Věkový rozdíl 10-?? let

Je-mi 26 let a mé partnerce je 51 :)

Ahoj, chtěl jsem se Vás zeptat jestli máte zkušenosti s věkovým rozdílem např. o 10-?? let :) Je-mi 26 let a mé partnerce 51 :) Je nádherná, milá, obětavá a ví co od života chce ... o sexu ani nemluvím!! ♥:) navíc přátelé a rodina ji tipují na 35 max.! jsme spolu půl roku a vše klape tak jak má :) Nikdy jsem si nebyl v životě tak jistý jako s ní :) Ikdyž na začátku jsme si oba řekli že to nejspíš není na vždy, i tak si tyhle chvilky s ní užívám :)
Za chvíli už nebude. 😉😘😘😘😘😘
Kdyby to bylo obráceně, tak bych to chápal, ale takhle?
Chápu, že starší (nechci užívat výraz "stará") žena dokáže utáhnout mlaďoucha (a zvláště pokud měl v předchozím vztahu špindíru, která mu ani neuvařila) na domácí servis, ale na sex jedině mladší, alespoň tedy za mě. Možná u starších žen výhoda, že po přechodu se nemusíš bát otěhotnění.
Situace bude možná jiná za 10 let, až se třeba objeví nějaké nemoci. Nepřeji ti to, ale život přináší i takovéto nepopulární věci.
Přeji hezké radovánky, dokud to jde a pokud se to líbí vám oběma.
Nás na VŠ v psychologii učili, že věkový rozdíl aby vztah dlouhodobě fungovat by měl maximálně být věk staršího:2+7. Takže 51:2= 25.5+7=32.5. z toho vychází, že pokud je starší osobě 51, mladší by mělo být minimálně 32,5 roku.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nevím. Já si na to teď po létech vzpomněla *1*
Já si to pamatuju jako jeden z Parkinsovových zákonů. *22*
Tak to máte tady:
https://en.wikipedia.org/wiki/Age_disparity_in_sexual_relationships

Odstavec:
The "half-your-age-plus-seven" rule
Tohle vás skutečně seriózně učili? Co to bylo za VŠ? *9* *3*
Já už jsem z VŠ fakt dlouho ale tuším nám to říkali na nějakém semináři psychologie.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Na to právě myslím :) Proto oba víme že to není na vždy ... Ale je mi 26 a dítě bych chtěl až kolem 30 :) Takže zatím to nějak neřeším :)
Užívejte si spolu dokud to jde, na řeči nedejte, je to vaše věc a váš život.
Takovýhle rozdíl už je dost, ale pokud vám to klape a vyhovuje, tak je to vaše věc. Obecně je rozdíl věku to poslední, co by mělo být problémem, ale samozřejmě záleží na vyspělosti obou partnerů. Já mám třeba o 15 let staršího partnera, se kterým jsem už přes 8 let a nikdy jsme neměli ve vztahu jediný problém (ani po sexuální stránce).
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vyhovuje, psal jsem to. Rozhodně mám v hlavě jasno. Proč bych měl jednat podle druhých? A já se neptal na svolení ale na vaše zkušenosti, jaký máte názor atd. :)
I takový vztah funguje.. Nejen milenecký, ale také partnerský.. Na život nejsou technické tabulky a normy, žijte oba svůj společný život naplno... Když nic jiného, tak to vemte jako zkušenost. Neřešte předsudky a moralisty.
Proč řešíte věk. Měl jsem před pár lety milenku o 13 let starší (já 32 ona skoro 50), tělíčko by ji mohla závidět leckterá dvacítka (těch 25 by se hádat dalo), rozumná, ukecaná a dračice. Jen měla doma staršího manžela a nedávno se odstěhovala. Měl jsem i slečny o pár let mladší a nestálo to za to.
Zde nejde o věk, ale o chemii, přitažlivost a vzájemné potřeby. Pokud je ti 26 a chceš rodinu, je asi 51 moc. Pokud to myslíš jinak, jsi spokojen (což asi nejsi, jinak by ses neptal) tak co řešíš? Pokud jsi nespokojen a nemáš děti (což asi ne) , tak to řeš.
Ale kamarádka si našla asi o 15 let staršího chlapa, má s ním děti a je spokojená. Nestydí se s ním zajít dospolečnosti a věřím, že on jí dá více, než 95% ostatních. Ale 100% spokojen nebudeš nikdy. Já mám partnerku o rok starší, máme děti, super rodinu, super domácnost jen ten sex stojí většinou za ... a frekvence za kterou by se styděl i důchodce. Každý krajíc je o dvou kůrkách. Tak si sorvnej priority a rozhodni se sám. `A bacha, kdo chce všechno často nakonec nemá nic.
Ženy kolem 50 ví, že jim ujíždí vlak a že se nedá zastavit. Některé si proto hledají mladší milence, zvyšují si tak ego a hlavně mají pocit, že jsou stále žádané. U některých je to ještě pravda, u jiných to byla pravda před mnoha lety. Momentálně vám oboum takový vztah vyhovuje, tak si ho užívejte, nevydrží dlouho.