..ještě horší než realita

Ženy neseznamitelné

..četl jsem zde komentář jednoho borce co psal před rokem..Velice zajímavé..Bohužel po všech mych životních zkušenostech mám pouze jedno pravidlo..Ženským se musí umět vládnout..Od přirody jsou to blbky,,ale úplné,,a to prosím všechny...Mají to v genech,,tak jak chlap má v genech vizualitu a sex.(proto babu chce,,ne že s ni bude probirat vzniklou politickou situaci na ukrajině)...vidi ji jako sexualní objekt.....Baby jsou sice taky povrchní a vizuální,,ale jsou emočně naladěné a k tomu úžasně vychcané a to po všech strankách..Takže chlap musi prostě bodovat.....Nestači orošený péro.To i tu tupku olezlou z amatérů co o ní v realu normální chlápek nezavadí nebaví a proto je jich plny net.Nepřitažlivých blbek co si nevědí rady.....Na seznamkách emoce nevzbudíš..A slinty ahojjaksemáš,kolohorylyže věrný,,,to by nasralo i tebe.. Nezasvěcený člověk by si řekl,,že zde jsou pouze dámy co rády sex,ale z nedostatku příležitostí a nepřízni osudu musí hledat touto cestou..ono se to tak prezentuje,,ale neni to tak..Chlapaci na seznamkách už vůbec nemaj co dělat,,,a to proto,,že at napíšou co napíšou,,pokud nejsou Pierce Brosnan s doktorským titulem jachtou a ostrovem tak žádná stejně neodpoví.Jsou uplně blbé a nerozumí ani samy sobě,,natož seznamování..Většinou jsou zde retardovaný nechtěný problematický,znuděný líný mrchy,,co by rády prince,,ale bohužel se vždy ozve nějaký Tonda z verku a to je nuda...Vubecnejhorši je kombinace problematická pokerovaná koňařka s biologickýma hodinama...Je to poddruh co se vyskytuje velice často..Proč tomu tak je?No protože ta hora hloupého masa se dá ovládat,,ale chlapák ne..Navíc si myslí že ten trouba kůň ji rozumí..Zaměňují a mají vztahová šidítka,,ve formě kočkapes ,,kůň,,chtějí spasit svět,pomahačky všeho druhu,ale misto aby měla v petadvaceti decka chlapa rodinu,starala se vařila smažila sexovala poslouchala ,,tak to neeeee...Pak přijdou ve 40.letech na již některé zmiňované dámy biologické hodiny a honem hledaj zodpovědného troubu co by ji ve 45 obskočil.To ji už pak nevadí že je to třeba Tonda z verku..Vše jde stranou,,njn,,ale jen na chvili až dosahne svého a troubu má jistýho.
..To ji zase v palici začne šrotovat jak on jíí vúubec nerozumí a je utrum....Zase v ni probudi vzdorovitost a začne dělat opět problémy ,protože Tonda se nechal vlastně uhnat ,nebojoval a většinou to konči jako samoživitelky věžák dvajedna kočkapes(kůň neni kam dát)..A jsme zase tam kde jsme začli..Chlapi většinou na koně serou,je to pracovní zvíře a neni duvod to vztahově zaměnovat..Par blbů ale je, co to maj jako vábničku na najivní paničky.Pak si ale uživají s koňařkama a kydání hnoje mají jao bonus za flirt či nutné zlo...Rikam jedno,,pokud chce někdo sbalit ženu,,musí si ji urvat,podrobit,namotat,oblbnout,ukecat,,žadné debilní společné zajmy,ani infantilní zvirata..Vubec....Pokud je chlap chlapem udělá to tak ,že je to prostě jedno jestli on jezdi na kole a ona na koni,,vzbudi v ni emoce jako chlap v ženě(zajmy jsou bonus do budoucna pro fajn pár)...Hlavně se nesmí nikdy na nic ženský ptat a omlovat se...Ženske jsou od toho aby se oblbovaly a to doslova,,letí na to, a podvědomě to vyžaduji,chtějí namotávat,chtějí sladké lži(proč myslíš že takový dementní kretén guru jara měl tolik blbek i s jejich titulama)už víš že mám pravdu?ženská je uplně pitomá,,stačí pár třitaktních songů rockové kapely a skáčou jim do postele..Znáš to z opačné strany?Ja ne....Emoce jsou zaklad...Jsou hormonálně nestabilní a labilní...A to je dobře i špatně a pokud z toho chlap umí vytěžit je to jeho plus....Většinou to tak funguje a ty jako chlap pak rozpoznáš co v ní je, jestli je to fundra,zastydla asexualka,či prostě obyčejná príma ženská kvúli ktere je si třeba i ty prsty občas spalit,,protože prostě za to stoji a je tě hodna..Takových je však málo a na seznamce je nenajdeš,jsou už většinou sbalené proto internet je plný problematických blbek co nevědí co se sebou...Chlap je od toho aby korigoval a určoval,,,už jen proto,,že vše co je dnes na planetě vymyšleno vymyslel chlap a tak to i zustane.