Funkce Reference,důvěryhodnost

Nová funkce na Amaterech

Ahoj
Bylo by fajn mit na amaterech nějakou funkci, něco jako reference, ohodnocení důvěryhodnosti...
Něco jako mam se s někym sejit, pošlu mu "žadost" on po schuzce potvrdí, že jsme se sešli a výsledek by se třeba anonymně zobrazoval na mém profilu... sice i to by se dalo nějak obejít falešnýma profilama, ale třeba se to dostaně k někomu z vývoje a domyslí to:)),
Podobne napady uz tu byly a vysvetleni k nim tez. Ty jsi treba ted duveryhodnost ztratil, kdyz pises opakovane to same.
chybička se vloudila - to u mě. A pravda nečetl jsem všechny příspěvky zde na foru
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 3 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Spis jako hodnoceni po nakupu na marketu. Foto vs realita
Uroven komunikace
Uroven oplzlosti
.
.
.

Vse by fungovalo jen u xichtem overenych uzivatelu sparovanych s tel.c.
No o tom, jestli dotyčný je důveryhodný i v sexu, to je druhá věc...zaleží na domluvě těch lidi. Můžu mít schůzku každý den s někým jiným a nic to neznamená...Muže být vše zdravě a bezpečně. Konec konců, nemusí jít vždy jen a pouze o sex. Jen já a ten dotyčný/á rozhodujeme o tom, zda to bude zdravé, nebo ne...

Mně šlo spíš o něco, jako důvěryhodnost jednaní, to jestli když se domluví, tak se dostaví, atak...
Koneckoncu i ten sex by se mohl pak hodnotit. Ja jsem treba vybornej, ale krom partnerky mi to nikdo neveri 😂😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
presně tak, stejně jako hodnocení toho, jak kdo vypada...
Jasne ze je blbost hodnotit subjektivni vjemy, slo by spis o to, jak kdo mluvi pravdu, ci prehani. Spousta zen si stezuje, ze sli na rande s chlapem z fotek suprovym, ale nakonec prisel obtloustly plesaty oplzloch... toto by bylo velke plus pro ucty co jedou pravdomluvnost a mysli to vazne...
Asi jo, ale kdyz bude mit ucet same kladne hodnoceni v ruznych praktikach a strankach sexu, tak to bude uz neco znamenat...
Problem je jako vzdy v relevanci onoho hodnoceni. Nekdo da spatne, prptoze mu dotycny vadi, i kdyz se v zivote nevideli a jak se ten onen bude branit. Stejne tak falesna pozitivni hodnoceni.
no falesna pozitivní hodnocení bude problem, jak jsem napsal, fake a duplicitní účty... celkově by to mohlo být pojato jako žadost od jednoho, potvrzení druhého - tim by se prave vyloučilo to, že když se někomu nelibim tak mi nebude davat negativní hodnocení jen tak.
Zaroven pokud pošlu někomu pozvanku na schuzku, je to i pro druheho "zavazné" a pokud ji prijme/nepřijme už to samo vypovídá za sebe.
Hodnocení by se zobrazovalo na všech zučastněných profilech. Navíc, Nemusel bych posilat každému tuto žadost - je to jen volba...
Počkej, "závazná" pozvánka na schůzku? A nepřijetí vypovídá o čem? Jak si to reálně představuješ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bylo to mysleno že tu "něco jako pozvanku" posílam když se s dotyčným předem domluvim. Ne ze budu klikat na kazdej nick a všem posilat pozvanky a čekat kdo přijde.

Je to jen takovej nástřel toho, co mě napadlo (upraveno)
Jo tak to bych chtěla vidět, jak se tady někdo s někým na něčem domluví, když i NE není srozumitelný. :-))))))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
debilu je tu většina nicku... nekterí opakovaně:D
no pokud si s někym neco domluvím a poslu mu pozvanku, tak očekavam, že ji přijme, nebo mi napíše 'sorry na tohle nehraju' ale už mam další vodítko k tomu, jestli mu můžu důvěřovat...
Závazna je v uvozovkách, něco na ten způsob. Hele nic není 100% a nic nikoho nezavazuje, jasně...jsou to jen indicie a podle komunikace a jednaní a všeho si vytvořím obrázek...
Za prvý - registrací tady nemáš žádnou povinnost se s kýmkoliv scházet. Ke scházení slouží primárně seznamka, nabídka, poptávka. Web není jedna velká seznamka, tou je jenom jedna jeho část.
Za druhý - evidentně nemáš vůbec reálnou představu o tom, jak to tu chodí. Když desetkrát denně odmítnu pozvánku na schůzku a dostanu za ní negativní hodnocení, k čemu to jako bude?
A to jich přijde deset mně. Kolik jich chodí mainstreamu?
Možna to jen blbě vysvětluju, a nebuďte tak striktní, jestli je to seznaka, forum, chat,
Někteří uzivatelé jsou tu, protože mají rádi sex a realny...
Funkce by byla zcela dobrovolna a zaleželo by to nej na lidech, zda ji využijí.
Ale dejme tomu, že se s někým po nějaké komunikaci domluvím na osobním setkani na kafe.
Tak kliknu na tlacitko dejme tomu "Pozvat". Druha strana se rozhodne Přijmout/Nepřijmout. Když neprijme, tak se nic neděje, ale mně to da další indicii, zda mu můžu věřit. Nic víc, nikde se nic neukaze
Pokud druha strana prijme, objevi se u obou moznost potvrdit, zda druhy dodržel slovo. Po potvrzení 'Ano, přisel/Ne nepřišel' by se toto hodnocení zobrazilo na obou profilech
Ja posilam pozvanku, jdu do toho s tím, že muzu ziskat pozitivni/negativni hodnoceni.
Druha strana prijima/nepřijíma pozvaní se stejným vědomím...
(upraveno)
A když pak někomu reálně umře babička, pes a já nevím, co se všechno doopravdy může stát, a dostaneš negativní hodnocení neoprávněně?
Ty počítáš jen s variantou, že jsou tu rozumný lidi, který se mezi sebou na všem v klidu dohodnou a jednají férově.
A co se tý striktnosti týká, to je tu největší jablko sváru. Když má člověk rád reálnej sex, má si dát inzerát do seznamky, a ne si plést se seznamkou vzkazník bez předchozí poptávky. To tak prostě je.
Ale ono je jedno, kde s s dotyčnou osobou domluvím, jestli na chatu, seznamka, vzkazy jen tak naslepo...
Neoprávněně? Co je neoprávněné? Přišel, nepřisel - a na vsem se dá domluvit, Když si budu myslet, že ten druhý je vul, tak si s ním nedomluvím rande, Pokud si to myslet nebudu, tak budu věřit, že se s druhou stranou domluvím:Připadně muzu být ferovy a rande odložit, přesunout, po domluve zrušit, pokud to neudělam, tak si zasloužím negativní hodnocení.

