Holka + holka + kluk

Holky, kde vás najdeme?

Zdravim :)
Copak žádná z vás netouží po nové zkušenosti? Užít si s párem, který by tě rozmazloval :) Neláká tě představa chlapa, co na nás dvě kouká a může jen netrpělivě přihlížet, dokud mu nedovolíme víc? ;)
Už přes 400 lidí navštívilo náš profil, ale stále se nám nedaří mezi nimi najít slečnu, která by se k nám chtěla přidat ... čím to? (Fotku v profilu sice nemáme, ale to jen z čiré opatrnosti - výměnou zasíláme.) Nejsme vybíraví, ale žádná to ani nezkusí ... nenapíše :(
Jak to?
možno by to chcelo nafotit aj nejake galerky ... mozno by to hladanie potom islo lahsie
Ahoj,tady se neda najit ani holka,ani par.Vsichni hledaji a kdyz jim odepisete,tak delaji jako by se jich to netykalo.Aspon tak to funguje v Plzni,ale jak to tady ctu,je to vsude stejne.Zamyslete se nad sebou,jestli nemam nahodou pravdu.Ahoj vsem
Taky se mi zda kdyz nekomu slusne odpovim tak by bylo slusny odpovedet a ne ignorovat...
My odepisujeme na každou zprávu, i když je třeba naprosto mimo náš zájem (holka do trojky), jenže problém je, že takřka nikdo nepíše :-/
my máme fotek plno a taky žádná nenapíše. na inzerát nereaguje žádná. je to tak že žena chce bud jen s ženou a nebo s ženou před tim svym. takže nenajdete vy ani my :-))))
Pokud se týče nás, tak nemáš, my odepíšeme všem. Nicméně ostatní jsou tací. My s tím máme docela opačnou zkušenost. Docela dost párů se ozve a dá se s ními opravdu domluvit. Snad jen jednou se nám stalo, že nedorazil jeden kluk, ale to je vyjímka..
nic v zlom, ale:
za prve - pozri sa na to relane...si sam chlap a takych ako ty je milion, takze statisticky mas minimalnu sancu, ze ti niekto odpovie
za druhe - pozri sa co mas v profile...ak hladas babu, tak fotka tvojho vtaka je to posledne co zaujima normalnu kocku
Také scháníme dívku-ženu do trojky,zatím marně,tady na Plzeňsku snad není nic,která by měla chuť ať písne.
Problém je asi všude. Jsme z Ústecka a žádná slečna se zatím neozvala
Ahoj,já si myslím,že za vším je prostě obyčejná lidská zbabělost.Každý dokáže být statečný,atraktivní,výkonn ý atd.ve virtuálním světě ale přijde-li nabídka na reálnou schůzku,nastává navždy ticho.A myslím,že více to dělají ženy.Pobavit se u netu,udělat si z někoho srandu a tím to končí.Možná to bude znít divně ale řekl bych,že venku mezi lidmi je možná šance někoho najít větší.Na netu jsou jen kecalové.
my našli stačilo nabídnou odměnu..menší motivace a mejdan byl super...
Odměnu......nu dobrá tedy... nabízíme slečně lízátko
Tak my sme hladali partnerku do trojky 8 rokov. Ale oplatilo sa. Teraz mame pritelku ktorá je pekná mladá nežná ...proste idealne stvorenie presne také aké sme hľadali. Niesme priatelia len na sex ale aj v osobnom živote a je to skutočne krásne. Ale presne tak ako je pisane už vyssie ..treba aby ste mali v hlave jasno čo chcete a co ste ochotny obetovať. Ani jeden nesmie byt do toho co i len trošíčku nuteny..
Ty brďo!! 8 let? To je tada nářez..
Hledame s pritelem (ja 32,pritel 46) nejaky klub,saunu,kam bychom mohli prijit jako par,kde by bylo prijemne a mohli si vybrat divku jenom pro me,pritel by se pouze dival.Nevite nekdo o takovem miste?Hledame bud v Praze nebo Usteckem kraji.Predem moc dekuji za pomoc :-)
Vlastním v Ústí stylový bar/klub, u kterého bych byl rád, kdyby mimo jiné sloužil právě k seznamování za účelem, který máte vy. Podstatné je ale oslovit spoustu podobně založených lidí jako jsme my, aby to fungovalo, a to je dost náročné.
