Nuda pláž Lhota 2020

Setkávání na Lhotě

Zdravíme, copak letos páry nevyjíždí na Lhotu?
Před chvílí jsem se vrátil, myslím, že tam bylo lidí dost.
Lidí ano ale u 11 moc páru na pokec nebylo...
Jak je to tam s parkovištěm a pláži večer zavírají nebo se tam může být do noci a užívat si.
My jsme si to užili včera cca ve 21:30 přímo na pláži :-). Parkování už bylo zdarma a lidí taky málo ...
Hm asi takto pozdě.. mi chodíme okolo 17hod. Domu a to je na sex brzo
Určitě není brzo, ale ne na pláži :-)
kolem 21h uz to jde většinou docela v pohode
Prosím vás, chodí tam i chlapi?
Samozrejme, dokonce se zda, ze jsou v prevaze.
Ahoj. Nemáte prosím někdo tip na kemp v okolí? Nebo na nějakou fajn nuda pláž s kempem...moc díky :)
Ahoj, jak to vypadá aktuálně s parkováním a vstupným? Ofiko je asi zavřeno ale dá se jít na pláž?
Má někdo informace jak to na Lhotě momentálně vypadá?
Chci se jed podívat ono to je zavřené tam nebo kam se nemůže
neděle bylo otevřeno, parking 100 vstup 60.. 3 kiosky otevřené, pak bouřka a téměř prázdno :-)
Byli jsme tam také v neděli odpoledne... u 10... a pohoda. Doufám, že tam narazíme na njějaký amatérský pár
Proč by mělo být zavřeno? Už jsem tam byl letos dvakrát a chystám se teď ve středu. Vše tam normálně funguje.
Dnes jsme byli na Lhotě, kdo ram byl také? Moc lidi nebylo a stánky zavřené.. *9*
Byli jsme včera po 17. hodině a stánek na nudě (po levé straně od hlavního vchodu) fungoval.
Přesně tak stánek včera na nudě fungoval,,, a na parkovišti přítomna Policie,, nekdo asi vybral jednomu chudákovi meďáka,, lidi jsou fakt kurvy
Včera na Lhotě celkem dost lidí a všechny stánky otevřený.
Byli jsme i včera. Jezdíme však se skútrem a to ze zadního traktu. Tedy z boku, přímo na nuda pláž. Parkoviště není, ale místo ano. Vstupné 60,- Kč/os. A milá paní ve stánku. I moc výborný steak.
Plánuje tam jet nějaká žena nebo pár v sobotu odpoledne ? Chtěli bychom se tam trochu slunit :-))
Zen a páru tam je spousty stačí se seznámit na miste😉👍
Taky se divim, proc to resi tady? To prijdou na plaz a maji pusy zalepene a oci zavrene nebo co?
No já třeba myslím že nevypadám zle a běžně jsem i kvůli svojí práci dost suverénní, ale oslovovat cizí lidi, a obzvlášť páry nahý, to je dost i na mě *3* To není jako s pokladní nebo holčinou v tramvaji *22*
Nuda plaze nemusim, jen v nejvetsi nutnosti, jinak se jim vyhybam. Presto jsme se vzdy bavili s lidmi z nejblizsiho okoli. Osobne bych nesla na nuda s neznamym odsud ale v saune jsem byla a zase jsme se bavili s okolim (spis septali). Prijde mi rozhodne jednodussi navazat hovor tam, kde se vidime, nez se tady nahanet pisemne a na miste osobne, kdyz jsme se v zivote nevideli.

