všechny chtějí být děvky

příběhy ze života

takže jsem vlastně zjistil, že každá z mých parnterek (4), ujišťuji byly to opravdu dlouholeté vztahy, chtěla občas být děvkou. I u té nejsladší a nejkřehčí (to je ta současná) jsem omylem zjistil, že předehra je fajn atd. atd., ale když jí ho tam pak vrazím natvrdo a beru jí jako hračku, funí blahem...takže...podobné zkušenosti?
nemyslím to zle, ale opravdu mám takovou zkušenost...
No a co je na tom? Normálka. Já taky někdy po ženě chci aby mě mrdala jak děvku *22* Ale někdy mám zas náladu opačnou a chci si jí svázat a prznit ji na všechny způsoby a mrdat ji do bezvědomí. Partnerky to měli dost podobně a užili si obojí.
Nicméně se obávám, že aby jsi mohl říct, že to chtějí všechny ženy, máš zkušenosti s poměrně malým vzorkem jejich populace a já též. *22*
v pořádku, jen mi to přijde zajímavé k diskuzi :-)
Tos objevil vazne Ameriku...
Já takové měl asi 4 ze 7, čím byli starší tím to bylo lepší 😃
Já podobné zkušenosti nemám. Tvrdý mrdaní ráda taky nemám.
Ono to neni jen o tvrdem mrdani, ale prakticky kazda, co jsem mel, tak bud v minulosti mela nebo touzila po trojce nebo skupinovem sexu. Hodne z nich chtelo byt hrackou pro poteseni muzu, proste jim poslusne podrzet.
To uz neni nahoda, fakt to obecne plati, ze kazda zena chce byt obcas devkou.
To se jen nektere tomu osloveni brani a snazi se vypadat lip nez ve skutecnosti jsou.