Vztah jen z povinnosti

Někdo kdo to má stejně?

Ahoj všem.. Mám dost hloupý dotaz.. Vím že se to asi úplně netýká tématu těchto stránek.. Ale má to i dost společného se sexem.. Zůstávate někdo v nefungujícím vztahu jen kvůli dětem? Kvůli tomu že nechtete ublížit jim?Ale přesto trpíte? Debilní komentáře si nechte pro sebe... Děkuji..
pokud vztah nefunguje, děti to stejně poznají. A než jim dát špatný příklad jak to má doma vypadat, to je dle mého lepší říct jim na rovinu, že si nerozumíte. záleží na jejich věku
Ono zalezi jak spolu fungujete. Jak pise nade mnou, deti to poznaji pokud se neco deje (kdyz na to uz maji rozum).
Problem ale je ve vas dvou a tim myslim generacni problem generace millenialu (podle nicku a 90tky v nem). Nechcete nic resit, protoze to znamena nejakou praci navic. Z generace X a Y existuje a funguje dosti vztahu v podobnem rezimu, nebo casteji ten problem prekonali a nasli si cestu k sobe zpatky.
Nemyslím si že nechci nic řešit. Snažila jsem se dva roky.. Dva roky se překonat a říkat si že to bude lepší. Bohužel. Mám k němu už dost silnou averzi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Máš naprostou pravdu... Ničí mě to.. Jsem vystresla, věčně v nervech. A když to jde tak se zleju jako čune.
Nikde jsem nenapsal ze TY nechces resit ;) Pouzil jsem mnozne cislo. A taky bych si nedovolil na tvem miste napsat ze jsi zkusila snad vse. Protoze to vse jsi zkusila jen z tveho pohledu a tudiz to vubec nemusi byt vse.
Nikde tady nevidim zminku o nasteve poradny, kde by mediator preklenul ten vas ocividny komunikacni problem ;)
pokud ti pomáhá alespon s dětma a doma čas od času něco pro rodinu udělá asi bych to neřešil - zní to hrozně - v opačném případě bych to odpískal. K doplnění dodávám - najít partnera - ku která je dlouhodobě milován- na je nepravděpodobné s ohledem na čas.
To mě mrzí, sám jsme si tím prošel. Já to dokázal přejít bez milenky, ale taky už mi dochází síly :(
Některá témata jsou nesmrtelná svým obsahem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím zda vše. Ale vím že z mojí strany už to nepůjde. Když tam ten cit není tak tam není. Nebo se to snad dá nějak vynutit?
Ono vztah je hodne o komunikaci a pochopeni toho druheho. Zkuste si na sebe udelat cas, treba spolecny vikend bez deti. Ono z vlastni zkusenosti - mit stale deti za zadkem to take neni dobre.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No dobrá vše asi nemůžu tvrdit. To jsem špatně napsala.
Ja bych si s manzelem promluvila a rekla mu co mi vadi. Pokud se nesrovna, tak ten rozvod stejne prijde.
Řekla jsem mu to. Několikrát. Vždycky se na chvilku sklidni, a za pár dní je to to samé. Chyba je určitě i ve mě.. Já už prostě nic lepit nechci. Ale zároveň chci aby ten rozchod proběhl alespoň trošku v klidu. Kvůli dětem. Nechci scény typu že to bez nás nedá a pod. On to nevidí že náš vztah je v háji. Nechce to videt
Tento problém jsem už řešil víckrát v životě,žádná neměla zájem šla si za svým,některé se po čase chtěly vrátit zpět ke mně ale to už měly smůlu.nejsem lázeňské zařízení aby se u mě zotavovaly a pak zase zmizely.
Ahoj, zůstávala jsem v podobném vztahu několik let a když se na to podívám zpětně, byla to chyba... Nechtěla jsem to vzdát, snažila se, ale nevyšlo to, zbytečně jsem si jen prodlužovala trápení.
Nezůstávat, člověk tím ubližuje hlavně sobě
Příspěvek byl uživatelem smazán.
hOJ MAŠ PRAVDU ALE TY NAJDEŠ LEPŠIHO DRŽ SE KOČKO
Že to má něco společného se sexem? Spíš jak u koho. Já mám vztah a žádný sex nikdy nebyl. Prostě jsem si našel partnerku, které stačí jen líbání bez jazyku, vodění za ruky a objímání. Nic víc.
A jestli trpím? Ano,ale jsem s ní dál. Bohužel sexuální vybití musím hledat jinde a nebo honit. Ono v každém vztahu jsou nějaké problémy a člověk si nevybere. Já mám problém že mám partnerku s kterou jsem nikdy sex neměl a už se o to ani nesnažím.
Každého věc, ale já osobně jsem zastánkyní toho, že pokud to neklape v posteli, nemůže to fungovat ve vztahu.
