kuřba do konce

sperma v puse

Po dlouuuheee době jsem od partnerky znovu zažil orální sex pěkně do konce a řeknu Vám, na světě není krásnější pocit než když vás žena vysaje pěkně do konce a vše spolyká. Jak to máte Vy?Co Vaše manželky, milenky, přítelkyně? A jak se k tomu stavíte? Vyžadujete to od partnerky, nebo Vám to je jedno?
Můj drahý říká, že je mu to úplně fuk.
To já mám asi nejraději, miluju když polika, ale mladá nerada
Tohle jsem řešil, v patnácti a byl jsem panic.
mě kouřeni nic neřika a ani to po ženach nevyžaduji*104*
Taky to milujeme , někdy se mi jí podaří při jedné kuřbě vystříkat víckrát ,ale máme více krásných praktik .
My taky rádi a clkem běžně. Mám ráda jeho výraz, když mi to dává a prý by to přál zažít každýmu. Ale do konce s polykáním dovolím jen jemu
Přítel to od začátku vyžadoval a tak mě to naučil, že už mi to přijde úplně automatické a neumím si představit, že bych mu to dobrovolně nespolkla. Ani bych nechtěla někam běhat s plnou pusou...
Jak tě to naučil?Nutil tě aby to vždycky spolkla až ti to zachutnalo *22*To snad ne *3**3*
No kdyby to nechtěl, tak bych to asi ani nezkusila. Kamarádky mi popisovaly jak je to hrozné. Ale on mě postavil před hotovou věc, že prostě to musí být do konce, přidržel mi hlavu a tak jsem to spolkla. A zjistila jsem, že to vůbec nechutná tak špatně.
Co se tak divis...
Tak takovýho kreténa bych kopla ne do prdele, ale rovnou do koulí a sbohem a šáteček.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A frndu by sis olízla? Když je mokrá a teče z ní sťávička? Málokterý chlap si na to bude stěžovat, ale jinak každému co je po chuti*277*
Moja mi ani raz nevyfajcila do konca , a nenútil som ju. Ale keď jej senenom naplním pičku a ona mi povie ze ešte chce vylízať, tak nikdy neodmietnem, a všetko prehltnem ,
Šmarjá............................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A mně zrovna přijde dost nechutný stříkat do kundičky, nechápu co na tom někdo má ?
...ale lízat frndu by chtěla. :-)))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
@Trichophilia
Ty by jsi si měl uvědomit, že většina dotazů tady ve fóru, jsou jen recese a nebo pokusy o vtip. To tvoje převtělení na moderátorku pořadu sama doma jsou trochu mimo.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je přesný, žádnou ženskou nevytočí když nějakej rejpal Psycho, kterýho vůbec nezná napíše nějakou pitomost.
To že rád nosíš dlouhý vlasy, používáš profil svojí přítelkyně a dokonce ti dovolí nosit své použité spodní prádlo, z tebe ženskou neudělá. Já tě za to neodsuzuju, dělej si co chceš, jen by to chtělo trochu doladit. Rozhodně se tady na to tak neupínej. Jsou v životě i jiný věci než sexuální životy lidí, které nikdy nepoznáš a třeba ani neexistujou.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To určitě nemáš, jsi na jiný koleji, tady v této diskuzi, urážky a sebeponižování neplatí. Dokonce mám pocit, že tě znám. Co ty "slečno" z Finska ?
Tricho, ty jsi krásný kozatý fake :))))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Poznala jsem málo ženskejch, který jsou tak ženský jako Tricho. A tady asi jedinou, která je fakt nad věcí. :-))))) Následkem toho tu Tricho furt je, kdežto psycha kolem vždycky akorát zahoří a pufnou. :-)))
@nepetrna
Vy se znáte s Tricho osobně? Ona je reálnej ? Já jo !
Ano.
třicet znaků třicet znaků
Lidi neblbněte !
Nenechte se tady pořád oblbovat nějakejma fejkama !
