Ženy a pohled na penis

.Ženy a pohled na penis

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak s penisem se to má podobně jako s prsama a frndou u ženskejch. Chlapům se taky nelíbí každý prsa a každá frnda, je to otázka individuálního estetickýho cítění. Penis je taky každej jinej.
Ale obecně jo, myslím, že pohled na penis ženy spíš nezajímá. Řekla bych, že nás zajímá víc výkon a ten zbytek, co k penisu patří, nejen fyzický tělo, ale soubor vlastností a schopností, nejsme tak vizuální jako muži.
Já osobně se taky radši podívám na ženský tělo než na mužskej penis, a to jsem čistě heterosexuální. Myslím z čistě estetickýho hlediska. Penis mě zajímá na pohmat a na chuť a tak podobně, prostě naživo, pohled na něj (na fotce) se mnou nedělá vůbec nic.
Ale pleteš dvě věci dohromady - pohled na slušivě a vzrušivě vyfocenej penis a pohled na ty - a fakt sorry za ten výraz - humusácký péra, co tu ženskejm nevyžádaně a nesoudně chodí do vzkazů, jsou dvě úplně rozdílný věci. V možnosti podívat se dobrovolně do nějaký pěkný galerie a otevírat denně x vzkazů s něčím těžko identifikovatelným, to jsou dvě odlišný věci. Takže záleží na tom, v jakým kontextu jsi to četl.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Asi jo, no. Neviděla bych to zase tak kategoricky, ale docela mě zajímají názory ostatních ženskejch, tohle je akorát moje dedukce.
.... a konto, samozřejmě. .. ....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Psala jsem, že z estetickýho hlediska. Za ženu si teda klidně dosaď pěknou židli nebo cokoliv jinýho, aby to bylo srozumitelnější. Bisexuální nejsem, ženský tělo vnímám jako projekci krásy a jemnosti - stejně jako dobře vyfocenej penis. S tím rozdílem, že penis mě naživo dokáže vzrušit, ženský tělo bohužel ne.
Muže pohled na vulvu také moc nezajímá. Spíš bych řekl, že nás i někdy zajímá víc výkon a ten zbytek, co k vulvě patří, nejen fyz. tělo, ale soubor vlastností a schopností. Třeba jestli dotyčná budě umět dobře vařit, prát, uklízet, vyšívat, otročit v domácnosti, dělat muži pomyšlení... *3*
A to já se rád na pěknou vulvu podívám.....a že jich tu pár je.....jak hezky tvarovaných, tak i vybarvených. Pěkná fotka chce prostě nápad a trochu aranže a pak se dá dívat na péro i na vulvu....
Ale prd. Každá ženská má v hlavě: vyndej tu flétnu, já ti na ní vlétnu.
To logicky vyplývá z rozdílnych rolí může a ženy...svoje v tom hraje evoluce atd. Ženu zajímá penis až v úplně jiném okamžiku, než muže ženin klín. Až když si žena očíhne jak je ten samec schopnej ( v kolektivu, ve společnosti ), jestli je cistej, jak se chová, jakýma rukama na ni bude sahat, jestli má sílu ji pořádně zmáčknout a něhu ji pohladit, jaký strniště ji bude škrábat mezi stehny, jakýma očima se na ni bude koukat........a spoustu dalsich ( pořadí je individuální ) ..... až žena ucítí chvění v podbřišku, pak teprve je připravena se zabývat nějakým penisem......do tý doby je to zvláštní výrůstek se směšně bimbajicim pytlíkem
Pro chlapy je bimbas středobod vesmíru, pro ženy ne... to je jen zbožné přání chlapů, že se jim budou ženy na pinďoury vždy a všude koukat...
Vždy a všude ne, ovšem poměrně často ano... *22*

Pro ženy jsou zase středobodem vesmíru kozy... pořád je různě dofukujou, tvarujou, podepíraj... *3*
Tak pro mě moje prsa nejsou to nejdůležitější... pro mě je důležité celkově dobře vypadat, proto cvičím, posiluji, plavu a řeším jídlo. Nedofukuji, netvaruji, nepodepírám prsa, tvaruji celé tělo.
Takže se to nedá ani na jedné straně říct stoprocentně, máš pravdu.
Já osobně se chlapům na ptáka nedívám .
Ráda se podívám na krásný penis, ještě jak je lehce ohnutý....... upravené okolí a celková kompozice fotky svědčí o vkusu majitele.
Ovšem gumová forma penisu v křoví a příšerná kvalita fotky opravdu nikoho nezajímá.