Kolika orgasmů je žena schopná

?

Otázka je jasná :)) dámy, kolik nejvíc orgasmů jste zažily "na jeden zátah"? Případně pánové, pokud máte přehled o orgasmech svých dam, povídejte ... díky a krásnou neděli všem :))
Krásnou nedelplnou krásneho sexu a orgasmu
Krásné ráno. Tak rekord je 13....*159*
Někdy zvládnem i jeden, ale není to pravidlo.
Myslím že jsme jednou napočítali cca 12 vyvrcholení , na pomoc bylo i Dildo a pomůcky . Hlavně osuska při mokrých orgasmech .
Ani jeden, a to jich bylo slíbeno minimálně deset*3**3**3*
To jsem jednou takhle narazil na squirtujicí nymfomanku...myslím, že jich po 2 hodinách bylo něco přes 40...vím skoro se tomu nedá věřit...já to tomu taky nevěřil a když jsem uvěřil tak mě to stálo 13 let manželství, kurňa nešlo odolat, asi bych zase podlehl*13*
No páni, dobrá dračice.....ale zaráží mě jedna věc, obvykle kvůli dobrému sexu jsou muži ochotni tolerovat téměř cokoli, proč teda je již konec této divoké pohádky
No když se zapomeneš... a manželka vleze do dveří...co si budeme povídat, nevzala to dobře ani jedna z nich. Kupodivu se žádná trojka nekonala, jak to bývá v těch pohádkách na internetu. Když je člověk vůl a neumí být nevěrný, tak by se do toho neměl pouštět.
Sorry, ale spíš když je člověk držgrešle a nezaplatí si za soukromí 🤔🤷‍♂️
No prostě jsem to nevychytal, to je jasný, že jsme si milenku neměl tahat domů...když člověk myslí ptákem tak to končí dost špatně.
Jo vodit si milenku domů je ta nejhorší možná varianta. Snad se z toho nekteří poučí když si to sem napsal.
My to nepočítáme ale je jich hodně při delším milování už mám jeden za druhým a můj se dokáže vystříkat taky několikrát po sobě.
Přítelkyně jich se mnou zvládla sest. Já dva
Nikdy jsem to nepocitala. Ale asi na cisle nezalezi- kazdy ograsmus je takovy maly infarkt, takze se po sexu klepu jako ratlik, nemuzu se postavit na nohy, popadnout dech...
Počet je neomezený, ale jakmile ji chytne žlučník nebo migréna, je konec. *3**3*
Vůbec bych od ženy nečekal takovou otázku. *4*
Protože to není žena ale chlap
@Bigboobs nějak tak mi to vychází taky *114*
Rozumím, ale ono to dává smysl. Nikdy mě to nenapadlo počítat, až nedávno se to prostě sešlo a já počítat zkusila. A byl to trochu šok pro mě, tak mě zajímá, jak to mají jiné, jestli jen nejsem v obraze, nebo... a žena vážně jsem, pánové :D i když jako lhář si právě připadám skrz ta čísla.
Tak jo pokud jsi žena *4*
Někdy si to sedne a ona stříká jeden mokrej zadruhym. Úžasný.
Kolik?? Osobně jsem kamarádku udělal 10 x za hodinu....teď už se scházíme minimálně, ale pokaždé se aspoň 6x za tu hodinu udělá....je ji 41... Říkám ji, že je nymfomanka*24**15**15**31**31*
Ono je to hodně i o muži... když mužský přijde, zasune, vystříká a jde spát, nemůže čekat, že se ženská xkrát udělá :D
Tak to máš velkou pravdu....jaký je chlap v posteli, tolik orgasmu má jeho zena!!!!
To bych zase tak úplně nezobecňovala, věřím, že jsme každá jiná v tomhle..
Já si tu teda přijdu úplně blbě *23*, že nemám 30 orgasmů za den... *1*
Z toho si nic nedělej, my obyčejní smrtelníci jich hold máme méně.
To co jsem napsal je pravda....buď v pohodě, vidíme se jedou za 1/4roku..není to denně*23**23*
Mám celkem čerstvou zkušenost, nedávno jsem byl u kamarádky, kterou jsem delší dobu neviděl a ona byla hodně nadržená. Musím říct že mě to samotného překvapilo, kolikrát se udělala a jak u toho stříkala. Byl jsem jako když vylezu z vany. Orgasmus měla fakt jeden za druhým.
*3* Také. Já jsem ráda, když po jednom sotva vstanu a rozdýchám to. Nejvíce jsem měla snad 2 orgasmy během jednoho sexu a víc bych ani nedala. Asi to prožívám více než ostatní s 30 orgasmy, protože to si nedovedu ani představit. *9* *1*
Já nemám přehled ani o svých dámách, natož o jejich orgasmech. Tak promiň.
Jako chlap 7 a kamarádka něco přes 10.
Ja tak zhruba 40........... za dva měsíce.
doma tak 2-3 protože se do toho uplně vloží a pak už nemůže. ale když jsme na sw tak moc. v každym kole 10 třeba?
Tak nejvíc asi 15. Ale o čísle to úplně není. Spíš o kvalitě prožití. Někdy stačí jeden malý a za ním přijde druhý a třetí úplně top, po kterém se vystrika a prožije tak hluboký prožitek, že úplně odpadne.
Tak Sipkova-Ruzenko, prestan honit pero, sex neni o poctu orgasmu. Nektere staci docela dobre jeden poradny, jine multiorgasmicke si uzivaji klidne i nekolikahodinove jizdy. Kazda to na jinak.
Myslím, že všichni víme, že sex není o počtu orgasmů a že to má každá jinak. To ale nemění nic na tom, že mě tohle prostě zajímá a proto jsem se zeptala, jak to mají ostatní. A i když svým způsobem chápu absurdnost téhle otázky, celkem mě zaráží, KOLIK hateru se našlo. Naštěstí ani těch, kteří normálně odpověděli, není málo, tak snad mám, co jsem chtěla *6*
Některá jen když se u sexu dráždí i klitoris, některá několikrát. Zažil jsem takovou co jsem ji udelal treba 6x během sexu a nebo i 10x a neskutečně stahy měla. No a teď kámoška má hodně dlouhý orgasmus vždy při sexu ale jen 1x.. takže asi tak. Kus od kusu..
32 jsem viděl na vlastní oci, kdyz pred X lety bylo 16 chlapu na jednu zenu a kazdy sel 2x.
Potom se ji klepaly kolena cestou ze schodu...