Roudnicko a Litoměřicko

Nudapláž Dobřín

Chodíte tam někdo? A kam přesně?
Chodi se prej nekam na poloostrov, ale jsou tam asi tri, takze cert vi, kde to je
Uz tu jsem a dost lidi alejsem sam a krásné si to delam v soukromí
Taky si tam obcas udelam dobre v keri a krasne strikam
Jsem kdyz vejdes z parkoviste rak hned lesikem do prava az pres takovou malou pláž a pakhned za ni zacina ten poloostrov a tak hned z kraje mezi rakosim. Uz 15min si ho to honim. Tvrdej jak kamen lidi uz nejaky prosli okolo ale asi zachvilku budu. Nikdo se nechce přidat 😁
By jsme mohli někdy spolu pohonit
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Malé nebo velké je fuk. Mě láká to vzrušení ze te někdo pozoruje
popiš to místo?rád se podívám popřípadě podíváme
Z ktere strany tam chodite? Od Dobříne od přejezdu na parkovišti pak do prava lesikem az za takovou malou plaz a za ni v rákosí jsou 2 mistecka kam chodim. Jsem tam i ted
Dnes tam zajedu na kole se podivat. Mezi 2 az 4 tam asi budu
Co jezero v Píšťanech?Večerní koupání
Chodite? Nevim pistany mi prijdou hodně špinavé
Právě teď jsem na Dobříni ale je to tu celkem rozlehlé a nevím, jestli jsem správně, kde se schází naháči. Poloostrov je liduprázdný a vstupy k vodě stojí za starou belu.
Někdo Dobřín zitra bo pozítří?
Ahoj zitra kolem 10h tam muzu byt
Byl jsem tam vcera a taky jsem byl ztracen. Voda super, nektere plaze taky, ale vetsina sakra spatne pristupna a o vetsi koncentraci nahacu nemohla byt rec. Mohl by nekdo trochu popsat, kam se tam vydat?
Ja bych řekl od parkoviště z Dobříne pujdes do prava u vody a tam jsou místa kam sem tam nekdo zajde z naháčů. Ale jinak bych řekl že půjdeš dal az prijdes na malou pláž. Tu projdes a pak je par míst u vody v rakosi ale je to hodne z kopce. Ale jinak jeste dal je takovy poloostrov a tam chodi hodne naháčů
V úterý tak 4-5-6h na Dobříni. Kdo se přijde na me podívat jak si hraju a přidá se
Dnes nekdo odpo Dobřín? Stavim se na kole
Škoda ja až zítra kolem poledne,, na poloostrove
Ja muzu vzdy az odpoledne. Driv ne
Co bych za to já dal, mě ho vezme do pusy a já ji do minuty vykropim
Co bych za to já dal, mě ho vezme do pusy a já ji do minuty vykropim
Tvl proc my sem skakaji komenty z jinyho tematu😡😡
Co bych za to já dal, mě ho vezme do pusy a já ji do minuty vykropim
Dnes někdo na Dobříň k večeru
Chodí někdo už na pískovnu Dobříň? *361*
Dnes kdyz to vyjde vyrazim na 1 kukačku a vyzkoušet vodu...
Nechystá se někdo dnes na Dobříň
Uměl by někdo dát souřadnice na ten poloostrov na Dobříni kde jsou naháči a kde se nechá užívat si?
Klidně vám to tam pojedu ukázat *4*
Chtěl sem vám poslat odkaz ale máte to blokované
už jsme odblokovaný tak pokud můžeš poslat souřadnice tak budem rádi
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Ahoj jste tam dneska:-)? Rád bych se podíval popřípadě nafotil ;-)
někdo na společnou opalovačku popřípadě večerní koupání?
Mate pravdu na tom poloostrove se neda
Chodíte někdo úplně dozadu myslím od brány rovně až na konec?
Příspěvek byl smazán.
Můžu se někdy podívat? Občas jedu kolem
Na poloostrově nádherná kundicka
Příspěvek byl smazán.
zdravím, od chlapa nafotit nechcete? mohu vzít profit zrcadlovku nebo jestli si budete přát tak jen mobilem
naturpeople: kam tam chodíte vy nejraději? Mohu se přijít podívat?
jde dnes někdo na pískovnu....................................
Nechystá se někdo zítra 10.8.?
Kdyz bude hezky mozna ano. Byl jsem v sobotu a vedle mne 2 páry. Bohuzel jsem uz musel odejit ale krasny bylo
Dnes kolem 13h piskovna Dobrin.Nahe koupani,honeni atd.Prida se nekdo?
Večerní koupání u jezera u Velkých Žernosek
Ahoj,píšu s předstihem,v pátek kolem poledne na Dobrini nahé koupání,honění atd.Přidá se někdo?
Posli mi gps souradnice kam presne chodis..dik
Dnes dopoledne , Dobříň. Žena či pár na nahé koupání?
Někdo zítra na společné nahaté koupání?