Ja jen nastreluju a hazim to na stul. Nemam to promyšleno, ja jsem jen uživatel, a tahle funkce mě napadla. A nebaví mě, když se s někým domluvím a on nepřijde, nebo když musím někoho přesvědčovat, že ja jsem ta výjimka, která drží slovo. A netvrdím, že by toto vyřešilo to, co mě sere, byla by to jen další indicie.
No dyk to píšu. Předpokládáš, že se tu dá se všema rozumně domluvit. Nedá.
Jsou tu fajn lidi a rozumný taky, ale ty nemají potřebu používat nějaký funkce, těm to prostě vyjde. To je fakt.
S drtivou většinou uživatelů tady se domluvit nedá. To je taky fakt.
Asi jsi to myslel dobře, ale celý je to úplná blbost, která nemůže fungovat.
Tak ono by stačilo postarat se o to, aby tu lidi neměli deset profilů, to by bylo pro začátek fajn. Ale to se neřeší ani po upozornění. Tak moc nevím, jak by v týhle záplavě fake profilů fungovaly nějaký reference. Nehledě na to, že si nedovedu představit, podle jakejch kritérií by se stanovovalo hodnocení v něčem tak individuálním.
nehodnotilo by se. jen by se potvrdilo, zda dotycny je nebo není duvěryhodny...
Ale vždycky je to o lidech, jak se k tomu postaví a jak budou tuto informaci vnímat. A neni to 100%.
Krásný nápad. Už dříve sem o něm přemýšlel. A víš proč to tu není? Není to v zájmu majitele serveru. To by se rychle oddělilo zrno od plev. A myslíš že ten odpad, co nejvíc kupuje VIP, by sem dál chodil. No nechodil. A severu by klesly tržby. A to přeci není v jejich zájmu.
PS: proč asi zmizelo z profilu, jaké dotyčný dává komentáře? No bylo rychle poznat jaký je. A to se vedení nehodí (upraveno)
A existuje nejaka ferova seznamka, kde nejsou boti a kopa uchylaku? A klidne i placena. Tady platit nema smysl :-(
Neni to tak dlouho, co jste tu někoho zmrdali, že amatéři jsou "Nejlepší místo pro vaše erotické fotky a videa" a ne seznamka. A teď se tu živě diskutuje o důvěryhodnosti kvůli seznamování. To je dobrý *23**3*
No každopádně mě to napadlo, tak jsem to sem hodil...Třeba se toho někdo chytne a rozvine, možná zrealizuje...
Každopádně jsem se tu vykecal a už mě nebaví to obhajovat a ztrácet tím čas:))) Jdu dělat něco lepčího ;)
Me by nic nemotivovalo davat amaterce kladne ohodnoceni.
Ja tu hledam zeny jen na pichani a fakt bych tu nechtel hodnotit zenu, se kterou se mi dobre sousta. Chtel bych ji jen pro sebe a kdyz bych ji dal kladne hodnoceni, okamzite by se na takovou slitli chlapi jak vosy na bonbon. Takze bych tim hodnocenim byl sam proti sobe.
Něco podobného je na jiném serveru. Jen tu důvěryhodnost můžeš získat jiným způsobem než od jiných uživatelů.
Na jakém serveru a jakým způsobem ? *269*
Že by zákulisí a za prachy? *22*
Ne, ne. Třeba tam je, že za scan občanky, za známé co se za Tebe zaručí, za potvrzení profilu přes mobil, atd. Podle toho kolik máš důvěryhodnosti otvírají se Ti nové a nové záložky. Třeba na chat můžeš když máš alespoň úroveň 3, zadávat vlastní inzerát když máš úroveň 5 (úplně přesně si ty body nepamatuji) atd. Kde přesně píšu do vzkazu.
Ten server je tak tajný, že to nelze napsat do vlákna?
Jeho jméno se nesmí ani vyslovit*22**1*
Lepší když se tam nenahrne půlka amatérů :)
pokud uznas za vhodne, poprosil bych tez nazev te tajuplne seznamky do vzkazu *21*