Ženská nikdy nic nevymyslela,akorát problémy..Proto pokud je chlap bačkora a vylepuje se na netu neni to ten opravdovy chlapák a může mít třeba i helikopteru...Je to tvrdé drzé ale je to tak..Každa pinda chce romantického drsnáka s chlapeckým uculem a duší..Takových je taky poskromnu,,.Nechaji se zbalit pitomcem co pak nehákuje,,jen proto ,že je dobře ošustí,, že v ni vzbudil emoce tvrdého chlapáka(s hodnym je přece nuda) no a apak se to vše mele,rozvádí,seznamkuje, a to jen proto,,že chlapi diky svoji lenosti a blbosti vzdali to, co naši tatové dědové ne.....Ženský dostaly absolutni volnost,rovnoprávnost,nudu a prachy ,, ted vymyšlejí pičoviny jako by snad stvořili svět..A jen proto že společnost se polarizovala právě timto směrem..Vymyly se většině mozky a pravé hodnoty zaměnily za mekáče, fejsy,reklamy,hity na tři takty, a plno lákavých sračkometů ...To společnost otupí,uhojdá,chlapi jsou v hajzlu,vojna neexistuje,,mysli si že vrchol chlapactvi je kerka, mma a diskosval z fitka pro povrchni blbky co na to letí..hold jaky jsme si to udělali takovy to máme...
Chlape !
Popsal jsi to přesně. Škoda že je to tak dlouhý, protože ty blbky mají ještě potíže s vnímáním textu.
Jsem zvědav, jak na to ty nány budou reagovat.
Každému co jeho jest, aneb vrána k vráně sedá.
Pokud v životě narážíte na samé óbrfrndy, neznamená to nic jinýho, než že jste óbrpinďourci 😎

Řekl bych, že sebevědomí vás dvou je dost malý na to, abyste si našli ženskou, co by vás převyšovala.

A to, že s váma všechny ženský vyjebaly znamená jen to, že jste tak pitomí, že jste se sebou vyjebat nechali... 🤣
..no s tebou to vyjebalo,,když tady naháníš chlazení na vrták...píši to protože chci..navíc se po netu neseznamuji...proč zde?no proto že mám zrovna prostoje...jinak vždy ženu z reálu.takžetak...
Hele, co jsem to napsal, tak mi píše tolik ženskejch, že jsem si musel bloknout příchozí zprávy. Furt otravujou se šukáním, ale já si chci povídat, mazlit se a oženit se. Tím komentem jsem si pěkně nasral do bot a zkazil život.

Plusy a mínusy jsou souhlas/nesouhlas s příspěvkem, takže nikdo tu zatím nesouhlasí s tím, že jsi nýmand z jeskyně 😉
..ano a vís proč to je ,,,ty "mazlit se"..protože většina nikdy pravdu nemá..je to zakon stáda..pravdu má jen jeden a tak to bylo je a bude...lidé jsou ovce a tady je to tím tuplem,,ty blokováni sexu...jseš už chudáku od těch ženskejch jako by tě orval pes
.ještě že mě žádná nechce*8*

..samozřejmě že jsem nymand z jeskyně,,takže mínus*8*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Provokuje a ceka, kdo na to skoci nebo je zamindrakovany ubozak.
Ani v jednom pripade neni potreba reagovat...
..nereaguj..jestli máš jinou pravdu klidně ji vyřkni..víš leda tak kulový
To jsem přesně věděl, že ty budeš první, rychle napiš té vaší slepičárně, ať dávaj + a - !!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty máš taky problém s vnímáním textu, jasně jsem napsal, že jsem zvědav jak na to budou ty nány reagovat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Každému ne, ale většině blbečkům tady každý den radíš co mají dělat a to už několik let, ale drž se tématu a neodbočuj.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Další hysterka. Kdybych napsal že máš tři nohy, tak by jsi reagovala úplně stejně. A ty tvoje slepice taky. Vy jste tu jen protože se chcete hádat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vydržela by jsi třeba dva měsíce a nenapsat tady ani jeden komentář ? Sázka ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
@Trichophilia
Ok !
