Neudělá se (Ona)

Řešil někdo něco podobného ?

Ahoj tak ta moje má za sebou nějakou budoucnost , nic extra ale 5-6 jich měla , jinak já normálně spím s kamarádkama , udělám je úplné v klidu , (jiné ženy udělám ) ale tu moji prostě ne a ne , udělá se jen když je nahoře , vybratorem(u toho si dráždí i poštěvák jinak se neudělá) jinak klasika , ze zadu to nic jen se jí to líbí , a můžu se snažit vykroutit kyčel :D ale na začátku vztahu mi říkala že se vždy udělá ze zadu že se nestalo aby se neudělala a teď to prostě nejde :D malého ho nemám a jak jsem psal jiné ženy dělám v klidu , samozřejmě předehra , i bez předehry furt stejně , nebo si prostě jen nerozumíme v sexu :) poradí někdo normálně bez blbych keců ? (upraveno)
Ma za sebou budoucnost?Vybratorem?Ten problem nebude v udu*3*
on je pošuk možna tu ještě jsou jeho vlakna, kde si stěžuje jak ho nebavi už šukat tluste bachrate tlustoprdky a teď si zas stěžuje že tu svou hnusnou bachratou tlustoprdku nemuže udělat *389*
Jestli má za sebou budoucnost, tak je prakticky mrtvá a ty sis toho buď nevšiml (a asi bych i věděl proč), nebo jsi nekrofil...tu už asi neuděláš, ani tím tvrdým vYbrátorem. Jinak když normálně spíš s kamarádkama, tak to té svojí takhle řekni a ona už ten problém vyřeší za tebe. Na základce to byl docela záhul, viď?
Člověk se splete a ty se stoho posereš, si pěkně blbej, člověk se vás na něco ptá" a řešíte úplně jinou věc trubky... Co je na tom že misto minulost" je tam budoucnost, tak snad nejsi blbej a chápeš ne ?! Nebo vybrator/vibrátor , to si taková píča blbá že nevíš co myslím ? *385* (upraveno)
Na blbej prispevek, blbej komentar. Tak si "v klidu" delej ty kamaradky a ta tvoje, at si najde chlapa, co za to stoji... Verim, ze problem je v tom, ze se vedle takoveho blba nedokaze dostatecne uvolnit.
Jediný normální koment , asi to bude ono že není uvolněná
Takto blbě se splést ani nejde čili to není o spletení ale o inteligenci.
Když ji neuděláš ani vYbrátorem, je možná vybraná a ty o tom nevíš.*22*
Spis bude problem s IQ nez ve vyberu.
Tak nejak nevim co na to rict. Snad jen, ze ti chybi zakladni vzdelani. Blbe kecy mas hlavne ty.
Chudák holka žije s někým kdo má 2 třídy základky a ještě navíc ji ani neumí udělat. A jak ti ty tvoje gumový kamarádky mohli říct že je uděláš? Nevím že by nafukovačka uměla mluvit.
Třeba je to nějaký speciální model, který po nějakým čase začne předvádět orgasmus