Ptejte se nas na co chcete

my na co chcem odpovime :)

Kazdou chvili se nas nekdo na neco pta do vzkazu... Tak nas napadlo otevrit diskuzi zde - ptejte se nas na co chcete, my se pokusime kazdemu odpovedet *4* Bez zabran, bez cenzury.
Jaka je odpoved na zakladni otazku zivota, vesmiru a tak vubec?
tak to se ptas na spatnem webu *3*
Fakt? Ja myslim ze jsem tu spravne *22*
Nevíte jak dlouho se vrátí kundicka do původního stavu po fisting?
42! To ví přece každý.....
Dekuji za odpoved Deep Thought *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nacpat Kopr do králíka, pak ho prcat do prdele dokud to jde a hodit do hrnce než se stihne vysrat. Sůl a kořeni dle chuti klidně až u servírovaní. Jako příloha se všeobecně doporučuje jakákoliv chlupatá ryba.

Dobrou chuť *4*
netusil jsem, ze mame i sveho Ovcacka....
nejlepsi koprovka je ta od maminky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Koprovku mám rád. S knedlou a vajíčkem.
Chtěli by jste se dívat na 28 letyho s větším jak si před vámi vyhoni?
Tak kdyz prvni otazka nebude zodpovezena, tak polozim druhy dotaz.


Mel by nekdo chut na salek dobre brazilske kavy?


Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale mistre. Vy opravdu zlobite.
...a dal by si někdo toust? :P
Toust ani ne ale třeba sandwich???
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jaký je Váš největší párový sextrapas?
sex s Lady Gappa oh pardon překlep Lady Gaga a Miley Cirkus /zase překlep Cyrus/ obě dvě měly na kalhotkach šmouhu barvy kokosu *244*
tvl to je vtipny.... neposral ses u vymejsleni? *329*
ve verejnem bazenu jsme se drazdili s jednim parem a jeden chlap s plaveckyma brylema se pred nami malem utopil, pac zapomnel plavat...
Nechala by si žena od amatéra postrikat tanga?
bohuzel ne, tohle neni pro nas.
Jaká je vaše oblíbená princezna z pohádek Walta Disneyho?
Urcite Locika. Cesat a starat se o takovy haro chce proste charakter a umeni jit si za svym *24* v noci se ji taky muselo blbe spat *3*
Proc na me cekalo pred polednem v parku uderne komando laktacni guerilly?
no nic. koukam, ze to tady nepujde....
Zřejmě proto, že ti, co vám píší do vzkazů, na forum nelezou... a mě osobně na vás nic nezajímá , nemám důvod se vás na něco ptát...
to je porad lepsi varianta, nez ty radoby "vtipne" kraviny, co tu nekteri predvadi.... no nic, napisu adminovi, at to mazne
no, nesplnilo to vaše očekávání, asi jste si mysleli, že budete bombardováni dotazy… očividně to nikoho nezajímá
Ver, spise to bude ta prvni varianta. Ti co je bombarduji vzkazy s otazkama sem na forum nepolezou.
asi tak... ale první vlaštovka se již objevila … :-)
Je možný vas pristihnout sukat někde venku?
Ehm... Já myslela že je to celé vtip.. že to myslíte s nadsázkou...
No to já si myslel taky ale oni to evidentně mysleli vážně *3*
Každopádně nejlepší koprovka je od maminky a to dokáže zabít každou srandu *4*
Jak často má MrDig a MrsDag styk, každý samostatnou odpověď *3*
Tak to se budou údaje asi sakra rozcházet.
:D pokaždé, když je chuť. Ale čísla nechtěj, za 1. - neděláme si čárky, za 2. - týden od týdne se to může výrazně lišit. Někdy každý den, jindy třeba 14 dní nic....
Polozim otazku a pak nejake vyjadreni: Pamatujete si na sve prvni foceni/nataceni, nevim co bylo prvni? Jake bylo?

Je krasne sledova, jak se zde nekteri uzivatele projevuji, pak si nekteri stezuji, ze jim ho nikdo nevyhoni *3* ty ostatni si tim asi dokazuji "velke pero" *3*
tak prvni odvazne fotky jsme si menili v dobe, kdy jsme vubec netusili, ze skoncime v manzelstvi, a posilali si je na dalku. .. *3*
prvni spolecne foceni si pamatuju jako stydlive, ale nechala se vest a bylo to fajn.
Ptejte se mě na co chcete já na co chci odpovím je poměrně známé představení od Miroslava Donutila.

https://youtu.be/0Se1mKKKZFU

Vypráví v něm vtipné historky ze života takze ve mě to fórum vzbudilo dojem, že je to celé recese.