Tak platí, Zaokrouhlíme to na 1/9.
Do té doby tady ty a ani já nenapíšeme ani jeden komentář, třeba tě to vyléčí a tvůj reálný život nabere jiný směr. Třeba prospěšnějśí.
Ty jsi s prominutím trouba. Teď tu nebude 2 měsíce co číst. *3**3**3*
Nevydrzite to ani jeden.tricek znaku
Akorát jsi nenapsal o co ta sázka bude. Taky sedneš na každou vějičku.
..se na sebe podívej..misto abys udělala chlapovi večeři tak tu pindáš nėco o jeskyni a vidět ti je až do krku..nevim proč se tady vystavuješ když jsou všichni ble..navic v jeskyni bychom zustali kdybychom to nechali na vás..ani oheň by ste nerozdělali...
Čeká, která se chytne, no. Očekávat tady něco víc, než ty nejnižší pudy je asi naivní.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..jj holka to je absolutní a tvrdá realita..rozbít ledy a říct na tvrdo..no a proc jsem zde?Prostoje v práci a kdysi naivita že ženy z nedostatku příležitostí a podobný hemzy..ale to je už hodně dávno..ale uklidním tě..ješte nikdy jsem se neseznámil po netu...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..odsud teda žádná,,takovou kvalifikaci nemám...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
....kdo to je.Pepu neznám..šovinista nejsem,,jsem realista
Já mám Hausmanna docela ráda. Je svůj, ale co říká má většinou hlavu a patu a ženskejch si váží.
..ted jsem shlednul tve foto...no nechápu co te k tomu vubec vede kdyz tady okouníš ohrnuješ nos nad mužstvem
..zamilovala ses na dalku...leda ze prijedes
U páté hrubky jsem přestala číst....to je druhý řádek *1*
To je škoda že jsi to nedočetla, protože by jsi se tam poznala.
Jdi si vyhonit do Desire a nevšímej si mě. Dík *1*
Ten článek se jmenuje "ještě horší než realita" . Proč bych měl chodit honit do desire ?
Každopádně, hysterky mají pohotovost a tím že reagujete tak jak reagujete, ukazujete, že ten člověk má pravdu.
..no to teda čumím.dík..ja to napsal v dlouhé chvíli,a navíc jsem ani nevěděl že je to tak veřejné.myslel jsem ženje to část vlákna..ale je to děs tady ty mindy..každa rozcapena,a nejradeji by profesora,,.přitom je glupa jak paprika....ony totiž ve te své tuposti mohou poukazovat opravdu jen na překlepy(hruPky),,protože argument který by to vyvrátil prostě neexistuje..a když,,nikdy by nic nesesmolili,,protože nevědí vkastně co a jak,,o co vlastně běží..no pak se budou srocovat a dějat další mee-too s rozcapenýma nohama,,jak je to vlastně pohoršilo..a to si představ že takový lemry vychovávaj děti....prej hrubky...*162*
Tohle je super vlákno, prosím piš víc *3*
Měl by jsi zkusit i blogy a povídky. Máš talent! Fakt *3*
zaprvé nevim co to jsou blogy a na psaní takových vyplodů nemam čas

Řikam omylem.se to dostalo tam kam nemelo
..no to jsem přesně věděl,,že nějaká motýlka bude crcat nesmysly ohledně hrubek..žádný nedělám,a když tak,,,překlep..A jestli si na šukseznamce skrzr pravopisu,,tak nechápu proč tu blbneš ..Hrubky dělaj i v noviná ch nadhero taj tu nepřehrávej.Jisto jistě jsi s partnerem "bo" umi psát..sex a pravopis nemaj nic společného..
To je v prdeli co?Žádná ti nedá a tak musíš kolem sebe takto kopat a zakládat 2 nesmyslná vlákna.
..máš pravdu předsedo.......................jsi určitě jeden z těch zámožných časově vytížených podnikatelů z montovny či pracáku,,co vystrkujé mokrý čůro aby navnadil nějakou milou z nedostatku příležitostí...
