Nuda pláž Lhota 2020

Setkávání na Lhotě

Zdravíme, copak letos páry nevyjíždí na Lhotu?
Před chvílí jsem se vrátil, myslím, že tam bylo lidí dost.
Lidí ano ale u 11 moc páru na pokec nebylo...
Jak je to tam s parkovištěm a pláži večer zavírají nebo se tam může být do noci a užívat si.
My jsme si to užili včera cca ve 21:30 přímo na pláži :-). Parkování už bylo zdarma a lidí taky málo ...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Určitě není brzo, ale ne na pláži :-)
Prosím vás, chodí tam i chlapi?
Samozrejme, dokonce se zda, ze jsou v prevaze.
Ahoj. Nemáte prosím někdo tip na kemp v okolí? Nebo na nějakou fajn nuda pláž s kempem...moc díky :)
Ahoj, jak to vypadá aktuálně s parkováním a vstupným? Ofiko je asi zavřeno ale dá se jít na pláž?
Má někdo informace jak to na Lhotě momentálně vypadá?
Chci se jed podívat ono to je zavřené tam nebo kam se nemůže
neděle bylo otevřeno, parking 100 vstup 60.. 3 kiosky otevřené, pak bouřka a téměř prázdno :-)
Byli jsme tam také v neděli odpoledne... u 10... a pohoda. Doufám, že tam narazíme na njějaký amatérský pár
Proč by mělo být zavřeno? Už jsem tam byl letos dvakrát a chystám se teď ve středu. Vše tam normálně funguje.
Dnes jsme byli na Lhotě, kdo ram byl také? Moc lidi nebylo a stánky zavřené.. *9*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak stánek včera na nudě fungoval,,, a na parkovišti přítomna Policie,, nekdo asi vybral jednomu chudákovi meďáka,, lidi jsou fakt kurvy
Včera na Lhotě celkem dost lidí a všechny stánky otevřený.
Plánuje tam jet nějaká žena nebo pár v sobotu odpoledne ? Chtěli bychom se tam trochu slunit :-))
Zen a páru tam je spousty stačí se seznámit na miste😉👍
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No já třeba myslím že nevypadám zle a běžně jsem i kvůli svojí práci dost suverénní, ale oslovovat cizí lidi, a obzvlášť páry nahý, to je dost i na mě *3* To není jako s pokladní nebo holčinou v tramvaji *22*
Na místě akorát každý čumí do mobilu *1*
Myslím,že je na co koukat o hezké pary a ženy není nouze 👍😉
Zítra a v sobotu budeme na Lhotě. Kdo je také?
Udelal bych si vylet na kole, proc ne za 2 hodiny z Prahy bych to dal
Chystám se v sobotu, bude li počasí.
my s moji budeme v sobotu vecer
Kde přibližně?
Třicet znaků třicet znaků
Já včera na Lhotě teda čuměl po ženských. A že jich bylo na koukání. Dneska jedeme zase.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bude dnes večer někdo na Lhotě po 20.hod.?
Jo to oni mají rádi pokud po nich na nuda každý kouká,většinou se zvednou a odejdou🤣🤣
Další honic péra, který nechápe o čem je nuda plaz
A kvůli takovým tam ženské nechcou chodit
Ahoj, měli bychom pár otázek k nuda na Lhotě. Předem píšu, že jsme ani jeden na nuda neště nikdy nebyli, takže dotazy možná někomu přijdou stupidní.
1. Dá se na Lhotě volně přecházet mezi normální a nuda pláží? Tj. přijdeme na normální pláž, ale pak budeme chtít zkusit nudu, nemusíme vycházet z areálu a platit znova vstupné?
2. Kdy se na nuda svléká? Je rugrélní přijít na místo oblečený a svléknout se až tam, nebo je nutné se svléknout již po cestě v převlékárně? Dle mnohých nudistických diskuzních fór jsou někteří nudisté extrémně hákliví na jakéhokoliv "úchyla v textilu", tak abychom nebudili pobouření :-)
Díky :-)
Ahoj,
1. přecházet z textilní na dá se dá v pohodě, je to odděleno vstupem z textilní pláže, takže platit znova nemusíte a ani nevycházíte z areálu.
2.většina lidí přijde na nudapláž oblečená, najdou si místo a pak se na dece svléknou. K úchylům, občas se nějací objeví, ale pokud jen čumí, tak to nikdo neřeší, pokud nejsou v plavkách, Občas se najde žena ve spodním dílu plavek, to když má své dny anebo se hodně stydí a zkouší to poprvé, ale nakonec zvítězí touha po dokonale opáleném těla.
Přeji vám úspěšné uvedení mezi nudisty a nenechte se odradit. Já chodím s manželkou na nudapláže už 25 let a je to pořád fajn, jen najít slušně vybavenou nudapláž je složitější.