Ahoj moc rád půjdu zítra s vámi ;-)
Ahoj, mohl bych tam být v pátek mezi 19-20 🙂
Ve středu dopoledne? Jdu i s kamarádkou
Ahoj,tak zítra (pátek) kolem 12h na piskovně Dodřiň.Nahé koupání,honění atd.
V které části pískovny je nuda pláž?
Polo ostrov, napravo od hlavního parkoviště
Ahoj. A kde je hlavní parkoviště? Můžeš poslat fotku třeba z map? Označit. Díky
Tak jsem byl a pekne.Dva pary a dve zenske spolu.
Co dnes. Na Dobříň? Přidá se někdo? Pochopitelně podle počasí
co dnes večer v okolí roudnice? nějaký pár sexík na dohled? ? holka ? my jsme pár, samotní muži nepiště
Dnes někdo? Nebo nemá cenu jezdit
Dneska je hnusně, po dešti.. V neděli a pondělí bude hezky.
Zitra dopoledne tam jedu na kole
Zítra někdo ,společné opalování s koupáním ..vycáknem spolu
Někdo zítra v pondělí v Dobříni? Rád bych se tam podíval
Pls,jaký je přístup na dobříni na poloostrov kde jsou naháčí?Dostanu se tam s nohou v sádře?Díky
Ahoj. Někdo v dohledné době do Dobříňě?
V pondeli jestli bude pocasi nehe koupani,honeni,predvadeni se prida se nekdo?
Někdo s námi na společné sdílení nahoty?
Ahoj, rád přijedu, už jsme si před lety psali
A kdy tam chodíte? Uz jsem tam byl párkrát na kole...
Zitra odpoledne asi vyjedu zas na kole se koupnout
Dnes jsem byl ale bohužel jednou koupání a jel jsem dom. Kazila to tam banda gunganu{romů}. Vyřvávali tam až hrůza a ještě dělali bordel...
S přítelkyní budeme chodit v následující týden hned zkraje napravo*362**119*, nebo dozadu na poloostrov...najde si nás nějaký pár na vzájemné okukovani*4*?
Zitra vyjedu asi ale az tak odpoledne...
Někdo 27-31. Na Dobříň?🤿 Nechá se někdo šmírovat? Případně přidat?
par ze sobotniho odpoledne 14.8.2021 ?
na neco tak pekneho dlouho nezapomenu, pokud byste chteli zopakovat, budu moc rad. Spolecny plac, hratky, odjeli jsme spolecne, bohuzel si nepredali kontakt nebo spis ja nevedel, jak si o nej rict. moc Vam to spolu sluselo, Vy tam byli prvne...poznate se tu,ozvete se...
Bylo to hezky stravene odpoledne...
Ja si tam se dvouma romama kolem 20 let paradně užil!
Dnes kolem 12-13h prida se nekdo?
Dnes Dobříň, žena či pár na nahé koupání
Zítra nekdo dopoledne nebo kolem oběda na Dobříňi?
Dnes odpoledne, žena či pár na nahé koupání ?
Dobříň? dnes odpoledne na nahé koupání, žena či pár
Dnes mi ho hulila kamarádka u vody na pískovně, pozoroval nás při tom a rozdával si to jeden pěkný pár, byl bych rád kdyby se mi někdo z toho páru ozval a mohli by jsme něco podniknout...
0 0
V kolika tématech se ještě pochlubíš a kolik nových chlubících-hledacích témat ještě založíš?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přijdu pohonit. Jak vás poznám?
Ahoj. Pohonil bych před vámi. Pokud nebude hezký tak můžeme se dohodnout na jiném termínu a místě.
Ahoj někdo zítra nebo sobota dopo na Dobříň se ještě podivat?
Hledáme slušného diskrétního maséra.
Ahoj tak už aby bylo sluníčko a teplíčko. Těším se na Dobříň zase se vykoupat nahý
Ahoj, chodí někdo úplně dozadu od brány rovně? Je tam taková pláž, a dost soukromí.
Pískovna Dobříň chodíte někdo úplně dozadu od brány rovně?
Napiš raději GPS souřadnice který místo přesně myslíš.
50.443369 14.312270 tady je souřadnice
Taky někdy. Jezdím kolem dokola je vše na domluvě kam
Dá se tam dozadu zajet autem, nebo se auto musí nechat na parkovišti a pak pěšky?
Pěšky nebo na kole jinak se tam nedostaneš
Se někdy můžeme domluvit a sejít se
Na Dobříni jsem nikdy nebyl, docela bych se tam rád podíval
A co ti brání tam dojet..........
Brání mi teplo, dneska je zima jak v ruském filmu
Až bude teplo vyrážím tam také na kole
Ahoj, chystám se ve středu a ve čtvrtek na pískovců kdo ještě půjde?
Na piskovnu Dobříň má být hezké počasí
Ahoj, půjde dnes někdo na pískovnů Dobříň?
Ahoj, dnes někdo na pískovnu Dobříň? Má být teplo, tak koupání, pokec atd.
Taky se tam chystám už. Musím vytáhnout kolo...
Tak jsem to dnes projel,ale ještě je asi zima😂
Dnes někdo jede na Dobříň *4*?
