Muzi, priznejte se!

...

Rada bych poprosila zdejsi muze o sdileni zkusenosti. Z jakeho duvodu jste prestali spat se svou partnerkou? Jedna o rocni vztah. Dekuji.
Tak ja se priznavam ze jsem s tebou prestal spat jen tak z hecu *1*
čím tě otec udělal, tím jsi i zustal..., co...
Tohle ti rikaji doma blesku? *3*
Já se přiznám taky jen tak z hecu 😂
velmi dobrá hláška, tu si budu pamatovat:-D
U nas to bylo tak, ze po mnoha letech vztahu vyprchala vzajemna sexualni pritazlivost.. Nespime spolu, ale mame se porad radi, vazime si jeden druheho, manzelstvi klape.. Jsme spolu 32 let a neplanujeme nic menit..
Po roce je to divny....ja jsem s moji jen 17let a nejak se mi chut nemeni. Ikdyz vlastne kdyz mam hodne stresu, tak je sexu mene...treba jen 3x az 4x tydne.... jinak ideal je temer kazdy den...
po roce vztahu neni obvykle ukonceni sexu. Takze si bud pripravuje pudu pro rozchod, protoze ho nebavis, nebo ma milenku. Protoze ho nebavis....
Ahoj
No, kdysi se mi to stalo. Nějak jsem z její strany přestal pociťovat zájem. Zkusil se stáhnout a ... nestalo se nic, co by nasvědčovalo, že jí cokoliv chybí. Jasně, nabylo to ani chytrý, ani logický.
Takže za mne jediná rada. Dej mu pocítit (jistě najdeš svůdný a příjemný způsob), že ty chceš. Třeba to pomůže. A když ne, rozhodně se to tím nezhorší.
H.
Titulek zaujal, dotaz je divný... důvodu může být milion, od takových normálních jako stres v práci, k takovým horším jako lenost až po ty co bys (ne)rada slyšela jako, že si užívá jinde. Ale podle zálib co máš uvedeno, třeba není tak submisivní a už ho to neba. Nebo to nerad na veřejnosti, řekl bych že to neni až tak neobvyklé...
Btw pěkná kresba:)
Našel jsem si lepší koníčky. Sázení brambor a sekání trávy.
Přesně tak, sex je zábava chudých, my střední třída máme koníčky...... ( jsme s manželkou 32 let a sexujeme téměř každý den, posledně jsem to řekl jen tak, mezi řečí před známými a paní z páru se zaleskly oči - prý ty kecko jeden.) No kdyby věděla, asi by toho svého lenocha vyhnala*3*.
Každý to má samozřejmě jinak, jsou chlapi, kteří po 70 hledají ženské. A někteří jsou ve 30 letech líní si říct.
Zajímavé většinou to bývá naopak, že žena nemá zájem o sex. Možností je hodně ale asi bych se přiklonil k tomu že ho nebavíš stereotyp nebo prostě má jinou na sex
po roce? to njde přestat...pomin
Jednou jsem se ženou nějakou dobu nespal protože sem na jedné akci vohnul kolegyni nechvalné pověsti, bez kondomu. Druhy den jsem si vůbec nebyl jist svým zdravím, takže tři měsíce útlum, testy atd... Naštěstí to byla pouze paranoia. Vzácná výchovní zkušenost :)
Tak já spal jen se svou ženou ... s těma ostatníma jsem byl vzhůru *3**3**3**3*
Hele jedna věc by mohla bejt že mu hned uklouzla noha a chytil šestinedělí po roce ale pokud chceš si udělat nějakou vlastní soukromou studii proč to po roce prestane doma stříkat emocemi tak to můžem spolu zkusit taky bych chtěl ten důvod zažít *4*
Jo výsledky by mohli být velice zajímavé
Po roce sice ne ale asi tak 2-3 rok vztahu jsem přestal mít zájem o sex z prostého důvodu: neměla ho partnerka. Nevím co ji to popadlo, ale začala vykládat, že ji mám jen na sex a podrobně, do te doby jsem byl zvykly mit sex cca 2x denně. Ze začátku jsem se snažil, ale už mě fakt nebavilo "žebrat" tak jsem to nechal být a pomohl si sám. Trvalo to cca půl roku kdy si začala říkat sama a já věděl, že je to na dobré cestě - teď fungujeme principem, že spolu spíme když chce ona, já v tomto směru nic nezahajuju a prostě počkám až se jí bude chtít- vzhledem k tomu že já můžu kdykoli to funguje.
Ja i po delsim vztahu sem nikdy neprestal :) asi mu neco chybi a neumi to rict, nejak to okorenit treba hlavni je si rict co a zkouset jestli to pude nebo ne