Pokud je to myšlené smrtelně vážně, moje omluva:)
vime, zname a proto jsem to pouzil.

mysleno to bylo zcela vazne, ale par mistnich radoby vtipalku z toho udelali grotesku.... *11*
Slo by se na vas podivat jak si to pekne rozdavate, popripade se mnou nechat nafotit na vasi novou galerii nebo jit rovnou do trojky?
s focenim si vystacime. co se tyce trojky, tak obcas hledame, najit tu nekoho na stalo je opravdu orisek....
To jo. Když už tu člověk narazí na někoho fajn, bývá z druhé strany republiky.
Chtel bych Tve partnerce lizat postevacek az do vyvrcholeni... PUJCIS MI JI...?
No ono tady většina párů taky jen kecá
a většina parovych nicku ovlada jen chlap a ta jeho chuděra nema ani poněti kde jsou jeji fotky *244*
tak my neschovavame, ze nick ovlada chlap, ale na rozdil od tech, o kterych mluvis, zena o profilu vi, sama se na nej prihlasuje a sleduje. Obcas pustime i webku, takze je vylouceno, ze by o tom nevedela *4*
To asi jo *3* Mně se tu přihodilo, že jsem narazil na profil mámina ex (21 let spolu), který tady fotky taky zveřejňoval. Nebyl to úplně příjemný pocit a dlouho jsem přemýšlel jestli anonymně napsat jemu nebo máti. Časem jsem to ale pustil z hlavy *22*
tak neni povinnosti roztahovat nohy kazdemu joudovi, co si rekne, ne? *3* zrovna tak jako neni povinnosti hledat, nekdo tu je proste jen kvuli tomu, aby se ukazal a videl ostatni....
neni hracka, abych ji pujcoval. sama si rekne, koho na sebe pusti....
Ahoj všem. S partnerkou se snažíme najít pár a je to nemožné.Můžete mi napsat co děláme špatně.
Kdyby jsme věděli, jak tohle vyřešit, byla by to paráda :D asi něco děláme špatně i my... :D
Asi nas bude vic. Ono by se i neco naslo, ale casto se 4 lidi proste neshodnou v pozadavcich, predstavach, nesednou si vsichni...Casto se nam libi jen jeden z paru treba.
s tim souhlasime. proto jsme se smirili s tim, ze bi par nenajdeme, a postaci normalni chlap. ale i to tu je dost problem
není, je tady plno normálních chlapů... určitě najdete
tak samotneho chlapa tu problem najit neni *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ano, ja byl ten lizajici. neni to ale uplne to nej, jak se ona hybe, blbe se s ni drzi krok a do toho te po čele liskaji kulky borce....*3* chce to vychytat *4*
Buď rád, že ty pleskající kulky nejsou z olova. *4*
i s temi mam mnoho zkusenosti *3*
tady by chtel byt po ranu zase nekdo vtipnej.... *329*
Nechá si tvoje žena vylizat zadeček a když užívá si to? 😉
po vykoupani necha a ano, libi se ji to.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ne, necitime se byt pokusnymi kraliky, ani skolou sexu *4*
Ahoj můžu se zeptat za jak dlouho se vrátí kundicka do původního stavu po fisting?
zalezi na pruznosti kazde soudruzky.... my fist neprovozujeme, protoze je moc uzka, nebo mam velkou ruku. 4 prsty jdou, palec ani omylem.
A je možné že to trvá 3 měsíce?
*3**3**3* To tezko, to spis bude vjezd do piskovny od prirody.
Gezole, nesnaz se o vtipy prosim, nekde ti to
AHOJ, jak jste na tom s vystriky na zenu...manzel to chce stale na oblicej, prsa a ja mu rikam at si toho vazi, ze jinde to takto neni...*10**22*
S postrikanim na telo neni problem, jen na ten oblicej je to horsi *3*
Absolutně bez problému, taky není jediný důvod aby to problém byl...😉
Nejhorsi je to, ze ja to manzelovi chci doprat a on mi nastrika i do vlasů.
Jste rádi když vás někdo z amatérů pozná na veřejnosti? ... Nebo když by někdo věděl že to jste vy, a třeba vás obsluhoval v restauraci. Žádné drzé chování, spíš vědět že dotyčný ví....
nemame s tim problem, ale cilene tomu naproti nejdeme
Je to velmi zajímavé a vzrušující.
Ahoj. Muzete mi napsat cislo a datum expirace vasi karty? A CVV. Lepsi mozna do zpravy. Dekuju za odpoved :-D
Muzu ale nechci 😀 A co obcanku z obou stran, tu bys nechtel?
Preco mate momentalne skryte albumy a videa?
Priprava na pravdepodobne zruseni profilu...
Proč? Je k tomu nějaký vážný důvod?
Díky za podporu oběma, žena o amatéry už nemá zájem vůbec, mě to tu začíná nudit taky...
Ved profil mozete ponechat a prihlasit sa raz za rok, len tak z nostalgie.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ano. jen je to realne pouze kdyz nejsou deti doma.
Kam poradíte na lyžování v Česko?
ideálně někam, kde je sníh a kopec. Pak je úspěch téměř zaručen.