No masér nejsem,ale zkusil bych to
Jak to vypadalo dnes na Dobrini??
Půjdu dnes dopoledne, přidá se někdo?
Ahoj. Asi hledáš ženu. Já jsem ženatý chlap, který se tam chce taky podívat.
Ahoj,dnes kolem 14h jdu na Dobrin.Nahe koupani,opalovani,pohoneni atd
Ahoj, bude zítra, v pátek někdo na Dobříni?
Ahoj já spíš odpolední hodiny až po praci
Občas jezdíme večer na nahaté koupání na pískovnu u Velkých Žernosek nechtěl by se tam někdo občas sejít?My pár středních let.Požadujeme diskrétnost, civilní fotku a pár informací o sobě.
Ahoj, zítra někdo na pískovnu Dobříň?
Bude někdo v pátek odpoledne na Dobříni? Neznám to tam a potřebuji to ukázat.
Ahoj, zítra pískovna Dobříň přidá se někdo?
Je někdo dneska na pískovně? Potkám tam někoho?
Ahoj, půjde někdo dnes na piskovnu Dobříň?
Ahoj zítra dopolodne jdu zkusit Dobříň na chvilku
Dobříň. Kam tam chodíte? Máte nějaké dobré místo?
Chodím pravidelně honit na poloostrov. Byl bych rad, kdyby mě tam někdo pristihnul, můžeme si navzájem pomoct
Ahoj a kam tam chodíš? Dorazil bych
Bude někdo v pátek dopo na Dobříni?
Rádi se s někým sejdeme na nudapláži, nebo diskrétním místě někde u vody.
Zítra kolem poledne poloostrov.Přidá se někdo?
Ahoj, rád se tam podívám, ale ještě jsem tam nebyl, ale tak kolem jedné
ja tam budu cca od 12h do 14h na poloostrove
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,dnes kolem poledne budu na Dobřini (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj. Škoda že jsem to nevěděl trochu dříve🙄 Snad jindy. Budu rád za info
Ahoj. Budete dnes nebo zítra? Ráda se poznám s párem. Hana.
Ahoj kde přesně je ta nuda pláž na dobříni?
Ahoj dnes kolem půl 6 fajne pár si to rozdával na břehu. K mé smůle jsem je stihl zaznamenat při akci jen když jsem přijížděl. Příště musím být rychlejší nebo musíte ještě ale i tak super a diky*2*
Chodí také někdo na večerní koupání na pískovnu u Velkých Žernosek?
Ahoj já tam sem tam zajdu. Jen ty jachtaři :-(
Ahoj dnes tam jedu *49* , bude hezky tak doufám že tam někdo bude.
Někdo teď Dobříň? Společná koupačka a pokec.
Ahoj chodí tam i samotné ženy na nuda pláž???
Dnes dopoledne tam byly dvě samotné. Potom jeden moc hezký pár.
Děkuji za odpověď 👍 asi se tam zajdu podívat.
Ženy samotný jsem tam nikdy neviděl
Nevím jak sem, ale i ženy chodí samý na nuda pláž. Nebývá to tak časté, ale ani to není výjimečné. *24* Ale někdy se to blbě poznává.. Myslíš, že je tam sama a po chvíli se vynoří z vody její frajer. *3* Ale je to fajn, když je žena sama.. *24**15*
Tak zatím jsem neměl to štěstí....
Hledáme mladého muže na sdílení nahoty.
Nebude zitra dopo nejaky nam podobny par na Dobrini?Chceme jen pokecat a popripade nam nafotit,pouze ale par.
Nebude dnes nějaký pár nebo žena na Dobřini , na společné nahé koupání.
Nezajede zitra někdo odpoledne na Dobříň?
V kolik? Rád bych se podíval...
Zašel bych na koupačku navečer. Kam tam nejlépe zajít?
Večer je dobré jezero Píšťany.
A kde přesně v Píšťanech je nějaký fajne místečko
To by mne taky zajímalo, ono večerní nahé koupání není špatné a tam nevím kde by se dalo.
Někdo ve čtvrtek, pátek kolem oběda na Dobříň?
Kolem oběda je moc brzy. Jezdím odpoledne spíš k veceru
jedete oba dny? a kde tam cca budete?
Dnes 2.7. na Dobříň? Je krásné počasí...
Jseš na Dobříni? Kolik je naháčů?
Ahoj všem příznivcům koupání bez textilu. Který pár půjde s námi v pondělí před polednem na Dobříň? K&M
My tam jdeme zitra dopoledme,kdyby tam byl pár na pokec a popřípadě nás nafotil bylo by to super
Rád bych zašel. Nikdy jsem na nuda nebyl a rád bych poznal jaké to je se před někým svléknout... Najde se tu někdo, s kým bych se potkal na parkovišti a ukázal mi kam lze zajít, svléknout se a opalovat...? Já bi s pouze jednou zkušeností s klukem (cca před 10 lety vzájemné kouření).
Ahoj, nějaký mladý pár k nám zítra na Dobříš, nebo jinde v okolí Litoměřic, Ústí?
