal diváka?
pokud by jste měli zájem znám dobrá místa na Zlínsku... není problém se domluvit s kymkoliv napište do zpráv
Ahoj, hledá někdo o víkendu k večeru diváka? Okolí Zlína, Valmezu, Vsetína :)
Mám jedno místo u Otrokovic nenašel by se pár ?
Jake misto presneji to je????
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nějaký pár v okolí Zlína...už začíná být hezky..kde byste parkovali..přišel bych..kouknout nebo i víc
Hulin Holešov a okolí...najdu jednotlivce i páry na společné zážitky...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Do Veselí n M na sterk, chodi tam nahaci se koupat a chodi se tam i sukat, honit😝 i prijemni rybari se obcas pridaji
Ve čtvrtek plánujeme vyrazit... pokud vyjde počasí tak budeme k zastižení a můžete se i přidat. :-). Více info v SZ na profilu @JsemNaDrze. Nemusí Drzá hned vědět jestli někdo dorazí :-)
Ahoj .rád se přidám.. pokud by byl zájem dik za více info kdy a kde..Radek 40
Tak si říkám, jestli umíš číst nebo ne... v příspěvku výše píšu, kde můžeš dostat více informací :-)
Safra, škoda termínu, to jsme v Praze, ale je dobré vědět, že nejsme sami, kdo jezdí v rámci JM.
Plánujeme středu tento týden,na nějakou relax akci...kdyby jste měli čas a chuť, dopoledne..*4*
Jezdíte na doping i někdě na Valašsko? OkolíValmezu? Rád bych dojel
Nevíte o nějakém místě na Vsetínsku?
Rádi bychom vyzkoušeli něco takového jako je dogging *4*
Ahoj , jestli pojedete, tak dejte vedet. Prijedu se podivat *24**87*
Míst je hodně, napište mi do zpráv, domluvíme se
Už máte místo vybrané nějaké místo na dogging?
Zdarec ono vždy se dá najít ty pravá místa.Stačí trochu fantazie*4*.
Jo jsou místa i kousek u Vsetína
Plánujeme ve středu s kamarádkou výlet na Zlínsko a chceme si to užít... lesík,parkoviště,koupání atd...ještě nevíme přesně kde,ale určitě dopoledne a nejvíc by nás zajímal pár na okukování :-)
Ahoj, někdo dnes.....děje se dnes něco v přírodě?
Kdyby jste chtěli, rád se dojdu podívat...
Je to tu marné, nikdo na Real?
nějaká akce ve Zlíně či někde naokraji...?
Odpoledne budeme na bunči nekde venku šukat
Na pomezí Olomouckého a Zlínského kraje "Přerovsko" hledáme diváka, návštěvníka...Někoho kdo pujde kolem a strčí péro do pusy partnerce aby tak neřvala. Někdo seriózní?
Ahoj,moc rád.Napiš mi prosím do SZ
Bude se zítra dopoledne něco dít na Zlínsku?
jak se pozná seriózní???¨
:-)
T. (upraveno)
Rád se zúčastním, když půjdu okolo. Bližší info sz.
Zítra odpoledne někdo něco kolem Zlína?? :)
Náhodou... Někdo na rychlou, věčnou domluvu dnes v 18 hodin?
Kdo jezdí v Otrokovicich vedle dálnice pozorovat? ☺️
To spíš na dostihovku směr tlumacov
Kde tam...? Copak se tam děje??
zdarec,kde to je v Otrokách vedle dálnice?
Takových míst je vic okolo, u kolejí, dostihovka , u vysílače, u dálnice na machovou, jezdi někdo? Akorát s nějakým parem je asi nemožné se domluvit
Taky ty místa znám , skoro všechny ;)
Nooo, začíná sezóna,jsem zvědavý kdy se tam potkáme *4**6*
Mněl by někdo zájem na okouknutí páru kluk a transka?
Ahoj, rad na vás kouknu..... 😉
já bych se klidně rád podíval, budu rád, když napíšete
Planuje nekdo neco...treba 1.5. ....?
no rád bych se podíval, možná i připojil....
Ahoj rád se na vás podívám kdy a kde budete
Dobrý den ja jsem vždy na domluvenou schůzku dorazil tak kdyby byl zájem o 36leteho Přerováka úplně obyčejného ale vtipného třeba jen si napsat pár řádků a lépe se poznat a pak třeba něco podniknout. Budu rád když si jen budeme psát. Doufám že jsem zaujal na odpověď. Přeji pěkný den
nějaký v poho pár ze Zlína co se rád předvádí..?
Tady je mrtvo:( je to škoda ale sem tam na tajno se podaří
Kdyby někdo něco podnikl dejte vědět přidám se třeba jen na divák nebo něco víc
Zlínsko o víkendu???............
Může být domluvit se dá cokoliv
Ahojte,kde ve Zlíně nahotite i vic...kdo prozradí...a nebude vadit ma pritomnost...
Ahoj někdo na něco dnes večer někde venku? Já 36 let
Takže dneska nic? Rád napíšu fajn místa kdyby nějaký pár hledal diváka nebo dogging (upraveno)
A co dnes? Nějaký par venku? Kdo něco podniká?
To by mě taky zajímalo někde kolem hranic by to bylo fajn *119*
Ahoj někdo venku teď? Je někdo kdo večer jezdíš šukat na parkovišti před centrum Zlín Malenovice? Jsem tady zrovna rád kouknu
Nebo Kauflandu ve Zlíně? Kdo jezdi
Někdo někde venku? Kdo by rad diváka? Já 36.
00:00 Otrokovice štěrkovišťe velké parkovišťě u cesty. Kdo se přijede ukázat?
Tak co nikde nikdo? Ve Zlíně se nesuka?
Někdo někde dnes kdo by rad diváka?
Tady je mrtvo na Zlínsku to škoda no
No, taky bych se rád kouknul a ještě raději i přidal ...
Štěrkáč Otrokovice, to místečko u dráhy, teď…. Rad kouknu na pár
Ahoj nekdo dnes hulin sterkac?
Jezdíme s manželkou na jižní stranu. Koupání super, ale otravní rybáři. Chtěli bychom jet opět v sobotu.
Zrovna včera jsem tam byl. Rybářů jen pár a v místech nudaplaz žádný. Otravné bylo to, že tam na dvou místech byl pár s děckem. Zbytek osazenstva pak už jen hošani, tak jsem šel raději naproti. Tam kupodivu klid a příjemné seznámení s osamocenou cyklistkou.
(upraveno)
Ahoj, kde jsou tady nudaplaze? Chceme s manželkou někam v okolí Napajedel zajít, ale žádné z těch jezer v Hulíně ani v Otrokovicích neznáme.
Do Otrokovic nejezdíme, nudistický plácek je hned u textilní plázě, takže je tam na náš vkus moc živo a hlučno. Máme raději Hulín, kde chodíme na tu jižní stranu, je tam klid a vždy si tam najdeme plácek u vody který máme jen pro sebe.