Sám píšeš, že ti to chybí a musíš hledat jinde. Samozřejmě, vybít se dá všelijak, ale pokud si užíváš sexuálně jinde, nepřijde mi to jako zdravý vztah. Ale jak píšu.. můj názor*295* hlavně, že ti to vyhovuje..*159*
Nevyhovoje, ale v každém vztahu jsou nějaké problémy. Když si najdu jinou, bude mi zase nevyhovovat něco jiného. Nikdo není dokonalý a to platí i pro vztahy.
Jo, souhlas. Nikdo není dokonalý. Já bych zrovna v této oblasti nedokázala ustoupit. Sex pro mě ve vztahu hraje velmi důležitou roli.
Ale pravda, není možné najít někoho, kdo bude vyhovovat po všech stránkách. :-)
Super sex a pak dluhy třeba 😂....jsi naivní pokud myslíš, že sex funguje na věky, ono už je to pak dost o pohodě.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Asi každý píšeme o něčem jiném. Já bych nešla do vztahu, ve kterém od začátku sex nefunguje. Ne, co bude po letech soužití..
Reagovala jsem na Mauze, který psal, že ve vztahu nemá sex vůbec.. pro mě osobně: věc nepředstavitelná.. *295*
Vzhledem k povaze webu tady asi nebude moc lidí kterým to doma funguje ve všech oblastech. Řeším něco podobného, sex se nám vytratil z manželství a přemýšlím jak to dát znova dokupy. Utíkat od problému je jednoduché ale nic to neřeší. Co myslíte že pomůže zrestarovat vztah?
Třeba to že přestaneš hledat jinou *4*
Dík za podnětnou radu, s ženou jsme se dohodli na oboustranné volnosti v těchto ohledech.
A co tedy hodláš (nebo chceš) dávat do kupy zpět ,nebo todopadlo ze ona někoho našla a tobě se nedaří nikde najít souznění vlny a teď bys to nejraději vrátil ?
Nedopadlo to nikde, zvažovali jsme rozvod, ale to nakonec nechceme. Doufal jsem že se ozve někdo kdo to doma znova úspěšně rozhýbal a co mu pomohlo.
Hele každej vztah je budován jinak a aby ti pomohlo co jinde zabralo je Velká sázka jak loterie bohužel se budete muset bez víčitek hlouběji podívat do svejch problémů samy a naslouchat druhého a pochopit co tím říká a né vyčítá pokud chcete vztah udržet tak zkuste poradnu někoho nezávislého aby vás umocnil tady to bude vždy jen plácání vody , jinak každej pořádnej vztah má své neduhy kdo tvrdí že žije jak na mráčku tak kecá já k mračnům lítám a nikoho tam nevidím takže věř že lideal není .
Taky souhlasím s tím, že neexistuje žádný vzor, podle kterého se dá řídit. Co pomohlo jinde, nemusí pomoci vám.
Já osobně bych stavěla na tom, že chcete být spolu. Ale taky je důležité vyjasnit si, co jste pro záchranu vztahu ochotní udělat.
To nemas pravdu, s manzelem jsme 11 let, 3 deti a sexik nas bavi oba dva. Stale se na sebe tesime
A ptalas ses jeho *3*
..............
Sem 20 s mojí a vím že každej má své potřeby který ten druhý nemusí takže že bych jí chtěl brát třeba na motorku kterou ona bytostně nesnáší a kouká po ní jak po milence je fakt takže vážně vždy to je o porozumění a toleranci
Tak jen pro info, kdo sledujete toto vlákno, dneska jsem to s mojí rozsekl, půjdeme spořádaně od sebe. Děti jsou pro nás vším ale normálně spolu komunikovat zvladame jen nyní když víme že je to dočasně. 12. Rok je poslední společný.
Tak hodně sil a ať se ti daří, chlape!
Tak ať se vám oběma v dalším životě daří.
Dík, bude. Každá změna přináší nové příležitosti.
Ten pocit že jsme spolu jen kvůli dětem byl během 8 let několikrát, ale vždy se to zase zlepšilo. Takhle to bude u všech, bych řekl. Je lepší i horší období, snažit se musí oba.
já to mám doma podobně a když se o něco snažím furt jen něčím odsekne a už nemám ani sílu o něco se snažit od porodu už se mnou přes 4 roky nespala a vůbec nevím proč :////// už se to nedá vydržet....*12*
Hele chce si to narovinu promluvit, pro mě to bylo to nejtěžší, ale nakonec jsem rád, vyčistil se vzduch. Z mého pohledu to bylo házení perel.. ale Moja byla dlouhodobě nespokojená a rvala to na sílu. S ženskou se musí šukat a mluvit o jejich pocitech. Jak to nejde tak je to cesta do pekel.
Zůstávat ve vztahu kvůli dětem je možné, pokud si dokážete problémy řešit bez přítomnosti dětí a domluvit se na schůzkách s jinými partnery. Pokud nelze akceptovat sex s jiným partnerem a taháte do hádek děti, je lepší to utnout. Další věc jsou peníze. Je někdy problém se domluvit na finančním vyrovnání a to už je snazší přistoupit na "milence/milenku".