Máte zprávu 😉. Pokud by nevadil samotný muž
Ahoj všem,chci se o víkendu jet podívat na Dobříñ,jen jsem se chtěla zeptat jestli se dá koupat bez plavek po celém jezeru nebo jen na tom poloostrově pro nudisty,nějak tu nahotu neřeším,ale nevím jaká jsou zde pravidla.
Uplně nejlepší bude když se dáš z parkoviště hned za závorou doprava a po cca 100m je malá nuda pláž a tam sebou flákneš nebo pokud chceš soukromí tak hned za plážičko fkk si najdi mistečko v rákosí,jsou tam kraásný mistečka
Díky za info,ještě jsem na tomhle písáku nebyla,jinak mi je jedno jestli jsem sama nahá mezi textiláky.
Ahoj, rad se k nekomu pridam na navstevu Dobrine. Casove se prizpusobim. V pripade zajmu staci napsat zpravu, urcite se domluvime.
Děkuji dnes páru v zadu na pláži krásné jsem si to užil paní je dobrá.
Příjemný zážítek, viděla jsem Tě jak jsi na nás koukal, díky přítelovi, jak si se mnou hrál, jsem byla už dost vzrušená, takže mi jen řekl, že na Tebe kývl, ať přijdeš:-) Hezky jsem si to užila, nic co by nám bylo ani jednomu proti srsti:-)
Zítra kolem 13-14h budu na Dobřini,Nahé koupaní,předvádění se,honění atd.Přidá se někdo?
Zítra se chystám ale až tak kolem 5h po práci... Kdyby byl někdo i později budu rad
Někdo teď na dobrinu??? Slečna nebo pár??
Nějaká na dobrinu? Nějaká legrace
dobrý večer .. pokud budete chtít sub doprovod ..ozvěte se .. děkuji za pozornost , jsem z ul , pojízdný
dnes v 11,00 hod. budu na Dobříni
Fkk Úštěk. Byl už někdo?...Je to prý nové
Já a manželka občas na Dobříň jezdíme. Ale je to tam čím dál tím víc nesnesitelné. Když si začneme užívat tak jsou tam okamžitě jeden nebo dva honiči a jeden je obzvláště kretén. Vše chápu občas nám nevadí že někdo kouká ale co nechápu je když dotyčného požádám že už to stačí ,že chceme trochu soukromí tak dotyčný popojde o dva metry a čumí dál a ještě má blbé keci. Za mě normální hovado.
Ahoj, bude někdo v sobotu na Dobříni?
Slecna s kridlama na zádech co byla na Dobrini tady náhodou není?? děkuji
Krásně a přesně řečeno.My také na Dobřín jezdíme a máme vždy chut si užívat,klasickej šmírák co stojí 5m od nás a honí tak ten nám nevadí ale ten debil ze Dobříně to je vůl že člověk pak ani nemá na sex chut.Jednou jedinkrát jsme měli opravdu slušného šmíráka,nejdřív jsme mu řekli at si lehne kus od nás a kouká a honí.Když jsme zkončili a on ještě nebal tak jsem mu řekl at jde tedy kousek blíž a manželka se mu lépe ukáže a on na oplátku si vyhoní práka před ní,nic víc.Ale bylo snad jen jednou a ještě ve Vojkovicích.
Včera jsem tam byl a ani nebylo snad kde nahotit. Tolik lidí že auta staly až do vesnice skoro. Jinak když chceš že šmírování něco mít musíš taky vědět co vše můžeš jinak některý už to opravdu prahaneji. Tak snad narážím taky na nějaký fajne pár a ne jen otravný honice
Asi to tam je až moc proflaknute. Já se zeptám......chodíte někdo až k tomu poslednímu jezeru ( nejblíž ke Štětí a vlastně hned u kanálu)??? Pár lidí tak občas potkávám, takže někdo se tam i koupe *6* (upraveno)
Ještě jsem to nezkoušel a kde tam jsou nějaká mistecka
To jde blbě popsat. Podívej se do mapy..... průchod kde se dá projít mezi jezery.....a pak v rohu je také taková pláž
Tak tam se zajedu podivat někdy....
Já jezdím na začátek do rákosí dnes tam jedu taky
Do rákosí.......to je lepší normálně 😉
V neděli se chystáme na Dobřín,nebude tam nám podobný pár nebo žena na pokec a výpomoc s focením?
V neděli se chystáme s ženou také na Dobříň ale bohužel na akci nebude prostor. Jedeme s ročním prckem
Tak jsme byly včera na Dobříni.Sluníčko supr,mazlení supr ALE místa kde se dalo nerušeně zlobit tak nějaký buzerant vysekal a ted je tam vidět jak na ulici,Jestli je ten kretén tady na ama tak at si jde nakopat do prdele.
My byly také a nahotit se moc nedalo všude lidi jak much tak že nakonec jsme se koupaly normál na začátku v rákosí s nějakou paní...😁
V plavkách jo?To není zdravé.Kdyby jste šly kousek za nudaplážičku tam se nechalo najít.
