Holky v leginach

Jsou v nich na holo

Když vidím holky v leginach, si mnoho krát pokládám otázku jestli jsou pod nima na holo, tedy na ostro.
Když vidim jak se jim rýsuje pipina a maji je v zadu r zařizle.
Jak jste na tom holky tady na amaterech z leginami, případně sukinkama
Ono se to dá těžko poznat při velikosti titěrných kalhotek, také si často připadám jako Roentgen.
Ale o to je to tajemnější a zajímavější 😁😉
Pod leginy jedine na holo nebo kdyz je chladno silonky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky to s chlapama pěkně cvičí. V těch pohledech je vidět touha šukat.
Má Paní si libuje v lesklých legínách a nosí pod ně tanga.
Příspěvek byl smazán.
Žena tohle netušila dokud jsem ji nevyfotil jak krmí kachny u řeky. Pak přišla otázka: to mi neumíš říct ze mi je vidět celá prdel? Odpověď že legíny nosí již řadu let a vždy tomu tak bylo ji opravdu zaskočila. Já myslel ze o tom ví ...
Asi jsem divná, ale legíny považuji za punčochy a tedy k nim nosím další košile. Zda jsou průhledné netuším.
Příspěvek byl smazán.
Mno právě že není. Původně byly legíny pánský doplněk pod krátké kalhoty. Ženy je začaly nosit až výrazně později jako spodní oděv.


Viz Wikipedia

Legíny jsou známé již z dob středověku (tehdy nazývané nohavice). Tuto část oděvu tehdy nosili na rozdíl od dnešku hlavně muži, a to jak ti neurození, tak i ti vznešení (šlechta i panovník). Dámy začaly legínám podobné spodní kalhoty nosit až v 19. století pod krinolíny.
Příspěvek byl smazán.
Teď v současnosti byly legíny myšlené jako spodní vrstva úplně stejně jako dřív. Jen se to prostě zvrhlo a začali se nosit jako náhrada kalhot ne punčoch jak to mělo původně být *1*

Někde jsem i nedávno četla největší přešlapy moderní módy a jeden z nich byl že legíny se nosí místo kalhot.
https://m.instory.cz/styl/3715-leginy-nejsou-kalhoty-a-nenahradi-je-musite-vedet-jak-je-spravne-nosit-a-co-k-nim-obleci.html


Tady máš i nějaký článek na toto téma :)
Příspěvek byl smazán.
To může. Jenže bych nerada v případě že by se mi někde košile vyhrnula způsobila trauma mýma bonbarďákama *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A nosívaš je jak, na holo nebo máš pod nima kalhotky
Legíny jso super, když má žena pěknou postavu, taj je to velmi sexy.
Když potkám v legínách krásnou holku nebo ženu, představuji si jak se dotýkám vyrýsovaného pevného zadečku a vždy mám co dělat se ovládnout. Asi je to sen každého chlapa.
No vidis a jsou i taci co asi tu touhu neudrzi a dotknou se
Nekdy i vic nez jen dotyk, ale s tim se pocita
Tak přiznám se, že mě to už párkrát napadlo, ale nerad bych způsobil trapnou situaci kdy by můj dotek byl nežádoucí. Podobné představy jsou velmi vzrušující.
Jak jsem uz psala, parkrat jsem narazila na takove odvazlivce, ale nekousu :P Kazdopadne si dokazu predstavit, ze vetsina holek a dam nebudou radi :)
Jestli pod leginama něco má, mě nějak nezajímá...,protože ať má, nebo čemu mi to bude když to budu vědět?... k ničemu
Legíny jsou supr výmysl jen škoda že je vyrábí i ve velikosti xxxl 🤢🤢
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak přesně tohle jsem viděl dneska, když jsem jel v Brně kolem zastávky Vlhká. Tam je pracák a zrovna se tam nějaká tmavší a plnější ženština ve světlých legínách nesla po přechodu pro chodve a rovnala si něco do kabelky.Ač mám legíny i plnější tvary rád, tohle bylo moc. Byl to asi jako když Flubber utíká před zemětřesením...
Nobelovou cenu člověkovi, který vymyslel legíny a pivo *3*
přesně tak, moje žena má štíhlé, delší nohy, tak ráda nosí legíny a je to fakt pěkný pohled, ať už zepředu, nebo zezadu. *124*