Reálnej život nejsou amatéři. Než tady něco napíšete a nebo něčemu uvěříte, tak o tom trochu přemýšlejte, ale hlavou a ne přirozením. To je asi tak všechno.
Tak ještě jednou i pro debily, celou větou.
Ano, znám Trichophilia osobně.
Tak ještě jednou, nevěřte co tady kde kdo napíše. Celou větou to psát nemusím, protože nejsem lékař a nepoznám kdo je debil a kdo ne. Nadávat lidem do debilů mě rodiče nenaučili.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak vidíš, jak se mi podařilo z tebe dostat tolik informací. A ostatní aspoň na chvíli zapnuli, ty své zakrnělé mozečky a ukázali co v nich je. Kde vyrůstali, kdo a jak je vychovával atd. Není nad to, když nějaká akce vyvolá reakci, to je to pravé psycho !
A z těch co jsi jmenovala taky znám jednu osobně, ale ta už se jen tak od Psycha vyprovokovat nenechá a to je nuda, tak to zkouším jinde.
Koukam Tri, ze ti starej doma zase povolil refez od plotny a zase dosahnes na pocitac *3* *21*
Je to blb. S jeho 176cm bych byla taky zakomplexovanej chlap...
Měřím 178cm a nepřipadám si zakomplexovaně :C :D
Protoze mas o 2 cm vice *22* Vis jak ho to musi srat ze o pouhe 2 cm mas vice? Neskutecne *22*
@-Psycho- a ty by sis konečně měl uvědomit , že je to naprosto vážné a neměl by sis takhle dělat srandu z lidí kteří zde mají co říci. Vždyť je to hezké, když chce někdo někomu poradit, nebo když se někdo ptá jak to mají druzí ...
Když umí ženská dobře vykouřit i s polknutím, je to prostě TOP a nic to nevynahradí.
Měl jsem ženy, které uměly kouřit a polykaly, pak ženy, které nechtěly polykat a našly se i ženy, které kouřit vůbec neuměly. A ten zážitek se sexu s nimi tomu odpovídal.
Ta míra natěšenosti na sex s tou, která to uměla a polkla je daleko vyšší než se ženou, která tak dobře kouřit neuměla a nepolykala vůbec.
Takže za mě ano, kouření s vyvrcholením do ženiny pusy je pro mě dost podstatné.
A přiznám se, že ne vždy jsem byl k ženám, které neuměly kouřit, upřímný. Když se mě třeba zeptaly, jak se mi to líbilo, tak jsem je pochválil, i když to stálo za pendrek, prostě v tu chvíli jsem to nechtěl kazit nějakou kritikou a bylo mi jich svým způsobem i líto.
kourim s polykanim a pry to umim dobre *4* manzelka nepolyka.
Manzela take polykam a nedela mi to problemy. Bavi me se nej divat, kdyz orgasmus.
Nevyžadují od partnerky orál do konce za každou cenu. Někdy se mi líbí jen když mi ho pohoní, někdy jen pokouří a sexujem jinak... Měl jsem partnerku, která, když jsme šukali, tak milovala to, když už jsem byl těsně před vystrikem, bleskově sesedla, vysála mi ho do mrtě a spolykala. Taky super. Prostě sex je krásnej v mnoha provedeních a nemusí jít zrovna o vykouřeni s úplným polknutim. P. S. Pro mě je nejdůležitější, aby byla spokojená žena *114* Chlap si užije vždycky
Přítelkyně taky ráda polyká, ale mě baví, i když se líbáme, když mě má ještě plnou pusu :-)
To je super, to mám taky rád. Ještě je super kouřit chlapa ve trojce
Nikdy nikoho nenutim, ale strikani do pusy je top proste...
Nevyžaduji to. Pokud nechce polykat, tak ať to nedělá. To stejné kouření. Do toho jsem ženy nikdy nenutil ani jsem to nevyžadoval. Je mi to jedno, protože nejhezčí pocit je udělat se do kundičky.
