Rovnij

Fkk

Má tady někdo zkušenost a byl ve zdejších fkk resortech, a mohl posoudit jejich rozdíly. My byli ve Valalte, a líbilo se,, žena chce zase tam,, ale říkám jsi, že třeba jinde může být třeba i lépe. Jen jse nechci dočkat až ji ukecam že pojedem jinde to klasické,,,, já ti to říkala,,,
Lepší FKK resort než Valalta nenajdeš.
Záleží co preferujete. Byl jsem se podívat ve všech FKK resortech na Istrii a je fakt, že nejvymazlenější a taky nejdražší je Valalta. Já mám třeba raději trochu přírodnější Koversadu, ale je na první pohled poznat že je to chudší a levnější kemp, Solaris taky není špatný, zbytek mě už tolik neoslovil.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak to teď vypadá v Chorvatsku? Nebrečí místní že nikdo nepřijel?
Az navštívíš některé asijské státy, tak zjistíš že turecký záchod je vlastně super věc. Třeba v indii na autobusovém nádraží bych si na mísu nesedl ani za zlatý prase. *3*
Byli jsme v průběhu let několikrát na Valaltě, jednou na Solarisu a jednou na Koversadě... Jednoznačně vítětí Valalta. Jedeme sem i letos (opět ve třech Ž+Ž+M) a to od 18.7. do 27.7. a moc se těšíme nejen na prostředí, ale i na prima lidi.
Take tam budeme v tomhle terminu od 19. Pokud se nic nezmeni...
z našich dlhoročných skúseností naozaj nemá význam špekulovať Valalta je na istotu
Ahoj jsem zde je pravda že je tu méně lidí než obvykle ale jinak SUPER i na PUNTA😎 KRIŽI 😎
Jak je prosím aktuálně “obsazeno” na Punta Križa? Vždy tam bylo plno Italů, Němců atd...
Je tam i teď narváno?
Je to tu stejny jako vždy. Jen ve městě min lidí.
Není to žádný masakr, oproti normálu tak na 50%.
Nektere restaurace neotevrely vubec, jine az 1.7. Apartmanove domy to same, nektere prazdne. Kemp jindy prelidneny, dnes prazdny. Slasticarna jindy narvana, dnes obsazene dva az tri stolky. Na plazi sem tam rodina, vsude prazdno. Preplneny Omis milionem stanku s ovocem ma dnes na hlavni tride jediny stanek. Mnozstvi aut na 50% je pouze vzadu za letoviskemm Brela, kde jsou nuda plaze. Jinak prazdno. Takova je situace na Makarske riviere, Baska Voda, Basko Polje, Brela.
Napište mi prosím, kde přesně najdeme FKK u Brely. Děkuji.
Dávám za pravdu, Punta Križ je luxusní....všem doporučuju se tam podívat..
Mate nekdo informace, jestli je otevrena Annaconda a JAE?
Annaconda by měla normálně fungovat . Na FB stránkách propagují akce už od června...
Oba kluby jsou otevřené. Návštěvnost je menší než v předchozích letech. Většinou tam někteří lidé přijdou a nic se tam neděje, žádné větší akce nečekejte. Nuda....větší šou je na White baru.
Annaconda jede, byli jsme tam minulý týden na Fetish party od Spicymatch a bylo narváno. Jak tam vypadají letos běžné akce ale nevíme.
Dekujeme vsem za odpovedi! A treba na videnou na plazi.
Byl jsem tam začátkem července. Na pláži tak 50 %,možná trochu více. V Anaconde málo lidí a skoro žádný sex. V Jae1 jsem nebyl, ale myslím, že také prázdno. Disco na pláži Mega, tam to frčí. Tak 150 lidí.
Alkohol je na disco párty u pláže o něco dražší, než v předchozích letech. Dávají to do kelímků.
Všem krásný den
Příští týden asi od 14.07 a další týden se budeme pohybovat v této oblasti, asi zvítězí FKK Valalta. Potkáme fajn lidičky, tedy pár, muže, ženu, skupinu odtud?
Pokud nějaká rada, nebo připomínka od těch co už letos byli, jsou, nebo se chystají uvítáme. Klidně do vzkazů, díky.
cap d adge je super, ale už moc profláknutý a taky dražší.
- VALALTA 2020 - Jedeme od 18.7. do 27.7.. ... Opět jedeme tři, (Ž+Ž+M) ....

Milujeme Valaltu, milujeme PuntaKriža a jezdíme tam rádi :)

Velice rádi poznáme nové a příjemné přátele. :)
Planujeme tam se ženou taky do apartmanu. Zkusim to sladit na ten červencový víkend.
Kdo se jeste chysta v tydnu 18.-26.7.?
Rozhodne valalta, my jedem zítra na dva týdny
Do kempu Valalta bych jel hned, ale samotnému mi to přijde hloupé. Takže kdyby se chtěla přidat sympaťanda, která nemá s kým jet, ......
Se můžeme domluvit jsme sice pár bi ne, ale ve složeni 3 muži s 1 ženou na 1 apartmánu bychom určitě uvitali.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My tam jsme 26/6 až 8/7 tak se určitě někde potkáme. Až uvidíte na bojce člun s CZ vlajkou tak to jsme my:)
25/6 až 2/7 budeme v Rovinji
Pivo bude naražené, drinky vychlazené :-)
Sme v rovinj, menej ludi na punta kriza, skor v zmysle ze nie je hlava na hlave. Boli sme v jae1, ktory sa uz vola inak, pretoze Gerry zomrel a zmenil sa vlastnik. Bolo tam cca 30 ludi, ziadna akcia. Vcera vecer sme boli v anakonde, preukazanie sa covid passom nutne, alebo urobia test na mieste. Cca 170 ludi, dobra disco, vela akcii. Za mna super.
Ahoj za nás JAE (nově Moonlight) taky lehké zklamání. V pondělky tam bývají akce, sice plno ale hodně vyžilých Němců a solo chlapů, v Anakondě v pátky mazec. Užívejte. My se vrátili 8.7. a letos tam ještě na pár dní sjedeme v září. Milujeme to tam.
My taktiez este na par dni v 8/2021, ak situacia dovoli. V kazdom pripade pre mna od roku 2015 top dovolenka kazdy rok iba v Rovinji.
Ahoj , chystáme se koncem srpna do Rovinje- Punta riž. Rádi by jsme se tam setkali s někým ,s kým by jsme si porozuměli nejen rodnou řečí. Nebude tam někdo z Amatérů? Týden 19-29.8. 21.
nemel by nekdo doporuceni na idealni ubytovani v okoli Valalty? at to je blizko Anacondy. jedeme ž + ž + m. nechce se nam pod stan. moc diky
bydleli jsme v červnu v resortu Amarin,je tam výběr vsech druhů ubytování/stan,karavan,apartmán i hotel,snídaně luxusní,na puntu 10 min.pěška kolem moře
krásnou dovču přejeme
My se vrátili v pátek a bydleli jsme v apartmánu nad pizzerii Peperoncino. Google najde. 55ECEK za noc pokoj s klimou a terasou a lednicí. Možnost snídani za 7.5 euro a je to od tama 1.5 km na puntu a 3 do anakondy
My sme tu teraz na vikend, niekto na punta kriza?