Nadrzenost

Nedostatek sexu v manzelstvi

Ahoj,jsem dlouhodobe zenaty a verny. Bohuzel manzelka po 40tce ztraci o sex postupne zajem. Mozna nekdo rekne,co by za to dal,kdyby mel sex doma jednou za tyden nebo spis 14 dnu,ale me to proste nestaci a idealne bych ho potreboval 3x tydne. Uplne na sobe citim, ze mi to nedala psychicky dobre. Chodim pak tajne na amatery a clovek tu dela rutne kraviny, s leckym si pise, no znate to, podotykam, ze se s nikym neschazim ani nikoho nikam plane nelakam:) ... nekdo mozna zase rekne, jestli sem to doma resil, zkousel necim sex okorenit, ale pride mi, ze kdyz neni chut, tezko se to premaha a navic si myslim, ze iniciatuvu jsem docela vyvinul (hracky, pradlo, ruzne praktiky, atd.) ... vztah mame jinak dobry, ale s timhle si nevim rady, nechci byt neverny, ale nadrzeny cekat tyden 14 dni, jestli vecer doma neco bude, me docela vycerpava ... nevim, asi to tu ma leckdo podobne a je to 5takovy zacarovany kruh a kazdy si musi najit pro sebe optimalni reseni sam...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jeste ze ty amatery mame ... a nebo jestli neni problem prave v nich:)... clovek si tu rozehrava ruzne predstavy misto toho, aby se na zachode udelal a byl by klid:)... uz jsem na to asi prisel:)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Uchylaku. Určitě vidíš všechny lidi v autobuse, jestli tam nejsou děti ze
Mám to úplně stejné jako ty, jen nám je o trochu vic a sexu máme méně. Dost mi to chybi. Ale moje mi říká, že na to chuť má, ale skutek utek. Radeji si lehne k televizi a usne. A já? Jdu na amatery :-).
Procital jsem tu ruzne diskuze a libil se mi nazor,ze ve zdravem vztahu by si s tim meli ti dva poradit a najit reseni ... na druhou stranu po me kdyby to chtela manzelka kazdy den, tak to taky nedam a muzeme si o tom povidat treba do Vanoc:)
No tak každý den bych nedal, to jsem měl po svatbě, když chtěla otěhotnět a nějak to nešlo. Pak mě to už ani nebavilo. A myslim, že i ve zdravém vztahu se na tom nemusi oba domluvit. A nebere tvoje antikoncepci? Ta prý také snižuje chuť na sex. U nás mi to tak přišlo.
Zvláštní že si většinou pánové stěžují že jejich partnerky nemají zájem o sex... Málokdy čtu, že o sex nemá zájem muž.
Tak si kolikrát říkám že i když jsem sám, tak vlastně po sexuální stránce o nic nepřicházím, protože bych musel honit stejně pořád dál... Asi by mě nebavilo se doprošovat sexu...
Přesně,jako bych to napsal já,mám to stejný a už mě ani nebaví ji přemlouvat k sexu. Zkoušel jsem taky různé pomůcky .Nakonec jsem si koupil pro sebe. Mám ji rád jsme spolu přes 25let.Ale ten sex nějak opadl.
U nás doma je dobrý, že to máme oba rádi ráno. To se dělá líp než večer. Večer je vždy někdo unavenej. A jinak je náš sex podřízen manželčině cyklu. Když ovuluje, tak šukáme ráno i večer. Teď jsme třeba sex neměli týden. Není kam spěchat. V manželství to nevadí. Když je toho někdy moc, tak se člověk už pak akorát nadře a neudělá.
Tak u nás na sex nemá chuť partner a když už dostane chuť jednou za 14 dnů tak trvá minutu a ze mě neuspokojí to už ho nezajímá sobecek 🙈
Je důležité o tom mluvit, pokud se problém probere, dá se ledasco vyřešit. Někdy je ale jeden z partnerů hluchý.
Ahoj, bohužel mám to úplně stejný a jako napsaný moji rukou. Jenom manželce je 30. Bohužel už to řeším 7 let a řešení jsem nenašel . Nejčastěji máme sex na 50% já chci a ona ne 😔. Bohužel cítím že to ničí naše manželství a vůbec netuším co stím. Pak jde člověk vesele do práce a potká krásnou ženu. Krásně se mu postaví a nemůže projít ani přes bránu, protože šortky to moc neskovaji.
Pokud je manželce 30 let a řešíš to už 7 let, tak jděte od sebe. Stejně vám takto manželství nevydrží. Kdyby nechtěla šoustat v 60 letech, tak nad tím člověk mávne rukou.
To si myslíš v těch Tvých třiceti*3*
no kamo, jestli mate deti a ona se privdala do bohatych pomeru... nebo jsi jen levej?
No důvod neznám a bohatej taky zrovna nejsem. Jestli jsem levej, tak to nedokážu úplně posoudit. Ale standardně dosahuje i mokrých orgazmů.
tak na to asi holt moc neni, ale ze te ma rada, tak proste nastavi a az ji naladis, tak si to i uzije (jeji telo/mozek sex proste tolik nepotrebuje)... ja mel podobnou manzelku, ne ze by nemela zajem, sex byl casty a kvalitni, ale ona byla jen na ten obyc, jakykoliv pokus o posun (hracky, oblecky,...) zahladila vysmechem, ze jsem uchyl... no jsem no :-D a tak uz spolu nejsme
Jo už jsme to několikrát probírali . Sex se ji líbí, ale bohužel ho tolik nechce . Což jako moc nechápu, protože když se mi něco líbí , tak to chci dělat často .
ono je to celkem jednoduche. kazdy prvni vztah by mel jit beztrestne stornovat :-) clovek je mladej a o zivote nic nevi, najde si babu a pak zjistuje a ten kdo mel stesti, je stastnej dal a ten kdo se sekl (at uz v sexu, charakteru, nebo treba predstave o zivote a hodnotach), ma moznost se smirit (treba najit kompromis - milenka, kurba...), nebo hledat dal ( a tady uz nastoupi nastradane zkusenosti a druhy vyber byva uz o dost uspokojivejsi) *3*
je to kruty, ale to je holt zivot
samozrejme to plati i naopak - z zenskeho pohledu (upraveno)
Nesnaz se pochopit ženskou....
To už se ani nesmazim, ale je to pro mě nepochopitelné.
Bud rad, to mas vic sexu nez vetsina tady.