Necham to byt. Stejne me tam dostanou jen, kdyz nemam plavky sebou, cilene bych tam na rozdil od sauny sama nesla.
Na místě akorát každý čumí do mobilu *1*
Myslím,že je na co koukat o hezké pary a ženy není nouze 👍😉
Zítra a v sobotu budeme na Lhotě. Kdo je také?
Udelal bych si vylet na kole, proc ne za 2 hodiny z Prahy bych to dal
Chystám se v sobotu, bude li počasí.
My bohužel až v neděli. A rádi se seznámíme s někým, kdo si rád hraje a nezlobí. Sehnat někoho na hraní her, které vozíme s sebou je kumšt. Připadá nám to jako pláž pštrosů. Ještě, že jsou na pískovně, jinak by si rozbili hlavičky.
my s moji budeme v sobotu vecer
Kde přibližně?
Třicet znaků třicet znaků
Já včera na Lhotě teda čuměl po ženských. A že jich bylo na koukání. Dneska jedeme zase.
Prave jsme zalehli,jsme tu poprve,moc hezke
Bude dnes večer někdo na Lhotě po 20.hod.?
Jo to oni mají rádi pokud po nich na nuda každý kouká,většinou se zvednou a odejdou🤣🤣
Další honic péra, který nechápe o čem je nuda plaz
A kvůli takovým tam ženské nechcou chodit
Ahoj, měli bychom pár otázek k nuda na Lhotě. Předem píšu, že jsme ani jeden na nuda neště nikdy nebyli, takže dotazy možná někomu přijdou stupidní.
1. Dá se na Lhotě volně přecházet mezi normální a nuda pláží? Tj. přijdeme na normální pláž, ale pak budeme chtít zkusit nudu, nemusíme vycházet z areálu a platit znova vstupné?
2. Kdy se na nuda svléká? Je rugrélní přijít na místo oblečený a svléknout se až tam, nebo je nutné se svléknout již po cestě v převlékárně? Dle mnohých nudistických diskuzních fór jsou někteří nudisté extrémně hákliví na jakéhokoliv "úchyla v textilu", tak abychom nebudili pobouření :-)
Díky :-)
Ahoj,
1. přecházet z textilní na dá se dá v pohodě, je to odděleno vstupem z textilní pláže, takže platit znova nemusíte a ani nevycházíte z areálu.
2.většina lidí přijde na nudapláž oblečená, najdou si místo a pak se na dece svléknou. K úchylům, občas se nějací objeví, ale pokud jen čumí, tak to nikdo neřeší, pokud nejsou v plavkách, Občas se najde žena ve spodním dílu plavek, to když má své dny anebo se hodně stydí a zkouší to poprvé, ale nakonec zvítězí touha po dokonale opáleném těla.
Přeji vám úspěšné uvedení mezi nudisty a nenechte se odradit. Já chodím s manželkou na nudapláže už 25 let a je to pořád fajn, jen najít slušně vybavenou nudapláž je složitější.
Hlavně buďte v klidu a nestresujte se. Lhota je skvělá, a nikdo si na vás nebude ukazovat prstem. Na zacetek můžete být v lesíku vedle stánku, i tam se opalite, ale máte vice soukromý.
Lhota je fakt hezka,spali jsme tam a kdyz uz rano v 6 zacli chodit lidi tak sme nechapali.Pochopili jsme to,kdyz jsme v 15 odjizdeli,parkoviste i cela Lhota ucpana.Tam jezdi snad cela Praha
Ano pokud je krásný víkend je ideální přijet před 8 hodinou, později je tam dlouhá fronta na vjezdu. Ale jinak je Lhota úžasná, pro nudisty skvělé místo, my jsme se zatím nesetkali s nějakým uchylakem, to že se tam občas projde někdo s textilní pláže bohužel je pravda ale nijak neobtěžuji. Při první návštěvě je dost lidí kteří se stydí hlavně ženy ale většinou ten stud brzy opadne, a spodní díl u ženy se opravdu toleruje když má své dny ( které ženě nevadí šňůrka ?)
No jezdí tam hodně lidí s Prahy je to blízko a i cenově přijatelné, auto + vstup kolikrát levnější než hledání místa v Praze u bazénu,kde je většinou zóna.
Vyrážíme dnes a uz se moc těšíme *3*
My jedeme zítra odpoledne a doufáme, že zaparkujeme :-)
Dnes bylo parkovani v pohode. Prijeli jsme tam na 10. Lidi ale behem dne hodne pribylo. Uzili jsme si tam vse *92*
Tomu moc nevěřte, minulou sobotu stalo spoustu aut na poli
Dnes kolem 9:30 auta stála až kousek za můstek, jinak nudapláž poloprázdna....a parkoviště jen ani ne spoloviny zaplněné, ale lidí stále přicházejí.
Oproti minulemu tydnu dnes pohoda i kdyz ve 12h parkoviste plne parkuje se podel cesty... nudaplaz tak na 70% obsazena.
My odcházíme teď a pohoda ..
Kdo bude zitra