Milé dámy,ženy,krásné prdelačky, prsatice a taky třeba čarodejnice, neberte si to tady tak osobně. Mě se to tedy četlo dobře a přijde mi to svěže napsané. Když se nad tím zamyslíte, tak se v tom jistě a určitě každá z vás nejdete. Ne vše se přece vztahuje na každou ve všech bodech. Já osobně jsem se tam ale v určitých partiích našla:-))) a některé moje kolegyně a kamarádky jsem objevila zase v jiných pasážích. Člověk co toto napsal, nás něžné pohlaví hodil do jednoho pytle, ale ono to tak není. Musíte brát v potaz, že ten pán je třeba zklamaný životem a ženami a nic mu nevychází jak by chtěl, tak se tady jen vyjádřil. Pokud se s ním neshodujete, tak buďte rády, že ho nemáte doma.:))) A v něčem má pravdu určitě, s chlapem co nezlobí a nemá koule je nuda, to mi nevymluvíte.A být obletována a lovena to přece baví každou z nás. A emoce, no zase má ten chlap pravdu, je to tak, jsme emotivní ,proč se za to stydět? A slinty " ahoj, jak se máš a ahojky" mě tedy ser...., pokud mi to někdo napíše tak se ani neobtěžuji mu odpovídat, neb je to ohrané, tuctové a nezajímavé. Tak co s tím, ten muž má v něčem pravdu a v něčem zase nemá, vyjádřil se , tak proč hned útoky a hanobení?.......
..no je to komentář..dik..ja to napsal jako sběr mých celoživotních zkušeností..došel jsem k tomuto závěru a vkastně přepsal postřeh tady spolupisateli a ono se to dostalo zde....když budu přehánět max 30%žen veškeré populace stojí za zvážení,,zbytek je v tom pomyslném pytli.. a i těch 30%je třeba kočirovat.a věř mi že každá potřebuje chlapaka
...navic,,opravdu nemám nouzi,vybírám si komunikuji ale nikdy si nenechám srát na hlavu a když,,prostě se odmlčím...
Já s tebou v něčem souhlasím a v něčem ne. K těm odpovědím a vyjádřením zde napíšu jen toto: POTREFENÁ HUSA SE VŽDY OZVE. Asi by jste se měli dámy zamyslet.
Měly dámy - oprava, jen pro Dámu aby mě nemusela opravovat.*3*
..ano správně vy ženy měly..to by bylo neodpustitelné.....A ještě jedna věc..koukám že jsi domina..tak tomu už vůbec nevěřím.
Chlapi jsou od přirody na tyto blbiny,,ale ženská?..Ta to v hlavě nemá..nemá fantazii,,pouze plní co chlap vymyslí a s tím pak dále pracuje.Je to tak vsude,,chlapi maj choutky na to či ono a pokud ji je to blízké,plni to..Kdyby byly ženy dominantní jak se tvrdí už od stredověku by plnily roli kata a živili se tim...Nikdy tomu tak nebylo...Jsou dominantni proto,,že jim to vyhovuje,neni to naročné,chlapa maji jako puňťu co mu ho stači vykroutit,občas nechat oliznout a vypadné z něj víc jak za klasický služby,co dělá kdejaká a ještě musi u toho skučet..Prostě nevěřim na dominy tak jako nevěřím na klekánice...
Já když to tu čtu, tak jsem někdy fakt ráda, že už mám ten krysí závod za sebou. Když si vzpomenu, co hnoje jsem přebrodila... A to za starejch dobrejch časů, kdy hnůj ještě voněl, kdy chlapi měli na to říct ženský svůj názor do očí, a stejně se s nima dalo zamrdat, poněvadž to furt byli chlapi a neměli na sobě tenhle stín chcípáctví, co maj všechny ufňukaný zhrzený plačky tobě podobný, který tady cyklicky zakládají ty spasitelský vlákna. Vždycky si připomenu, jak si vážím chlapů, který mám kolem sebe.
..to ti neberu..chlapi okolo tebe musi byt uplně marní,,když tolerují takového něco..prosebníci co by si rádi vrzli nejsou chlaoi ale čichači..vystavuneš galerii a pročč asi..v hlavě to máš pomotaný a nevíš kudykam...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..tak to je moudro..nejsi nahodou guru kartářka?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
..no zoufalec asi ne,ale udivuje mě právě že chlapi zde si neuvědomují kdo vlastně jsou a čekají na spásu,která jikdy nepřijde
Já mám podezření že by sis měl zamrdat, uleví se ti uvidíš.