třeba ho nebavíš, nebo mu něco chybí, málo mluví.... může to být cokoliv
Tak já spaljen se svou ženou ... s ostatníma jsem byl vzhůru *3**3**3*
už nechtěla, časem jsem jí přestal bavit... a nakonec to skončilo rozchodem, není sex tak vztah uvadá
Protože mě přestalo bavit připadat si jak sexuální loudil. Když jsem nezačal já, tak sex nebyl. No a během sexu se jelo vždycky podle jejích not. Jednomu pak začne šrotovat v hlavě jak to bude vypadat za pár let. Mluvil jsem s ní o tom a i když se tvářila že mě i sex má ráda, tak jsem ji to stejně nevěřil, což byl problém.
vetsinou protoze uz jsem mel jinou a nemohl sem se donutit to okoncit :)
Po roce je to fakt divný. Důvodů může být milion. Asi bych začal tím že bych s ním promluvil. Jinak stereotyp každý sex stejný a už ho to nebaví nebo prostě má sex jinde. Čapni ho za ocas a promluv si s ním
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pravda. Dáš jim sociální jistoty a máš po. Léty prověřená klasika. Že začátku super,pak se nastěhuje a nastává postupný útlum.
Ja s ni spat neprestal ale ona se mnou nevim zda nema jineho
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jsme se ženou 14 let a dělal bych to, kdyby záleželo jenom na mě každý den :-) Tak se divím, že si tu stěžuje žena na nedostatek sexu už po roce. Bývá, to spíše většinou naopak a nebo je v tom zakopaný pes. Mám pocit, že muž bude mít i jiné aktivity, tak si zkus-te promluvit. V našem vztahu, když se mi něco co se týče sexu nelíbí, tak o tom mluvím tak dlouho dokud se to nezmění a samozřejmě mluvím o některých představách či věcech dodnes:-) Věřím ve změnu, která občas příjde a příjemně mne samotného překvapí. Většinou moje drahá polovička mlčí a to mne jde pak roztrhnout, ale to je můj problém, protože jsem si takovou vybral a přece jenom nás nikdo násilím do vztahu nenutil. Je zapotřebí najít kompromis, protože bez něj to nejde a pokud ten kompromis nenajdete, tak narovinu říci otevřeně, že pokud se to alespoň trochu nezmění tak ten problém vyřešíš po svém. Ale po roce je to opravdu divný. Je potřeba najít chybu nebo věc, prostě co v tom vjezí. Ale určitě to neházet za hlavu, protože roky běží a přijít o potěšení ze sexu je veliká škoda.
Treba ho jen stves a jelikoz je to nouma, tak to neumi rict po pravde a mlzi... Asi bych ho konfrontoval z oci do oci a uvidis... ono to nejak dopadne 😉😉😉
po roce to snad ani nejde přestat s partnerkou spát to snad nééé to je škoda .
Zacale nevonet tam dole ,spatna higiena nedba na sebe
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No se nedivím , ze co mohl tak Soukal jinde když jste mu nedala šel hold jinam no.
Jsem se svojí partnerkou 3 roky, spíme spolu velmi málo, ona by chtěla já nikoliv, řešil jsem to všude, možnou odpovědí je na to že jsme zaběhli do nějaké sexuálního stereotypu, nikoliv polohy, spíš mě odrazuje to že to je furt stejný pocit, stejný zvuky, stejný chování při tom sexu a prostě jsem toho tak plnej (dalo by se říct přejedený) že to opravdu nejde, ačkoliv jí mám moc rád.
A jinde by tě to nelákalo? Tedy jiná žena.
Kdyz jsem poznal naprosto luxusni sex nekde jinde...a nejen sex....
Já s ní nepřestal ona přestala se mnou - prej ji sex už nic neříká ........
Já jsem nikdy s žádnou dobrovolně spát nepřestal, takže netuším... Kdyby byla manželka v provozu, tak i po těch 11 letech není problém. Takže tam fakt není něco v cajku.

Pokud tě to zajímá, tak jediná možnost je to vytáhnout přímo z něho. Pokud se nic nedozvíš a nic se nezlepší, je to vadný kus a musí se vyměnit.
Btw, jak dlouhý je ten výpadek, když je vztah tak krátký? Týden? Karanténu? Měsíc? Půl roku?