Na veřejnosti bez podprsenky

No toto

Včera jsem potřeboval nakoupit nějaké nezbytnosti a tak jsem se po práci vydal do nákupního centra. Holky (myslím tím pěkné holky které si tohle mohou dovolit) přijde vám to normální takto chodit? Víte co tím mužům působíte? Ano je zcela normální že takto občas některou člověk potká ale včera ji neměla snad každá druhá :)
Dle mého názoru je to přirozené a samozřejmě pro muže dosti vzrušující a myslím, že i bez ohledu na velikost či povadlost poprsí......to jen ženy si všímají každého centimetru na té druhé (a u chlapů to mají podobné, ony ty potvory vidějí i pod poklopec.....*1**1**1* )
A pro vás poznámka... to, že se ženské dívají chlapům na poklopec je jen zbožné přání vás chlapů... ženy se dívají úplně na něco jiného, třeba na ruce, oči, rty... pokud to bylo myšleno jinak, pak se omlouvám … ale jen pro vysvětlení a je pravda, že ženské druhé ženy hodnotí zcela jinak, než chlapi ženské .
Bylo to myšleno obrazně, ale je pravda, že když chtějí a většinou chtějí, takl toho chlapa "sjedou" kompletně včetně poklopce....*24**24**24**24**4*
Tebe asi chteji sjizdet furt ze tvrdis ze vetsinou chteji *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Co bych tam taky viděla... Úplně stačí že tady posílají fotky... ale výpis z účtu, abych věděla kolik mají na účtu nepošlou.
Račte prominout, a neberte to osobně, ale tohle je uvažování děvky. Ty také dělají sex kvůli penězům a je jim vcelku jedno, jaký chlap je, jak vypadá a co má v hlavě. Prostě: udělej se a vypadni, a hlavně zaplať. Anebo ti nějaký čas občas podržím, dokud ti nevyluxuju účet. Od takových ženštin raději dál!
tady nekdo nechape sarkazmus.... Bazinga!
Tak vydím že jsi úplně přesně pochopil co jsem tím účtem chtěla říct...myslím že zrovna já účet nikomu vysávat nepotřebuji, protože by se mi to na ten můj účet už nevešlo)))
Tak si to užívejte, za chvilku začne mrznout a holky se zabalí do zimních bund a kabátů... kdyby bylo po mém, tak by měly všechny mladé holky chodit bez podprsenky :-) a jinak myšlení žen je trošku jiné, než u vás mužů... to, že si holka nevezme podprsenku , tak určitě ne proto, že čeká, že vás potká v nákupním centru a bude se tím bavit. Ono je to v létě pod šaty příjemnější.
A co je pěkná holka která si to může dovolit urcuješ Ty?

Ber to tak, jednomu se líbí 1 druhému 5ky. Jeden bude jásat nad 18, druhý nad 50.

Mě osobně se líbí i holky a na prsa jim taky koukám. Líbí se mi přirozené poprsí i když už nedrží až pod krkem.
mě se taky libi holky a na prsa jim nekoukam mě zajima jejich duše *125*
Souhlasím. Přesně, tak to je. Ja nechodim vůbec. Mám je malé ;)
Jestli ono to taky nebude hodně tím, že v minulých měsících byla spousta žen nucena si předělat své podprsenky na respirátory... *4*
dalo to nejake presvedcovani, ale naucil jsem zenu chodit bez podprseny temer porad a sama uznala, ze je to prijemnejsi, nez byt cely den uskrcena. a kdyz mi chce udelat radost, nevezme si pod saticky ani kalhotky *3* a to je pak peklo s ni nekam jit*3*
To jsi ji musel učit ty chodit bez podpr. snad by měla vědět sama jak se líp cítí
, taky záleží jestki má 65AA, nebo 100D *24* A když jde sama tak to peklo není?
Hodně chlapů nechápe, že když jde ženská bez podprsenky, že tak jde kvůli svému pohodlí, že tím nenaznačuje sáhni si *1*
Samozřejmě že mužské oko potěší pohled na nespoutaná ňadra. Současně se chápe, že většinu žen k tomu vede spíš pohodlí a ne snaha provokovat za každou cenu. Obojí je správně, nejde o prvoplánovost výzvu k obtěžování, ale spíš o podprahové sdělení té ženy - vážím si sama sebe takové, jaká jsem, nesvazuji se, žiji, chci dýchat a nikoli stažená něco předstírat, ale v tom je právě ta vrcholná erotika. Ne v tom, že se někde víc rýsuje koza, ale v osobnosti té ženy
A právě že když se ta koza rýsuje hodně, tak třeba v uplým triku to nevypadá zrovna nejlíp...
mozna se budes divit, ale kdyz jde beze me, podprsenku si bere, a bez kalhotek by taky nevysla... a opravdu ano, naucil jsem ji to ja, ona hrozne resila, co na to rekne okoli, maminka atd.... az kdyz pochopila, ze nazor okoli ji muze byt ukradeny, zacala tak chodit casteji.
Ano, všeobecně by byli lidé více v pohodě, kdyby neřešili " co na to maminka" a pod... a já to dělám celý život, neřeším, žiju si po svém :-).
To jsou teda problemy a starosti *3*
Ano, blbeček N3PI se nezapomněl k tomuto tématu vyjádřit. Jen není jasné, zdali se ho to přímo týká nebo se jen tento impotentní dopisovatel nudí.
Musím uznat, že příspěvky tohoto debila jsou pro všechny sexuchtivé opravdu velmi užitečné a přínosné.
Honimire Honimire, co ti na to rekl primar? *22*
Říkal, že je to komplikovaná diagnóza, ale v každém případě by jsi měl navštívit svého sexuologa.
Eventuálně gynekologa, protože píšeš neskutečné píčoviny.
A rekl ti kdy by jsi mel podstoupit lecbu Honimire? *22*
Co se škádlívá, rádo se mívá *244*
Ticho, nebo jeste doleze zpatky ta nejvetsi ma laska *22*
joooooo taaaaaaaaaaa co dava palce dolu *125*
a a a už tu bylo to Slunéčko Sedmiprdelní palce jsou dole *125*
Co holky. Ja potkavam mlade kluky bez podprsenky a maji pomalu vesti prsa nez partnerka.
Já tak jezdím naprosto běžně na kole, soudní prádlo v těch vedrech jen zbytečně zahřívá
Co tim muzum pusobi? Krasnejsi den? Ta ostuda!!! Holky, zeny, damy - male velke tluste tenke - chodte vsechny naostro, casto se pro neco ohybejte! Diky tomu budeme dele zit. Diky :-)
Normálnímu muzskymu nezpůsobí vůbec nic*14*.Se jako poseru že je bez?