Plánuje dnes někdo Dobříň ? Ideálně po 17 hodině.
Byl jsem dnes dopoledne a potkal jsem tam jednoho amatera, akorát jsem se nezeptal na nick, prosím ať se mi ozve abych mu mohl poděkovat za hezké chvilky.
Nebude v neděli nějaký pár na Dobříni,rádi pokecáme ale opravdu PAR.Samotného chlapa tam nechceme
Díky páru za včerejší představení ve vodě,zítra jedeme znovu na písák tak doufáme,že bude pokračování...
Ahoj hledáš jen ženu? Včera bylo něco hezkého na Dobříňi na koukání? Já tam jezdím ale nemám štěstí
Ahoj byl někdo na Dobříňi tedko? Prý to tam někdo prosekal že je vidět skrz na skrz
Jojo je to posekané dost,asi nějaký šmírák aby lépe viděl
No asi budu muset se přijet také přesvědčit
No ted už šmiráci asi budou mít smůlu, jen tak se tam asi nikdo opalovat nebude....kdyz to prosekali mezi plackama..a z tydne na tyden vic a vic pokracuji, je to tam znicene cele. To jen tak nezaroste....
Jsou to kokoti,než by jim stačilo šmírovat tak jak říkáš tad budou mit po piči
A kam se přesuneme?😁 Kousek dál k Račicím
Uvidíme,asi se vrátíme tam co dříve,tzn za závorou rovně po hrázi a pak někde v pravo zakotvíme
Tak že v pravo hned u vody rákosí?
Tam co se chodilo před léty,do rákosí
Tam je myslím na jednom placku cedule že to je nuda placek
Mozna bude lepsi psat si nova mista mezi sebou, treba to tu ctou ti smiraci a presunou se jinam zase uradovat a pustosit prirodu...
A kdo k te vode chodi a cte si tu, uklizejte si tam po sobe ty odpadky, co si privezes, to si odvez domu zpet a nenic to tam, samo se to neuklidi...
Ano. Dnes jsem tam byl a cedule tam stále visí. Jinak voda je tam super.
Chystáme se s manželkou poprvé vyrazit někam k vodě na nahé koupání. Doporučíte kde je trošku klid a soukromí? A nebo s nějakým párem na opalování....
Ahoj, někdo na koupání pískovna Dobříň dneska?
Jedeme opět dnes odpoledne kolem 16 hod. Zatím bloudime a hledáme nové místa. Včera manželka opalování a koupání nahoře bez. Nějaký pár co se přidá?
Manželka je blond? ty vole ty znaky

Ahoj, půjde dnes někdo na piskovnu Dobříň? Půjdu po obědě se vykoupat tak bych tam rád někoho potkal.
Ahoj,zítra se chystám na pískovnu.Najdu nějaký pár ke kterému se mohu přidat?Po týdnu na písáku mám plný zuby všech honičů co jen krouží okolo a ráda bych se přidala k páru.
Ahoj zítra má pršet , takže tam asi nikdo nebude*4*
Ahoj, někdo příští týden Dobříň?
Ahoj, půjde dnes někdo na piskovnu Dobříň? Budu tam kolem 15 hodiny.
Ahoj, šel bych příští týden, když bu
de hezky
Půjdu dneska na piskovnu chodim úplně dozadu od závory rovně, přidá se někdo?
Tak jsem to prošel, akorát rybáři se svejma prutama
ahoj budu tma zítra pískovna dobřín
Ahoj,chceš se poznat s párem??Odkud jsi?
Nějaká kamarádka na páteční koupání?Fialová deka.
Zdravím nepůjde někdo zítra kolem oběda v Ltm do bazenu? Když by to šlo rád bych si tam pohrál. Když nikdo nebude tak budu muset sam
Už aby bylo teplo a čas jít k vodě se koupat free....
To si ještě chvilku počkáme, bohužel
Ahoj, půjde dnes někdo na pískovnu?
Kam se chodí na Dobříni? V létě tam chci🤷
Někdo s námi na společné sdílení nahoty?
Je dnes někdo? Chci vyrazit tak za hodinku.
Vzadu je poloostrov... Buď obejít zpráva z parkoviště, nebo zadem... Bez plavek v pohodě... 👍
a-a-a-a-a-a-a-a-
a-a-a-a-a-a-a-a- před 10 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Rádi jezdíme i na pískovnu Velké Žernoseky a slušný šmírák by se hodil.
Co na Barboru, nezavítáte někdy? Ale rád se podívám i na ty Žernoseky, stačí dát vědět :-p
Ahoj, doufám že jsem to nebyl já, jak jsem tam zufale hledal místo na opalování na poloostrově. I když v tu dobu jsem byl oblečen.
Koukám Dobříň pořád stejné...akorát horší vlez do vody poměrně zarostlé než se to protrha...jinak voda paráda...
Ahoj, půjde se někdo zítra vykoupat na pískovnu Dobříň?
