kroužek na penis

kovový - jaká velikost?

Ahoj, jakou velikost kroužku byste doporučili? Delší dobu používám pružný láskový, rozepínací, chtěl bych zkusit kovový - na penis i varlata. Kroužky jsem viděl v rozmezí 40-50mm. Má s ním někdo zkušenost? Zajímal by mě také postup "nasouvání". Zda nejdřív penis, pak koule nebo obráceně... U pružného je to jednoduchý, s kovovým bych potřeboval poradit... Dík moc
to musiš zjistit sam, jak ti to pujde lepe nasadit, protože každy ma jine velikosti koule a jinou velikost penisu, ja třeba napřed cockring přetahuji přes pytel a pak vsunu šulina. Někdo to zas muže dělat naopak, na to nepotřebuješ žadnou pomoc nejsi přece debil *244*
... a jestli je, tak u sundavání mu už určitě budou asistovat hasiči. *3* (upraveno)
jinak 4 cm nebo 5 cm Ø na kovovy je myslim malo teda pokud nemaš fakt maleho ferdu, ja mam 6 cm Ø, zkus napřed vetši aspoň 5.5 cm Ø
Já používám normální kovový z železářství. Je dost malý ale průměr teď přesně nevím, jsem teď v práci. Jak přijdu domů, tak to změřím a napíšu. Jinak to používám jen občas, protože to prý není moc zdravé. Musím vždycky v úplně ochablém stavu prostrčit nejdřív koule, jednu po druhé a rychle šulina, než se stihne topořit. V ochablém stavu je hodně měkký a poddajný, jde to velmi snadno. Je dobré mít po ruce nějakou mast a použít ji. Pak to jde o hodně líp. Tím že je kroužek malý, dojde k velmi tvrdé erekci. Úplně se prokreslí žíly a čurák trochu ztmavne. Je to ale velmi příjemné, je jako z kamene. Problém je že při ejakulaci to vyloženě nestříká, ale spíše se to semeno jakoby cedí a vytéká. To je v pohodě, nepociťuji žádné nepříjemné pocity, ale jak říkám, nekde jsem četl, že prý to není dobré takto ho škrtit moc často, nevím už proč.
Hlavně bys ho neměl škrtit, moc dlouho v kuse! Páč mu omezuješ přívod kyslíku. Ferdovi tak hrozí nevratné změny. Takže ho po cca 20 minutách přestaň mordovat a nech ho na chvíli vydejchat... I při normální erekci je průtok krve topořivými tělesy dost omezem, proto pobodné nebezpěčí hrozí i lidem trpícím priapismem.
Takže mám ty rozměry mého kroužku. Je to obyčejný pozinkovaný kroužek z železářství. Vnitřní průměr 4 cm. Vnější průměr 5 cm. Síla tloušťka materiálu je tedy 0,5 cm. (upraveno)
Pevný kroužky se obvykle nasazují tak, že protáhneš jednu kouli, pak druhou kouli, třetí kouli atd. ... a nakonec ochablej ocas. Při sendavání pak postupuješ v opačném pořadí.

Bejt tebou, tak si to nejdřív vyzkouším s kusem drátu. Kroužek umotám na trubce předpokládanýho průměru, konce zkroutím, vyzkouším, jestli to všechno funguje tak, jak zamýšlím, a pak to teprve dojdu někam koupit. Když by náhodou nešel sundat, tak ho lehce rozmotáš... *4* (upraveno)
Mám průměr 50. Nechá se normálně nosit bez rizika "přidušení". Ale při erekci funguje jak má. 45mm mě v některých polohách pobolívá a není příjemný. Takže dle mne je ideál ten, co v klidu pohodlně objímá a pak při sexu sedí úplně na fest. Mám tedy kroužek, co je lehce prohnutý. Sedí pak dokonale. Ale dle rad tady, stočit kus drátu nebo kulatiny a vyzkoušet.
díky moc za poznatky. Teď jsem vyzkoušel průměr cca 55mm, stočený z 4mm drátu. Nasazení koule, koule, ocas funguje skvěle :)) Možná půjdu do 50mm... díky*114*
Jaká se vám osvědčila výška/šířka (prostě ten druhý rozměr kromě průměru)?
dobrá otázka :) našel jsem trojkroužek o výšce 15mm... do toho asi půjdu
Mně právě přijde, že když ho nechceš mít jen na okrasu, ale vyžaduješ od něj i funkci škrtiče při erekci, tak ten 5mm se už trochu nepříjemně zařezává a 15mm je zase širokej až do prdele. Takže ty, co mají kolem 1cm se mi jeví jako dobrý kompromis, tak mě jen zajímalo, jak to vidí ostatní...
Mám 8 mm široký a v pohodě. Ještě je prohnutý a sedí líp než rovný. Širší nevím. Musí se to zkusit
Ahoj mám 50mm, jeden kulatý a druhý široký 15mm. Nasazuji nejdříve jednu kouli pak druhou a nakonec penis.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj, jjá koupil na WISH a ten je na šroub. takže bez inbus klíče jej nesundám... je jen na koule. a dá se nosit i delší dobu
Já zkoušel gumový/plastový z eshopu, ale moc to neškrtí.