Žena se ženou

holčičí tema :)

Ahoj,
buď tady to téma není nebo jsem si možná spíš nevšimla..*1*
Ale..Spousta žen tu hledá ženy, pak se z toho vyklubou v lepším případě páry nebo chlapi.
Setkaly jste se tu někdy se ženou life?:) Je to reálné?*22* Jaké to bylo?
Díky za odpovědi a těším se na fajn diskuzi.
Ne, vždy to skončilo, když jsme si měly volat. Všechno ubožáci co si hrajou na holky.
Jak vidím,asi ne nejlepší ani nevědět kolik je tady ve skutečnosti žen. Jak to tak vypadá je tady 80% chlapů, 18% páru a z toho páru sem chodí převážně stejně chlap pod párovém nicku. A ty 2% žen co tady jsou....radši nemluvit .
Osobne jsem potkala 7 paru a ve 4 byly BI zeny, ktery by rady, dokonce bez divadla pro chlapa. A kdysi? Pred vic jak 10 lety tady zenu, s kterou jsem jela na fit vikend a tam zjistila, ze jsem HETERO *22*

Nedivim se zenam, ze samy nechteji nikam chodit, ale videla bych kompromis na setkani s "zivym parem" a osobne se domluvit.
Taky hledám ale když už najdu tak podle konverzace je to takové zvláštní že mám pocit kolikrát že si píšu také s chlapem...
Hodně žen zde má péro...............................................
Tady jde vidět,jak ženy mají zájem o SEX....Smutné. Jak se někde jedná o sex,je tam spoustu chlapů a minimum žen.
Dost zásadní bude také projev a vystupování zdejších mužů ... *4*
Ono dost zásadní je,že chlap to alespoň napíše na rovinu a nechodí kolem horké kaše. Málo žen tohle umí.
hledám šest let aktivně a zatím bez ůspěchu