Šmíráci opět útočí, poloostrov- vysekaný misty rákos, nalomené stromy. Pojdme někoho chytit u toho a zmlátit za to.
a-a-a-a-a-a-a-a-
a-a-a-a-a-a-a-a- před 10 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
a-a-a-a-a-a-a-a-
a-a-a-a-a-a-a-a- před 10 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Dobrý den jsem začínající nudista, ale hned poprvé jsem měl erekci a bylo mi trapné ze mi tam trci 24 Cm klacek. Je prosím někdo komu by to nevadilo když bych ležel někde u vás a stal mi. Lepší vědět ze vám to nevadí než být někde kde na vás koukám s otevřenou pusou ? 😔
Někdo v pondělí 19.6. kolem 12h,Nahé koupaní, předvádění se, honění atd.
Na Dobřini poloostrov
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, přidá se dnes někdo na koupání na Dobříň?
Slušný? Co si pod tím představit?🙂
Hledáme někoho na večerní sdílení nahoty u vody u jezera u Velkých Žernosek.
Také tam chodíme a nějaký slušný šmírák by se hodil.
Ahoj, jedeme tam s kamaradkou a to odpoledne. Budeme tam vecer cca od 20h. Rovne z parkoviste, stale rovne uplne az dozadu. Potom se to staci kolem vody lehce doprava. Jit az uplne nakonec. Uz je tam takovy jako plot, kdy zacina tezeni. Tam se chodi nahaty. Klidne muzete na plazicku prijit. My se radi podivame :) jen prosim slusne, erekce prece nevadi, je to normalni, no a pustit to taky je treba to lze chapat.
v PATEK 23.06. kamaradka se ale vic stydi, takze chtelo by to jinou nahou zenu co by tam neco trosku delala.
pripadne nekoho aby tam vzdychal
Zachvilku vyrážím, ale nevím kde si lehnout abych si ho mohl pohonkavat 😁
Ahoj,tak dnes sem se vydal na Dobříň,byl jsem tam teda už jednou ale na okraji. Dnes jsem tam brouzdal téměř celí den a musím uznat že je to obrovské,ten rybník není jeden ale minimálně jsou dva,ale zdálo se mi že jsou tři nevím. Voda super všude samé zašité plácky a spousta lidí. Když jsem tam byl poprvé byla tam označena nuda pláž ale dnes po ceduli ani památky,a všude lidi v plavkách. Ale našel jsem si plácek kde se opalovali dvě holky teda měli na sobě spodní část plavek ale kolem klid. Chci začít honit a přídě manik slekne se do naha sedne si před ty dvě holky a dělá že se opaluje. Šel jsem teda do prostoru kam se otočili slekl se do naha a okamžitě na mě vejrali. Čurák mi stál jak tyč, pěkně jsem pohonil a když jsem odcházel (kolem nich) dali mi vztyčený palec jako že dobrý. Mimochodem jsem dolnak ale ta jedna měla kozi že jsem myslel že mi praskne čurák. Už se těším až bude čas a zase pojedu na Dobříň
Ty holky musely být nadšením bez sebe, že se kolem nich motaj dva honibrci
Ahoj zdravím všechny jsme tu nový a rádi bychom v brzké době vyrazili na Dobřín. Mohl by nám nějaký pár co tam chodí napsat soukromou zprávu chtěli bychom se na něco zeptat předem děkujeme
Ahoj moc rád se na vás budu koukat a honit
Letos už jsem byl se podívat párkrát a ulevit si. Na poloostrově to chce trošku pročistit do vody. Krásné jsem pohonil a měl jsem jednoho staršího sledovače....
Určitě i dost ochotných pomocníků by se našlo..
Dnes večer kolem 19-20 někdo na Dobříň? Já starší 50tník
Dnes večír nějaký pár co by se přidal dalšímu páru?
Dnes odpoledne chci jet na Dobříň nechce se někdo přidat? Pár žena nebo muž. Pokud by nějaký pár hledal šmíráka rád se podívám nebo nechám podívat
Nějaká kamarádka na páteční koupání?Fialová deka.
Můžu až příští týden, pokud máš zájem
Zajímalo by mě, o jaké poloostrovu je řeč. Právě jsem na Dobříni, dle mapy je tu poloostrov, ale snad až na dvě, tři výjimky z něj není žádný rozumný vstup do vody. Břehy strmé, zarostlé…
Nechystá se někdo zítra na Dobříň kolem oběda
Dnes jedu zase na Dobříň je to tam super. Rád se na někoho kouknu nebo nechám podívat na sebe jak honím péro a projíždím zadek hrackama
Hlavně se s někým nejdřív domluv a nezkoušej se ukazovat před někým, kdo o to třeba vůbec nemá zájem, viz. 2 holky v plavkách.
Dnes jsem tam byl s kamaradkou a muze mi nekdo poslat souradnice kam chodi nudisti? Po hodine hledani zadne misto. Za zavoru doprava plno textilaku. Nechodi se nahodou na ten druhy pisak?
