Nové barevné "téma" chatu

názory, vyjádření

Ahohj, po přihlášení do chat místnosti je změna v barevném provedení chatu, jistě by pro adminy byla přínosná reakce na vnímání tohoto kroku.

Za nás osobně po dlouhé době změna která tedy nefunguje dobře, modré pozadí chatu je méně výrazné než zbytek okolo, celkově to působí rušivě. Možná to bude jen o zvyku ale na první pohled velmi nesympatické
Hlavne dalsi zmena na nic... nefunguje me doplnovani ncku...*448*
Pokud vam neco nejde a chcete nam to sdelit, abychom mohli opravit. Tak forum k tomu neni vhodny zpusob *4* Zde je odkaz amateri.com/cs/kontakt/ , pro ty co by meli problem najit, je to posledni polozka v hlavnim menu. Pak k problemu: nam doplnovani nicku jde.
Dovolim si odporovat, nejde me to od posledni zmeny zkouseno na macu a win10 a jed o to jestli se toto deje jen me nebo se prida nekdo dalsi ze ma stejny problem. A napsat me to do KONTAKTU a jeste polouky ostatni me opravdu nenapadlo *4*
Myslis doplnovani nicku pomoci TAB?
Ano bud tab nebo me to fungovalo i na mezernik.
TAB nefunguje vice nez rok. Na Safari mezernik doplnuje zcela normalne.
Diky za snahu tak nevim co se stalo.
Potvrzuji u mě také nefunkcní WIN10.
Já dám TAB, vyjedou me nicky a píšu písmenka, pak jen vyberu. Pokud tohle někomu nefunguje, je to problém a je potreba opravit
Nerozumíme si, píši nick dokud není ten co požaduji na prvním místě pak dám mezerník a nick se sám doplní - toto je nyní nefunkční.
Opraveno funguje to jak drive dekuji...*114*
Taky se mi to nelíbí,je z toho nepřehledný maglajz,obsah chatu splývá s uživateli,kteří jsou v místnosti...to může vymyslet jen dement
Tmavy resim je tu temer rok. Ted se jen nastavuje podle toho co je zvoleno na webu. Samozrejme je to na vas co si nastavite. Pokud se nelibi, pak je volba si nastavit zpet svetlou verzi na miste.
Tady není řeč o tmavém či světlém režimu,jde o bílý podklad v chatovacích místnostech co byl dřív.To modré podbarvení si strčte do prdele.A pokud jde o doporučení při nějakém problému použít kontakt,tak ani neráčíte odpovědět.Spíš vám jde o to,aby uživatelé nepsali do fora a ostatní neviděli samé stížnosti...
Já mám problém na mobilu, Chrome. Na chatu když Ti někdo napsal ukázalo se v řádku dole kde jsou všechny nicky kolem nicku, kolečka zvýraznění. Teď se toto zvýraznění neukazuje a tak se na chatu pořád musím vracet na zeď a pak zpět do konverzace. Tenis to moc "pohodlné"
Opraveno, uz by melo byt vse oka