Ahoj jsem taky z UL. Můžeš napsat jméno toho klubu ? Chtěl bych to někdy zkusit. Je snad nějaké "vstupné" ?
Napiš na e-mail. Tak často sem zas nechodím, dík.
Ahoj jsem 24 letá Ostravačka a tady hledám nějakou slečnu nebo pár, kteří by se chtěli se mnou pomazlit. Foto mám v profilu tak pište
ahoj poznáme se? jsme taky od Ostravy
Petra
Taky bych te poznal rad jsem od Ostravy
Ne děkuji hledám holku může už mam
Ahoj je to jeste aktualni treba dnes vecer. Ozvi se
čau lidičky chápu vaše rozhořčení,ale vám to asi nedochází.Pokusím se to osvětlit,není to vůbec fotkama,ikdyby jste tam měli fotky a byli krásní tak to stejně nebude fungovat a na 99% žádnou ženskou neseženete.Proč? no protože ženská to nepotřebuje dělat pro zábavu jako muž,většinou to dělá vědomě či podvědomě z nějakého důvodu uvedu pár příkladů (zvýšení sebevědomí,trestání partnera,prospěch,vidina vztahu a pod.) z těchto a dalších důvodů proto nepůjde do páru,nemá důvod ,ví dobře, že už toho dotyčného ,,vlastní,, druhá krabička. Proto když už to bude chtít z těchto důvodů dělat si najde solo chlapa.Pokud je ona bi tak zas solo babu,nemá důvod jít do páru.Copak znáte ve svém okolí ženy ,které se stýkají s páry pravidelně? já ne. Vyjímku tvoří ošklivé,škaredé ženy (těm už nic jiného nezbývá) a pak žena ,která se s párem ,,v tu chvíli,,sešla někde na disko a je uplně našrot,takže je ji vlastně jedno s kým jde.Dost dobře nechápu proč si ženy nesáhnou do svého já a nevysvětlí svým manžílkům,že ony ženy přemýšlí jinak.I výběr u žen je specifický,komplikovanější než u mužů...a to bych mohl psát až do neděle.... pěkný den
Musím reagovat, my měli přítelkyni v našem vztahu půl roku a byla to láska jako trám na všechno jsme byli tři...nikdy na to nezapomeneme :-)
Závidím, mě každý chlap chtěl jen pro sebe a byla to nuda, tak jsem raději single :o)
Musí to být štěstí, když je chemie ve třech, těžké je to i ve dvou.
ahojky, vidíš a já bych zase rad kouknul jak to mé kamarádce dělá jiná žena a až s jejím svolením bych se připojil bud k oběma nebo k tobě a pokračoval v jejím uspokojovani. nemusím tebe uspokojovat pokud nedáš souhlas,nechceš takový pár poznat?
Pěkné řečeno. :) Líp by jsem to nevysvětlil.

Muž potřebuje ženu tak chytrou, aby ocenila, jak je moudrý, a tak hloupou, aby jí nebylo zatěžko to říkat. :D
Ahoj si-be, to je pěkný rozbor situace, podle mě v mnohém pravdivý, ale tak prostě - každý se dívá na svět po svém, po mužsku i po žensku, a to je fajn, ale vede to i k nepochopení a nedorozumění.
Chybaju Vam tam galerky a profilovka a to je si myslim najvacsi problem, zeny su opatrne, a ked vidia, ze si pisu s niekym kto sa moze vydavat za mlady par, a pritom to moze byt stary uchylak, tak dalej uz nejdu a k vymene fotiek cez mail sa uz nedostanente...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já třeba mám zkušenost, že chlap žárlil na to, že se mi líbí holky, a trojku mi ani nenabídl. A moje známá je na tom stejně...já se se samotným chlapem nudím, nemůžu za to. :(
Ahoj,to je docela zvlastni,ze se s chlapem nudis. Tak zkus jineho,treba to bude o tom ,ze te neumi zaujmout a nema ani zajem se do tebe vcitit,do tvych tuzeb a pocitu...