Za závorou pořád rovně, než dojdeš na uplný konec.
a-a-a-a-a-a-a-a-
a-a-a-a-a-a-a-a- před 9 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Protože furt všichni chodí špatně. Ta nuda pláž je za závorou až úplně vzadu rovně. Až textil zmizí úplně.
A nechceš rovnou poslat souřadnice, ať si to každý může najít na mapě? Třeba ta označená nuda pláž byla někde tady 50°26'9.788"N, 14°18'19.268"E .
Podle popisu bych soudil spíš tyhle souřadnice
50.4436112N, 14.3130972E
Máte někdo zkušenost jestli se dá koupat i v tom druhém písáku, co je blíž Předonínu a sousedí s tímhle písákem u Dobříně?
Ahoj všem rád zajdu i se rád potkám, mohu vás vyfotit nebo masáž...
Ahoj ty dvě paničky vzadu u pískovny... pěkně...
V jaky casti.ja jsem na poloostrove
Zena, nebo par v sobotu na Dobrin? Nechci jit sam at si mam aspon s kym povidat.
Ahoj všem bude dnes odpoledne někdo na Dobříňi? Rád se sejdu a něco podniknu
Občas jezdím večer je to tam super .................................

Tak Dobříň zase super, když přešel déšť pěkně jsem si pohonil na písečné pláži. Děkuji
Ahoj všem. Dnes chci jet na Dobříň a něco vidět. Chci si pořádně pohonit péro a rád když mě někdo bude vidět. Rád se predvadim tak můžu na požádání něco ukázat . Pokud se najde někdo na setkání rád se sejdu . Jsem diskrétní a držím slovo
Info z 21.7.2023. Uváděné souřadnice platí. Je to vždy o aktuální obsazenosti. Za závorou v pravo, doopravdy dost plácků v rákosí. Jen sy vybrat. Za zavorou rovně až na konci jsou dvě místa celkem prostorný pro více naháčů. Mluvím z vlastní zkušenosti (upraveno)
Díky za info. Mně osobně nevadí ani textiláci poblíž. Pokud nejde o ukřičenou bandu snědých, co už jsem také zažil
Příspěvek byl smazán.
Má zkušenost - od parkoviště doprava, břeh porostlý rákosím, v něm jsou vždy po pár metrech udělané plácky, vstupy do vody. Byla tam i cedule - zde začíná FKK. Ale pravda - letos tam bylo dost obsazeno textilem. Přesto jsem plácek našel. A nebyl jsem sám, všiml jsem si, že na vícero místech tam byli lidé na nahato. Dokonce i ti šmíráci se našli .-) Vlastně je to tam na takové hraní i fajn - obsadíte plácek, když chcete, dáte šmírákovi jasně najevo, co a jak...A i tak máte jistou míru soukromí.
Pomocná ruka se vždycky hodí. Minimálně na namazání zad😇
Ahoj, pokud by byl zájem, rád se tam s Vámi sejdu ..
Chystám se tam, dá se tam chodit úplně nahý? Myslím, jestli to tam není jak na Václaváku, co rybáři a tak? Koukal jsem na mapy, je to cca kilak od parkingu, slušná procházka. Díky za postřehy těch, co už tam mají procouráno.
myslel jsem spíš pár či ženu *19* tak zase zítra *277*
Pár co by se vedle nás pomiloval v autě roudnice okolí my mladší pár
Dnes se opět chystám na Dobříň, šmírovat a honit si péro. Když jsem byl na posled nic moc tak sem si ho honil a netušil že mě pozoruje pár holek. Holky pokud to čtěte přijďte se dnes na to samé místo koukat bude na co. A pokud by chtěl někdo jiný rád napíšu kde jsem.
Kam chodíš nejčastěji? Třeba budeme mít někdy štěstí
Tak Dobříň opět nezklamala. Krásné sirovani dvou sukajicich páru rád se zase podívám
Ahoj,dnes okolo 20 hod bych rád šel na Dobříň s manželkou na nuda pláž. Koupání sexík, nějaký starší šmírák?? Pokusil bych se jí přemluvit aby třeba pomohla 🤔🤭
Nikdo nic, skoro tu nikdo ani není
Ahoj, půjde dnes někdo na pískovnu Dobříň?
Nebyly jsme dnes vedle sebe? Cca. 15-16hod?
Ahoj zítra navečer někdo na Dobříň?
Ahoj, pošleš souřadnice či popíšes místo, kde se dá na Dobříně něco zažít? Rád bych tam dneska dorazil.
Všude na Dobříňi je to super, člověk musí trochu hledat a určitě najde. Je to vyhlášené že se tam prostě dějí takové věci. Včera pár krásné kouření a dali vědět že jim nevadim ale musím zůstat metr daleko. Holka na mě spulila zadek a měla opravdu krásnou kundicku ještě teď mi při vzpomince škube v ocasu. Pokud by rád někdo šmíráka jsem tu pro vás. Vše bude jak si budete přát
Zítra jedu zase na Dobříň šmírovat,honit si a projíždět zadek. Pokud hledáte šmíráka dejte vědět moc rád se podívám a nechám podívat vše absolutně diskrétně a tak jak reknete
Za chvilku vyrážím k jezeru,pokud je tam ten pár co byl minule vedle mě ať se ozve.