Já například doma tohle zažívám úplně vzácně, ale měl jsem "kamarádku", která pokud při našem sexu nedostala alespoň jeden vrchol do pusy jako odměnu, tak byla téměř uražená :D

Prostě kdo to nemá, toho to láká a naopak..já mám ostatně taky rád pestrost.
Moje si to necha udělat do pusy ale pak to vyplivne, ale nejak me totam nevadi, protoze stejne rychle po udelani opada vzruseni, tak me bohate staci, ze si to necha nacakat do pusy.
Moje to nikdy v životě nevyplivla. Dělá mi dobře, když to spolyká.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a ona je nějaká povinnost polykat?jakože žena která nechce polykat je divná? prostě jí to jenom nechutná.co je na tom špatného? nebo vy všichni rádi polykáte při mokrém orgasmu? bože...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
bavíme se o polykání.ne o orálním sexu jako takovém
To je pekna blbost co jsi napsal, ja treba manzela spolknu uplne v pohode, ale znam holky co to proste nedaji a maji pritom v pohode vztah.
Vykouření do konce je moc fajn pocit. Ale je mi pak už jedno jestli to partnerka spolkne nebo se té nálože nějak zbaví. :) Měl jsem v životě partnerky, které se stříkáním do pusy neměly problém. Ale pravidelně polykala tak jedna z deseti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to mas teda pravdu holka ;-)
Z prvu partnerka polikala pokazdy když jsem chtěl a miloval jsem to, ale pak mi řekla že už nechce a já mám 5 let oči pro pláč. 🤧
Pardon, už to neumím ani napsat "polykat" 🤣🤷‍♂️
Manželka moc kouřit nechce a nepolyká skoro vůbce. Za to milenka má kouření a polykání moc ráda, takže mi to vynahradí. Zažil jsem i kouření, kdy to ženská vážně neuměla a bylo to spíš nepříjemné....
Orálek až do konce bývá někdy mňamka a někdy fujtajbl. Záleží na chuti, okolnostech a náladě. Knedlo vepřo zelo si taky nedáš pořád dokola a v kde jakém pajzlu. A ne vždy chutná stejně...
Jak kdy a hlavně jak s kterou. Prostě tak nějak rozděluji ženy na určitý typ sexu, ale všeobecně to mám asi rád, nicméně na tom netrvám *3*
Já to moc nemusím. A když to mám mít až do konce, tak musím být hodně nadržený, a ještě u toho myslet na nějaký úlet...
Naštěstí to moje vyzkoušela jen jednou, a moc jí to nešmakovalo... Tak si občas jen tak lízne.
To raději chce abych lízal já, a ona stříká...
Neměl jsem v životě štěstí na partnerku, která by to takto dělala - nedá si oni postříkat ruce *23*.
Mě to dělala moje, když jsme spolu chodili, protože tenkrát mě milovala. Žádné, nebo téměř žádné ženě to nechutná. Pokud si to nechá nastříkat do pusy, tak buďto miluje toho muže, nebo je nadržená nymfomanka a prostě to má tak ráda a nebo za to dostala dobře zaplaceno. 🙂
Úplně s Tebou souhlasím, je to nejkrásnější pocit. První partnerka polykala, druhá plyvala a třetí pro jistotu nepraktikuje orál vůbec... Ale každopádně se bez orálu dá žít. Bylo to krásný a budiž přáno Vám co si necháváte dopřávat.
Já bych s babou co to nedělá být nemohl...
přesně tak. To k sexu patří a pokud to žena fakt dovede, tak je to nejlepší, co může být. Hodně žen sice vezmou přirození do pusy, ale vlastně nekouří, ale honí ho se špičkou žaludu v puse. To je o ničem. No a konečný výron a polykání, už to narušení, když to jde vyplivnout někam, nebo dodělá rukou, tak to není to pravý. *124*
Je to to nejkrásnější co na sexu mame.
Asi manžela rozmazluje...někdy ho musím až prosit, abych mu mohla udělat orálek. Asi jsem divná, ale mě to baví...
Já si nemohu pomoct, mě se líbí se dívat na manžela, jak už to nemůže v sobě udržet a musí se udělat...