My také hledáme ženu,ale zatím neúspěšně. Snad se brzo něco povede. Nejsme pro jednorázovou akci. Královehradecký kraj, pa Lucka
Ahojky Lucko ... ještě hledáte ženu? Jsme pár a sháníme k sobě také ženu ... třeba bychom se nějak mohli domluvit ;-)
Lucie
Ahoj jsme par z ostravy a hledame zenu lesbi. Je ro mozne na dnesni vecer
Tak to jsme měli začít hledat dřív 8 let je dlouhá doba :D
No každopádně hledáme slečnu dívku taky do trojky :))
Dneska najít dívku k páru je prostě umění.. :)
Zdravím ! Nenašli by se 2 slečny z ústeckého kraje, nejlépe okolí Děčínska ? Nejlepé 18-30 ( mne je 19 :) )
ahojky sme tu novy a hladame mladu ženu do trojky MY 30a26r. vychodne slovensko....
Stačí se rozhlídnout po netu a navštívit třeba www.sperma.cz
KCE!1000hodinka zaDvě holky štíhlá 23 O,klasika,69,líbání, a baculka 36 O,anál,klasika,69,pánský anál,u nás za obě.pokouříme bez ne do konce,jinak je sex s ochranou,nejsme bi ani lesbi.max starost o tebe!!!Brno byt máme.!!!nejsme privát.BRNO.
Ještě funklguje ta akce 1000?Rád bych to vyzkoušel
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, poznáme se nebo už nehledáš?
ahoj hledám a rád bych poznal.
muzem a hledam sem mladej nadrzenej
Ahoj,tak koukame,ze jsi se te salvy odpovedi a reakci lekla a radeji svuj nick smazala
Ahoj,tak koukame,ze jsi se te salvy odpovedi a reakci lekla a radeji svuj nick smazala
ja strasne moc touzim po mazleni a milovani se zenou a jak chlap nas bude pozorovat a cekat az nam to bude moc udelat ale bohuzel marne odkud jsi
Ahoj a kdy muzes? Treba dnes vecer. Jsem s ostravy napis sms 778065965
Ahojky
vodkud si?Hledám holku s kterou bych se mazlila a pak se po dohode pridala k nám do trojky,dohodneme se ?Jana
Nechápu jak velké množství lidí a i žen nezná ženskou povahu a psychiku. Ženy do páru nechodí, maximální vyjímkou je žena , která je silně bi a ta zas hledá hlavně solo holku. Pár je pro ni znouze cnost. V drtivé většině ženy přece nesexují jen tak, bez důvodu. Copak některá z vás, když neměla nějakou dobu vztah s mužem, chodila do páru? Z 99% žádná. V drtivé většině si vždy žena počká na solo muže, nebo solo bi ženu.
Ahoj , hledám/e příjemnou pohlednou a sympatickou slečnu či ženu z Prahy. Vše je o domluvě, nic extra neděláme ;) odměna možná :)
Holky,dámy,slečny jste tu některá, která máte chut a chce zažít milování ve třech.Chci dát manželovi dárek k Vánocům....ozvěte se prosím!!!! Zlínsko.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No, tak to jsem zvědav, z mojí milé předevčírem vylezlo, že by chtěla zkusit holku k nám. Jsme spolu 7 let, tak docela zírám že až teď. Na internet moc nevěřím, tak přemejšlím jak technicky sbalit bi holku v prostoru...? Heteračku umím, ale holku si asi bude muset klofnout sama ne? Nebo spolu?
Na netu když odfiltruju podvodníky, profi nabídky a zoufalce, tak toho moc nezbyde. A to co zbyde je většinou 300 km daleko, což pro taky není úplně ideál. Proto bych se tomu radši vyhnul, ale jak se sakryš pozná v baru bi holka??
Vím,že skoro každý manžel touží po jiné ženě.Chtěla jsem,aby se náš vztah trochu okořenil a pozvala jsem krásnou kamarádku na návštěvu.Popili jsme trochu vína a hodně odvážně se začali líbat.Nadržený manžel koukal a hltal každý okamžik.Její halenka velmi brzy skončila na zemi a na manžela vykoukli obrovské pevné čtyřky dvaceti leté kočenky :-) Slastně jsem očuchala její voňaví klín a pustila se do sání.Byla nejlepší a jen se svůdně nabízela.Celou olízanou jsem ji nabídla manželovi :-D Myslím,že úplně lapal po vzduchu a natěšeně ze sebe strhal šaty,aby ji uspokojil.