Můžu ti dělat společnost napiš do zprávy 🤪
Dnes se chystám na Dobříň šmírovat honit a užít si vše co se užít dá. Rád smiruji a rád jsem viděn . Najde se pár který se rád domluví na čemkoliv
Někdo zítra na nudaplaz ? Ja 30 let 85 kg Dobrin nechci tam být sám od rána 😊 klidně vyzvednu a privezu 😊
Ahoj všem dnes jedu zase na Dobříň šmírovat honit užívat si sluníčko dokud je. Rád někoho potkám kdo to má jako já.
Ahoj, půjde dnes někdo na Dobříň? Opalování nahocení...
Chystame se tam tento tyden…poprve, tak uvidime. Urcite to bude odpoledne
Tak dej vědět kdy rad vás uvidím 😊
Chystá se někdo ( žena pár) dnes na Dobříň??
Někdo dnes nějaký nuda koupání? Píšťany, Dobřín, Úštěk, Ohře?
také bychom někam zašli na diskrétní koupání
Už jsem vám psal do zpráv. Mužů i během zítřka.
Ahoj, půjde dneska někdo na Dobříň?
Ahoj koupají a opalují se vlastně ještě na Dobříne někde tam pary a neo je to samý textil?
Ahoj. Dnes se pojedu koupat na Dobříš, ale později. Chcete také? 😉
Byli jsme s manzelkou dopoledne a potesili jsme jednoho honice. Nakonec jsme si uzili i my
Krásná manželka.Tak doufám že dojedete znovu
Jedu se podívat na Dobříň. Je tam někdo z amatérů?
Dnes cca 17-18h ten nádherný pár...na Dobrini... Jeden zleva a druhý zpráva... Díky za za vzpomínku na super nedeli...mohli byste dát příště vědět.. :) (upraveno)
No dnes bylo úplně super počasí jít na Dobříň a mrdat,venku cca 18 c a ještě dva páry. Prosím prosím nemůžu usnout můžeš ještě o Karkulce? Děkuji
Ahoj co dnes Dobříń? klidně hned
Ahoj, někdo dnes na Dobříň? Nahocení, koupání...
Zdravím za chvíli budu na Dobříni az do pozdního večera..nepřidá se žena nebo pár jakéhokoliv věku??? Pokud by byl zájem nemusíme zůstat jen u nahoty opalování a koupání...rád vám splnim vaše přání...
Zdravím za chvíli budu na Dobříni az do pozdního večera..nepřidá se žena nebo pár jakéhokoliv věku??? Pokud by byl zájem nemusíme zůstat jen u nahoty opalování a koupání...rád vám splnim vaše přání...
Zdravím za chvíli budu na Dobříni az do pozdního večera..nepřidá se žena nebo pár jakéhokoliv věku??? Pokud by byl zájem nemusíme zůstat jen u nahoty opalování a koupání...rád vám splnim vaše přání...
Dneska navečer bude někdo Dobřín?
Zitra v nedeli zena, par k vode ? Nechci jit sam
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Byly jsme v týdnu a dá se, voda akorát na osvěžení :)
Voda byla dnes super. Snad bude jeste pocasi na koupani
Někdo dnes? vypadá to na slušné počasí...
Tak dneska jsem tam chtěl zajít, ale je nějaká zima, tak snad zítra
Ahoj všem nebude dnes někdo na Dobříňi rád mrknu a nechám mrknout
Dnes kolem 11h budu na Dobrini.Letos asi naposledy.Predvadeni se,honeni atd.
Zdravím za chvíli budu na Dobříni az do pozdního večera..nepřidá se žena nebo pár jakéhokoliv věku??? Pokud by byl zájem nemusíme zůstat jen u nahoty opalování a koupání...rád vám splnim vaše přání...
Jsrm na poloostrove a nikde nikdo
Zdravím...jste mi minule odepisoval na mé oznámení že budu na Dobříni.... já už jsem pak moc na telefonu nebyl tak jsem si toho nevšiml....No já nebyl asi na poloostrově ale nejdříve dost dlouhou dobu na místě kam jsem došel po silnici a jak začínalo křoví tak po dvou stech metrech jsem se dal pesinkou doprava a pred vodou do leva a za dalších cca 200 metrů jsem rozložil deku u přístupu k vodě ale z cesty jsem byl urcite videt ....A pak jsem se přesunul kdyz začalo poprchaavat az nakonec jak je asi vjezd pro ty co tam těžili....ale navíc ja předčí to oznámení směřoval na ženy a páry, ne???
Poraďte místo na společné sdílení nahoty někde v okolí.
Při troše štěstí na poloostrově někoho nahého potkáš a můžeš se předvádět
Nekdo na nejakou akci dnes ? Kolem dobrine ?
Dnes poprvé letos na Dobřini.Pěkně jsem si pohonil a kdyz odcházím přišel pár a za chvilku pěkně dovádí.Tak jsem prošel kolem a pohoda.