Hroutí se vztah

A co teď?

Zdravíčko. Mám problém ve vztahu. Prej přítelkyně už necítí to co na začátku vztahu ale přitom to nehce ukončit. A teď co dělat? Trápit se dal ve vztahu bez budoucnosti? Nebo ho ukončit? *17*
Vztahy se vyvíjejí, nikdo necítí do nekonečna to samé co na začátku. Záleží na tom co cítíte teď, co pro sebe znamenáte, jestli chcete dál na vztahu pracovat a tak... Jedinej kdo ti může s tvojí otázkou pomoc jsi ty a tvoje partnerka. Ale nejdřív se sám sebe zeptej co cítíš, co chceš a jestli to má budoucnost.
Nechce? Takže
A) chce se snažit tzn. si promluvíte a ona ti řekne, co by se mělo zlepšit, aby to zase bylo OK
B) čeká, že jí začneš podlejzat a snažit se a ona bude mít navrch
C) bydlí u tebe a nemá kam jít

ad A - buď v klidu
ad B - je to píča a kopní jí do prdele
ad C - viz. bod B + mezitim bude mrdat někoho jinýho

add A - pokud navrhne, že si dáte na chvíli "pauzu", bude se dít bod B a časem bod C.

Je ti 24. Tohle nic neznamená. Pokud jsi něco posral, je to tvoje vina a snaž se. Pokud to prostě vyprchalo, rozejděte se jako normální lidi. Hlavně ze sebe nenech dělat čůráka.
Mimochodem v profilu máš

V šuplíku mám pár hraček které by se ti mohli líbit.

Tak děláš si prdel? Hroutíš se z hroucení vztahu a lovíš tady holky? Nebo jak jako to funguje v dnešní době? Navíc tam má bejt "y".
A co cítíš ty? Pokud se trápíš, což by se mohlo jevit jako vzájemné, tak bych to neřešila a šla dál..
Zkrátka pokud už teď víš, že je to bez budoucnosti, tak na co chceš čekat???
Pokud v tom nejsou závazky kopni ji do prdele a začni dělat streetgame.



A jak to tedy dopadlo, FunkceRIPi?
*329* nebo *250* ?
Hroutí se ti vztah? Bývalý partner,který nerozdejchal rozchod a vlastně ještě nerozdejchal udelal tohle.. naboral se do uctu,zmenil heslo,zmiňuje jména,... kdo má zdravy rozum pochopí ze partner zacal být paranoidní a takto to dopadlo...viz. nick LoockBaby info v profilu...
Já se jí nedivím ani 😂když vidím to co máš napsané na profilu
Nechce to ukončit, protože nenašla za tebe náhradu... Až ji najde, ukončí to.
Na sex má jinýho a ty jsi pouze sponzor. My ženy máme vždy jednoho na sex a druhého "jako " že ne vztah kterému občas dáme zašukat a tento chlap slouží jako sponzor . Ty jsi asi ten sponzor.
To je ovšem slovo do pranice. Co na to říct?
Jsi vážně velká myslitelka, hlavně se nerozmnožuj
¨co to zas meleš Veruno???
všechny nejsme vypočítavé svině jako ty
tvl zalez zas radši někam
Ano,máš pravdu. Tam patřilo že většina žen má manžela hlavně na zabezpečení sebe a rodiny a na sex má milence.
Manžel není určen aby měl s manželkou sex. Sem tam se na šukání připustí i manžel, aby se neřeklo, ale hlavní úkol manžela ke zabezpečit rodinou.
Omlouvám se všem ,ale zapomněla jsem napsat,že to tak má většina žen.
Jseš online skoro každej den a přesto nám nemůžeš napsat, jak to dopadlo, nebo jak to vypadá?

Jsou Ti ostatní dobří jenom když se cejtíš špatně a potřebuješ se někomu vypovídat a pak na ně mrdáš..?
Třeba se mu nechce a tobě nic nedluzi