Už přes půl roku se navštěvujeme a je nám fajn ;-) Doporučuji oživení všem párům :-)
Tak tohle se čte jako sen. Žena by mi chtěla taky tak vyhovět, ale žárlivost ji svazuje myšlenky. No, zkoušíme najít trpělivý pár a zkusíme ji tu žárlivost vyhnat z hlavy. :)
I mě to partnerka chce dopřát. Jen zatím jsme nenašli vhodnou ženu. :)
Ahoj. Takovou kamarádku bychom také chtěli. Kamarádky co mám ze školy, ze cvičení a podobně na toto jistě nejsou protože nejsou ani schopni se víc napít a najít kamarádku zde je nemožné. Tak když doporučuješ si oživit vztah tak poraď kde takovou kamarádku sehnat. :-)
Docela vám závidíme :-) Tady jsou jen slibotechny.Když má k něčemu dojít,tak cuknou a už se neozvou.
Jste dve zeny? Pokud ano ja bych urcite necuknul. Splnil bych si tak sen.
Hledam 2 holky na trojku semnou... ;-)
Ahoj jsme mladý,rozumný,veselý,sympatický pár kde ona je štíhlá a velmi krásná bi slečna a on široký a zdatný mladý chlap.Jsme ze západních čech a hledáme MLADOU a ŠTÍHLOU dívku,která by s námi dala skleničku,vyrazila za zábavou a užila si společného postelového dovádění,které si my užít umíme.Nejde nám jen o sex,ale o vzájemné přátelství.Neodepisujeme solo chlapům a nestojíme ani o čtyřky či hromadné akce.My víme co chceme a nenecháme se přemlouvat k něčemu co my sami nechceme.
Zdavím nějaké 2 holky z liberce a okolí ? Luboš
hledam dve hubenoucke slecny co si semnou provedou co budou chtit :) 21 let kluk
Slecna do 30ti let. Do trojky k paru? Prosim sz. Dame vice info a foto. Praha
Schanime slecnu do 25let k paru do trojky. Praha
Ahoj jsme mladý,rozumný,veselý,sympatický pár kde ona je štíhlá a velmi krásná bi slečna a on široký a zdatný mladý chlap.Jsme ze západních čech a hledáme MLADOU a ŠTÍHLOU dívku,která by s námi dala skleničku,vyrazila za zábavou a užila si společného postelového dovádění,které si my užít umíme.Nejde nám jen o sex,ale o vzájemné přátelství.Neodepisujeme solo chlapům. Budem ráda i za dívku která si tak moc nevěří a přitom je krásná a sama to o sobě neví.....FOTO pošlem na přání*216**216*
Zdravím vás, jsem 30 letý muž a hledám lidi na akci ž+ ž+m, nebo více žen a muž, nebo swingers, gang bang atd.... Prostory mám, jsem od Bruntálu, těším se na vaše odpovědi. poradnychlap@email.cz
zdravim vsechny lidi co sem pisou. nevim kolik kluku nebo chlapu to prizna ze by radi vyzkouseli sex ve trech. teda dve holky a kluk. ja to zlusit chci urcite znova
strašně moc rád bych chtěl zkusit sex s dvěma holkama,je to můj sen *12**19*
Hledáme slečnu knam do trojky a taky že to chci skusit jaké o je z holkou ozveš sa :-)
Otvoz se mi 2 zeny na spolecnou trojku?
Když budou v poho holky jdeme do toho.)
Ahoj,našel bych tady 2 ženy do trojky ? *6*
Ahoj :) Moc rádi bychom tě poznali :) jsme mladý pár 23/19 z Ustecka a Zlinska, ale v Praze jsme velmi často a je to kousek :) hledame holku do trojky Milujeme otevřenost, upřímnost, kreativitu, aktivitu a rádi experimentujeme :) Napiš nám, rádi se seznámíme a poznáme :)
Ahoj,kdyz by se nasli fajn 2 zeny,slecny, ktere by radi privitali chlapa do trojky,nebo jen pozorovatele,v Brne, budu rad,kdyz napisete?? :) Foto mohu poslat,a pripadne navrhnete,co vy na to? Petan
Slečna z olomoucka nebo blízkého okolí pro mě a kamarádku? :)
Dvě štíhlé kamarádky z Prahy, které by rády chlapa s pěknou výbavou? To jsem zvědav :-)