..jj dík za radu..tady si však nezamrdáš..ale.třeba doufáš že áno..
Tady určitě ne, lepší je mrdat doma. Ono po internetu se obecně špatně mrdá.
.....někoho mi silně připomínáš.... *22**22*
Pán je komik. Jen by to chtělo odstavce.
I když z příspěvku čiší nasranost, tak něco na tom je . Seznamky jsou plné jak zoufalých žen, tak chlapů ( není pravidlem ) a ženské jsou prostě plně jiné, než chlapi , o tom to je .
Podobně tématický příspěvek by zase mohla napsat některá ženy, jací se pohybují po seznamkách chlapi .. .
Aha takže on se tváří jako zoufalec ale při tom je to promakaná taktika jak vomrdat nějakou zoufalou amatérku. Tak tomu říkám plán
..no tak vite co,,co na to plivete..vlastně téměř všechny..budu rád když sesmolíte téma jaci to vlastně ti chlapi jsou uchyláci..co zde děláte s rozcapenýma nohama,,když vlastně je každý pro vás ble,,za to vy se tvářite jak bohyně co nemohou nic jiného nabidnout než fotky ze kterých vam jde vidět až do kuchyně ..Vy vztahové koučky se sociálnim cítěním..Žadna nic nesesmolí,,protože to ma v hlavě sama pomotane a nevi co vlastně chce..tožtak....
Tak podle tvého názoru to vypadá že bude lepší šukat cihlu no to snad né ne. ...
Nebo to mám snad vnímat jako agitaci do nějakého,, gay klubu ,, hele ani jedno mi nějak nejde přez myšlenku reality takže
Sorry to že ty naražíš na blbky které neumějí ani vařit je problém tvůj možná i jiných ale většina spokojených máj doma svíčkovou která není z pytlíku a jiné dobroty a pokud je to tvoje životní zkušenost z které jsi čerpal moudra takže jediný co doporučit je co takhle změnit působiště hledání kde ty normal baby jsou a ne to s čím se tahaš


synku synku,,nehledám na netu vůbec..tomu se řiká občasné prostoje....fotečky,striptýzek,svíčková,,tobě ve své sebestřednosti ani nedojde v čem byla myšlenka..tak si tu uživej,představuj si,,posilej diskosvaly ona tě nějaka užene..tvé myšlení začiná u břišáků a konči právě v te kuchyni.i takove společnost potřebuje..jsou dobře zpracovatelní...
Synku jako tvůj jo , hele taťko já nepsal že hledáš něco tady ,,víš,, ale aby jsi změnil místo hledání když narazíš na samé tobě podobné:-). A věř že tvá myšlenka mě nikterak nebere jen nějak pane doktore nechápu jak přez jeden příspěvek dokážeš vytvořit psychologický profil jedince to se učí v metru nebo to měl být pokus o zoufalej pokus někoho urazit ,tak věř že tohle od tebe bylo dosti slabé ......,,jsem zvyklej na lepší materiál " p.s. já zde nikoho nelovim a dokonce si žiju svou představou co chci od života a jak to vypadá mohl by ses ladas co přiučit pak bys třeba neměl ten tvůj dementní názor na určitou skupinu okolo sebe nebo ,,kdo to odnese příště vlaštovky ". :-)
Máš pravdu na seznamkach je samá blbka a nebo blbka s podílem,ženská se má starat o muze a domácnost ne se srat do věcí kterým nerozumí.
Automat je taky na piču, má tam být s pindíkem.
Boha to bylo dlouhy a nudny, ale jako cteni na nocni... no proc ne.
Nastesti svet neni cernobilej a neexistuji jen blbky a chlapaci 😂 to bych se totiz musel zabit, jednak bych si nezasukal, ptze vyzaduji od zeny i inteligenci a druhak bych nemel zadny kamose na pivo a pokec, protoze nesnasim arogantni samolibe kokoty co sezrali vsechnu moudrost. Ale ve tve socialni bubline ti bude urcite fajn a mozna budes i kingofpop 👍
Kurňa,
Skvěle jsem se pobavil, málokdy tady čtu tak dlouhé cancy ale tož toto.....!
Neříkám, že se vším souhlasím, ale jak napsala jedna pisatelka v některých pasážích se často někdo najdeme. A knížku od tohoto autora bych si klidne přečetl 😂😂👍