Hlavně buďte v klidu a nestresujte se. Lhota je skvělá, a nikdo si na vás nebude ukazovat prstem. Na zacetek můžete být v lesíku vedle stánku, i tam se opalite, ale máte vice soukromý.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ano pokud je krásný víkend je ideální přijet před 8 hodinou, později je tam dlouhá fronta na vjezdu. Ale jinak je Lhota úžasná, pro nudisty skvělé místo, my jsme se zatím nesetkali s nějakým uchylakem, to že se tam občas projde někdo s textilní pláže bohužel je pravda ale nijak neobtěžuji. Při první návštěvě je dost lidí kteří se stydí hlavně ženy ale většinou ten stud brzy opadne, a spodní díl u ženy se opravdu toleruje když má své dny ( které ženě nevadí šňůrka ?)
No jezdí tam hodně lidí s Prahy je to blízko a i cenově přijatelné, auto + vstup kolikrát levnější než hledání místa v Praze u bazénu,kde je většinou zóna.
Vyrážíme dnes a uz se moc těšíme *3*
My jedeme zítra odpoledne a doufáme, že zaparkujeme :-)
Dnes bylo parkovani v pohode. Prijeli jsme tam na 10. Lidi ale behem dne hodne pribylo. Uzili jsme si tam vse *92*
Tomu moc nevěřte, minulou sobotu stalo spoustu aut na poli
Dnes kolem 9:30 auta stála až kousek za můstek, jinak nudapláž poloprázdna....a parkoviště jen ani ne spoloviny zaplněné, ale lidí stále přicházejí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My odcházíme teď a pohoda ..
Kdo bude zitra
Je tu dneska nekdo nejaka akce pod stankem 11?
Tak co, dočkal jsi se něčeho tam?
Zítra po poledni bude žena/ pár? Odvoz zajištěn
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rád se přidám ....jak se poznáme?
Budu mít oči na vrch hlavy, mírně pootevřená ústa, slinu u huby a stojícího ptáka s obnaženým žaludem... *3* *4*
Vezmi si pomeranc do leve ruky, jinak zapadnes v davu. Na Lhote se bezne pres den soulozi, masturbuje a zenam se tam z toho podlamuji kolena.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nekdo dnes na Lhote? :) ja poprve a docela fajn. Chtelo by to nejaky vzruso :)
Málo lidí zatím tady na neděli.
Mne prijde, ze tu je lidi az dost :))
To je nuda plaz. Ne swingers plaz.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dneska to tak skoro vypadalo byl tam theo cabrera hada az na zem
pěkné úterní odpoledne, tak někdo dnes večer? mohu svézt z Prahy na Harleji...
Ahoj, bude dneska kolem 18 někdo na Lhotě? Pojedu autem z Prahy.
Ahoj je tu někdo u zadního stánku jsme tu dva pary
kolik párů ještě sháníte? na fotbal? nebo volejbal?
My dnes byli poprve na nude na Lhote a moc se nam tam libilo.Urcite se jeste nekdy v brzke dobe vratime.
A jaky nyni prevazuje trend, je nutne alespon castecne upravit nebo muzeme s partnerkou prijit zcela prirodni? Nejsme zastanci moderniho trendu holeni.
Trend pro letošní rok je takový, že, co máš na bradě, to máš i mezi nohama. Lidé na pláži vás snad nějak přijmou, ale hlavní problém vidím v okolních hlubokých borových lesích, které jsou plné divé zvěře. Jestliže se tam objevíte s bobrem, může se klidně stát, že takový kanec, srnec, jelen či daněk si vás splete s jedincem svého druhu a ... *22*
retro je teď v módě, lehce upravený bobřík. A vypadá to úžasně, pryč s oškubaným kuřetem!
Já si nechávám takove strniste viz moje foto v galerii
potkame dnes na Lhote hravej par? cca po 15 hod.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdo se chystá příští týden na nuda pláž?
ve stredu se chystame na Lhotu.radi potkame hravej par
Právě ležím na Lhotě, je to tu super, voda chladnś ale čistś, vzadu u kiosku se mladyˇ pár pěkně objímá. Co z toho bude na večer??
Dnes Lhota úžasná, teplo, slunce pálí i voda ujde...jen dost lidí...
Včera na Lhotě úplně plno,dnes lidi zatím celkem málo,ale počasí stejně krásné,voda super👍
Ahoj, my byly na Lhotě v úterý, kdy bylo velké vedro a lidi byli, samozřejmě. Voda byla studenější, tak akorát pro mě. A nechyběla rychlovka v lese, na Lhotě. Prostě opět super 👌
Ahoj,bude dnes někdo odpoledne/na večer na Lhotě? Rád se přidám,sportovec,26 let.
Ani prd dnes co 😂...... ...............
Dnes na Lhotě luxus. Krásné počasí, skvělá voda....
A hodně lidí na toto roční období, jinak souhlas👍
V sobotu má být až 26°, bude ještě někdo na Lhotě nebo jinde na nuda?
My jsme byli dnes, voda dobrá,sex lepší...*119*
Dnes odpoledne nějaký mladší pár?
Může být klidně i bi..................
Podate into jak to tam aktuálně vypadá? Počasí, návštěvnost a platí se?
Slunečno, větrno, tak dvacet lidí.
Diky tak už to nechám na jaro. Užijte si tam
Ahoj kdo dneska jede na Lhotu.